|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
09.03.2019 21:40:12
|
|
|
| Valguskaabliga ja kaabel juba ammu paigaldatud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.03.2019 22:35:41
|
|
|
| Telefonis sama asi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2019 00:08:30
|
|
|
See jah mingi FB jama, mul ka siin vahest peksab mingeid lugemata sõnumeid mis juba loetud või ise saadetud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
11.03.2019 16:45:29
|
|
|
Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.03.2019 16:46:57
|
|
|
| conx kirjutas: |
Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske  |
ikka saab ja annavad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.03.2019 16:48:34
|
|
|
conx, vaheta palju jaksad. Mul optika, võtsin DG301A asemele DG400P, keegi ei kobisenud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.03.2019 20:23:08
|
|
|
| conx kirjutas: |
Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske  |
Mul oli vastupidi. Mul on vask aga ei antud sest oli ADSL. Muudeti siis VDSL peale ja sain . Muidugi see oli siis kui Prime mudel alles tuli ja neil polnud eriti palju jagada neid. Nüüd peaks igaüks saama.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
13.03.2019 13:55:49
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
Telia andmetel jääb jaam minust 500m kaugusele, ehk siis 200/50 ilmselt ei pruugi kätte saada, 400m peaks teoorias piir jooksma. Samas enda kasutust vaadates on 100/25 ühendusest esialgu küll ja veel. Naabrist paremat projekti samuti ei harrasta
Aga kindlasti proovin DG400P järele, alati saab DG200 tagasi vahetada, üüriseadme rõõmud. |
See piir on 600 meetrit, mitte 400 nagu varem, tsitaat vastavast uudisest:
Tulenevalt vasevõrgu tehnoloogilisest eripärast kehtivad uute pakettide puhul ka teatud erisused. Olukorras, kus klient asub võrgusõlmest enam kui 800 meetri kaugusel, pole võimalik alati pakkuda Koduinternetti kiirusega 50/10. Sellisel juhul pakutakse kliendile kiirust 30/10 maksumusega 21 eurot kuus.
Kõige suuremate kiirustega pakette ehk 200/50 ja 100/25 on võimalik kasutada liini pikkustel, mis jäävad alla 600 meetri. Kõige kiirema paketi kasutamise eelduseks on uue ruuteri (DG400 Prime) olemasolu, mille klient saab mugavalt soetada läbi Telia e-poe. Kuni 100Mbit/s pakette saab kasutada ka eelmise põlvkonna Inteno ruuteritega.
Uudislink: https://www.telia.ee/uudised/telia-vaseklientideni-jouab-nuud-kordades-kiirem-internet
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.03.2019 14:11:49
|
|
|
... panin tähele, et ühel Tartu elamisel on tekkinud kah märge, et 31.01.20 toovad valguse tuppa, aga nüüd on liitumistasuks märgitud 0 asemel 300. Kas Telia vaatas, et kuna teised kõik küsivad liitumist, siis miks mitte ise kah?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.03.2019 14:19:47
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... panin tähele, et ühel Tartu elamisel on tekkinud kah märge, et 31.01.20 toovad valguse tuppa, aga nüüd on liitumistasuks märgitud 0 asemel 300. Kas Telia vaatas, et kuna teised kõik küsivad liitumist, siis miks mitte ise kah? |
Liitumistasu on koguaeg küsitud, varem olen maininud, et kampaaniakorras ning teatud masspiirkonnad on tehtud soodustusega 0€ + 0€ tehniku visiidiga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.03.2019 17:25:53
|
|
|
... ja mille järgi vahet tehakse, kellelt raha küsitakse, kellelt mitte? Tingimuste poolest peaks piirkonnad üsna sarnased olema, Tähtvere linnajaos ei küsitud midagi, kuid Variku linnajaos miskipärast küsitakse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
13.03.2019 18:27:32
|
|
|
| DigeBeni, sõltub tuule suunast ja sellest, kui hästi indrpo sinust arvab. Minu aadressile pakutav prognoostähtaeg ja maksumus muudavad küll end pealtnäha täiesti suvaliselt. Positiivne on see, et onud siin tänavatel ronivad kaevust kaevu ja võrgutavad usinalt. Ütlesid, et rajavad veel põhivõrku, majasid veel ei ühendata. Talv läbi on külmunud maa ja asfaldi alt ära mattunud kaevukaasi taga otsinud ja lahti kaevanud. Iga meeter on võitlus, postilt-postile oleks asi juba ammu paigas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.03.2019 22:50:06
|
|
|
Etsike, absoluutselt, võtan asja personaalselt ja kogu tellimus käib indrpo, laualt läbi.
