Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 16:31:57 vasta tsitaadiga

Peaks saama homme rendist 14mm puuri, mil pidavat tööosa mingi 94cm kanti olema. Eks tuleb vastu puurida. Seal saab natuke sonkida ka, kuna palede viimistlus veel tegemata.

Tuleb kanal puurimisel puhas hoida, siis ehk takistus väiksem.


viimati muutis rex 12.06.2019 16:33:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2019 16:32:45 vasta tsitaadiga

Ühelt poolt ikka tasub teha. Hea kui 5cm soovitud kohast mööda läheb icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 16:52:32 vasta tsitaadiga

Ses mõttes lihtsam vastu puurida, et küljelt on mõlema tee näha. Oleks vaja läbi meetrise seina minna, nii et küljelt vaadata ei saaks, siis muidugi ei üritaks vastu puurida. icon_biggrin.gif

Edit: krt, poes isegi 10/950 olemas, aga tra, mis hind! Motonetis sama raha eest 12/16/24mm komplekt...

https://www.k-rauta.ee/p/betoonipuur-sds-plus-10x950x1000-mm/32wp?mtd=search&pos=regular&src=searchnode
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 00:51:41 vasta tsitaadiga

Selliseid suuri pahtlihoidjaid meil ka müüakse?
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja kuskohast tasuks kvaliteetset värvirulli ja muid maalritarbeid otsida?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 08:00:04 vasta tsitaadiga

Oleneb mida kvaliteetse värvirulli all mõelda? Espakist Anza v Karl Bilderist Storchi tarbed ning teibiks Tesa Precision( kui karvased värviääred pole teema)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2019 21:05:31 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi nimetada mõnda plastaknaid tootvat firmat kes suudaks ka suhteliselt kitsaid aknaid avatavana teha? Avade max mõõt kõrguspidi on ca 43 cm aga kuna need keldriaknad on võrreldes akende ääres oleva betooniga vähemalt 5 -10 cm madalamal, siis ideaalis võiks aknaid isegi veidi tõsta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.06.2019 21:45:24 vasta tsitaadiga

Kas sa uurisid juba kuskilt ka? 43 cm ei tohiks väga hull takistus olla avatava tegemiseks. Iseasi, kuidas lõpptulemus välja näeb.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2019 07:34:08 vasta tsitaadiga

Sel aastal uurisin plastost ja nende väitel ei võimalda ka viking-i profiil teha alla 40 cm avatavaid aknaid. Eelmine aasta saatsin päringuid veel paarile firmale ja ka neilt tuli analoogne vastus. Napilt 43 cm ava kõrgus võibki tähendada alla 40 cm kõrgust akent. Profiili alumine tugevdusliist + ülemine loodimis/makroriba võtavad oma osa. Samas peab olema mingi firma kes suudab ka 35 cm kõrgusega avatavaid aknaid teha, kuid need aknad kunagi tellinud omanik ei mäleta enam, kellelt need tellitud sai.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 07:41:25 vasta tsitaadiga

see oli siis, kui aknaprofiil oli 60mm
tänapäeval nii õhukest akent enam ei tehta.
Kui lased avaneva osa väiksema teha, kui programm ette näeb, siis saad avanema ka väiksema luugi. icon_cool.gif
Klaasi osa muidugi suht olematu tuleb neil.... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2019 08:44:56 vasta tsitaadiga

Tänase energiasäästu profiiliga eriti klaasi ei jää jah. Seda isegi norm suuruste puhul.
Saan isegi aru miks mõni nüüd veel ise mõõdab, et akent saada maksimaalselt vana avasse.
//
Makita akumurukat võib kiita thumbs_up.gif
Galador oli ka soodsaim koht toona (ei kajastunud HV tabelis, sest väidetavalt ei mahu pikemat hinnakirja HV süsteemi).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2019 08:46:26 vasta tsitaadiga

Plasto ongi mōttetu koht, kust üldse midagi küsida, nad ikka masstoodangu tegijad, kuigi reklaamivad " erilahendusi"
50x50 aken on avatuna tavaline poekaup.
40x40 olen ka majadel ees näinud, kust saadakse, eks päring igale tegijale annab vastuse

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2019 08:48:06 vasta tsitaadiga

Hiid, tehakse igasuguseid profiile ka tänapäeval, lihtsalt meie konnatiigis an valikuid 3-4
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.06.2019 09:41:25 vasta tsitaadiga

Igasugused kallima otsa aknatootjad ka läbi küsitud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2019 10:52:13 vasta tsitaadiga

