|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.02.2019 21:50:24
|
|
|
ma avastasin ükspäev, et esikumm jõle tühi. võtsin kätte ja läksin hommikul varem välja, et enne tööle minekut täis pumbata. esikumm täis, paneks tagakummi ka täis. paneks kui punn maha keerduks ja sinnapaika see jäi.
täna siis tööl kahe-tangi-võttega sain punni maha. täiesti ulme mis sool ja rooste oli end vindi vahele kittinud kett (eelmine kevad pandud) ja hammakad ka seda nägu, et kui selle rattaga julgeks rattaremonti minna, siis saaks vist vastu hambaid
oskab keegi soovitada mingi nippi/trikki/vahendit millega asja veits klaarimaks lüüa, vokki pulkadeks lahti võtmata?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2019 00:40:55
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma avastasin ükspäev, et esikumm jõle tühi. võtsin kätte ja läksin hommikul varem välja, et enne tööle minekut täis pumbata. esikumm täis, paneks tagakummi ka täis. paneks kui punn maha keerduks ja sinnapaika see jäi.
täna siis tööl kahe-tangi-võttega sain punni maha. täiesti ulme mis sool ja rooste oli end vindi vahele kittinud kett (eelmine kevad pandud) ja hammakad ka seda nägu, et kui selle rattaga julgeks rattaremonti minna, siis saaks vist vastu hambaid
oskab keegi soovitada mingi nippi/trikki/vahendit millega asja veits klaarimaks lüüa, vokki pulkadeks lahti võtmata? |
WD-40
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.02.2019 01:58:01
|
|
|
Keti saab roostest puhtaks, kui ketiõli peale panna ja rattaga sõita. Suht kiiresti kaob ära.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2019 08:45:03
|
|
|
libe, sarkasm või päris soovitus?
sakinaga, terve talve olen pidevalt Motip-i ketiõliga määrinud. ja iga tööpäev sõidan - s!ttagi kaob!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
23.02.2019 10:49:00
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
libe, sarkasm või päris soovitus?
sakinaga, terve talve olen pidevalt Motip-i ketiõliga määrinud. ja iga tööpäev sõidan - s!ttagi kaob! |
kett 10, vändad 20. Eeldades, et vahendid on olemas ja ise vahetad + 2 käsitööõllet, mis selle aja sisse mahub..tuleb kokku 35€
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.02.2019 12:00:48
|
|
|
Kui kett läbi ei ole, siis väikse rooste pärast küll vahetada pole mõtet.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2019 13:37:44
|
|
|
| libe kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma avastasin ükspäev, et esikumm jõle tühi. võtsin kätte ja läksin hommikul varem välja, et enne tööle minekut täis pumbata. esikumm täis, paneks tagakummi ka täis. paneks kui punn maha keerduks ja sinnapaika see jäi.
täna siis tööl kahe-tangi-võttega sain punni maha. täiesti ulme mis sool ja rooste oli end vindi vahele kittinud kett (eelmine kevad pandud) ja hammakad ka seda nägu, et kui selle rattaga julgeks rattaremonti minna, siis saaks vist vastu hambaid
oskab keegi soovitada mingi nippi/trikki/vahendit millega asja veits klaarimaks lüüa, vokki pulkadeks lahti võtmata? |
WD-40  |
WD-40 on puhastamiseks pea asendamatu ktraam
| tsitaat: |
Does WD 40 lubricate?
WD-40 isn't actually a true lubricant. WD stands for "water displacing" and its main use is as a solvent or rust dissolver. The lubricant-like properties of WD-40 come not from the substance itself, but from dissolving components. ... WD-40 can be a good substance to start with — it can help clean up rust or other grime. |
aga üldiselt keti ülemäärimine ei ole õige tegevus - kett tuleb puhastada ja siis määrida ning omakorda üleliigsest puhastada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2019 14:46:17
|
|
|
mu viga vist ongi ainult määrimises.
WD40 aga veits ootamatu, kuid väga käepärane vahend.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
18.03.2019 09:53:08
|
|
|
| Elukaaslasel linnas kulgemiseks ~200 ringis naistekat vaja - mille poole vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
18.03.2019 11:07:15
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Elukaaslasel linnas kulgemiseks ~200 ringis naistekat vaja - mille poole vaadata? |
Valikuga siin puusse ei pane või on väga raske panna. Kõik variandid on antud hinnaklassis terasraamidel ja basic komponentidega (kaaluvad kahjuks kole palju). Võid rahulikult guuglisse panna jalgrattapood ja välimuse ning hinna järgi valima hakata.
