Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 368, 369, 370 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2019 08:28:20 vasta tsitaadiga

Korterite otsad käivad kolmandale trepilotta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 18:40:12 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
1. maist on kaablis TV3 HD ja TV6 HD tasuta thumbs_up.gif

Vaatasin, et juba praegu on tv3 hd lukust lahti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 19:55:12 vasta tsitaadiga

On jah'
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 10:23:47 vasta tsitaadiga

Tänasest peaks olema 150/20 aga mul on ikka kiirus 100/20. Tegin restardi ka aga ei aidanud midagi.

Kas asi võib olla selles, et mul on saari aegne modem: Cisco EPC3825

Iseteeninduses näitab, et kiirus peaks olema 150/20
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2019 10:34:15 vasta tsitaadiga

3825 suudab teenindada küll. Helista või saada meil. 3940 annab 5ghz levi aga mingite käkkkidega(apple) see ei töötanud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elar
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 01.05.2019 12:40:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel ei tööta http://modem.starman.ee/ ? Pika ootamise peale annab lehe kirjaga Unknown IP. Alates eilsest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 12:58:40 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Tänasest peaks olema 150/20 aga mul on ikka kiirus 100/20. Tegin restardi ka aga ei aidanud midagi.

Kas asi võib olla selles, et mul on saari aegne modem: Cisco EPC3825

Iseteeninduses näitab, et kiirus peaks olema 150/20


Mida sinu arvuti võrgukaart näitab, 1Gb/s või 100Mb/s?
(Windows 10: start menu - "Network and sharing centre" (ilma jutumärkideta) - paremal poolel alajaotuses "View active networks" klikka ülemisel sinisel võrguühenduse lingil - avaneb vastava võrguühenduse staatuse aken, kus näed võrgukaardi poolt kasutatavat kiirust, enamasti kas 100Mbps või 1 Gbps)


viimati muutis uvuv 01.05.2019 13:07:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 13:06:23 vasta tsitaadiga

mulle toodi uus modem...thompson vist...cisco ei pidavat 150 toetama...või midagi taolist....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 13:24:00 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
mulle toodi uus modem...thompson vist...cisco ei pidavat 150 toetama...või midagi taolist....


Vanal seadmel Cisco 3825 wifi pool ei toeta 150Mbps kiirusi, kaabelühenduse korral ei ole vahet- mine esindusse või anna Elisale teada, vahetatakse seade uuema vastu välja (tasuta).
Uuel Thomsoni seadmel on uuemad wifi võimalused, mis, vastavalt sobivatele tingimustele (sinu kasutatavate seadmete võimekus, seinad jm), võimaldavad ka wifi kaudu 150Mb/s kiiruseid.

Thomson võttis, mõned aastad tagasi, Cisco tavakasutajate seadmete tootmise üle, sealt ka nimevahetus.

Kuid 100Mbps vs 1Gbps (või antud kontekstis 100Mb/s versus 150Mb/s) jääb, hetkemulje järgi, tõenäoliselt, siiski arvuti võrgukaardi taha.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 13:34:57 vasta tsitaadiga

ei ei… mul on kindlasti võrk korras ja kiire. 100Mbit sisevõrgu kiirus on eilne päev. Asi ikka puhtalt modemis kinni, eks lähipäevadel uurin mis teema on. Kui juba hinda tõsteti siis tahaks ka max kiirusid saada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 18:05:54 vasta tsitaadiga

Mul Cisco EPC3208 ja ka istub 100 peal. Äkki pole muudetud veel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 18:32:22 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mul Cisco EPC3208 ja ka istub 100 peal. Äkki pole muudetud veel icon_rolleyes.gif


EPC3208 on 1Gbps pordiga modem, mille reaalne suurim kiirus, koaksiaalkaabeltehnoloogial, jääb umb 420Mbps peale.

https://www.livas.lv/media/help/CISCO%20EPC3208%20user%20manual.pdf

"Eight (8) bonded downstream channels with data rates in excess of 440 Mbps
Four (4) bonded upstream channels with data rates in excess of 120 Mbps
...
10/100/1000 Mbps Ethernet port with Auto-negotiate and Auto-MDIX "


