Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2019 19:38:43 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Tallinna Arvutitarkadesse jõudis paar 5700xt'd täna jälle. Võtsin ka ühe testimiseks ja jagan õhtul muljeid icon_razz.gif

Sina võtsidki mul Magistralist eest ära selle? Läksin sisse ja lontis kõrvadega lahkusin... aga siis läksin võtsin Roccast ühe ära thumbs_up.gif

AMD ise ja wattman mulle päris võõras, aga väiksed testid tehtud ja tundub, et see wattmani auto undervolt ei tee suurt midagi või siis on mul kehv silicon lottery. Igatahes kui defaultis tegin firestrike siis tuli 20700 tulemus ja temperatuurid 84/99(junction)... siis undervoltiga tuli 21200 ja 83/100 - ehk siis temperatuuride osas põmst ei muutunud. Võrdluseks siis gtx 1080'ga sain firestrikes 19700, et selline 5+% edasiminek on(kaart küll palju lärmakam ja kuumem).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 21:50:54 vasta tsitaadiga

ASRock Takes The Lead In Announcing Radeon RX 5700 Challenger Series Graphics Cards
The First Custom Graphics Card Series.....

AsRock

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilmselt reference PCB...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 22:42:58 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
10Fold kirjutas:
Tallinna Arvutitarkadesse jõudis paar 5700xt'd täna jälle. Võtsin ka ühe testimiseks ja jagan õhtul muljeid icon_razz.gif

Sina võtsidki mul Magistralist eest ära selle? Läksin sisse ja lontis kõrvadega lahkusin... aga siis läksin võtsin Roccast ühe ära thumbs_up.gif

AMD ise ja wattman mulle päris võõras, aga väiksed testid tehtud ja tundub, et see wattmani auto undervolt ei tee suurt midagi või siis on mul kehv silicon lottery. Igatahes kui defaultis tegin firestrike siis tuli 20700 tulemus ja temperatuurid 84/99(junction)... siis undervoltiga tuli 21200 ja 83/100 - ehk siis temperatuuride osas põmst ei muutunud. Võrdluseks siis gtx 1080'ga sain firestrikes 19700, et selline 5+% edasiminek on(kaart küll palju lärmakam ja kuumem).



Täpselt icon_lol.gif

Magistrali kaart tuli mulle icon_razz.gif


Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.

Jookseb ta mul 2150mhz ja perfi on metsikult thumbs_up.gif

HDMI väljundist 240hz ekraan kohati vilgub . DP ei vilgu aga kaart ei boosti üle 1300mhz, wtf icon_lol.gif

Ei saa aru kas vigane kaart vms, sest pole enne näinud et sõltuvalt väljundist kaart nii erinevalt käituks...


Hirmus vaikne see blower samuti pole. Väga kõrgeid ootusi blowerile ei seadnud ja Vegast kindlasti parem aga viimane Nvidia blower mida omasin (780ti) oli märkimisväärselt vaiksem.


Kes pika perspektiiviga ostab kannatage custom kaartide release ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 22:50:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.

Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 23:02:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.

Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki?
pakun et seda ei juhtu,
v.a. see, et kasutaja paneb selle ise müüki
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 23:07:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Minu esialgsed muljed on.... Ilmselt kasutan 14p tagastusõigust.

Et nii lihtne see ongi, retsid 10p ja tagastad?
Huvitav, kas see kaart läheb kasutatuna müüki?


Niisama tuima ilmselgelt ei paneks. Kui asi korralikult ei tööta siis viin muidugi südamerahuga tagasi icon_rolleyes.gif

Tagastusõigusega kaasnevad statistilised kulud on ammu toote lõpphinda sisse arvutatud ja mingiks võltshäbiks küll põhjust ei näe.

AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 23:25:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:


AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe

Viskavad prügikasti? icon_eek.gif
Panevad müüdavasse masinasse?

