Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 965, 966, 967 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.02.2019 21:45:21 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi oli selline probleem. Siis kadus ära ja nüüd on tagasi ilmunud. Tundub, et laiem probleem kui mõnel üksikul boksil.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:53:23 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
indrpo kirjutas:

Keegi võiks juba punaselt teema esilehele panna...igapäev nagu papakoid.

Absoluutselt on klient süüdi, et mingi kantoora ei suuda asju korralikult hallata.
Kui ikka hulk kliente esitab järjepanu samasid küsimusi, siis tuleks esmalt peeglisse vaadata.


Äkki peaks siis klient Samsungi või LG küsimustega pöörduma SELLE seadme tootja poole?
Telia ei saa panna kodulehele infot, Samsungi/LG teleri häälestamine sest täna on see nii ja homme võib see olla naa.
Telial on kõik muud teleri ja digiboksi ja pultide ühendamise seadistamise sätted olemas mille alusel saab klient parima võimaliku teenuse tarbimise kasutajakogemuse.
Miks peaks Telia soovitama kõrvalist kolmanda osapoole toodetud universaal lahendust mis juhib boksi IR kaudu ehk aeglasemalt kui Arrised täna oma Telia puldiga seda teevad?

Miks on sinu arvates klient süüdi? Selleks foorum ongi, et sealt OTSIDA ja SIIS küsida. Pakkusin viisi kuidas esipostitust leides oleks olemas aktuaalne oluline info mis kipub teemas tihti korduma, SEST NII FOORUMID TEEVAD.

Teemasse... kellegi veel siis uue arrisega teler iseeneslikult käivitub?.. mul on ikka need samad Samsa, LG, Sony telerid erinevates generatsioonides mis CECitavad kuid iseeneslikku tegevust ei paista. Uusim firmware peaks hetkel kõigil juba paar nädalat olemas olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 23:04:43 vasta tsitaadiga

indrpo, mul LG ja tundub, et peale magic remote sidumist tekkis see. Võib ka valesti tunduda, aga kustutan prooviks Magic puldiga boksi juhtimise ära icon_smile.gif

Mis on viimane boksi fw nr, vaataks üle, et kas on ka peal ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.02.2019 00:12:18 vasta tsitaadiga

Momendil on viimane 6.38.8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 09:46:00 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Momendil on viimane 6.38.8

Ma ei räägi vahevarast, see uueneb suvaliselt iga paari nädala, kuu või kahe tagant ja uuendab Telia teenuste keskkonna teemasid.

firmware kompileerib Arris kui selgub riistvarateemas probleeme ja parandusi. Ettepanekud liiguvad siit läbi Telia nendeni.
seda numbrit veel kasutaja menüüst minuteada ei näe..
Teemas minumeelest jutuks olnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 11:36:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mis on viimane boksi fw nr, vaataks üle, et kas on ka peal ikka icon_smile.gif

Sellest viimasest minumeelest pääsu pole, igal käivitamisel kontrollitakse ja lastakse vägisi peale, keelduda võimalik pole. Aga numbrit näed kui võrgukaablile "karbi" vahele paned.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 12:12:08 vasta tsitaadiga

Jep, see sama on peal jah. Eemaldasin telerist boksi juhtimise puldiga ja iseeneslik käimaminek on kadunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 14:57:16 vasta tsitaadiga

mul on 2017 B7 ja 2015 7727 mudelitel universaalpult häälestatud, kuna kogueaeg neid ei kasuta, siis pole märganud ka probleemi.
Kas seal ei teki sellega mingit kammajaad, LGpult annab telerile käsu kinni minna, samal ajal antakse ka digiboksile CEC käsk kinni minna NING ka universaalpuldi IR käsk digiboksile kinni minna.
Emb kumb neist käivitab hetke pärast kõik uuesti, midaiganes, millal iganes teler selle peale tuleb.

ehk et peaks vist valima kas cec või universaalpult.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 15:17:40 vasta tsitaadiga

Mul pole ei LG-d ega maagilist pulti. Ainult "vana" Arris otse TV küljes. Ja ikka aegajalt lülitub kõik iseenesest sisse tagasi. Õnneks mitte häirivalt tihti.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 19:15:15 vasta tsitaadiga

