Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 23:44:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
icon_lol.gif
Maksa teenuse eest ja aja kullerit ise taga

Omniva EV100 eri: "Kel janu, sel jalad" icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.12.2018 10:29:09 vasta tsitaadiga

Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.

Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 12:34:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere! Sulle on kullersaadetis yyy. Palun võta meiega tänase tööpäeva jooksul (09:00 –12:00) ühendust telefonil 53460546 selleks, et kokku leppida kättesaamise aeg!. Ühendust võtmata saadame saadetise nädala pärast tagasi. Sinu Omniva.


viimati muutis time123 06.12.2018 12:40:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 12:37:20 vasta tsitaadiga

time123, see on mingi naljakiri vist, et kellegi telefoninumbrit "tüüdata". Sellest ka see, et ta vastu ei võtnud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 12:41:38 vasta tsitaadiga

Saatja on Omniva ja samalt numbrilt icon_question.gif tulid ka pakiautomaadi teated.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 13:33:33 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.

Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla.

No see on täiesti mõistlik ju, kuna välja on toodud ka ajavahemik (küll päris lai ajavahemik, kuid seegi asi), mitte ei ole päris nii, et ei ole ka kättetoimetamise aega määratud ja klient peab ise hakkama kullerile helistama ja veel vastu ka ei võeta...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.12.2018 16:13:42 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.

Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla.

No see on täiesti mõistlik ju, kuna välja on toodud ka ajavahemik (küll päris lai ajavahemik, kuid seegi asi), mitte ei ole päris nii, et ei ole ka kättetoimetamise aega määratud ja klient peab ise hakkama kullerile helistama ja veel vastu ka ei võeta...


Tundub, et erinevalt Tallinnast asjad siis enam-vähem korras.
Tallinna süsteem küll inimlik pole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fOiabun
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008




sõnum 10.12.2018 19:50:47 vasta tsitaadiga

Tellisin kaup24st ning seal on kirjas, et alla 30 kilosed asjad tuuakse tuppa. Aga omniva kullerid ütlevad, et nemad ei tea midagi sellest ja keelduvad tuppa toomast. Sai kirjutatud omnivasse, et miks ei tooda, ning vastati: "kulleri väitis, et ma tassisin enne minema kui jõudis tegutsema hakata." On alles nali, mitmes kord juba. Järgmine kord lähen filmima, muidu ei usuta.
Samuti on üks tellitud ajakiri mitu korda kaduma läinud ning minu päringuid on ignoreeritud.

Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 19:53:31 vasta tsitaadiga

fOiabun kirjutas:

Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud).


Mis seos sellel omnivaga on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fOiabun
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2008




sõnum 11.12.2018 12:56:07 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
fOiabun kirjutas:

Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud).


Mis seos sellel omnivaga on?


Ega see vist tegelikult polnudki, läksin kirjutushoogu. Antud juhtum oli ikkagi kaup24 viga, et toode oli väljastuspunktis tunnistatud praagiks koos aktiga ning ikka saadeti mulle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 17:29:41 vasta tsitaadiga

Kaup24 teema on olemas, postita sinna, teised kes infot otsivad selle firma kohta siis näevad ka.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=723008
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.12.2018 17:33:22 vasta tsitaadiga

fOiabun kirjutas:
Tellisin kaup24st ning seal on kirjas, et alla 30 kilosed asjad tuuakse tuppa. Aga omniva kullerid ütlevad, et nemad ei tea midagi sellest ja keelduvad tuppa toomast. Sai kirjutatud omnivasse, et miks ei tooda, ning vastati: "kulleri väitis, et ma tassisin enne minema kui jõudis tegutsema hakata." On alles nali, mitmes kord juba. Järgmine kord lähen filmima, muidu ei usuta.
Samuti on üks tellitud ajakiri mitu korda kaduma läinud ning minu päringuid on ignoreeritud.

Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud).

Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 18:22:13 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:

Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik.


Oleneb teenusest. Mööblit, kodumasinaid jms. saab tellida küll sellise teenusega, et tuuakse tuppa. On24 pakub vist mingist summast tasuta ja euronics küsib selle eest 10€ kui mälu ei peta.
Raskemate asjade puhul ei tassi neid mõistagi autojuht üksi vaid autos on kaks meest kuna see ei tule neile ju üllatusena, et mingi raskem asi on vaja sisse tassida.
Kindlasti on omnival ka vastav teenus olemas ja paki kaal on ka teada veel enne kui see kliendi poole teele pannakse. Probleem on pigem selles, et e-pood tellib teenuse välisukseni ja reklaamib seda kliendile teise teenusena.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.12.2018 23:34:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Green_Day kirjutas:

Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik.


