Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.01.2019 00:59:05 vasta tsitaadiga

Peale mingit viimast "hooldust" ei tööta järelvaatamine. Taaskäivitus probleemi ei lahenda. Laurx, avita!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 08:20:24 vasta tsitaadiga

Kurda neile, ma ei tea mis tehti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 11.01.2019 10:57:44 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Peale mingit viimast "hooldust" ei tööta järelvaatamine. Taaskäivitus probleemi ei lahenda. Laurx, avita!

Modem-ruuterile ka restardi tegid? Äkki aitab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 13:25:07 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, mustamäel? Ma tõmbasin voolu juhtme tagant, siis hakkas tööle, kuid teleteks oli kadunud. Tõmbasin uuesti ka kõik timm.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.01.2019 14:49:32 vasta tsitaadiga

Mustamäel jah. Ruuteri restart ei aidanud, nädalavahetusel ei viitsi tuge ka tüütama hakata. Proovin juhtmest tõmmata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 14:58:16 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, ma ruuterile resa ei teinudki, digiboxile tegin. Sisse välja puldist lülitades ei muutnud mul midagi, ainult juhe seinast.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 15:29:31 vasta tsitaadiga

krt viimasel ajal on pidevalt päeval telekas käima läinud. Elisa boxil on võimeline telekat käivitada? Midagi muud järgi ei ole. Pilti küll näitama ei hakka, box ise jääb välja lülitatud olekusse. Või hakkab telekas tuksi minema (10a. vana ka). Peab vist vanakooli lüliti vahele panema.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 16:45:43 vasta tsitaadiga

CEC ju. keegi aeleb puldil.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 18:15:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
CEC ju. keegi aeleb puldil.

KES? Vaimud? Pult on kapi peal. Eriti mõnus on kui reedel sõidame kodust ära ja pühapäev koju tulles magamistoas telekas huugab. Krt vanal mudelil pole välja lülitamise taimerit ka menüüs. See nädal kolm korda käima läinud. Mõnikord läheb keset ÖÖ ka käima icon_lol.gif . Mingit seaduspära ei ole.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.01.2019 19:40:13 vasta tsitaadiga

Kjaupsi soovitus kõlbab ka siin: juhe seinast icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 20:17:44 vasta tsitaadiga

nupuga pikendused on olemas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 12:51:58 vasta tsitaadiga

Elamus kaabliga. Minu Maailm ja Otsing ei toimi. Kuidas teistel?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 13:17:31 vasta tsitaadiga

pois11, öösseks jätad boxi sisse? Mul maal selline keiss olnud, et teeb uuendust ja siis telekas ka tööle ära.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 13:37:07 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
pois11, öösseks jätad boxi sisse? Mul maal selline keiss olnud, et teeb uuendust ja siis telekas ka tööle ära.

Boxi lülitan puldist välja ja box lülitab ise teleka välja. Telekat on lihtsalt loll pildi näitaja. Muud asju järgi pole.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 15:01:40 vasta tsitaadiga

Nii kutid,oleks abi vaja.Kas teil disconnectib internet täiesti juhuslikult paariks sekundiksn,minutiks või siis on ühendus olemas aga internetti pole.
_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 11:47:39 vasta tsitaadiga

Küsimus - kas keegi kasutab ka Elisa elamuse ajamasinat nii, et kaart on otse telekas? Ilma Starboxita - või kuidas nad iganes seda nimetavad? Sai uus telekas ostetud - palju võimalusi jne - kuid hetkel teleka vaatamine käib ikka läbi Starboxi, et ajamasinat oleks ka võimalik kasutada. Samas telekal on kaardipesa olemas ja digikaabli toetus ka. Puldi ühendas ilusti ära ja tuli Punane Starman valikutesse, mille kaudu ka boksi juhin.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 13:01:21 vasta tsitaadiga

Telekas ei ole sellist tarkvara
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:18:37 vasta tsitaadiga

