|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010
|
03.07.2018 09:50:30
|
|
|
Sai ka "veidi" nokitsetud oma vana arvuti kallal
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
12.08.2018 17:27:06
|
|
|
Ei ole kõige osavam pildistaja.
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
18.08.2018 21:25:04
|
|
|
Sants'i extensionid leidsid koha ka minu kastis...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
20.08.2018 19:18:58
|
|
|
miq12,
Väga Ilus ja natuke ka futuristlik
cpu plokk on nagu mingi teleport station
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
22.08.2018 11:29:56
|
|
|
| miq12, Kuidas Barrow jupid on?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
22.08.2018 11:53:19
|
|
|
metallika, tänud. Natuke futuristlik ja
Maxstpau, ei oska midagi halba kosta. Täitsa kvaliteetsed.
Minu lahendusel on siis kõik need rgb'd süngitud ja puldist juhitavad. Fan'id on ka Barrow omad ja nagu pildilt näha, suudavad ka täitsa välja välja lülitada ennast vajadusel, kui tempid on piisavalt madalat.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.08.2018 12:45:14
|
|
|
päris hea täpsus GPU ja esimeste FAN-ide vahel. mingit suurt reservi küll pole. vahelt ühtegi suuremat juhet või toru küll ei vii ja oleks gpu power connectorid serval, oleks kellad.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.08.2018 13:49:23
|
|
|
fractali korpused on vist arvestatud päris täpselt. mul oli nanos 980ti ja ees radika vahel 1-2 mm
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2018 11:55:32
|
|
|
sai jupid töökorra kontrolliks kokku pandud. enne kui normaalseid pilte teha, peab kuidagi kaablimajanduse inimlikuks saama.
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.08.2018 12:03:57
|
|
|
| Kolisid p5 ja vee pealt itx ja air peale?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2018 12:09:20
|
|
|
pots4t4j4, jah. 60x60x35 kolakas laua kõrval viskas kopa ette.
21x12x33 peaks nüüd kasti mõõtmed olema
for scale mõlemad vendid pildil on 92mm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.08.2018 12:35:26
|
|
|
| See on see mingi dan case?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2018 12:40:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| See on see mingi dan case? |
jah, dan a4-sfx.
| SilQ kirjutas: |
| londiste, Mis cooler seal peal on? |
cryorig c7 cu. <5cm on umbes kümme mõistlikult kaalutavat jahutust. pluss mõned, mida peab nokitsema-modima. see tundus kõige muretum lahendus. muidugi, vasest versiooni hind on kole kallis aga seda pisikest jahutust käes hoides andis see specijärgne 613g kaal ikka korralikult tunda
pikemalt muljeid lugedes paistis vask märgatava tulemuste vahe andma. sellises suuruses iga natukene loeb.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 28.08.2018 13:40:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
28.08.2018 13:29:48
|
|
|
| londiste, Mis cooler seal peal on? Oli ka mu üks korpuse listis, kui avastasin Loque. Sain just e-maili, et mu aasta alguses kickstarteri programmis ostetud korpus Ghost S1 hakkab varsti minu poole liikuma.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.08.2018 14:39:41
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| See on see mingi dan case? |
jah, dan a4-sfx.
| SilQ kirjutas: |
| londiste, Mis cooler seal peal on? |
cryorig c7 cu. <5cm on umbes kümme mõistlikult kaalutavat jahutust. pluss mõned, mida peab nokitsema-modima. see tundus kõige muretum lahendus. muidugi, vasest versiooni hind on kole kallis aga seda pisikest jahutust käes hoides andis see specijärgne 613g kaal ikka korralikult tunda
pikemalt muljeid lugedes paistis vask märgatava tulemuste vahe andma. sellises suuruses iga natukene loeb. |
Selles suuruses tõesti iga gramm tähtis, panid prosele conductonauti ka? Mis jahutusega video sul seal kastis?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
28.08.2018 15:54:43
|
|
|
londiste, Oled ise ka testidena võrrelnud see vs mõni alumiinium kärakas?
