|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
10.07.2018 17:00:17
|
|
|
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
10.07.2018 22:20:03
|
|
|
| arny kirjutas: |
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse. |
See ETV kaamera trikk oli ju 1. aprilli nali
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.07.2018 22:40:27
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
| arny kirjutas: |
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse. |
See ETV kaamera trikk oli ju 1. aprilli nali  |
oh really?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
11.07.2018 08:10:23
|
|
|
1 aprill see saade kindlasti ei olnud, see oli ehk kuu tagasi ja oleksid võinud siis vaadata.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
11.07.2018 08:14:07
|
|
|
see oli esimese aprilli saade.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.07.2018 08:45:31
|
|
|
| arny kirjutas: |
| 1 aprill see saade kindlasti ei olnud, see oli ehk kuu tagasi ja oleksid võinud siis vaadata. |
pidi vägev läbu olema kui kolmeks ja pooleks kuuks pilt eest ära oli :O
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.07.2018 11:56:53
|
|
|
| arny kirjutas: |
ei ole tüütu kui oma arvutis olen, siis isegi sega see asi ju. Kui pean teises linnas teises arvutis sisse logimist tegema iga kord siis on jah nagu, et miks. Ja ma ei sobra ju kellegi privaatsuses, minul pole häda kui mul on arvutis gfe mis vajab sisse logimist sinul oli sellega häda, et näe nüüd uurivad mis ma teen. Nigunii uurivad see sisse logimine on lihtsalt vähe avalikum uurimine, windows nigunii hoiab sul silma peal, et millega tegeled.
Teemast küll vähe mööda aga oleme naisega paar korda proovinud, et kui tal facebook lahti läpakas ja siis rääkisime mingil konkreetsel teemal seal juures siis tõesti järgmine hetk hakati talle vastavaid reklaame ette söötma. Mõlememal korral sai erinevatel teemadel räägitud. |
Ehk siis teises linnas häirib sind see, ma ei rääkinud kui palju, vaid ütlesin, et isegi sind häirib.. teatud oludes on see tõsi :].
Sa sobrad selles kui palju ma privaatsust soovin - see ei peaks sind üldse huvitama. Kui, siis vaid niivõrd kui palju teemasse puutub ja sisuliselt oluline on, ent ei ... sa pead ilkuma nagu madalalaubaline karakter ikka.
See "nigunii" jutt on täiesti absurdne ja selliste pärast see kõik nii ulatuslik ongi. Kui inimesed selle vastu oleksid ja vastavalt käituksid, oleks meil normaalne regulatsioon.
FB suhtes võiks proovida mikrofoni siis sulgeda, ma ise ei laseks küll taolisi asju toimuda, aganoh.. sul ju "nigunii" suhtumine ;D
| arny kirjutas: |
muidu peale seda facebooki katset teipis naine kaamera kinni igaksjuhuks. Samas mingi hommik näitas etv, et kui õigel ajal kellelegi helistades miskine kood sisestada näed ka vastuvõtja telefoni kaamerast pilti. Seda nad tegid seal ka otse eetris, et selles suhtes ei foolium müts väga ulme jah. Aga jah igast tarkvaraga on ju nii, et kui vajadust pole, pole vaja ka installida arvutisse. |
Kui tarkvara vajadus on, ent sinna on külge poogitud täiesti absurdne liidestus ja seda tegelikult vaja ei oleks, siis on see absurdne. See paneb mind konkreetselt videokaarti ostu edasi lükkama ja AMD'd kaaluma
| angel kirjutas: |
Nagunii kõik teevad seda ja toda, mis vahet sellel on, keerame teise külje ja las lasevad kaarega peale edasi. Õige suhtumine
asju saab kinni keerata ja keerulisemaks teha nuhkvarale, sellise mentaliteediga võiks kõik uksed ja aknad lahti jääda vabandusega - nagunii kui vaja uurivad ja vaatavad järgi.
Nviidi (envi) drivusid saab ilma bloatware'ita kah installida + nVidia telemetry disabler täitsa olemas.
Ei viitsi arvutit koormata tarkvaraga mida ei ole vaja. |
Hea tekst! Sellepärast ma talle ütlesingi, et võib ju mulle igasugu koodid saata, "nigunii" kõike jälgitakse
Aga nvidia suhtes on mulle shadowplay asjad olulised.. seda vist ilma bloati ja telemeetriata ei saa?