Oleneb teenusest. Mööblit, kodumasinaid jms. saab tellida küll sellise teenusega, et tuuakse tuppa. On24 pakub vist mingist summast tasuta ja euronics küsib selle eest 10€ kui mälu ei peta.
Raskemate asjade puhul ei tassi neid mõistagi autojuht üksi vaid autos on kaks meest kuna see ei tule neile ju üllatusena, et mingi raskem asi on vaja sisse tassida.
Kindlasti on omnival ka vastav teenus olemas ja paki kaal on ka teada veel enne kui see kliendi poole teele pannakse. Probleem on pigem selles, et e-pood tellib teenuse välisukseni ja reklaamib seda kliendile teise teenusena.


Omnival on ka vastav teenus olemas ja siis tulebki kaks meest kohale. Jutt oli tavalisest teenusest ühe mehega. Proovige ise 65 kg kaupa 5 korrusele näiteks vedada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 07:20:56 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/e-poed-loobuvad-viivituste-tottu-koostoost-omnivaga?id=84731815&com=1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2018 10:24:16 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/e-poed-loobuvad-viivituste-tottu-koostoost-omnivaga?id=84731815&com=1



Normaalne postiteenus kui kirjad/jõulukaardid liiguvad nädal aega thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2018 10:51:03 vasta tsitaadiga

Täiesti arusaamatu, kuidas Omniva meelest ongi normaalne, et asjad pilla-palla on nende koormuse tõttu.
Krt, nende asi on see ära lahendada, mitte kuude kaupa hämada erinevatest põhjustest icon_neutral.gif

Hea vähemalt, et osad netipoed nende teenusest loobuma on hakanud lõpuks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 10:59:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin et ühte asja mida ma regulaarselt tellinud olen ühest netipoest, kus ainult Omniva pakiautomaat oli. On endale Smartpsoti ka lisanud, hea.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 11:00:32 vasta tsitaadiga

Loobumine ei ole nüüd küll lahendus - pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 - ja siis vaatame palju kliente Omniva transporditeenust soovib.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.12.2018 11:10:34 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Loobumine ei ole nüüd küll lahendus - pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 - ja siis vaatame palju kliente Omniva transporditeenust soovib.
Miks sa tahad agooniat pikendada? Sinu idee paneb inimesed kõhklema ainult. Aga kui poed loobuvad, siis saab ehk omniva juhtkond ka lõpuks aru, et miski on nende firmas väga valesti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2018 11:13:46 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Loobumine ei ole nüüd küll lahendus - pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 - ja siis vaatame palju kliente Omniva transporditeenust soovib.

Oh sind sinisilmset. Arvad, et klient ostab sealt e-poest kui tarneaeg on 7p Eesti siseselt ? icon_lol.gif
Loomulikult lisatakse teine transport, mis suudab asap pakid kohale toimetada...järgmine tööpäev näiteks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 13.12.2018 11:16:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 11:14:57 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7

Tegelikult ei ole 7 päeva, reaalselt on tarneaeg ju teadmata, isegi Omniva ei tea seda.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 12:46:36 vasta tsitaadiga

mulle on Lätist saadetis. tarnija ütles, et saadab courier, mitte omnivaga.
Mis see with courier on? icon_razz.gif
Omnivat igatahes ei taha lätlasedki enam icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 13:09:58 vasta tsitaadiga

Kuller.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 13:16:09 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:25:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 22:24:25 vasta tsitaadiga

Tuli pakiautomaati pakk, SMS lubas Hispaania reisi veel. Läksin kiirelt järgi, masin erroris. Tuled vilkusid ja alarm undas. Helistasin infosse, ~9minutit kuulasin mussi ja siis öeldi, et nad teevad restardi. Soovitati mitte ootama jääda.

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 03:34:04 vasta tsitaadiga

Selle pakiautomaadi lahenduse kohta, sai hiljuti uuritud sooviga lisada nende pakiautomaadi teenus veebipoele. Esialgu sai helistatud 26.nov, kõik jutud selged - lubati saata täiend informatsioon koos muude andmetega emailile. Kuigi ettevõte on nende süsteemis olemas ja lepinguline, siis neid see ei huvitanud ja vaid küsisid ettevõtte emaili, mille sai ka tähthaaval öeldud, pole kiri siiamaani tulnud postkasti.

Mõtlesin, et ehk nad panid mõne tähega puusse. Kirjutasin kirja 3.dets oma sooviga ja mida sai ka eelnevalt telefonis räägitud. Saadetud - automaatne saabumis teade tuli vastu, aga mida pole - nende poolset vastust siiani koos täiendavate andmetega.