Muidugi Dan'il on jäetud CPU cooleri jaoks veel vähem ruumi kui seda on jäetud Ghost S1 jaoks. Tal koguni 66mm.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
01.09.2018 23:36:49
|
|
|
| londiste kirjutas: |
fractali korpused on vist arvestatud päris täpselt. mul oli nanos 980ti ja ees radika vahel 1-2 mm  |
Eks oleneb juppidest, minu R5'l igatahes 280mm radikat (X61) kasutades korpuse tagumisele otsale tavamõõtudes 120/140mm ventilaator enam ei mahtunud ning olin sunnitud sinna panema õhukese variandi (mis teeb oma tööd küll üllatavalt asjalikult ja vaikselt).
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
15.09.2018 23:03:46
|
|
|
talve tulekul pole vajadust vist soojale maale sõita - saab ka kodus pruuniks teiseks jõulupühaks
ei, aga tegelikult, milleks see vajalik on?
PC-d kasutades käib action ju läbi monitori; ega see RGB vent ju FPSe ega G-synci juurde ei anna; pigem on see häiriv ja segav, kui mingist otsast positiivne
veena mind
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
16.09.2018 03:00:02
|
|
|
Mulle meeldib RGB, sulle mitte. So what? Ma ei mõista sind hukka ega hakka halama siin. Nii et palun proovi oma emotioone talitseda, mitte ära aja jama suust välja. Parem vii ennast kurssi, mis maailmas toimub. Võta youtube lahti ja uuri natuke.
Mul on kast nagunii maxi lähedane gamer ja 35" G-Synciga Ultrawide ka olemas, et ma tõesti arvan, et võin ka mõne tulukesse sinna juurde panna silmailuks. Vabandust, kui sa ennast nüüd kehvasti tunned.
Mul terve kodu ka Philips Hue valgust täis, sa vist saaks infarkti, kui sa siia satuks. Naljakas on see, et kõigile külalistele on väga meeldinud nii kodu, kui ka arvuti. Pead ennast kuhugi isoleerima ühiskonnast. Ma ei oska praegu aidata sind.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
16.09.2018 04:23:10
|
|
|
DayDream,
miks videole pole lasknud teha custom rgb backplate? kuskil oli keegi meil siin kes tegi - vist isegi siin teemas äkki?
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.09.2018 05:08:59
|
|
|
| DayDream kirjutas: |
Mulle meeldib RGB, sulle mitte. So what? Ma ei mõista sind hukka ega hakka halama siin. Nii et palun proovi oma emotioone talitseda, mitte ära aja jama suust välja. Parem vii ennast kurssi, mis maailmas toimub. Võta youtube lahti ja uuri natuke.
Mul on kast nagunii maxi lähedane gamer ja 35" G-Synciga Ultrawide ka olemas, et ma tõesti arvan, et võin ka mõne tulukesse sinna juurde panna silmailuks. Vabandust, kui sa ennast nüüd kehvasti tunned.
Mul terve kodu ka Philips Hue valgust täis, sa vist saaks infarkti, kui sa siia satuks. Naljakas on see, et kõigile külalistele on väga meeldinud nii kodu, kui ka arvuti. Pead ennast kuhugi isoleerima ühiskonnast. Ma ei oska praegu aidata sind. |
Philipsi pirnid on tiba teine teema - need on ju konkreetselt valguseallikad, mitte ventikad.
Mis ma sest youtube'ist vahin.. siiras küsimus oli konkreetselt sinule
Kui on silmailu, no okei, sellest ühest sõnast võinud piisata
.. aga mängides siis ei häiri kui vikerkaar sul monitori kõrval?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
16.09.2018 09:41:25
|
|
|
Ma ka ei saa sellest suurest RGB heidist aru. Täiesti maitse asi ju. Isiklikult meeldib, et kodus iga asi on läbi mõeldud ja läheb kokku ümbritsevaga - osa on eredamad asjad ja osad asjad taustal.
Või kui asi on praktiline siis peab olema tagasihoidlik kohe? Igaühel ju oma sisustus kodus ja oma valik mis seal on. Väljend "pedemajakas" jms näitab lihtsalt matslikkust imo.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
16.09.2018 11:55:06
|
|
|
metallika, sest kõigele lisaks olen ma ASUSe ja Corsairi fanboy ja see helendav Strixi logo videokaardi backplatel on igati meelejärgi.