Siis ma polegi päris ainuke. Mul on mõnel ööl suvalisel hetkel hakanud telekas (LG) iseenesest käima. Vanem Arris on ühendatud, digiboksi eraldi ma tavaliselt välja ei lülita, ainult teleka. Kasutan ainult S4 pulti, vahelharva ka teleka pulti helitugevuse jaoks.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 21:34:18 vasta tsitaadiga

indrpo, jep, CEC jätsin töösse ja universaali (Magic remote) kustutasin ära. Mõnes mõttes oli hea Magicuga ka boksi menüüd juhtuda, aga ei tunne puudust. 2 pulti on nagunii kõrvuti ja Magic on boksi menüüs nõmedalt aeglane. Parem on nagunii kasutada boksiga originaalpulti, siis menüü hea kiire icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 00:57:19 vasta tsitaadiga

Magic ongi aeglane, ir.
Mul teleka probleemi pole...kolmas elukas ehk võrrandis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.02.2019 10:32:50 vasta tsitaadiga

Mida juttu IR aeglane? Või uimavad universaalpuldid - ei kujuta seda mehhanismi ette?
Võrdlesin praegu: üks pult on Arrisega raadio kaudu seotud, teine Motorola oma, seega Arrisega suhtleb üle IR. Sama kiirelt reageerivad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 10:50:16 vasta tsitaadiga

IR peaks aeglasem olema vaid siis kui see on tahtlikult aeglasemaks muudetud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 12:34:24 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
tsitaat:

"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas

Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 12:39:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
tsitaat:

"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas

Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia?
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 12:43:04 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
tsitaat:

"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas

Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia?
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis

See leht on nii porr, et selle järgi ei ole neid kanaleid üheski paketis icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 14:27:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
tsitaat:

"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas

Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia?
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis

See leht on nii porr, et selle järgi ei ole neid kanaleid üheski paketis icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Selle pildi järgi ei ütle jah, mis kus see TV3HD on.
Kui ta on põhipaketti suratud siis on vist Elisa jälle mingit eridiili kaubelnud. Kui see nii on ja võimalik on siis ei ole kaugel aeg kui Telias sama tehakse. Nagu varem arutasime, siis küllap TV3 mõõdab selle lisakanalina tellitavust ja siis otsustab mis teha.
Vaikimisi on igati loogiline näha HD versiooni põhipaketis, isegi kopika hinnatõusuga oleks nõus... samas reklaamid, reklaamid.

Algne info kanalite müügi kohta on siin:
https://tv3.ee/telekanalid-tv3-tv6-ja-3-on-vaadatavad-hd-kvaliteedis/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 14:35:29 vasta tsitaadiga

Artiklit on muudetud.
Ikka raha eest. Case closed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 17:29:38 vasta tsitaadiga

Kas telial veel LG telerites app töötab? Elisa nime all kunagi oli olemas, praegu enda B8-ga aga ei leia seda appi.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 17:37:36 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas telial veel LG telerites app töötab? Elisa nime all kunagi oli olemas, praegu enda B8-ga aga ei leia seda appi.

Kus kivi all sa elanud oled icon_biggrin.gif

Seda äppi ei ole enam ammu, esimesel OLEDil vist oli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 17:42:18 vasta tsitaadiga

webos2 telekatel oli. enam ei ole ja läheb ka kasutamise tugi kohe lõplikult maha.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 21:22:49 vasta tsitaadiga

lauri23, "Elisa" nime all...phhh icon_biggrin.gif
Aga jah, nüüdseks on enamik ajalooliselt Elioni/Telia Samsungi ja LG äpi kasutajaid saanud selle soodukaga digiboksi kätte.
Kill Switch on Märtsis kui need "vanad" telerid enam äppi käima ei tõmba..õigemini teatavad toe lõppemisest.

Big Plan on vist kõikidel operaatoritel jääda kasutama oma digiboksi, et kõikvõimalikud erilised sisuteenused vaatajateni tuua. Eelkõige reklaamivaba kordusTV ja muud järelvaatamised koos seriaali ja filmiriiulitega.
Kui vaataja neid ei vaja, siis on ilmselt teleri sisene DVB-T(2)/C/S digiboks mõistlik kasutada vastava teenusepakkujaga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 02:57:31 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 03:01:11 vasta tsitaadiga

Telia teeb stressteste täna öösel, live pilt ei pidanud küll kaduma.

