|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
18.07.2019 19:38:43
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
Tallinna Arvutitarkadesse jõudis paar 5700xt'd täna jälle. Võtsin ka ühe testimiseks ja jagan õhtul muljeid  |
Sina võtsidki mul Magistralist eest ära selle? Läksin sisse ja lontis kõrvadega lahkusin... aga siis läksin võtsin Roccast ühe ära
AMD ise ja wattman mulle päris võõras, aga väiksed testid tehtud ja tundub, et see wattmani auto undervolt ei tee suurt midagi või siis on mul kehv silicon lottery. Igatahes kui defaultis tegin firestrike siis tuli 20700 tulemus ja temperatuurid 84/99(junction)... siis undervoltiga tuli 21200 ja 83/100 - ehk siis temperatuuride osas põmst ei muutunud. Võrdluseks siis gtx 1080'ga sain firestrikes 19700, et selline 5+% edasiminek on(kaart küll palju lärmakam ja kuumem).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
18.07.2019 22:42:58
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| 10Fold kirjutas: |
Tallinna Arvutitarkadesse jõudis paar 5700xt'd täna jälle. Võtsin ka ühe testimiseks ja jagan õhtul muljeid  |
Sina võtsidki mul Magistralist eest ära selle? Läksin sisse ja lontis kõrvadega lahkusin... aga siis läksin võtsin Roccast ühe ära
AMD ise ja wattman mulle päris võõras, aga väiksed testid tehtud ja tundub, et see wattmani auto undervolt ei tee suurt midagi või siis on mul kehv silicon lottery. Igatahes kui defaultis tegin firestrike siis tuli 20700 tulemus ja temperatuurid 84/99(junction)... siis undervoltiga tuli 21200 ja 83/100 - ehk siis temperatuuride osas põmst ei muutunud. Võrdluseks siis gtx 1080'ga sain firestrikes 19700, et selline 5+% edasiminek on(kaart küll palju lärmakam ja kuumem). |
Täpselt
Magistrali kaart tuli mulle
Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.
Jookseb ta mul 2150mhz ja perfi on metsikult
HDMI väljundist 240hz ekraan kohati vilgub . DP ei vilgu aga kaart ei boosti üle 1300mhz, wtf
Ei saa aru kas vigane kaart vms, sest pole enne näinud et sõltuvalt väljundist kaart nii erinevalt käituks...
Hirmus vaikne see blower samuti pole. Väga kõrgeid ootusi blowerile ei seadnud ja Vegast kindlasti parem aga viimane Nvidia blower mida omasin (780ti) oli märkimisväärselt vaiksem.
Kes pika perspektiiviga ostab kannatage custom kaartide release ära
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.07.2019 22:50:23
|
|
|
| tsitaat: |
Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.
|
Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.07.2019 23:02:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.
|
Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki? |
pakun et seda ei juhtu,
v.a. see, et kasutaja paneb selle ise müüki
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
18.07.2019 23:07:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.
|
Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki? |
Niisama tuima ilmselgelt ei paneks. Kui asi korralikult ei tööta siis viin muidugi südamerahuga tagasi
Tagastusõigusega kaasnevad statistilised kulud on ammu toote lõpphinda sisse arvutatud ja mingiks võltshäbiks küll põhjust ei näe.
AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.07.2019 23:25:52
|
|
|
| tsitaat: |
AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe
|
Viskavad prügikasti?
Panevad müüdavasse masinasse?
Aga anna siis teada kuidas tagastus läks, huvi tekkinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
19.07.2019 08:27:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe
|
Viskavad prügikasti?
Panevad müüdavasse masinasse?
Aga anna siis teada kuidas tagastus läks, huvi tekkinud  |
OT:
Spoiler 
| ot: |
Ilmselt mingeid kanaleid pidi liigub tagasi tootjani, kes refurbib vms. Täpselt ka ei tea.
Ma olen Arvutitarka vähemalt 5 korral tagastuse teinud ja igati probleemivaba protsess. Enne kui selga hüpatakse siis ma ostan ka sealt palju
Miningu aegadel viisin isegi 10 videokaarti ligi 5k € väärtuses korraga tagasi,mis mingi täieliku anomaalia tõttu ei olnud nõus ühtegi kaevurit jooksutama. Sel korral kirjutasid ja pakkusid välja, et tagastavad 96% rahast, sest karpidest oli mingit pudi puudu.Mulle sobis...
