Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 17:00:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2018 22:20:03 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse.

See ETV kaamera trikk oli ju 1. aprilli nali icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.07.2018 22:40:27 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
arny kirjutas:
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse.

See ETV kaamera trikk oli ju 1. aprilli nali icon_lol.gif
oh really? icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 08:10:23 vasta tsitaadiga

1 aprill see saade kindlasti ei olnud, see oli ehk kuu tagasi ja oleksid võinud siis vaadata.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 08:14:07 vasta tsitaadiga

see oli esimese aprilli saade.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.07.2018 08:45:31 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
1 aprill see saade kindlasti ei olnud, see oli ehk kuu tagasi ja oleksid võinud siis vaadata.
pidi vägev läbu olema kui kolmeks ja pooleks kuuks pilt eest ära oli :O
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 11:56:53 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ei ole tüütu kui oma arvutis olen, siis isegi sega see asi ju. Kui pean teises linnas teises arvutis sisse logimist tegema iga kord siis on jah nagu, et miks. Ja ma ei sobra ju kellegi privaatsuses, minul pole häda kui mul on arvutis gfe mis vajab sisse logimist sinul oli sellega häda, et näe nüüd uurivad mis ma teen. Nigunii uurivad see sisse logimine on lihtsalt vähe avalikum uurimine, windows nigunii hoiab sul silma peal, et millega tegeled.
Teemast küll vähe mööda aga oleme naisega paar korda proovinud, et kui tal facebook lahti läpakas ja siis rääkisime mingil konkreetsel teemal seal juures siis tõesti järgmine hetk hakati talle vastavaid reklaame ette söötma. Mõlememal korral sai erinevatel teemadel räägitud.

Ehk siis teises linnas häirib sind see, ma ei rääkinud kui palju, vaid ütlesin, et isegi sind häirib.. teatud oludes on see tõsi :].
Sa sobrad selles kui palju ma privaatsust soovin - see ei peaks sind üldse huvitama. Kui, siis vaid niivõrd kui palju teemasse puutub ja sisuliselt oluline on, ent ei ... sa pead ilkuma nagu madalalaubaline karakter ikka.
See "nigunii" jutt on täiesti absurdne ja selliste pärast see kõik nii ulatuslik ongi. Kui inimesed selle vastu oleksid ja vastavalt käituksid, oleks meil normaalne regulatsioon.
FB suhtes võiks proovida mikrofoni siis sulgeda, ma ise ei laseks küll taolisi asju toimuda, aganoh.. sul ju "nigunii" suhtumine ;D

arny kirjutas:
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse.

Kui tarkvara vajadus on, ent sinna on külge poogitud täiesti absurdne liidestus ja seda tegelikult vaja ei oleks, siis on see absurdne. See paneb mind konkreetselt videokaarti ostu edasi lükkama ja AMD'd kaaluma icon_wink.gif

angel kirjutas:
Nagunii kõik teevad seda ja toda, mis vahet sellel on, keerame teise külje ja las lasevad kaarega peale edasi. Õige suhtumine thumbs_up.gif
asju saab kinni keerata ja keerulisemaks teha nuhkvarale, sellise mentaliteediga võiks kõik uksed ja aknad lahti jääda vabandusega - nagunii kui vaja uurivad ja vaatavad järgi.

Nviidi (envi) drivusid saab ilma bloatware'ita kah installida + nVidia telemetry disabler täitsa olemas.
Ei viitsi arvutit koormata tarkvaraga mida ei ole vaja.

Hea tekst! Sellepärast ma talle ütlesingi, et võib ju mulle igasugu koodid saata, "nigunii" kõike jälgitakse icon_biggrin.gif

Aga nvidia suhtes on mulle shadowplay asjad olulised.. seda vist ilma bloati ja telemeetriata ei saa?