Spott, kaart telekasse on tavaline dvb-c ja sealne salvestamine vastavalt telekale. Android telku oskab vast äppi mängida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 15:43:16 vasta tsitaadiga

siis jama - eks jääb siis see boks vahele. Tavaline salvestamine telekal toimib ilusti - kuid ainult vabakanalitele, kuna kaarti sees pole. Kuid Starmani osas kasutame kogu aeg ajamasinat - ei mäletagi, millal midagi otse vaatasime icon_biggrin.gif
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 17:56:28 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
siis jama - eks jääb siis see boks vahele. Tavaline salvestamine telekal toimib ilusti - kuid ainult vabakanalitele, kuna kaarti sees pole. Kuid Starmani osas kasutame kogu aeg ajamasinat - ei mäletagi, millal midagi otse vaatasime icon_biggrin.gif


Kui tahad mõlemat korraga saada - nii ajamasinat kui tavalist vaatamist ainult teleka abil siis lisavaatajakoht peaks lahendus olema. 1 kaart boxi ja 2. kaart telekasse.

Telekaga salvestamise võlu oleks, et ei kustu ära aja möödudes.
Saab muidugi ka salvestusteenuse osta, kuid eks igaüks kalkuleerib kuidas endal soodsam/mugavam jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2019 14:51:19 vasta tsitaadiga

Mu järelvaatamise puudumise probleem sai lahenduse- tehnik käis kohal, tegi kõnesid ja selgus, et peale viimast hooldust kui kanalinimekirju uuendati, tekkis mingi bug. Seega jäin kuskile "kahevahele" süsteemis. Nüüd kõik korras.
Homme pidavat uus uuendus olema, eks näeb kas seekord toimib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 17:06:09 vasta tsitaadiga

Juba teine kord kuu jooksul Cisco/TechniColor EPC3940ADL lükkab lampi WiFi raadiod välja. Pean veebi logima ja raadiod tagasi sisse lülitama - keegi veel märganud?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 20.01.2019 19:02:50 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel probleeme HD kanalite kerimisega kui vaatate algusest peale saadet, mis on hetkel käimas? Näiteks reklaami edasi kerides ja uuesti vaatama hakates viskab tagasi reklaami algusesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.01.2019 19:18:13 vasta tsitaadiga

Mingi kala on jah vahest edasi-tagasi kerimistega. Ka SD kanalitel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 21:02:35 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mingi kala on jah vahest edasi-tagasi kerimistega. Ka SD kanalitel.

See nädal on jah tekkinud kerimisega kala kui vaadata algusest ajamasinaga hetkel käimasolevat kanalit.
Eelnevalt on see asi ikka korras olnud. Tarkvara uuendust pole olnud, järelikult mingis serverite poolne kala...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 16:37:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi ajamasina kasutajatest on ka täheldanud - et viimasel ajal on terve suur ports saateid - mida ei saa järgi vaadata. Paned mängima - mõtleb ja viskab veateate, et restartige boks või proovige hiljem uuesti. Tavaliselt tundub, et mingi paaritunnised augud kanalites sees.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 16:43:25 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Kas keegi ajamasina kasutajatest on ka täheldanud - et viimasel ajal on terve suur ports saateid - mida ei saa järgi vaadata. Paned mängima - mõtleb ja viskab veateate, et restartige boks või proovige hiljem uuesti. Tavaliselt tundub, et mingi paaritunnised augud kanalites sees.


Jah, laps kurtis sama muret eile.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2019 11:47:12 vasta tsitaadiga

Ajamasin trikitab päris tihti jah, viimasel ajal muidugi aitab restart ka paljudel juhtudel.

Vaatasin täna üle pika aja Terevisiooni ja tundub, et Elisa tõesti edastab HD pilti või siis eksperimenteerib sellega. Artefaktid olid ka täpselt samad nagu ametlikult ETV HD kanalil.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 12:29:20 vasta tsitaadiga

Murtpoiss kirjutas:
brauseri kaudu natuke karm pole ?


Millega siis veel, ku telkul on järgi vaid nett ja lauaarvuti?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 20:28:31 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Juba teine kord kuu jooksul Cisco/TechniColor EPC3940ADL lükkab lampi WiFi raadiod välja. Pean veebi logima ja raadiod tagasi sisse lülitama - keegi veel märganud?

