kas muidu ei leia seda teemat ülesse mängu foorumi rubriigist ? pole ju neid automänge teab mis palju ....
ära küberkiusa
Täna õhtal võiks miskit sõitu teha. kindlat sõjaplaani veel paika pandud pole, peale selle et monte carlot tahaks kindlalt nühkida
Ennetavalt vastan mõnele KKK'le ka:
* Liituda saab siin > https://discord.gg/39KZGNt
* Abid on lubatud (puldiga mängijate soove arvesse võttes), kuid mitte kohustuslikud
* Restardid jms jurr on no go, see pole mario kart
* Mul ei ole mikrit, seega äkki ma vist ei liituks? > kel sõidu ajal üldse aega lobiseda on?
--
peaks vist kõik olema
Kusjuures proovisin ükspäev et kui kõik abid peale keerata ma olin monte carlos 15 sek aeglasem abidega kui ilma _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kusjuures proovisin ükspäev et kui kõik abid peale keerata ma olin monte carlos 15 sek aeglasem abidega kui ilma
abid on saadanast jah.
a sa oled üldse mingi eriline frukt. czarny las, r5 skodaga oled mingi ulme aja sõitnud, ma ei saa ligilähedalegi. mingi hea run tuleb, kus enamvähem savas püsin siis mingi moment lõpetan ikka kraavis
20.00 peaksin saama ka osaleda, selleks ajaks mäng ehk alla laetud
Update:
Esimene maitse siis asjast suus. Masinatel lähevad rehvid ikka väga kergesti katki. Võrreldes varasemate Dirtidega on see päris raske mängimise poolelt
20.00 peaksin saama ka osaleda, selleks ajaks mäng ehk alla laetud
Update:
Esimene maitse siis asjast suus. Masinatel lähevad rehvid ikka väga kergesti katki. Võrreldes varasemate Dirtidega on see päris raske mängimise poolelt
Mul mingisugune 40+ tundi nii rallit kui krossi selja taga ning praeguseks on rehv katki läinud viiel korral. Mulle väga hull ei tundu. Aga võib-olla ma liiga ettevaatlik lihtsalt.
Ise sõidan ka pigem ettevaatlikumalt ja rehvi purunemist ka imevähe esinenud. Kuid lasin sõbral proovida, kellel on Dirt Rally kogemus olemas, kuid igapäevaselt ei mängi, mis tähendab ta sõitis tunduvalt agressiivsemalt ja raja kasutus oli nati lippalopa ehk rehvid läksid peaaegu igal katsel.
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud
Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud
Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
Puldimeestel läheb neid rehve jah kuidagi. Endal rooliga nagu ei lähe kui just suuri vigu ei tee aga samas ma olen suht kindla peale sõitja ka et pigem lõpuni jõuda... _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Rehvid lähevad tavaliselt tänu toredatele teeservadele kui x nurga all sisse panna sinna. Saab neid üsna tihti lõhutud
Mul läheb neid rehve nagu leiba. Eile proovisin xboxi puldiga mängida ja see oli päris karm kogemus. Nüüd peaks mingid seaded klaviatuurile välja nuputama ja sellega proovima? Millega te ise muidu mängite? Rool, klaviatiiur või kontroller?
kannatab kuigivõrd isegi tavalisega (mittemehaaniline) mängida
mul on ka mittemehaaniline, madalate nuppudega, töötas kenasti. Ma pole suutnud veel ainult nuppe ümber confida,, et mida miski teeks. Keegi võiks oma seadeid jagada kui tahtmist ja viitsimist on.
Proovisin siis eile selle monte lõpuks ära. Sellesmõttes on vägev, et rajal lumised laigud siis seal hoopis teine pidamine ja rajad on head...
AGA
...nüüd taipasin korralikult kui pees selle mängu FFB ikka on. Täiesti null tunnetust. Panin selle häki ka peale, et keerab tugevamaks xml failist aga no kui kruusal on see veel midagi päästev siis montes on ikka täiesti kohutav. Ma arvan, et FFB probleemid on seotud nende dünaamilise rajakatega....
rooliks g29 - kui kellelgil veel ideid siis pritsige. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Selle mängu FFB on ikka jah täiesti katki. Vähemalt T500RS'ga.
Peale esmakordset mängimist polegi rohkem avanud seda mängu.
