|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
27.03.2019 00:29:01
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
| Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega? |
Erinevate SSID-de puhul pead mõlemad telefoni lisama.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
28.03.2019 20:04:43
|
|
|
| Eelnevalt oli mul DG200, võtsin DG400P. Võrku ühendades taastati eelnev Wifi conf, ehk SSID nimi ja parool nii 2.4Ghz kui 5GHz jäi samaks. Telefonist ja arvutist näha vaid üks võrk, ühendasid kõik aga ennast 2.4Ghz sagedusele mitte 5Ghz, miks nii? Mõlemal seadmel AC tugi, peale seda kui lisasin 5Ghz nimele 5G lõppu, oli kaks erinevat võrku näha ja sai seadme 5G ühendada. Kas SSID nimed peaksidlki olema erinevad või võivad olla ka samad? Keegi viitsib selgitada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.03.2019 21:19:32
|
|
|
Võivad samad olla. Aga soovitan erinevaid kasutada, siis näed ja saad ise vajadusel sobiva valida.
Telefon üldiselt valib automaatselt tugevama signaaliga allika ja niisama heast peast end mujale ringi ei ühenda.
Isegi suht nõrga signaali puhul ei vahetata seda tugevama vastu. Vähemalt Android on selles osas suht konservatiivne.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.03.2019 21:22:31
|
|
|
| Ja soovitavalt pane 5Ghz wifi kanal alla 100, mõned seadmed ei näegi üle selle seda võrku.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
28.03.2019 22:16:36
|
|
|
Huvitav oligi see, et Huawei Mate 20 lite ei suutnud meeter kaugemal ruuterist lülitada 5G sagedusele. Erinevate SSID kõik toimib. Tänud selgituste eest
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.03.2019 14:08:05
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Vähemalt Android on selles osas suht konservatiivne. |
Kusjuures nii on jah Androidi puhul. 5 GHz levi muutub nii nõrgaks kaugemal, et kukub pm LTE netti, aga vot 2,4 GHz peale ümber ei ühendu
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.03.2019 14:11:54
|
|
|
No ei tea, mul lülitab samsa küll ümber 2.4 GHz peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
29.03.2019 18:32:53
|
|
|
| Inteno ruuteril wifi jebib Wifi on sisse lülitatud. Kuid Ei telefon, ega tahvel ei leia võrku. Aga selline asi on vahelduva eduga. Kord võrk töötab ideaalselt Siis kaob ja tuleb mingi aja pärast tagasi. Ideid ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.03.2019 18:36:21
|
|
|
Pätu, 5GHz võrk?
Keera kanal väiksemaks, probleemid kaovad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
29.03.2019 18:37:40
|
|
|
| 2.4ghz. Kanal 11. Android ütleb wifi puhul no internet access.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
29.03.2019 20:20:35
|
|
|
Täna oli aega katsetada, pärast reseti otse inteno tagant wan gateway-d pingides on ka näha neid perioodilisi künkaid kus ping läheb paariks sekundiks >1000-2000ms. Mõnda välist IPv4 aadressi pingides seda ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.03.2019 21:26:57
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Inteno ruuteril wifi jebib Wifi on sisse lülitatud. Kuid Ei telefon, ega tahvel ei leia võrku. Aga selline asi on vahelduva eduga. Kord võrk töötab ideaalselt Siis kaob ja tuleb mingi aja pärast tagasi. Ideid ? |
Proovi Intenos IPv6 välja lülitada. Sony telefoni omanikel see aitas selliste perioodiliste Wi-Fi ärakukkumiste vastu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10103666#10103666
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
29.03.2019 22:41:09
|
|
|
Tomorrow, proovisin. Huawei telefon ja Lenovo tab ikka ütlevad, et ühendatud, aga no internet access.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
30.03.2019 11:06:11
|
|
|
Intenos DG400P on 5Ghz kadunud? Ainult 2,4Ghz .Kuskil settingutes pole enam. Ainult üks raadio üleval...
Peab minema vahetama?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2019 11:27:49
|
|
|
Rahumäel Nõmmel tänasest 1Gbit/1Gbit valgustus saabus
Väga võimas, tunne on nagu modemi pealt püsiühendusele üle minnes
Telia tegi lubatud ajaks asja ära - lubatud oli märtsi lõpus, kui sain naabriga arutatud eelmine nädal siis tuli ise Teliasse pöörduda, et asjad korda ajada.
VERY NICE
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
01.04.2019 11:33:31
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Rahumäel Nõmmel tänasest 1Gbit/1Gbit valgustus saabus
Väga võimas, tunne on nagu modemi pealt püsiühendusele üle minnes
Telia tegi lubatud ajaks asja ära - lubatud oli märtsi lõpus, kui sain naabriga arutatud eelmine nädal siis tuli ise Teliasse pöörduda, et asjad korda ajada.