Early Access, kui see kuidagigi segaks, siis usu mind, ma ei hoiaks kasti molu kõrval.
cabbage, just.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
16.09.2018 11:59:50
|
|
|
DayDream,
Tee või lase teha backplate ning saad veel suurema strix logo ja ka rohkem valgust
Bling bling ju
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
16.09.2018 12:02:51
|
|
|
| metallika, ma ei taha sellist asja. Liiga porno minu jaoks. Valgust on piisavalt. Kui oleks rohkem tahtnud, oleks läinud LL ventide peale (16 LED-i per vent), mitte ML PRO RGB (4 LED-i per vent).
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.09.2018 13:56:51
|
|
|
DayDream'i kast pole mu teetass, ent suudan teiste teetassi respekteerida ja kui inimesel ongi selline maitse-tahe, siis miks mitte. Pigem on jabur see RGB igalepoole hädavajalik lisamine muudele parameetritele mitte mõeldes. DayDream ei tundu selline kasutaja olevat.
Kui viitsid võiksid video siia postitada, mis olekus valgus on ja, kuidas muutub, et selgem pilt oleks. Küljevaatest otse pildid oleks ka okeid. GPU'de tootjad võiksid toitepesasid ikka otsa peale liigutama hakata juba, tüütud need aknast passivad kaablid, olgugi sleeve'tud. Saatke pakipostiga tegelasele GPU backplate, millel LED'id sees, eks siis oleks näha, mis tulemus.
Üldiselt ütleks, et tervikpilti on mõnus vaadata ja kvaliteetpilpad teevad head meelt, ent endale ei sooviks. Ise üritan kõik LED'id, mida vaja ei ole, välja lülitada või küljest kiskuda (eriti nt. sinised LED'id igalpool, mis on eriti eredad ja tekitavad ebavajalikku valgust tuppa).
RGB valgustid vs. RGB valgustus suhtes ütleks, et ikka suht sama. Kui sulle igasugune RGB meeldib, siis meeldib see sulle ka masinas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.09.2018 15:22:19
|
|
|
Väga ilus, rohkem meeldiks kui poleks nii palju ledi. Aga ei kõik tip top ja peaasi kui omanik ise rahul on
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
16.09.2018 15:39:22
|
|
|
Pahandus80, tänud. Ledid saab kenasti kõik korraga välja lülitada puldist, seega ei sega üldse, kui vaja vähe hämaramas midagi teha.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
16.09.2018 18:47:44
|
|
|
| rmc kirjutas: |
DayDream'i kast pole mu teetass, ent suudan teiste teetassi respekteerida ja kui inimesel ongi selline maitse-tahe, siis miks mitte. Pigem on jabur see RGB igalepoole hädavajalik lisamine muudele parameetritele mitte mõeldes. DayDream ei tundu selline kasutaja olevat.
Kui viitsid võiksid video siia postitada, mis olekus valgus on ja, kuidas muutub, et selgem pilt oleks. Küljevaatest otse pildid oleks ka okeid. GPU'de tootjad võiksid toitepesasid ikka otsa peale liigutama hakata juba, tüütud need aknast passivad kaablid, olgugi sleeve'tud. Saatke pakipostiga tegelasele GPU backplate, millel LED'id sees, eks siis oleks näha, mis tulemus.
Üldiselt ütleks, et tervikpilti on mõnus vaadata ja kvaliteetpilpad teevad head meelt, ent endale ei sooviks. Ise üritan kõik LED'id, mida vaja ei ole, välja lülitada või küljest kiskuda (eriti nt. sinised LED'id igalpool, mis on eriti eredad ja tekitavad ebavajalikku valgust tuppa).
RGB valgustid vs. RGB valgustus suhtes ütleks, et ikka suht sama. Kui sulle igasugune RGB meeldib, siis meeldib see sulle ka masinas. |
Teen paari nädala jooksul video + rohkem pilte kogu setupist + arvuti ise. Kirjutan siia teemasse siis ka, kui huvi on.
Kogu setup Corsair iCUE-ga (klaver, stand, hiir, paljud arvuti komponentidest) + mobo, video ja RAM Asus AuraSync-iga hallatav ja omavahel võimalik vastavalt syncida ja praktiliselt võin iga üksikut LED pirni eraldi hallata (jah, saab ka välja lülitada ).
