Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 11:59:35 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Draqula, kuna mul see vanake LG kodukino ARC´d ei toeta, siis lähen võtan täna mingi Sony soundbari ära ning kodukino võtan endale.

Lisapulte jms minu vanemad ei taha.


Kui ei ole audio kvaliteedi osas liiga kõrgeid ootuseid (lihtsalt parem kui teleka enda kõlarid) siis peaks ok hinnaga soundbar asja ära ajama (kriitilise kuulaja jaoks ok häält tegev soundbar maksab juba päris raha).
Oma vanemate puhul tõenäoliselt läheks ka soundbar teed - keep it simple.

Kui Sony audio teema siis kõige parem valik oma käega katsuda peaks olema:
https://t1tallinn.com/kauplus/sony-center/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 11:59:58 vasta tsitaadiga

Draqula, arvatavasti on suvaline 300€ soundbar parem kui teleka enda kõlarid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.01.2019 14:46:33 vasta tsitaadiga

ei pruugi sugugi nii olla. Ma mingit samasugust "soodsat" LG soundbari LG teleka all kuulen, no see oli mu kõrva arvates ikka müümiseks aga mitte kuulamiseks tehtud asi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 15.01.2019 16:18:16 vasta tsitaadiga

https://www.eetimes.com/document.asp?doc_id=1334167
1a. veel ja on ime teler?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:01:11 vasta tsitaadiga

B7 mängib kettalt 4k filmi millel olemas ka atmose content aga ress ära ei tuvasta, et atmose formaat oleks. Ometi efekt justkui on selline nagu mängitakse atmose helirada. Kuidas sellega tegelikult on...on telekas üldse võimeline selleks?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:19:41 vasta tsitaadiga

Ress on kuidas ühendatud?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:25:30 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ress on kuidas ühendatud?

Arc iga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:26:46 vasta tsitaadiga

(ress ikka toetab atmost?) icon_redface.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:35:00 vasta tsitaadiga

Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:43:11 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
(ress ikka toetab atmost?) icon_redface.gif

No ikka
McCoffin kirjutas:
Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama.

Siis ei olegi muud võimalust kui ainult arvutist hdmiga ressiga et atmost saada?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:50:59 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Arc ei toeta atmost (veel)
Hdmi 2.1 peaks probleemi lahendama.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 19:11:49 vasta tsitaadiga

Jah, Atmose allikad peavad otse ressi minema.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 19:27:33 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Jah, Atmose allikad peavad otse ressi minema.

Ei noh teleka arci kaudu läheb ka ju ressi lihtsalt sealt kaudu pole see toetatud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 19:44:34 vasta tsitaadiga

Kas ketas ressi taha oleks lahendus?
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 19:48:48 vasta tsitaadiga

Ei saand vastst enne, keegi saab confirmida et 8 seeria LG oledidel aux/headphone väljund on olemas? Sõbral panime just hetk tagasi 75 tollise nu7100 seinale ja oli olemas ainult digitaalne audio väljund. Sony x900jal mul samas ilusti olemas.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 19:49:53 vasta tsitaadiga

https://www.lg.com/nz/tvs/lg-OLED55C8
Headphone (3.5mm) Output

Yes (1)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 20:58:49 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Kas ketas ressi taha oleks lahendus?


Kas sul ress oskab ketta pealt videot mängida? Kahtlen. PIgem siis mingine Atmost toetav meediapleier (Vero 4K+, Nvidia Shield, Mibox 3, mingid kvaliteetsemad hiinakad...) ligi võtta ja sinna külge ketas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 21:25:28 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
aksel kirjutas:
Kas ketas ressi taha oleks lahendus?


Kas sul ress oskab ketta pealt videot mängida? Kahtlen. PIgem siis mingine Atmost toetav meediapleier (Vero 4K+, Nvidia Shield, Mibox 3, mingid kvaliteetsemad hiinakad...) ligi võtta ja sinna külge ketas.

