|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2019 13:12:28
|
|
|
| FOXNOW on ka nüüd FOXplay asemel... veidike ümber kujundatud aga põmpst sama asi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.07.2019 13:57:13
|
|
|
Kas keegi on puutunud kokku nähtusega, kus telia digiboksi volüümi regull lihtsalt ei toimi? Isegi seda liugurit ei ilmu ekraani serva.
Digiboks ühendati uue teleka külge ja läind see oligi. CEC sai välja lülitatud, puldile polnud telerit veel õpetatud (st ei toiminud ka teleka reguleerijana), boksi tehaseseaded taastatud, ikka ikaldus.
Prooviti ka suvalise 22-tollise tv-monitori külge, aga ei ilmunud vastavat valikut ka sinna.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.07.2019 14:00:56
|
|
|
| Menüüst ei anna heli reguleerida, kusagilt sealt ...Tehnilised seaded => Heli seaded... alt?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.07.2019 14:03:25
|
|
|
Annab küll läbi menüü reguleerida. Iga kord seda teha on päris tüütu
Puldi reset võis küll tegemata jääda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.07.2019 14:03:50
|
|
|
| Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.07.2019 14:06:17
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli. |
Siiski mitte. Antud juhul oleks vajalik just nimelt telia kaudu reguleerida.
Teleri taga istub optilisega ress (arc puudub). Seega teleri kaudu heli ei reguleerita, spetsiaalselt ressi pulti selleks näppida on tarbetu.
99% ajast on Telia tv.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
01.07.2019 14:11:44
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Annab küll läbi menüü reguleerida. Iga kord seda teha on päris tüütu
Puldi reset võis küll tegemata jääda. |
Kuskilt puldi õpetemise menüüst, kustuta helinuppude õpetamine, nüüd hakkab boksi heli reguleerima. S6 puldi puhul siis.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.07.2019 14:36:19
|
|
|
| Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
01.07.2019 19:08:20
|
|
|
Millal valmivad funktsioonid, mis Telia kodulehel kirjas:
1. Peagi on valmiv hetkel juba käimasoleva saate pausile paneku funktsioon.
2. Samuti on valmimas “Otsi” funktsioon, millega on telekavast võimalik leida saatenime, näitleja nime jm infot.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
01.07.2019 19:58:35
|
|
|
Vb mõnele on abiks. Katsetasin sellist kooslust, et nett on Tele2 piiramatu (19 eur kuus) ja sinna otsa Telia televisioon. Võtsin esindusest rendile uue Arrise digiboksi koos tv paketiga. Nett tuleb aga kaasaskantavast ruuterist, kuhu kaabliga järgi midagi ühendada ei anna. Leidsin TP-Link nanoruuteri (TL-WR802N), 20 eur ja seadistasin selle Client mode, mis siis sisuliselt võtab wifi ja nanoruuter muudab ennast digiboksi jaoks võrgupordiks kuhu kaabel järgi panna. Kooslus on nii hea et see ruuter saab ka oma energiatarbe Arrise digiboksi enda USB pordist. Sisuliselt saab muuta Arrise enda juhtmevabaks ja pärast kogu kupatuse teleka taha ära peita. Toimib kõik väga hästi.
Näeb kooslus välja selline:
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.07.2019 20:52:20
|
|
|
Telia kaablivõrgus sellist asja ei soovita, kaotad pildi kvaliteedis.
Samuti kaotad interneti kiiruses, mitte palju aga siiski. Enamasti vast ADSL puhul võib teemaks olla.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.07.2019 20:56:53
|
|
|
| KillFrenzy, pildikvaliteedis ei kaota, käib HD ilusti. Mul sarnase lahendusega ülemise korruse boks pandud telku taha. Adapter küll tahab seinast voolu saada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.07.2019 21:07:27
|
|
|
| olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
01.07.2019 21:11:38
|
|
|
| kas varsti mitte pole kõigil see lahendus?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.07.2019 21:14:49
|
|
|
| jaank, ei.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2019 21:40:13
|
|
|
Oled süleriga inteno wifis ja multicast hd tuleb nagu siidi.
Eelmainitud lahendus toimib nii 4G võrgus OTT tehnoloogial kui kodus Telia kaabli otsas.
