|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.02.2019 21:45:21
|
|
|
| Mingi aeg tagasi oli selline probleem. Siis kadus ära ja nüüd on tagasi ilmunud. Tundub, et laiem probleem kui mõnel üksikul boksil.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.02.2019 21:53:23
|
|
|
| linni kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Keegi võiks juba punaselt teema esilehele panna...igapäev nagu papakoid.
|
Absoluutselt on klient süüdi, et mingi kantoora ei suuda asju korralikult hallata.
Kui ikka hulk kliente esitab järjepanu samasid küsimusi, siis tuleks esmalt peeglisse vaadata. |
Äkki peaks siis klient Samsungi või LG küsimustega pöörduma SELLE seadme tootja poole?
Telia ei saa panna kodulehele infot, Samsungi/LG teleri häälestamine sest täna on see nii ja homme võib see olla naa.
Telial on kõik muud teleri ja digiboksi ja pultide ühendamise seadistamise sätted olemas mille alusel saab klient parima võimaliku teenuse tarbimise kasutajakogemuse.
Miks peaks Telia soovitama kõrvalist kolmanda osapoole toodetud universaal lahendust mis juhib boksi IR kaudu ehk aeglasemalt kui Arrised täna oma Telia puldiga seda teevad?
Miks on sinu arvates klient süüdi? Selleks foorum ongi, et sealt OTSIDA ja SIIS küsida. Pakkusin viisi kuidas esipostitust leides oleks olemas aktuaalne oluline info mis kipub teemas tihti korduma, SEST NII FOORUMID TEEVAD.
Teemasse... kellegi veel siis uue arrisega teler iseeneslikult käivitub?.. mul on ikka need samad Samsa, LG, Sony telerid erinevates generatsioonides mis CECitavad kuid iseeneslikku tegevust ei paista. Uusim firmware peaks hetkel kõigil juba paar nädalat olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.02.2019 23:04:43
|
|
|
indrpo, mul LG ja tundub, et peale magic remote sidumist tekkis see. Võib ka valesti tunduda, aga kustutan prooviks Magic puldiga boksi juhtimise ära
Mis on viimane boksi fw nr, vaataks üle, et kas on ka peal ikka
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.02.2019 00:12:18
|
|
|
| Momendil on viimane 6.38.8
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2019 09:46:00
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Momendil on viimane 6.38.8 |
Ma ei räägi vahevarast, see uueneb suvaliselt iga paari nädala, kuu või kahe tagant ja uuendab Telia teenuste keskkonna teemasid.
firmware kompileerib Arris kui selgub riistvarateemas probleeme ja parandusi. Ettepanekud liiguvad siit läbi Telia nendeni.
seda numbrit veel kasutaja menüüst minuteada ei näe..
Teemas minumeelest jutuks olnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.02.2019 11:36:51
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mis on viimane boksi fw nr, vaataks üle, et kas on ka peal ikka  |
Sellest viimasest minumeelest pääsu pole, igal käivitamisel kontrollitakse ja lastakse vägisi peale, keelduda võimalik pole. Aga numbrit näed kui võrgukaablile "karbi" vahele paned.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.02.2019 12:12:08
|
|
|
Jep, see sama on peal jah. Eemaldasin telerist boksi juhtimise puldiga ja iseeneslik käimaminek on kadunud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2019 14:57:16
|
|
|
mul on 2017 B7 ja 2015 7727 mudelitel universaalpult häälestatud, kuna kogueaeg neid ei kasuta, siis pole märganud ka probleemi.
Kas seal ei teki sellega mingit kammajaad, LGpult annab telerile käsu kinni minna, samal ajal antakse ka digiboksile CEC käsk kinni minna NING ka universaalpuldi IR käsk digiboksile kinni minna.
Emb kumb neist käivitab hetke pärast kõik uuesti, midaiganes, millal iganes teler selle peale tuleb.
ehk et peaks vist valima kas cec või universaalpult.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.02.2019 15:17:40
|
|
|
Mul pole ei LG-d ega maagilist pulti. Ainult "vana" Arris otse TV küljes. Ja ikka aegajalt lülitub kõik iseenesest sisse tagasi. Õnneks mitte häirivalt tihti.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
02.02.2019 19:15:15
|
|
|
| Siis ma polegi päris ainuke. Mul on mõnel ööl suvalisel hetkel hakanud telekas (LG) iseenesest käima. Vanem Arris on ühendatud, digiboksi eraldi ma tavaliselt välja ei lülita, ainult teleka. Kasutan ainult S4 pulti, vahelharva ka teleka pulti helitugevuse jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.02.2019 21:34:18
|
|
|
indrpo, jep, CEC jätsin töösse ja universaali (Magic remote) kustutasin ära. Mõnes mõttes oli hea Magicuga ka boksi menüüd juhtuda, aga ei tunne puudust. 2 pulti on nagunii kõrvuti ja Magic on boksi menüüs nõmedalt aeglane. Parem on nagunii kasutada boksiga originaalpulti, siis menüü hea kiire
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2019 00:57:19
|
|
|
Magic ongi aeglane, ir.
