Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 14:38:35 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
PJT kirjutas:
Jälg maha thumbs_up.gif



kas muidu ei leia seda teemat ülesse mängu foorumi rubriigist ? pole ju neid automänge teab mis palju ....

ära küberkiusa icon_lol.gif


Täna õhtal võiks miskit sõitu teha. kindlat sõjaplaani veel paika pandud pole, peale selle et monte carlot tahaks kindlalt nühkida
Ennetavalt vastan mõnele KKK'le ka:
* Liituda saab siin > https://discord.gg/39KZGNt
* Abid on lubatud (puldiga mängijate soove arvesse võttes), kuid mitte kohustuslikud
* Restardid jms jurr on no go, see pole mario kart icon_lol.gif
* Mul ei ole mikrit, seega äkki ma vist ei liituks? > kel sõidu ajal üldse aega lobiseda on?
--
peaks vist kõik olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 17:14:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures proovisin ükspäev et kui kõik abid peale keerata icon_lol.gif ma olin monte carlos 15 sek aeglasem abidega kui ilma icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 17:56:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kusjuures proovisin ükspäev et kui kõik abid peale keerata icon_lol.gif ma olin monte carlos 15 sek aeglasem abidega kui ilma icon_biggrin.gif

abid on saadanast jah.
a sa oled üldse mingi eriline frukt. czarny las, r5 skodaga oled mingi ulme aja sõitnud, ma ei saa ligilähedalegi. mingi hea run tuleb, kus enamvähem savas püsin siis mingi moment lõpetan ikka kraavis icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 23:42:02 vasta tsitaadiga

20.00 peaksin saama ka osaleda, selleks ajaks mäng ehk alla laetud

Update:
Esimene maitse siis asjast suus. Masinatel lähevad rehvid ikka väga kergesti katki. Võrreldes varasemate Dirtidega on see päris raske mängimise poolelt
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 16:07:52 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
20.00 peaksin saama ka osaleda, selleks ajaks mäng ehk alla laetud

Update:
Esimene maitse siis asjast suus. Masinatel lähevad rehvid ikka väga kergesti katki. Võrreldes varasemate Dirtidega on see päris raske mängimise poolelt


Mul mingisugune 40+ tundi nii rallit kui krossi selja taga ning praeguseks on rehv katki läinud viiel korral. Mulle väga hull ei tundu. Aga võib-olla ma liiga ettevaatlik lihtsalt.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 16:49:02 vasta tsitaadiga

Ise sõidan ka pigem ettevaatlikumalt ja rehvi purunemist ka imevähe esinenud. Kuid lasin sõbral proovida, kellel on Dirt Rally kogemus olemas, kuid igapäevaselt ei mängi, mis tähendab ta sõitis tunduvalt agressiivsemalt ja raja kasutus oli nati lippalopa ehk rehvid läksid peaaegu igal katsel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 18:32:02 vasta tsitaadiga

Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 01:14:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud


Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 01:52:40 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud


Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
Rool - ainuõige valik.
Pult - hädapärast
Klaviatuur - no go... never.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.03.2019 02:54:25 vasta tsitaadiga

Puldimeestel läheb neid rehve jah kuidagi. Endal rooliga nagu ei lähe kui just suuri vigu ei tee aga samas ma olen suht kindla peale sõitja ka et pigem lõpuni jõuda...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 14:59:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
PJT kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud


Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
Rool - ainuõige valik.
Pult - hädapärast
Klaviatuur - no go... never.
klaviatuuriga mängimine on võrreldes dirt 1-ga nagu öö ja päev
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 15:15:49 vasta tsitaadiga

Kummas suunas siis? icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 12:56:27 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kummas suunas siis? icon_smile.gif
kannatab kuigivõrd isegi tavalisega (mittemehaaniline) mängida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 14:15:43 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Equinox kirjutas:
Kummas suunas siis? icon_smile.gif
kannatab kuigivõrd isegi tavalisega (mittemehaaniline) mängida


mul on ka mittemehaaniline, madalate nuppudega, töötas kenasti. Ma pole suutnud veel ainult nuppe ümber confida,, et mida miski teeks. Keegi võiks oma seadeid jagada kui tahtmist ja viitsimist on.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 20:48:11 vasta tsitaadiga

Eile tuli siis uued DLC autod - BMW M1 Procar ja Opel Manta 400. Selle kuus sees lisanud siis veel Rootsi ralli.
Link: https://forums.codemasters.com/topic/36163-dirt-rally-20-road-book-080419/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.04.2019 11:19:59 vasta tsitaadiga

Proovisin siis eile selle monte lõpuks ära. Sellesmõttes on vägev, et rajal lumised laigud siis seal hoopis teine pidamine ja rajad on head...