Peab vist üldise lepingu ka ülesse ütlema ja Smartpostile üle minema - tundub loogilisem lahendus. Aga enne seda veel helistan uue nädala alguses, ning uurin, mis võtab neil niikaua aega - ning siis viisakalt ütlen lepingu ülesse, nagu küla koerale, nii koer külale thumbs_up.gif

NB! Jah tean, et pakiautomaatidel on eraldi teema siin foorumis, aga hetkel käib arutelu siin - kui on kellelgi vigiseda icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 08:41:20 vasta tsitaadiga

Eks kaotajaks jääd ikka rohkem ise kui Omniva. Smartpost võib kiirem ja toredam olla aga mida pole on pakiautomaate külakolgastes. 70% klientidest valivad Omniva pakiautomaadi, ometi on võrreldes SmartPostiga teenus sutsu ka kallim.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 08:44:02 vasta tsitaadiga

Nendel on ilmselt pohlad ühest veebipoest. Tööd on niigi hirmus palju ja kunded segavad töötegemist ja kogu aeg nõuavad midagi. kopp.gif
Kõige parem nende vaates oleks ilmselt kõigi kundede eemalepeletamine, siis saab need viimased kantoorad ka kinni panna ja automaadidki ära kaotada. Vastu tulles klientide soovidele ja parema teenindamise huvides, nagu nad seni selliseid otsuseid põhjendanud on.
Kõige olulisem, et mingeid kulusid ei oleks. Tulud, need pole enam nii olulised. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2018 11:03:40 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
lubati saata täiend informatsioon koos muude andmetega emailile. Kuigi ettevõte on nende süsteemis olemas ja lepinguline, siis neid see ei huvitanud ja vaid küsisid ettevõtte emaili, mille sai ka tähthaaval öeldud, pole kiri siiamaani tulnud postkasti.

Mõtlesin, et ehk nad panid mõne tähega puusse. Kirjutasin kirja 3.dets oma sooviga ja mida sai ka eelnevalt telefonis räägitud. Saadetud - automaatne saabumis teade tuli vastu, aga mida pole - nende poolset vastust siiani koos täiendavate andmetega.

ot:
Ilmselt on e-kiri jäänud toppama nende uude logistikakeskusse ning jõuab pärast jõule vajalikku kohta icon_smile.gif

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 19:35:00 vasta tsitaadiga

ot:
Ilmselt on e-kiri jäänud toppama nende uude logistikakeskusse ning jõuab pärast jõule vajalikku kohta icon_smile.gif


Huvitav on see, et esimese kirja nad pidid kohe teele panema, samal päeval.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 23:32:17 vasta tsitaadiga

Täna tuli kiri, et nad on mu paki kätte saanud, aga kuna minu valitud pakiautomaat on üli populaarne, siis võib kätte saamiseni minna veel vähemalt 3-4 päeva. Loodan, et enne jõule ikka saan kätte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 11:46:41 vasta tsitaadiga

Hiid, Ma kahh kuuevarbalistelt pakki ootamas ... ... pole veel kätte saanud, aga juba sellise reisi mööda eestimaad pakk jõudnud teha icon_lol.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 12:10:52 vasta tsitaadiga

Omniva on suht alla käinud viimasel ajal. Pidevalt probleeme paki kätte saamisega. Smartpostiga on kiire ja probleemivaba pakiautomaatides.
Lisaks on Omniva logistikaga ka probleemid. Osades linnaosades on postkontorite ruumid väiksed ja pakke ei suudeta seal hoida ning peab kuhugi mujale minema sellele järgi. Korralik segadus neil seal.

Samas on ka teistel pakiveoga tegelevatel probleeme tööjõuga. DPD muideks toob kauba kohale ja kui ma tellisin suurem ja raskema karbiga toote, siis oli väikse kuudiga autos naiskuller täiesti üksi. Küsisin, et kas tõesti peab naine ise üksi kaupa ka üles tooma, siis vastas jah, kuna meestel tihti seljahädad ning haiged.
Kuna ma ise olen sportlik ja jõudu on piisavalt läksin ise alla ja tõin ka kauba üles üksi. Ma ei kujuta ette mismoodi toob kuller kauba üles, kui tellija on ka naine ja üksi kodus ning on suurem ja raskem kaup icon_biggrin.gif

Päris crazy ikka see olukord meil.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 12:41:14 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
DPD muideks toob kauba kohale ja kui ma tellisin suurem ja raskema karbiga toote, siis oli väikse kuudiga autos naiskuller täiesti üksi. Küsisin, et kas tõesti peab naine ise üksi kaupa ka üles tooma, siis vastas jah, kuna meestel tihti seljahädad ning haiged.


Kuni 31.5kg peab tooma.