Kui lepingu järgi peaks tulema suurem kiirus kui 100Mbps, siis esimene küsimus on: mis on järgmine seade modemi taga?
Tõenäolisemalt miski ruuter, millise läbilaskevõimega (kiirusega) on ruuteri pordid?
Kui arvuti, millise kiirusega on või töötab arvuti võrgukaart?
Kas teise arvutiga samad kiirused?
Kui arvuti ühendada otse modemi taha, eeldusel, et arvutis on 1Gbps võrgukaart, kas kiirused muutuvad?
jne


viimati muutis uvuv 01.05.2019 18:41:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2019 18:32:38 vasta tsitaadiga

uued liisukad starvaras vastavaid liigutusi mõistavad teha?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 19:32:49 vasta tsitaadiga

Mul juhtus ime.. kiirus tõusis 150/20 peale. Et kõlbab saari aegne modem küll. Üks mure jälle vähem.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2019 20:10:50 vasta tsitaadiga

[quote="uvuv"]
-Margus- kirjutas:
Mul Cisco EPC3208 ja ka istub 100 peal. Äkki pole muudetud veel icon_rolleyes.gif


EPC3208 on 1Gbps pordiga modem, mille reaalne suurim kiirus, koaksiaalkaabeltehnoloogial, jääb umb 420Mbps peale.

https://www.livas.lv/media/help/CISCO%20EPC3208%20user%20manual.pdf

"Eight (8) bonded downstream channels with data rates in excess of 440 Mbps
Four (4) bonded upstream channels with data rates in excess of 120 Mbps
...
10/100/1000 Mbps Ethernet port with Auto-negotiate and Auto-MDIX "


Kui lepingu järgi peaks tulema suurem kiirus kui 100Mbps, siis esimene küsimus on: mis on järgmine seade modemi taga?
Tõenäolisemalt miski ruuter, millise läbilaskevõimega (kiirusega) on ruuteri pordid?
Kui arvuti, millise kiirusega on või töötab arvuti võrgukaart?
Kas teise arvutiga samad kiirused?
Kui arvuti ühendada otse modemi taha, eeldusel, et arvutis on 1Gbps võrgukaart, kas kiirused muutuvad?

Otsas on Netgear 6400v2.
Selle taha asi ei jää. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2019 17:41:27 vasta tsitaadiga

Kas Elisa Elamusele mingeid letialuseid pakkumisi ka tehakse? A'la iseteeninduses olevast pakkumisest 2eur soodsam vms.
Kommentaarid: 218 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2019 18:55:42 vasta tsitaadiga

GGertK kirjutas:
Kas Elisa Elamusele mingeid letialuseid pakkumisi ka tehakse? A'la iseteeninduses olevast pakkumisest 2eur soodsam vms.


Kirjutasin HV privaatsõnumi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 19:20:56 vasta tsitaadiga

Võtsin täna kõik Elisa seadmed (modem + starbox) kaelasse mis kunagi starman andis ja jalutasin esindusse. Üllatuseks ei küsitud mingeid kahtlaseid küsimusi ja anti kõik uued seadmed vastu. Tasuta ja ei mingeid rendi tasusid.
Seadmed olid aastast 2013 icon_wink.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 14:11:17 vasta tsitaadiga

Kellel on Elisa optiline nett na Nokia modem/ruuter, oskab äkki öelda miks ei saa sellel vahetada LAN seadistused, kõik väljad on lihtsalt kinni ja muuta midagi ei saa?
Näiteks anda seadmetele konkreetse IP läbi DCHP. Klassik paketi Cisco modemil oli see küll lubatud.
Manus

Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 14:14:10 vasta tsitaadiga

Kuna teenusepakkuja ehk Elisa on nii ette näinud. Juurõigustega kasutajaga saab kõike muuta. Kirjuta Elisale ja põhjenda, miks soovid.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 05.05.2019 16:47:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kes ära tõlgiks lihtsa inimese jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2019 00:44:37 vasta tsitaadiga

Korras. Mis täpsemalt?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 07:51:58 vasta tsitaadiga

Mida lahter C näitab, mul ühes reas on räigelt suur number teistega võrreldes?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.05.2019 09:13:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Korras. Mis täpsemalt?


Enne oli kirjade järgi 100Mbit ja reaalne kiirus jäi 60-70 kanti.
Nüüd on kirjade järgi 150Mbit ja reaalne kiirus pole muutunud.

60-70% lubatust kätte saada pole paha.
40-50% on juba natuke paha:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 09:38:44 vasta tsitaadiga

Muuseas, ega Avast Antivirus ei tööta taustal, see võtab kiirust pärist tublisti maha.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.05.2019 11:35:20 vasta tsitaadiga

Seda nikerdist küljes ei ole.
Andsin Elisale teada, et soovin seadmeid ära vahetada - proovin kuidas 5ghz kärab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2019 12:40:19 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
laurx kirjutas:
Korras. Mis täpsemalt?