Linnakatega on see hea, et neid üldiselt ribadeks iga ilmaga ei sõideta. Siis kasutatud turul soov.ee, okidoki jne saab uueväärsed veel odavamalt. Kui väga igav, siis välismaa veebipoodidest saab ka päris omanäoliseid isendeid tellida - Amazon.de ja ebay.de nt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
18.03.2019 22:25:37
|
|
|
Kergema naisteka leiab, kui otsida vanu Tunturi, Nopsa jms Skandinaavia firmade rattaid. Kaaluvad vähem, kui need praegu saadaolevad 200 € hinnaklassiga velod. Vändad on paljudel isenditel hooldusvabad ja pommikindlad. Maksavad need rattad järelturul alates mõnekümnest eurost.
Sobivad hästi inimesele, kes sõidab rattaga vaid kevadest sügiseni. Sellise omaniku käe all kestab ratas ilma hooldusetagi kaua.
Ainult aastaringset retsimist nende raamid hästi ei talu. Minu all on paari sellise isendi raamid paariaastase kasutamise järel purunenud.
Nende rataste eripära on see, et kui raam juba purunema hakkab, on see väsinud ja tuleb ära visata, terved jupid teisele raamile laduda. Tihti need raamid purunevad järjest nii, et kui ühe koha keevitad, on teises kohas kuu aja pärast jälle "prõks".
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.03.2019 09:04:13
|
|
|
Selles hinnas uued tundusid käega katsudes tõesti prügi olevat. Lähme täna ühte kasutatud Raleigh ja ühte Meridat lähemalt puurima.
Saadaolevad Nopsad ei sobi välimuselt jälle, peab "kumerate joontega" olema.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.03.2019 23:10:48
|
|
|
ma passiks ka kasutatud vokke, kui hinnapiir on juba seatud
pidevalt on naisterahvastel raske rattaga probleeme - võtaks kasvõi rongis ratta riputamise
kui keskmisel meesterahval on enamasti veidi rohkem jõudu, siis viimased kipuvad ka veidi kergemate ratastega sõitma, aga isegi keskmisele mehele on 20kg ratta tõstmine nagisse harjumatu pingutus.
kui rongis koos rattaga ei sõida, vaid lihtsalt kesklinna tänavate vahel, siis pole mass suure väärtusega argument, samas tuppa/keldrisse vedamine on samuti koormaks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
21.03.2019 00:35:47
|
|
|
Valituks osutus kuldsest börsist leitud 120€ viisakalt hoitud-kasutatud kolmekäiguline Merida. Elukaaslasele meeldis ja mehaaniliselt tundus piisavalt korras olevat. Roostet ei silmanud ja jooksud ei loksunud. Kuna selles hinnas oli huvilisi kõvasti, ei näe ka probleemi tulevikus ratast vahetada kui tekib vajadus muude omadustega voki järele. Juba hakkas jutt pihta, et pean enda ratta ka pealinna tooma.
Kelder on kolme astme sügavusel ja koridorid on kitsamapoolsed, tagasisideks sain et "saab normaalselt hakkama".
Näitaks kuulutust aga ära aegunud juba
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
29.03.2019 13:53:38
|
|
|
| Pole päris selle teema point aga kuna siin kindlasti palju kergliiklusteedel liiklejaid koos, siis äkki keegi oskab öelda.. Kas Tallinnas kuskil teedel on juba killustik ära harjatud või on teid kuhu seda talvel ei puistatudki? Kaasa tahab juba väga rullima minna ja iseenesest oleks parem kui ka tervete kontidega tagasi tuleks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.03.2019 15:17:31
|
|
|
Paldiski maanteest Stroomi-Kadaka-Nõmme kergliiklustee oli küll vähemalt Harku parklateni puhas, tõenäoliselt Hiiuni välja.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.03.2019 20:22:42
|
|
|
ma vahetasin eile naastu suveka vastu. jõle imelik on sõita, nii vaikne
nüüd kindlasti esmaspäeva öösel teeb külma, ehk viskab mingit sodigi taevast alla. siis jälle tore tööle sõita
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.03.2019 20:25:31
|
|
|
nüüd sain lõpuks lühikeste riietega ka paar sõitu teha ja hakkab tekkima mulje, et vokiga on võimalik paugutada küll
tuleva nädal vahetan naastud ka lõpuks mingite paremini veerevate vastu välja
panen vast conti gp 5000, kuivad ilmad, siis porikad ka maha ja eks paistab
lisaks tunnen, et praeguse geomeetria puhul annaksid klipid märksa rohkem võitu, kui vanaga, seega peab endale mingid mugavad sussid hankima
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.03.2019 22:45:16
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma vahetasin eile naastu suveka vastu. jõle imelik on sõita, nii vaikne
nüüd kindlasti esmaspäeva öösel teeb külma, ehk viskab mingit sodigi taevast alla. siis jälle tore tööle sõita  |
Saarel ju soe
Ajaks ka ratta tööle, aga nii rõvedalt tolmune on tartu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2019 00:02:27
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma vahetasin eile naastu suveka vastu. jõle imelik on sõita, nii vaikne
nüüd kindlasti esmaspäeva öösel teeb külma, ehk viskab mingit sodigi taevast alla. siis jälle tore tööle sõita  |
Saarel ju soe
Ajaks ka ratta tööle, aga nii rõvedalt tolmune on tartu  |
essugi siin on soe, tuulekülm!
