Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 21:40:12 vasta tsitaadiga

Valguskaabliga ja kaabel juba ammu paigaldatud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 22:35:41 vasta tsitaadiga

Telefonis sama asi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 00:08:30 vasta tsitaadiga

See jah mingi FB jama, mul ka siin vahest peksab mingeid lugemata sõnumeid mis juba loetud või ise saadetud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 16:45:29 vasta tsitaadiga

Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 16:46:57 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske icon_confused.gif


ikka saab ja annavad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 16:48:34 vasta tsitaadiga

conx, vaheta palju jaksad. Mul optika, võtsin DG301A asemele DG400P, keegi ei kobisenud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2019 20:23:08 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Kui hetkel on rendis DG400A, siis kas on võimalik vahetada Prime peale? Saaks natukene wifi levi paremaks.
Kodukal väidetakse et ei anta kui ei ole vaske icon_confused.gif

Mul oli vastupidi. Mul on vask aga ei antud sest oli ADSL. Muudeti siis VDSL peale ja sain icon_smile.gif . Muidugi see oli siis kui Prime mudel alles tuli ja neil polnud eriti palju jagada neid. Nüüd peaks igaüks saama.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.03.2019 13:55:49 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Telia andmetel jääb jaam minust 500m kaugusele, ehk siis 200/50 ilmselt ei pruugi kätte saada, 400m peaks teoorias piir jooksma. Samas enda kasutust vaadates on 100/25 ühendusest esialgu küll ja veel. Naabrist paremat projekti samuti ei harrasta icon_biggrin.gif
Aga kindlasti proovin DG400P järele, alati saab DG200 tagasi vahetada, üüriseadme rõõmud.


See piir on 600 meetrit, mitte 400 nagu varem, tsitaat vastavast uudisest:
Tulenevalt vasevõrgu tehnoloogilisest eripärast kehtivad uute pakettide puhul ka teatud erisused. Olukorras, kus klient asub võrgusõlmest enam kui 800 meetri kaugusel, pole võimalik alati pakkuda Koduinternetti kiirusega 50/10. Sellisel juhul pakutakse kliendile kiirust 30/10 maksumusega 21 eurot kuus.

Kõige suuremate kiirustega pakette ehk 200/50 ja 100/25 on võimalik kasutada liini pikkustel, mis jäävad alla 600 meetri. Kõige kiirema paketi kasutamise eelduseks on uue ruuteri (DG400 Prime) olemasolu, mille klient saab mugavalt soetada läbi Telia e-poe. Kuni 100Mbit/s pakette saab kasutada ka eelmise põlvkonna Inteno ruuteritega.

Uudislink: https://www.telia.ee/uudised/telia-vaseklientideni-jouab-nuud-kordades-kiirem-internet

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 14:11:49 vasta tsitaadiga

... panin tähele, et ühel Tartu elamisel on tekkinud kah märge, et 31.01.20 toovad valguse tuppa, aga nüüd on liitumistasuks märgitud 0 asemel 300. Kas Telia vaatas, et kuna teised kõik küsivad liitumist, siis miks mitte ise kah?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 14:19:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... panin tähele, et ühel Tartu elamisel on tekkinud kah märge, et 31.01.20 toovad valguse tuppa, aga nüüd on liitumistasuks märgitud 0 asemel 300. Kas Telia vaatas, et kuna teised kõik küsivad liitumist, siis miks mitte ise kah?


Liitumistasu on koguaeg küsitud, varem olen maininud, et kampaaniakorras ning teatud masspiirkonnad on tehtud soodustusega 0€ + 0€ tehniku visiidiga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 17:25:53 vasta tsitaadiga

... ja mille järgi vahet tehakse, kellelt raha küsitakse, kellelt mitte? Tingimuste poolest peaks piirkonnad üsna sarnased olema, Tähtvere linnajaos ei küsitud midagi, kuid Variku linnajaos miskipärast küsitakse ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 18:27:32 vasta tsitaadiga