Tundub vist kõige mõistlikum lahendus. Suht tüütu läpparit ressi juurde lohistada alati kui filmi vaja vaadata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 22:10:27 vasta tsitaadiga

Tüüpiline lahendus on NAS+meediapeier ressi küljes. Siis ei pea ketast ühendamas käima. Näiteks Apple TV 4K ei olegi USB auke (Puhastverd Atmost veel ei toeta ka muidugi)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.01.2019 23:02:13 vasta tsitaadiga

Nas ei ole tingimata vaja, kuna ketta saab paljudele meediamängijatele lisada, paljud nas seadmed hdmi liidesega teleri külge ühendada, jne jne
Kuid BSplayer arvutis on ka valik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 23:06:52 vasta tsitaadiga

A miks 4k HDR contenti välisele kettale ei pane ja siis ketta otse teleka taha? Sony x900 peal kõik hdr filmid nii vaadanud, samas sõbra samsungi peal nii mõnelgi samal filmil heli ei toeta.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 23:09:36 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
A miks 4k HDR contenti välisele kettale ei pane ja siis ketta otse teleka taha? Sony x900 peal kõik hdr filmid nii vaadanud, samas sõbra samsungi peal nii mõnelgi samal filmil heli ei toeta.

Just on arutelu, et nii ei saa atmose heli ressi kuidagi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 16.01.2019 00:28:30 vasta tsitaadiga

Ma tänan vahepeal LG 55SK8500 poole suunajaid. Paar tundi Teliast "Techincolor Ekspert" seadega paari saadet vaadanud ja pole hullu miskit plasma pealt tulles. ETV HD pilt on ilus. Oli hea ost! beer_yum.gif
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 10:34:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Nas ei ole tingimata vaja, kuna ketta saab paljudele meediamängijatele lisada, paljud nas seadmed hdmi liidesega teleri külge ühendada, jne jne
Kuid BSplayer arvutis on ka valik.


Ega ma polegi väitnud, et see vajalik on, aga see on kõige mugavam combo lihtsalt. Ja kui lihtne on meediamängija ketta võrku sheerimine, et sinna mugavalt asju kopeerida - isegi kui on lihtne, siis töökindlus?

Kas mõni NAS toetab HDMI kaudu Atmost? icon_eek.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.01.2019 11:26:06 vasta tsitaadiga

See arutelu peak s olema rohkem meediamängijate teemas. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=427162&highlight=
ot:
McCoffin, Ma NASi kaudu Atmose osas pole proovinud, võimalus oleks, kODI toetab ju Atmose väljastust mu teada.
Meediamängija ka toetab nii Atmose edastust, (kui ka kõvaketast, millele saab üle võrgu ligi ning andmeid liigutada sinna, miks ei peak ssee töökindel olema?) aga see ei morjenda mind 5.1 setupi puhul.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:09:56 vasta tsitaadiga

Eks haakub mõlema teemaga - point just selles, et kui tahad Atmose heli kuulata, siis telekast ressi sa seda täna ei saa. ARC kanalil pole lihtsalt piisavalt ribalaiust, et Atmose striimi läbi lasta, DD 5.1 pääseb veel läbi. Kuidas Atmost kuulata, seda võib tõesti lahata meediamängijate teemas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:37:47 vasta tsitaadiga

aa mis asi see on mida siis netflix läbi arci suudab lasta? Saan aru, et kohitsetud atmos aga ress saab selgelt aru ka, et atmose signaal temani nüüd jõuab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:56:30 vasta tsitaadiga

Dolby Digital+ 7.1 on maksimum, seda enamasti ka Netflix kasutab.

tsitaat:
HDMI ARC does not have enough data capacity to support the transmission of Dolby Atmos content that is encoded using Dolby TrueHD, which is the format used on Blu-ray Disc and UHD Blu-ray Disc. To support Dolby Atmos over HDMI ARC for Blu-ray Disc playback, a television has to decode Dolby TrueHD and transcode it to Dolby Digital Plus before output. Today, this feature is only supported in televisions that have native Dolby Atmos decoding.


viimati muutis Anti112 16.01.2019 18:02:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:59:43 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Dolby Digital+ 7.1 on maksimum, seda enamasti ka Netflix kasutab.