VERY NICE  |
Mis teed sellise kiirusega, huvi pärast
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 11:35:21
|
|
|
Screenshote foorumisse loomulikult
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2019 11:46:03
|
|
|
| slax kirjutas: |
Mis teed sellise kiirusega, huvi pärast  |
Steami update võiks nüüd sujuvam olla ning lanparty ajal ei ole muret kui kellelgi mäng(ud) puudu, seni pidi kellegi kettalt neid faile ümber väntama
Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
01.04.2019 11:52:12
|
|
|
Umbes 30% käivitustest pole netti, IP aadress puudu. Kumb jamab, kas ruuter (Thomson TG784 )või võrgukaart (Realtek)?
Tegemist lauaarvutiga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 11:57:03
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule. |
Telia1 tingimustes pole sõnagi, et 1G oleks 500M hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2019 11:58:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
Eks Telia 1 programm aitas kaasa sellise kiiruse valikule. |
Telia1 tingimustes pole sõnagi, et 1G oleks 500M hinnaga. |
Ennem nagu ei olnud. kehtis kuni 500M-ni
Esimene kuu vb testiks sama hinnaga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 12:04:29
|
|
|
Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.
Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
01.04.2019 12:22:06
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.
Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne. |
Minu arust steam võimaldab 60Mb/s kõige kiiremat allalaadimist samuti.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.04.2019 13:08:18
|
|
|
| bingo kirjutas: |
Umbes 30% käivitustest pole netti, IP aadress puudu. Kumb jamab, kas ruuter (Thomson TG784 )või võrgukaart (Realtek)?
Tegemist lauaarvutiga. |
Mul sama ruuter ja erinevate seadmetaga see sama jama, ehk siis ruuteris
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2019 16:23:17
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Vbl tõesti. Telia1 tingiumsed kehtivad 15.05 ja seal on lagi 500M 33€ eest.
Kolm korda rohkem maksta, et steamist tuleb mäng 30min asemel 15min tundub absurdne. |
Oh boy su info on õige! Telia andis telefonis mulle siis vastuolulise info kui tellisin 500/500 ja küsisin kas Telia 1 annab sama hinnaga siis 1g/1g.
Jätan mõneks ajaks testimiseks siis selle, et isu täis saada kiirest netist ning siis läheb tagasi mõistliku kuutasuga paketi peale
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.04.2019 20:28:18
|
|
|
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 20:33:14
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi  |
Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2019 20:56:09
|
|
|
| Vihjeid kuidas DG400P DHCP serveri lease tabelid puhtaks lüüa/reset teha. See loobib nii huupi suvalisi IP-si seadmetele, et tahaks nagu mingit moodi selle asja enda kontrolli alla võtta. Samuti pooli alguse viimane IP number ei ühti nagu sellega mis seadetes lubatakse (default 100).
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2019 21:20:34
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi  |
Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu. |
Aga testi.
Kanaleid sa ka päeva kaupa tellida ei saa, esimene kuu täis hind, peale seda päeva kaupa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 21:27:59
|
|
|
jeesus188, ei saa testida, mul 300 lagi ja seda pean ka kerjama telefoni otsas, et mingi vend spets confi teeks.
Kanaleid enam ei saa jah, sest telliti päevaks või kaheks sporti
Aga neti arvestus on siiani päeva kaupa käinud, miks nüüd peaks nüüd see üks pakett teistmoodi olema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2019 21:31:29
|
|
|
Sess tonn on PREMIUM
Mõeldud neile, kes jaksavad maksta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.04.2019 10:34:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
KrikU, ma uurisin ka ja gigane on isegi nii lukus, et seda nö päevakaupa ei saa võtta. Muidu näiteks aktiveerid nädalavahetuseks ja siis muudad madalama peale tagasi. 500 ja alla saab nii päevakaupa mängida kui soovi  |
Mis jutt see nüüd on? Võtan päevaks gigase ja laks 99 euri on arvel? Ei usu. |
Aga testi.
Kanaleid sa ka päeva kaupa tellida ei saa, esimene kuu täis hind, peale seda päeva kaupa |
Jaanuaris tellisin paariks päevaks 1g siis oli küll päeva kaupa arvestus veel
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.04.2019 15:30:53
|
|
|
KillFrenzy, nagu ma kirjutasin, siis kuni 500 (ka.) saad päevade kaupa tellida. Gigane on kuu korraga. Mulle öeldi nii vähemalt, pole ise saanud veel proovida
ufo56, a väga hea, siis äkki asi muutunud. Minu info pärineb detsembrist kui tärkas esimene võimalus 03.01.2019 optika käima saada. Siis sai uurida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.04.2019 15:55:24
|
|
|
| olafsand, infotelefoni jutt on täielik BS, seal üks räägib aiast teine aiaaugust.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.04.2019 15:57:42
|
|
|
Äkki on muudatusi tehtud asjas, seda ei tea...
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2019 17:11:23
|
|
|
Kõik see mis kehtis enne tingimustes, on ka täna kehtiv.
Netiteenused on kaablis päevapõhise arvestusega, ükskõik mis kiirus.
Märtsist alates on see kehtiv ka mobiilsetel internetipakettidel kus varasemalt teadupärast oli kuupõhine arvestus.