Mul teleka probleemi pole...kolmas elukas ehk võrrandis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
03.02.2019 10:32:50
|
|
|
Mida juttu IR aeglane? Või uimavad universaalpuldid - ei kujuta seda mehhanismi ette?
Võrdlesin praegu: üks pult on Arrisega raadio kaudu seotud, teine Motorola oma, seega Arrisega suhtleb üle IR. Sama kiirelt reageerivad.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.02.2019 10:50:16
|
|
|
| IR peaks aeglasem olema vaid siis kui see on tahtlikult aeglasemaks muudetud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2019 12:34:24
|
|
|
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
| tsitaat: |
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.
Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas
|
Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.02.2019 12:39:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
| tsitaat: |
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.
Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas
|
Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia? |
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2019 12:43:04
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
| tsitaat: |
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.
Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas
|
Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia? |
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis |
See leht on nii porr, et selle järgi ei ole neid kanaleid üheski paketis
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.02.2019 14:27:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
http://forte.delfi.ee/news/tehnika/vaata-jargi-milliseid-eesti-hd-kanaleid-teenusepakkujad-vaadata-lasevad-ja-mis-raha-eest?id=85256149
| tsitaat: |
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.
Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas
|
Ma loen siit välja, et Elisas on tv3 ja tv6 HD juba ilma lisatasuta.
Telial ka plaan need põhipaketi alla viia? |
Elisa kodulehe järgi tundub, et ei ole TV3 HD tavalises kanalipaketis |
See leht on nii porr, et selle järgi ei ole neid kanaleid üheski paketis
Spoiler 
|
Selle pildi järgi ei ütle jah, mis kus see TV3HD on.
Kui ta on põhipaketti suratud siis on vist Elisa jälle mingit eridiili kaubelnud. Kui see nii on ja võimalik on siis ei ole kaugel aeg kui Telias sama tehakse. Nagu varem arutasime, siis küllap TV3 mõõdab selle lisakanalina tellitavust ja siis otsustab mis teha.
Vaikimisi on igati loogiline näha HD versiooni põhipaketis, isegi kopika hinnatõusuga oleks nõus... samas reklaamid, reklaamid.
Algne info kanalite müügi kohta on siin:
https://tv3.ee/telekanalid-tv3-tv6-ja-3-on-vaadatavad-hd-kvaliteedis/
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2019 14:35:29
|
|
|
Artiklit on muudetud.
Ikka raha eest. Case closed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.02.2019 17:37:36
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kas telial veel LG telerites app töötab? Elisa nime all kunagi oli olemas, praegu enda B8-ga aga ei leia seda appi. |
Kus kivi all sa elanud oled
Seda äppi ei ole enam ammu, esimesel OLEDil vist oli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
08.02.2019 17:42:18
|
|
|
webos2 telekatel oli. enam ei ole ja läheb ka kasutamise tugi kohe lõplikult maha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.02.2019 21:22:49
|
|
|
lauri23, "Elisa" nime all...phhh
Aga jah, nüüdseks on enamik ajalooliselt Elioni/Telia Samsungi ja LG äpi kasutajaid saanud selle soodukaga digiboksi kätte.
Kill Switch on Märtsis kui need "vanad" telerid enam äppi käima ei tõmba..õigemini teatavad toe lõppemisest.
Big Plan on vist kõikidel operaatoritel jääda kasutama oma digiboksi, et kõikvõimalikud erilised sisuteenused vaatajateni tuua. Eelkõige reklaamivaba kordusTV ja muud järelvaatamised koos seriaali ja filmiriiulitega.
Kui vaataja neid ei vaja, siis on ilmselt teleri sisene DVB-T(2)/C/S digiboks mõistlik kasutada vastava teenusepakkujaga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.02.2019 02:57:31
|
|
|
| Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.02.2019 03:01:11
|
|
|
Telia teeb stressteste täna öösel, live pilt ei pidanud küll kaduma.
