Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 00:29:01 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega?
Erinevate SSID-de puhul pead mõlemad telefoni lisama.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 28.03.2019 20:04:43 vasta tsitaadiga

Eelnevalt oli mul DG200, võtsin DG400P. Võrku ühendades taastati eelnev Wifi conf, ehk SSID nimi ja parool nii 2.4Ghz kui 5GHz jäi samaks. Telefonist ja arvutist näha vaid üks võrk, ühendasid kõik aga ennast 2.4Ghz sagedusele mitte 5Ghz, miks nii? Mõlemal seadmel AC tugi, peale seda kui lisasin 5Ghz nimele 5G lõppu, oli kaks erinevat võrku näha ja sai seadme 5G ühendada. Kas SSID nimed peaksidlki olema erinevad või võivad olla ka samad? Keegi viitsib selgitada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 21:19:32 vasta tsitaadiga

Võivad samad olla. Aga soovitan erinevaid kasutada, siis näed ja saad ise vajadusel sobiva valida.
Telefon üldiselt valib automaatselt tugevama signaaliga allika ja niisama heast peast end mujale ringi ei ühenda.
Isegi suht nõrga signaali puhul ei vahetata seda tugevama vastu. Vähemalt Android on selles osas suht konservatiivne.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 21:22:31 vasta tsitaadiga

Ja soovitavalt pane 5Ghz wifi kanal alla 100, mõned seadmed ei näegi üle selle seda võrku.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 28.03.2019 22:16:36 vasta tsitaadiga

Huvitav oligi see, et Huawei Mate 20 lite ei suutnud meeter kaugemal ruuterist lülitada 5G sagedusele. Erinevate SSID kõik toimib. Tänud selgituste eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 14:08:05 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Vähemalt Android on selles osas suht konservatiivne.


Kusjuures nii on jah Androidi puhul. 5 GHz levi muutub nii nõrgaks kaugemal, et kukub pm LTE netti, aga vot 2,4 GHz peale ümber ei ühendu icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 14:11:54 vasta tsitaadiga

No ei tea, mul lülitab samsa küll ümber 2.4 GHz peale icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 18:32:53 vasta tsitaadiga

Inteno ruuteril wifi jebib Wifi on sisse lülitatud. Kuid Ei telefon, ega tahvel ei leia võrku. Aga selline asi on vahelduva eduga. Kord võrk töötab ideaalselt Siis kaob ja tuleb mingi aja pärast tagasi. Ideid ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 18:36:21 vasta tsitaadiga

Pätu, 5GHz võrk?
Keera kanal väiksemaks, probleemid kaovad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 18:37:40 vasta tsitaadiga

2.4ghz. Kanal 11. Android ütleb wifi puhul no internet access.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 29.03.2019 20:20:35 vasta tsitaadiga

Ingram kirjutas:
2 nädalat tagasi hakkas pfSense monitoring nägema wan interface peal perioodilisi latency künkaid (kuu aega enne seda oli täiesti ok). Ei mäleta, et oleks ise midagi muutnud tekkimise hetkel. Juhtuvad iga tund samal ajal sõltumata sellest mis lan-is järgi ühendatud on ning seadistuse reset ka ei muutnud midagi. Praegu juhtub esimest korda umbes iga tunni 20. minutil, varem oli 40. minutil.

Graafikud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Täna oli aega katsetada, pärast reseti otse inteno tagant wan gateway-d pingides on ka näha neid perioodilisi künkaid kus ping läheb paariks sekundiks >1000-2000ms. Mõnda välist IPv4 aadressi pingides seda ei esine.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 21:26:57 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Inteno ruuteril wifi jebib Wifi on sisse lülitatud. Kuid Ei telefon, ega tahvel ei leia võrku. Aga selline asi on vahelduva eduga. Kord võrk töötab ideaalselt Siis kaob ja tuleb mingi aja pärast tagasi. Ideid ?