NATAS999, icon_biggrin.gif:icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 12:35:31 vasta tsitaadiga

vahepeal levis netis video kus minuteada saadi need head omadused tööle ilma konto ja telemeetria jamata, ei oska öelda kas senini asi toimib.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2018 16:04:29 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/8b5nej/updated_remove_mandatory_login_of_geforce/
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.07.2018 02:23:28 vasta tsitaadiga

Need nvidia driverid on viletsaks läinud ausalt öeldes küll.. .Ise uuendan drivereid mingi poole aastase vahega ja loen enne kas guru3d nvidia driverite alamfoorumist v nvidia enda foorumist et kas on mingeid suuremaid erroreid oodata.Tavaliselt on okei olnud ja mingeid suuri jamaos pole olnud ja olen alati clean installi teinud ja kasutan ka safe modes DDU nimelist programmi(displaydriveruninstaller ) kui keegi teab midagi sellisest programmist... suht okei asi on... Ühesõnaga mul on päris vana kaart ka juba peaaegu 4 aastat.. arvan et enne uue kaardi peale ei mõtle kui uus seeria mingi aeg tuleb.. driverite kohapealt oli mul nüüd driverid peal eelmise aasta detsembri kuust ja nüüd siis huvi pärast uuendasin viimaste peale ja hakkasid kohe jamad pihta... oli mul vaja surkida thumbs_down.gif kui enne forza horizon 3 mängis mul ilusti mingeid jamasi ei olnud ja nüüd sain natuke mängida ja viskas plaksti desktopile keset mängu ja control paneli event vewer näitab et mingi moappcrash icon_mad.gif jumala vihale ajab ...proovisin veel teisi mänge mida vahest veel mängin forza 7 ja division töötasid korralikult,aga üks asi peab ikka mitte töötama ja jamama... ma ei tea kui saab panen need vanad detsembri kuud omad tagasi ja loodan et horizon 3 mängib jälle ilusti....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2018 21:21:14 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-399-07-whql

tsitaat:
Game Ready
Provides the optimal gaming experience for:

Battlefield V Open Beta,
F1 2018,
Immortal:Unchained,
Pro Evolution Soccer 2019,
Strange Brigade
Switchblade
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 01:52:26 vasta tsitaadiga

400 seeria draiverid kah saadaval nüüd. Toetatud alates Win7 64bit ja 600 seeriast alates.
Draiver ise on veidi uuem kui see mis leketes oli ja revieweritele jagati.

https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-411-63-whql

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.09.2018 23:06:54 vasta tsitaadiga

Keegi võiks neid drivereid proovida ja huvitav kuidas need viimases tomb raideris käituvad just pascali kaartidega... praegu nagu kohati selline slow mo tomb raideris icon_neutral.gif või see on hoopis mängu viga...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 09:21:05 vasta tsitaadiga

Ma olin hästi laisk driverite uuendaja viimasel ajal ja hoidsin pikalt 391.35 mida loeti stabiilselt heaks driveriks mitmel pool foorumites. Kuna aga tuli vihje, mida võib nii Redditi kui mujalt lugeda on Pascalile soovitav nüüd kasutada 399.24 mis annab kõikjal pisut kiiruse lisa juurde thumbs_up.gif
Kuna mängin Wreckfesti, siis seal oli vahe tuntav ja küllap mujal mängudes ka. Hetkel pole probleeme esinenud.

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/9enifw/driver_39924_faqdiscussion/

411.63 on hetkel ainult Turingi teema. Küllap edaspidi uuemate mängude jaoks tuleb ka teiste kaartidega vajadusel 400 seeria kasutusele võtta.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 12:14:13 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/files-details/nvidia-driver-slimming-utility.html
https://forums.guru3d.com/threads/nvidia-driver-slimming-utility.423072/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 12:26:29 vasta tsitaadiga

Proovisin neid viimaseid 411.63 drivereid ja vähemalt WoW-s hakkas pilt iga mõne minuti järel ~sekundiks kiiluma.
Lasin selle viimase paki DDU-ga minema ja 399.24 asemele - kõik väga ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 13:53:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://www.guru3d.com/files-details/nvidia-driver-slimming-utility.html
https://forums.guru3d.com/threads/nvidia-driver-slimming-utility.423072/


Hea util, ent sellise olemasolu vajadus näitab palju driveripaki enese kohta. Täiesti jabur on suruda inimestele kõike peale, selle asemel, et tarkvara modulaarseks teha ja vabatahtlikuks iga osa.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 14:16:01 vasta tsitaadiga

rmc, enamus sellest ongi ju vabalt valitav ka NV enda installeris. GFE ja mõned teenused ainult pole.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:06:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
rmc, enamus sellest ongi ju vabalt valitav ka NV enda installeris. GFE ja mõned teenused ainult pole.