Mul hetkel töötab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.02.2019 03:17:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Telia teeb stressteste täna öösel, live pilt ei pidanud küll kaduma.
Mul hetkel töötab |
Saare peal pilt läinud, nett ainult alles. Ruuteris põleb interneti kohapeal punane lambike. Kummalisel kombel arvutis nett toimib
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
09.02.2019 04:01:17
|
|
|
Telepilt kadunud VIP1003 mudelist, teises 1903 Motorolas on lukustatud 1 kanalile, pult ei reageeri klahvidele(vead main.technical_problem_occured ja main.key_not_defined). 1.45 ei saanud enam salvestuse faili avada ja arvasin ekslikult, et voolu väljavõtmine võiks mingi probleemi lahendada(kuumusest kokkujooksmine vms).
Põhjus on selles testimises, foorumis link https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752159
Tunnen rõõmu, et detsembris Amino ja vana menüü väljalülitamisel jätsin võtmata pakutud uue digiboksi tähtajalise lepinguga. Millalgi jaanuaris helistati selle aegsete kõnede peale, et "me näeme siin digiboksi vigu" ja kas telepilt on ikka korras(mina pole vigu märganud). Aga kui ikka pilt korras ei ole, siis võtke uus digiboks. Kui siis ka vead ei parane, siis võtke ka uus ruuter. Saa siis aru, kas see oligi osa kliendi võrgumurede lahendamisest või lihtsalt müügikõne, et detsembris müümata jäänud seadmed ikkagi pähe määrida. Küsisin üle ja öeldi, et viga ei ole ühendusliinis, et pidavat olema kliendi ruuteris või/ja digiboksis. Need tohmanid 123 numbrilt ei suutnud detsembris 9 kõne käigus öelda, et ruuteri tarkvara uuendamiseks ei ole ainult nende poolt üle võrgu, vaid saab alla laadida ka faili upgrade.telia.ee lehelt ja selle kasutaja arvutist ruuterisse laadida. Mis näitab kui nõrk on tehniline teadlikkus. Mitte ükski vastajatest ei teadnud seda aadressi, et firmware failiga arvutist üles laadida. Mina kliendina pidin selle ise leidma ja tarkvara uuendamise küsimuse ise lahendama, sest tehniline tugi lihtsalt üle võrgu ei saanud hakkama vana versiooniga ja faili allalaadimise aadressi ei ütelnud keegi. Nüüd lülitasin ruuteris tulemüüri sisse, et piirata võimalikku tarkvara torkimist(Sealt olin konto helpdesk juba eelnevalt kustutanud, mille protsessi kirjeldatud eelnevalt).
Kas see "test" on seatud lähenevate valimistega? Umbes ettekääne olukorraks kui võrgud ei tööta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
09.02.2019 09:50:15
|
|
|
| PJT kirjutas: |
| Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem? |
Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2019 12:32:27
|
|
|
Öösel magasin õndsat und, hommikul kell 8 käivitasin teleri ja ei näinud mingit koormustesti tagajärge.
Tegelikult sisaldas koormustest kogu teenuste võrgu ülekandmist teisetele varuserveritele mis asusid Tallinnas teises lokatsioonis ja mingil teisel maagilisel kuupäeval viiakse kogu süsteem tagasi eelmisse lokatsiooni.
Ehk siis ühe maja maha põlemisel jääb kogu Eesti teenus tööle peale ümberlülitust.
Samas ei väida, et mõnel juhul seadmed võivad vajada restarti.. tundub igati loogiline, samas mina seda ei teinud.
montez, me tunneme sinu asjatundmises ainult rõõmu. Sa ületasid igasuguse helpdeski ootused. Keera kõik ligipääsud kinni ja siis küsi helpdeskist abi, tulemus on nii nagu kirjeldasid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.02.2019 12:33:26
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| PJT kirjutas: |
| Kellelgi veel hetke seisuga Telial tv pilt kadunud või see piirkondlik probleem? |
Hommikul pilti ette ei tulnud, tuli resa teha. |
täpselt sama siin,pidin nii modemi kui digiboksi hommikul seinast välja katkuma et pilt ette tuleks enne mitte mingit teavitust ega midagi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752159
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
09.02.2019 12:34:21
|
|
|
| Toitejuhe digiboksist välja ja sisse, siis laadis software uuesti ja oli korras.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.02.2019 12:37:48
|
|
|
| Boks 24/7 järel, telekas käima ja pilt ees.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
09.02.2019 12:44:27
|
|
|
Sama siin, 24/7 ja kõik toimib. Ei mingit jama.