DigeBeni, sõltub tuule suunast ja sellest, kui hästi indrpo sinust arvab. Minu aadressile pakutav prognoostähtaeg ja maksumus muudavad küll end pealtnäha täiesti suvaliselt. Positiivne on see, et onud siin tänavatel ronivad kaevust kaevu ja võrgutavad usinalt. Ütlesid, et rajavad veel põhivõrku, majasid veel ei ühendata. Talv läbi on külmunud maa ja asfaldi alt ära mattunud kaevukaasi taga otsinud ja lahti kaevanud. Iga meeter on võitlus, postilt-postile oleks asi juba ammu paigas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 22:50:06 vasta tsitaadiga

Etsike, absoluutselt, võtan asja personaalselt ja kogu tellimus käib indrpo, laualt läbi.
On kellelgi veel midagi humoorikat lisada?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 10:24:11 vasta tsitaadiga

... huumor on igal juhul tervislik lähenemine teemadele, mis tingimata väga humoorikad ei pruugi olla thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.03.2019 22:29:03 vasta tsitaadiga

Kui ma indrpo ebasoosingusse juhtumisi ei satu icon_wink.gif siis kas järgneval juhul Inteno 301 jääb DSL liinil pudelikaelaks ja vaja on seda 400Prime mudelit?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 08:14:12 vasta tsitaadiga

jägaja, lihtne, kui olemasolev klient näeb 100 kiirusevalikut, siis ei jää ja saab selle ruuteriga.
Kui uus klient tuleb esindusse ja küsib 100, antakse talle kasutamiseks Prime. Kuna temal ei ole automaadi poolt kontrollitud liiniparameetreid ja Prime peaks toimima kindlamalt vastaval vahemaal kui automaat seda pikkuse järgi lubab.

kordan, parameetrites on vahe kui kasutada vana või uut intenot, v17 või v35b protokolli.
nende tehniliste kohta võite lugeda wikist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 09:04:16 vasta tsitaadiga

Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 10:14:21 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab?

Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 10:28:24 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
MeaDz kirjutas:
Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab?

Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha.

Selge, aitäh vastuse eest. Samas, kui ma otsin sahtlipõhjast oma vana Thomsoni välja, siis kas neid veel lubatakse liinile paigaldada? DigiTV ei plaani kasutada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 10:30:55 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
indrpo kirjutas:
MeaDz kirjutas:
Teema on päris pikk, kuid kuna ise pole pidanud Teliaga tükk aega tegelema, siis küsiks üle. Vanade Thomsonidega sai miskit trikki teha, et kui majja tuli telefoniliiniga internet, siis Thomson võttis signaali ainult vastu ja jagas määratud auku lihtsalt edasi ruuterile. Kas uute Intenodega ka selliseid trikke teha kannatab?

Ei, otse mitte.
Kui soovid võid LAN otsa panna oma ruuteri aadressiga 192.168.1.2 ja tee Intenos sellele DMZ. Suunatakse kogu jama sinu ruuterisse.
Digiboksid jäta Inteno taha.

Selge, aitäh vastuse eest. Samas, kui ma otsin sahtlipõhjast oma vana Thomsoni välja, siis kas neid veel lubatakse liinile paigaldada? DigiTV ei plaani kasutada.


Pole mõtet. Osta mõni uuem VDSL võimeline modem. Enamusi neist saab sild reziimi visata. Ehk muutuvad ajaga VDSL35B variandid soodsamaks.

https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=VDSL&min_price=&max_price=&sort=min_price

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puslematt
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2019




sõnum 17.03.2019 15:36:33 vasta tsitaadiga

Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.

Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.

Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 15:59:54 vasta tsitaadiga

Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?

Puslematt kirjutas:
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.

Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.

Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puslematt
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2019




sõnum 17.03.2019 17:01:53 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?

Puslematt kirjutas:
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.

Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.

Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda?


See see viga paistabki olevat tõesti. icon_redface.gif
Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 17.03.2019 20:20:36 vasta tsitaadiga

Või siis sissetuleval kaablil/võrgupesas kõik sooned ei toimi, jääbki 100Mbit peale. Suuremad kiirused tahavad ka korralikku sisevõrku.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 17:28:28 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Arvutil on kindlasti gigabitine võrgukaart?

