Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 987, 988, 989 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 13:12:28 vasta tsitaadiga

FOXNOW on ka nüüd FOXplay asemel... veidike ümber kujundatud aga põmpst sama asi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 13:18:24 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tundub, et Eesti Kanal ja Eesti Kanal Pluss on valikusse ilmunud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Boxi listis ei paista olevat.

Huvitav jah, lisasin Lemmiklisti, seal need nüüd on. Panin boksi käima, ongi vaid lemmiklistis, mujal pole. Vaadata ei lase, laseb vaid listist eemaldada. Mingi Telia huumor, millest tavainimene aru ei saa?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.07.2019 13:19:39 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
seeru kirjutas:
alpha kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tundub, et Eesti Kanal ja Eesti Kanal Pluss on valikusse ilmunud.
Spoiler Spoiler Spoiler
mis kanal see üldse on?

Vanad eesti saated.
on seal midagi vaadata ka?

Vanu saateid saab vaadata.

Boxi menüü Eesti listis on need kanalid olemas siiski aga mitteaktiivsed momendil.
Kavad on näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 13:57:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi on puutunud kokku nähtusega, kus telia digiboksi volüümi regull lihtsalt ei toimi? Isegi seda liugurit ei ilmu ekraani serva.
Digiboks ühendati uue teleka külge ja läind see oligi. CEC sai välja lülitatud, puldile polnud telerit veel õpetatud (st ei toiminud ka teleka reguleerijana), boksi tehaseseaded taastatud, ikka ikaldus.
Prooviti ka suvalise 22-tollise tv-monitori külge, aga ei ilmunud vastavat valikut ka sinna.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:00:36 vasta tsitaadiga

oliver., puldi resetti proovisid?
https://www.telia.ee/abi/view/61?t=2,81
vali kas s5 või 6, nendel see erinev
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:00:56 vasta tsitaadiga

Menüüst ei anna heli reguleerida, kusagilt sealt ...Tehnilised seaded => Heli seaded... alt?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:03:25 vasta tsitaadiga

Annab küll läbi menüü reguleerida. Iga kord seda teha on päris tüütu icon_biggrin.gif

Puldi reset võis küll tegemata jääda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:03:50 vasta tsitaadiga

Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:06:17 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli.


Siiski mitte. Antud juhul oleks vajalik just nimelt telia kaudu reguleerida.
Teleri taga istub optilisega ress (arc puudub). Seega teleri kaudu heli ei reguleerita, spetsiaalselt ressi pulti selleks näppida on tarbetu.
99% ajast on Telia tv.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:11:44 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Annab küll läbi menüü reguleerida. Iga kord seda teha on päris tüütu icon_biggrin.gif

Puldi reset võis küll tegemata jääda.


Kuskilt puldi õpetemise menüüst, kustuta helinuppude õpetamine, nüüd hakkab boksi heli reguleerima. S6 puldi puhul siis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 14:36:19 vasta tsitaadiga

Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 01.07.2019 19:08:20 vasta tsitaadiga

Millal valmivad funktsioonid, mis Telia kodulehel kirjas:
1. Peagi on valmiv hetkel juba käimasoleva saate pausile paneku funktsioon.
2. Samuti on valmimas “Otsi” funktsioon, millega on telekavast võimalik leida saatenime, näitleja nime jm infot.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 19:58:35 vasta tsitaadiga

Vb mõnele on abiks. Katsetasin sellist kooslust, et nett on Tele2 piiramatu (19 eur kuus) ja sinna otsa Telia televisioon. Võtsin esindusest rendile uue Arrise digiboksi koos tv paketiga. Nett tuleb aga kaasaskantavast ruuterist, kuhu kaabliga järgi midagi ühendada ei anna. Leidsin TP-Link nanoruuteri (TL-WR802N), 20 eur ja seadistasin selle Client mode, mis siis sisuliselt võtab wifi ja nanoruuter muudab ennast digiboksi jaoks võrgupordiks kuhu kaabel järgi panna. Kooslus on nii hea et see ruuter saab ka oma energiatarbe Arrise digiboksi enda USB pordist. Sisuliselt saab muuta Arrise enda juhtmevabaks ja pärast kogu kupatuse teleka taha ära peita. Toimib kõik väga hästi.