muidu ükspäev puhastasin ratta ketilt talvist rääma. täiesti õõvastav mis roppust sealt tuli eelmine kevad panin uue keti.
peale miskit Würthi spreid ja siis veel kangemat Würthi spreid tuli isegi keti helk välja päris puhtaks muidugi ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.03.2019 00:15:08
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma vahetasin eile naastu suveka vastu. jõle imelik on sõita, nii vaikne
nüüd kindlasti esmaspäeva öösel teeb külma, ehk viskab mingit sodigi taevast alla. siis jälle tore tööle sõita  |
Saarel ju soe
Ajaks ka ratta tööle, aga nii rõvedalt tolmune on tartu  |
essugi siin on soe, tuulekülm!
muidu ükspäev puhastasin ratta ketilt talvist rääma. täiesti õõvastav mis roppust sealt tuli eelmine kevad panin uue keti.
peale miskit Würthi spreid ja siis veel kangemat Würthi spreid tuli isegi keti helk välja päris puhtaks muidugi ei saanud. |
võtad midagi sellist ligi, valad head pesuainet täis ning siis veega üle ning uus hea määre peale nii, et üleliigne maas
https://www.aliexpress.com/item/Portable-Bicycle-Chain-Cleaner-Mountain-Bike-Clean-Machine-Brushes-MTB-Road-Bike-Cycling-Cleaning-Kit-Outdoor/32959207096.html
on ka mingeid teflon spray kuivmäärdeid tööstuspoodides saadaval, teagi, kui hästi nood toimivad
ma lükkan omal wd40ga keti puhtaks ja siis tõmban kaltsuga asja võimalikul kuivaks ja nõnda suht tihti.
vokiga juba 1300km paugutanud, tuleva nädal vahetan kasseti ja keti ära, samas vana kassett kannatab veel sõitmist, kett läheb kulusse
wd40 määrdena ise just teab mis hea pole, samas töötab
ka vesi toimib teatud tingimustes määrdena, samuti talk
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2019 01:08:40
|
|
|
libe, mul mingi kärakas hiina ketipuhastaja on, suht abitu meie soola-rämpsu koksi vastu
ma puhastasin ka kaltsuga. see Würthi kraam "sulatas" vist suurema jama ära. aga kassett...
kust ma võiksin leida kasseti margi? ja mis andmete põhjal uue tellida? Kuna ratas (Merida MATTS40) igas muus asendis Shimano, siis igasugune 8s Shimano kassett sobib?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
30.03.2019 06:47:12
|
|
|
Ma olen "muretsenud" endale sellist lahedat toodet nagu brake cleaner.
Sellega kõik jama kassetilt ja ketilt maha, siis selle hiinaka ketipuhastaja ja bensiiniga kett puhtaks, ning väike kiht silikoonõli ketile peale. Siiani on aidanud. Teen seda kui kett häälitsema hakkab või näeb juba väga õnnetu välja.
Hiiu-Stroomka kergliiklustee veel ei kõlba uisutajatele, Kakumäe ring oli nädala alguses ka kildu täis.
| arm2004 kirjutas: |
libe, mul mingi kärakas hiina ketipuhastaja on, suht abitu meie soola-rämpsu koksi vastu
ma puhastasin ka kaltsuga. see Würthi kraam "sulatas" vist suurema jama ära. aga kassett...
kust ma võiksin leida kasseti margi? ja mis andmete põhjal uue tellida? Kuna ratas (Merida MATTS40) igas muus asendis Shimano, siis igasugune 8s Shimano kassett sobib? |
Kui sa ise kassetti vahetama ei hakka, siis pole ju vahet, mis kasseti ostab see spetsialist, kes vahetab? Tema ju vastutab sobivuse eest. Vabandust, aga su küsimusest lugesin välja, et puudub sellise töö eelnev kogemus. Aga muidu tuleks võtta kasset maha, siis vaadata, mis nuudile ta on, mitu hammast kõike väiksemal ja suurimal ja teoorias selle järgi osta. Vist oli ka mingi teema laiusega.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2019 07:53:31
|
|
|
| waux kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
libe, mul mingi kärakas hiina ketipuhastaja on, suht abitu meie soola-rämpsu koksi vastu
ma puhastasin ka kaltsuga. see Würthi kraam "sulatas" vist suurema jama ära. aga kassett...
