Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 546, 547, 548 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 14:31:50 vasta tsitaadiga

Pariis ja Ensk. Kui Enskit võib vahepeal asendada mõne muuga, siis Pariis jääb ilmselt väga pikaks ajaks lukku.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2019 15:12:39 vasta tsitaadiga

Paris ja Empire's Border
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.06.2019 22:31:53 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, mul Pariis ja Erlenberg. Tundub, et ühine nimetaja on leitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 09:17:16 vasta tsitaadiga

nojah ma free player ja mul ainult Pariis välja jäetud. Saaks paneks jah veel mõne.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 25.06.2019 10:38:19 vasta tsitaadiga

Ma polegi veel omal ära blokkinud, aga mul oleks Pariis ja Great Wall. Pariisist ja Enskist saan aru, aga miks teile Erlenberg ja Airfield ei meeldi? Seal peaks olema küll eri klassi masinatel palju võimalusi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 12:30:57 vasta tsitaadiga

Pariisile läks kohe bänn peale. Teine pesa on siiani vaba. Ehk võtan kasutusele kui mõne missiooni tegemisel sellest rohkem abi on.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 02:48:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks Pariisi üldse mängus hoitakse. Algusest peale olen 95% negatiivset tagasisidet kuulnud selle kohta.

Ehk on juhtunud võiduprotsendi mõttes tasakaalus kaart?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.06.2019 08:57:27 vasta tsitaadiga

fellanor, suutsid välja pakkuda ainsa variandi, mis kuidagimoodigi mõistetav oleks icon_biggrin.gif Muud põhjust ei oska ise ka välja mõelda. Aga WG nüüd sisuliselt näeb nagu peopesa pealt, millised kaardid mängijatele ei meeldi. Eks nad siis hakkavad ka vastavaid parandusi tegema.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 26.06.2019 18:31:26 vasta tsitaadiga

WoT kommuunis keegi tegi küsitlust kasutajate seas, et mis kaardi(d) keegi ära on bänninud. Osa võttis 376 kasutajat. Siin on tulemused (valdavalt EU kasutajad):

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TvkqQ_ewUVMDgNQQPblWGXrC84mL7oWeSIq8ByndQsU/edit#gid=0

Võitis Airfield (78 häält), teiseks tuli Pariis (74 häält) ning kolmandaks jäi Minsk (63 häält).

NA serveri kasutajate seas olid tulemused pisut teised. 260 kasutaja seas võitis Paris (98 häält), teine ENSK (69 häält) ning kolmas Empires Border (45 häält). Seal sai Airfield ainult 8 häält.

Tundub, et ülekaaluka võidu vihatuima kaardi tiitlile võtab Pariis (nagu oligi arvata). Endal on see koos Empires Borderiga samuti bännitud.

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 26.06.2019 21:35:46 vasta tsitaadiga

Minski ja Airfieldi ma just ei fänna, aga minu arust pole nad nii halvad. Empires Border oli ka vahepeal mõttes, aga kuna kolmandat pesa bännimiseks pole, siis tuleb seal ikka vahel mürada. Suht tobe koridoridega map on.
Ja see uus Erlenberg....vana oli ikka palju parem. Kui siin vahepeal neid vanu mappe lasti tähtpäevade puhul mängida, siis oli ikka hea küll!
Ensk on vist olnud aegade algusest mängus olnud? Vähemalt mäletan seda ajast, kui ise woti mängima hakkasin 2012 jaanuaris

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.06.2019 16:47:39 vasta tsitaadiga

Tegin tirtsu jaanituld ingame ka: https://gfycat.com/goldenminiaturecrow
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 17:51:16 vasta tsitaadiga

WOT2019TANKFEST

7 päeva premmi ja vist Tier V briti tank.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 19:17:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

"Compensation for Excelsior gold 1 500"

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 21:56:41 vasta tsitaadiga

Parim rng test mida näha. 50 lasku ja 12 või 15 lasku läheb sinna kuhu lased. icon_rolleyes.gif


Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2019 17:21:45 vasta tsitaadiga

See oli üsna huvitav test, peamiselt kahel põhjusel - vähemalt tier 9 medikate puhul Russian biasit pole laskude täpsuse osas.