Kui korda saavad siis võib uuesti üritada. Muidugi loodaksin ka Impact FFB modi peale, mis kunagi Dirt rally FFB korda tegi: https://www.racedepartment.com/downloads/impact-force-feedback.6603/
Loodetavasti launchivad selle ka Dirt Rally 2.0 peale.
Mina ei kasuta Dirt Rally peal mingeid FFB mod-e. Siiani kõige mõnusam seadistus on mul selline kus kõik asjad on 150% v.a Suspension ja Collision mis on 0%, sest need 2 asja panevad G29 rämedalt clippima. Logitechi seadetest on rooli kraadid 350 peal ja center spring 50%. Siiani väga mõnus mängida. Olen palju proovinud erinevaid workshopist aga kõik jäävad liiga nõrgaks, et pole mingit tunnetust.
Ma olen avastanud imeliku glitchi. Kasutan G920 rooli ja kui alustada mängimist, siis esimest korda sõites läheb center lock täiesti paigast ära (iga kurviga hullemaks). Lahenduseks on see, et paus menu peal keeran rooli mõlemale poole lõppu ja siis on ülejäänud mängu sessiooni kõik korras. On kellelgi G29/G920 kasutajatel midagi taolist esinenud? Tundub nagu rooli tahaks kalibreerimist mängu siseselt ka (sama nagu arvutiga ühendamisel).
Most votes across essential & desirable categories:
Tyre wear adjustment (50 votes)
Lighting re-balance (42 votes)
Increased Time of Day options (42 votes)
FFB fix "Final" (38 votes) *69 votes when combined with "FFB WIP"
AI Re-balance (38 votes)
Kas kellelgi siin foorumis on kogemusi järgnevate rubriikidega? Dirst rally 2 / Buttkicker 2 / Simvibe / SimShaker Wheels ??
Buttkicker-i vastu tundsin kunagi isegi huvi kuid netist pikalt uurides selgus, et see ei pidanud eriti kaua vastu pidama. Lisaks sel hetkel oli see igalpool out of stock ka niiet jäi endal ostmata. Võibolla nüüd on asi paremaks läinud... _________________
Most votes across essential & desirable categories:
Tyre wear adjustment (50 votes)
Lighting re-balance (42 votes)
Increased Time of Day options (42 votes)
FFB fix "Final" (38 votes) *69 votes when combined with "FFB WIP"
AI Re-balance (38 votes)
Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.
Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.
Nii see paraku on jah. Sellepärast ma rotikate klient olengi, sest ei taha maksta mängutegijatele täishinda pooliku mängu eest.
Ega jah, tänapäeval valmis mängu saada launchil on suht lootusetu juba. Lastakse midagi välja ja siis riputatakse hirmus populaarseks saanud "roadmap" silt külge, peale seda hea rahulik nokkida kui raha juba käes.
Tagantjärele saab öelda, et see veebruari launch ongi Early Access.
Tõelised huvilised annavad andeks ja saavad aru aga üldmass (näiteks steamis) halab, et kõik on kehvasti
Rallimängud on niigi nišitoode ja iga mäng mida selles žanris tehakse on puhas võit ja mul ei ole mingit probleemi neid tegijaid toetada.
- Online Custom events can now be set up as human only
- Plain black and white liveries added for most vehicles
- UI indication added for when ghost cars are stopped due to time penalty
- Leaderboards will now support going to the top from all positions
- AI will no longer select unreleased vehicles
- Speedcar Xtrem wheels will not disappear
- Improvement to Silverstone joker lap detection
- Costa Rican added as a nationality
- Tyre warnings are improved when in the service area
- Reset line improvements on Mettet
- Delta Daily will now award correct credits
- Improvements to Opel Manta 400 engine audio
- Turning off Personal Best ghosts will keep them off for the remainder of the session
- Visual improvements to some vehicles
- Proximity warnings will not be shown on retired vehicles
- Resuming championships will not damage previously undamaged components
- Stability improvements throughout title
Please note that a further update will follow in the next week, which will focus solely upon FFB – so if you’re wondering where that is, it’s just around the next corner!
