Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1073, 1074, 1075 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.01.2019 20:35:12 vasta tsitaadiga

Mehka kirjutas:
Ma loodan, et nad oma uuenduste tuhinas väärtpaberite eest saadavat varustust ei muuda.
Rahamasinal vent (+7,5%) ja optika (+12,5%) + camo / +kohvi kaneelisaiakestega
Istun keset välja ja 150m kauguselt kihutavad mehed mööda nii, et teregi ei ütle.
Ei ole mina veel aru saanud mix need põõsad leiutati

Ootan millal boonused otsa saavad ja rahval raha jälle vähem. See kulla hulk, mis hetkel minema
lastakse on ikka hirmus. Ausõna ma hõbetat ei lase.


Kuld ja kard praegune meta selles mängus, tulevad uued boonused kui need läbi saavad icon_biggrin.gif
See mäng sisult ujub hõbedast...

Ainuke variant kuidas premm ammo hulka ikkagi vähendada on see, et anda sellele drawback, nii nagu nad plaanivad ka..mis on mu arust hea mängule...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 08.01.2019 09:51:04 vasta tsitaadiga

Tuletan meelde kuuse osas. Kellel on tanki camo-st mõni helves puudu, siis kuusepuu viimasel päeval võtke kuuselt ehted maha ja taguge kildudeks. Saate veel viimased camo-d ehk lõpetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.01.2019 14:23:47 vasta tsitaadiga

alyster, hea tip thumbs_up.gif

Olen siin vahepeal Progettot edasi uhanud. Vaatasin järele, et keskmiselt mul enne sellega mängimist tuli üks Pool'si medal 6000 mängu kohta. Progetto 46-ga aga vaata lugu - 200 mängu ja 2x Pool'si, ehk 1 Pool's iga 100 mängu kohta. 60x parem tõenäosus seega see väärtuslik medal taskusse pista. Muidugi senimaani mõlemad kukkunud siis kui olen tier 6-te vastu juhtunud, ülevalpool ta enam nii OP ei tundu, full APCR või mitte.


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 09.01.2019 05:38:12 vasta tsitaadiga

Mehka kirjutas:
Ma loodan, et nad oma uuenduste tuhinas väärtpaberite eest saadavat varustust ei muuda.
Rahamasinal vent (+7,5%) ja optika (+12,5%) + camo / +kohvi kaneelisaiakestega
Istun keset välja ja 150m kauguselt kihutavad mehed mööda nii, et teregi ei ütle.
Ei ole mina veel aru saanud mix need põõsad leiutati

Ootan millal boonused otsa saavad ja rahval raha jälle vähem. See kulla hulk, mis hetkel minema
lastakse on ikka hirmus. Ausõna ma hõbetat ei lase.


Minu E25-l on camo rating 1190 (71,61/25,13 - seistes/lastes). Wiewrange on sealjuures binokliga 525 ja side 969 meetrit. Nii et E25 pole mitte TD, vaid puhas spottija. Või siis mõlemat. Kohe mängu alguses sõidan platsi keskele, kuskile künka otsa ja pliks-pliks-pliks-pliks vastaste tankid muudkui ilmuvad ükshaaval välja..Pole isegi vahet, kas seal põõsast on või ole, mind nad ikka veel ei näe.

Spot dämmi muudkui tiksub, nagu taksomeetril ja XP-d pn hiljem päris kena vaadata. Aga kui põõsas olen, siis kuskil 20 meetrit on vist E25 väljaspottimise miinimumpiir. Need on päris koomilised hetked, kui keegi mind "üles otsima" saadetakse, sest "kuskil seal see E25 istub". Sõidab vastane must 25 meetri pealt mööda, ma ei tee teist nägugi. Ja kui ta minust on mööda sõitnud, siis on paras aeg talle taha ennast haakida..