Aga anna siis teada kuidas tagastus läks, huvi tekkinud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 08:27:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:


AT kogemuse põhjal need asjad tagasi letti ei lähe

Viskavad prügikasti? icon_eek.gif
Panevad müüdavasse masinasse?

Aga anna siis teada kuidas tagastus läks, huvi tekkinud thumbs_up.gif


OT:

Spoiler Spoiler Spoiler



Tundub, et viga pole siiski aint minu kaardis:

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/ccd4tu/numerous_issues_with_5700_xt_underperforming_on/
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2019 19:59:59 vasta tsitaadiga

Undervoltisin 2ghz/1,096V peale ja Dirt rally 2.0 5 minutiga 88 kraadi GPU ja 105C junction... thumbs_up.gif
Ma ei tea palju muidugi need temperatuurid mõjutavad, kui see on normaalne siis las ta olla, kuna selle kuuma puhub perssest välja, aga üldiselt tundub küll üks ülipask ost olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 20:42:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks neid temperatuure vaadatakse. Kui asi toimib siis savi ju. Tjunction temp võib olla 125c, siis hakkab midagi downclockima alles. Võimslik, et midagi jahutuse poole pealt nihu. Proovi kruvid, backplate all. Äkki on jäänud pool pööret tegemata ja pole korraliku survet peal.
Aga üldiselt blowerit ostavad need, kes panevad kaardi kohe vee alla või siis custom õhkjahutuse (Accelero x3, Morpheus, jne).

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 20:46:39 vasta tsitaadiga

Pole ise ammu AMD toodangut kasutanud, aga varsti tuleb Ryzen build.
Samas arvustuste põhjal jääb mulje, et uued kivid ongi neil suuremat kuuma taluvad. Võib-olla ei peakski nii palju seda temperatuuri need 14 päeva vaatama vaid pigem keskenduma tulemusele?
Kui mängudes on fps kõrge ja frame time kah korralik, siis ilmselt kõik ju toimib nii nagu peab.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2019 20:50:48 vasta tsitaadiga

Viilutaja, accelero osas ise ka juba uurisin... aga nii III kui ka IV install pidi paras peavalu olema, et jah... ootaks kõige mugavamat/odavamat/tõhusamat lahendust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 21:14:21 vasta tsitaadiga

Valus - eriväljalase ja puha...



Link

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 21:57:35 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, disain on top!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2019 13:08:36 vasta tsitaadiga

Proovisin siin järjepidevalt volte alandada... absull temperatuur kukkuda ei tahtnud ja siis maagiline piir oli alla 1V järsku Dirt 2.0's 88 kraadi asemel 79 kraadi ja junction 100+ asemel 91. Ei oska midagi arvatagi, miks 1,25V-1V ei olnud põmst mingit vahet ja siis järsku 10%. Ilmselt jätangi sellisele 1900mhz@0,951V säästureziimile kuni mingi normaalse cooleri leiab(firestrike skoor oli ainut 300 punni kehvem, et ega üle paari fps ei kaota mängudes).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2019 13:53:57 vasta tsitaadiga

Kõikide kaartidega sama temp või ainult sinul?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2019 16:02:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 08:01:25 vasta tsitaadiga

Mul Tembid korras. Ilmselt kuna kaart istub pidevalt 1200-1300Mhz juures ja enamus mänge on korralik stutterfest icon_lol.gif

Üle 80c pole veel näinud.


AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi.... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 09:11:47 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kuidas minul asi lihtsalt toimib.

Teen midagi järjekindlalt valesti vist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 09:52:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma ei saa aru, kuidas minul asi lihtsalt toimib.

Teen midagi järjekindlalt valesti vist.



Mida mängid ? Minu jaoks ainuke mäng mis loeb on Apex Legends ja see ei tööta. Superpotition töötab samas ilusti ja kaart hoiab 2100mhz + stabiilselt.

