Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2018 09:50:30 vasta tsitaadiga

Sai ka "veidi" nokitsetud oma vana arvuti kallal icon_smile.gif















Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.08.2018 17:27:06 vasta tsitaadiga


Ei ole kõige osavam pildistaja.

_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 21:25:04 vasta tsitaadiga

Sants'i extensionid leidsid koha ka minu kastis...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2018 21:37:17 vasta tsitaadiga

Nice thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 19:11:32 vasta tsitaadiga



Rohkem pilte: https://imgur.com/a/tEAo2Ee
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2018 19:18:58 vasta tsitaadiga

miq12,

Väga Ilus ja natuke ka futuristlik icon_smile.gif

cpu plokk on nagu mingi teleport station icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 11:29:56 vasta tsitaadiga

miq12, Kuidas Barrow jupid on?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 11:53:19 vasta tsitaadiga

metallika, tänud. Natuke futuristlik ja
Maxstpau, ei oska midagi halba kosta. Täitsa kvaliteetsed.
Minu lahendusel on siis kõik need rgb'd süngitud ja puldist juhitavad. Fan'id on ka Barrow omad ja nagu pildilt näha, suudavad ka täitsa välja välja lülitada ennast vajadusel, kui tempid on piisavalt madalat.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.08.2018 12:45:14 vasta tsitaadiga

päris hea täpsus GPU ja esimeste FAN-ide vahel. thumbs_up.gif mingit suurt reservi küll pole. vahelt ühtegi suuremat juhet või toru küll ei vii ja oleks gpu power connectorid serval, oleks kellad.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 13:49:23 vasta tsitaadiga

fractali korpused on vist arvestatud päris täpselt. mul oli nanos 980ti ja ees radika vahel 1-2 mm icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2018 15:46:17 vasta tsitaadiga

High-Q, londiste, Ruumi maa ja ilm, vastavalt sellele sai ka esimene radikas valitud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 11:55:32 vasta tsitaadiga

sai jupid töökorra kontrolliks kokku pandud. enne kui normaalseid pilte teha, peab kuidagi kaablimajanduse inimlikuks saama.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 12:03:57 vasta tsitaadiga

Kolisid p5 ja vee pealt itx ja air peale?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 12:09:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, jah. 60x60x35 kolakas laua kõrval viskas kopa ette.
21x12x33 peaks nüüd kasti mõõtmed olema icon_smile.gif

for scale mõlemad vendid pildil on 92mm.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 12:35:26 vasta tsitaadiga

See on see mingi dan case?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 12:40:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
See on see mingi dan case?
jah, dan a4-sfx.

SilQ kirjutas:
londiste, Mis cooler seal peal on?
cryorig c7 cu. <5cm on umbes kümme mõistlikult kaalutavat jahutust. pluss mõned, mida peab nokitsema-modima. see tundus kõige muretum lahendus. muidugi, vasest versiooni hind on kole kallis aga seda pisikest jahutust käes hoides andis see specijärgne 613g kaal ikka korralikult tunda icon_biggrin.gif
pikemalt muljeid lugedes paistis vask märgatava tulemuste vahe andma. sellises suuruses iga natukene loeb.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 28.08.2018 13:40:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.08.2018 13:29:48 vasta tsitaadiga

londiste, Mis cooler seal peal on? Oli ka mu üks korpuse listis, kui avastasin Loque. Sain just e-maili, et mu aasta alguses kickstarteri programmis ostetud korpus Ghost S1 hakkab varsti minu poole liikuma.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2018 14:39:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
See on see mingi dan case?
jah, dan a4-sfx.

SilQ kirjutas:
londiste, Mis cooler seal peal on?
cryorig c7 cu. <5cm on umbes kümme mõistlikult kaalutavat jahutust. pluss mõned, mida peab nokitsema-modima. see tundus kõige muretum lahendus. muidugi, vasest versiooni hind on kole kallis aga seda pisikest jahutust käes hoides andis see specijärgne 613g kaal ikka korralikult tunda icon_biggrin.gif
pikemalt muljeid lugedes paistis vask märgatava tulemuste vahe andma. sellises suuruses iga natukene loeb.


