|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.01.2019 11:59:35
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Draqula, kuna mul see vanake LG kodukino ARC´d ei toeta, siis lähen võtan täna mingi Sony soundbari ära ning kodukino võtan endale.
Lisapulte jms minu vanemad ei taha. |
Kui ei ole audio kvaliteedi osas liiga kõrgeid ootuseid (lihtsalt parem kui teleka enda kõlarid) siis peaks ok hinnaga soundbar asja ära ajama (kriitilise kuulaja jaoks ok häält tegev soundbar maksab juba päris raha).
Oma vanemate puhul tõenäoliselt läheks ka soundbar teed - keep it simple.
Kui Sony audio teema siis kõige parem valik oma käega katsuda peaks olema:
https://t1tallinn.com/kauplus/sony-center/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
15.01.2019 11:59:58
|
|
|
Draqula, arvatavasti on suvaline 300€ soundbar parem kui teleka enda kõlarid
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.01.2019 14:46:33
|
|
|
ei pruugi sugugi nii olla. Ma mingit samasugust "soodsat" LG soundbari LG teleka all kuulen, no see oli mu kõrva arvates ikka müümiseks aga mitte kuulamiseks tehtud asi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 18:01:11
|
|
|
| B7 mängib kettalt 4k filmi millel olemas ka atmose content aga ress ära ei tuvasta, et atmose formaat oleks. Ometi efekt justkui on selline nagu mängitakse atmose helirada. Kuidas sellega tegelikult on...on telekas üldse võimeline selleks?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.01.2019 18:19:41
|
|
|
| Ress on kuidas ühendatud?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 18:25:30
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Ress on kuidas ühendatud? |
Arc iga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.01.2019 18:26:46
|
|
|
(ress ikka toetab atmost?)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.01.2019 18:35:00
|
|
|
Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 18:43:11
|
|
|
| anubis kirjutas: |
(ress ikka toetab atmost?)  |
No ikka
| McCoffin kirjutas: |
Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama. |
Siis ei olegi muud võimalust kui ainult arvutist hdmiga ressiga et atmost saada?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.01.2019 18:50:59
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama. |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.01.2019 19:11:49
|
|
|
| Jah, Atmose allikad peavad otse ressi minema.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 19:27:33
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Jah, Atmose allikad peavad otse ressi minema. |
Ei noh teleka arci kaudu läheb ka ju ressi lihtsalt sealt kaudu pole see toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
15.01.2019 19:44:34
|
|
|
Kas ketas ressi taha oleks lahendus?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.01.2019 20:58:49
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| Kas ketas ressi taha oleks lahendus? |
Kas sul ress oskab ketta pealt videot mängida? Kahtlen. PIgem siis mingine Atmost toetav meediapleier (Vero 4K+, Nvidia Shield, Mibox 3, mingid kvaliteetsemad hiinakad...) ligi võtta ja sinna külge ketas.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 21:25:28
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| aksel kirjutas: |
| Kas ketas ressi taha oleks lahendus? |
Kas sul ress oskab ketta pealt videot mängida? Kahtlen. PIgem siis mingine Atmost toetav meediapleier (Vero 4K+, Nvidia Shield, Mibox 3, mingid kvaliteetsemad hiinakad...) ligi võtta ja sinna külge ketas. |
Tundub vist kõige mõistlikum lahendus. Suht tüütu läpparit ressi juurde lohistada alati kui filmi vaja vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.01.2019 22:10:27
|
|
|
| Tüüpiline lahendus on NAS+meediapeier ressi küljes. Siis ei pea ketast ühendamas käima. Näiteks Apple TV 4K ei olegi USB auke (Puhastverd Atmost veel ei toeta ka muidugi)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.01.2019 23:02:13
|
|
|
Nas ei ole tingimata vaja, kuna ketta saab paljudele meediamängijatele lisada, paljud nas seadmed hdmi liidesega teleri külge ühendada, jne jne
Kuid BSplayer arvutis on ka valik.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.01.2019 23:09:36
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| A miks 4k HDR contenti välisele kettale ei pane ja siis ketta otse teleka taha? Sony x900 peal kõik hdr filmid nii vaadanud, samas sõbra samsungi peal nii mõnelgi samal filmil heli ei toeta. |
Just on arutelu, et nii ei saa atmose heli ressi kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
16.01.2019 00:28:30
|
|
|
Ma tänan vahepeal LG 55SK8500 poole suunajaid. Paar tundi Teliast "Techincolor Ekspert" seadega paari saadet vaadanud ja pole hullu miskit plasma pealt tulles. ETV HD pilt on ilus. Oli hea ost!