Mõni asi jäi ka silma, võibolla saab pigem süüdistada vähest laskude arvu tanki kohta (50 liiga vähe veenva statistika jaoks), aga T-54 oma 0,31 acc-iga oli möödetud tankide seas täpsuselt 3s, aga reaalses elus alles 11s? Erakordselt vilets tulemus või siis ebaõnn RNGga? Raske öelda, vajaks lisatestimist.

Muidu mis puudutab Dezi metodoloogiat, siis see oli veidi eksitav, sest ta luges täpseks ainult lasud, mis puudutasid sihiku keskel olevat aimpointi. Eks ta point oli ka see, et kuna weakspotid üha väiksemad, siis täpsus ei tule järele sellisele mängudisainile. Tegelikkuses on asi mängumehhaaniliselt pigem selline:



Rohelisse alasse ehk südamikku peaks minema 68% laskudest, kollasesse 27% ja punasesse 5%. Seda siis 100m kauguselt, muide.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 17:57:56 vasta tsitaadiga

võib küll olla nii jah, 200m pealt siis pole ime, et see % muutub kehvemaks. Eks see rng ole jah nagu ta on. Võibolla kui nüüd uuesti teha siis mõni tank läheks paremaks ja teine kehvemaks aga samas seletab nii mõnelegi miks vahest lihtsalt ei saa pihta. Vaatanud siin viimasel ajal daki videosi ja kui tal läheb miski kolm lasku mööda siis kutt juba üsna hämmingus vahest läheb ikka pärais närvi kui lihtsalt ei lähe pihta võis siis ei lähe läbi. Nagu see lepardi pene mausi uper plateilt.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 06.07.2019 17:09:11 vasta tsitaadiga

Kui WG ette ei võta midagi selle MM'ga, siis kaua enam küll seda mängu mängida ei viitsi.
Kopp on ees juba nendest 3-15 matchidest. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.07.2019 09:29:36 vasta tsitaadiga

See pole MMi süü. Praegu lihtsalt on väga halb aeg mängida tanki. Paremad mängijad kõik klannisõdades, mitte mingit teamplayd pole randomis. Lisaks suvehooaeg, igasugu saast tõuseb pinnale. Mingid tomatid lalisevad ringi ja istuvad IS-4dega mängu lõpuni kusagil Rhmi selja taga põõsas. Tihtilugu jäetakse terve flank tühjaks. Mõni EBR tuleb siis 10st vennast kellel on lasud 5 laseb ja neist ka ainult üks on võimeline pihta saama.

Mul on juuni jooksev WR 10% madalam kui mai oma.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.07.2019 11:21:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
See pole MMi süü. Praegu lihtsalt on väga halb aeg mängida tanki. Paremad mängijad kõik klannisõdades, mitte mingit teamplayd pole randomis. Lisaks suvehooaeg, igasugu saast tõuseb pinnale. Mingid tomatid lalisevad ringi ja istuvad IS-4dega mängu lõpuni kusagil Rhmi selja taga põõsas. Tihtilugu jäetakse terve flank tühjaks. Mõni EBR tuleb siis 10st vennast kellel on lasud 5 laseb ja neist ka ainult üks on võimeline pihta saama.

Mul on juuni jooksev WR 10% madalam kui mai oma.


WR'i võib siin välja jätta. See ei mängi üldse rolli 3-15 jne skooriga lahingutes kas ühele või teisele poolele. WOT'i on tabanud turbolahingud kas ühele või teisele poolele a'la 3-15; 15-2 juba ammusest saati. Kui turbolahingute loogika on üsna lihtne (selles on ainult WG süüdi - power creep).
Power creep on ka üks nendest elementidest mis võimaldab lahingutel lihtsamine lõppeda ebavõrdsete skooridega, kui kuskilt kärisema hakkab, kas enda või vastase teamist, siis pääseb zerg swarm paisu tagant välja ja lihtsalt sõidab kõigest ja kõigist üle.