Lõbus on see mäng selle tankiga. See oli kunagi väärt ost.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.01.2019 08:52:01 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Mehka kirjutas:
Ma loodan, et nad oma uuenduste tuhinas väärtpaberite eest saadavat varustust ei muuda.
Rahamasinal vent (+7,5%) ja optika (+12,5%) + camo / +kohvi kaneelisaiakestega
Istun keset välja ja 150m kauguselt kihutavad mehed mööda nii, et teregi ei ütle.
Ei ole mina veel aru saanud mix need põõsad leiutati

Ootan millal boonused otsa saavad ja rahval raha jälle vähem. See kulla hulk, mis hetkel minema
lastakse on ikka hirmus. Ausõna ma hõbetat ei lase.


Minu E25-l on camo rating 1190 (71,61/25,13 - seistes/lastes). Wiewrange on sealjuures binokliga 525 ja side 969 meetrit. Nii et E25 pole mitte TD, vaid puhas spottija. Või siis mõlemat. Kohe mängu alguses sõidan platsi keskele, kuskile künka otsa ja pliks-pliks-pliks-pliks vastaste tankid muudkui ilmuvad ükshaaval välja..Pole isegi vahet, kas seal põõsast on või ole, mind nad ikka veel ei näe.

Spot dämmi muudkui tiksub, nagu taksomeetril ja XP-d pn hiljem päris kena vaadata. Aga kui põõsas olen, siis kuskil 20 meetrit on vist E25 väljaspottimise miinimumpiir. Need on päris koomilised hetked, kui keegi mind "üles otsima" saadetakse, sest "kuskil seal see E25 istub". Sõidab vastane must 25 meetri pealt mööda, ma ei tee teist nägugi. Ja kui ta minust on mööda sõitnud, siis on paras aeg talle taha ennast haakida..

Lõbus on see mäng selle tankiga. See oli kunagi väärt ost.


Lihtsalt infoks, et proxy spot range on 50m. See on siis mängu sisseehitatud range, kus sind igal juhul spotitakse, vahet pole kas sinu ja vastase tanki vahel on põõsas, maja või mägi vms...Aga jah, kuigi e25 on hea spoter, sisi tal on ikka väga hea kahur ka, ainult spottimiseks on ta pisut raisus mu arust icon_smile.gif Aga oleneb situatsioonist muiduig, alguses spotti teha täitsa mõistlik...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.01.2019 08:56:17 vasta tsitaadiga

Lihtsalt korrektsuse huvides: iga tank mängus avastatakse, kui vastane satub vähemalt 50m kaugusele sellest. Aga muidu jutt õige.

EDIT: thomak28 jõudis ette icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 09.01.2019 12:07:48 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Minu E25-l on camo rating 1190 (71,61/25,13 - seistes/lastes). Wiewrange on sealjuures binokliga 525 ja side 969 meetrit.


Sellise camo saavutab vist ainult "Natural cover't" kasutades? Kuidas bondse nii palju teenida saab? Ma pole veel ventika jaokski piisavalt suutnud kokku ajada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.01.2019 16:22:50 vasta tsitaadiga

GaZmO, camo net? +25% kohe. Ventikas, BIA ja camo skill + camo värvid peal on, siis võibolla annab kokku küll?
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 09.01.2019 17:25:45 vasta tsitaadiga

Ei. Ventikas, camo net, skill, värvid, BIA annab 1137. Premium ventikaga 1146.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.01.2019 17:43:03 vasta tsitaadiga

GaZmO kirjutas:
Ei. Ventikas, camo net, skill, värvid, BIA annab 1137. Premium ventikaga 1146.


+ šokolaad? Muidu kui tegid oma konto juba mõni aeg tagasi, said hiljuti Wargmingult kingituseks kuni 5000 bondsi, sõltuvalt kui vana su konto oli. Enamik siit on muidu oma bondsid teeninud Ranked Battles'eid või CW kampaaniaid mängides.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 09.01.2019 18:16:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 09.01.2019 18:15:41 vasta tsitaadiga

Jah, šokolaadi unustasin.