Puslematt kirjutas:
Telia1-ga sai koduse kiiruse 200/200 Mbps peale. Probleem on nüüd selles, et kiirus on endiselt sama, mis 100/100 versiooniga. Speedtest annab wifiga 50/50. Kaabli panen arvutile külge ruuterist siis näitab 66/55.
Algselt arvasin, et probleemiks võivad olla Comtrendi adapterid aga need väidetavalt veavad veel 200Mbps ilusti ära. Proovisin ruuteri otse ühendada auku, kus nett sisse tuleb ehk siis jätsin comtrendi adapterid vahelt ära. Näitas ikka sama tulemust.
Jätsin ruuteri vahelt ära ja panin arvutile seinast juhtme järgi. Viskas kiiruse 95/95 Mbps peale. Kuna mul ainult üks netipesadest töötab korteris siis pole võimalik juhtmega selles ühes augus viibida.

Ruuter on DG400A . See peaks ju kenasti välja vedama lubatud kiirused.

Oskab keegi nõu anda või tuleb tehnik koju kutsuda?


Proovis teise arvutiga et välistada oma võrgu kaarti. Proovi teise kaabliga otse pistikus seinas. Kui ikka sama uuri Telias.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 18:55:08 vasta tsitaadiga

Majas on Inteno DG200A, selle küljest jookseb kaabel sauna, kus digibox küljes.Soov oleks aga saada ka wifi sauna, kuna Inteno oma sinna ei ulatu.
Kas tuleks vedada selle jaoks üks kaabel juurde või on mingi muu lahendus olemas?Mis lihtne ja soodne wifi aparaat sinna külge sobiks?Ühendus on muidu 40/10
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 19:14:09 vasta tsitaadiga

Pane juhtme külge mõni wifi AP, millel 4 kaabliväljundit. Zyxel Armor X1 on üks sobivamaid.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 19:24:21 vasta tsitaadiga

Kas selle jaoks peab vedama eraldi kaabli intenost või sellest aparaadist saab kaabli edasi panna digiboxi?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 19.03.2019 20:03:46 vasta tsitaadiga

Janar!, ei pea. Öeldi ju, et asi nelja pordiga; ühte läheb Sinu Intenost tulev kaabel, teise pistad digiboksi mineva kaabli ja kaks tükki jääb veel üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 21:36:13 vasta tsitaadiga

Selge, aga mida odavamat võiks kasutada veel?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 19.03.2019 22:12:24 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt kärab selleks ka suvaline juust WiFi-ruuter (ainult enne tuleb teda pisut seadistada). Endal näiteks vana lombakas Thomson 780WL selleks otstarbeks kasutusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 23:11:25 vasta tsitaadiga

Peab olema võimalus filtreerida multicast wifist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 14:06:04 vasta tsitaadiga

Kuulge, kui ma võtan konkreetsele aadressile "Telia 1" pakkumise, siis kas soodustusega netipakettide hinnad on mingiks fikseeritud perioodiks või tähtajatud?
Teine küsimus, kellelgi viimasest ajast kokkupuudet, pikad pealinnas tänapäeval liitumisjärjekorrad on? Oma viimane kogemus on ADSL Light ajast, siis sai nii mõned kuud ikka oodatud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 14:12:43 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuulge, kui ma võtan konkreetsele aadressile "Telia 1" pakkumise, siis kas soodustusega netipakettide hinnad on mingiks fikseeritud perioodiks või tähtajatud?
Teine küsimus, kellelgi viimasest ajast kokkupuudet, pikad pealinnas tänapäeval liitumisjärjekorrad on? Oma viimane kogemus on ADSL Light ajast, siis sai nii mõned kuud ikka oodatud.


Telia 1 teenuseid saad kasutada nii kaua kuni sul on võetud Teliast kõnepakett, internet ja televisioon, tähtajatu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 14:41:16 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/telia1/telia1_videolaenutus_tingimused_est.pdf
tsitaat:
5. Klient saab kasutada Kampaaniapakkumist ja selle raames võimaldatavaid soodustusi seni
kuni Klient kasutab kõiki punktis 2 toodud Telia teenuseid. Juhul, kui Klient lõpetab mobiilse
interneti või TV teenuse kasutamise, muudab Telia koduinterneti kiiruse automaatselt
Kliendi tellitud internetipaketi kiirusele vastavaks või lõpetab internetipaketi hinnalt
soodustuse arvestamise ning Kliendil tuleb maksta paketi eest Hinnakirja järgset tasu. Kui
Klient lõpetab mobiilse interneti ja/või koduinterneti kasutamise, tuleb edaspidi Kliendil
tasuda kõigi Videolaenutuse tellimuste eest Hinnakirja järgset tasu.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 00:18:35 vasta tsitaadiga

