|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.01.2019 00:40:37
|
|
|
Sõrmejälgede registreerimine on soovitatav ka nii teha nagu hiljem kasutusse läheb, st. koos ümbrisega ja imiteerides lahtilukustamist reaalselt. Reaalselt 0 etteheidet sellele seni.
Küljel ja powerbuttoni sees asumine on ka ideaalne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.01.2019 00:46:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Sõrmejälgede registreerimine on soovitatav ka nii teha nagu hiljem kasutusse läheb, st. koos ümbrisega ja imiteerides lahtilukustamist reaalselt. Reaalselt 0 etteheidet sellele seni.
Küljel ja powerbuttoni sees asumine on ka ideaalne. |
Nii on.
Küljel on ainus norm asend.
Xz4 peaks olema seda tagasi toomas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.01.2019 01:47:01
|
|
|
Panin P peale ja käisin kogu seadistuse üle (kohati oli mingeid asju resettinud, a'la spellchecker enabled, autofill service G peale pannud, jne.).
Ütleks, et olin vanaga rahul ja uus kujundus on mõttetu muutus (värskendus värskenduse pärast).
Häirib: kell on (väidetavalt notchiga arvestamiseks) kolitud vasakule ja paremale tagasi ei saa. Ajuvaba, et muutusi selliselt siisse viiakse.
Alumine nupurida ei kao enam ära, ma just harjusin ära, et pulliga üles tuli.
Ülemine quickbar on suurem ja kohmakam ning koledama värviskeemiga kui vana oli.
Notification riba tundub mõttetult suur ka olevat, kahe jagu paksust on sel nüüd (vb. asi selles, et mul small text, small size ja dev. optionsist veel väiksemaks pandud "smallest width" 490)?
Kõrval-homescreenilt ei lähe "back" nupuga enam pealehele tagasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.01.2019 10:07:21
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Panin P peale ja käisin kogu seadistuse üle (kohati oli mingeid asju resettinud, a'la spellchecker enabled, autofill service G peale pannud, jne.).
Ütleks, et olin vanaga rahul ja uus kujundus on mõttetu muutus (värskendus värskenduse pärast).
Häirib: kell on (väidetavalt notchiga arvestamiseks) kolitud vasakule ja paremale tagasi ei saa. Ajuvaba, et muutusi selliselt siisse viiakse.
Alumine nupurida ei kao enam ära, ma just harjusin ära, et pulliga üles tuli.
Ülemine quickbar on suurem ja kohmakam ning koledama värviskeemiga kui vana oli.
Notification riba tundub mõttetult suur ka olevat, kahe jagu paksust on sel nüüd (vb. asi selles, et mul small text, small size ja dev. optionsist veel väiksemaks pandud "smallest width" 490)?
Kõrval-homescreenilt ei lähe "back" nupuga enam pealehele tagasi. |
Mul oli natuke nagu deja-vu hetk - Sony lähenemine vananevale lipulaevale - "uuenduse peaks ju andma, et oleks linnuke kirjas, aga bugidega tegelemine, see on liiast - muidu kasutajad jäävad veel liiga kauaks vana telefoni peale"
Huvitav leid, kuigi tegelt vist 9 põhifunktsionaalsus:
Ülemisel quickbaril tekkis nupp, millega saab vahetada heleda ja tumeda värviskeemi vahel.
Kas keegi on märganud - BT seadmete laetuse näit lisasofti paigaldamata - kas see on kuskilt nähtav peale uuendust?
Alates 8.1 peaks Android seda toetama, kuid tootja peab vist ka midagi tegema, et see kasutatav oleks.
Kasutan hetkel BatON äppi, et näha täpsemini aktiivsusmonitori akunäitu (protsendid).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.01.2019 15:07:15
|
|
|
Xperia Messaging äpp (eelmistel mudelitel olnud Xperia enda sms äpp) ei toimi enam P'ga
Peab alternatiivi otsima, Google'i oma küll ei kasuta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
11.01.2019 18:03:22
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Huvitav leid, kuigi tegelt vist 9 põhifunktsionaalsus:
Ülemisel quickbaril tekkis nupp, millega saab vahetada heleda ja tumeda värviskeemi vahel.
|
Üldse kohe ei leia seda varianti kuidas värvi muuta Samas kasutan ka Xperia Loops sinist theme'i.