Internet täis hala sarnastest probleemidest. Ilmselgelt toored driverid lihtsalt.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 10:10:58 vasta tsitaadiga

1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1

Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 10:52:04 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1

Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi.



Ma leian et pole normaalne et ma peaks läbi rõngaste hüppama, et asi normaalselt toimiks. Lihtsam on 100eur juurde maksta ja RTX2070Super osta ilma et peaks päevi troubleshootima icon_neutral.gif


Mul läks muidugi enivei puhtasse masinasse ja selles asi pole.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 10:56:29 vasta tsitaadiga

Ma ei hüpanud läbi ühegi rõnga. Kõik toimib.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.07.2019 11:27:54 vasta tsitaadiga

Release note´s ka tegelikult kirjas, et esimestel minutitel Fortnite kalab ja Leauge of Legends võib ka kahtlaselt toimetada...

Tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Et siis pmst toimib, aga kasu suurt pole. Imelik, et väikseima input lag sai VSYNC ja Anti-lag ON olukorras?:O Ma pole elu sees vist kordagi Vsync sisse lülinud selle input lag pärast...
Üks koht, kus võib isegi kasu olla on Freesync ON, ise olen ka tähele pannud, et hiire liigutused muutuvad väga uimaseks FS ON, Anti-lag ON võib olla parandab olukorda ja saab rohkem FS kasutama hakata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 12:50:18 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi.... thumbs_down.gif


?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:07:42 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
10Fold kirjutas:
AMD drivererid on küll siiani sama s***tad kui 10a tagasi.... thumbs_down.gif


?



No mis asi see on... ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:10:23 vasta tsitaadiga

Valeinfo.

123fps ütleb seda täiesti selgelt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2019 18:21:38 vasta tsitaadiga

anubis, 62 kraadi suht jahe, kui ise pole FANide kiirust tõstetud siis ilmselt õiged numbrid ikka. Mäng ise lahjake?

Igatahes täna proovisin endal FAN speedi tõsta, kaart selgelt jahedam(ja lärmakam), aga Firestrike skoorid kehvemad... mis krdi nali see on icon_rolleyes.gif
On üldse mõtet paremat jahutit peale panna kui performance nagunii ei tõuse...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:25:18 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Valeinfo.

123fps ütleb seda täiesti selgelt.



Oled fanboi või mängid ?

Kõik sätted miinimumi peal ja vahin seina. 2080 samas olukorras 300fps maxed out...
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:28:16 vasta tsitaadiga

Miks ma fanboi olen, lihtsalt fakt, et programmid ei oska korrektselt taktsagedust lugeda on teada.

W1zzard loobus hetkel gpuz isegi näitamast GPU MHz, kuna driver ei raporteeri seda korrektselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:32:55 vasta tsitaadiga

Proovige neid erinevaid fixe mis siin välja pakutud.

DDU ja siis puhas install.
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/ccf6b7/any_rx_5700_xt_users_crashing_in_apex_legends/

TRY:

DDU current drivers (via safe mode)

Download 420MB drivers (full)

Go to custom installation and uncheck EVERYTHING except display drivers I mean don't install Report wizzard, nor audio hdmi drivers, nor radeon settings.

Install only display drivers without anything else. Also dont install relive.



Osadel soovitavad kõik monitoring softi välja lükata selleks ajaks.
Osadel aitas ka see, kui Intel Lan'le teha reinstall. See kuidagi tekitas konflikte.

Mina näiteks pole seda Relive kunagi installinud. Sest pidavat erinevaid probleeme tekitama, kui otseselt ei streami Twitchi siis pole sellel ReLive'l mõtet.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.07.2019 19:01:38 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
anubis kirjutas:
1. Kas kaart läks puhtasse masinasse?
2. Mis OS?
3. Kas viimane update paigaldatud?
4. Mis kaart eelnevalt, kuidas vahetasid? vt. p.1

Üldiselt kui kaarte vahetada siis tuleb päris spetsiifiline tegevustejada läbi käia, et tagada uuele optimaalne toimimine. Seda loomulikult siis kui ei tee puhast OSi installi.