Mul hetkel töötab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 03:17:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Telia teeb stressteste täna öösel, live pilt ei pidanud küll kaduma.

Mul hetkel töötab


Saare peal pilt läinud, nett ainult alles. Ruuteris põleb interneti kohapeal punane lambike. Kummalisel kombel arvutis nett toimib
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 09.02.2019 04:01:17 vasta tsitaadiga

Telepilt kadunud VIP1003 mudelist, teises 1903 Motorolas on lukustatud 1 kanalile, pult ei reageeri klahvidele(vead main.technical_problem_occured ja main.key_not_defined). 1.45 ei saanud enam salvestuse faili avada ja arvasin ekslikult, et voolu väljavõtmine võiks mingi probleemi lahendada(kuumusest kokkujooksmine vms).
Põhjus on selles testimises, foorumis link https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752159

Tunnen rõõmu, et detsembris Amino ja vana menüü väljalülitamisel jätsin võtmata pakutud uue digiboksi tähtajalise lepinguga. Millalgi jaanuaris helistati selle aegsete kõnede peale, et "me näeme siin digiboksi vigu" ja kas telepilt on ikka korras(mina pole vigu märganud). Aga kui ikka pilt korras ei ole, siis võtke uus digiboks. Kui siis ka vead ei parane, siis võtke ka uus ruuter. Saa siis aru, kas see oligi osa kliendi võrgumurede lahendamisest või lihtsalt müügikõne, et detsembris müümata jäänud seadmed ikkagi pähe määrida. Küsisin üle ja öeldi, et viga ei ole ühendusliinis, et pidavat olema kliendi ruuteris või/ja digiboksis. Need tohmanid 123 numbrilt ei suutnud detsembris 9 kõne käigus öelda, et ruuteri tarkvara uuendamiseks ei ole ainult nende poolt üle võrgu, vaid saab alla laadida ka faili upgrade.telia.ee lehelt ja selle kasutaja arvutist ruuterisse laadida. Mis näitab kui nõrk on tehniline teadlikkus. Mitte ükski vastajatest ei teadnud seda aadressi, et firmware failiga arvutist üles laadida. Mina kliendina pidin selle ise leidma ja tarkvara uuendamise küsimuse ise lahendama, sest tehniline tugi lihtsalt üle võrgu ei saanud hakkama vana versiooniga ja faili allalaadimise aadressi ei ütelnud keegi. Nüüd lülitasin ruuteris tulemüüri sisse, et piirata võimalikku tarkvara torkimist(Sealt olin konto helpdesk juba eelnevalt kustutanud, mille protsessi kirjeldatud eelnevalt).

Kas see "test" on seatud lähenevate valimistega? Umbes ettekääne olukorraks kui võrgud ei tööta.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 09:50:15 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?


Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 12:32:27 vasta tsitaadiga

Öösel magasin õndsat und, hommikul kell 8 käivitasin teleri ja ei näinud mingit koormustesti tagajärge.
Tegelikult sisaldas koormustest kogu teenuste võrgu ülekandmist teisetele varuserveritele mis asusid Tallinnas teises lokatsioonis ja mingil teisel maagilisel kuupäeval viiakse kogu süsteem tagasi eelmisse lokatsiooni.
Ehk siis ühe maja maha põlemisel jääb kogu Eesti teenus tööle peale ümberlülitust.
Samas ei väida, et mõnel juhul seadmed võivad vajada restarti.. tundub igati loogiline, samas mina seda ei teinud.

montez, me tunneme sinu asjatundmises ainult rõõmu. Sa ületasid igasuguse helpdeski ootused. Keera kõik ligipääsud kinni ja siis küsi helpdeskist abi, tulemus on nii nagu kirjeldasid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.02.2019 12:33:26 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
PJT kirjutas:
Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?


Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha.



täpselt sama siin,pidin nii modemi kui digiboksi hommikul seinast välja katkuma et pilt ette tuleks icon_evil.gif enne mitte mingit teavitust ega midagi.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752159
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 12:34:21 vasta tsitaadiga

Toitejuhe digiboksist välja ja sisse, siis laadis software uuesti ja oli korras.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.02.2019 12:37:48 vasta tsitaadiga

Boks 24/7 järel, telekas käima ja pilt ees.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 09.02.2019 12:44:27 vasta tsitaadiga

Sama siin, 24/7 ja kõik toimib. Ei mingit jama.