kust ma võiksin leida kasseti margi? ja mis andmete põhjal uue tellida? Kuna ratas (Merida MATTS40) igas muus asendis Shimano, siis igasugune 8s Shimano kassett sobib? |
Kui sa ise kassetti vahetama ei hakka, siis pole ju vahet, mis kasseti ostab see spetsialist, kes vahetab? Tema ju vastutab sobivuse eest. Vabandust, aga su küsimusest lugesin välja, et puudub sellise töö eelnev kogemus. Aga muidu tuleks võtta kasset maha, siis vaadata, mis nuudile ta on, mitu hammast kõike väiksemal ja suurimal ja teoorias selle järgi osta. Vist oli ka mingi teema laiusega. |
ahsoo, nii palju muutujaid. siis lihtsam lasta vana kassetiga kuni liigub ja kui enam ei liigu, kaaluda kas üldse vahetada tasub...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2019 12:35:56
|
|
|
2008/2009a mudel mul. Suntouri vedruga ja paksude kinnastega käsitsetavate käiguvahetitega, kandiline aluraam ka
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
30.03.2019 12:40:01
|
|
|
| Vanal Trek 4300 tuleb sama tee ette võtta, et hammasrataste ring koos keti ja tagumise käiguvahetiga(kõveraks kukutud igat pidi) on ära vahetada vaja. Mingit ulmetehnoloogiat taga ei aja - kuhu Tallinnas mõistlik pöörduda oleks, et autoremondi raha jalgratta alla panema ei peaks?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.04.2019 16:51:50
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Vanal Trek 4300 tuleb sama tee ette võtta, et hammasrataste ring koos keti ja tagumise käiguvahetiga(kõveraks kukutud igat pidi) on ära vahetada vaja. Mingit ulmetehnoloogiat taga ei aja - kuhu Tallinnas mõistlik pöörduda oleks, et autoremondi raha jalgratta alla panema ei peaks? |
käiguvahetajat sa ilmselt kõveraks ei ole väänanud, selleks ongi raami ja käikari vahel käiguvahetaja kõrv või kuidas seda kutsutakse
too annab enne järgi, kui käikar
kasseti ja keti vahetamiseks ning käiguvahetaja reguleerimiseks pole vaja just suurt otsida, võid suvalisse kohta minna, kust kõige lihtsamini ja kiiremini voki kätte saad aja ja distantsi mõistes
ma tavaliselt kasutan võimalust ja lasen sellise tegevuse ootetööna ära teha, juhul kui võimalus on
Panin lõpuks lühkarid jalga ja paugult hakkas tempo ka tulema
selle otsa sõitsin veel naeltega, viisin voki edasi rehvivahetusse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
17.04.2019 19:01:40
|
|
|
mingit head Endomondo või Strava promokoodi liikvel ? A la paar kuud tasuta/poole hinnaga vms ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.04.2019 22:19:38
|
|
|
| miga kirjutas: |
mingit head Endomondo või Strava promokoodi liikvel ? A la paar kuud tasuta/poole hinnaga vms ?  |
strava puhul oli varem võimalik vpn'iga ennast teise regiooni saada ja siis vähem maksta
endal sai just premium läbi ja ei ole summitit veel võtnud, aga selle nädalaga, mis ilma nende lisafeatuurideta on olnud, siis ikka sügeleb jubedalt ning peab summiti aastapaketi ära võtma ~55€ eest
endomondo on enamvähem poole odavam
jebisin pisut vpniga ja leidsin, et jaapani jeenil oli parim kurss ning summit tuli aastaks 52€, ehk 8€ tuli 60€ pealt alla - pole palju, aga midagi ikka
võtsin täispaketi, oleks ka pisut lahjemaga hakkama saanud, aga heatmaps mulle meeldis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
19.04.2019 16:22:59
|
|
|
Muidugi oleneb, mis ootused Stravale on, aga mõnele võib piisata ka Elevate - https://thomaschampagne.github.io/elevate/#/landing - juurde lisamisest, varasemalt kandis Stravistix' nime. Elevate tegevuste list, selle filtrid ja sortimine, ning progressivaated on igati abiks. Strava aastane täislaks hakkab vaikselt Training Peaks oma meenutama, aga jälle - valik sõltub eesmärkidest.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2019 17:46:45
|
|
|
| marqs kirjutas: |
| Muidugi oleneb, mis ootused Stravale on, aga mõnele võib piisata ka Elevate - https://thomaschampagne.github.io/elevate/#/landing - juurde lisamisest, varasemalt kandis Stravistix' nime. Elevate tegevuste list, selle filtrid ja sortimine, ning progressivaated on igati abiks. Strava aastane täislaks hakkab vaikselt Training Peaks oma meenutama, aga jälle - valik sõltub eesmärkidest. |