Enne oli kirjade järgi 100Mbit ja reaalne kiirus jäi 60-70 kanti.
Nüüd on kirjade järgi 150Mbit ja reaalne kiirus pole muutunud.

60-70% lubatust kätte saada pole paha.
40-50% on juba natuke paha:)


C korrastatud uc mittekorrastatud.. kui need numbrid on väga suured, on signaalis segaja. 60-70 on see seade wifis. Kaablis peab sealt 150 läbi tulema. Tee nõelakas kui mingit konfi pole

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.05.2019 19:15:37 vasta tsitaadiga

Andsin nõela ja kaabli otsas on tõesti nii nagu peab.
wifi viskas korra isegi 90Mbit ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2019 19:30:22 vasta tsitaadiga

Eeter pea suht ok olema, et välja annaks suuri kiirusi. Uuri analyzeriga ja säti kanalit
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.05.2019 20:26:47 vasta tsitaadiga

kanalid suht umbes, sellepärast võtangi uue ruuteri - sellega saab 5ghzi proovida. need kanalid on tühjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 20:29:53 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Seda nikerdist küljes ei ole.
Andsin Elisale teada, et soovin seadmeid ära vahetada - proovin kuidas 5ghz kärab.

Endal polnud aega kodus imemeest oodata vaid marssisin seadmed kaelas suvalisse elisasse ja vahetati ringi. Kodus juhtmed külge ja valmis. Digiboks küll oma koode paar tundi ootas aga tööle ta hakkas. Helistades oleks vast kohe tööle hakanud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.05.2019 20:51:47 vasta tsitaadiga

No enne pidi ikka kontrollima, et kas mulle sobivas esinduses mõlemad asjad ka olemas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 21:15:09 vasta tsitaadiga

Need on elementaarsed asjad teenuse osutamiseks ja ma ei tahaks uskuda, et neid kohapeal olemas ei oleks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2019 21:35:17 vasta tsitaadiga

Saadetakse tehnikuga, et nisanäpse mänmerdise pärast kiunu poleks. Meenub keiss, kus tuli ühe kolm korda esinduses käinu ja iga kord tehnikust keeldunu juurde minna.. kui suure hala ja siunamise peale lõpuks datafiltri kallale sai, selgus ka põhjus miks modrm liinile ei saanud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.05.2019 09:48:15 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Need on elementaarsed asjad teenuse osutamiseks ja ma ei tahaks uskuda, et neid kohapeal olemas ei oleks.


Aga paraku on nii, et need vidinad saavad otsa esindustest ja peab üle linna sõitma, et saada midagi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 10:09:50 vasta tsitaadiga

esinduses ei peagi neid asju olema.
a) liitumine on tasuta.
b) kui viga on teenusepakkujapoolne, vahetatakse seadmed tasuta.
c) detailid, millega klient kursis ei pea olema. nt: coax, mille otsas oli viimati kliendiks kümme aastat tagasi vanainimene, kes vaatas mingit analoog mikropaketti. mikropakett tehti nii, et keerati kapis vahele filter, mis alates 440mhz signaalid kinni peab. sina võtad esindusest 3940 i , mis tahab 16 sagedust ja pooled või enamus on sellest kõrgemal.. KUI modem liinile läheb SIIS saad sa ainult murdosa kiirusest. kapivõtit sul pole ja sul pole ka kuskilt järgi vaadata.
d) kolid kuskile, kus on toas kehv kaabel, samas on sul läheduses telemast (hakkame nüüd pakkuma linna, kus selline viga on võimalik) kõik neli muksi õhus on piisavalt tugevad selleks, et kehvas kaablis kas internet või telekapildi kanalid maha tappa (õhus mux1 490mhz tapab tartus kehvas kaablis kanalid 85-106. eestlasi enamasti see viga ei puuduta, sest need on enamuses vene kanalid, mida ei vaadata).

tahad veel ise teha ja esinduses ulguda?

viimasega seoses rike tartus, majas kalda tee 30. jõe poolses küljes: HD kanalid ei näita.. põhjus: tehti remonti, mille käigus pandi laminaati vms niivisi, et kahe toa vahele pandi kruvidega metallliist mille all oli antennikaabel. sattus aga nii, et uksepiida serva all, kuhu metall liistu serv pidi peituma, lükkas paigaldaja hooletuse tulemusel liist kaabli varjestuse maha u 5mm ulatuses. sellest piisas.