Tervist! Pea paks juba teemade lappimisest, ei leia õiget kohta, mul selline mure et kas Inteno ruuteris on võimalik muuta ära DNS aadressi? Mul vaja et DNS oleks 192.168.1.183 ja kust see käib, ma ei leia.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:29:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgil on kasutusel 500/500 ühendus? Kuidas see kelllegil on . Mul näiteks ei õnnestu 500 saada , alati on kuni 300mbit välja andnud ja üle selle ei tulegi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:32:15 vasta tsitaadiga

estdata, kui arvuti otse kaabliga onti külge panna ja üle 300 ei keri, peaks vast telioniga ühendust võtma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:42:13 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Kas kellelgil on kasutusel 500/500 ühendus? Kuidas see kelllegil on . Mul näiteks ei õnnestu 500 saada , alati on kuni 300mbit välja andnud ja üle selle ei tulegi

Ei ole mingit probleemi.
Isegi wifiga tuleb kui õige ruuter

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:46:16 vasta tsitaadiga



huvitav üle wifi eksole
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:47:35 vasta tsitaadiga

estdata, kui sul on dg301 või 200 siis väga hea tulemus üle wifi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:48:11 vasta tsitaadiga

estdata, 400p on vaja, et õhust 500 välja võluda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:50:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
estdata, kui sul on dg301 või 200 siis väga hea tulemus üle wifi.


Mul on see ruuter
https://mikrotik.com/product/RB2011UiAS-2HnD-IN

kui keegi annaks vihje mida peaks tegema et laseks seda kiirust 500 labi , kuna ruuter on 1gbit
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:51:36 vasta tsitaadiga

Lükka juhe otse masinasse ilma ruuterita, kas siis ka ei tule?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:56:06 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
estdata, kui sul on dg301 või 200 siis väga hea tulemus üle wifi.


Mul on see ruuter
https://mikrotik.com/product/RB2011UiAS-2HnD-IN

kui keegi annaks vihje mida peaks tegema et laseks seda kiirust 500 labi , kuna ruuter on 1gbit


FastTrack on enabled? Ilma selleta, see karp küll Gigabitti nattida ei jaksa.
Selle ruuteri CPU pole just suurem asi ja 2.4Ghz Wi-Fi peal võid 500M'ist vaid und näha.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 00:06:46 vasta tsitaadiga



et siis otse kaabel arvutisse
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 08:53:02 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:


et siis otse kaabel arvutisse


Arvuti lahja, viirusetõrjed ja adblokid brauseris aktiviseeritud vms?
kui ftp allalaadimist heast kiirest kohast teha ei oska, võib ka teise arvutiga proovida.

telia puhul võib midagi valesti olla ainult siis kui teenus on vale kiiruse peale piiratud ala 100, 300, 500 jne.
siin on näha, et üle 300 ikka liigub, seega viga lokaalne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 26.03.2019 14:34:05 vasta tsitaadiga

2 nädalat tagasi hakkas pfSense monitoring nägema wan interface peal perioodilisi latency künkaid (kuu aega enne seda oli täiesti ok). Ei mäleta, et oleks ise midagi muutnud tekkimise hetkel. Juhtuvad iga tund samal ajal sõltumata sellest mis lan-is järgi ühendatud on ning seadistuse reset ka ei muutnud midagi. Praegu juhtub esimest korda umbes iga tunni 20. minutil, varem oli 40. minutil.

Graafikud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 26.03.2019 19:58:53 vasta tsitaadiga

Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 20:07:31 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Küsiksin targemate arvamust. Kasutusel DG400P ruuter, millel siis ka 5Ghz Wifi. Telefon ühildub kenasti 5Ghz võrku, kiirused korras. Saan aru, et kui liigun ruuterist kaugemale ja 5Ghz signaal jääb nõrgemaks, peaks telefon lülitama ennast 2.4Ghz peale? Minul see millegipörast ei taha toimida, ühendus lihtsalt katkeb. Kas mõlema sageduse SSID peab olema täpselt sama nimega?


iPhone toetas üleminekut paremale wi-file. Samsung S8 seda mul ei tee, sul android?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.