|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.12.2018 23:44:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Maksa teenuse eest ja aja kullerit ise taga |
Omniva EV100 eri: "Kel janu, sel jalad"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
06.12.2018 10:29:09
|
|
|
Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.
Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
06.12.2018 12:34:36
|
|
|
| tsitaat: |
| Tere! Sulle on kullersaadetis yyy. Palun võta meiega tänase tööpäeva jooksul (09:00 –12:00) ühendust telefonil 53460546 selleks, et kokku leppida kättesaamise aeg!. Ühendust võtmata saadame saadetise nädala pärast tagasi. Sinu Omniva. |
viimati muutis time123 06.12.2018 12:40:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.12.2018 12:37:20
|
|
|
time123, see on mingi naljakiri vist, et kellegi telefoninumbrit "tüüdata". Sellest ka see, et ta vastu ei võtnud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
06.12.2018 12:41:38
|
|
|
Saatja on Omniva ja samalt numbrilt tulid ka pakiautomaadi teated.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.12.2018 13:33:33
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.
Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla. |
No see on täiesti mõistlik ju, kuna välja on toodud ka ajavahemik (küll päris lai ajavahemik, kuid seegi asi), mitte ei ole päris nii, et ei ole ka kättetoimetamise aega määratud ja klient peab ise hakkama kullerile helistama ja veel vastu ka ei võeta...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
06.12.2018 16:13:42
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
Tartus läksid küll sõnumid stiilis: kättetoimetamine täna 11.00-15.00. Kui antud aeg või koht ei sobi, siis helistage 9.00-11.00. Usun, Et Tallinnas analoogne süsteem. Seega ei pea kullerit kuidagi taga ajama.
Sel helistamisvahemikul muidugi löögile saamine keeruline, kui kogu linn helistab. Ja kättetoimetamise aeg võiks täpsem olla. |
No see on täiesti mõistlik ju, kuna välja on toodud ka ajavahemik (küll päris lai ajavahemik, kuid seegi asi), mitte ei ole päris nii, et ei ole ka kättetoimetamise aega määratud ja klient peab ise hakkama kullerile helistama ja veel vastu ka ei võeta... |
Tundub, et erinevalt Tallinnast asjad siis enam-vähem korras.
Tallinna süsteem küll inimlik pole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fOiabun
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2008
|
10.12.2018 19:50:47
|
|
|
Tellisin kaup24st ning seal on kirjas, et alla 30 kilosed asjad tuuakse tuppa. Aga omniva kullerid ütlevad, et nemad ei tea midagi sellest ja keelduvad tuppa toomast. Sai kirjutatud omnivasse, et miks ei tooda, ning vastati: "kulleri väitis, et ma tassisin enne minema kui jõudis tegutsema hakata." On alles nali, mitmes kord juba. Järgmine kord lähen filmima, muidu ei usuta.
Samuti on üks tellitud ajakiri mitu korda kaduma läinud ning minu päringuid on ignoreeritud.
Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.12.2018 19:53:31
|
|
|
| fOiabun kirjutas: |
Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud). |
Mis seos sellel omnivaga on?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fOiabun
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2008
|
11.12.2018 12:56:07
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| fOiabun kirjutas: |
Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud). |
Mis seos sellel omnivaga on? |
Ega see vist tegelikult polnudki, läksin kirjutushoogu. Antud juhtum oli ikkagi kaup24 viga, et toode oli väljastuspunktis tunnistatud praagiks koos aktiga ning ikka saadeti mulle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.12.2018 17:33:22
|
|
|
| fOiabun kirjutas: |
Tellisin kaup24st ning seal on kirjas, et alla 30 kilosed asjad tuuakse tuppa. Aga omniva kullerid ütlevad, et nemad ei tea midagi sellest ja keelduvad tuppa toomast. Sai kirjutatud omnivasse, et miks ei tooda, ning vastati: "kulleri väitis, et ma tassisin enne minema kui jõudis tegutsema hakata." On alles nali, mitmes kord juba. Järgmine kord lähen filmima, muidu ei usuta.
Samuti on üks tellitud ajakiri mitu korda kaduma läinud ning minu päringuid on ignoreeritud.
Kõige parem oli muidugi see, kui saadeti praak toode ning taheti et ma selle oma kulul tagasi saadaks (õnneks sai lahendatud). |
Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.12.2018 18:22:13
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik. |
Oleneb teenusest. Mööblit, kodumasinaid jms. saab tellida küll sellise teenusega, et tuuakse tuppa. On24 pakub vist mingist summast tasuta ja euronics küsib selle eest 10€ kui mälu ei peta.