Kui kunagi nägi kahte E100 mis omavahel duellides 2 minutit bounce'i lasid mürske, ning pärast seda ikka vähemalt pooltel eludel olid, siis nüüd laadivad 46% wr'iga mängijad kulla siis ja lasevad kenasti läbi. Lihtsalt wot'i on krediidist üle ujutatud. See sisi järgmine faktor, mängu sisene valuuta on devalveeruud nagu Vene rubla. Samas hinnad on samaks jääud icon_smile.gif See on ka ainult WG süü.

Mida teha, et asjad muutuks?

1) Kulla nerf - seda peab kuidagi balanseerima, 30% vähem dämmi oleks üsna hea lahendus, samas asi pole nii lihtne. See oleks otsene buff kõikidele tugeva armoga tankidele. Kuidas neid balanseerida, see on see mida WG proovib teha sandbox'is
2) Tankide dünaamikat peaks nerfima laiaulatusliklt kõigil tankidel. Alates WOT'i eksisteerimise alates on tanke laias laastus ühte või testpidi buffitud. Ja siis uuesti buffitud, kui tank pole enam piisavalt hea mängu metas. Selline asi saab lõppeda ainult sellega mis praegu toimub. Samas, seda ka nüüd raske teha, kas inimesed tahavad mängida 20-30% uimasemate tankidega kui varem olidi hajutud, tõenäoliselt mitte, väga raske otsus jällegi mida wg peaks tegema...
3) Lisaks tuleks paremini wot'i majandus kontrolli alla saada, krediit peaks olema ikka väärtuslikum ja selle grind raskem, see ikkagi peaks olema üsna lihtsasti tehtav...


4) Lisaks ühe asja veel juurde - 90 sec colldowniga consumables. Kui nüüd mõelda, aegadesse tagasi, kus sul oli üks repair kit, mida said kasutada üks kord mängu jooksul. Pärast seda mängisid edasi katkise mootori või repairkit'iga. Kui paljud tankid üldse sõidukõlbuikud olid mängu lõpus. See aeglustas mängu ikka väga palju...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.07.2019 13:06:44 vasta tsitaadiga

Kas 3-5-7 MM ei töötagi enam? Eile nägin vist lahingut kus oli 4 X, 5 IX ja 6 VIII tanki icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.07.2019 23:42:19 vasta tsitaadiga

Krediiti tuleb hetkel tõesti aknast ja uksest. Seega poleks hetkel probleemi ainult kulda lasta. Parema läbistavusega mürskude väiksem damage oleks igati tervitatav. See tasakaalustaks natuke praegust olukorda.

Samas see 90 sek cooldown on IMHO meeldiv asi. See oli ikka päris häiriv varasemalt kui kohe lahingu alguses sai mõni kriitiline moodul või meeskond väga viga ja siis oli küsimus, et kas üldse mõtet edasi mängida või parem järgmises lahingus edasi toimetada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.07.2019 10:52:18 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Krediiti tuleb hetkel tõesti aknast ja uksest. Seega poleks hetkel probleemi ainult kulda lasta. Parema läbistavusega mürskude väiksem damage oleks igati tervitatav. See tasakaalustaks natuke praegust olukorda.

Samas see 90 sek cooldown on IMHO meeldiv asi. See oli ikka päris häiriv varasemalt kui kohe lahingu alguses sai mõni kriitiline moodul või meeskond väga viga ja siis oli küsimus, et kas üldse mõtet edasi mängida või parem järgmises lahingus edasi toimetada.


Jap, just sellised asjad panid mängijaid mõtlema ja riske kaaluma. Mitte lihtsalt yoloma. Imo see üsna suur põhjus miks mängitakse nii agressiivselt.
Isenesest mul pole endal praeguse meta vastu midagi, saabki mäng kiirelt läbi. Pole mingeid pikki igavaid snipimisi ja ootamist. Kuigi pean ütlema, et eile oli ikka päris huvitavid ja pikki mänge ka, kus oli vaja carryda ja kestsid praktiliselt 15 minutit. Need mängud jäid meelde küll rohkem ja pakkusid rohkem emotsioone icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 22:17:56 vasta tsitaadiga

Teised teemad fookuses.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.07.2019 22:56:27 vasta tsitaadiga

Pärast 9 a. wot'i öeldakse videos, et: "...friendly fire doesn't make sense anymore..."
Nagu mis hetkest see oli mõttekas siis ja miks huvitav...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 23:53:33 vasta tsitaadiga

See on nali jah?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 03:09:54 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
See on nali jah?