On kellelgi veel midagi humoorikat lisada?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.03.2019 10:24:11
|
|
|
... huumor on igal juhul tervislik lähenemine teemadele, mis tingimata väga humoorikad ei pruugi olla
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
14.03.2019 22:29:03
|
|
|
Kui ma indrpo ebasoosingusse juhtumisi ei satu siis kas järgneval juhul Inteno 301 jääb DSL liinil pudelikaelaks ja vaja on seda 400Prime mudelit?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2019 08:14:12
|
|
|
jägaja, lihtne, kui olemasolev klient näeb 100 kiirusevalikut, siis ei jää ja saab selle ruuteriga.
Kui uus klient tuleb esindusse ja küsib 100, antakse talle kasutamiseks Prime. Kuna temal ei ole automaadi poolt kontrollitud liiniparameetreid ja Prime peaks toimima kindlamalt vastaval vahemaal kui automaat seda pikkuse järgi lubab.
kordan, parameetrites on vahe kui kasutada vana või uut intenot, v17 või v35b protokolli.
nende tehniliste kohta võite lugeda wikist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
15.03.2019 09:04:16
|
|
|
| Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2019 10:14:21
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
| Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab? |
Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
15.03.2019 10:28:24
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| MeaDz kirjutas: |
| Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab? |
Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha. |
Selge, aitäh vastuse eest. Samas, kui ma otsin sahtlipõhjast oma vana Thomsoni välja, siis kas neid veel lubatakse liinile paigaldada? DigiTV ei plaani kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
15.03.2019 10:30:55
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| MeaDz kirjutas: |
| Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab? |
Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha. |
Selge, aitäh vastuse eest. Samas, kui ma otsin sahtlipõhjast oma vana Thomsoni välja, siis kas neid veel lubatakse liinile paigaldada? DigiTV ei plaani kasutada. |
Pole mõtet. Osta mõni uuem VDSL võimeline modem. Enamusi neist saab sild reziimi visata. Ehk muutuvad ajaga VDSL35B variandid soodsamaks.
https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=VDSL&min_price=&max_price=&sort=min_price
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puslematt
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2019
|
17.03.2019 15:36:33
|
|
|
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.
Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.
Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
17.03.2019 15:59:54
|
|
|
Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?
| Puslematt kirjutas: |
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.
Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.
Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puslematt
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2019
|
17.03.2019 17:01:53
|
|
|
| Six kirjutas: |
Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?
| Puslematt kirjutas: |
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.
Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.
Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda? |
|
See see viga paistabki olevat tõesti.
Tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
17.03.2019 20:20:36
|
|
|
| Või siis sissetuleval kaablil/võrgupesas kõik sooned ei toimi, jääbki 100Mbit peale. Suuremad kiirused tahavad ka korralikku sisevõrku.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
18.03.2019 17:28:28
|
|
|
| Six kirjutas: |
Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?
| Puslematt kirjutas: |
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.
Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.
Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda? |
|
Proovis teise arvutiga et välistada oma võrgu kaarti. Proovi teise kaabliga otse pistikus seinas. Kui ikka sama uuri Telias.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
19.03.2019 18:55:08
|
|
|
Majas on Inteno DG200A, selle küljest jookseb kaabel sauna, kus digibox küljes.Soov oleks aga saada ka wifi sauna, kuna Inteno oma sinna ei ulatu.
Kas tuleks vedada selle jaoks üks kaabel juurde või on mingi muu lahendus olemas?Mis lihtne ja soodne wifi aparaat sinna külge sobiks?Ühendus on muidu 40/10
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.03.2019 19:14:09
|
|
|
Pane juhtme külge mõni wifi AP, millel 4 kaabliväljundit. Zyxel Armor X1 on üks sobivamaid.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
19.03.2019 19:24:21
|
|
|
| Kas selle jaoks peab vedama eraldi kaabli intenost või sellest aparaadist saab kaabli edasi panna digiboxi?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
19.03.2019 20:03:46
|
|
|
| Janar!, ei pea. Öeldi ju, et asi nelja pordiga; ühte läheb Sinu Intenost tulev kaabel, teise pistad digiboksi mineva kaabli ja kaks tükki jääb veel üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
19.03.2019 21:36:13
|
|
|
| Selge, aga mida odavamat võiks kasutada veel?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
19.03.2019 22:12:24
|
|
|
| Põhimõtteliselt kärab selleks ka suvaline juust WiFi-ruuter (ainult enne tuleb teda pisut seadistada). Endal näiteks vana lombakas Thomson 780WL selleks otstarbeks kasutusel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.03.2019 23:11:25
|
|
|
| Peab olema võimalus filtreerida multicast wifist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.03.2019 14:06:04
|
|
|
Kuulge, kui ma võtan konkreetsele aadressile "Telia 1" pakkumise, siis kas soodustusega netipakettide hinnad on mingiks fikseeritud perioodiks või tähtajatud?