Kuu tagasi ostsin monitori millel surnud punane pixel keset ekraani. Garantiisse viies oleks mitu nädalat ilma monitorita olnud. 14p tagastuse puhul mainisin põhjuse, andsin selle tagasi, ja ostsin lihtsalt sama mudeli uue eksemplari. Nädala pärast oli esimese isendi raha tagasi kontol ja ma ei olnud päevagi ilma monitorita
Süsteemi niisama ära kasutanud pole kunagi... Aga kuna Arvutitarga klienditeenindusega viimasel ajal ainult väga head kogemused siis just selliste juhtude tõttu pole enam absoluutselt kahju neile ka seda turu kõrgeimat hinda maksta |
Tundub, et viga pole siiski aint minu kaardis:
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/ccd4tu/numerous_issues_with_5700_xt_underperforming_on/
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
19.07.2019 19:59:59
|
|
|
Undervoltisin 2ghz/1,096V peale ja Dirt rally 2.0 5 minutiga 88 kraadi GPU ja 105C junction...
Ma ei tea palju muidugi need temperatuurid mõjutavad, kui see on normaalne siis las ta olla, kuna selle kuuma puhub perssest välja, aga üldiselt tundub küll üks ülipask ost olema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.07.2019 20:42:54
|
|
|
Ma ei saa aru, miks neid temperatuure vaadatakse. Kui asi toimib siis savi ju. Tjunction temp võib olla 125c, siis hakkab midagi downclockima alles. Võimslik, et midagi jahutuse poole pealt nihu. Proovi kruvid, backplate all. Äkki on jäänud pool pööret tegemata ja pole korraliku survet peal.
Aga üldiselt blowerit ostavad need, kes panevad kaardi kohe vee alla või siis custom õhkjahutuse (Accelero x3, Morpheus, jne).
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
19.07.2019 20:46:39
|
|
|
Pole ise ammu AMD toodangut kasutanud, aga varsti tuleb Ryzen build.
Samas arvustuste põhjal jääb mulje, et uued kivid ongi neil suuremat kuuma taluvad. Võib-olla ei peakski nii palju seda temperatuuri need 14 päeva vaatama vaid pigem keskenduma tulemusele?
Kui mängudes on fps kõrge ja frame time kah korralik, siis ilmselt kõik ju toimib nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
19.07.2019 20:50:48
|
|
|
Viilutaja, accelero osas ise ka juba uurisin... aga nii III kui ka IV install pidi paras peavalu olema, et jah... ootaks kõige mugavamat/odavamat/tõhusamat lahendust
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
20.07.2019 13:08:36
|
|
|
| Proovisin siin järjepidevalt volte alandada... absull temperatuur kukkuda ei tahtnud ja siis maagiline piir oli alla 1V järsku Dirt 2.0's 88 kraadi asemel 79 kraadi ja junction 100+ asemel 91. Ei oska midagi arvatagi, miks 1,25V-1V ei olnud põmst mingit vahet ja siis järsku 10%. Ilmselt jätangi sellisele 1900mhz@0,951V säästureziimile kuni mingi normaalse cooleri leiab(firestrike skoor oli ainut 300 punni kehvem, et ega üle paari fps ei kaota mängudes).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.07.2019 13:53:57
|
|
|
Kõikide kaartidega sama temp või ainult sinul?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.07.2019 08:01:25
|
|
|
Mul Tembid korras. Ilmselt kuna kaart istub pidevalt 1200-1300Mhz juures ja enamus mänge on korralik stutterfest
Üle 80c pole veel näinud.
AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi....
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.07.2019 09:11:47
|
|
|
Ma ei saa aru, kuidas minul asi lihtsalt toimib.
Teen midagi järjekindlalt valesti vist.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.07.2019 09:52:24
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Ma ei saa aru, kuidas minul asi lihtsalt toimib.
Teen midagi järjekindlalt valesti vist. |
Mida mängid ? Minu jaoks ainuke mäng mis loeb on Apex Legends ja see ei tööta. Superpotition töötab samas ilusti ja kaart hoiab 2100mhz + stabiilselt.
Internet täis hala sarnastest probleemidest. Ilmselgelt toored driverid lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.07.2019 10:10:58
|
|
|
1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1
Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.07.2019 10:52:04
|
|
|
| anubis kirjutas: |
1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1
Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi. |
Ma leian et pole normaalne et ma peaks läbi rõngaste hüppama, et asi normaalselt toimiks. Lihtsam on 100eur juurde maksta ja RTX2070Super osta ilma et peaks päevi troubleshootima
Mul läks muidugi enivei puhtasse masinasse ja selles asi pole.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.07.2019 10:56:29
|
|
|
| Ma ei hüpanud läbi ühegi rõnga. Kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
21.07.2019 11:27:54
|
|
|
Release note´s ka tegelikult kirjas, et esimestel minutitel Fortnite kalab ja Leauge of Legends võib ka kahtlaselt toimetada...
| Tomorrow kirjutas: |
Spoiler 
|
Et siis pmst toimib, aga kasu suurt pole. Imelik, et väikseima input lag sai VSYNC ja Anti-lag ON olukorras?:O Ma pole elu sees vist kordagi Vsync sisse lülinud selle input lag pärast...