EI friendly fire võetakse ära saad lasta aga kas bouncib või no penetration:D sitaks fun need vennad ikka ei taju üldse biiti...

tegin endale siis emil 2 lahti ja lastakse otse tornist läbi... tava moonaga veel... vaatan mina mis pidi ma tahan tanks.gg-st siis nagu effective armor 350... aga ei nemad lasevad läbi palju väiksema penega...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.07.2019 03:15:02 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Pärast 9 a. wot'i öeldakse videos, et: "...friendly fire doesn't make sense anymore..."
Nagu mis hetkest see oli mõttekas siis ja miks huvitav...


mõttekas oli see siis, kui iga suvaline jorss ei saanud tier 8,5 tanki osta ning mängijatelt pisutki intelligentsi eeldada võis. Varsti hakkavad tankid ise mööda rada sõidma ning torni keerama ja mängija ülesandeks on vaid hiireklahvi klõbistada. Natuke veel, ning piisab juba üksnes sisselogimisest...

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 16:44:11 vasta tsitaadiga

Serverid vigased? EI saa naisega masinaid remontida. Annab viga serveris ja vsjo.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 17:31:54 vasta tsitaadiga

mul kah garaaz katkiseid tanke täis.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 17:40:30 vasta tsitaadiga

Nüüd ok
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.07.2019 00:07:42 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
erick kirjutas:
See pole MMi süü. Praegu lihtsalt on väga halb aeg mängida tanki. Paremad mängijad kõik klannisõdades, mitte mingit teamplayd pole randomis. Lisaks suvehooaeg, igasugu saast tõuseb pinnale. Mingid tomatid lalisevad ringi ja istuvad IS-4dega mängu lõpuni kusagil Rhmi selja taga põõsas. Tihtilugu jäetakse terve flank tühjaks. Mõni EBR tuleb siis 10st vennast kellel on lasud 5 laseb ja neist ka ainult üks on võimeline pihta saama.

Mul on juuni jooksev WR 10% madalam kui mai oma.


WR'i võib siin välja jätta. See ei mängi üldse rolli 3-15 jne skooriga lahingutes kas ühele või teisele poolele. WOT'i on tabanud turbolahingud kas ühele või teisele poolele a'la 3-15; 15-2 juba ammusest saati. Kui turbolahingute loogika on üsna lihtne (selles on ainult WG süüdi - power creep).
Power creep on ka üks nendest elementidest mis võimaldab lahingutel lihtsamine lõppeda ebavõrdsete skooridega, kui kuskilt kärisema hakkab, kas enda või vastase teamist, siis pääseb zerg swarm paisu tagant välja ja lihtsalt sõidab kõigest ja kõigist üle.

Kui kunagi nägi kahte E100 mis omavahel duellides 2 minutit bounce'i lasid mürske, ning pärast seda ikka vähemalt pooltel eludel olid, siis nüüd laadivad 46% wr'iga mängijad kulla siis ja lasevad kenasti läbi. Lihtsalt wot'i on krediidist üle ujutatud. See sisi järgmine faktor, mängu sisene valuuta on devalveeruud nagu Vene rubla. Samas hinnad on samaks jääud icon_smile.gif See on ka ainult WG süü.

Mida teha, et asjad muutuks?

1) Kulla nerf - seda peab kuidagi balanseerima, 30% vähem dämmi oleks üsna hea lahendus, samas asi pole nii lihtne. See oleks otsene buff kõikidele tugeva armoga tankidele. Kuidas neid balanseerida, see on see mida WG proovib teha sandbox'is
2) Tankide dünaamikat peaks nerfima laiaulatusliklt kõigil tankidel. Alates WOT'i eksisteerimise alates on tanke laias laastus ühte või testpidi buffitud. Ja siis uuesti buffitud, kui tank pole enam piisavalt hea mängu metas. Selline asi saab lõppeda ainult sellega mis praegu toimub. Samas, seda ka nüüd raske teha, kas inimesed tahavad mängida 20-30% uimasemate tankidega kui varem olidi hajutud, tõenäoliselt mitte, väga raske otsus jällegi mida wg peaks tegema...
3) Lisaks tuleks paremini wot'i majandus kontrolli alla saada, krediit peaks olema ikka väärtuslikum ja selle grind raskem, see ikkagi peaks olema üsna lihtsasti tehtav...