Telia ametlikult kumbagi lahendust ei paku kuna kvaliteet pole tagatud ja ruuteri enda wifi võimekus kannatab drastiliselt. Multicasti korral piisab ühest teisest koormajast, et pilt hakkima saada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.07.2019 22:12:06
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast. |
Ma mõtlen ikka seda, et kodus on telia kaabel selle wifit võtab ja jagab juhtmesse. Üle mobiilse vb jah teine teema, aga ei usu, et väga drastiliselt madalam bitrate tulema hakkab selle uue süsteemiga sügisest.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.07.2019 22:14:50
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Oled süleriga inteno wifis ja multicast hd tuleb nagu siidi.
|
Ok, arvasin et multicast on wifis kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
01.07.2019 22:31:48
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud. |
Mitte ainult. Vaatasin eile RTL'i pealt F1'te; sama nähtus - heli kaob ja mõni sekund hiljem viskab pildi ruuduliseks. Väga tüütu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.07.2019 22:51:56
|
|
|
| Ma RTLi ei vaata, aga loodan, et Telia teeb selle probleemiga midagi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.07.2019 22:59:14
|
|
|
| Mul ka Tele2 nett üle 4G ja digiboksi küljes on wifit vastu võtmas Airport Express. Toimib.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
01.07.2019 23:08:36
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud. |
Mitte ainult. Vaatasin eile RTL'i pealt F1'te; sama nähtus - heli kaob ja mõni sekund hiljem viskab pildi ruuduliseks. Väga tüütu. |
Sama asi VH1-ga. Tunni jooksul 3-4 korda vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.07.2019 23:11:15
|
|
|
| raxz, teemaks oli praegu 2 erinevat asja. Sinul toimib kehvema pildiga üle interneti nn. "minutv" süsteemis. Kellel telia kaabel, siis väidetavalt inteno wifit kinnipüüdes toimib asi üle multicasti, nagu oleks telia kaabli otsas ja pilt ka sellega parem.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.07.2019 23:13:55
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| raxz, teemaks oli praegu 2 erinevat asja. Sinul toimib kehvema pildiga üle interneti nn. "minutv" süsteemis. Kellel telia kaabel, siis väidetavalt inteno wifit kinnipüüdes toimib asi üle multicasti, nagu oleks telia kaabli otsas ja pilt ka sellega parem. |
Jah. Mul ei ole siin kaabli võimalust. Fiiber on mingi 40-50K.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.07.2019 00:55:49
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast. |
Ma mõtlen ikka seda, et kodus on telia kaabel selle wifit võtab ja jagab juhtmesse. |
Panin inteno seina ja tuleb jah üle wifi multicast ja läpakas pilt olemas. Sättisin ühe dd-wrt'ga junni client brigde mode, internet on aga pilt enam pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.07.2019 07:16:26
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Sättisin ühe dd-wrt'ga junni client brigde mode, internet on aga pilt enam pole. |
Ju siis junn + dd-wrt multicasti ei oska
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
02.07.2019 12:10:40
|
|
|
| SndyBrdge kirjutas: |
| Kas kellelgi veel on S6 puldil patareid väga kiiresti tühjenemas? On ainult 5 kuud olnud, juba on 29% ja on hoiatust näidanud. On ka vahepeal mitte töötanud, kuid kui võtsin patareid välja korraks hakkas jälle tööle. |
Patareide teema jätkuks niipalju, et esimesest hoiatusest kuni kustumiseni läks ca kuu. Siis leidus üks nööp kodus, et sai midagi ära vahetada. Ja tuli välja, et kahest üks oli madalama pingega, ehk siis ühe patarei vahetusega sai asi tööle.
Ehk siis, kas puldil polegi patareid järjestikku või siis on sellist saasta alguses sisse topitud, et nööbid erinevalt tühjenesid.
Lisaks, "kustunud" eksemplari pinge oli 2.94V (seda, jah, ilma koormuseta). Teine oli 3.0V. Normaalolukorras tähendaks 2.94V üsnagi kasutuskõlbulikku elementi. Ehk siis nööbitootjate graafikute järgi on sellise pingega element ajaliselt alles poole peal oma elueast... Päris tühjaks loetakse 2V. Kas tõesti need puldid on siis nii valesti tehtud, et nad ei lasegi patareisid lõpuni kasutada?