Toon lihtsalt näite mida ei saa eksisteerida.
Klient on täna 20/5 VDSL peal, kuu keskel valmib kliendil optika ning klient viiakse 1Gbit/s fiibrile.
Seega peaks siinsete juttude järgi klient maksma 10,50+99€ kuutasu. Pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.04.2019 12:41:00
|
|
|
indrpo, ehk siis kui mul on 500/500 ühendus 300/300 hinnaga ja aktiveerin reede õhtul 1000/1000 ühenduse kuni pühapäeva õhtuni (ok kuni 23:59), siis need 2 päeva maksan ca 6,6€ mitte 500/500 ühenduse hinnast tulenevat kahe päeva hinda? Kui nii, siis oleks väga 5. Na sain aru, et gigast ei saa üldse nii tellida päeva kaupa. My bad . Tellida saab, aga mitte 500/500 hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.04.2019 13:01:34
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
indrpo, ehk siis kui mul on 500/500 ühendus 300/300 hinnaga ja aktiveerin reede õhtul 1000/1000 ühenduse kuni pühapäeva õhtuni (ok kuni 23:59), siis need 2 päeva maksan ca 6,6€ mitte 500/500 ühenduse hinnast tulenevat kahe päeva hinda? Kui nii, siis oleks väga 5. Na sain aru, et gigast ei saa üldse nii tellida päeva kaupa. My bad . Tellida saab, aga mitte 500/500 hinnaga? |
just nii.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.04.2019 13:19:27
|
|
|
Super!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
03.04.2019 14:32:28
|
|
|
| Arvestades, et Telial on nädala sees rohkelt äriklientidest kasutajaid, ei tohiks neil olla mingit probleemi sellest, kui sa nädalavahetusel oma 1G ühendust umbe tõmbad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
03.04.2019 20:48:42
|
|
|
| kas kellelgi ka sama häda et inteno DG200 vms, näitab seadmeid kollasena ? st on ja ei ole taga ...
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
03.04.2019 21:17:17
|
|
|
Wordmc9, Sa mõtled seda visuaalset skeemi avalehel? See näitab jah nii kuidas jumal juhatab. Isegi veel hästi, kui üldse näitab. Minul näiteks hetkel ilutseb seal keset platsi ainult ruuter ise uhkes üksinduses ja rohkem mitte muhvigi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
04.04.2019 20:23:28
|
|
|
Ega keegi seda va optilist kabla pihta pane , et side maas?! Vanasti pandi vaske tuuri, vb nüüd on see valgus kabla defka asi? Ajavad paljud ju seda taga, et omale koju saada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.04.2019 14:07:01
|
|
|
| Karlakass kirjutas: |
Ega keegi seda va optilist kabla pihta pane , et side maas?! Vanasti pandi vaske tuuri, vb nüüd on see valgus kabla defka asi? Ajavad paljud ju seda taga, et omale koju saada.  |
naljale lisaks...
eile sõber just üllatus kirjutas mulle ... et tal siis postkastis kiri et liituda valgus kaabliga 150 euri Eesti andmeside võrgu AS saatjaks.
nali aga selles ,et seal piirkonnas absoluutselt igas majas juba telia valgus mingi 5 aastat olnud???
reaalselt hakkavad lisaks teist kaablit vedama? ja siis mingi vähem kui 1 KM kus ka ise elan pole haisugi valgus kaalbist ja ei ole ka sellist pakkumist täiesti jabur õnneks ise saan 60/12 vasel
edit uurisin ka sõbralt kes elab minust 400m eemal ka tema pole sellist pakkumist ja endiselt telia vask 12/1 lagi... elame ikka täiesti linnas sees:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
06.04.2019 16:26:55
|
|
|
| Welcome to future!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
07.04.2019 11:31:25
|
|
|
Mul huvitav mure. Kasutasin 500/500 ühendust, aga seoses kolimise perioodiga ei vaja hetkel seda. Lülitasin iseteenindusest 100/100 peale ja nüüd on viimase 3 päeva jooksul 3x netikatkestus olnud. Hetkel laen samuti üle mobiili, sest kaabel on millegipärast jälle maas.
Peab vist supporti tülitama hakkama kui see pull ise ära ei lõpe.
Aga üle 500/500 on freenasi ja kodust pilve küll väga mõnus jooksutada. Hind võiks veidi veel soodsamaks minna.
siven, veel aasta tagasi oli minulgi Ilmarise kvartalis valida kas katkendliku ühendusega Elisa/Starman või Teilia 12/1. Rohkem ei saanud, sest tugijaam olevat liiga kaugel. Vanalinn ja Südalinn 2x kiviga visata....
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.04.2019 12:01:33
|
|
|
Kristoferr, 100/100 konfiguratsiooni korralikuks laadimiseks Huawei terminali tuleb viimane taaskäivitada, sestap eemaldaks ma LAN juhtme seadme küljest lükkaks seadme välja ja uuesti tagasi sisse ning asetaks LAN kaabli tagasi. Ilmselt oli konfigureerimise hetkel ONT kättesaamatu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|