AGA

...nüüd taipasin korralikult kui pees selle mängu FFB ikka on. Täiesti null tunnetust. Panin selle häki ka peale, et keerab tugevamaks xml failist aga no kui kruusal on see veel midagi päästev siis montes on ikka täiesti kohutav. Ma arvan, et FFB probleemid on seotud nende dünaamilise rajakatega....

rooliks g29 - kui kellelgil veel ideid siis pritsige.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 13:37:20 vasta tsitaadiga

Selle mängu FFB on ikka jah täiesti katki. Vähemalt T500RS'ga.
Peale esmakordset mängimist polegi rohkem avanud seda mängu.
Kui korda saavad siis võib uuesti üritada. Muidugi loodaksin ka Impact FFB modi peale, mis kunagi Dirt rally FFB korda tegi: https://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/
Loodetavasti launchivad selle ka Dirt Rally 2.0 peale.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 14:12:23 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Muidugi loodaksin ka Impact FFB modi peale, mis kunagi Dirt rally FFB korda tegi: https://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/

Mina ei kasuta Dirt Rally peal mingeid FFB mod-e. Siiani kõige mõnusam seadistus on mul selline kus kõik asjad on 150% v.a Suspension ja Collision mis on 0%, sest need 2 asja panevad G29 rämedalt clippima. Logitechi seadetest on rooli kraadid 350 peal ja center spring 50%. Siiani väga mõnus mängida. Olen palju proovinud erinevaid workshopist aga kõik jäävad liiga nõrgaks, et pole mingit tunnetust.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 16:40:42 vasta tsitaadiga

G29 ja PS4 kombo töötab kenasti minuarust
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 10:39:09 vasta tsitaadiga

Ma olen avastanud imeliku glitchi. Kasutan G920 rooli ja kui alustada mängimist, siis esimest korda sõites läheb center lock täiesti paigast ära (iga kurviga hullemaks). Lahenduseks on see, et paus menu peal keeran rooli mõlemale poole lõppu ja siis on ülejäänud mängu sessiooni kõik korras. On kellelgi G29/G920 kasutajatel midagi taolist esinenud? Tundub nagu rooli tahaks kalibreerimist mängu siseselt ka (sama nagu arvutiga ühendamisel).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2019 10:12:56 vasta tsitaadiga

Rootsi rajad väljas beer_yum.gif
Lisaks on vahepealsete patchidega igasugu parendusi tehtud, ntks ps4 pro peal on nüüd graafiliselt mäng täitsa ilus.

Kellel huvi, siis CM foorumis saab hääletada, mis uuendusi 1.4 ja edastistes patchides võiks sisse viia:
https://forums.codemasters.com/topic/36322-patch-14-what-matters-to-you/

Most votes across essential & desirable categories:

Tyre wear adjustment (50 votes)
Lighting re-balance (42 votes)
Increased Time of Day options (42 votes)
FFB fix "Final" (38 votes) *69 votes when combined with "FFB WIP"
AI Re-balance (38 votes)
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 13:44:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siin foorumis on kogemusi järgnevate rubriikidega? Dirst rally 2 / Buttkicker 2 / Simvibe / SimShaker Wheels ??
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 14:09:38 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kas kellelgi siin foorumis on kogemusi järgnevate rubriikidega? Dirst rally 2 / Buttkicker 2 / Simvibe / SimShaker Wheels ??


Buttkicker-i vastu tundsin kunagi isegi huvi kuid netist pikalt uurides selgus, et see ei pidanud eriti kaua vastu pidama. Lisaks sel hetkel oli see igalpool out of stock ka niiet jäi endal ostmata. Võibolla nüüd on asi paremaks läinud...

_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 17:31:38 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Rootsi rajad väljas beer_yum.gif
Lisaks on vahepealsete patchidega igasugu parendusi tehtud, ntks ps4 pro peal on nüüd graafiliselt mäng täitsa ilus.

Kellel huvi, siis CM foorumis saab hääletada, mis uuendusi 1.4 ja edastistes patchides võiks sisse viia:
https://forums.codemasters.com/topic/36322-patch-14-what-matters-to-you/

Most votes across essential & desirable categories:

Tyre wear adjustment (50 votes)
Lighting re-balance (42 votes)
Increased Time of Day options (42 votes)
FFB fix "Final" (38 votes) *69 votes when combined with "FFB WIP"
AI Re-balance (38 votes)

VR-i polnudki valikus. icon_razz.gif Mage. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 19:34:53 vasta tsitaadiga

vr tugi tuleb suvel

Check out @dirtgame’s Tweet: https://twitter.com/dirtgame/status/1093872075318558722?s=09
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 21:06:29 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
vr tugi tuleb suvel

Check out @dirtgame’s Tweet: https://twitter.com/dirtgame/status/1093872075318558722?s=09
Jah ma tean seda ammu juba aga selline asi oleks pidanud launchis juba olema arvestades kui hea VR oli Dirt Rallys.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 21:33:24 vasta tsitaadiga

Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 22:54:28 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.