Seda tean jah et neid anti, aga kauaks neistki jagub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 09.01.2019 19:05:05 vasta tsitaadiga

Kas kellegi teise jaoks on ka veel mõlemad serverid maas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.01.2019 10:38:15 vasta tsitaadiga

alyster, eile õhtul kusagil 20:00+ aeg mängisin, siis kõik töötas.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.01.2019 13:33:52 vasta tsitaadiga

Nats veel ja saan lahti selle vene liini Obj 430U. On see mis asi? Hea? Halb? Miks peaks/ei peaks minusugune suht koba Tier X mängija selle välja ostma?
_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.01.2019 20:33:23 vasta tsitaadiga

Täitsa kobe masin. Kuigi sain esimese 5 mängu sees kaks korda ammoracki...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 12.01.2019 09:54:57 vasta tsitaadiga

Sorry, aga selle 50 meetri avastamisraadiuse jutuga ei saa kuidagi nõustuda. Ma olen seisnud kivimaja ühel pool ja vastane teisel pool (hea camoga) ja kui me mõlemad seisame, siis me "kaome" ära. 15-20 meetrit maksimum, palju see maja läbimõõt ikka on..Sama lugu on mõne kaljunukiga - tead, et vastane on kohe kaljunuki taga, aga ära ei spoti.. Või istun vastase baasis majade vahel ja vastane muudkui tiirutab ja lammutab seal keset baasi maju, aga mind üles ei leia - alles siis, kui ninapidi koos oleme, siis näeb mind..
See wot-i väljapakutud minimaalne 50 meetrit võib kehtida standardtanki puhul, millel pole ühtegi skilli ega varustust, siis tundub see isegi loogiline..Või siis lagedal põllul, seal tundub see samuti loogiline minimaalne raadius olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 12.01.2019 10:14:01 vasta tsitaadiga

hm, need ongi ju kõik numbrid, tegelikkuses mängib rolli ju rng. Sa näiteks Clausi videosid oled vaadanud kus ta neid nähtamatuid tanke näitab.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 12.01.2019 10:15:01 vasta tsitaadiga

FastPotty, me ei arva seda, vaid see ongi nii. Kõikide tankide puhul, olenemata skillidest.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.01.2019 12:36:23 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Sorry, aga selle 50 meetri avastamisraadiuse jutuga ei saa kuidagi nõustuda. Ma olen seisnud kivimaja ühel pool ja vastane teisel pool (hea camoga) ja kui me mõlemad seisame, siis me "kaome" ära. 15-20 meetrit maksimum, palju see maja läbimõõt ikka on..Sama lugu on mõne kaljunukiga - tead, et vastane on kohe kaljunuki taga, aga ära ei spoti.. Või istun vastase baasis majade vahel ja vastane muudkui tiirutab ja lammutab seal keset baasi maju, aga mind üles ei leia - alles siis, kui ninapidi koos oleme, siis näeb mind..
See wot-i väljapakutud minimaalne 50 meetrit võib kehtida standardtanki puhul, millel pole ühtegi skilli ega varustust, siis tundub see isegi loogiline..Või siis lagedal põllul, seal tundub see samuti loogiline minimaalne raadius olevat.


Võime seda testida treeningruumis, FastPotty. Saame kõhutunded ja müüdid purustatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 12.01.2019 22:53:45 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
alyster, eile õhtul kusagil 20:00+ aeg mängisin, siis kõik töötas.


Olin mingi hetk ka laiemalt maas, WoTi foorumis oli teistel ka muresid. Aga said nii 15min püsti. Tundub, et log in server on jamama hakanud. Vahel ka lahingust välja tulles, tahab uuesti sisse logima hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 13.01.2019 01:46:46 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Sorry, aga selle 50 meetri avastamisraadiuse jutuga ei saa kuidagi nõustuda. Ma olen seisnud kivimaja ühel pool ja vastane teisel pool (hea camoga) ja kui me mõlemad seisame, siis me "kaome" ära. 15-20 meetrit maksimum, palju see maja läbimõõt ikka on..Sama lugu on mõne kaljunukiga - tead, et vastane on kohe kaljunuki taga, aga ära ei spoti.. Või istun vastase baasis majade vahel ja vastane muudkui tiirutab ja lammutab seal keset baasi maju, aga mind üles ei leia - alles siis, kui ninapidi koos oleme, siis näeb mind..
See wot-i väljapakutud minimaalne 50 meetrit võib kehtida standardtanki puhul, millel pole ühtegi skilli ega varustust, siis tundub see isegi loogiline..Või siis lagedal põllul, seal tundub see samuti loogiline minimaalne raadius olevat.