Emaili peale kenasti tuli teavitus hooldusest ja ei saa etteheiteid olla.
Kui ei oleks siin lugenud või emaili pealt teadet, siis ei saaks arugi, et miskit oleks muutunud.
*** Digiboksi vahetusest.
Endiselt aktuaalne asi ikka jah? Esindusse kaasa: box, toitekaabel ja hdmi kaabel?
Emal 2 vanemat ära väsinud härrat(arrist) ja tahaks talle uuemat ja kiiremat noormeest(arris 5305) pakkuda.
Nagunii maksab 1.99 x2, seega miks mitte vahetada.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2019 12:51:17
|
|
|
Mirc, Rendiseadmete algne point oli juba see, et seadmeid saab muretult vahetada, nii see käib nagu kirjeldasid.
Märkama peab ainult seda, et kui oled saanud erisoodustus kampaania, tasuta üür 3,6,12,36 kuud siis selle soodustus katkeb ja algab uuel seadmel tavapärane üür.
Ehk siis ära tassi esindusse seadet millel on tasuta üür, muul juhul igati ok.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.02.2019 13:06:49
|
|
|
Mul küll ei katkenud 36 kuu tasuta rent.
Vastupidi - võtsin uued boksid ja 36 kuu tasuta rent algas otsast peale.
indrpo juttu ei saa alati uskuda, tuleb esindusest uurida.
| indrpo kirjutas: |
Mirc, Rendiseadmete algne point oli juba see, et seadmeid saab muretult vahetada, nii see käib nagu kirjeldasid.
Märkama peab ainult seda, et kui oled saanud erisoodustus kampaania, tasuta üür 3,6,12,36 kuud siis selle soodustus katkeb ja algab uuel seadmel tavapärane üür.
Ehk siis ära tassi esindusse seadet millel on tasuta üür, muul juhul igati ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2019 13:19:37
|
|
|
Six, sa just ütlesid et ei katkenud, katkes, uuega lihtsalt alustati uuesti su tasuta renti. See ei pruugi kõikide tingimuste kohaselt olla esinduses teostatav. Seega kirjeldan ennetavalt musta tsenaariumi.
Ära tekita foorumi kasutajates positiivseid lootusi mida Telia alati ei saa täita, sest tagasiside ei saa ei siin ega mujal olla positiivne kui kasutaja läheb oma samsa või lg vip1113 digiboksiga suvel esindusse, et seda uuema vastu vahetada, siis ei jätku mingi soodustus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.02.2019 14:16:40
|
|
|
Jah, sorry, katkes küll.
Sa väitsid, et uuel seadmel algab igal juhul tavapärane üür. Ei hakanud.
Pole vaja mustemat tsenaariumi kirjeldada. Alati tasub enne uurida.
| indrpo kirjutas: |
Six, sa just ütlesid et ei katkenud, katkes, uuega lihtsalt alustati uuesti su tasuta renti. See ei pruugi kõikide tingimuste kohaselt olla esinduses teostatav. Seega kirjeldan ennetavalt musta tsenaariumi.
Ära tekita foorumi kasutajates positiivseid lootusi mida Telia alati ei saa täita, sest tagasiside ei saa ei siin ega mujal olla positiivne kui kasutaja läheb oma samsa või lg vip1113 digiboksiga suvel esindusse, et seda uuema vastu vahetada, siis ei jätku mingi soodustus. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
11.02.2019 10:14:26
|
|
|
Nii ... ooo gloori dei 27.02 jõuab Nõmmele mul päris internet, lõpuks.
Võibolla vale teema kust küsida aga paremat ka ei leidnud. Majas 4 telekat kõik telia taga (hetkel 2 erinevat ühendust millest ühe pärisinterneti jõudmisega lõpetan).
4 telekat
4 lauaarvutit kaabli otsas + nutividinad + 1-2läpparit
2 korrust
Teliast jääb siis inerno ruuter 4 pordiga. Millega oleks mõistlik edasi jagada kuna Telia lubab 9 telekat ühe lepingu taha. Kas teisele korrusele oleks mõistlik panna mingi wifi võimendi kaabliga otse ruuterist või lihtsalt teine ruuter wifit jagama?