Üks koht, kus võib isegi kasu olla on Freesync ON, ise olen ka tähele pannud, et hiire liigutused muutuvad väga uimaseks FS ON, Anti-lag ON võib olla parandab olukorda ja saab rohkem FS kasutama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2019 12:50:18
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi....  |
?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.07.2019 18:07:42
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| 10Fold kirjutas: |
AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi....  |
? |
No mis asi see on... ?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.07.2019 18:10:23
|
|
|
Valeinfo.
123fps ütleb seda täiesti selgelt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
21.07.2019 18:21:38
|
|
|
anubis, 62 kraadi suht jahe, kui ise pole FANide kiirust tõstetud siis ilmselt õiged numbrid ikka. Mäng ise lahjake?
Igatahes täna proovisin endal FAN speedi tõsta, kaart selgelt jahedam(ja lärmakam), aga Firestrike skoorid kehvemad... mis krdi nali see on
On üldse mõtet paremat jahutit peale panna kui performance nagunii ei tõuse...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
21.07.2019 18:25:18
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Valeinfo.
123fps ütleb seda täiesti selgelt. |
Oled fanboi või mängid ?
Kõik sätted miinimumi peal ja vahin seina. 2080 samas olukorras 300fps maxed out...
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.07.2019 18:28:16
|
|
|
Miks ma fanboi olen, lihtsalt fakt, et programmid ei oska korrektselt taktsagedust lugeda on teada.
W1zzard loobus hetkel gpuz isegi näitamast GPU MHz, kuna driver ei raporteeri seda korrektselt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.07.2019 18:32:55
|
|
|
Proovige neid erinevaid fixe mis siin välja pakutud.
DDU ja siis puhas install.
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/ccf6b7/any_rx_5700_xt_users_crashing_in_apex_legends/
TRY:
DDU current drivers (via safe mode)
Download 420MB drivers (full)
Go to custom installation and uncheck EVERYTHING except display drivers I mean don't install Report wizzard, nor audio hdmi drivers, nor radeon settings.
Install only display drivers without anything else. Also dont install relive.
Osadel soovitavad kõik monitoring softi välja lükata selleks ajaks.
Osadel aitas ka see, kui Intel Lan'le teha reinstall. See kuidagi tekitas konflikte.
Mina näiteks pole seda Relive kunagi installinud. Sest pidavat erinevaid probleeme tekitama, kui otseselt ei streami Twitchi siis pole sellel ReLive'l mõtet.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
21.07.2019 19:01:38
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1
Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi. |
Ma leian et pole normaalne et ma peaks läbi rõngaste hüppama, et asi normaalselt toimiks. Lihtsam on 100eur juurde maksta ja RTX2070Super osta ilma et peaks päevi troubleshootima
Mul läks muidugi enivei puhtasse masinasse ja selles asi pole. |
Pole see nvidia nii süütuke midagi, olen mitme masinaga emaseks nikerdanud, et kaarte tööle saada. Lihtsalt mõni asi paneb täiega näkku mis iganes põhjustel. Lihtne on süüdistada AMD'd aga vb on su rauas kuskil mujal viga.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
22.07.2019 15:45:16
|
|
|
Panin uusimad drivud peale ja Fury X ka Antilag valikus. Testida ei saanud sest SOTR Freesync sisse ei lükka.
Clear cmos on keegi proovinud RX5700 tööle saamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
22.07.2019 17:56:41
|
|
|
See Morpheus on üsna tüütu installatsiooniga. NZXT G12 + AIO oli minu esialgne plaan.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.07.2019 19:56:26
|
|
|
10Fold, Miinused mis endal GTX 1080 peale paigaldades silma hakkasid olid need, et RAM heatsinkid polnud sama värvi põhi heatsinkiga (must versioon aga hõbedased RAM heatsinkid.) ja see, et heatsinkide küljes olnud kleepematerjal polnud piisavalt kleepuv. Ventide kinnitamiseks mõeldud clipid oleks kah võinud paremad olla. Mina neid peale ei saanudki ja tõmbasin vendid kaablisidemetega heatsinki külge. Samas tulemused olid väga head. 83c-93c pealt 60c-65c peale kukkus temp. Ehk siis korralik paarkümmend kraadi alla ja ei pea muretsema pumba suremise vms pärast.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
23.07.2019 04:54:21
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| 10Fold, Miinused mis endal GTX 1080 peale paigaldades silma hakkasid olid need, et RAM heatsinkid polnud sama värvi põhi heatsinkiga (must versioon aga hõbedased RAM heatsinkid.) ja see, et heatsinkide küljes olnud kleepematerjal polnud piisavalt kleepuv. Ventide kinnitamiseks mõeldud clipid oleks kah võinud paremad olla. Mina neid peale ei saanudki ja tõmbasin vendid kaablisidemetega heatsinki külge. Samas tulemused olid väga head. 83c-93c pealt 60c-65c peale kukkus temp. Ehk siis korralik paarkümmend kraadi alla ja ei pea muretsema pumba suremise vms pärast. |
Kogu see kupatus on paras DIY bllsht. Kolakas,õrn ja kole. Need ventide clipid olid tõesti kohutavad
Heatsink üksi 60eur, 2 venti veel 50 eur, ventide y splitter 10 eur. Ma installisin neid Vegade külge omal ajal 10'te kaupa....