Nii see paraku on jah. Sellepärast ma rotikate klient olengi, sest ei taha maksta mängutegijatele täishinda pooliku mängu eest.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 19:16:53 vasta tsitaadiga

Mul nimelt on buttkicker kuid raskusi selle korralikult tööle saamisega mänguga, simvibe on kah ostmata veel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 17:39:41 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.

Tagantjärele saab öelda, et see veebruari launch ongi Early Access.
Tõelised huvilised annavad andeks ja saavad aru aga üldmass (näiteks steamis) halab, et kõik on kehvasti
Rallimängud on niigi nišitoode ja iga mäng mida selles žanris tehakse on puhas võit ja mul ei ole mingit probleemi neid tegijaid toetada.


Link
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 19:37:34 vasta tsitaadiga

rääkige kas xbox one puldiga ka kannatab mängida?
eelmist osa mängisin ps4 peal korralik rooli ja playseatiga.

aga hetkel väga kodus ei viibi enam ja tahaks läpparil ka rallyt sõita.
tean ,et eelmine osa oli kohutav kontrolleriga absoluutselt ei kannatand...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 20:09:38 vasta tsitaadiga

Võrreldes eelmise osaga on kontrolleriga ka täitsa mängitav
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2019 19:56:56 vasta tsitaadiga

harjumuse jõud, "kuid inimene harjub kõigega, isegi naisega" - Lembitu Kuuse, 2010.

kui standard edition osta, siis deluxe peale upgradeda ka saab?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 21:16:38 vasta tsitaadiga

Täna tuli Patch 1.4

- Online Custom events can now be set up as human only

- Plain black and white liveries added for most vehicles

- UI indication added for when ghost cars are stopped due to time penalty

- Leaderboards will now support going to the top from all positions

- AI will no longer select unreleased vehicles

- Speedcar Xtrem wheels will not disappear

- Improvement to Silverstone joker lap detection

- Costa Rican added as a nationality

- Tyre warnings are improved when in the service area

- Reset line improvements on Mettet

- Delta Daily will now award correct credits

- Improvements to Opel Manta 400 engine audio

- Turning off Personal Best ghosts will keep them off for the remainder of the session

- Visual improvements to some vehicles

- Proximity warnings will not be shown on retired vehicles

- Resuming championships will not damage previously undamaged components

- Stability improvements throughout title

Please note that a further update will follow in the next week, which will focus solely upon FFB – so if you’re wondering where that is, it’s just around the next corner!

Edit 16.05
FFB update 1.4.1 nüüd väljas
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 17.05.2019 09:44:14 vasta tsitaadiga

Kas steering saturation muudabki ennast ise mängus? Probleem seisneb selles, et panen selle väärtuse 100 peale ja peale mängimist muudab ta selle ise 50-66 peale. Eriti nõme igakord muuta seda. Kas keegi teab kuidas ta 100 peale jäädavalt saada. Saved settingud ära ja peale mängu on juba ära muutnud selle icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 10:06:55 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kas steering saturation muudabki ennast ise mängus? Probleem seisneb selles, et panen selle väärtuse 100 peale ja peale mängimist muudab ta selle ise 50-66 peale. Eriti nõme igakord muuta seda. Kas keegi teab kuidas ta 100 peale jäädavalt saada. Saved settingud ära ja peale mängu on juba ära muutnud selle icon_sad.gif
Mis rool sul on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 11:51:05 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Logitech G roolidel endiselt see sama mure, kus rool pole korrektselt kalibreeritud? Kui mäng tööle visata ja sõitma hakata, siis poole katse peal läheb centerlock paigast ikka ära. Pausi menüüs pean rooli keerama lock-to-lock ja siis jätkates on kõik korras.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 12:23:09 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Kas kellelgi on Logitech G roolidel endiselt see sama mure, kus rool pole korrektselt kalibreeritud? Kui mäng tööle visata ja sõitma hakata, siis poole katse peal läheb centerlock paigast ikka ära. Pausi menüüs pean rooli keerama lock-to-lock ja siis jätkates on kõik korras.
G29-ga pole probleemi täheldanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 16:06:12 vasta tsitaadiga

Season 2 sisu avalikustatud:

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 21:22:59 vasta tsitaadiga

Minu arust see FFB update küll mitte midagi ei muuda. icon_razz.gif

Nad võiks mõne updatega autod raskemaks teha nii nagu DIRT 4-s oli. Praegused tunduvad ikka liiga kerged.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 18:50:10 vasta tsitaadiga

ennem kui ostma torman kas seal sõbraga koos ka midagi teha on?
career ilmselgelt koos ei saa nagu forzas nt?
kas custom championshipe või midagi saab teha ja sõidame koos? mitte siis korraga aga ehk aja võrdlused või miskit
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2019 20:50:56 vasta tsitaadiga