Kaheldav, eestis on vist mitusada aknatootjat. Mitut küsija neist teab?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2019 12:20:03 vasta tsitaadiga

Ei ole veel eriti laialdaselt päringuid saatma hakanud, eelmine aasta saatsin vaid ca 5-6 päringut.Küsisin lootuses, et kas ehk keegi on olnud analoogse probleemi ees ja teab mõnda firmat soovitada. Akende soojapidavus ei olegi väga oluline- hrutsovka olemasolevatest keldriakendest on iga profiil parem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.06.2019 13:25:51 vasta tsitaadiga

A pane puuaken, äkki seda saab rohkem custom teha. Aru grupp vms võiks äkki aidata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 18:12:21 vasta tsitaadiga

Tekkis mõte, et võiks suitsuahi olla omal olemas. Mis rahvas arvab, kas see lihtne metallist praeahi kuhu raputada laastu alla või teha kivist päris suitsuahi? On seal ka mingi suur vahe?
Päris suurt raha küsitakse selle metall kasti eest.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 19.06.2019 21:53:39 vasta tsitaadiga

Eks ta oleneb mida suitsetada tahad. Kala jaoks on soesuits ja külmsuits parem, siis peab kas tuld väga väikest all hoidma või siis kolle eemal olema. Liha ja kana jaoks sobivad need kuumakastid hästi ja soojalt lõhet süüa on ka hea. Tähtis on, et rasvapann on olemas, et see kärssama ja põlema ei läheks. Kui lihtsalt liha teha, siis töötaks ka mõni keraamiline grill või sarviku tüüpi bbq ahi, annaks vast küpsetusvõimalusi rohkem. Kivist ahi on selles mõttes parem, et saab vast hoovinurka ilusama teha? Samas teisi saab teisaldada lihtsamini.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 21:59:12 vasta tsitaadiga

Endal maal kivist suitsuahi, kolle eemal. Üldjuhul ikka kuumsuits. Liiga palju jamamist külmsuitsuga...läheb vale tempiga hapuks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 22:03:40 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Tekkis mõte, et võiks suitsuahi olla omal olemas. Mis rahvas arvab, kas see lihtne metallist praeahi kuhu raputada laastu alla või teha kivist päris suitsuahi? On seal ka mingi suur vahe?
Päris suurt raha küsitakse selle metall kasti eest.

Tuttav teeb nii. Kuumsuitsuvärk siis. Jube odav lahendus ja mugav jne. Vana elektripliit kuhugi ja paned seal tempi paika ja suitsuks vistkad laastu ahjupõhja. Aga jah, külmsuitsu värki ei saa selle lahendusega teha.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 22:20:35 vasta tsitaadiga

Mul on selle odavam koopia: https://www.prismamarket.ee/entry/elektri-suitsugrill-1200-w/6412456845007
Suitsutab küll.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2019 13:20:24 vasta tsitaadiga

Keegi on teinud sellise http://ideenurk.ee/2015/09/02/suitsuahju-ehitamine/ suht kobe näeb välja ja teha pole ka just mingi raketiteadus.
Kivide ja puidu hind ei ole ka selle koguse peale teab mis palju.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 14:25:44 vasta tsitaadiga

Kahel plastakna lingil see tald katki läinud, kus kruvikinnitus, jne. Lingid ise okeid, seega, kas vaid talla vahetuse osas ka lootust on või ainuke variant uued lingid?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 15:37:56 vasta tsitaadiga

Kinnitus ise või kruvipäid kattev iluliist selle peal? Tõenäoliselt uued lingid. Küsi aknatootjalt, võibolla on varuosi. Samas lagunenud on vast 10+a vanad ja uued lingimudelid on peale tulnud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 16:04:19 vasta tsitaadiga

Uued lingid tulevad. Need alused pole vahetatavad. Üpris universaalsed ja tootjal peaks neid olema. Mul need kinnitusalused pudenesid tolmuks lihtsalt. Mõne euroga said aknafirmast uued lingid koos alustega ostetud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 21:44:41 vasta tsitaadiga

mis te teete nendega, et need pudenevad? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2019 00:10:01 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:59:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2019 09:53:04 vasta tsitaadiga

Kas kuskil musti või tumehalle aknalinke leidub?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2019 10:04:51 vasta tsitaadiga

ikka leidub.
ma omale panin kuldsed icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.06.2019 10:24:39 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Radiatsioon ja vägivald. Lisaks ka näpuotsaga "kõik laguneb".