Kas steering saturation muudabki ennast ise mängus? Probleem seisneb selles, et panen selle väärtuse 100 peale ja peale mängimist muudab ta selle ise 50-66 peale. Eriti nõme igakord muuta seda. Kas keegi teab kuidas ta 100 peale jäädavalt saada. Saved settingud ära ja peale mängu on juba ära muutnud selle
Kas steering saturation muudabki ennast ise mängus? Probleem seisneb selles, et panen selle väärtuse 100 peale ja peale mängimist muudab ta selle ise 50-66 peale. Eriti nõme igakord muuta seda. Kas keegi teab kuidas ta 100 peale jäädavalt saada. Saved settingud ära ja peale mängu on juba ära muutnud selle
Kas kellelgi on Logitech G roolidel endiselt see sama mure, kus rool pole korrektselt kalibreeritud? Kui mäng tööle visata ja sõitma hakata, siis poole katse peal läheb centerlock paigast ikka ära. Pausi menüüs pean rooli keerama lock-to-lock ja siis jätkates on kõik korras.
Kas kellelgi on Logitech G roolidel endiselt see sama mure, kus rool pole korrektselt kalibreeritud? Kui mäng tööle visata ja sõitma hakata, siis poole katse peal läheb centerlock paigast ikka ära. Pausi menüüs pean rooli keerama lock-to-lock ja siis jätkates on kõik korras.
ennem kui ostma torman kas seal sõbraga koos ka midagi teha on?
career ilmselgelt koos ei saa nagu forzas nt?
kas custom championshipe või midagi saab teha ja sõidame koos? mitte siis korraga aga ehk aja võrdlused või miskit
muidu kannatab sõita puldiga...
aga olen leidnud ,et lancia ja see procshe pühamüristus... nendega ei saa ju puldiga sõita või teen ma midagi väga valesti???
muidu kannatab sõita puldiga...
aga olen leidnud ,et lancia ja see procshe pühamüristus... nendega ei saa ju puldiga sõita või teen ma midagi väga valesti???
Patch 1.5 tuli eelmine nädal välja, suurima uuendusena nüüd "klubid" juures, sarnane asi DR1 liigadele vist. Kes HV klubi käima paneb? Ma DR1 ajal nendes ei osalenud, seega ei tea kes ja kuidas seda hallanud on.
EDIT: Tundub, et eelmise mängu jooksul loodud liigad on samanimeliselt üle toodud ja samuti kõik selle liikmed. Endal oli üks väiksema sõprade seltskonnaga kasutusel olnud liiga, mis oli kohe uuele klubilehele sisse logides nähtav ja sai ralli püsti panna ja kõik liikmed ka juba olemas.
6 eventi 4 katsega, iga 2 päeva järel uus event. 25 juuni siis punktiarvestus
Njh joinisin ja sõitsin ka. Esimesel katsel teises splitis mingisse valli külg ees, mõlemad vasakpoolsed rehvid puruks, radikas puruks, mootorituli põlemas ja 3 katse lõpuks auto enam üle 60km/h ei arendanud. Esimesed 3 katset 1 puruks rehviga ka siis veel.
Viimasel katsel oli auto parandust hea 90 minuti eest, pool pidin vigaseks jätma, viimane katse ilma tuledeta ja poolvigase sõidukiga Vaid 7 sekki kaotust _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
6 eventi 4 katsega, iga 2 päeva järel uus event. 25 juuni siis punktiarvestus
Njh joinisin ja sõitsin ka. Esimesel katsel teises splitis mingisse valli külg ees, mõlemad vasakpoolsed rehvid puruks, radikas puruks, mootorituli põlemas ja 3 katse lõpuks auto enam üle 60km/h ei arendanud. Esimesed 3 katset 1 puruks rehviga ka siis veel.
Viimasel katsel oli auto parandust hea 90 minuti eest, pool pidin vigaseks jätma, viimane katse ilma tuledeta ja poolvigase sõidukiga Vaid 7 sekki kaotust
Mul viskas kolmandal katsel ei kusagilt tee pealt ära, nagu harjaga oleks sõidujäljest minema pühitud ja otse kividesse ja kõik puruks, panin rage quiti ja dnf kolmas katse. Järgmine siis poola event, üritan seal teel püsida
E: aga hea näha, et liikmeid tuleb järjest juurde, tänase seisuga 14 liiget olemas, kes klubi otsinguga otsib, siis EST Dirt Rally klubinimeks ja nagu ikka osa saavad võtta pc, xbox ja ps4 kõik koos. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kaua see event kestab?
Kaalun ka läbi sõita, kuigi pole mängu kordagi tööle pannud peale paari päeva peale mängu väljatulekut(ei tekitanud väga emotsioone nagu seda D1 tegi)
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.