Ma leian et pole normaalne et ma peaks läbi rõngaste hüppama, et asi normaalselt toimiks. Lihtsam on 100eur juurde maksta ja RTX2070Super osta ilma et peaks päevi troubleshootima icon_neutral.gif


Mul läks muidugi enivei puhtasse masinasse ja selles asi pole.


Pole see nvidia nii süütuke midagi, olen mitme masinaga emaseks nikerdanud, et kaarte tööle saada. Lihtsalt mõni asi paneb täiega näkku mis iganes põhjustel. Lihtne on süüdistada AMD'd aga vb on su rauas kuskil mujal viga.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.07.2019 15:45:16 vasta tsitaadiga

Panin uusimad drivud peale ja Fury X ka Antilag valikus. Testida ei saanud sest SOTR Freesync sisse ei lükka.
Clear cmos on keegi proovinud RX5700 tööle saamiseks?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 15:59:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Also: Morpheus 5700XT küljes: https://old.reddit.com/r/Amd/comments/cga9pr/so_i_slapped_a_morpheus_to_my_5700_xt_my_little/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 17:56:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Also: Morpheus 5700XT küljes: https://old.reddit.com/r/Amd/comments/cga9pr/so_i_slapped_a_morpheus_to_my_5700_xt_my_little/



See Morpheus on üsna tüütu installatsiooniga. NZXT G12 + AIO oli minu esialgne plaan.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 19:56:26 vasta tsitaadiga

10Fold, Miinused mis endal GTX 1080 peale paigaldades silma hakkasid olid need, et RAM heatsinkid polnud sama värvi põhi heatsinkiga (must versioon aga hõbedased RAM heatsinkid.) ja see, et heatsinkide küljes olnud kleepematerjal polnud piisavalt kleepuv. Ventide kinnitamiseks mõeldud clipid oleks kah võinud paremad olla. Mina neid peale ei saanudki ja tõmbasin vendid kaablisidemetega heatsinki külge. Samas tulemused olid väga head. 83c-93c pealt 60c-65c peale kukkus temp. Ehk siis korralik paarkümmend kraadi alla ja ei pea muretsema pumba suremise vms pärast.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 04:54:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
10Fold, Miinused mis endal GTX 1080 peale paigaldades silma hakkasid olid need, et RAM heatsinkid polnud sama värvi põhi heatsinkiga (must versioon aga hõbedased RAM heatsinkid.) ja see, et heatsinkide küljes olnud kleepematerjal polnud piisavalt kleepuv. Ventide kinnitamiseks mõeldud clipid oleks kah võinud paremad olla. Mina neid peale ei saanudki ja tõmbasin vendid kaablisidemetega heatsinki külge. Samas tulemused olid väga head. 83c-93c pealt 60c-65c peale kukkus temp. Ehk siis korralik paarkümmend kraadi alla ja ei pea muretsema pumba suremise vms pärast.



Kogu see kupatus on paras DIY bllsht. Kolakas,õrn ja kole. Need ventide clipid olid tõesti kohutavad thumbs_up.gif


Heatsink üksi 60eur, 2 venti veel 50 eur, ventide y splitter 10 eur. Ma installisin neid Vegade külge omal ajal 10'te kaupa....