Proovi Intenos IPv6 välja lülitada. Sony telefoni omanikel see aitas selliste perioodiliste Wi-Fi ärakukkumiste vastu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10103666#10103666
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 22:41:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow, proovisin. Huawei telefon ja Lenovo tab ikka ütlevad, et ühendatud, aga no internet access. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 22:55:49 vasta tsitaadiga

Pätu, 2,4 või 5Ghz?

Osad seadmed ei saa väga kõrge kanalinumbriga hakkama Wi-Fi puhul. Ehk siis 2,4Ghz peal alla 9 ja 5Ghz peal alla 100.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 08:47:23 vasta tsitaadiga

Tomorrow, 2,4
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 11:06:11 vasta tsitaadiga

Intenos DG400P on 5Ghz kadunud? Ainult 2,4Ghz .Kuskil settingutes pole enam. Ainult üks raadio üleval...
Peab minema vahetama?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 08:39:06 vasta tsitaadiga

Tartu kontoorasse veeti lõpuks valguskaabel. Sai Tele2 4G kukele saadetud ja rahvas lõpuks juhtme otsa ühendatud thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:27:49 vasta tsitaadiga

Rahumäel Nõmmel tänasest 1Gbit/1Gbit valgustus saabus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Väga võimas, tunne on nagu modemi pealt püsiühendusele üle minnes icon_cool.gif

Telia tegi lubatud ajaks asja ära - lubatud oli märtsi lõpus, kui sain naabriga arutatud eelmine nädal siis tuli ise Teliasse pöörduda, et asjad korda ajada.



VERY NICE icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:33:31 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Rahumäel Nõmmel tänasest 1Gbit/1Gbit valgustus saabus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Väga võimas, tunne on nagu modemi pealt püsiühendusele üle minnes icon_cool.gif

Telia tegi lubatud ajaks asja ära - lubatud oli märtsi lõpus, kui sain naabriga arutatud eelmine nädal siis tuli ise Teliasse pöörduda, et asjad korda ajada.


VERY NICE icon_biggrin.gif


Mis teed sellise kiirusega, huvi pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:35:21 vasta tsitaadiga

Screenshote foorumisse loomulikult icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:46:03 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:

Mis teed sellise kiirusega, huvi pärast icon_biggrin.gif

Steami update võiks nüüd sujuvam olla ning lanparty ajal ei ole muret kui kellelgi mäng(ud) puudu, seni pidi kellegi kettalt neid faile ümber väntama icon_lol.gif
Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:52:12 vasta tsitaadiga

Umbes 30% käivitustest pole netti, IP aadress puudu. Kumb jamab, kas ruuter (Thomson TG784 )või võrgukaart (Realtek)?
Tegemist lauaarvutiga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:57:03 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:

Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule.


Telia1 tingimustes pole sõnagi, et 1G oleks 500M hinnaga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:58:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
KrikU kirjutas:

Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule.


Telia1 tingimustes pole sõnagi, et 1G oleks 500M hinnaga.

Ennem nagu ei olnud. kehtis kuni 500M-ni
Esimene kuu vb testiks sama hinnaga?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 12:04:29 vasta tsitaadiga

Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.

Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 12:22:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.

Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne.


Minu arust steam võimaldab 60Mb/s kõige kiiremat allalaadimist samuti.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 13:08:18 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Umbes 30% käivitustest pole netti, IP aadress puudu. Kumb jamab, kas ruuter (Thomson TG784 )või võrgukaart (Realtek)?
Tegemist lauaarvutiga.

Mul sama ruuter ja erinevate seadmetaga see sama jama, ehk siis ruuteris
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 16:23:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.

Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne.