See seletaks seda imekiiret "tühjenemist".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
02.07.2019 12:55:15
|
|
|
| Kas mõni agaram HBO kasutaja oskab öelda mis seis on seal eesti keelsete subtiitritega? Kas kõigil on eesti keelsed subtiitrid või osadel asjadel on vene pealelugemine? Netflix läks suure hurraaga lahti, kuid vist midagi muud peale Better Call Sauli ühe hooaja eesti keelset subtiitrit ei saanudki. Vanemad on huvitatud nii mõnestki sarjast (nt Chernobyl), mida seal paketis on ja kuna elu käib erilinnades, siis see tundub olevat mugavam viis kui hakata mingit välise kõvakettaga ja subclubi abiga neid filme/sarju sinna transportima.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
02.07.2019 13:00:40
|
|
|
| tsitaat: |
| Lisaks, "kustunud" eksemplari pinge oli 2.94V (seda, jah, ilma koormuseta). Teine oli 3.0V. Normaalolukorras tähendaks 2.94V üsnagi kasutuskõlbulikku elementi. |
Ilma koormuseta ei mõõda mingit patarei korrasolekut. Tester võib näidata, et pinget on veel küll, aga kui juba natukenegi patareid koormata, võib pinge tunduvalt langeda, võrreldes korrasoleva patareiga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.07.2019 13:04:11
|
|
|
Fate, jah kõigel on supakad.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
02.07.2019 19:54:51
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli. |
Siiski mitte. Antud juhul oleks vajalik just nimelt telia kaudu reguleerida.
Teleri taga istub optilisega ress (arc puudub). Seega teleri kaudu heli ei reguleerita, spetsiaalselt ressi pulti selleks näppida on tarbetu.
99% ajast on Telia tv. |
Seaded->Tehnilised seaded->Heli seaded->Heliväljundi formaat: stereo puhul saad iga kell telia puldist heli muuta, automaatse puhul saadetakse digiheliga sisu puhul see otse ressi, nii et saad tugevust muuta ressiiveri puldist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
noon
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
04.07.2019 12:54:39
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada mõistlikku lahendust?
Probleemiks on ruuteri portide vähesus.
Kui digiboks on ühendatud ruuterist otse (ruuter-> digibox), siis töötab kõik ilma probleemideta. Kui switch on vahel (ruuter->switch->digibox), siis telepilt jääb aeg-ajalt sekundiks-paariks seisma ja pärast jookseb sujuvalt edasi. Heli käib samal ajal probleemivabalt.
Kas on olemas mingit mõistlikku ruuterit, mis toimib telia süsteemidega ja millel on seljas rohkema portide arvuga switch kui neljane või kas on mingidruuteri/switchi seaded, mida tuleks jälgida, et tv-pilt vahe peal ei hanguks?
Alati on lahendus see, et 3 porti jääb digiboksidele ja üks port interneti ühenduse jaoks, kuhu taha siis switch panna aga kui tahaks näiteks kasutada 4 telekakohta, siis on vältimatu, et et vähemalt üks ühendus on ruuter->switch->digibox.
Ruuteriks on THOMSON TG789VN (oli inteno dg200 aga sellega oli sony mobiili wfi ebastabiilne. Pausid pildis mõlema ruuteriga sama moodi. Probleem siis just selles, kui digiboksi ja ruuteri vahel on switch)
Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele Aga mälu järgi oli tegemist tp-lingi wifi ruuteriga.
Kasutan switchi nii wifi AP-na, chromecast ultrale kaabliga võrgu jagamiseks ja digiboksile võrgu andmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.07.2019 12:56:21
|
|
|
Suvaline gigabitine TP-Link, D-Link, Netgear 5/8 pordine switch peaks probleemideta toimima.
Mul on kodus dg301 -> switch -> ... -> switch -> digiboks ja ei mingeid probleeme.
>> Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele aga kasutan seda nii wifi AP-na
Et kas sul on ikka seal puhas switch vahel või mingi AP laadne asi siiski?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noon
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
04.07.2019 13:01:37
|
|
|
Switch, mis toetab mõlemat funktsionaalsust. Ehk siis AP seadesse minek on 1 linnuke + võrgu loginid.
Mälu järgi oli mingi tp-lingi wifi switch mis toetas ka 5g wifit.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.07.2019 13:54:28
|
|
|
No siis pane puhas switch vahele ja kogu lugu. 10-15€ 5-pordine.
Oma AP võid ka sinna switchi külge riputada.
Või siis vahetad selle praeguse TP-Link nt. MikroTik hAP ac2 https://www.hinnavaatlus.ee/1415749/mikrotik-hap-ac2/ vastu.
See töötab kenasti nii AP kui switchina. Kasutan ise ka seda kodus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.07.2019 13:55:46
|
|
|
... ma olen suhteliselt igasuguseid switche kasutanud ja pilt jookseb kenasti, isegi vanad 100sed, võib-olla on hoopis kaabel vigane?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.07.2019 14:19:04
|
|
|
| noon kirjutas: |
Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele Aga mälu järgi oli tegemist tp-lingi wifi ruuteriga.