Sama raha eest saab g12 + AIO juba küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 08:02:54 vasta tsitaadiga

Tellisin endale Arctic Accelero Xtreme IV ära, kuid veits kahtlane kas see tulemust annab jõudluses... max OC+50%PL(korralike fani protsentidega, et ülikuumaks ei läheks) tuleb Firestrike graphics score kõigest 25,2k... enamikel defaultis laseb 26 peale ja maxiga tuleb sinna 28-29k kanti. Ei oska nagu midagi enam sättida... kellelgi ideid?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 08:12:32 vasta tsitaadiga

Ma prooviks puhta Windowsi installiga.

https://www.3dmark.com/compare/fs/19888430/fs/19935408
@stock üle 26,3k juba, OC 28,3k.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 08:28:01 vasta tsitaadiga

anubis, ehku peale väga ei isuta windowsi reinstallida, paras tegemine...
Pole kunagi SSD'ga clean installi windowsile teinud, surub seda formatit ikka peale? Või ilma formatita pole jumet?
Ega mul suurt usku ei ole ka sellesse clean installi, arvuti mingi ca aastake ainult vana, vaevalt midagi hapuks selle ajaga läinud on.


viimati muutis Arx07 23.07.2019 08:54:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 08:35:01 vasta tsitaadiga

10Fold, Mis vente sa kasutad, et need nii kallid on? Ise kasutan Corsair SP vente (static pressure). Kaks venti 25€ kokku umbes.
Õrn ta nüüd küll kuskilt otsast pole kui clipid välja arvata. Kolakas on by design ju.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 09:38:29 vasta tsitaadiga

Ma peale Noctua midagi ei kasuta jah.


Selle pärast ongi õrn, et terve see kolakas kinnitub kaardi külge ainult PCB keskelt. Stock coolerid kinnituvad tavaliselt 10+ punktist ja lisavad kogu kaardile jäikust.

Kaarti servadest hoides masinasse sisestada/eemaldada oli korraliku "paindumist" tunda.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 09:44:15 vasta tsitaadiga

10Fold, Ei ei sa oled valesti aru saanud. Jahuti ei kinnitu kaardi külge. Kaart kinnitub jahuti külge icon_biggrin.gif

Eks see seletab ka seda miks ma PCB flexi eriti ei tundnud kuna hoidsin kinni jahutist endast kaarti masinasse pannes mitte PCB-st.
Umbes sama teema on ITX platedega millel istub NH-D15 näiteks. Ilusti saab kogu plate teisaldada ainult jahutist kinni hoides.

PCB sag on nii või naa. Selle jaoks ostsin juurde Cooler Masteri anti-sag postamendi korpusesse. Ilus ta just pole aga täidab eesmärki.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 10:36:25 vasta tsitaadiga

korpuses on sul kinni ju ikkagi kaart, mitte jahuti icon_smile.gif
arctic näiteks sai sellest ühel hetkel aru ja accelero xtremed on backplate ja toega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 11:06:28 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
anubis, ehku peale väga ei isuta windowsi reinstallida, paras tegemine...
Pole kunagi SSD'ga clean installi windowsile teinud, surub seda formatit ikka peale? Või ilma formatita pole jumet?
Ega mul suurt usku ei ole ka sellesse clean installi, arvuti mingi ca aastake ainult vana, vaevalt midagi hapuks selle ajaga läinud on.


Pole vaja formattida, teed USB installerpulga ja lased puhta installiga peale.

Kui sul eelnevalt oli Nvidia kaart siis ehk oleks hea mõte proovida, mingi driverikala välistamiseks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 13:15:09 vasta tsitaadiga

anubis, oled sa kursis kas seda USB windows installer versiooni uuendatatakse ka või sobib teha ca 1,5 aastat vana versiooniga?(mul kunagisest ühe pulga peal vedeleb see recovery)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 13:20:41 vasta tsitaadiga

teed uue pulga, microsofti enda tool teeb päevakohase versiooniga.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 13:29:19 vasta tsitaadiga

londiste, ok, puhas laiskuse küsimus oli.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2019 14:46:08 vasta tsitaadiga

Pole ajasäästu, pead pärast pikalt update peale kütma muidu icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2019 18:57:02 vasta tsitaadiga

Peale windowsi reinstalli ei saa isegi max sätetega 25k kätte firestrikes graphics score'i...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.