Jälle tulen koju ning WiFi on ennast ise välja lülitanud. Peab vist kasutajatuge torkima et mis jama on.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 20:59:18 vasta tsitaadiga

Nonii, üritan eemaldada iseteeninduses teist vaatajakohta, jätan alles ainult digiboxi. Teist telekakohta pole vaja.
Esiteks läheb kallimaks kuumakse???
€ 21.94 TÄNA
€ 23.45 Uus

Teiseks -
Selleks, et muudatused jõustuksid, peab meie tehnik Sinu seadmed üle vaatama ja vajadusel need välja vahetama.
Mis aeg Sulle sobib?


Et nagu, icon_neutral.gif Eks pean nagunii mooduli ja kaardi tagastama, eks siis saab uurida, kui keegi seal midagi öelda oskab... Viimati suudeti ainult mingit elamust pähe määrida...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 29.01.2019 21:06:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 21:05:12 vasta tsitaadiga

Vii lisakoha seadmed esindusse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 21:06:31 vasta tsitaadiga

laurx, jep. aga imelik, et kohe ei saa kinni panna...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 21:40:30 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Juba teine kord kuu jooksul Cisco/TechniColor EPC3940ADL lükkab lampi WiFi raadiod välja. Pean veebi logima ja raadiod tagasi sisse lülitama - keegi veel märganud?

Jälle tulen koju ning WiFi on ennast ise välja lülitanud. Peab vist kasutajatuge torkima et mis jama on.


Minul on ka ükskord seda juhtunud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 22:14:13 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Juba teine kord kuu jooksul Cisco/TechniColor EPC3940ADL lükkab lampi WiFi raadiod välja. Pean veebi logima ja raadiod tagasi sisse lülitama - keegi veel märganud?

Jälle tulen koju ning WiFi on ennast ise välja lülitanud. Peab vist kasutajatuge torkima et mis jama on.