Selles suuruses tõesti iga gramm tähtis, panid prosele conductonauti ka? Mis jahutusega video sul seal kastis?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.08.2018 15:54:43 vasta tsitaadiga

londiste, Oled ise ka testidena võrrelnud see vs mõni alumiinium kärakas?
Muidugi Dan'il on jäetud CPU cooleri jaoks veel vähem ruumi kui seda on jäetud Ghost S1 jaoks. Tal koguni 66mm.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2018 23:36:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
fractali korpused on vist arvestatud päris täpselt. mul oli nanos 980ti ja ees radika vahel 1-2 mm icon_biggrin.gif


Eks oleneb juppidest, minu R5'l igatahes 280mm radikat (X61) kasutades korpuse tagumisele otsale tavamõõtudes 120/140mm ventilaator enam ei mahtunud ning olin sunnitud sinna panema õhukese variandi (mis teeb oma tööd küll üllatavalt asjalikult ja vaikselt).
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 22:22:25 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 23:03:46 vasta tsitaadiga

talve tulekul pole vajadust vist soojale maale sõita - saab ka kodus pruuniks teiseks jõulupühaks

ei, aga tegelikult, milleks see vajalik on?
PC-d kasutades käib action ju läbi monitori; ega see RGB vent ju FPSe ega G-synci juurde ei anna; pigem on see häiriv ja segav, kui mingist otsast positiivne icon_rolleyes.gif
veena mind
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 03:00:02 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib RGB, sulle mitte. So what? Ma ei mõista sind hukka ega hakka halama siin. Nii et palun proovi oma emotioone talitseda, mitte ära aja jama suust välja. Parem vii ennast kurssi, mis maailmas toimub. Võta youtube lahti ja uuri natuke.
Mul on kast nagunii maxi lähedane gamer ja 35" G-Synciga Ultrawide ka olemas, et ma tõesti arvan, et võin ka mõne tulukesse sinna juurde panna silmailuks. Vabandust, kui sa ennast nüüd kehvasti tunned. icon_lol.gif

Mul terve kodu ka Philips Hue valgust täis, sa vist saaks infarkti, kui sa siia satuks. icon_lol.gif Naljakas on see, et kõigile külalistele on väga meeldinud nii kodu, kui ka arvuti. icon_lol.gif Pead ennast kuhugi isoleerima ühiskonnast. Ma ei oska praegu aidata sind.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 04:23:10 vasta tsitaadiga

DayDream,

miks videole pole lasknud teha custom rgb backplate? kuskil oli keegi meil siin kes tegi - vist isegi siin teemas äkki? beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 05:08:59 vasta tsitaadiga

DayDream kirjutas:
Mulle meeldib RGB, sulle mitte. So what? Ma ei mõista sind hukka ega hakka halama siin. Nii et palun proovi oma emotioone talitseda, mitte ära aja jama suust välja. Parem vii ennast kurssi, mis maailmas toimub. Võta youtube lahti ja uuri natuke.
Mul on kast nagunii maxi lähedane gamer ja 35" G-Synciga Ultrawide ka olemas, et ma tõesti arvan, et võin ka mõne tulukesse sinna juurde panna silmailuks. Vabandust, kui sa ennast nüüd kehvasti tunned. icon_lol.gif

Mul terve kodu ka Philips Hue valgust täis, sa vist saaks infarkti, kui sa siia satuks. icon_lol.gif Naljakas on see, et kõigile külalistele on väga meeldinud nii kodu, kui ka arvuti. icon_lol.gif Pead ennast kuhugi isoleerima ühiskonnast. Ma ei oska praegu aidata sind.
Philipsi pirnid on tiba teine teema - need on ju konkreetselt valguseallikad, mitte ventikad.
Mis ma sest youtube'ist vahin.. siiras küsimus oli konkreetselt sinule
Kui on silmailu, no okei, sellest ühest sõnast võinud piisata icon_smile.gif

.. aga mängides siis ei häiri kui vikerkaar sul monitori kõrval?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2018 09:41:25 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa sellest suurest RGB heidist aru. Täiesti maitse asi ju. Isiklikult meeldib, et kodus iga asi on läbi mõeldud ja läheb kokku ümbritsevaga - osa on eredamad asjad ja osad asjad taustal.
Või kui asi on praktiline siis peab olema tagasihoidlik kohe? Igaühel ju oma sisustus kodus ja oma valik mis seal on. Väljend "pedemajakas" jms näitab lihtsalt matslikkust imo.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 11:55:06 vasta tsitaadiga

metallika, sest kõigele lisaks olen ma ASUSe ja Corsairi fanboy ja see helendav Strixi logo videokaardi backplatel on igati meelejärgi. icon_biggrin.gif

Early Access, kui see kuidagigi segaks, siis usu mind, ma ei hoiaks kasti molu kõrval.

cabbage, just. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 11:59:50 vasta tsitaadiga

DayDream,

Tee või lase teha backplate ning saad veel suurema strix logo ja ka rohkem valgust icon_biggrin.gif