NATAS999, :
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.07.2018 12:35:31
|
|
|
vahepeal levis netis video kus minuteada saadi need head omadused tööle ilma konto ja telemeetria jamata, ei oska öelda kas senini asi toimib.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.07.2018 02:23:28
|
|
|
Need nvidia driverid on viletsaks läinud ausalt öeldes küll.. .Ise uuendan drivereid mingi poole aastase vahega ja loen enne kas guru3d nvidia driverite alamfoorumist v nvidia enda foorumist et kas on mingeid suuremaid erroreid oodata.Tavaliselt on okei olnud ja mingeid suuri jamaos pole olnud ja olen alati clean installi teinud ja kasutan ka safe modes DDU nimelist programmi(displaydriveruninstaller ) kui keegi teab midagi sellisest programmist... suht okei asi on... Ühesõnaga mul on päris vana kaart ka juba peaaegu 4 aastat.. arvan et enne uue kaardi peale ei mõtle kui uus seeria mingi aeg tuleb.. driverite kohapealt oli mul nüüd driverid peal eelmise aasta detsembri kuust ja nüüd siis huvi pärast uuendasin viimaste peale ja hakkasid kohe jamad pihta... oli mul vaja surkida kui enne forza horizon 3 mängis mul ilusti mingeid jamasi ei olnud ja nüüd sain natuke mängida ja viskas plaksti desktopile keset mängu ja control paneli event vewer näitab et mingi moappcrash jumala vihale ajab ...proovisin veel teisi mänge mida vahest veel mängin forza 7 ja division töötasid korralikult,aga üks asi peab ikka mitte töötama ja jamama... ma ei tea kui saab panen need vanad detsembri kuud omad tagasi ja loodan et horizon 3 mängib jälle ilusti....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.09.2018 23:06:54
|
|
|
Keegi võiks neid drivereid proovida ja huvitav kuidas need viimases tomb raideris käituvad just pascali kaartidega... praegu nagu kohati selline slow mo tomb raideris või see on hoopis mängu viga...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
24.09.2018 09:21:05
|
|
|
Ma olin hästi laisk driverite uuendaja viimasel ajal ja hoidsin pikalt 391.35 mida loeti stabiilselt heaks driveriks mitmel pool foorumites. Kuna aga tuli vihje, mida võib nii Redditi kui mujalt lugeda on Pascalile soovitav nüüd kasutada 399.24 mis annab kõikjal pisut kiiruse lisa juurde
Kuna mängin Wreckfesti, siis seal oli vahe tuntav ja küllap mujal mängudes ka. Hetkel pole probleeme esinenud.
https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/9enifw/driver_39924_faqdiscussion/
411.63 on hetkel ainult Turingi teema. Küllap edaspidi uuemate mängude jaoks tuleb ka teiste kaartidega vajadusel 400 seeria kasutusele võtta.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
26.09.2018 12:26:29
|
|
|
Proovisin neid viimaseid 411.63 drivereid ja vähemalt WoW-s hakkas pilt iga mõne minuti järel ~sekundiks kiiluma.
Lasin selle viimase paki DDU-ga minema ja 399.24 asemele - kõik väga ok
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.09.2018 13:53:59
|
|
|
Hea util, ent sellise olemasolu vajadus näitab palju driveripaki enese kohta. Täiesti jabur on suruda inimestele kõike peale, selle asemel, et tarkvara modulaarseks teha ja vabatahtlikuks iga osa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.09.2018 14:16:01
|
|
|
rmc, enamus sellest ongi ju vabalt valitav ka NV enda installeris. GFE ja mõned teenused ainult pole.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.09.2018 15:06:04
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| rmc, enamus sellest ongi ju vabalt valitav ka NV enda installeris. GFE ja mõned teenused ainult pole. |
X2
Selle "töörista" kohta- anna võimalus miljonks lisavalikuks annad võimaluse asja milijon korda piixu keerata
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.09.2018 15:20:59
|
|
|
Misc all olev ju suures osas ei ole + Telemeetria...
Miljon asja võib piiksu ju keerata, ent mõistlik oleks kui saad linnukesega omale vajalikest osistest koosneva CP installeerida... a'la driver+updater+shadowplay ja küte, mitte, et logi sisse, hakka sotsiaalseks seal, jne
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.09.2018 15:37:58
|
|
|
Ei vaidlegi et friikidele võib see utikas kasulik ja meeldiv olla. Lasku aga käia.
Aga 99% kasutajatest saab oma seadistusvajadused ka NV installeriga rahuldatud.
Next->Next->Next->Finish seaded peaksid sellised olema mis katavad ära maksimaalse hulga kasutajate vajadused.
Viimane asi mida kasutajad vajavad on see, et paigaldad draiveri ära ja siis kuue kuu pärast ühtäkki selgub et miski komponent on siiski puudu ja mingi asi ei toimi.