Naljakas on selle menüüga veel asjaolu, et väikses asendis on 6 esimest shortucti - lahti tõmmates on ikka 6, endise 9 asemel + ekraani heleduse ja settingute menüü otsetee + shortcutide järjekorra muutmise nupp.
Mul on need 6 esimest hoolikalt valitud asjad mida enim tarvis läheb - WiFi, NFC, Bluetooth, ekraani pööramise lubamine, mobile hotspot ja taskulamp.
Tundub on, et uus slow motion reziim võimaldab ka Full HD-s teha videot, küll aga poole lühemat aega. Loomulikult saab 720p ka panna nagu ennem.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.01.2019 19:09:23
|
|
|
KrikU, ma sain sellest nii aru, et nupp on, millega kogu theme'i vahetada dark/light vahel?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.01.2019 19:11:39
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Huvitav leid, kuigi tegelt vist 9 põhifunktsionaalsus:
Ülemisel quickbaril tekkis nupp, millega saab vahetada heleda ja tumeda värviskeemi vahel.
|
Üldse kohe ei leia seda varianti kuidas värvi muuta Samas kasutan ka Xperia Loops sinist theme'i.
Naljakas on selle menüüga veel asjaolu, et väikses asendis on 6 esimest shortucti - lahti tõmmates on ikka 6, endise 9 asemel + ekraani heleduse ja settingute menüü otsetee + shortcutide järjekorra muutmise nupp.
Mul on need 6 esimest hoolikalt valitud asjad mida enim tarvis läheb - WiFi, NFC, Bluetooth, ekraani pööramise lubamine, mobile hotspot ja taskulamp.
Tundub on, et uus slow motion reziim võimaldab ka Full HD-s teha videot, küll aga poole lühemat aega. Loomulikult saab 720p ka panna nagu ennem. |
Kui võtad shortcutide järjekorra muutmise lahti siis üks saadaolev nupp on "Vaheta värvi", ikoon näeb välja nagu tilk, millest pool valge ja pool must.
See muudab ainult shortcuttide riba tausta värvi hele/tume.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.01.2019 19:17:11
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kui võtad shortcutide järjekorra muutmise lahti siis üks saadaolev nupp on "Vaheta värvi", ikoon näeb välja nagu tilk, millest pool valge ja pool must.
See muudab ainult shortcuttide riba tausta värvi hele/tume. |
See keerab pildi negatiivi ju.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
11.01.2019 20:49:40
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| KrikU, ma sain sellest nii aru, et nupp on, millega kogu theme'i vahetada dark/light vahel? |
Draqula
Asi selge, muidugi oli mul see tilga ikoon mitte aktiivsete shortcutide menüüs olemas - see teeb ju puhta inversiooni kõikides telefoni menüüdes, mitte ainult selle riba jaoks. Must-valge skaalal on see inversioon "ehk invert colors" on veidi vale nimetus Tänud Samas leidsin sama asja ka oma teisel telefonil Xperia XZ Android 8.0-ga On see nüüd mingi uus asi, nagu räägitakse või on kaks eri asja mida me nüüd ikka segamini ajame
Tahaks "Whats new" app-i asjad ka täiega ära killida, notificationid kasvõi, aga hetkel pole leidnud lõplikku varianti mõistlikul viisil
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.01.2019 20:53:51
|
|
|
| Ei ole uus asi, oli XZ1 8.0 softis ka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
14.01.2019 10:53:09
|
|
|
| Kas kellelgi peale Pie peale minekut aku kasutus ei ole ebareaalselt suureks läinud? Mul Compact tõmbab 10% tunnis põhimõtteliselt ooteolekus. Isegi siis kui killisin enda appid ära kõik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.01.2019 10:20:42
|
|
|
| mikulaine kirjutas: |
| Kas kellelgi peale Pie peale minekut aku kasutus ei ole ebareaalselt suureks läinud? Mul Compact tõmbab 10% tunnis põhimõtteliselt ooteolekus. Isegi siis kui killisin enda appid ära kõik. |
1-2 päeva peale uuendust võib igasugu anomaaliaid esineda, peale seda peaks süsteem olema suutnud ennast ära optimeerida ja võiks tavapärane elu normaalse kuluga jätkuda.