Tuttav majandas suurema majutusasutuse remondiosakonda. Pidev teema olid loputuskastide nupud mis "lihtsalt ära lagunesid". Nädalas oli neid kümneid juhtumeid.
Tema ei uskunud, et nii lihtne mehhanism saab loomuliku kasutuse käigus sedasi katki minna. Ju nad elavad selle peal mingit viha välja jne. Ei uskunud, kuni endal kodus see nupp katki läks. Hakkas uskuma thumbs_up.gif

Mõned jah vist painavad neid nuppe ikka mõnuga. Rusikaga alla ja las terve paak lahiseb ühte kuseniret kanalisatsiooni viima. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2019 14:10:29 vasta tsitaadiga

ot:
peab ikka pisike rusikas olema, mis sellist süvistatud täpikest suuda vajutada icon_eek.gif (nuppe muidugi igasuguseid)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.06.2019 18:00:00 vasta tsitaadiga

No see oli kujundlikult öeldud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2019 18:48:19 vasta tsitaadiga

kolmapäeval läheb tööks.

olukord: plekk katuses on aastaid auk, milles on kunagi olnud maja ühisantenni püsti hoidva trossi kinnituspolt. pole trossi, pole antenni aga auk on ja sealt jookseb vesi juba aastaid sisse. vesi jookseb mööda sarikat seina. mäda on sarikas, laetala ja nendega kokkupuutuvad palgid kolme rea ulatuses.
plaan: toestada sarikas, avada plekk katust vajalikul määral, asendada roov, paigata sarikas, lõigata lahti tuulekast seinani, fassaad, lõigata välja mädanenud seinapalk, teha prussist sõrestik, soojustada, fassaad parandada.

püänt: maja on kahekorruseline. enamus tööd tuleb teha käärtõstuki pealt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2019 21:47:58 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No see oli kujundlikult öeldud icon_biggrin.gif
Tegelikult see odav Hiina süsteem on jama - Tartus seal "Sangari" juures oli mingi odav poola pott ok (isegi väga ok, sest tööl kestab).
Hiljem tuli selle asemele mingi hiinakas...
Kodus lagunes just see nupp, hakkas lekkima, lisaks jupsis ka ujuk. Asenduskomplekt on ka mingi jama, sama saast. Teine pott ostetud FEB-st 99-ga, töötab nagu 5.
Ehk see viimase sendi pigistamine on jama.
laurx kirjutas:
kolmapäeval läheb tööks.

olukord: plekk katuses on aastaid auk, milles on kunagi olnud maja ühisantenni püsti hoidva trossi kinnituspolt. pole trossi, pole antenni aga auk on ja sealt jookseb vesi juba aastaid sisse. vesi jookseb mööda sarikat seina. mäda on sarikas, laetala ja nendega kokkupuutuvad palgid kolme rea ulatuses.
plaan: toestada sarikas, avada plekk katust vajalikul määral, asendada roov, paigata sarikas, lõigata lahti tuulekast seinani, fassaad, lõigata välja mädanenud seinapalk, teha prussist sõrestik, soojustada, fassaad parandada.

püänt: maja on kahekorruseline. enamus tööd tuleb teha käärtõstuki pealt.

Lihtsam tellingut teha pole?
Need tööd võtavad tavaliselt oluliselt rohkem aega kui plaanitud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2019 23:05:01 vasta tsitaadiga

vennasega võtsime saunakatuse maha, tõstsime karkassi 70cm ja panime 12 sarikat üles sisuliselt kahe päevaga. mul pole alust ta plaanides kahelda.


vennas valas krundiserva betooni, ostis mingid müüriplokod ja ladus "kolde", tuleaseme vooderdas vanast pliidist jäänud samotiga ja selle sama pliidi ukse pani ette. taha läks tollisest lauast " suotsukoda". töötab küll. testisime.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2019 03:38:25 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 02:09:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2019 07:17:32 vasta tsitaadiga

kui suur see katus siis on? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2019 10:06:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

8-17:00

Hiid

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2019 16:25:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kinnitus ise või kruvipäid kattev iluliist selle peal? Tõenäoliselt uued lingid. Küsi aknatootjalt, võibolla on varuosi. Samas lagunenud on vast 10+a vanad ja uued lingimudelid on peale tulnud.

Kinnitus ise, ehk siis see tald, kuhu peale link toetub ja kus küljes pealoleva katte all kruvid on.
Lingid on a'la 3 aastat vanade akende küljes ja plastik lihtsalt absurdselt õrn. Kolmekordne pakett ka.