Tavaliselt programmid eriti ei ütle ka kui miski baaskomponent on puudu.
Lihtsalt "Failed" on levinuim veateade. Katsu siis krt nuputada millest see tulla võib.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.09.2018 20:48:07
|
|
|
Mingisuguse suuna valimine ei tohiks teisi suundasid välistada, entjah, läheb pikaks juba ja arutletud asi ka,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
09.11.2018 19:48:07
|
|
|
Kas kellelgi on ka olnud probleeme Pascal 1080ti vms kaartidega - peale äsja tulnud driverite installimist?
Mul muidu mängides on maks temperatuur 48C (idle @ 26C) seda siis eelmiste driveritega 416.34
täna panin peale siis äsja tulnud driverid ning tempid siis Idle @ 34-35C ja Load ajal 55-57C - 240mm radikal vendid läksid väga väga lärmakaks
mõlema driveritega on tehtud vastavalt nvidia optimization
Panin eelmised driverid tagasi ja vaikus taas majas (temperatuurid korras ka)
need temperatuurid mis uute driveritega tulid pole ju ometi normaalsed custom loop 1080ti puhul!?!?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
11.11.2018 14:40:05
|
|
|
| metallika, Proovi viimase ddu'ga safe modes, nvidia osas, plats puhtaks lasta ja siis ilma netita uus draiver peale. Kui siis ka siis draiveri viga. Prooviks sedasi esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
11.11.2018 15:05:02
|
|
|
busta,
tänud! Proovin !
Eelnevalt teinud windowsis DDU-ga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
12.11.2018 01:39:03
|
|
|
metallika, Safe mode sellepärast, et siis ei ole Nvidia failid kasutuses ja saab kustutada, muidu jääb midagi alles, mis kasutusel ja hakkavad anomaaliad peale. See on ka ainuke mõistlik viis seda asja üldse kasutatada. Kunagi ei tasu AMD(kui pole just AMD gpu) ja Chipseti linnukesi märkida(keerab Windoosa pmst pekki) [Omal nahal järgi proovitud, w10 peal ].
https://www.wagnardsoft.com/content/ddu-guide-tutorial
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
12.11.2018 02:20:47
|
|
|
busta,
Thnx, bro! proovin täna päeva poole ära
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
27.12.2018 23:41:41
|
|
|
Tervist kõigile. Ilmus väike mure peale draiverite uuendust.
Istusin tükk aega 391.35 peal ja täna siis otsustasin minna uuemate peale. Installisin siis 417.35 (eelnevalt DDU abil vana driver maha), kõik toimis vigadeta. Igaks juhuks restart kah. Aga nüüd on selline probleem et Core/Memory sagedus ei lähe alla peale mängu väljumist. Piisab restardist või näiteks NVIDIA seadetes korraks muutma monitori sagedust (120>60>120) ja Core/Memory jälle ilusti madalal (minu 1080Ti puhul siis 139/405 vastavalt).
Teine probleem mida panin tähele on see, et monitoridel (3xAsus ROG Swift PG279Q) ei toimi funktsioon 'turbo button'. Lugesin et probleem mõnel on peale Windows 10 viimast uuendust...kuid mul ju see toimis täna veel hommikul kui olid 391.35 peal.
On ehk kellelgi mõni idee kuidas neid probleeme parandada parandada? Endal muidugi ainuke mõtte, et lasta uued draiverid maha ja panna tagasi vanad mille peal kõik ilusti toim.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
28.12.2018 02:00:33
|
|
|
| Mul, peale mängu väljumist jääb see sagedus 1557/5616 (Core/Memory) kuid vanadega läksid 139/405 peale.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.12.2018 01:29:54
|
|
|
| Samasugune häda, viimane peal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
29.12.2018 01:42:55
|
|
|
| 417.22 peal kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
29.12.2018 06:07:21
|
|
|
417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll.
Pole väga ammu DDU-d viitsinud kasutada driverite uuendamisel vaid alati uue paki eelmisele pähe lasknud ja seni pole anomaaliaid kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
30.12.2018 20:25:06
|
|
|
https://hexus.net/tech/news/graphics/125588-nvidia-physx-sdk-40-physics-engine-released/
Päris lahe tegelt, nüüd saab physixsit ka amd kaartidel kasutada
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
31.12.2018 03:32:37
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| 417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll. |
Vaatasin IDLE temp oli ennem 60C, tegin custom curve, nüüd on 50C ja kellad hoiavad ikka pidevalt paari tonni ligidale. Ei reinstallinud veel, ilmselt ennem järgmisi ei vahetagi. Soe tuba on talvel mõnus
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
31.12.2018 10:15:24
|
|
|
see on mingi known issue, mida nvidia iga veidi aja tagant parandab.
teine asi on mitu monitori. kui 3 monitori või 2 suure resoga monitori küljes on, siis hoiabki kõrget takti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
31.12.2018 13:12:23
|
|
|
londiste, no minu konfi puhul 391.35 läksid küll idles kuni 139/405 Core/Memory. Aga vot uuematega juba ei lähe nii kergelt (vahest lähevad vahest peab trikki monitoride sagedusega tegema).
