|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
04.03.2019 15:16:13
|
|
|
Iseenesest on arusaadav kui ostes asja kõrgema hinnaga on tänu tootjapoolsele allahindlusele järsku toode palju vähem väärt.
Kui telefonide jm elektroonika korral on kliendid selle valmis alla neelama, nii lühema tootetsükli kui ka väiksema kaotuse tõttu, siis auto korral võtab meele mõruks kui auto järelturu hinnast järsku tükk kukub.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2019 15:24:07
|
|
|
Kas seda viha ei või põhjustada asjaolu, kus Tesladele on olnud pidev järjekord ja ooteaeg - mõni on kuid tagasi tellimuse/lepingu ära teinud, auto pole veel käeski, kui tuleb uudis, et uued tellijad saavad sama kauba soodsamalt.
Tavaliselt kui kaup juba käes ja kasutuses, siis inimesed nii pingsalt ei põe, kui kuskil odavamat varianti märkavad.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
04.03.2019 17:05:00
|
|
|
Just. Regulatsioonid nõuavad aina rohkem ja rohkem laadimisvõimekusega parkimiskohti kui kinnitatakse projekte.
Kui laadimiskoht on tähistatud seadusesse äsjalisatud liiklusmärgiga siis suhtutakse väärparkijasse nagu ajuinvaliididessegi.
_________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.03.2019 19:56:05
|
|
|
https://www.roadandtrack.com/new-cars/future-cars/a26624320/mclaren-speedtail-horsepower-torque-weight-hybrid
Veidi teisest maailmast, kuid oluline osa:
| tsitaat: |
McLaren's first hybrid hypercar, the P1, could be driven in EV-only mode, but that won't be the case with the Speedtail. In the new car, the e-motor acts directly on the input shaft of the seven-speed Graziano dual-clutch gearbox. The e-motor is powered by a 115-lb battery that sits on top of the fuel tank, the latter of which is molded around the Speedtail's two passenger seats. The battery is four times more power-dense as the one in the P1, at half the weight, though McLaren hasn't released information about the battery's energy storage capacity.
|
Ehk et raha-numbrit-ei-loe F1 tehnoloogia maailmas, millest kõik vaikselt alla tilgub, on akupaki mahutavus seitsme aastaga kaheksakordistunud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
07.03.2019 20:00:14
|
|
|
Teslal on uudiseid.
Kolmanda põlvkonna laadijad on nüüd olemas. Mõni on juba paigaldatud.
250kW-ne võimsus, mida Model 3 suudab lühiajaliselt ka vastu võtta.
Tulemuseks on 1600km/h laadimiskiirus (800km/30min, 400km/15min).
Kuna akupakk on sellise kiiruse jaoks üsna pisike, siis üle 15 minuti pole nagu mõtet olla.
Kõik ülejäänud Tesla superlaadijad mis maakeral - neilt võetakse 120kW-nepiirang maha. Muutuvad 145kW-steks.
Olemasolevad Model S-id ja Model X-id 250kW-ga laadima ei hakka. Küll aga väike tõuge kiirusele siiski tuleb.
Lisaks uue tarkvara uuendusega valmistatakse aku ette kiirlaadimiseks. Vaja on ainult navis valida sihtpunktiks SuperCharger.
Seda viimast olen väljamaa foorumites ammu promonud, nüüd läks see siis käiku
_________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
09.03.2019 12:52:56
|
|
|
Tangivad Nii ennast kui ka liikurit Kaheksast kohast neli hõivatud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.03.2019 13:03:33
|
|
|
burger king
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
09.03.2019 13:09:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
burger king  |
Roheline mõtteviis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.03.2019 12:16:19
|
|
|
Kui mul kodus elekter u 400V DC (>100A), kas mingi variant oleks sellega elektriautot kiirlaadida? Palju vahejupp maksma läheb?
Ja millistele elektriauto mudelitele saab seaduslikult kärukonksu panna?
Mis variandid üldse on elektriauto kiirlaadimiseks >20kw kodus?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.03.2019 12:48:04
|
|
|
Oisu., sul Tesla bränd selekteeritud filtriks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
13.03.2019 16:43:08
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui mul kodus elekter u 400V DC (>100A), kas mingi variant oleks sellega elektriautot kiirlaadida? Palju vahejupp maksma läheb?
Ja millistele elektriauto mudelitele saab seaduslikult kärukonksu panna?
Mis variandid üldse on elektriauto kiirlaadimiseks >20kw kodus? |
Miks sul kodus 400V alalisvool on?
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.03.2019 17:00:11
|
|
|
| von Wu, päikesepark
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
13.03.2019 17:45:15
|
|
|
Tesla otsib teed
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.03.2019 20:21:43
|
|
|
Ma ei saa aru, kas juhtimine võetakse üle või AP ise otsustab, et pole õige koht pööramiseks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
13.03.2019 20:33:24
|
|
|
Juhtimine võeti üle. Autopiloodi puhul peaksid käed alati roolil olema.