pikk 2 hes on korter, milles pandi datafilter punnlauast põranda alla nii, et ilma lõhkumata või uuesti kaabeldamata saab interneti seadme paigaldada vaid ühte kindlasse tuppa. kaunase pst 8 s pandi datariltri peale ripplagi..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.05.2019 14:31:54 vasta tsitaadiga

laurx, kui sa pole täpselt kursis, siis ära raiu, et ei pea olema.
Elisa suund on olnud, et osadel juhtudel on kliendil võimalus tulla boxi, ruuterit vms vahetama ("Võtke juhtmed lahti ja tooge ainult seade ise meile") tehniku kutsumise asemel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 14:52:23 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kuna teenusepakkuja ehk Elisa on nii ette näinud. Juurõigustega kasutajaga saab kõike muuta. Kirjuta Elisale ja põhjenda, miks soovid.


Võtsin ühendust. Öeldi, et sellel NOKIA modemil/ruuteril polegi üldse neid võimalik muuta, saadavad tehniku ja vahetavad mingi teise seadme vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 18:10:04 vasta tsitaadiga

softis, liisu suund on säästukas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 18:26:57 vasta tsitaadiga

F3nya kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Kuna teenusepakkuja ehk Elisa on nii ette näinud. Juurõigustega kasutajaga saab kõike muuta. Kirjuta Elisale ja põhjenda, miks soovid.


Võtsin ühendust. Öeldi, et sellel NOKIA modemil/ruuteril polegi üldse neid võimalik muuta, saadavad tehniku ja vahetavad mingi teise seadme vastu icon_lol.gif


Mdv. Loll põhjendus, raudselt panwvad teise karbi juurde ja keeravad Nokia sillaks.

Minule tegi laurx kaabelduse. Tahtsin ise teha. Hea et ei lubanud. Paras tulevikuennustaja oled ka. Pereliige kolis teise tuppa. Pilt ok ainult biilibz võiks süttida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 19:08:18 vasta tsitaadiga

Uusi päristelekaid olla poodi tooodud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 20:31:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Uusi päristelekaid olla poodi tooodud..
icon_question.gif yawn.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 20:32:56 vasta tsitaadiga

Alla 8K pole tegija
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2019 21:03:18 vasta tsitaadiga

bilibz on saast. totaalne hiina funai kräpp..
ja selle harley.davidsoni formaadiga seoses, pole mitte mingit vahet, mis K pealt sa seda kurgedeirmu ja kuujuurijat vaatad.. sisu ikka pole. va ERR

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 19:02:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Uusi päristelekaid olla poodi tooodud..


Ohoh ei taha uskuda. Koostekvaliteet on best4ever

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 20:46:32 vasta tsitaadiga

Kellel teenus Tartus ei toimu siis tegemist üldrikkega, lubati 22ks korda teha
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2019 20:58:24 vasta tsitaadiga

toimib. kus tartus?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2019 09:26:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
toimib. kus tartus?

Raadil oli internet ja TV maas, said 30minutiga korda õnneks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2019 22:04:03 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
F3nya kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Kuna teenusepakkuja ehk Elisa on nii ette näinud. Juurõigustega kasutajaga saab kõike muuta. Kirjuta Elisale ja põhjenda, miks soovid.


Võtsin ühendust. Öeldi, et sellel NOKIA modemil/ruuteril polegi üldse neid võimalik muuta, saadavad tehniku ja vahetavad mingi teise seadme vastu icon_lol.gif


Mdv. Loll põhjendus, raudselt panwvad teise karbi juurde ja keeravad Nokia sillaks.

Minule tegi laurx kaabelduse. Tahtsin ise teha. Hea et ei lubanud. Paras tulevikuennustaja oled ka. Pereliige kolis teise tuppa. Pilt ok ainult biilibz võiks süttida.


Nokia vahetati mingi teise Nokia vastu ja panti technicolor ruuteri juurde veel
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 08:57:43 vasta tsitaadiga

Kas Elisa üle õhu netiga on oma kodusele purgile võimalik välisvõrgust ka ligi pääseda? Proovisin 22 TCP porti avada (https://portforward.com/huawei/e5186s-22a/), et üle SSH oma koduserverisse saada, aga tundub et kuskilt on veel midagi kinni keeratud. Kas üle õhu toimivatel lahendustel on keegi üldse välisvõrgust ligipääsu saanud?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 368, 369, 370 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.