Aga jah see vist on mingi NVIDIA loterii.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
31.12.2018 13:16:45
|
|
|
iirc tuli see probleem jälle tagasi mingite turingu launchi kanti draiveritega, 4xx versioonid. seda siis ka pascali, mitte vaid turingutega.
sama häda on läbi aastate ka varem olnud, ma olen nii 1080/1080ti kui 980ti-ga selle käes vaevelnud - tõsi, mul on ka 2x1440p monitori ja kohati neile lisaks 2160p telekas arvuti küljes. ptüi-ptüi, seni pole 2080 veel sama asja teinud peale seda algset power consumption fixi.
teine asi on hardware acceleration erinevas softis. eellkõige pean siin silmas brausereid. vähemalt firefox mul lükkab enamasti rauas kiirenduse mingi lehe jaoks sisse (ja korraga lehti lahti on mul vähe), mis kohe kellad suuremale taktile sunnib. tasub task manageri ja gpu kasutust kiigata just softi lõikes. ja võib-olla proovida, kas gpu kasutusega asjade kinni panek muudab midagi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.01.2019 12:51:41
|
|
|
Ma peaks ka drivereid uuendama. kõik mängud kisavad et uuenda drivereid (Forza 4,AC Odyssey jne ) Ma ei julge neid uuendada,igakord on mingi jama nagu siit võib lugeda ja peale uut driverit tulevad 100 hotfixi välja.... Nvidial kunagi olid tipp-topp driverid Ma saan aru et päris mitut seeriat on vaja veel toetada..alates sealt 600-st seeriast....Mul on mingid septembri kuu 399.07 driverid peal,oskate soovitada mis nendest uuematest 400 seeria driveritest nagu kõige paremad ja kindlamad on ? Millega nagu forza ja odyssey hästi jookseks ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
08.01.2019 14:12:48
|
|
|
Gap,
417.22 on kusjuures täiesti talutavad seni
Edit: jamad olid siis kui nad läksid 399,... pealt üle 400 seeriale - nood parandatud
EDIT 2: Kas nad nüüd hästi jooskevad on iseasi
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.01.2019 18:30:08
|
|
|
metallika, tänud panin 417.22 tõmbama proovin ära siis,mis hullu ikka juhtuda saab
edit: panin peale esiaalgu on väga head,Horizon 4 jookseb väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2019 18:38:03
|
|
|
| mul on 391.01 peal ja saab rise of tomb raiderit mängida küll sellega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.01.2019 18:44:14
|
|
|
NATAS999, nii vana mängu mängid veel
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2019 18:57:40
|
|
|
| Gap kirjutas: |
NATAS999, nii vana mängu mängid veel  |
teeks selle läbi, siis võtaks shadow of tomb raideri käsile.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
08.01.2019 20:58:31
|
|
|
Gap,
kle mõned siin mängivad veel vägagi vanu mänge, isegi win98SE ja vanematel arvutitel
dosbox pole päris see
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
13.01.2019 04:43:45
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| 417.35 driveritega tõmbab kellad alla küll. |
Vaatasin IDLE temp oli ennem 60C, tegin custom curve, nüüd on 50C ja kellad hoiavad ikka pidevalt paari tonni ligidale. Ei reinstallinud veel, ilmselt ennem järgmisi ei vahetagi. Soe tuba on talvel mõnus  |
Puhastasin DDU'ga ja installisin uuesti, nüüd toimib.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
15.01.2019 18:01:51
|
|
|
Veitsa infot minu üleval kirjutatud probleemi kohta (Core/Memory sagedus). Sai täna pandud värskemad draiverid (417.71) ja paistab et nüüd mängust väljudes sagedused lähevad ilusti alla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
16.01.2019 12:37:30
|
|
|
Väga huvitav, ootame arenguid. Color bandingust lahti saamine, kasvõi mingil määral, oleks tervitatav Ehkki alati on mul olnud kahtlus, et seal on mingi üldine jõudluse küsimus ka mängus.
Seda teemat on pikalt jahutud välismaa foorumites juba ka varem
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|