Teine küsimus, kellelgi viimasest ajast kokkupuudet, pikad pealinnas tänapäeval liitumisjärjekorrad on? Oma viimane kogemus on ADSL Light ajast, siis sai nii mõned kuud ikka oodatud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
20.03.2019 14:12:43
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Kuulge, kui ma võtan konkreetsele aadressile "Telia 1" pakkumise, siis kas soodustusega netipakettide hinnad on mingiks fikseeritud perioodiks või tähtajatud?
Teine küsimus, kellelgi viimasest ajast kokkupuudet, pikad pealinnas tänapäeval liitumisjärjekorrad on? Oma viimane kogemus on ADSL Light ajast, siis sai nii mõned kuud ikka oodatud. |
Telia 1 teenuseid saad kasutada nii kaua kuni sul on võetud Teliast kõnepakett, internet ja televisioon, tähtajatu.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.03.2019 14:41:16
|
|
|
https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/telia1_videolaenutus_tingimused_est.pdf
| tsitaat: |
5. Klient saab kasutada Kampaaniapakkumist ja selle raames võimaldatavaid soodustusi seni
kuni Klient kasutab kõiki punktis 2 toodud Telia teenuseid. Juhul, kui Klient lõpetab mobiilse
interneti või TV teenuse kasutamise, muudab Telia koduinterneti kiiruse automaatselt
Kliendi tellitud internetipaketi kiirusele vastavaks või lõpetab internetipaketi hinnalt
soodustuse arvestamise ning Kliendil tuleb maksta paketi eest Hinnakirja järgset tasu. Kui
Klient lõpetab mobiilse interneti ja/või koduinterneti kasutamise, tuleb edaspidi Kliendil
tasuda kõigi Videolaenutuse tellimuste eest Hinnakirja järgset tasu. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimi
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2015
|
23.03.2019 00:18:35
|
|
|
| Tervist! Pea paks juba teemade lappimisest, ei leia õiget kohta, mul selline mure et kas Inteno ruuteris on võimalik muuta ära DNS aadressi? Mul vaja et DNS oleks 192.168.1.183 ja kust see käib, ma ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
25.03.2019 23:29:02
|
|
|
| Kas kellelgil on kasutusel 500/500 ühendus? Kuidas see kelllegil on . Mul näiteks ei õnnestu 500 saada , alati on kuni 300mbit välja andnud ja üle selle ei tulegi
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.03.2019 23:32:15
|
|
|
| estdata, kui arvuti otse kaabliga onti külge panna ja üle 300 ei keri, peaks vast telioniga ühendust võtma.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.03.2019 23:42:13
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Kas kellelgil on kasutusel 500/500 ühendus? Kuidas see kelllegil on . Mul näiteks ei õnnestu 500 saada , alati on kuni 300mbit välja andnud ja üle selle ei tulegi |
Ei ole mingit probleemi.
Isegi wifiga tuleb kui õige ruuter
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
25.03.2019 23:46:16
|
|
|
huvitav üle wifi eksole
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.03.2019 23:47:35
|
|
|
| estdata, kui sul on dg301 või 200 siis väga hea tulemus üle wifi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.03.2019 23:48:11
|
|
|
estdata, 400p on vaja, et õhust 500 välja võluda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.03.2019 23:51:36
|
|
|
Lükka juhe otse masinasse ilma ruuterita, kas siis ka ei tule?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.03.2019 23:56:06
|
|
|
FastTrack on enabled? Ilma selleta, see karp küll Gigabitti nattida ei jaksa.
Selle ruuteri CPU pole just suurem asi ja 2.4Ghz Wi-Fi peal võid 500M'ist vaid und näha.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
26.03.2019 00:06:46
|
|
|
et siis otse kaabel arvutisse
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.03.2019 08:53:02
|
|
|
| estdata kirjutas: |
et siis otse kaabel arvutisse |
Arvuti lahja, viirusetõrjed ja adblokid brauseris aktiviseeritud vms?
kui ftp allalaadimist heast kiirest kohast teha ei oska, võib ka teise arvutiga proovida.
telia puhul võib midagi valesti olla ainult siis kui teenus on vale kiiruse peale piiratud ala 100, 300, 500 jne.
siin on näha, et üle 300 ikka liigub, seega viga lokaalne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
26.03.2019 19:58:53
|
|
|
| Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
26.03.2019 20:07:31
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
| Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega? |
iPhone toetas üleminekut paremale wi-file. Samsung S8 seda mul ei tee, sul android?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|