Kui rool järsku puusse keerab, seda tunnetab kohe ära. Hoiad sirgena ja
autopiloodi rooliväänamismootor annab alla.
Arvestada, et kohe kui intsident juhtus auto saadab "autopiloodi ülevõtmise" serverisse
Teslale analüüsimisele. Teisisõnu, sama asi enam paari kuu pärast vaevalt et juhtub.
_________________ Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
14.03.2019 10:01:44
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui mul kodus elekter u 400V DC (>100A), kas mingi variant oleks sellega elektriautot kiirlaadida? Palju vahejupp maksma läheb?
Ja millistele elektriauto mudelitele saab seaduslikult kärukonksu panna?
Mis variandid üldse on elektriauto kiirlaadimiseks >20kw kodus? |
Vahelduvvoolust on maksimaalseks 22 kW (nt mõned Teslad, Audi e-tron), see eeldab 3 faasilist 32A ühendust.
Kui tahad kiirlaadida, siis nt eelmisel aastal Tartusse paigaldatud Efacec QC45 kiirlaadijad maksavad ca 30k € tükk
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.03.2019 13:44:17
|
|
|
Tegelikult oli selline salaplaan, et visata autosse kaasa ~30kWh aku + inverter 400V AC ja teepeal peatust tehes ise laadida.
Kasutatud auto ~6000€
30kWh aku ~6000€
Inverter ~2000€
Kokku: 300km läbisõiduvõimeline elektriauto ~15 000€
Praegu alla 30 000€ sellist ei saa, isegi kasutatud mitte.
Inverter oleks kasutuses vabal ajal kodule tööstusvoolu andmiseks.
Tavakodulaadija võtaks lihtsalt liiga kaua.
Test hädalaadimine teepeal (3kWh aku + 4kW inverter):
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
15.03.2019 01:49:24
|
|
|
Täna on siis Model Y avalikustamine, vahest kuuleb ehk isegi näeb muud uut ja huvitavatki, semi ja roadster 2 kohta.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
15.03.2019 11:08:59
|
|
|
Lõpuks 7-kohaline mõistlik elektrikas
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.03.2019 11:14:16
|
|
|
Jah.
Pani kohe mõtlema, samas tundub ikka, et peab ühe viimase dinosaurusemahlapressi võtma veel enne, kui elektrile üle minna saab.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.03.2019 12:08:19
|
|
|
Väga kole
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.03.2019 12:14:38
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Väga kole  |
Esiosa võtab küll kukalt kratsima....voolujooneline, et tuuletakistus väiksem oleks, aga jah kole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.03.2019 13:09:47
|
|
|
Praegu sai diisel 5a liisingusse võetud, järgmine on elektrikas. Kaalusin ka nüüd, aga 20k jäi puudu.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
15.03.2019 13:24:32
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Praegu sai diisel 5a liisingusse võetud, järgmine on elektrikas. Kaalusin ka nüüd, aga 20k jäi puudu. |
Millised on ka plaanid 5 aasta jooksul?
DPF off, chip, suuremad veljed ja toonklaas on plaanis?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.03.2019 13:54:34
|
|
|
| tsitaat: |
| An expansive Glass Roof provides more headroom and UV protection |
Polsterdamata plekk pakuks ju mõlemat veelgi rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.03.2019 16:16:00
|
|
|
| hans, Mis toonklaasis halba on? Mul ta juba tehasest.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.03.2019 16:18:24
|
|
|
| Akvaarium ei kannata ühelgi autol. Kõige tumedam toon esimene asi mida kohe ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
15.03.2019 19:50:19
|
|
|
| Tagumine toonklaas tuleb ära keelata. Autod nagu laudaseinad, ei näe mis eespool toimub.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
15.03.2019 20:48:52
|
|
|
Miks peab eespool olevasse autosse sisse nägema?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
15.03.2019 20:50:18
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Miks peab eespool olevasse autosse sisse nägema? |
läbi võiks näha.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
15.03.2019 21:42:58
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| Miks peab eespool olevasse autosse sisse nägema? |
läbi võiks näha. |
ADAPTIV täitsa tehniliselt olemas, kui sul väga kangesti vaja teisest masinast läbi näha. Iseasi, kuidas sa teisd juhid nõusse saad, et nad seda tehnikat oleks nõus oma masnate peale ringi sõidutama ...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
15.03.2019 21:54:06
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Tagumine toonklaas tuleb ära keelata. Autod nagu laudaseinad, ei näe mis eespool toimub. |
Mis sa kaubikute ja bussidega pihta hakkad?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
15.03.2019 23:23:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Väga kole  |
Esiosa võtab küll kukalt kratsima....voolujooneline, et tuuletakistus väiksem oleks, aga jah kole |
Selles saatan peitubki.