Näeb kooslus välja selline:
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 20:52:20 vasta tsitaadiga

Telia kaablivõrgus sellist asja ei soovita, kaotad pildi kvaliteedis.
Samuti kaotad interneti kiiruses, mitte palju aga siiski. Enamasti vast ADSL puhul võib teemaks olla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2019 20:56:53 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, pildikvaliteedis ei kaota, käib HD ilusti. Mul sarnase lahendusega ülemise korruse boks pandud telku taha. Adapter küll tahab seinast voolu saada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 21:07:27 vasta tsitaadiga

olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.07.2019 21:11:38 vasta tsitaadiga

kas varsti mitte pole kõigil see lahendus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 21:14:49 vasta tsitaadiga

jaank, ei.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 21:40:13 vasta tsitaadiga

Oled süleriga inteno wifis ja multicast hd tuleb nagu siidi.
Eelmainitud lahendus toimib nii 4G võrgus OTT tehnoloogial kui kodus Telia kaabli otsas.
Telia ametlikult kumbagi lahendust ei paku kuna kvaliteet pole tagatud ja ruuteri enda wifi võimekus kannatab drastiliselt. Multicasti korral piisab ühest teisest koormajast, et pilt hakkima saada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2019 22:12:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast.


Ma mõtlen ikka seda, et kodus on telia kaabel selle wifit võtab ja jagab juhtmesse. Üle mobiilse vb jah teine teema, aga ei usu, et väga drastiliselt madalam bitrate tulema hakkab selle uue süsteemiga sügisest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 22:14:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Oled süleriga inteno wifis ja multicast hd tuleb nagu siidi.


Ok, arvasin et multicast on wifis kinni keeratud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 01.07.2019 22:31:48 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud.

Mitte ainult. Vaatasin eile RTL'i pealt F1'te; sama nähtus - heli kaob ja mõni sekund hiljem viskab pildi ruuduliseks. Väga tüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 22:51:56 vasta tsitaadiga

Ma RTLi ei vaata, aga loodan, et Telia teeb selle probleemiga midagi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 22:59:14 vasta tsitaadiga

Mul ka Tele2 nett üle 4G ja digiboksi küljes on wifit vastu võtmas Airport Express. Toimib.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 23:08:36 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
alpha kirjutas:
Soome kanalitel viimasel paari nädalal aegajalt probleem heliga. Heli kaob lihtsalt 3-4 sekundiks. Enamasti vaid heli, aga paar korda ka pilt ruudutanud ja selleks ajaks kinni jooksnud.

Mitte ainult. Vaatasin eile RTL'i pealt F1'te; sama nähtus - heli kaob ja mõni sekund hiljem viskab pildi ruuduliseks. Väga tüütu.


Sama asi VH1-ga. Tunni jooksul 3-4 korda vähemalt.
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 23:11:15 vasta tsitaadiga

raxz, teemaks oli praegu 2 erinevat asja. Sinul toimib kehvema pildiga üle interneti nn. "minutv" süsteemis. Kellel telia kaabel, siis väidetavalt inteno wifit kinnipüüdes toimib asi üle multicasti, nagu oleks telia kaabli otsas ja pilt ka sellega parem.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 23:13:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
raxz, teemaks oli praegu 2 erinevat asja. Sinul toimib kehvema pildiga üle interneti nn. "minutv" süsteemis. Kellel telia kaabel, siis väidetavalt inteno wifit kinnipüüdes toimib asi üle multicasti, nagu oleks telia kaabli otsas ja pilt ka sellega parem.
Jah. Mul ei ole siin kaabli võimalust. Fiiber on mingi 40-50K.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 00:55:49 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
olafsand, mismoodi ei kaota pildikvaliteedis? Pilt tuleb 2,5 kuni 6,5x madalama bitratega üle neti vs. multicast.