X2 thumbs_up.gif

Selle "töörista" kohta- anna võimalus miljonks lisavalikuks annad võimaluse asja milijon korda piixu keerata okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:20:59 vasta tsitaadiga

Misc all olev ju suures osas ei ole + Telemeetria...

Miljon asja võib piiksu ju keerata, ent mõistlik oleks kui saad linnukesega omale vajalikest osistest koosneva CP installeerida... a'la driver+updater+shadowplay ja küte, mitte, et logi sisse, hakka sotsiaalseks seal, jne icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 15:37:58 vasta tsitaadiga

Ei vaidlegi et friikidele võib see utikas kasulik ja meeldiv olla. Lasku aga käia.

Aga 99% kasutajatest saab oma seadistusvajadused ka NV installeriga rahuldatud.
Next->Next->Next->Finish seaded peaksid sellised olema mis katavad ära maksimaalse hulga kasutajate vajadused.

Viimane asi mida kasutajad vajavad on see, et paigaldad draiveri ära ja siis kuue kuu pärast ühtäkki selgub et miski komponent on siiski puudu ja mingi asi ei toimi.
Tavaliselt programmid eriti ei ütle ka kui miski baaskomponent on puudu.
Lihtsalt "Failed" on levinuim veateade. Katsu siis krt nuputada millest see tulla võib. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 20:48:07 vasta tsitaadiga

Mingisuguse suuna valimine ei tohiks teisi suundasid välistada, entjah, läheb pikaks juba ja arutletud asi ka, thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2018 19:48:07 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka olnud probleeme Pascal 1080ti vms kaartidega - peale äsja tulnud driverite installimist?

Mul muidu mängides on maks temperatuur 48C (idle @ 26C) seda siis eelmiste driveritega 416.34

täna panin peale siis äsja tulnud driverid ning tempid siis Idle @ 34-35C ja Load ajal 55-57C - 240mm radikal vendid läksid väga väga lärmakaks

mõlema driveritega on tehtud vastavalt nvidia optimization

Panin eelmised driverid tagasi ja vaikus taas majas (temperatuurid korras ka)

need temperatuurid mis uute driveritega tulid pole ju ometi normaalsed custom loop 1080ti puhul!?!?

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 11.11.2018 14:40:05 vasta tsitaadiga

metallika, Proovi viimase ddu'ga safe modes, nvidia osas, plats puhtaks lasta ja siis ilma netita uus draiver peale. Kui siis ka siis draiveri viga. Prooviks sedasi esialgu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 15:05:02 vasta tsitaadiga

busta,

tänud! Proovin !

Eelnevalt teinud windowsis DDU-ga

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 12.11.2018 01:39:03 vasta tsitaadiga

metallika, Safe mode sellepärast, et siis ei ole Nvidia failid kasutuses ja saab kustutada, muidu jääb midagi alles, mis kasutusel ja hakkavad anomaaliad peale. See on ka ainuke mõistlik viis seda asja üldse kasutatada. Kunagi ei tasu AMD(kui pole just AMD gpu) ja Chipseti linnukesi märkida(keerab Windoosa pmst pekki) [Omal nahal järgi proovitud, w10 peal icon_biggrin.gif].

https://www.wagnardsoft.com/content/ddu-guide-tutorial
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 02:20:47 vasta tsitaadiga

busta,

Thnx, bro! proovin täna päeva poole ära beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 13:48:35 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/250415/psa-nvidia-installer-cannot-continue-on-windows-october-2018-update-and-how-to-fix-it
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 23:41:41 vasta tsitaadiga