Zonerman kirjutas:
Ma ei kujuta ette mismoodi toob kuller kauba üles, kui tellija on ka naine ja üksi kodus ning on suurem ja raskem kaup icon_biggrin.gif


Kui on raske või suur saadetis tullakse kahekesi. Või pannakse alusega tagaluugi peale ja tuuakse trepini.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 12:46:20 vasta tsitaadiga

DPD pakub vähemalt teenust et toob üles kauba.
Mul just kogemus laup. Omnivaga kus kaks jorssi istusid masinas ja pensinonär vaadaku ise kuidas oma diivani saab korterisse.
Raha eest vähemasti Omniva ei too üldse, polevat sellist teenustki.

Ikka päris ulme teemad meil siin väikeses vabariigis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 13:12:57 vasta tsitaadiga

See on ju tarnija probleem kui saadab firmaga mis ei paku sellist teenust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 13:25:31 vasta tsitaadiga

so so ütleks aga jah, ka jagatud häda ei ole valesti öeldud.
Ma võiks ju peale maksta ja ei kujutanud ette, et Omniva kellel on parim Baltikumi logistika ei paku sellist väikest asja.
Rumal lihtne inimene ei tule selle peale.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.12.2018 13:46:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

...i kujutanud ette, et Omniva kellel on parim Baltikumi logistika ei paku sellist väikest asja.


Siinkohal oled sa valesti aru saanud. Eestis nad kindlasti parima logistikaga ei ole icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 14:01:16 vasta tsitaadiga

Nu ise nad nii väidavad, ega ma seda välja mõelnud.
Reaalsus jah... icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.12.2018 14:08:56 vasta tsitaadiga

https://www.omniva.ee/ari/pakk/kuidas_pakki_saata_eestisse/kulleri_lisateenused

Toome tuppa teenus on täiesti olemas. Ilma selle teenuseta loogiline, et tullakse üksi ja tuppa ei tooda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 14:55:09 vasta tsitaadiga

Vahel suudab Omniva ikka positiivselt ka üllatada. Laupäeval peale automaadi tühjendamise aega teele pandud pakk jõudis juba täna hommikuks sihtkohta icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 18:21:10 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
https://www.omniva.ee/ari/pakk/kuidas_pakki_saata_eestisse/kulleri_lisateenused

Toome tuppa teenus on täiesti olemas. Ilma selle teenuseta loogiline, et tullakse üksi ja tuppa ei tooda.


Segasemalt annab teenust kirjeldada okse.gif
Suuremõõtmelise saadetise (kuni 80 kg) kättetoimetamiseks saaja ukseni kasuta lisateenust „Toome tuppa“. Teenust osutatakse kindlaks määratud piirkondades. Täpsem info kliendihaldurilt.

Et siis kust saab infot ja ma ei ole äriklient.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 19:13:38 vasta tsitaadiga

WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.12.2018 23:06:52 vasta tsitaadiga

See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2018 23:15:38 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani?

Ei mina olin see kes pidi selle teema lahendama et transa mehed tuppa ei too icon_razz.gif

Green_Day kirjutas:
See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada.

Väidetavalt ei ole võimalik icon_razz.gif

Iilmselgelt keegi vassib aga kes.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.12.2018 23:41:17 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani?

Ei mina olin see kes pidi selle teema lahendama et transa mehed tuppa ei too icon_razz.gif

Green_Day kirjutas:
See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada.

Väidetavalt ei ole võimalik icon_razz.gif

Iilmselgelt keegi vassib aga kes.

Mustvalgelt ju kirjas, et võimalik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 10:12:09 vasta tsitaadiga

Teavitage siis omi kliente võimalusest, nad ei tea icon_rolleyes.gif
Tänases olukorras jätavad mõlemad saamatu ja sita mulje lõppkasutajale.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 10:23:47 vasta tsitaadiga

Üks pakk seisis jälle nädal aega lihtsalt, 10.12 jõudis Eestisse. Eile päeval viskas üle ja kirjutasin Omnivasse, et mis värk on. Vastatud muidugi pole (automaatvastuses öeldi, et nädala jooksul vastavad icon_confused.gif ) aga täna hommikul jõudis pakk siia automaati.
Pole just normaalne, et alles siis hakatakse liigutama kui torkida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2018 10:27:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Üks pakk seisis jälle nädal aega lihtsalt, 10.12 jõudis Eestisse. Eile päeval viskas üle ja kirjutasin Omnivasse, et mis värk on. Vastatud muidugi pole (automaatvastuses öeldi, et nädala jooksul vastavad icon_confused.gif ) aga täna hommikul jõudis pakk siia automaati.
Pole just normaalne, et alles siis hakatakse liigutama kui torkida icon_rolleyes.gif

Mul pole väga ammu pakid seisma jäänud, nüüd 1 jäi. Aga noh kiiret pole selle pakiga. Jaanuariks võiks kohal olla samas icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.