Ma mõtlen ikka seda, et kodus on telia kaabel selle wifit võtab ja jagab juhtmesse.


Panin inteno seina ja tuleb jah üle wifi multicast ja läpakas pilt olemas. Sättisin ühe dd-wrt'ga junni client brigde mode, internet on aga pilt enam pole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.07.2019 07:16:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sättisin ühe dd-wrt'ga junni client brigde mode, internet on aga pilt enam pole.

Ju siis junn + dd-wrt multicasti ei oska
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 02.07.2019 12:10:40 vasta tsitaadiga

SndyBrdge kirjutas:
Kas kellelgi veel on S6 puldil patareid väga kiiresti tühjenemas? On ainult 5 kuud olnud, juba on 29% ja on hoiatust näidanud. On ka vahepeal mitte töötanud, kuid kui võtsin patareid välja korraks hakkas jälle tööle.

Patareide teema jätkuks niipalju, et esimesest hoiatusest kuni kustumiseni läks ca kuu. Siis leidus üks nööp kodus, et sai midagi ära vahetada. Ja tuli välja, et kahest üks oli madalama pingega, ehk siis ühe patarei vahetusega sai asi tööle.
Ehk siis, kas puldil polegi patareid järjestikku või siis on sellist saasta alguses sisse topitud, et nööbid erinevalt tühjenesid.
Lisaks, "kustunud" eksemplari pinge oli 2.94V (seda, jah, ilma koormuseta). Teine oli 3.0V. Normaalolukorras tähendaks 2.94V üsnagi kasutuskõlbulikku elementi. Ehk siis nööbitootjate graafikute järgi on sellise pingega element ajaliselt alles poole peal oma elueast... Päris tühjaks loetakse 2V. Kas tõesti need puldid on siis nii valesti tehtud, et nad ei lasegi patareisid lõpuni kasutada? icon_eek.gif
See seletaks seda imekiiret "tühjenemist".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 12:55:15 vasta tsitaadiga

Kas mõni agaram HBO kasutaja oskab öelda mis seis on seal eesti keelsete subtiitritega? Kas kõigil on eesti keelsed subtiitrid või osadel asjadel on vene pealelugemine? Netflix läks suure hurraaga lahti, kuid vist midagi muud peale Better Call Sauli ühe hooaja eesti keelset subtiitrit ei saanudki. Vanemad on huvitatud nii mõnestki sarjast (nt Chernobyl), mida seal paketis on ja kuna elu käib erilinnades, siis see tundub olevat mugavam viis kui hakata mingit välise kõvakettaga ja subclubi abiga neid filme/sarju sinna transportima.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 02.07.2019 13:00:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lisaks, "kustunud" eksemplari pinge oli 2.94V (seda, jah, ilma koormuseta). Teine oli 3.0V. Normaalolukorras tähendaks 2.94V üsnagi kasutuskõlbulikku elementi.


Ilma koormuseta ei mõõda mingit patarei korrasolekut. Tester võib näidata, et pinget on veel küll, aga kui juba natukenegi patareid koormata, võib pinge tunduvalt langeda, võrreldes korrasoleva patareiga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 13:04:11 vasta tsitaadiga

Fate, jah kõigel on supakad.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 19:54:51 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tüütu küll jah, õnneks see on ühekordne tegevus, igapäevaselt reguleeritakse ju ikka teleri heli.


Siiski mitte. Antud juhul oleks vajalik just nimelt telia kaudu reguleerida.
Teleri taga istub optilisega ress (arc puudub). Seega teleri kaudu heli ei reguleerita, spetsiaalselt ressi pulti selleks näppida on tarbetu.
99% ajast on Telia tv.