BMW i8 üritas ikka RÄIGELT visuaalset voolujoonelisust ajada. RÄIGELT ebapraktilised kurvid, mis tunduvad olema
ideaalsed tuulele. Aga ülla ülla. Täielik peldik on numbriliselt. Ilus aga pmst puuetega dibilism kuhu mahub 2 inimest.
Sisse istumine on absurd. Välja tulemine on absurd. Taga on pingid kuhu ei mahu lapsed.
Tesla esimesed ModelSid tulid mingi "radiaatori simuleerimisvõrega", ainult sellepärast et "tunduks kodusem".
Aga see on tühi jubin, mille all pole midagi. Ja lõpuks FaceLifti juures kustutati julgelt ära ja kõik okei.
Model 3 ja Y täpselt sama teema. Selle asemel et lollitada, tuleb teha see mida on vaja teha, mitte see mis ilus
välja näeb.
Põhimõtteliselt kümne aasta pärast kõik (elektri)autod näevad täpselt samasuguse esiotsaga välja.
Paar triipu siia ja sinna, et eristaks ühte teisest.
Kõik need velje kodarad, radiaatori võred - see kõik on põhjendamatu jama mis takistab sõitmist. Ainult visuaalne onanism pmst.
Nagu aastaid tagasi oli raketiporno:
On praegu esivõrefanatism - mida suurem esivõre, seda võimsam mootor.
Kui hoolikalt vaadata siis isegi fosiilautol on osa võrest võlts.
Võlts võred, võlts sumpsid. Võlts kõik.
Tuleb tuttav meelde. Huuled, pepu, tissid
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
16.03.2019 00:16:17
|
|
|
Jah, nii hea tulevikus kui kõik autod on täpselt ühesugused välimuselt.
Saab keskenduda asjadele, mis on olulised
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
16.03.2019 00:24:06
|
|
|
Hiigel grillid on viimase 10-15a saksa mood, praktiline vajadus 0 ja kasutegur kõva miinus, sellest ka võlts võred. Kui vaadata ajaloos siis mõned kõige kuulsamad masinad on 0 võre, ala põrnikas ja ds.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arnis
HV veteran

liitunud: 18.07.2004
|
23.03.2019 12:16:22
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui mul kodus elekter u 400V DC (>100A), kas mingi variant oleks sellega elektriautot kiirlaadida? Palju vahejupp maksma läheb?
Ja millistele elektriauto mudelitele saab seaduslikult kärukonksu panna?
Mis variandid üldse on elektriauto kiirlaadimiseks >20kw kodus? |
Vaja on laadimisseadet. Ehk seade, mis juhib energiaülekannet, sh pinget, voolu.
Ainuke variant (kui Tesla 22kW-ne pardalaadija ja Zoe 43kW pardalaadija välja arvestada) on väga kiiresti kodus laadimiseks
kasutada DC-laadimisjaama, ehk kiirlaadimisjaama, mis toetab ise ka DC sisendit.
Loomulikult "vahejupp" läheb maksma mitte vähem kui 20+kW'ne inverter.
Ehk ei tasu ennast ka 100 aastaga ära
Küll aga väga kiire laadimine on absoluutselt tarbetu kodus olles. Kiire laadimine on tarvilik siis kui kiire on.
Pigem aktsepteerida konverteerimiskadusid ja laadida tavalise päikesepargi inverteriga 7kW'se kiirusega.
20+kW-st kiirust on mõtet kaaluda vast ainult siis kui päikesepark ise on 30+kW-se lagivõimsusega.
Või kui on puhveraku, mille väljundvõimsus on vastav kiirlaadimiseks.
Aga jah, asi on väga tarbetu ja kasuteguriga märkimisväärset võitu pole.
Kärukonksu tugi vaikselt kasvab. 2018a seisuga oli vist ainult Tesla X ja Nissani e-NV200.
Sel aastal lisandub kuni pooltosinat mudelit.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
23.03.2019 14:20:37
|
|
|
| arnis kirjutas: |
Kärukonksu tugi vaikselt kasvab. 2018a seisuga oli vist ainult Tesla X ja Nissani e-NV200.
Sel aastal lisandub kuni pooltosinat mudelit. |
Oskad sa täpsustada?
Audi e-Tron, mis veel?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.03.2019 14:39:58
|
|
|
lauri, siit ülaltpoolt:
Või sa mõtled, mis lisanduvad? :]
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2019 18:46:28
|
|
|
| Andke teada kui tuleb kasutatud elektriauto konksu võimalusega ja alla 10000€, siis lähen elektriauto peale üle. ~300kg max koorem juba sobib.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.03.2019 19:18:49
|
|
|
Vaatan, et mõni firma seda elektrikaubikut proovinud - vähem kui aasta pärast müügis
Sisu pidi olema, et ei saa mugavalt tööd teha...pidevalt arvesta sõiduulatusega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2019 19:31:12
|
|
|
Eks ta ole jah. Kui bena auto näidik on punases, siis elektriauto puhul oleks see 100% täislaetud aku.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|