See atmose logo seal üksikute filmide all on siis bs?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 18:06:12 vasta tsitaadiga

Ei ole BS. Kui sul on seade mis Netflixi jooksutab ja mis suudab Atmose algsel kujul ka HDMI kaudu väljastada, siis saad ka oma ressiiverisse Atmose.
Telekate puhul on lihtsalt piduriks HDMI ARC, mis ei suuda Atmost väljastada algsel kujul.

http://community.cedia.net/blogs/david-meyer/2018/06/25/dolby-atmos-over-hdmi-arc
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 18:11:16 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Ei ole BS. Kui sul on seade mis Netflixi jooksutab ja mis suudab Atmose algsel kujul ka HDMI kaudu väljastada, siis saad ka oma ressiiverisse Atmose.
Telekate puhul on lihtsalt piduriks HDMI ARC, mis ei suuda Atmost väljastada algsel kujul.

http://community.cedia.net/blogs/david-meyer/2018/06/25/dolby-atmos-over-hdmi-arc

alates 2017 aasta LG OLED teleritel netflix näitab atmose toega filme ja sealt ressi saadab ka. Sellepärast ei saagi ma aru miks plex vms ei suuda midagi sarnast teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 18:13:30 vasta tsitaadiga

audio passthrough?
kui korra on audio lahti pakitud, siis vaevalt, et ükski normaalne seade seda uuesti kokku pakkida oskab.
lahtiselt atmos tõesti läbi ei mahu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 19:11:32 vasta tsitaadiga

netflix on kohitsetud atmos läbi arc, sest rohkem ei tule läbi.
Pm peaks selleaasta mudelid seda suutma, iseasi kas netflix seda pakub. Peaks olema neil paari hiire kliki küsimus. Neil üldiselt dünaamiline pilt vastavalt kiirusele. Vast heliga saavad sama teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 19:12:47 vasta tsitaadiga

Telekas võib ju ressile küll öelda, et see on Atmos ja ress seda sulle ka näitab ekraanil.
Reaalsuses on see ikkagi DD+
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 11:49:11 vasta tsitaadiga

Soovitage vanamehele telekat
vaatab 1-2 m kauguselt (pigem 1m)
mida lihtsam seda parem
senimaani digibox ja bana kinsekoop tv
võiks jääda 250-300+ juurde

Tänud

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
presta
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 17.01.2019 13:17:21 vasta tsitaadiga

Selliselt vaatamiskaugusele sobib 32 tolline FHD teler, näiteks: https://www.hinnavaatlus.ee/979628/philips-32-32pfs4132/
Hea pildiga, ilma nutita ja hind alla 200. Muidugi UHD tahtmise korral tuleb vaadata 50 tolliste telekate poole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 13:25:39 vasta tsitaadiga

Miks üldse 32 tollist vaadata 55 ju nii odav juba ja saab ka kaugemalt vaadata peaks need ka sinna 300 jurde mahtuma.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 13:55:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Miks üldse 32 tollist vaadata 55 ju nii odav juba ja saab ka kaugemalt vaadata peaks need ka sinna 300 jurde mahtuma.


Kas just päris 55", aga on ju veel 42" ja 46" seal vahel.
Oluline on mõista, kas inimene vaatab 1-2m pealt telekat sellepärast, et ruumi on vähe või sellepärast, et väikest teksti muidu ei näe lugeda.

Viimasel juhul oleks tõesti mõistlik vaadata suurema diagonaali poole.