Seaded->Tehnilised seaded->Heli seaded->Heliväljundi formaat: stereo puhul saad iga kell telia puldist heli muuta, automaatse puhul saadetakse digiheliga sisu puhul see otse ressi, nii et saad tugevust muuta ressiiveri puldist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 04.07.2019 12:54:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada mõistlikku lahendust?
Probleemiks on ruuteri portide vähesus.
Kui digiboks on ühendatud ruuterist otse (ruuter-> digibox), siis töötab kõik ilma probleemideta. Kui switch on vahel (ruuter->switch->digibox), siis telepilt jääb aeg-ajalt sekundiks-paariks seisma ja pärast jookseb sujuvalt edasi. Heli käib samal ajal probleemivabalt.

Kas on olemas mingit mõistlikku ruuterit, mis toimib telia süsteemidega ja millel on seljas rohkema portide arvuga switch kui neljane või kas on mingidruuteri/switchi seaded, mida tuleks jälgida, et tv-pilt vahe peal ei hanguks?

Alati on lahendus see, et 3 porti jääb digiboksidele ja üks port interneti ühenduse jaoks, kuhu taha siis switch panna aga kui tahaks näiteks kasutada 4 telekakohta, siis on vältimatu, et et vähemalt üks ühendus on ruuter->switch->digibox.
Ruuteriks on THOMSON TG789VN (oli inteno dg200 aga sellega oli sony mobiili wfi ebastabiilne. Pausid pildis mõlema ruuteriga sama moodi. Probleem siis just selles, kui digiboksi ja ruuteri vahel on switch)
Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele Aga mälu järgi oli tegemist tp-lingi wifi ruuteriga.
Kasutan switchi nii wifi AP-na, chromecast ultrale kaabliga võrgu jagamiseks ja digiboksile võrgu andmiseks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 12:56:21 vasta tsitaadiga

Suvaline gigabitine TP-Link, D-Link, Netgear 5/8 pordine switch peaks probleemideta toimima.
Mul on kodus dg301 -> switch -> ... -> switch -> digiboks ja ei mingeid probleeme.

>> Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele aga kasutan seda nii wifi AP-na
Et kas sul on ikka seal puhas switch vahel või mingi AP laadne asi siiski?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 04.07.2019 13:01:37 vasta tsitaadiga

Switch, mis toetab mõlemat funktsionaalsust. Ehk siis AP seadesse minek on 1 linnuke + võrgu loginid.
Mälu järgi oli mingi tp-lingi wifi switch mis toetas ka 5g wifit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 13:54:28 vasta tsitaadiga

No siis pane puhas switch vahele ja kogu lugu. 10-15€ 5-pordine.
Oma AP võid ka sinna switchi külge riputada.

Või siis vahetad selle praeguse TP-Link nt. MikroTik hAP ac2 https://www.hinnavaatlus.ee/1415749/mikrotik-hap-ac2/ vastu.
See töötab kenasti nii AP kui switchina. Kasutan ise ka seda kodus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 13:55:46 vasta tsitaadiga

... ma olen suhteliselt igasuguseid switche kasutanud ja pilt jookseb kenasti, isegi vanad 100sed, võib-olla on hoopis kaabel vigane?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 14:19:04 vasta tsitaadiga

noon kirjutas:
Switchi margi vaatan täpsemalt kodus järele Aga mälu järgi oli tegemist tp-lingi wifi ruuteriga.
Kasutan switchi nii wifi AP-na, chromecast ultrale kaabliga võrgu jagamiseks ja digiboksile võrgu andmiseks.