Hakkasin juba peaaegu tuge pommitama kui süvenesin manuaali ning avastasin, et seadme ees on nupud, millega saab raadioid välja lülitada.
Selge pilt - aastane põngerjas on ilmselt käinud vilkuvaid tulesid ning seal vahel olevaid nuppe näppimas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 12:09:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Elisa pressiteade 31.01.19 Elisa esimene aasta ühise ettevõttena möödus edukalt
Möödunud aasta algul lõplikult ühiseks ettevõtteks liidetud Elisa esimene aasta möödus edukalt, tuues aastatagusega võrreldes kaasa 7,5 protsendilise käibe kasvu ning osades kliendisegmentides ka liideste arvu tõusu.
2018. aasta lõppseisuga ulatus Elisa Eesti aastakäive 169,7 miljoni euroni, tõustes 2017. aastaga võrreldes 7,5 protsendi võrra. Elisa Eesti ärikasum kasvas aastaga 8,9 protsenti, ulatudes 32,7 protsendini.
Möödunud aasta oli täis erinevaid märgilisi sündmuseid, arendustöid ja investeeringuid tulevikuks. 2018. aasta märtsis katsetas Elisa Eestis esimesena standardiseeritud 5G võrku, juunis tegi ettevõte maailma esimese 5G kõne kahe riigi vahel ning avas Eestis esimese testsagedusel püsiva 5G võrgu, mis on tänaseks laienenud kolme asukohta üle Tallinna.
Elisa Eesti tegevjuhi Sami Seppäneni sõnul oli 2018. aasta ettevõttele väga edukas ja ulatuslike võrguarenduste ning testide tulemusena on Elisa valmis uue põlvkonna 5G võrgu avamiseks lõpptarbijatele. „Alanud tehnoloogia-aasta tuleb kahtlemata põnev. Uued lahendused - 5G, tehisintellekt ja asjade internet - jõuavad läbi uute toodete ja teenuste üha enam massidesse ning koos sellega ka meie klientideni,“ lisas Seppänen.
Elisa mobiilsidevõrku arendati ja tihendati möödunud aastal üle kogu Eesti ja stabiilsete arendustööde tulemusena katab Elisa 4G võrk tänaseks 99 protsenti Eesti territooriumist. Arendustöödega jätkatakse ka tänavu, kui veebruari teises pooles liigutakse võrgu tihendustega Viljandi-, Jõgeva- ja Järvamaale ning Lääne-Virumaale.
Lisaks avas Elisa Eestis esimesena asjade interneti ehk NB-IoT (Narrowband Internet of Things) võrgu, mis suudab korraga internetiga ühendada kümneid tuhandeid tarku seadmeid ja kus töötab tänaseks mitmeid nutikaid seadmeid ning lahendusi nagu näiteks RMK töötajate elu lihtsustav SuperSpot seade.
Elisa klientidele lisandus 2018. aastal mitmeid lisaväärtust ja meelelahutust pakkuvaid uuendusi. Mobiilsidevaldkonnas tõi Elisa turule Eestis ainulaadsed nutipaketid, mis pakuvad ühe kuutasu eest lisaks varasemast oluliselt suuremale andmemahule ka reisikindlustust ja tasuta mobiil-ID.
Elisa Elamuse teleklientidele toodi lisaks Seriaalimaailm, kust leiab kõik järelvaadatava sisu koos soovitustega. Seriaalimaailmale lisaks tuli ka Seriaali valik, mis võimaldab kuutasu eest vaadata hulganisti seriaale hooaega kaupa ja täiesti reklaamivabalt. Populaarsematest kodumaistest sarjadest on Seriaali valikus esindatud näiteks Kättemaksukontor, Tujurikkuja, ENSV ja paljud teised läbi aegade vaatajaid telerite ette naelutanud menukid.
Käesoleval aastal jätkab ettevõte arendustöödega võrgus ja järgmise paari aasta jooksul investeerib Elisa oma teenuste võimestamisse 40 miljonit eurot. Jätkatakse mobiilse andmesidevõrgu tihendustöödega, mis on ühtlasi ettevalmistuseks 5G võrgu käivitamisele Eestis. Kavas on juurde rajada lisaks veel 500 kilomeetrit optilist võrku, mis toob ülikiire internetiühenduse paljudele eestlastele koju kätte.
Võrreldes 2017. aastaga kasvas Elisa mobiilsideteenuste eraklientide hulk ligi 12 000 kliendi ja TV-teenuste segment 2000 kliendi võrra. Mobiilsideteenuste liideseid oli Elisa Eestil tänavu neljanda kvartali lõpus kokku 671 860, TV-teenuste liideseid kaabelvõrgus ja üle õhu võrgus kokku 204 640.

Elisa korporatsiooni 2018. aasta majandustulemustega saad lähemalt tutvuda veebilehel: www.elisa.com/investors

Elisa Eesti AS (www.elisa.ee) on Elisa kontserni osa ning turuliider Eestis telekomiteenustes erakliendi ja kõnekaardi segmendis. Samuti on Elisa juhtiv tasulise TV-teenuse ja suuruselt teine interneti püsiühenduse teenuse pakkuja Eesti turul. Koos Santa Monica Networksiga loob ettevõte klientidele turvalisi võrgu- ja andmekeskuste lahendusi. 1000 töötajaga suurettevõtte siht on saada suurimaks kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks Eestis. Elisa pakub kõikidele klientidele mobiilside, interneti püsiühenduse ja TV-teenuseid ning aitab ettevõtetel ja avalikul sektoril kasvatada efektiivsust ja turvalisust võrgu- ja IT infrastruktuurilahenduste abil. Ettevõtte käive oli 2017. aastal 157,9 miljonit eurot.