EDIT:
Aku osas. Minule näitas telefon aku seadete all, et 2 rakendust kulutavad taustal liiga palju ja pakkus võimalust nendel taustategevus keelata. Saab näha palju see akukulule mõju omab.
Üldiselt 9 puhul peaks käima taustal pidev kasutus-analüüs ning telefon aja jooksul õpib kasutaja mustrit tundma ning selle järgi protsessidega majandama.
Kas keegi on veel märganud järgmist probleemi?
Kui telefon on juhtme otsas (laadimas) siis aegajalt kipub protsess "Nutikas taustavalgus" vms kokku jooksma. Võib isegi paar-kolm korda järjest anda vastavat veateadet.
Ma pole aru saanud veel mis täpselt seda esile kutsub, peale selle, et juhtme otsas on telefon (XZ1).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.01.2019 12:35:11
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| mikulaine kirjutas: |
| Kas kellelgi peale Pie peale minekut aku kasutus ei ole ebareaalselt suureks läinud? Mul Compact tõmbab 10% tunnis põhimõtteliselt ooteolekus. Isegi siis kui killisin enda appid ära kõik. |
1-2 päeva peale uuendust võib igasugu anomaaliaid esineda, peale seda peaks süsteem olema suutnud ennast ära optimeerida ja võiks tavapärane elu normaalse kuluga jätkuda.
EDIT:
Aku osas. Minule näitas telefon aku seadete all, et 2 rakendust kulutavad taustal liiga palju ja pakkus võimalust nendel taustategevus keelata. Saab näha palju see akukulule mõju omab.
Üldiselt 9 puhul peaks käima taustal pidev kasutus-analüüs ning telefon aja jooksul õpib kasutaja mustrit tundma ning selle järgi protsessidega majandama.
Kas keegi on veel märganud järgmist probleemi?
Kui telefon on juhtme otsas (laadimas) siis aegajalt kipub protsess "Nutikas taustavalgus" vms kokku jooksma. Võib isegi paar-kolm korda järjest anda vastavat veateadet.
Ma pole aru saanud veel mis täpselt seda esile kutsub, peale selle, et juhtme otsas on telefon (XZ1). |
Peale sundpeatamist ja restarti kadusid need teated ära. Aga aku jookseb ikkagi arusaamatult tihti tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saalmaa
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2017
|
16.01.2019 13:08:27
|
|
|
Nii minu jaoks tundub see uuendus katkisena või siis lihtsalt veel liiga rumal.
1.intelligent back light - jätkuvalt esineb tõrkeid küll mitte enam nii tihti aga siiski
2.aku jookseb tõesti tühjaks-isegi siis kui kõik on väljalülitatud (data,wifi,heledus miinimum jne.)
3.Tundub et ka mingi kala on wifi mooduliga - ei lülita sisse ning ei ühenda ennast võrku, ei leia võrke nagu eelistaks datat wifile. (tavaliselt restart ja siis jälle korras)
4.telefonis olevad appid kipuvad hanguma - lihtsalt ei tööta , ka tavalised settingud
tegin ka igaksjuhuks "tehase seadete taastamise" kuid probleemid jätkuvad
Kas keegi oskab öelda on mul mingi võimalus tagasi 8 peale minna ilma et rootima peaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
16.01.2019 14:46:18
|
|
|
| Wifiga on miski kala jah vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
16.01.2019 15:35:51
|
|
|
| Mul on vist õnneks läinud, kõik töötab, aku kestab. Ainuke häiriv asi on see lollakas mittekaduv nupurida. Õhtul kell 11 laadijast, hetkel 72% akut, 2h ekraaniaega. Flashisin ise newflasheriga, all oli customized IT 8.0, nüüd NOBA.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
16.01.2019 23:47:03
|
|
|
Mul peab aku hästi. Uus kaameraäpp on parem. Settingutes on tüütu osaliselt peituvad menüüd.
Kõige suurem kamm on aga heliseadetega.
Ei saa aru, miks kostab enne iga helisemist notificationi heli. Isegi siis, kui telefon vibreerimis režiimis või täiesti vait. Pärast ühte korda, kui telefon olnud vaid nt. vibreerimisel, kaob vaikne olek ja järgmise kõnega hakkab telefon juba helisema...