Oh boy icon_arrow.gif su info on õige! Telia andis telefonis mulle siis vastuolulise info kui tellisin 500/500 ja küsisin kas Telia 1 annab sama hinnaga siis 1g/1g.
Jätan mõneks ajaks testimiseks siis selle, et isu täis saada kiirest netist eat.gif ning siis läheb tagasi mõistliku kuutasuga paketi peale icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 20:28:18 vasta tsitaadiga

KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 20:33:14 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi icon_smile.gif


Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 20:56:09 vasta tsitaadiga

Vihjeid kuidas DG400P DHCP serveri lease tabelid puhtaks lüüa/reset teha. See loobib nii huupi suvalisi IP-si seadmetele, et tahaks nagu mingit moodi selle asja enda kontrolli alla võtta. Samuti pooli alguse viimane IP number ei ühti nagu sellega mis seadetes lubatakse (default 100).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:20:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
olafsand kirjutas:
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi icon_smile.gif


Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu.

Aga testi.
Kanaleid sa ka päeva kaupa tellida ei saa, esimene kuu täis hind, peale seda päeva kaupa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:27:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, ei saa testida, mul 300 lagi ja seda pean ka kerjama telefoni otsas, et mingi vend spets confi teeks.
Kanaleid enam ei saa jah, sest telliti päevaks või kaheks sporti icon_lol.gif

Aga neti arvestus on siiani päeva kaupa käinud, miks nüüd peaks nüüd see üks pakett teistmoodi olema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:31:29 vasta tsitaadiga

Sess tonn on PREMIUM icon_razz.gif
Mõeldud neile, kes jaksavad maksta icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 10:34:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
olafsand kirjutas:
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi icon_smile.gif


Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu.

Aga testi.
Kanaleid sa ka päeva kaupa tellida ei saa, esimene kuu täis hind, peale seda päeva kaupa


Jaanuaris tellisin paariks päevaks 1g siis oli küll päeva kaupa arvestus veel

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:30:53 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, nagu ma kirjutasin, siis kuni 500 (ka.) saad päevade kaupa tellida. Gigane on kuu korraga. Mulle öeldi nii vähemalt, pole ise saanud veel proovida icon_smile.gif

ufo56, a väga hea, siis äkki asi muutunud. Minu info pärineb detsembrist kui tärkas esimene võimalus 03.01.2019 optika käima saada. Siis sai uurida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:55:24 vasta tsitaadiga

olafsand, infotelefoni jutt on täielik BS, seal üks räägib aiast teine aiaaugust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:57:42 vasta tsitaadiga

Äkki on muudatusi tehtud asjas, seda ei tea...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 17:11:23 vasta tsitaadiga

Kõik see mis kehtis enne tingimustes, on ka täna kehtiv.
Netiteenused on kaablis päevapõhise arvestusega, ükskõik mis kiirus.
Märtsist alates on see kehtiv ka mobiilsetel internetipakettidel kus varasemalt teadupärast oli kuupõhine arvestus.

Toon lihtsalt näite mida ei saa eksisteerida.
Klient on täna 20/5 VDSL peal, kuu keskel valmib kliendil optika ning klient viiakse 1Gbit/s fiibrile.
Seega peaks siinsete juttude järgi klient maksma 10,50+99€ kuutasu. Pole olnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 12:41:00 vasta tsitaadiga

indrpo, ehk siis kui mul on 500/500 ühendus 300/300 hinnaga ja aktiveerin reede õhtul 1000/1000 ühenduse kuni pühapäeva õhtuni (ok kuni 23:59), siis need 2 päeva maksan ca 6,6€ mitte 500/500 ühenduse hinnast tulenevat kahe päeva hinda? Kui nii, siis oleks väga 5. Na sain aru, et gigast ei saa üldse nii tellida päeva kaupa. My bad icon_smile.gif. Tellida saab, aga mitte 500/500 hinnaga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 13:01:34 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrpo, ehk siis kui mul on 500/500 ühendus 300/300 hinnaga ja aktiveerin reede õhtul 1000/1000 ühenduse kuni pühapäeva õhtuni (ok kuni 23:59), siis need 2 päeva maksan ca 6,6€ mitte 500/500 ühenduse hinnast tulenevat kahe päeva hinda? Kui nii, siis oleks väga 5. Na sain aru, et gigast ei saa üldse nii tellida päeva kaupa. My bad icon_smile.gif. Tellida saab, aga mitte 500/500 hinnaga?