Hetke idee oli, et panna ruuteri kõrvale kohe 16-ne swich ja siis ülemise korruse wifi lisa vajaduse vaadata jooksvalt juurde. Kas ja milline swich saaks teleka jagamisega hakkama Telia võrgus?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
11.02.2019 10:19:48
|
|
|
| mocc kirjutas: |
Nii ... ooo gloori dei 27.02 jõuab Nõmmele mul päris internet, lõpuks.
Võibolla vale teema kust küsida aga paremat ka ei leidnud. Majas 4 telekat kõik telia taga (hetkel 2 erinevat ühendust millest ühe pärisinterneti jõudmisega lõpetan).
4 telekat
4 lauaarvutit kaabli otsas + nutividinad + 1-2läpparit
2 korrust
Teliast jääb siis inerno ruuter 4 pordiga. Millega oleks mõistlik edasi jagada kuna Telia lubab 9 telekat ühe lepingu taha. Kas teisele korrusele oleks mõistlik panna mingi wifi võimendi kaabliga otse ruuterist või lihtsalt teine ruuter wifit jagama?
Hetke idee oli, et panna ruuteri kõrvale kohe 16-ne swich ja siis ülemise korruse wifi lisa vajaduse vaadata jooksvalt juurde. Kas ja milline swich saaks teleka jagamisega hakkama Telia võrgus? |
Endal veetud kaabel teisele korrusele (20m juhet) ja pandud switch vahele, switchist läheb kaabel telekasse, digiboksi, ruuteri (Wi-Fi) ja arvutisse. 100ne internet ja arvutis speedtest 95 mega alla, ei saa viriseda. Kõik toimib ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.02.2019 11:08:11
|
|
|
mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F
Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
11.02.2019 11:23:37
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F
Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks. |
Tead ma juba vaatasin 16pordist racki minevat swichi , et kui osta sisi juba osta.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.02.2019 12:25:10
|
|
|
| mocc kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
mocc, lihtne kõik ühes karp, 4 pordiga switch ja 2,4 ning 5Ghz wifi.
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F
Inteno allkorrusel, jääb vabaks tarbimiseks 3 lan pesa, 1 pesa saada kaabliga teisele korrusele sellesse Armorisse ja saad ka seal 3 pesa tarbida.
Kui ikka väheks jääb ja võrguarhidektuur lubab, siis miks mitte kohe 1k suurem switch panna ja sealt kaabel igasse vajalikku tuppa saata + ikkagi wifi levilaiendi teisele korrusele, intenost üksi jääb väheks. |
Tead ma juba vaatasin 16pordist racki minevat swichi , et kui osta sisi juba osta. |
Sellisel juhul kui rahakott lubab julgeks soovitada:
https://www.senetic.ee/product/US-16-150W
switch ja
https://www.senetic.ee/product/UAP-NANOHD
wifi AP
esimese järele saad vabalt pista mitmeid PoE toitega seadmeid nagu turvakaamerad, voip lauatelefon, wifi tugijaamad vms.
süsteemi saad kaughallatavaks endale ka teha kui võtad CloudKey
Muul juhul suvaline odavam switch, suurem osa neist kannatab kenasti IPTV liiklust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.02.2019 21:46:20
|
|
|
kas ma ainuke kellel kordustv all "saated puuduvad" ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.02.2019 21:49:28
|
|
|
| Minul on see küll igasugust jama täis. On sul äkki salvestamine tellitud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
13.02.2019 22:49:53
|
|
|
Sattus kätte reloopiv VIP1003, Sonera võrgu oma, läksin Firmware Configuration Menusse ja removesin software, aga ikka rebootib.
Kas sellele saab kuskilt Telia tarkuse sisse? Firmware versioon on 3.07
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
16.02.2019 15:04:53
|
|
|
Kuidas selle vana menüüga praegu on, kas see on juba lõplikult kinni?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.02.2019 15:18:18
|
|
|
Proovisin vana Aminoga autentida (virtuaalselt arvutiga), saadeti puu taha.
Seega lõpp tundub lähedal olevat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.02.2019 19:07:57
|
|
|
Lisapaketis oleval VIP Comedy kanalil olid eile mingil filmil eesti subtiitrid all aga täna pole küll näinud. Kanali valikutes on subi valik olemas.
Olid hästi pisikesed, kehva fondiga ja halvasti loetavd.
Enam ei saa vaadata ka kui paljudel filmidel oli, sest kanal ei ole järgi vaadatav.
Kas Telia selles osas võtab midagi ette või jälle mingi litsent ei luba?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|