Kui telefon on vaikse peal ja kõnet vastu ei võta ja kõik vibreerimised on välja lülitatud, siis vibreerib telefon ikka paar korda, kui helistaja paneb toru hargile.
Vbl on mul mingi setting totaalselt vale, aga ometi tuli ta otse nii 8.0-st ja seal oli kõik ok.
Kasutan juba aastaid eraldi (heli)profiilide äppi ja sellega on ka nüüd täiesti tuksis: kui vajutad profiilile, kus telefon on täiesti vait, siis lülitab ta end vaid vibreerimisele, kuigi äpis on vibreerimine üldse välja lülitatud...
Täielik segadus helidega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackSmoke
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2009
|
19.01.2019 02:19:15
|
|
|
| Uue softiga wifi ikka täiega pekkis, peab mitu restarti tegema päevas et asi uuesti toimiks. Ebareaalne. Kas keegi rohtu pole selle vastu leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackSmoke
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2009
|
19.01.2019 14:31:48
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| BlackSmoke kirjutas: |
| Uue softiga wifi ikka täiega pekkis, peab mitu restarti tegema päevas et asi uuesti toimiks. Ebareaalne. Kas keegi rohtu pole selle vastu leidnud. |
Kirjeldad äkki olukorda ka, et mis tunnused, mis aegadel jne? |
Pole nagu mingit korrapära, lambisel hetkel kaob wifi ära, aitab restart ja mõne aja pärast uuesti. 8.0 versiooniga oli ka sama asi aga mitte nii tihti.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.01.2019 14:56:20
|
|
|
... kas see esineb vaid mingi konkreetses wifi levialas võis kõikjal? Kui mingis konkreetses levialas, siis võib põhjus olla pigem AP-s või selle leivala muudes mõjudes, kui telefonis. Kui kõikjal, siis soovitaks tehase seadete taastamist, päris tihti aitab see hädade korral, millele konkreetset põhjust raske külge kleepida. Loomulikult võib olla viga ka telefonis endas, kuid kui telefon igati korras ja korralik, ning muid probleeme ei esine, siis jätaks selle kõige viimaseks võimaluseks. Kui viga oleks süsteemis, siis ilmselt oleks kisa juba ammu taevani, seega pigem välistaks selle võimaluse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
19.01.2019 15:02:46
|
|
|
| lasin peale, kohe kui pakuti ja null probleemi. Esimese ööpäeva seisis juhtme otsas. Resetti pole teinud. Kuna Pie tõi ainult mõned kosmeetilised muudatused, siis ega pole suuremat mõtet uuendada ka muidugi. Õnneks ei tekkinud vähemalt seda totakat google riba ekraani alla.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
19.01.2019 16:18:31
|
|
|
| Muidu on ok, aga mingid müstilised aku tühjaksjooksmised toimuvad. Telefon läheb siis seistes soojaks ka siis. Ilmselt ei tööta powersaving korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.01.2019 16:48:20
|
|
|
... pigem otsi probleemi paigaldatud rakendustest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
19.01.2019 17:30:51
|
|
|
Eks ma kisan siis ka, nii minu telefonil, kui venna omal wifi samamoodi ikaldub ära. Eelmise versiooniga polnud sellist probleemi.