Võime seda testida treeningruumis, FastPotty. Saame kõhutunded ja müüdid purustatud icon_smile.gif


Sul on õigus. Testisin ära. Enamik kordi sain 48 meetrit, aga see võib ka väike liikumise nihe olla, kuigi "vastane" liikus alates 60 meetrist kiirusega 1 km/h. Aga hea uudis on ikkagi see, et kõik katsed, igatepidi, olid 48-50 meetrit ehk E25 camo on maksimumväärtusega. Lagedal põllul oli see 120 meetrit aga see oleneb ilmselt paljuski juba vastase tankist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 13.01.2019 15:24:57 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
thomak28 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Sorry, aga selle 50 meetri avastamisraadiuse jutuga ei saa kuidagi nõustuda. Ma olen seisnud kivimaja ühel pool ja vastane teisel pool (hea camoga) ja kui me mõlemad seisame, siis me "kaome" ära. 15-20 meetrit maksimum, palju see maja läbimõõt ikka on..Sama lugu on mõne kaljunukiga - tead, et vastane on kohe kaljunuki taga, aga ära ei spoti.. Või istun vastase baasis majade vahel ja vastane muudkui tiirutab ja lammutab seal keset baasi maju, aga mind üles ei leia - alles siis, kui ninapidi koos oleme, siis näeb mind..
See wot-i väljapakutud minimaalne 50 meetrit võib kehtida standardtanki puhul, millel pole ühtegi skilli ega varustust, siis tundub see isegi loogiline..Või siis lagedal põllul, seal tundub see samuti loogiline minimaalne raadius olevat.


Võime seda testida treeningruumis, FastPotty. Saame kõhutunded ja müüdid purustatud icon_smile.gif


Sul on õigus. Testisin ära. Enamik kordi sain 48 meetrit, aga see võib ka väike liikumise nihe olla, kuigi "vastane" liikus alates 60 meetrist kiirusega 1 km/h. Aga hea uudis on ikkagi see, et kõik katsed, igatepidi, olid 48-50 meetrit ehk E25 camo on maksimumväärtusega. Lagedal põllul oli see 120 meetrit aga see oleneb ilmselt paljuski juba vastase tankist.


Jap, mingid asjad tunduvad imelikud, siis alati hea treeningruumis kontrollitud tingiustest veenduda. Kunagi sai katsetatud olukorda, kus oli tankil peal coated optics ja telescope korraga. Seal tekkis küsimus, et kas need töötava koos niiöelda. See oli mingi 5 a. tagasi vist vms (ning siis ei olenud minimap'il näha enda view range'i), ning polnud ka seda teleskoobi aktiveerivat helisignaali implementeeritud klienti, olid ajad, icon_biggrin.gif Kui tagasi tulla veel proxy kaugusesse, siis aslain modides olemas see 50m ring ka, siis näed kaugelt sind lahti võetakse igal juhul. Kunagi jõuab kindlasti wot'i klienti ka, nagu enamus 3rd party asj,ainult 5 a. vahega. Miks wg hoiab suurt osa mängumehaanikast saladuses jääb mulle igal juhul arusaamatuks, nagu näiteks gun handlingu soft statsid, mis isegi ju olulisemad kui gun täpsus ja sihtimisaeg paljuski. Lihtsalt vaatad ja imestad...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 13.01.2019 16:45:00 vasta tsitaadiga

Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 13.01.2019 23:05:18 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
sa tundra koobastest pilti ei teinud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.01.2019 12:49:43 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Saab täitsa huvitav olema, et kas WG blokeerib ronimiskohad ära enne CW kampaania algust või mitte.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1073, 1074, 1075 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.