Emaili peale kenasti tuli teavitus hooldusest ja ei saa etteheiteid olla.

Kui ei oleks siin lugenud või emaili pealt teadet, siis ei saaks arugi, et miskit oleks muutunud. icon_razz.gif


*** Digiboksi vahetusest.
Endiselt aktuaalne asi ikka jah? Esindusse kaasa: box, toitekaabel ja hdmi kaabel?
Emal 2 vanemat ära väsinud härrat(arrist) ja tahaks talle uuemat ja kiiremat noormeest(arris 5305) pakkuda.
Nagunii maksab 1.99 x2, seega miks mitte vahetada. icon_razz.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 12:51:17 vasta tsitaadiga

Mirc, Rendiseadmete algne point oli juba see, et seadmeid saab muretult vahetada, nii see käib nagu kirjeldasid.
Märkama peab ainult seda, et kui oled saanud erisoodustus kampaania, tasuta üür 3,6,12,36 kuud siis selle soodustus katkeb ja algab uuel seadmel tavapärane üür.
Ehk siis ära tassi esindusse seadet millel on tasuta üür, muul juhul igati ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 13:06:49 vasta tsitaadiga

Mul küll ei katkenud 36 kuu tasuta rent.
Vastupidi - võtsin uued boksid ja 36 kuu tasuta rent algas otsast peale.
indrpo juttu ei saa alati uskuda, tuleb esindusest uurida.

indrpo kirjutas:
Mirc, Rendiseadmete algne point oli juba see, et seadmeid saab muretult vahetada, nii see käib nagu kirjeldasid.
Märkama peab ainult seda, et kui oled saanud erisoodustus kampaania, tasuta üür 3,6,12,36 kuud siis selle soodustus katkeb ja algab uuel seadmel tavapärane üür.
Ehk siis ära tassi esindusse seadet millel on tasuta üür, muul juhul igati ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 13:19:37 vasta tsitaadiga

Six, sa just ütlesid et ei katkenud, katkes, uuega lihtsalt alustati uuesti su tasuta renti. See ei pruugi kõikide tingimuste kohaselt olla esinduses teostatav. Seega kirjeldan ennetavalt musta tsenaariumi.
Ära tekita foorumi kasutajates positiivseid lootusi mida Telia alati ei saa täita, sest tagasiside ei saa ei siin ega mujal olla positiivne kui kasutaja läheb oma samsa või lg vip1113 digiboksiga suvel esindusse, et seda uuema vastu vahetada, siis ei jätku mingi soodustus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 14:16:40 vasta tsitaadiga

Jah, sorry, katkes küll.
Sa väitsid, et uuel seadmel algab igal juhul tavapärane üür. Ei hakanud.
Pole vaja mustemat tsenaariumi kirjeldada. Alati tasub enne uurida.

indrpo kirjutas:
Six, sa just ütlesid et ei katkenud, katkes, uuega lihtsalt alustati uuesti su tasuta renti. See ei pruugi kõikide tingimuste kohaselt olla esinduses teostatav. Seega kirjeldan ennetavalt musta tsenaariumi.
Ära tekita foorumi kasutajates positiivseid lootusi mida Telia alati ei saa täita, sest tagasiside ei saa ei siin ega mujal olla positiivne kui kasutaja läheb oma samsa või lg vip1113 digiboksiga suvel esindusse, et seda uuema vastu vahetada, siis ei jätku mingi soodustus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 10:14:26 vasta tsitaadiga

Nii ... ooo gloori dei 27.02 jõuab Nõmmele mul päris internet, lõpuks.

Võibolla vale teema kust küsida aga paremat ka ei leidnud. Majas 4 telekat kõik telia taga (hetkel 2 erinevat ühendust millest ühe pärisinterneti jõudmisega lõpetan).

4 telekat
4 lauaarvutit kaabli otsas + nutividinad + 1-2läpparit
2 korrust

Teliast jääb siis inerno ruuter 4 pordiga. Millega oleks mõistlik edasi jagada kuna Telia lubab 9 telekat ühe lepingu taha. Kas teisele korrusele oleks mõistlik panna mingi wifi võimendi kaabliga otse ruuterist või lihtsalt teine ruuter wifit jagama?