4) Lisaks ühe asja veel juurde - 90 sec colldowniga consumables. Kui nüüd mõelda, aegadesse tagasi, kus sul oli üks repair kit, mida said kasutada üks kord mängu jooksul. Pärast seda mängisid edasi katkise mootori või repairkit'iga. Kui paljud tankid üldse sõidukõlbuikud olid mängu lõpus. See aeglustas mängu ikka väga palju...


1. Kõige parem kuldmoona nerf oleks tõsta selle hind Randomis, Frontlines, jne nt x3 või x4. Kui ikkagi peale ühte lahingut full goldis tuleb arve -300 000 kuni -500 000 creda, siis see võiks lühikese ajaga selle kullaspämmi ära kaotada. Samas kui väga vaja 1-2 lasku teha kullaga, on võimalik. Samas CWs ja teistes tiimiformaatides jätta samaks, muidu hakkab sealset metat liiga palju mõjutama. Paremuselt järgmine valik oleks piirata, palju kuldmoona mingi tank üldse kanda saab. Negatiivne on see, et seal on suured võimalused powercreepiks jälle. Tuleb uus soviet super medium, saab nt 5 kuldmürsu asemel max 7.

2. Dünaamika nerf, selles osas olen pigem kahtlev. Fakt on et halva dünaamikaga tanke on väga ebameeldiv mängida. Võibolla saaks balansseerida ülikiirete tankide dünaamikat kui tekitada "engine cooldown" periood, nt kui sellega liigud siis täiskiirust jagub ainult 30-40 sekundiks, peale seda see langeb mingi -25%, nt 70km/h pealt 52km/h peale. Tahad jälle täiskiirust, jahuta paigal seistes (või veekogus icon_biggrin.gif) mootorit mingi 10-20s.

3. Creda grind on üks kõige ebameeldivamaid faktoreid uutele mängijatele, kellel pole prem kontot ega rahatanke veel, ja eks seepärast WG ka on teinud selle lihtsamaks. Probleem võibolla on siin selles, et nad tegid selle lihtsamaks kõigile, kuigi vaja on seda peamiselt enne kui 10K lahingut täis saab. Võibolla saab teatud missioone jne limiteerida vastavalt konto vanusele või lahingute hulgale.

4. Cooldowniga med ja repair kitid on minu arust mängu nauditavaust oluliselt parandanud. Kunagi oli ikka väga hull see elu. Näiteks prem repair kiti ja väikese repair kiti erinevus oli mitu korda suurem. Inimesed mängisid rohkete katkiste moodulite ja surnud meeskonnaliikmetega, et hoida suurt repair kiti mängu lõppfaasiks, jne. Siis pidev nuputamine mängu lõpus, et kuidas katkise tankiga carryda ära või siis vastupidi, et mis moodulid vastasel katki võivad olla, mida saaks ära kasutada enda huvides. Paljud mängud olid paberil justkui viigilised lõpus, aga praktikas oli mõni elus tankidest ikkagi liikuv surnuaed ja mingit efekti ei suutnud omada enam lahingu käigule. No raske on mõelda välja midagi frustreerivamat, kui saada double ammo rack crit kohe mängu alguses nt. Siis polnud enam mingit lootust normaalset mängu saada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 01:57:09 vasta tsitaadiga

Tekkis niisama huvi... et ei tea miks on World of Tanks HinnaVaatluse aktiivsuse põhjal kõige populaarseim online mäng eestlaste seas?