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas see esineb vaid mingi konkreetses wifi levialas võis kõikjal? Kui mingis konkreetses levialas, siis võib põhjus olla pigem AP-s või selle leivala muudes mõjudes, kui telefonis. Kui kõikjal, siis soovitaks tehase seadete taastamist, päris tihti aitab see hädade korral, millele konkreetset põhjust raske külge kleepida. Loomulikult võib olla viga ka telefonis endas, kuid kui telefon igati korras ja korralik, ning muid probleeme ei esine, siis jätaks selle kõige viimaseks võimaluseks. Kui viga oleks süsteemis, siis ilmselt oleks kisa juba ammu taevani, seega pigem välistaks selle võimaluse ... |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
19.01.2019 17:33:20
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... pigem otsi probleemi paigaldatud rakendustest  |
jah, täpselt. Laen igal pühapäeva öösel vastu esmaspäeva ja praegu laupäeva õhtul on 47% veel alles. Kui üldse, siis minumeelest peab isegi veidi paremini, sest kohanduv heledus hoiab ekraani toas kuidagi rohkem tumedana. Huvitav, kas selle heleduse automaatika tundlikust saab kuskilt reguleerida ka? Hämaras paneb ekraani heleduseks 3% ja suht keeruline on midagi näha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.01.2019 17:41:54
|
|
|
Janar!, kui vennaga sama probleem, siis see viitab pigem konfliktile Wifi AP-ga, mida mõlemad kasutate, kuid kuna ainult probleemist karjumisest on vähe kasu selle lahendamiseks, siis rohkem on raske midagi lisada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
19.01.2019 17:44:27
|
|
|
mu wifi ei levi 15km kaugusele, nii et asi vist ei ole selles.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.01.2019 18:42:07
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
| lasin peale, kohe kui pakuti ja null probleemi. Esimese ööpäeva seisis juhtme otsas. Resetti pole teinud. Kuna Pie tõi ainult mõned kosmeetilised muudatused, siis ega pole suuremat mõtet uuendada ka muidugi. Õnneks ei tekkinud vähemalt seda totakat google riba ekraani alla. |
Sama kogemus endal. Häirib vaid see, et kell vasakul (ja ei saa valida, et endiselt parem oleks) ning mittekaduv nuppuderida all.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackSmoke
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2009
|
19.01.2019 19:10:21
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas see esineb vaid mingi konkreetses wifi levialas võis kõikjal? Kui mingis konkreetses levialas, siis võib põhjus olla pigem AP-s või selle leivala muudes mõjudes, kui telefonis. Kui kõikjal, siis soovitaks tehase seadete taastamist, päris tihti aitab see hädade korral, millele konkreetset põhjust raske külge kleepida. Loomulikult võib olla viga ka telefonis endas, kuid kui telefon igati korras ja korralik, ning muid probleeme ei esine, siis jätaks selle kõige viimaseks võimaluseks. Kui viga oleks süsteemis, siis ilmselt oleks kisa juba ammu taevani, seega pigem välistaks selle võimaluse ... |
Esineb kõikjal nii kodus, tööl ja ka mujal. Kisa on selle teema kohta väga palju. Piisab googlisse panna "sony xperia xz1 compact bad wifi" ja teemasid on piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.01.2019 09:39:18
|
|
|
... praktiliselt iga popima telefoni kohta võib sedasi otsides Googlest teemasid leida, kui sa aga ei tea, mis ja millega täpselt seotud, siis on järelduste tegemise selle varal umbes nagu kohvipaksu pealt ennustamine. Seega, hea algus oleks teha telefonile tehase seadete taastamine, see välistaks, et süsteemis pole ripakile jäänud mingeid vanu seadeid, mis pole uuega päris 100% ühilduvad ja tekitavad anomaaliaid ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.01.2019 15:19:28
|
|
|
| BlackSmoke kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas see esineb vaid mingi konkreetses wifi levialas võis kõikjal? Kui mingis konkreetses levialas, siis võib põhjus olla pigem AP-s või selle leivala muudes mõjudes, kui telefonis. Kui kõikjal, siis soovitaks tehase seadete taastamist, päris tihti aitab see hädade korral, millele konkreetset põhjust raske külge kleepida. Loomulikult võib olla viga ka telefonis endas, kuid kui telefon igati korras ja korralik, ning muid probleeme ei esine, siis jätaks selle kõige viimaseks võimaluseks. Kui viga oleks süsteemis, siis ilmselt oleks kisa juba ammu taevani, seega pigem välistaks selle võimaluse ... |
Esineb kõikjal nii kodus, tööl ja ka mujal. Kisa on selle teema kohta väga palju. Piisab googlisse panna "sony xperia xz1 compact bad wifi" ja teemasid on piisavalt. |
Kuna BT osas pidin käsitsi sundima telefoni ühenduma uuesti enamike seadmetega siis mõte wifi osas:
Kustuta ära vana salvestatud seadistus ("Unusta" vms funktsioon) ja häälesta uuesti konkreetne võrk.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
22.01.2019 15:21:20
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... pigem otsi probleemi paigaldatud rakendustest  |
No ei käi midagi taustal. BT on autoga suhtlemiseks. Vahel login ühte mängu sisse, aga pärast panen kinni ka.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2019 15:27:39
|
|
|
... voolusäästu all ei näita, et mõni äpp kahtlaselt palju kulutaks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.01.2019 16:26:33
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| mikulaine kirjutas: |
| Kas kellelgi peale Pie peale minekut aku kasutus ei ole ebareaalselt suureks läinud? Mul Compact tõmbab 10% tunnis põhimõtteliselt ooteolekus. Isegi siis kui killisin enda appid ära kõik. |
1-2 päeva peale uuendust võib igasugu anomaaliaid esineda, peale seda peaks süsteem olema suutnud ennast ära optimeerida ja võiks tavapärane elu normaalse kuluga jätkuda.