just nii.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 13:19:27 vasta tsitaadiga

Super! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 14:32:28 vasta tsitaadiga

Arvestades, et Telial on nädala sees rohkelt äriklientidest kasutajaid, ei tohiks neil olla mingit probleemi sellest, kui sa nädalavahetusel oma 1G ühendust umbe tõmbad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 20:48:42 vasta tsitaadiga

kas kellelgi ka sama häda et inteno DG200 vms, näitab seadmeid kollasena ? st on ja ei ole taga ...
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 03.04.2019 21:17:17 vasta tsitaadiga

Wordmc9, Sa mõtled seda visuaalset skeemi avalehel? See näitab jah nii kuidas jumal juhatab. Isegi veel hästi, kui üldse näitab. Minul näiteks hetkel ilutseb seal keset platsi ainult ruuter ise uhkes üksinduses ja rohkem mitte muhvigi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 04.04.2019 20:23:28 vasta tsitaadiga

Ega keegi seda va optilist kabla pihta pane , et side maas?! icon_razz.gif Vanasti pandi vaske tuuri, vb nüüd on see valgus kabla defka asi? Ajavad paljud ju seda taga, et omale koju saada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 14:07:01 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Ega keegi seda va optilist kabla pihta pane , et side maas?! icon_razz.gif Vanasti pandi vaske tuuri, vb nüüd on see valgus kabla defka asi? Ajavad paljud ju seda taga, et omale koju saada. icon_lol.gif


naljale lisaks...
eile sõber just üllatus kirjutas mulle ... et tal siis postkastis kiri et liituda valgus kaabliga 150 euri Eesti andmeside võrgu AS saatjaks.
nali aga selles ,et seal piirkonnas absoluutselt igas majas juba telia valgus mingi 5 aastat olnud???
reaalselt hakkavad lisaks teist kaablit vedama? ja siis mingi vähem kui 1 KM kus ka ise elan pole haisugi valgus kaalbist ja ei ole ka sellist pakkumist täiesti jabur õnneks ise saan 60/12 vasel
edit uurisin ka sõbralt kes elab minust 400m eemal ka tema pole sellist pakkumist ja endiselt telia vask 12/1 lagi... elame ikka täiesti linnas sees:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 06.04.2019 16:26:55 vasta tsitaadiga

Welcome to future!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2019 11:31:25 vasta tsitaadiga

Mul huvitav mure. Kasutasin 500/500 ühendust, aga seoses kolimise perioodiga ei vaja hetkel seda. Lülitasin iseteenindusest 100/100 peale ja nüüd on viimase 3 päeva jooksul 3x netikatkestus olnud. Hetkel laen samuti üle mobiili, sest kaabel on millegipärast jälle maas. icon_confused.gif
Peab vist supporti tülitama hakkama kui see pull ise ära ei lõpe.
Aga üle 500/500 on freenasi ja kodust pilve küll väga mõnus jooksutada. Hind võiks veidi veel soodsamaks minna.

siven, veel aasta tagasi oli minulgi Ilmarise kvartalis valida kas katkendliku ühendusega Elisa/Starman või Teilia 12/1. Rohkem ei saanud, sest tugijaam olevat liiga kaugel. Vanalinn ja Südalinn 2x kiviga visata....

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2019 12:01:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr, 100/100 konfiguratsiooni korralikuks laadimiseks Huawei terminali tuleb viimane taaskäivitada, sestap eemaldaks ma LAN juhtme seadme küljest lükkaks seadme välja ja uuesti tagasi sisse ning asetaks LAN kaabli tagasi. Ilmselt oli konfigureerimise hetkel ONT kättesaamatu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.