Lääne maailma mastaabis on WoT suht olematu populaarsusega. Veedan hommikust õhtuni aega erinevate arvutimängudega seotud veebilehtedel ja sotsiaalmeedias, kuid WoT'i poleks nagu olemaski. Isegi WoT reddit on häbiväärselt pisike online mängu kohta. Aga HinnaVaatluses on pea 300 lehte pidevat juttu täis. Rohkem kui ühegi teise mängu kohta HinnaVaatluse ajaloos. Seega, mis värk on? Kas on tegu sama asjaga nagu kunagi oli Orkut? Enamus maailmast ei teadnud sellest midagi, ega kottinud absoluutselt, aga millegi pärast Brasiilias ja Eestis oli metsiku populaarsusega? icon_biggrin.gif

Aga mis põhjusel on see nii populaarne? Mis meeletu huvi on Eestlastel tankide vastu? Enamik pole elus ühtegi näinudki kuna meie sõjavägi ju tankideta. Või sellepärast ongi huvi? Peab arvutimängus kogema?

Niisama võtab muigele iga kord kui siit foorumist läbi astun. Viimase aja kõige populaarsemate mängude kohta ei leia sageli teematki, kuid 10a vana online mäng millest enamik ei tea midagi - selle kohta on meeletu teema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 13.07.2019 03:14:25 vasta tsitaadiga

Kuskohas see meeletu huvi sul on? Kui erinevate postitajate arvu lugeda siis vaevalt toolilt maha kukud... WoT mängijabaasis on eestlastel ikka imepisike osa.
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.07.2019 07:07:58 vasta tsitaadiga

Ega nüüd meeletult populaarne pole, aga samas on tegu ju üpris lihtsa ning mingil määral tasuta mänguga. Seega miks ei peaks meeldima? Lisaks meeldib ilmselt vanematele inimestele kes keeli ei oska kuid tahaksid ka midagi ajaviiteks toksida, see, et mäng on saadaval ka eesti keeles.

Ameerikamaal ei olegi tankimängud eriti populaarsed, WoT ning ka WT mängijabaas usas on pigem väiksepoolne, eriti arvestades riigi suurust. Armored Warfarest mäletan ka, et foorumis kurdeti muudkui NA serveri tühjuse üle. Sealkandis on populaarsed pigem vist sellised no-brain battle royaled.
Euroopas on asi parem ja mängijaid hulgi, kusjuures väga suure osa moodustavad slaavi maad millegipärast. Ka Venemaal on tankimängud väga populaarsed. Tegelikult ongi huvitav mõelda, et miks just slaavlastele sellised mängud peale lähevad? Ma ei arva, et peamine põhjus oleks mängu "tasuta" kontseptsioon (kuna enamus on sinna sisse ikka mitme tavalise mängu jagu raha sisse tagunud). Võibolla aitab jällegi kaasa, et mäng on nende emakeeltes saadaval? Ma ei tea kuidas näiteks Poolas inglise keele oskusega on noorte seas, kuid ega enamik neist lahingutes inglise keeles väga ei räägi icon_biggrin.gif Pigem oleme ise peamised poolakeelsed käsklused ära õppinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 09:35:17 vasta tsitaadiga

tegelt pole ju ka midagi normaalset mängida peale tanki. Mingi aeg proovisin seda rainbow six asja aga seal uustulnukaid ei sallita, lasti sind kohe alguses omade poolt maha ja said aint sõimata, et miks mängima hakkasid. Ja no mingeid black ops või titanfall või fortnite jookse hüppa ja kõmmuta jurasid ei suuda isegi vaadata. Nüüd see uus apex asi oli ka ikka jube jube hirmus vaadata, kes peaks midagi sellist viitsima mängida. Lihtsuses ja kerguses on jõud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.07.2019 14:03:09 vasta tsitaadiga

Tunnen ennast veits vastutavana siin, selle postitusega koos on mu postcount siin teemas 2777. icon_redface.gif

WoT muide on väga populaarne mäng ülemaailmselt, aga kuna demograafiliselt on keskmine WoT mängija pigem vana kui noor, siis ta näiteks ei vaata seda striimidest ja ammugi ei kasuta Redditit või isegi Facebooki. Ilmselt ei tule ta selle pealegi, et kusagil on terved foorumid ja teemad sellele mängule põhendatud. Plõgistab vaikselt omaette või paari sõbraga kord kaks nädalas õllepudeli taga.