Ruuter ei ole Switch.
Kui kasutad mõnda ruuterit ap ja switchi funktsioonina siis peab selles seadmes olema igmp snooping või block multicast vms säte, et striimi seadme wifisse ei pritsiks, nii tekivad kohe hangumised.

ise ei soovitaks teist ruuterit üldse vahele toppida, kas tavaline switch ja AP või kaks ühes nagu telias müügil olev zyxel armor x1 mis on ap ja switch. by default kõik toimib.

ps. väga palju ruuterivalikuid pole mis oleks enama kui 4 pordiga. on mikrotik kuid selle konfimine eeldab koolitust ja tulemus ei pruugi olla ka siis iptv jaoks toimiv, teine asi on juba siis kui sul on vasepaariga dsl ühendus.
seega tee lahendus eelmainitu järgi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 14:20:47 vasta tsitaadiga

mul 2 switchi kodus kasutuses, üks enne ja teine pärast ruuterit. Ei mingeid probleeme thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 04.07.2019 21:17:34 vasta tsitaadiga

Jah, kasutasin uhkelt switch ja ruuter termineid segamini. Tegemist on ruuteriga TP-LINK AC1200
Operation mode oli access point ja siis ei saanud lan porte konfida. Oli nagu oli ja hakkis. Kui panin tagasi router funktsionaalsuse peale, siis sai porte confida ja seal oli ka igmp confimine olemas. Nüüd fungab. Tänud abi eest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 05.07.2019 19:29:41 vasta tsitaadiga

Telia TV rakendusega androidi telefonis probleem kus rakendus ei keela telefonil "uinumast" kui üritada tv'd vaadata.
Proovisin ka unistalli, aga ikka sama seis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 05.07.2019 19:32:13 vasta tsitaadiga

Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 22:13:38 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus.

See juba mõned kuud tagasi lõpetati ära, kuna keegi seda ei kasutanud icon_cry.gif (välja arvatud need, kes kasutasid)
Mul kulus 15 min, et teha helpdeskile selgeks, mis asjast ma üldse räägin ja mida ma soovin MinuTVst digiboksi suunata icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 22:34:28 vasta tsitaadiga

noon kirjutas:
Jah, kasutasin uhkelt switch ja ruuter termineid segamini. Tegemist on ruuteriga TP-LINK AC1200
Operation mode oli access point ja siis ei saanud lan porte konfida. Oli nagu oli ja hakkis. Kui panin tagasi router funktsionaalsuse peale, siis sai porte confida ja seal oli ka igmp confimine olemas. Nüüd fungab. Tänud abi eest.


sama teema on asuse ruuteritega, kui ap mode panna siis kuumeneb üle (ilmselt saadab ka igmp trafficu wifisse)
AP modes on ilmselt kõik pordid bridges ja web-interfacest kaob valik ära,
konsoolist (ssh/telnet) sai ikka peale panna ja toimib mul

asusel (ac66u) siis:
nvram set emf_enable=1
nvram commit
reboot

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 05.07.2019 22:50:10 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
santiim kirjutas:
Kunagi sai MinuTV äpist pildi suunata digiboksi.
Kas see lõbu on nüüd läbi? Annab veateate, et video saatmine ebaõnnestus.

See juba mõned kuud tagasi lõpetati ära, kuna keegi seda ei kasutanud icon_cry.gif (välja arvatud need, kes kasutasid)
Mul kulus 15 min, et teha helpdeskile selgeks, mis asjast ma üldse räägin ja mida ma soovin MinuTVst digiboksi suunata icon_razz.gif

No selge siis. Selleks, et Eurosport 2 vaadata, tuleb lisakanalid võtta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 09:00:05 vasta tsitaadiga

Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 10.07.2019 11:40:18 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant.


Ammu juba, veel on HD' s sonyd ,filmzone, nat. geographic, travel ch. Kõik spordi kanalid ja enamik discoveryd...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 11:57:09 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
inczp kirjutas:
Üle mitme nädala sattusin vanemate poole ja panin tähele, et Telias on Foxlife vahetunud Foxlife HD vastu. Elisas siiani selle SD variant.


Ammu juba, veel on HD' s sonyd ,filmzone, nat. geographic, travel ch. Kõik spordi kanalid ja enamik discoveryd...


Need ülejäänud on juba tükk aega nii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 987, 988, 989 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.