Lisaks vanema inimese puhul võiks vaadata menüüsüsteemi - kui õigesti mäletan siis philips polnud just kõige kasutajasõbralikum - see jällegi omab tähendust vaid siis kui plaanitakse vaatajakaart telekasse pista ning digiboksist loobuda.
Kui digiboks jääb pole teleka menüüsüsteem tähtis - ainult juhmi ekraani rollis siis töötaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 18.01.2019 10:41:13 vasta tsitaadiga

Nädala alguses sain LG C8 kätte. Eile vaatasin 2-3h ja pärast oli tuba kärsakat täis. Esimestel päevadel ei märganud, kuigi kasutasin rohkem 3-4h. Saan aru, et uus asi võib alguses seda tekitada, aga leidsin netist ka kommentaari, et juba aasta aega (B7) ära ei kao ja läheb isegi hullemaks. Telekal ruumi on normaalselt, ümber ringi tühi ja tagumine osa seinast üle 10 cm. Eile asja uurides avastasin, et tagumisel paneelil oli ka kile, mida polnud maha võtnud, aga ei usu, et see sellega seotud oli. Hais tuli väga selgelt tagumise plastmass osa seest.

Kuidas teil sellega kogemused?

edit: Seda ka, et toas sauna ei ole, pigem jahe/normaalne 21-22 kraadi.


viimati muutis recognize 18.01.2019 11:19:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 10:42:54 vasta tsitaadiga

Miks sa kile paika jätsid?

Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 18.01.2019 10:56:33 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Miks sa kile paika jätsid?

Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii icon_smile.gif
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 11:00:03 vasta tsitaadiga

Endal E7 ja ei mingit probleemi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ANDRjZ
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 11:14:05 vasta tsitaadiga

Terv,

Mis arvate, mis oleks aus hind küsida sellise vana 32 tollise Philipsi eluka eest? Mudel - 32PFL3107H
Töötunde üsna vähe all. Müügiks läheb tuttavale, mistõttu ei taha nagu mingit utoopia hinda küsida.
Kiire google mulle vastuseid ei andnud.
Tänud!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 11:27:01 vasta tsitaadiga

Ei haise ka minu c8
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 11:43:28 vasta tsitaadiga

Ainult metslased kisuvad kohe kiled tehnikalt maha. Järelturule üldse ei mõtle?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 12:05:51 vasta tsitaadiga

mul olid sõbal uue eesti alguses kõikide pillide puldid kilekotis. icon_lol.gif
Läbi selle muditi pulte, rivi oliu laual. VHS, TV, jm

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 12:23:08 vasta tsitaadiga

ANDRjZ kirjutas:
Terv,

Mis arvate, mis oleks aus hind küsida sellise vana 32 tollise Philipsi eluka eest? Mudel - 32PFL3107H
Töötunde üsna vähe all. Müügiks läheb tuttavale, mistõttu ei taha nagu mingit utoopia hinda küsida.
Kiire google mulle vastuseid ei andnud.
Tänud!


50 or 100 on hästi saadud
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2019 13:14:38 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul olid sõbal uue eesti alguses kõikide pillide puldid kilekotis. icon_lol.gif
Läbi selle muditi pulte, rivi oliu laual. VHS, TV, jm


Kilekott on ok, ma olen näinud pulte mullikiles icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 14:30:42 vasta tsitaadiga

recognize kirjutas:
anubis kirjutas:
Miks sa kile paika jätsid?

Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii icon_smile.gif
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha.


Tavaliselt peaks kiles igaksjuhuks ka õhuaugud olema, korpuse vastava õhutusavade juures. Kas sellel oli? Kui ei olnud siis võis tehnikal hingamisprobleeme veidi olla.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recognize
HV vaatleja
recognize

liitunud: 16.10.2005




sõnum 18.01.2019 15:25:15 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
recognize kirjutas:
anubis kirjutas:
Miks sa kile paika jätsid?

Kui kunagi müüa plaanid siis huviline tõenäoliselt vaatab teenusmenüüst paneeli töötunnid üle nagunii icon_smile.gif
Ei pannud tähele, nüüd võtsin maha.


Tavaliselt peaks kiles igaksjuhuks ka õhuaugud olema, korpuse vastava õhutusavade juures. Kas sellel oli? Kui ei olnud siis võis tehnikal hingamisprobleeme veidi olla.
Oli 4 või 6 auku.
Eks ma nädalavahetusel vaatan, kuidas edasi käitub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.