Bling bling ju beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:02:51 vasta tsitaadiga

metallika, ma ei taha sellist asja. Liiga porno minu jaoks. Valgust on piisavalt. Kui oleks rohkem tahtnud, oleks läinud LL ventide peale (16 LED-i per vent), mitte ML PRO RGB (4 LED-i per vent).
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 13:56:51 vasta tsitaadiga

DayDream'i kast pole mu teetass, ent suudan teiste teetassi respekteerida ja kui inimesel ongi selline maitse-tahe, siis miks mitte. Pigem on jabur see RGB igalepoole hädavajalik lisamine muudele parameetritele mitte mõeldes. DayDream ei tundu selline kasutaja olevat.
Kui viitsid võiksid video siia postitada, mis olekus valgus on ja, kuidas muutub, et selgem pilt oleks. Küljevaatest otse pildid oleks ka okeid. GPU'de tootjad võiksid toitepesasid ikka otsa peale liigutama hakata juba, tüütud need aknast passivad kaablid, olgugi sleeve'tud. Saatke pakipostiga tegelasele GPU backplate, millel LED'id sees, eks siis oleks näha, mis tulemus.

Üldiselt ütleks, et tervikpilti on mõnus vaadata ja kvaliteetpilpad teevad head meelt, ent endale ei sooviks. Ise üritan kõik LED'id, mida vaja ei ole, välja lülitada või küljest kiskuda (eriti nt. sinised LED'id igalpool, mis on eriti eredad ja tekitavad ebavajalikku valgust tuppa).

RGB valgustid vs. RGB valgustus suhtes ütleks, et ikka suht sama. Kui sulle igasugune RGB meeldib, siis meeldib see sulle ka masinas.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 15:22:19 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:


Rohkem pilte: https://imgur.com/a/tEAo2Ee


Väga ilus, rohkem meeldiks kui poleks nii palju ledi. Aga ei kõik tip top ja peaasi kui omanik ise rahul on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 15:39:22 vasta tsitaadiga

Pahandus80, tänud. Ledid saab kenasti kõik korraga välja lülitada puldist, seega ei sega üldse, kui vaja vähe hämaramas midagi teha.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 18:47:44 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
DayDream'i kast pole mu teetass, ent suudan teiste teetassi respekteerida ja kui inimesel ongi selline maitse-tahe, siis miks mitte. Pigem on jabur see RGB igalepoole hädavajalik lisamine muudele parameetritele mitte mõeldes. DayDream ei tundu selline kasutaja olevat.
Kui viitsid võiksid video siia postitada, mis olekus valgus on ja, kuidas muutub, et selgem pilt oleks. Küljevaatest otse pildid oleks ka okeid. GPU'de tootjad võiksid toitepesasid ikka otsa peale liigutama hakata juba, tüütud need aknast passivad kaablid, olgugi sleeve'tud. Saatke pakipostiga tegelasele GPU backplate, millel LED'id sees, eks siis oleks näha, mis tulemus.

Üldiselt ütleks, et tervikpilti on mõnus vaadata ja kvaliteetpilpad teevad head meelt, ent endale ei sooviks. Ise üritan kõik LED'id, mida vaja ei ole, välja lülitada või küljest kiskuda (eriti nt. sinised LED'id igalpool, mis on eriti eredad ja tekitavad ebavajalikku valgust tuppa).

RGB valgustid vs. RGB valgustus suhtes ütleks, et ikka suht sama. Kui sulle igasugune RGB meeldib, siis meeldib see sulle ka masinas.

Teen paari nädala jooksul video + rohkem pilte kogu setupist + arvuti ise. Kirjutan siia teemasse siis ka, kui huvi on.

Kogu setup Corsair iCUE-ga (klaver, stand, hiir, paljud arvuti komponentidest) + mobo, video ja RAM Asus AuraSync-iga hallatav ja omavahel võimalik vastavalt syncida ja praktiliselt võin iga üksikut LED pirni eraldi hallata (jah, saab ka välja lülitada icon_lol.gif ).