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
16.01.2019 10:34:24
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Nas ei ole tingimata vaja, kuna ketta saab paljudele meediamängijatele lisada, paljud nas seadmed hdmi liidesega teleri külge ühendada, jne jne
Kuid BSplayer arvutis on ka valik. |
Ega ma polegi väitnud, et see vajalik on, aga see on kõige mugavam combo lihtsalt. Ja kui lihtne on meediamängija ketta võrku sheerimine, et sinna mugavalt asju kopeerida - isegi kui on lihtne, siis töökindlus?
Kas mõni NAS toetab HDMI kaudu Atmost?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.01.2019 11:26:06
|
|
|
See arutelu peak s olema rohkem meediamängijate teemas. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=427162&highlight=
| ot: |
McCoffin, Ma NASi kaudu Atmose osas pole proovinud, võimalus oleks, kODI toetab ju Atmose väljastust mu teada.
Meediamängija ka toetab nii Atmose edastust, (kui ka kõvaketast, millele saab üle võrgu ligi ning andmeid liigutada sinna, miks ei peak ssee töökindel olema?) aga see ei morjenda mind 5.1 setupi puhul. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
16.01.2019 17:09:56
|
|
|
| Eks haakub mõlema teemaga - point just selles, et kui tahad Atmose heli kuulata, siis telekast ressi sa seda täna ei saa. ARC kanalil pole lihtsalt piisavalt ribalaiust, et Atmose striimi läbi lasta, DD 5.1 pääseb veel läbi. Kuidas Atmost kuulata, seda võib tõesti lahata meediamängijate teemas.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2019 17:37:47
|
|
|
aa mis asi see on mida siis netflix läbi arci suudab lasta? Saan aru, et kohitsetud atmos aga ress saab selgelt aru ka, et atmose signaal temani nüüd jõuab
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
16.01.2019 17:56:30
|
|
|
Dolby Digital+ 7.1 on maksimum, seda enamasti ka Netflix kasutab.
| tsitaat: |
| HDMI ARC does not have enough data capacity to support the transmission of Dolby Atmos content that is encoded using Dolby TrueHD, which is the format used on Blu-ray Disc and UHD Blu-ray Disc. To support Dolby Atmos over HDMI ARC for Blu-ray Disc playback, a television has to decode Dolby TrueHD and transcode it to Dolby Digital Plus before output. Today, this feature is only supported in televisions that have native Dolby Atmos decoding. |
viimati muutis Anti112 16.01.2019 18:02:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2019 17:59:43
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Dolby Digital+ 7.1 on maksimum, seda enamasti ka Netflix kasutab. |
See atmose logo seal üksikute filmide all on siis bs?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2019 18:11:16
|
|
|
alates 2017 aasta LG OLED teleritel netflix näitab atmose toega filme ja sealt ressi saadab ka. Sellepärast ei saagi ma aru miks plex vms ei suuda midagi sarnast teha.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.01.2019 18:13:30
|
|
|
audio passthrough?
kui korra on audio lahti pakitud, siis vaevalt, et ükski normaalne seade seda uuesti kokku pakkida oskab.
lahtiselt atmos tõesti läbi ei mahu.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.01.2019 19:11:32
|
|
|
netflix on kohitsetud atmos läbi arc, sest rohkem ei tule läbi.
Pm peaks selleaasta mudelid seda suutma, iseasi kas netflix seda pakub. Peaks olema neil paari hiire kliki küsimus. Neil üldiselt dünaamiline pilt vastavalt kiirusele. Vast heliga saavad sama teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
16.01.2019 19:12:47
|
|
|
Telekas võib ju ressile küll öelda, et see on Atmos ja ress seda sulle ka näitab ekraanil.
Reaalsuses on see ikkagi DD+
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
17.01.2019 11:49:11
|
|
|
Soovitage vanamehele telekat
vaatab 1-2 m kauguselt (pigem 1m)
mida lihtsam seda parem
senimaani digibox ja bana kinsekoop tv
võiks jääda 250-300+ juurde
Tänud
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
presta
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.01.2019 13:25:39
|
|
|
| Miks üldse 32 tollist vaadata 55 ju nii odav juba ja saab ka kaugemalt vaadata peaks need ka sinna 300 jurde mahtuma.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2019 13:55:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Miks üldse 32 tollist vaadata 55 ju nii odav juba ja saab ka kaugemalt vaadata peaks need ka sinna 300 jurde mahtuma. |
Kas just päris 55", aga on ju veel 42" ja 46" seal vahel.