EDIT:
Aku osas. Minule näitas telefon aku seadete all, et 2 rakendust kulutavad taustal liiga palju ja pakkus võimalust nendel taustategevus keelata. Saab näha palju see akukulule mõju omab.
Üldiselt 9 puhul peaks käima taustal pidev kasutus-analüüs ning telefon aja jooksul õpib kasutaja mustrit tundma ning selle järgi protsessidega majandama.
Kas keegi on veel märganud järgmist probleemi?
Kui telefon on juhtme otsas (laadimas) siis aegajalt kipub protsess "Nutikas taustavalgus" vms kokku jooksma. Võib isegi paar-kolm korda järjest anda vastavat veateadet.
Ma pole aru saanud veel mis täpselt seda esile kutsub, peale selle, et juhtme otsas on telefon (XZ1). |
Peale sundpeatamist ja restarti kadusid need teated ära. Aga aku jookseb ikkagi arusaamatult tihti tühjaks. |
Akuga on mul nii ja naa. Samas on näha, et aja jooksul telefon raporteerib kulutavaid rakendusi ja nendel saab taustategevuse piirata.
See nutikas taustavalgustus crashis mul sundpeatamisest ja restartimisest hoolimata.
Nüüd kui läksin selle rakenduse seadete alla ja tühjendasin rakenduse mälu, see tundus, et lõpuks aitas - muidu loopis kogu aeg nii voodis kui autos veateadet, niipea kui voolukaabel järgi sai.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
22.01.2019 16:32:59
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... voolusäästu all ei näita, et mõni äpp kahtlaselt palju kulutaks? |
Ei ühtegi. Enne oli Ekraan.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2019 10:25:21
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| mikulaine kirjutas: |
| Kas kellelgi peale Pie peale minekut aku kasutus ei ole ebareaalselt suureks läinud? Mul Compact tõmbab 10% tunnis põhimõtteliselt ooteolekus. Isegi siis kui killisin enda appid ära kõik. |
1-2 päeva peale uuendust võib igasugu anomaaliaid esineda, peale seda peaks süsteem olema suutnud ennast ära optimeerida ja võiks tavapärane elu normaalse kuluga jätkuda.
EDIT:
Aku osas. Minule näitas telefon aku seadete all, et 2 rakendust kulutavad taustal liiga palju ja pakkus võimalust nendel taustategevus keelata. Saab näha palju see akukulule mõju omab.
Üldiselt 9 puhul peaks käima taustal pidev kasutus-analüüs ning telefon aja jooksul õpib kasutaja mustrit tundma ning selle järgi protsessidega majandama.
Kas keegi on veel märganud järgmist probleemi?
Kui telefon on juhtme otsas (laadimas) siis aegajalt kipub protsess "Nutikas taustavalgus" vms kokku jooksma. Võib isegi paar-kolm korda järjest anda vastavat veateadet.
Ma pole aru saanud veel mis täpselt seda esile kutsub, peale selle, et juhtme otsas on telefon (XZ1). |
Peale sundpeatamist ja restarti kadusid need teated ära. Aga aku jookseb ikkagi arusaamatult tihti tühjaks. |
Akuga on mul nii ja naa. Samas on näha, et aja jooksul telefon raporteerib kulutavaid rakendusi ja nendel saab taustategevuse piirata.
See nutikas taustavalgustus crashis mul sundpeatamisest ja restartimisest hoolimata.