Tervist kõigile. Ilmus väike mure peale draiverite uuendust. icon_neutral.gif
Istusin tükk aega 391.35 peal ja täna siis otsustasin minna uuemate peale. Installisin siis 417.35 (eelnevalt DDU abil vana driver maha), kõik toimis vigadeta. Igaks juhuks restart kah. Aga nüüd on selline probleem et Core/Memory sagedus ei lähe alla peale mängu väljumist. Piisab restardist või näiteks NVIDIA seadetes korraks muutma monitori sagedust (120>60>120) ja Core/Memory jälle ilusti madalal (minu 1080Ti puhul siis 139/405 vastavalt).
Teine probleem mida panin tähele on see, et monitoridel (3xAsus ROG Swift PG279Q) ei toimi funktsioon 'turbo button'. Lugesin et probleem mõnel on peale Windows 10 viimast uuendust...kuid mul ju see toimis täna veel hommikul kui olid 391.35 peal. icon_confused.gif

On ehk kellelgi mõni idee kuidas neid probleeme parandada parandada? Endal muidugi ainuke mõtte, et lasta uued draiverid maha ja panna tagasi vanad mille peal kõik ilusti toim. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 23:49:37 vasta tsitaadiga

Timoha, Ise hetkel 417.22 peal. Üks GTX 1080 ja üks PG279Q. Core klokk läheb küll ilusti tagasi alla defaulti peale koormuse mahavõtmist. Mem klokk tõsi on kogu aeg sama. Mul +500 kah pandud mäludele. Core +100.
Turbo button töötab. Ma olen samas Win7 peal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2018 02:00:33 vasta tsitaadiga

Mul, peale mängu väljumist jääb see sagedus 1557/5616 (Core/Memory) kuid vanadega läksid 139/405 peale.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.12.2018 01:29:54 vasta tsitaadiga

Samasugune häda, viimane peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 01:42:55 vasta tsitaadiga

417.22 peal kõik korras.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 06:07:21 vasta tsitaadiga

417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll.
Pole väga ammu DDU-d viitsinud kasutada driverite uuendamisel vaid alati uue paki eelmisele pähe lasknud ja seni pole anomaaliaid kohanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 30.12.2018 20:25:06 vasta tsitaadiga

https://hexus.net/tech/news/graphics/125588-nvidia-physx-sdk-40-physics-engine-released/
Päris lahe tegelt, nüüd saab physixsit ka amd kaartidel kasutada thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.12.2018 03:32:37 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll.


Vaatasin IDLE temp oli ennem 60C, tegin custom curve, nüüd on 50C ja kellad hoiavad ikka pidevalt paari tonni ligidale. Ei reinstallinud veel, ilmselt ennem järgmisi ei vahetagi. Soe tuba on talvel mõnus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 10:15:24 vasta tsitaadiga

see on mingi known issue, mida nvidia iga veidi aja tagant parandab.
teine asi on mitu monitori. kui 3 monitori või 2 suure resoga monitori küljes on, siis hoiabki kõrget takti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 13:12:23 vasta tsitaadiga

londiste, no minu konfi puhul 391.35 läksid küll idles kuni 139/405 Core/Memory. Aga vot uuematega juba ei lähe nii kergelt (vahest lähevad vahest peab trikki monitoride sagedusega tegema).
Aga jah see vist on mingi NVIDIA loterii. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 13:16:45 vasta tsitaadiga

iirc tuli see probleem jälle tagasi mingite turingu launchi kanti draiveritega, 4xx versioonid. seda siis ka pascali, mitte vaid turingutega.
sama häda on läbi aastate ka varem olnud, ma olen nii 1080/1080ti kui 980ti-ga selle käes vaevelnud - tõsi, mul on ka 2x1440p monitori ja kohati neile lisaks 2160p telekas arvuti küljes. ptüi-ptüi, seni pole 2080 veel sama asja teinud peale seda algset power consumption fixi.