Hetke idee oli, et panna ruuteri kõrvale kohe 16-ne swich ja siis ülemise korruse wifi lisa vajaduse vaadata jooksvalt juurde. Kas ja milline swich saaks teleka jagamisega hakkama Telia võrgus?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 10:19:48 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Nii ... ooo gloori dei 27.02 jõuab Nõmmele mul päris internet, lõpuks.

Võibolla vale teema kust küsida aga paremat ka ei leidnud. Majas 4 telekat kõik telia taga (hetkel 2 erinevat ühendust millest ühe pärisinterneti jõudmisega lõpetan).

4 telekat
4 lauaarvutit kaabli otsas + nutividinad + 1-2läpparit
2 korrust

Teliast jääb siis inerno ruuter 4 pordiga. Millega oleks mõistlik edasi jagada kuna Telia lubab 9 telekat ühe lepingu taha. Kas teisele korrusele oleks mõistlik panna mingi wifi võimendi kaabliga otse ruuterist või lihtsalt teine ruuter wifit jagama?

Hetke idee oli, et panna ruuteri kõrvale kohe 16-ne swich ja siis ülemise korruse wifi lisa vajaduse vaadata jooksvalt juurde. Kas ja milline swich saaks teleka jagamisega hakkama Telia võrgus?


Endal veetud kaabel teisele korrusele (20m juhet) ja pandud switch vahele, switchist läheb kaabel telekasse, digiboksi, ruuteri (Wi-Fi) ja arvutisse. 100ne internet ja arvutis speedtest 95 mega alla, ei saa viriseda. Kõik toimib ilusti.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:08:11 vasta tsitaadiga

mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F

Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:23:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F

Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks.


Tead ma juba vaatasin 16pordist racki minevat swichi icon_biggrin.gif, et kui osta sisi juba osta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 12:25:10 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
indrpo kirjutas:
mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F

Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks.


Tead ma juba vaatasin 16pordist racki minevat swichi icon_biggrin.gif, et kui osta sisi juba osta.


Sellisel juhul kui rahakott lubab julgeks soovitada:
https://www.senetic.ee/product/US-16-150W
switch ja
https://www.senetic.ee/product/UAP-NANOHD
wifi AP

esimese järele saad vabalt pista mitmeid PoE toitega seadmeid nagu turvakaamerad, voip lauatelefon, wifi tugijaamad vms.
süsteemi saad kaughallatavaks endale ka teha kui võtad CloudKey

Muul juhul suvaline odavam switch, suurem osa neist kannatab kenasti IPTV liiklust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 19:39:35 vasta tsitaadiga

Kõik Telia uusima Arrise ja 4K mured erinevate tootjate telekatega ning lahendused neile: https://digitark.ee/nipid-oige-digiboksi-seadistamine-tagab-kvaliteetse-pildi-teleris/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 21:46:20 vasta tsitaadiga

kas ma ainuke kellel kordustv all "saated puuduvad" ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 21:49:28 vasta tsitaadiga

Minul on see küll igasugust jama täis. On sul äkki salvestamine tellitud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 22:49:53 vasta tsitaadiga

Sattus kätte reloopiv VIP1003, Sonera võrgu oma, läksin Firmware Configuration Menusse ja removesin software, aga ikka rebootib.
Kas sellele saab kuskilt Telia tarkuse sisse? Firmware versioon on 3.07

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 22:58:11 vasta tsitaadiga

Keegi kunagi justkui proovis, mäletamist mööda edutult.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9923024#9923024
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 15:04:53 vasta tsitaadiga

Kuidas selle vana menüüga praegu on, kas see on juba lõplikult kinni?
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 15:18:18 vasta tsitaadiga

Proovisin vana Aminoga autentida (virtuaalselt arvutiga), saadeti puu taha.

405 Not Allowed

Seega lõpp tundub lähedal olevat.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.02.2019 19:07:57 vasta tsitaadiga

Lisapaketis oleval VIP Comedy kanalil olid eile mingil filmil eesti subtiitrid all aga täna pole küll näinud. Kanali valikutes on subi valik olemas.
Olid hästi pisikesed, kehva fondiga ja halvasti loetavd.
Enam ei saa vaadata ka kui paljudel filmidel oli, sest kanal ei ole järgi vaadatav.
Kas Telia selles osas võtab midagi ette või jälle mingi litsent ei luba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 965, 966, 967 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.