panin prooviks selle elevate peale
paar aastat tagasi vms oli strava premium aastane vapsee mingi 80+€
summitiga tõmmati hind alla
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.04.2019 20:02:24
|
|
|
| Aasta avatud, 20km tiir
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2019 21:45:55
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Aasta avatud, 20km tiir |
1700km sõidetud juba
tänagi tegin ühe väikse lõigu, tundsin, et võhma palju ei jätku ja veepudelit ega hoidikut pole endiselt ostnud
tagasi hoidsin ennast vaid distantsiga
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.04.2019 22:08:32
|
|
|
Eri hull valik
Homme tahaks ka sõita, aga ei tea kas aega on
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2019 23:02:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Eri hull valik
Homme tahaks ka sõita, aga ei tea kas aega on  |
sõida kiirelt, siis jagub ka aega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.04.2019 10:31:06
|
|
|
Ha ha
Eelistan jätkuvalt linna või kääriku/vooremäe laadis metsa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
21.04.2019 19:54:40
|
|
|
Heameelega uuriks: kust saaks odavalt osta küünarnukitoega lenksu (aerobar, triatlonilenks, nii seda vist kutsutakse)? Läheb kasutusse rattaretkedel. Olles saanud seda proovida avastasin, et see on isegi mugavam, kui vanakooli maanteelenks.
Olen näinud, et osad rattamatkajad kasutavad seda.
Odav oleks minu mõistes alla 50 euro.
| ot: |
| Tartus võib tasuta kah pakkuda, las olla mõni viga küljes, las olla risu välimusega... võib juhtuda, et oskan parandada ja välimus ei häiri mind. |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
21.04.2019 22:27:34
|
|
|
| Kahes tükis variant võibki veel mugavam olla, saab laiust valida.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
22.04.2019 07:13:40
|
|
|
Strava-sse tekkinud 30 päevane trial, aga ikka konks küljes
Saan ma õigesti aru, et kui 30-ne päeva jooksul tühistan, siis ei kasseerita aastatasu 59.99 € ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.04.2019 08:21:02
|
|
|
| jah. Aga unustada ei tasu, selles suhtes väga nõme rahaküsimine.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
22.04.2019 08:58:36
|
|
|
Paraku küll. Samas hakkasin vaatama praegu Endomondo vs Strava hindu. Ulme vahe ikka. Aastane Endomondo maksab 26,65 € VS Strava, mis küsib 59,99 €.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.04.2019 09:11:57
|
|
|
| Endal kärab hetkel ka see Xiomi oma. Nagunii selline mänguasi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.04.2019 11:47:37
|
|
|
| miga kirjutas: |
Paraku küll. Samas hakkasin vaatama praegu Endomondo vs Strava hindu. Ulme vahe ikka. Aastane Endomondo maksab 26,65 € VS Strava, mis küsib 59,99 €.  |
canceli võid juba kohe panna, 30p kasutada saad ikka.
strava segmendid on põhiline, miks ise stravat eelistan ja strava route planner on ka heal tasemel
noo ja lisaks veel kolmandate osapoolte pluginad ja lahendused
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
22.04.2019 14:08:41
|
|
|
| libe kirjutas: |
| strava route planner on ka heal tasemel |
Kusjuures selleks tarbeks on ka https://www.komoot.com omal kohal - kiire variant punktist punkti joone vedamiseks või ringi loomiseks, huvipunktide vahele lisamiseks. Matka/mtb/mnt tarvis katsub ka teekatet arvestada. Ainuke häda, et OSM kaartide ja info paikapidavus võib olla väga heast kuni nullini, st kilomeetrite kaupa teed on lihtsalt puudu. Lisaks suht tavaline, et OSM teekate märge on kas väga üldine, aegunud või lihtsalt vale, ehk tundmatus kohas on väike seiklusfaktor ka olemas. Aga eks see ole suuresti ka kasutajaile endile koht peeglisse vaatamiseks. Ma olen mõned kruusatuurid seal paika klikkinud ja Garmini või OsmAnd'i abil läi pedaalinud, kokkuvõttes uhke värk.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|