Mul on jah ikka valitud muude parameetrite järgi komponendid , mitte RGB. Viimane on siis lihtsalt tore boonus ning nagu Computex-il näha võisite, siis RGB on paratamatul tänapäev ja tulevik, enamus high-end tooted on seda täis.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
26.11.2018 23:23:02
|
|
|
Vahelduseks otsustasin "hullu panna":
Spoiler 
Kuna plekist kast sahises valjult, tekkis soov katsetada, kui vaikseks ma ikkagi arvuti olemasoleva kolaga saan. Kast oli küll suur, kuid ikka oli seal hästi ebamugav üritada ventikate riputamiseks kummipaelu vedada jne. Lammutasin kasti juppideks. Panin emaplaadialuse pleki liimpuidust plaadile, emaplaadi sinna peale. Püsti hoiab seda värki poole cm paksune pleksiklaasist tald, mis on kipsikruvidega puitplaadi küljes kinni. Kuna see ei aidanud, ventikate lärm oli ikka jube, otsustasin edasi pusida. Sain Tehnikaringlusest suured molexiga vendid, mis käivad 5 voldiga. Üks läks toiteploki korpusele, väljapoole, kummipuksidele. Teine tuulutab Q6600 prose radikat. Kolmas puhub videokaardile, mille pisikese, lärmaka originaalvendi ma minema viskasin. Süsteem muutus väga vaikseks.
Tavaolekus, nagu netiskäimine, musanikerdamine Fruityloopsiga, Gimp jne on prose kraad 50 kandis, videokaart 30 ja 35 vahel. Toas on kraade hetkel 25, vahel kütan 30-ni kah. Meeldib, mis parata.
Mänge ma ei mängi. Küll aga võibolla katsetan millalgi süsteemi käitumist videotöötluses.
Mõte on korjata liimpuidust mööbliplaate ja neist arvutile kast teha.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
27.11.2018 00:27:55
|
|
|
| Kui tahad päriselt vaikseks saada, siis tava-HDD kaota ära - see teeb juba märkimisväärse vahe sisse. Platteride keerlemine on päris arvestatav müraallikas, kui ülejäänud on köik vait.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.11.2018 04:09:25
|
|
|
HDD on asendis "trükkplaat ülalpool" ja nii saan ma nurkade alla pehmeid patju panna. Lebomatist lõikan välja ja liimin paika. Toimivad.
Aga jah, läpaka kõvakettad on vaiksemad. Variant on ka tõesti SSD.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
13.01.2019 07:29:42
|
|
|
ei midagi erililist
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
13.01.2019 13:44:22
|
|
|
super endale meeldib ka sama stiil, tänapäeva populaarsete rgb lgbt jõulukuuskede vahele
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
13.01.2019 16:29:03
|
|
|
Veel üks lihtne kast:
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.01.2019 19:18:45
|
|
|
Väga huvitav, ideaalset pilti häirib radika kirja tagurpidi olek
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
14.01.2019 19:43:05
|
|
|
| Sants kirjutas: |
statius h1, Nu täitsa vinge ju Kas need on Lian Li rgb pikendused muidu? |
Jah Lian Li kaablid, võiksid natuke pikemad olla ja ei paindu hästi muidu enam vähem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
14.01.2019 21:52:33
|
|
|
statius h1, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
14.01.2019 22:35:22
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
| statius h1, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis? |
Specid samad mis profiilis, kastiks inwin 303 ja gpu block BYKSKI ning ülejäänud jahutus kõik barrowi toodang.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.01.2019 19:51:40
|
|
|
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.01.2019 20:09:55
|
|
|
| Järjestusel pole mingit vahet.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
16.01.2019 20:12:55
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline?  |
Sai nii pandud kuna oli kergem teostada ja ei tohiks väga suurt vahet olla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.01.2019 21:10:37
|
|
|
| statius h1 kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline?  |
Sai nii pandud kuna oli kergem teostada ja ei tohiks väga suurt vahet olla. |
Selge.Asi sellel,e tahaks ka miskit taolist teostada aga igasugune tagasi side on teretulnud.Siiski jään oma versiooni juurde kuna see mõistlikum sry.
Kuna ei ole mõistlik cpu ära kasutatud ehk kuumaks aetud vedelik gpu-sse jagada aga siiski tänud
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|