teine asi on hardware acceleration erinevas softis. eellkõige pean siin silmas brausereid. vähemalt firefox mul lükkab enamasti rauas kiirenduse mingi lehe jaoks sisse (ja korraga lehti lahti on mul vähe), mis kohe kellad suuremale taktile sunnib. tasub task manageri ja gpu kasutust kiigata just softi lõikes. ja võib-olla proovida, kas gpu kasutusega asjade kinni panek muudab midagi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.01.2019 12:51:41 vasta tsitaadiga

Ma peaks ka drivereid uuendama. kõik mängud kisavad et uuenda drivereid (Forza 4,AC Odyssey jne icon_razz.gif ) Ma ei julge neid uuendada,igakord on mingi jama nagu siit võib lugeda ja peale uut driverit tulevad 100 hotfixi välja.... Nvidial kunagi olid tipp-topp driverid icon_rolleyes.gif Ma saan aru et päris mitut seeriat on vaja veel toetada..alates sealt 600-st seeriast....Mul on mingid septembri kuu 399.07 driverid peal,oskate soovitada mis nendest uuematest 400 seeria driveritest nagu kõige paremad ja kindlamad on ? Millega nagu forza ja odyssey hästi jookseks ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 14:12:48 vasta tsitaadiga

Gap,

417.22 on kusjuures täiesti talutavad seni beer_yum.gif

Edit: jamad olid siis kui nad läksid 399,... pealt üle 400 seeriale - nood parandatud beer_yum.gif beer_yum.gif

EDIT 2: Kas nad nüüd hästi jooskevad on iseasi
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.01.2019 18:30:08 vasta tsitaadiga

metallika, tänud thumbs_up.gif panin 417.22 tõmbama proovin ära siis,mis hullu ikka juhtuda saab icon_biggrin.gif

edit: panin peale esiaalgu on väga head,Horizon 4 jookseb väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2019 18:38:03 vasta tsitaadiga

mul on 391.01 peal ja saab rise of tomb raiderit mängida küll sellega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.01.2019 18:44:14 vasta tsitaadiga

NATAS999, nii vana mängu mängid veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2019 18:57:40 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
NATAS999, nii vana mängu mängid veel icon_biggrin.gif
teeks selle läbi, siis võtaks shadow of tomb raideri käsile.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 20:58:31 vasta tsitaadiga

Gap,

kle mõned siin mängivad veel vägagi vanu mänge, isegi win98SE ja vanematel arvutitel

dosbox pole päris see
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.01.2019 04:43:45 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Ramones kirjutas:
417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll.


Vaatasin IDLE temp oli ennem 60C, tegin custom curve, nüüd on 50C ja kellad hoiavad ikka pidevalt paari tonni ligidale. Ei reinstallinud veel, ilmselt ennem järgmisi ei vahetagi. Soe tuba on talvel mõnus icon_biggrin.gif


Puhastasin DDU'ga ja installisin uuesti, nüüd toimib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 18:01:51 vasta tsitaadiga

Veitsa infot minu üleval kirjutatud probleemi kohta (Core/Memory sagedus). Sai täna pandud värskemad draiverid (417.71) ja paistab et nüüd mängust väljudes sagedused lähevad ilusti alla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 12:19:12 vasta tsitaadiga

https://forums.geforce.com/default/topic/1082681/geforce-drivers/is-it-possible-to-quot-port-quot-dithering-from-nvidia-x-server-to-geforce-driver-/post/5934577/#5934577
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 12:37:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://forums.geforce.com/default/topic/1082681/geforce-drivers/is-it-possible-to-quot-port-quot-dithering-from-nvidia-x-server-to-geforce-driver-/post/5934577/#5934577


Väga huvitav, ootame arenguid. Color bandingust lahti saamine, kasvõi mingil määral, oleks tervitatav thumbs_up.gif Ehkki alati on mul olnud kahtlus, et seal on mingi üldine jõudluse küsimus ka mängus.
Seda teemat on pikalt jahutud välismaa foorumites juba ka varem
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce ForceWare Driverid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.