EU serveris keset suurt suve ikkagi ligi 674 000 mängijat leiab aega kord nädalas WoT käima lüüa (link). Tõsi, trendijooned aastast 2015 näitavad langustrendi. WoT kaotab mängijaid peamiselt kahe faktori tõttu - vanad kas surevad ära või ei saa vanusega kaasnevate probleemide tõttu enam mängida, või siis sellised 25-35a tüübid kellel tekib perekond, uued kohustused era ja tööelus, mis segavad mängimist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 14:39:19 vasta tsitaadiga

Või siis lihtsalt saab mängust villand, sest arenduse suund on... kahtlane. Nüüd kaotatakse friendly fire ära, wtf icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 15:09:33 vasta tsitaadiga

miks mitte? mis sulle meeldib oma tiimikaaslasi maha lasta või?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 15:11:21 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
miks mitte? mis sulle meeldib oma tiimikaaslasi maha lasta või?
Nüüd saab suvaliselt lasta, kui omad ja vastased kaugel koos on, võtab ühe elemendi keerukust mängust ära. Või kui keegi ootamatult ette sõidab, siis hitpointid jäävad alles, mis on täielik BS ju.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 14.07.2019 16:58:05 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
maty kirjutas:
miks mitte? mis sulle meeldib oma tiimikaaslasi maha lasta või?
Nüüd saab suvaliselt lasta, kui omad ja vastased kaugel koos on, võtab ühe elemendi keerukust mängust ära. Või kui keegi ootamatult ette sõidab, siis hitpointid jäävad alles, mis on täielik BS ju.


Tea kas arty puhul hakkab see samamoodi kehtima? Seal võiks siiski see säilida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 16:59:36 vasta tsitaadiga

XP karistuse saavad artyd kui omasid lasevad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 17:12:08 vasta tsitaadiga

FF maha võetakse, siis läheb mäng maha thumbs_down.gif
Kui piisavalt palju jalgadega hääletatakse, siis toovad tagasi.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.07.2019 17:48:05 vasta tsitaadiga

Piisab kui ametlikus foorumis häält teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 18:55:41 vasta tsitaadiga

minu arust hea kui maha võetakse. Vahest proovid üle oma vastast lasta ja rng otsustab, et lask läheb sihiku ringi serva pidi ja põrutadki omasele selga. Viimases email clani videos hea näide sellest. Vaata 3 min juurest
Link
.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 23:08:41 vasta tsitaadiga

Aga siis ära sihi nii, et sihiku serv on oma mehe peal. Lõpuks ongi mängust alles mingi easy-mode jamps.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 15.07.2019 07:12:38 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Aga siis ära sihi nii, et sihiku serv on oma mehe peal. Lõpuks ongi mängust alles mingi easy-mode jamps.


Samas pole eriti meeldiv kui lahingu alguses saad mõne oma mehe käest mürsu tagumikku või tiimis mõni suisa enda omade poolt maha lastakse kuna keegi kedagi müksas. Seda on ikka juhtunud, kus mõni tiimikaaslane pole rahul positsiooniga ja annab sellest lasuga märku. Need olukorrad ajavad küll vihale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 08:37:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Aga siis ära sihi nii, et sihiku serv on oma mehe peal. Lõpuks ongi mängust alles mingi easy-mode jamps.


seda videot vaatasid siis polegi väga vahet igakord kus sihik on. Oleks videos selle kohapeal oma olnud oleks ka ju team dmg olnud. Nad teevadki seda kuna see rng keerab sulle muidu liiga palju.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 15.07.2019 12:19:04 vasta tsitaadiga

Campaign "Fire Trail" (04.07-15.07.2019) tulemused:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 12:23:29 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Aga siis ära sihi nii, et sihiku serv on oma mehe peal. Lõpuks ongi mängust alles mingi easy-mode jamps.


Väga okei uuendus. Räigelt trollijaid ju, kes lambist hakkavad omasi tulistama ja linte puru laskma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 15:01:40 vasta tsitaadiga

Pigem oleks nad võinud sarnase funktsionaalsuse nagu "Safe Shot" mod pakub juurutada - kogemata pihta lasta ei saa aga vajadusel siiski võimalik.
Mina kasutan seda ennekõike kaaslastele teada andmiseks et tuleks end liigutada või et ma olen valmis tema tagant laskma. Kiirem kui hakata chatti midagi kirjutama. Toimib päris kenasti. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 546, 547, 548 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.