Kasutan switchi nii wifi AP-na, chromecast ultrale kaabliga võrgu jagamiseks ja digiboksile võrgu andmiseks. |
Ruuter ei ole Switch.
Kui kasutad mõnda ruuterit ap ja switchi funktsioonina siis peab selles seadmes olema igmp snooping või block multicast vms säte, et striimi seadme wifisse ei pritsiks, nii tekivad kohe hangumised.
ise ei soovitaks teist ruuterit üldse vahele toppida, kas tavaline switch ja AP või kaks ühes nagu telias müügil olev zyxel armor x1 mis on ap ja switch. by default kõik toimib.
ps. väga palju ruuterivalikuid pole mis oleks enama kui 4 pordiga. on mikrotik kuid selle konfimine eeldab koolitust ja tulemus ei pruugi olla ka siis iptv jaoks toimiv, teine asi on juba siis kui sul on vasepaariga dsl ühendus.
seega tee lahendus eelmainitu järgi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.07.2019 14:20:47
|
|
|
mul 2 switchi kodus kasutuses, üks enne ja teine pärast ruuterit. Ei mingeid probleeme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noon
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
04.07.2019 21:17:34
|
|
|
Jah, kasutasin uhkelt switch ja ruuter termineid segamini. Tegemist on ruuteriga TP-LINK AC1200
Operation mode oli access point ja siis ei saanud lan porte konfida. Oli nagu oli ja hakkis. Kui panin tagasi router funktsionaalsuse peale, siis sai porte confida ja seal oli ka igmp confimine olemas. Nüüd fungab. Tänud abi eest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
05.07.2019 19:29:41
|
|
|
Telia TV rakendusega androidi telefonis probleem kus rakendus ei keela telefonil "uinumast" kui üritada tv'd vaadata.
Proovisin ka unistalli, aga ikka sama seis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
05.07.2019 19:32:13
|
|
|
Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
05.07.2019 22:13:38
|
|
|
| santiim kirjutas: |
Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus. |
See juba mõned kuud tagasi lõpetati ära, kuna keegi seda ei kasutanud (välja arvatud need, kes kasutasid)
Mul kulus 15 min, et teha helpdeskile selgeks, mis asjast ma üldse räägin ja mida ma soovin MinuTVst digiboksi suunata
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrAndu
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
05.07.2019 22:34:28
|
|
|
| noon kirjutas: |
Jah, kasutasin uhkelt switch ja ruuter termineid segamini. Tegemist on ruuteriga TP-LINK AC1200
Operation mode oli access point ja siis ei saanud lan porte konfida. Oli nagu oli ja hakkis. Kui panin tagasi router funktsionaalsuse peale, siis sai porte confida ja seal oli ka igmp confimine olemas. Nüüd fungab. Tänud abi eest. |
sama teema on asuse ruuteritega, kui ap mode panna siis kuumeneb üle (ilmselt saadab ka igmp trafficu wifisse)
AP modes on ilmselt kõik pordid bridges ja web-interfacest kaob valik ära,
konsoolist (ssh/telnet) sai ikka peale panna ja toimib mul
asusel (ac66u) siis:
nvram set emf_enable=1
nvram commit
reboot |
_________________ Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla... |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
05.07.2019 22:50:10
|
|
|
| (b)itiboy kirjutas: |
| santiim kirjutas: |
Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus. |
See juba mõned kuud tagasi lõpetati ära, kuna keegi seda ei kasutanud (välja arvatud need, kes kasutasid)
Mul kulus 15 min, et teha helpdeskile selgeks, mis asjast ma üldse räägin ja mida ma soovin MinuTVst digiboksi suunata  |
No selge siis. Selleks, et Eurosport 2 vaadata, tuleb lisakanalid võtta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
10.07.2019 09:00:05
|
|
|
| Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
10.07.2019 11:40:18
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant. |
Ammu juba, veel on HD' s sonyd ,filmzone, nat. geographic, travel ch. Kõik spordi kanalid ja enamik discoveryd...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
10.07.2019 11:57:09
|
|
|
| humanoid kirjutas: |
| inczp kirjutas: |
| Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant. |
Ammu juba, veel on HD' s sonyd ,filmzone, nat. geographic, travel ch. Kõik spordi kanalid ja enamik discoveryd... |
Need ülejäänud on juba tükk aega nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|