Hiid kirjutas:
mis te teete nendega, et need pudenevad? icon_rolleyes.gif

Avan-sulgen, mõttetult nõrk plastik lihtsalt.

Ajuvaba, et sellist lihtsat vidinat ei saa uut osta & suur osa tootest prügiks muundub.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.06.2019 17:33:24 vasta tsitaadiga

Disain muutub ajas, enam pole näiteks kandilised vms. Võibolla siis kui uued olid, siis veel sai.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 03:44:58 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 02:09:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 07:18:39 vasta tsitaadiga

rmc, neid peaks iga aknatootja müüma. Osta kallim, mitte odavan.
Kui osta SCHÜCO originaal link, siis need kestavad mul juba 20a.
Nüüd on tulnud mingid hiina lingid, millel paistab see plastik jahh arutult nõrk.
K-Rautras eile vaatasin, oli neid linke, ka lukuga variante. Paraku ka hiinlased....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.07.2019 07:50:16 vasta tsitaadiga

Vanim aken 18.a vana, pole midagi ära kukkunud. Taaskäideldud plastiga lahendust pole ostnud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.07.2019 10:09:04 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Taaskäideldud plastiga lahendust pole ostnud.


kuradi tahmatont, sinu pärast ongi kaevurid tööta, et roheline mõtteviis sul puudub

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2019 16:49:20 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
rmc, tootja jaoks on see odav jupstükk, millega ei viitsi tegeleda. Koos lingiga müües on asjal juba väärtust (rohkem kui paari grammi plastmassi) ja saab küsida ausa hinna.
Pole kunagi neid lammutanud ja sisemist ilu täpselt ei tea. Kahtlustan, et need on mõne sendi eest 3d prinditavad kui mudelit nikerdada viitsiks.


Kuivõrd nad toodavad neid "taldasid" niikuinii, siis võiks ju neid müüa mingisuguse hea marginaaliga. Praegusel juhul raiskame lihtsalt ressurssi ja tekitame arutult prügi.
3d-printimise võimalus on täiesti olemas, ent joonist nikerdada ei oska ja ainus leitud joonis on puhtalt korpusele, mul on lingi sees lingi kinnituskruvid + ka asendis hoidmise ja liikumise juhtmuster icon_question.gif.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 02:59:53 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 02:08:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 21:10:23 vasta tsitaadiga

radist87, mul on rõngad ka sees plastikust, ent vaatasin ise ka, et vist ei käi lahtigi. Vahetasin 2 olulisemat (rõduuksed = rohkem massi taga) välja täna, metallist linkide vastu... tald on muidugi plastik ja väidetavalt metallist tallaga ei tehtagi icon_biggrin.gif. Eks näis, kuidas kestavad. Stabiilsem tundus küll vs. plastik käepide. Maksid 2,8€ vist vms., mis on absurdodav, samas ideeliselt võinuks ma korraliku talla eest euri maksta, mis oleks vast parem kasum. Eks näis.. kui ei kesta, siis tuleb mingeid tõsisemaid uurida. Hakkasin seda ka mõtlema, et vb. on rõduuks avanedes lingi vastu seina lüües seest aegamisi ära lõhkunud, peab sein-ukseraam stopperit otsima. Jällegi - soovitusi on, siis tuld icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2019 20:28:00 vasta tsitaadiga












https://www.upload.ee/files/10177138/VID-20190703-WA0003.mp4.html
10 aastat tagasi on sit.aratas lappinud katuseauku makrofleksiga. vett pole see vaht takistanud, sarika ots, laetala ots ja kolm rida palki akna kohal on tolmuks. avasime seina, lõikasime mäda välja, jätkasime sarikat ja laetala, asendasime roovis mädad lauad ning lappisime käepäeraste vahenditega katuse.
cramost käär koos toomisega 120. kruvid, naelad, keermelatt, jms kinnitusvahendid u 70, puitmaterjali u 60 eest (150x50 pruss, voodrilauda nii sisse kui välja, 200st prussi..) peno, tsinkplekki jms veel 50 eest..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 20:54:54 vasta tsitaadiga

Oleks lihtsalt tiba makrot juurde lasknud, oleks nagu uus olnud.

Välja soovitav ka akendele piirdeliistud panna, muidu viivad linnud makro minema.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2019 21:29:19 vasta tsitaadiga

nüüdseks pandud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.