Elisa (https://elisa.fi/) on telekommunikatsiooni- ja IKT-ettevõte ning internetiteenuse osutaja, kes tegutseb peamiselt Soomes ja Eestis. Elisa on sõlminud lepingud üle 6,2 miljoni eratarbija ning äri- ja avaliku sektori kliendiga. Me pakume keskkonnasäästlikke side- ja meelelahutusteenuseid ning vahendeid, mille abil saavad ettevõtted viia oma tegevuse üle digikeskkonda ja parandada niiviisi tootlust. Turuliidrina on Elisa ka teerajaja uue võrgutehnoloogia ja uuenduste väljatöötamisel, nagu 5G. Koostöö ettevõtetega nagu Vodafone ja Telenor võimaldab pakkuda üle maailma konkurentsivõimelisi teenuseid. Elisa on loetletud väärtpaberibörsil NASDAQ Helsinki Large Cap ja sellel on ligikaudu 190 000 osaniku. Ettevõtte 2017. aasta müügitulu oli 1,787 miljardit eurot ja tööd pakuti 4700 inimesele. Lisateavet saate aadressil www.elisa.fi. Jälgige meid ka Facebookis (@elisasuomi) ja ja Twitteris (@ElisaOyj).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 06.02.2019 13:05:51 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, kas Elisa plaanib Elamuse pakettides pakutavaid netikiiruseid ka mingil ajal suurendada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 10:52:58 vasta tsitaadiga

Tanza, saatsin Elisale päringu icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 11:24:33 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb mingi vahe sisse optika vs coax. Optika ul on kiirem, vist sümmeetriline.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 14:31:21 vasta tsitaadiga

Kas teil on tv3HD ja tv6HD tasuta põhipaketis või mitte? Koduleht ei anna mingit infot selle kohta.
Küsimus tekkis peale seda artiklit
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10064667#10064667

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 14:33:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas teil on tv3HD ja tv6HD tasuta põhipaketis või mitte? Koduleht ei anna mingit infot selle kohta.
Küsimus tekkis peale seda artiklit
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10064667#10064667
Ei, see on ka artiklis kirjas
https://www.elisa.ee/star-api/v1/public/channelplan/elamusjaklassikvalikkanalid.et.pdf


viimati muutis Anna tooli 07.02.2019 14:36:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 14:35:55 vasta tsitaadiga

Ok, artiklit on muudetud thumbs_up.gif
Ennem oli
tsitaat:
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 16:00:40 vasta tsitaadiga

Kurgedehirm ja pilvedeall haadees vä?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 16:42:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kurgedehirm ja pilvedeall haadees vä?

Ei vaata neid ka sd-s icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 17:55:34 vasta tsitaadiga

Ma sedasama mõtlen, mingi eritasu oli nende lisakamalite eest..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 20:14:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ma sedasama mõtlen, mingi eritasu oli nende lisakamalite eest..


Eritasu ehk TRAHV.
innocent.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 20:23:49 vasta tsitaadiga

Esimest korda tulid siis müüdi neid lusakanalitena. Toona sai öeldud, et selle raha eest kurgedehirmu ei plaani osta..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 14:14:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ok, artiklit on muudetud thumbs_up.gif
Ennem oli
tsitaat:
"Telia TV klientideni jõuavad eestikeelsetest kanalitest HD-formaadis kõik ERR-i kanalid (ETV, ETV2, ETV+), Tallinna TV, TV3, TV6, Kanal2, Kanal11 ja Kanal12," selgitab Telia meediasuhete juht Raigo Neudorf. Tõsi, kaks kanalit ei sisaldu Telia põhipaketis - TV3 HD ja TV6 HD vaatamiseks tuleb Telia kliendil mõlema eest lisaks välja käia üks euro kuus.

Sarnaselt Teliale pakub kõiki Eesti HD-kanaleid ka konkurent Elisa. "Kõik Eesti põhikanalid nagu ETV, Kanal 2, TV3, ETV 2, TV6, Kanal 11 ja 12, on vaadatavad HD-kvaliteedis," ütles Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Tema sõnul eelistab Elisa alati pakkuda kliendile pigem HD-kanaleid. Kõik need kanalid on ka põhipaketis kõrglahutusega olemas


Ok - Elisa kaabel.
Hetkel on mul võetud HD kanalite jaoks eraldi HD pakett.
Samas näiteks TV3 HD's ei näe, nemad tahavad eraldi raha.

Kas siis muid Eesti kanaleid peale Tv3 näeks HD's ka eraldi HD paketita?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 14:21:26 vasta tsitaadiga

Jah, tv6 ja tv3 on vaid papi eest. Pead ei anna, aga peaks nii olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 14:42:14 vasta tsitaadiga

On jah aga käsi ei tõuse selle kurgedehirmu eest ekstra kanaliraha maksma..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.