Oluline on mõista, kas inimene vaatab 1-2m pealt telekat sellepärast, et ruumi on vähe või sellepärast, et väikest teksti muidu ei näe lugeda.
Viimasel juhul oleks tõesti mõistlik vaadata suurema diagonaali poole.
Lisaks vanema inimese puhul võiks vaadata menüüsüsteemi - kui õigesti mäletan siis philips polnud just kõige kasutajasõbralikum - see jällegi omab tähendust vaid siis kui plaanitakse vaatajakaart telekasse pista ning digiboksist loobuda.
Kui digiboks jääb pole teleka menüüsüsteem tähtis - ainult juhmi ekraani rollis siis töötaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recognize
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
18.01.2019 10:41:13
|
|
|
Nädala alguses sain LG C8 kätte. Eile vaatasin 2-3h ja pärast oli tuba kärsakat täis. Esimestel päevadel ei märganud, kuigi kasutasin rohkem 3-4h. Saan aru, et uus asi võib alguses seda tekitada, aga leidsin netist ka kommentaari, et juba aasta aega (B7) ära ei kao ja läheb isegi hullemaks. Telekal ruumi on normaalselt, ümber ringi tühi ja tagumine osa seinast üle 10 cm. Eile asja uurides avastasin, et tagumisel paneelil oli ka kile, mida polnud maha võtnud, aga ei usu, et see sellega seotud oli. Hais tuli väga selgelt tagumise plastmass osa seest.
Kuidas teil sellega kogemused?
edit: Seda ka, et toas sauna ei ole, pigem jahe/normaalne 21-22 kraadi.
viimati muutis recognize 18.01.2019 11:19:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.01.2019 10:42:54
|
|
|
Miks sa kile paika jätsid?
Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recognize
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
18.01.2019 10:56:33
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Miks sa kile paika jätsid?
Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii  |
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ANDRjZ
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
18.01.2019 11:14:05
|
|
|
Terv,
Mis arvate, mis oleks aus hind küsida sellise vana 32 tollise Philipsi eluka eest? Mudel - 32PFL3107H
Töötunde üsna vähe all. Müügiks läheb tuttavale, mistõttu ei taha nagu mingit utoopia hinda küsida.
Kiire google mulle vastuseid ei andnud.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.01.2019 11:27:01
|
|
|
Ei haise ka minu c8
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.01.2019 11:43:28
|
|
|
| Ainult metslased kisuvad kohe kiled tehnikalt maha. Järelturule üldse ei mõtle?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.01.2019 12:05:51
|
|
|
mul olid sõbal uue eesti alguses kõikide pillide puldid kilekotis.
Läbi selle muditi pulte, rivi oliu laual. VHS, TV, jm
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.01.2019 12:23:08
|
|
|
| ANDRjZ kirjutas: |
Terv,
Mis arvate, mis oleks aus hind küsida sellise vana 32 tollise Philipsi eluka eest? Mudel - 32PFL3107H
Töötunde üsna vähe all. Müügiks läheb tuttavale, mistõttu ei taha nagu mingit utoopia hinda küsida.
Kiire google mulle vastuseid ei andnud.
Tänud! |
50 or 100 on hästi saadud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
18.01.2019 13:14:38
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul olid sõbal uue eesti alguses kõikide pillide puldid kilekotis.
Läbi selle muditi pulte, rivi oliu laual. VHS, TV, jm |
Kilekott on ok, ma olen näinud pulte mullikiles
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.01.2019 14:30:42
|
|
|
| recognize kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Miks sa kile paika jätsid?
Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii  |
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha. |
Tavaliselt peaks kiles igaksjuhuks ka õhuaugud olema, korpuse vastava õhutusavade juures. Kas sellel oli? Kui ei olnud siis võis tehnikal hingamisprobleeme veidi olla.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recognize
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
18.01.2019 15:25:15
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| recognize kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Miks sa kile paika jätsid?
Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii  |
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha. |
Tavaliselt peaks kiles igaksjuhuks ka õhuaugud olema, korpuse vastava õhutusavade juures. Kas sellel oli? Kui ei olnud siis võis tehnikal hingamisprobleeme veidi olla. |
Oli 4 või 6 auku.
Eks ma nädalavahetusel vaatan, kuidas edasi käitub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|