Nüüd kui läksin selle rakenduse seadete alla ja tühjendasin rakenduse mälu, see tundus, et lõpuks aitas - muidu loopis kogu aeg nii voodis kui autos veateadet, niipea kui voolukaabel järgi sai. |
Rõõmustasin vara - ikka pillub "Nutikas taustavalgustus" on kokku jooksnud kui voolukaabel taga, harvemini kui varem, kuid siiski - probleem pole kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saalmaa
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2017
|
23.01.2019 17:04:11
|
|
|
Nii olen kõike proovinud.Kaks probleemi jäänud
1.wifi - lambist katkeb ja enam ei ühenda (erinevates võrkudes sama jama - restart ja siis toimib jälle)
Proovisin ka nii et lükkasin data välja ja wifi sisse (ööseks) ja hommikuks taas probleem lihtsalt ei connecti või ei leia enam võrku üldse.
2.Battery drain - kuskil 60% ümbruses hakkab lambist tyhjenema hirmsa hooga isegi kui telefoni ei puutu - kuigi osadel päevadel on asi nagu ok. hetkel seda siin kirjutama asudes oli 62% ja nüüd juba 50% (hetkel kasutan arvutit mitte xz1c).
Proovitud nii repaire kui factory reset kuna ei teinud uuendusi läbi arvuti siis puudub ka 8.0 et seda tagasi tuua - sellega probleeme polnud..
ps.repaire aitas nutika taustvalgustuse puhul - seda viga pole enam.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2019 17:25:22
|
|
|
| Saalmaa kirjutas: |
Nii olen kõike proovinud.Kaks probleemi jäänud
1.wifi - lambist katkeb ja enam ei ühenda (erinevates võrkudes sama jama - restart ja siis toimib jälle)
Proovisin ka nii et lükkasin data välja ja wifi sisse (ööseks) ja hommikuks taas probleem lihtsalt ei connecti või ei leia enam võrku üldse.
2.Battery drain - kuskil 60% ümbruses hakkab lambist tyhjenema hirmsa hooga isegi kui telefoni ei puutu - kuigi osadel päevadel on asi nagu ok. hetkel seda siin kirjutama asudes oli 62% ja nüüd juba 50% (hetkel kasutan arvutit mitte xz1c).
Proovitud nii repaire kui factory reset kuna ei teinud uuendusi läbi arvuti siis puudub ka 8.0 et seda tagasi tuua - sellega probleeme polnud..
ps.repaire aitas nutika taustvalgustuse puhul - seda viga pole enam. |
Repair jätab andmed alles?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saalmaa
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2017
|
23.01.2019 23:18:47
|
|
|
| tsitaat: |
Repair jätab andmed alles?
|
EI kahjuks mitte.
Enam ei teinud restore ka mitte, alustasin täiesti uuelt lehelt..isegi sd kaardi vahetasin ära.
Aku probleemi elab üle aga wifi probleem on siga häiriv...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.01.2019 10:01:15
|
|
|
| Saalmaa kirjutas: |
| tsitaat: |
Repair jätab andmed alles?
|
EI kahjuks mitte.
Enam ei teinud restore ka mitte, alustasin täiesti uuelt lehelt..isegi sd kaardi vahetasin ära.
Aku probleemi elab üle aga wifi probleem on siga häiriv... |
Tegin eile restore - ei jätnud tõesti andmeid alles, kuid selle kohta oli mitu suurt hoiatust, seega ok.
Eile õhtu jooksul kaabli otsas telefoni uuesti sättides igaljuhul ei loopinud enam nutika taustavalgustuse viga.
Wifi probleemi pole mul olnud, ei enne repairi ega peale repairi.
Tavaline XZ1 kasutusel.
Kas võib olla compacti teema?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
24.01.2019 11:01:22
|
|
|
| Ei, tavaline XZ1 kaotas ka aegaajalt wifi ära. Aga see oli android 8.0 viga , mitte otseselt XZ1 viga. 9.0-ga pole esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.01.2019 15:02:09
|
|
|
Peale repairi tundub muidu elu ilus, aga:
- mTasku ei kuva enam rakendust avades NFC märget all servas - varem oli vasakul "Ava QR-skänner" ja paremal "NFC ootel vms", nüüd ainult üks suur servast servani "Ava QR-skänner" nupp.
Telefonis NFC aktiveeritud ja töötab - näiteks ühiskaarti hakkab vägisi lugema kui rahakoti vastu satub.
Kuidas teil mTasku välja näeb?
Poes pole veel jõudnud käia, et proovida kas reaalselt toimib või mitte NFC mTasku märgise peal.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|