Online'is saab custom championship'i teha küll. Kõik sõitude ajad lähevad leaderboardi, saab sõbraga/terve maailmaga aegu võrrelda.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 19:21:10 vasta tsitaadiga

muidu kannatab sõita puldiga...
aga olen leidnud ,et lancia ja see procshe pühamüristus... nendega ei saa ju puldiga sõita või teen ma midagi väga valesti???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 19:46:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
muidu kannatab sõita puldiga...
aga olen leidnud ,et lancia ja see procshe pühamüristus... nendega ei saa ju puldiga sõita või teen ma midagi väga valesti???

Selle Porschega ei kannata rooliga kah sõita. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fazzta
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2019




sõnum 30.05.2019 21:37:12 vasta tsitaadiga

Kustutasin garage alt autod mis seasoniga tulnud, keegi ehk teab kuidas need tagasi saab?

Ps store all näitab Purchased
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 17:57:53 vasta tsitaadiga

Patch 1.5 tuli eelmine nädal välja, suurima uuendusena nüüd "klubid" juures, sarnane asi DR1 liigadele vist. Kes HV klubi käima paneb? Ma DR1 ajal nendes ei osalenud, seega ei tea kes ja kuidas seda hallanud on.

http://blog.codemasters.com/community/06/welcome-to-clubs-for-dirt-rally-2-0/

http://blog.codemasters.com/community/06/dirt-rally-2-0-roadbook-june-7-2019/

EDIT: Tundub, et eelmise mängu jooksul loodud liigad on samanimeliselt üle toodud ja samuti kõik selle liikmed. Endal oli üks väiksema sõprade seltskonnaga kasutusel olnud liiga, mis oli kohe uuele klubilehele sisse logides nähtav ja sai ralli püsti panna ja kõik liikmed ka juba olemas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 20:30:40 vasta tsitaadiga

Esimene liiga püsti Eesti Dirt Rally

https://www.dirtrally2.com/clubs/club/179404

6 eventi 4 katsega, iga 2 päeva järel uus event. 25 juuni siis punktiarvestus
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 23:50:54 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Esimene liiga püsti Eesti Dirt Rally

https://www.dirtrally2.com/clubs/club/179404

6 eventi 4 katsega, iga 2 päeva järel uus event. 25 juuni siis punktiarvestus
Njh joinisin ja sõitsin ka. Esimesel katsel teises splitis mingisse valli külg ees, mõlemad vasakpoolsed rehvid puruks, radikas puruks, mootorituli põlemas ja 3 katse lõpuks auto enam üle 60km/h ei arendanud. Esimesed 3 katset 1 puruks rehviga ka siis veel.
Viimasel katsel oli auto parandust hea 90 minuti eest, pool pidin vigaseks jätma, viimane katse ilma tuledeta ja poolvigase sõidukiga icon_biggrin.gif Vaid 7 sekki kaotust icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 13:16:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
fgth kirjutas:
Esimene liiga püsti Eesti Dirt Rally

https://www.dirtrally2.com/clubs/club/179404

6 eventi 4 katsega, iga 2 päeva järel uus event. 25 juuni siis punktiarvestus
Njh joinisin ja sõitsin ka. Esimesel katsel teises splitis mingisse valli külg ees, mõlemad vasakpoolsed rehvid puruks, radikas puruks, mootorituli põlemas ja 3 katse lõpuks auto enam üle 60km/h ei arendanud. Esimesed 3 katset 1 puruks rehviga ka siis veel.
Viimasel katsel oli auto parandust hea 90 minuti eest, pool pidin vigaseks jätma, viimane katse ilma tuledeta ja poolvigase sõidukiga icon_biggrin.gif Vaid 7 sekki kaotust icon_biggrin.gif

Mul viskas kolmandal katsel ei kusagilt tee pealt ära, nagu harjaga oleks sõidujäljest minema pühitud ja otse kividesse ja kõik puruks, panin rage quiti ja dnf kolmas katse. Järgmine siis poola event, üritan seal teel püsida icon_biggrin.gif

E: aga hea näha, et liikmeid tuleb järjest juurde, tänase seisuga 14 liiget olemas, kes klubi otsinguga otsib, siis EST Dirt Rally klubinimeks ja nagu ikka osa saavad võtta pc, xbox ja ps4 kõik koos.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 13:17:54 vasta tsitaadiga

Kaua see event kestab?
Kaalun ka läbi sõita, kuigi pole mängu kordagi tööle pannud peale paari päeva peale mängu väljatulekut(ei tekitanud väga emotsioone nagu seda D1 tegi)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.