Mul on jah ikka valitud muude parameetrite järgi komponendid icon_smile.gif , mitte RGB. Viimane on siis lihtsalt tore boonus ning nagu Computex-il näha võisite, siis RGB on paratamatul tänapäev ja tulevik, enamus high-end tooted on seda täis.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 23:23:02 vasta tsitaadiga

Vahelduseks otsustasin "hullu panna":

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna plekist kast sahises valjult, tekkis soov katsetada, kui vaikseks ma ikkagi arvuti olemasoleva kolaga saan. Kast oli küll suur, kuid ikka oli seal hästi ebamugav üritada ventikate riputamiseks kummipaelu vedada jne. Lammutasin kasti juppideks. Panin emaplaadialuse pleki liimpuidust plaadile, emaplaadi sinna peale. Püsti hoiab seda värki poole cm paksune pleksiklaasist tald, mis on kipsikruvidega puitplaadi küljes kinni. Kuna see ei aidanud, ventikate lärm oli ikka jube, otsustasin edasi pusida. Sain Tehnikaringlusest suured molexiga vendid, mis käivad 5 voldiga. Üks läks toiteploki korpusele, väljapoole, kummipuksidele. Teine tuulutab Q6600 prose radikat. Kolmas puhub videokaardile, mille pisikese, lärmaka originaalvendi ma minema viskasin. Süsteem muutus väga vaikseks.

Tavaolekus, nagu netiskäimine, musanikerdamine Fruityloopsiga, Gimp jne on prose kraad 50 kandis, videokaart 30 ja 35 vahel. Toas on kraade hetkel 25, vahel kütan 30-ni kah. Meeldib, mis parata.
Mänge ma ei mängi. Küll aga võibolla katsetan millalgi süsteemi käitumist videotöötluses.

Mõte on korjata liimpuidust mööbliplaate ja neist arvutile kast teha.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 00:27:55 vasta tsitaadiga

Kui tahad päriselt vaikseks saada, siis tava-HDD kaota ära - see teeb juba märkimisväärse vahe sisse. Platteride keerlemine on päris arvestatav müraallikas, kui ülejäänud on köik vait.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 04:09:25 vasta tsitaadiga

HDD on asendis "trükkplaat ülalpool" ja nii saan ma nurkade alla pehmeid patju panna. Lebomatist lõikan välja ja liimin paika. Toimivad.
Aga jah, läpaka kõvakettad on vaiksemad. Variant on ka tõesti SSD.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 07:29:42 vasta tsitaadiga

ei midagi erililist


_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 13:44:22 vasta tsitaadiga

super thumbs_up.gif endale meeldib ka sama stiil, tänapäeva populaarsete rgb lgbt jõulukuuskede vahele
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 16:29:03 vasta tsitaadiga

Veel üks lihtne kast:
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.01.2019 16:38:06 vasta tsitaadiga

Panen ka ilma vilkuriteta kasti.

Spoiler Spoiler Spoiler


Siin rohkem pilte:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=748237&highlight=
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 18:54:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:04:42 vasta tsitaadiga

statius h1, Nu täitsa vinge ju thumbs_up.gif Kas need on Lian Li rgb pikendused muidu?
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:18:45 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, ideaalset pilti häirib radika kirja tagurpidi olek icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:43:05 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
statius h1, Nu täitsa vinge ju thumbs_up.gif Kas need on Lian Li rgb pikendused muidu?

Jah Lian Li kaablid, võiksid natuke pikemad olla ja ei paindu hästi muidu enam vähem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 21:52:33 vasta tsitaadiga

statius h1, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 22:35:22 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
statius h1, väga viisakas. mis kast on? spec ilmselt muidu sama mis profiilis?

Specid samad mis profiilis, kastiks inwin 303 ja gpu block BYKSKI ning ülejäänud jahutus kõik barrowi toodang.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 19:51:40 vasta tsitaadiga

To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas eusa_think.gif või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:09:55 vasta tsitaadiga

Järjestusel pole mingit vahet.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:12:55 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas eusa_think.gif või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline? icon_rolleyes.gif

Sai nii pandud kuna oli kergem teostada ja ei tohiks väga suurt vahet olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 21:10:37 vasta tsitaadiga

statius h1 kirjutas:
rycyve kirjutas:
To statius h1 kast on ok aga see vesi jahutuse komponentide järjestus vedeliku voolu suhtes tekitab küsimuse ehk siis enda loogika järgi teeks ma nii et,
pump+cpu+radikas+gpu+radikas aga sul pump+radikas+cpu+gpu+radikas eusa_think.gif või siis seda oleks keerulisem teostada või see pole oluline? icon_rolleyes.gif

Sai nii pandud kuna oli kergem teostada ja ei tohiks väga suurt vahet olla.

Selge.Asi sellel,e tahaks ka miskit taolist teostada aga igasugune tagasi side on teretulnud.Siiski jään oma versiooni juurde kuna see mõistlikum sry.
Kuna ei ole mõistlik cpu ära kasutatud ehk kuumaks aetud vedelik gpu-sse jagada aga siiski tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.