Sama raha eest saab g12 + AIO juba küll
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
23.07.2019 08:02:54
|
|
|
| Tellisin endale Arctic Accelero Xtreme IV ära, kuid veits kahtlane kas see tulemust annab jõudluses... max OC+50%PL(korralike fani protsentidega, et ülikuumaks ei läheks) tuleb Firestrike graphics score kõigest 25,2k... enamikel defaultis laseb 26 peale ja maxiga tuleb sinna 28-29k kanti. Ei oska nagu midagi enam sättida... kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
23.07.2019 08:28:01
|
|
|
anubis, ehku peale väga ei isuta windowsi reinstallida, paras tegemine...
Pole kunagi SSD'ga clean installi windowsile teinud, surub seda formatit ikka peale? Või ilma formatita pole jumet?
Ega mul suurt usku ei ole ka sellesse clean installi, arvuti mingi ca aastake ainult vana, vaevalt midagi hapuks selle ajaga läinud on.
viimati muutis Arx07 23.07.2019 08:54:11, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
23.07.2019 09:38:29
|
|
|
Ma peale Noctua midagi ei kasuta jah.
Selle pärast ongi õrn, et terve see kolakas kinnitub kaardi külge ainult PCB keskelt. Stock coolerid kinnituvad tavaliselt 10+ punktist ja lisavad kogu kaardile jäikust.
Kaarti servadest hoides masinasse sisestada/eemaldada oli korraliku "paindumist" tunda.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.07.2019 09:44:15
|
|
|
10Fold, Ei ei sa oled valesti aru saanud. Jahuti ei kinnitu kaardi külge. Kaart kinnitub jahuti külge
Eks see seletab ka seda miks ma PCB flexi eriti ei tundnud kuna hoidsin kinni jahutist endast kaarti masinasse pannes mitte PCB-st.
Umbes sama teema on ITX platedega millel istub NH-D15 näiteks. Ilusti saab kogu plate teisaldada ainult jahutist kinni hoides.
PCB sag on nii või naa. Selle jaoks ostsin juurde Cooler Masteri anti-sag postamendi korpusesse. Ilus ta just pole aga täidab eesmärki.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2019 10:36:25
|
|
|
korpuses on sul kinni ju ikkagi kaart, mitte jahuti
arctic näiteks sai sellest ühel hetkel aru ja accelero xtremed on backplate ja toega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.07.2019 11:06:28
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
anubis, ehku peale väga ei isuta windowsi reinstallida, paras tegemine...
Pole kunagi SSD'ga clean installi windowsile teinud, surub seda formatit ikka peale? Või ilma formatita pole jumet?
Ega mul suurt usku ei ole ka sellesse clean installi, arvuti mingi ca aastake ainult vana, vaevalt midagi hapuks selle ajaga läinud on. |
Pole vaja formattida, teed USB installerpulga ja lased puhta installiga peale.
Kui sul eelnevalt oli Nvidia kaart siis ehk oleks hea mõte proovida, mingi driverikala välistamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
23.07.2019 13:15:09
|
|
|
| anubis, oled sa kursis kas seda USB windows installer versiooni uuendatatakse ka või sobib teha ca 1,5 aastat vana versiooniga?(mul kunagisest ühe pulga peal vedeleb see recovery)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2019 13:20:41
|
|
|
teed uue pulga, microsofti enda tool teeb päevakohase versiooniga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
23.07.2019 13:29:19
|
|
|
| londiste, ok, puhas laiskuse küsimus oli.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.07.2019 14:46:08
|
|
|
Pole ajasäästu, pead pärast pikalt update peale kütma muidu
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
23.07.2019 18:57:02
|
|
|
| Peale windowsi reinstalli ei saa isegi max sätetega 25k kätte firestrikes graphics score'i...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|