Raskemate asjade puhul ei tassi neid mõistagi autojuht üksi vaid autos on kaks meest kuna see ei tule neile ju üllatusena, et mingi raskem asi on vaja sisse tassida.
Kindlasti on omnival ka vastav teenus olemas ja paki kaal on ka teada veel enne kui see kliendi poole teele pannakse. Probleem on pigem selles, et e-pood tellib teenuse välisukseni ja reklaamib seda kliendile teise teenusena.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.12.2018 23:34:28
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
Aasta või kaks tagasi oli lausa reegel, et kuni 65 kg tuleb tuppa tuua, kui mahukaal pole ületatud. Suht ebainimlik. |
Oleneb teenusest. Mööblit, kodumasinaid jms. saab tellida küll sellise teenusega, et tuuakse tuppa. On24 pakub vist mingist summast tasuta ja euronics küsib selle eest 10€ kui mälu ei peta.
Raskemate asjade puhul ei tassi neid mõistagi autojuht üksi vaid autos on kaks meest kuna see ei tule neile ju üllatusena, et mingi raskem asi on vaja sisse tassida.
Kindlasti on omnival ka vastav teenus olemas ja paki kaal on ka teada veel enne kui see kliendi poole teele pannakse. Probleem on pigem selles, et e-pood tellib teenuse välisukseni ja reklaamib seda kliendile teise teenusena. |
Omnival on ka vastav teenus olemas ja siis tulebki kaks meest kohale. Jutt oli tavalisest teenusest ühe mehega. Proovige ise 65 kg kaupa 5 korrusele näiteks vedada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2018 10:24:16
|
|
|
Normaalne postiteenus kui kirjad/jõulukaardid liiguvad nädal aega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.12.2018 10:51:03
|
|
|
Täiesti arusaamatu, kuidas Omniva meelest ongi normaalne, et asjad pilla-palla on nende koormuse tõttu.
Krt, nende asi on see ära lahendada, mitte kuude kaupa hämada erinevatest põhjustest
Hea vähemalt, et osad netipoed nende teenusest loobuma on hakanud lõpuks.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.12.2018 10:59:12
|
|
|
| Vaatasin et ühte asja mida ma regulaarselt tellinud olen ühest netipoest, kus ainult Omniva pakiautomaat oli. On endale Smartpsoti ka lisanud, hea.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.12.2018 11:10:34
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Loobumine ei ole nüüd küll lahendus - pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 - ja siis vaatame palju kliente Omniva transporditeenust soovib. |
Miks sa tahad agooniat pikendada? Sinu idee paneb inimesed kõhklema ainult. Aga kui poed loobuvad, siis saab ehk omniva juhtkond ka lõpuks aru, et miski on nende firmas väga valesti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2018 11:13:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Loobumine ei ole nüüd küll lahendus - pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 - ja siis vaatame palju kliente Omniva transporditeenust soovib. |
Oh sind sinisilmset. Arvad, et klient ostab sealt e-poest kui tarneaeg on 7p Eesti siseselt ?
Loomulikult lisatakse teine transport, mis suudab asap pakid kohale toimetada...järgmine tööpäev näiteks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 13.12.2018 11:16:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
13.12.2018 11:14:57
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| pigem e-pood võiks märkida tarneajaks mitte 2 tööpäeva, vaid 7 |
Tegelikult ei ole 7 päeva, reaalselt on tarneaeg ju teadmata, isegi Omniva ei tea seda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.12.2018 12:46:36
|
|
|
mulle on Lätist saadetis. tarnija ütles, et saadab courier, mitte omnivaga.
Mis see with courier on?
Omnivat igatahes ei taha lätlasedki enam
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.12.2018 13:09:58
|
|
|
| Kuller.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
13.12.2018 13:16:09
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:25:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
13.12.2018 22:24:25
|
|
|
Tuli pakiautomaati pakk, SMS lubas Hispaania reisi veel. Läksin kiirelt järgi, masin erroris. Tuled vilkusid ja alarm undas. Helistasin infosse, ~9minutit kuulasin mussi ja siis öeldi, et nad teevad restardi. Soovitati mitte ootama jääda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
14.12.2018 03:34:04
|
|
|
Selle pakiautomaadi lahenduse kohta, sai hiljuti uuritud sooviga lisada nende pakiautomaadi teenus veebipoele. Esialgu sai helistatud 26.nov, kõik jutud selged - lubati saata täiend informatsioon koos muude andmetega emailile. Kuigi ettevõte on nende süsteemis olemas ja lepinguline, siis neid see ei huvitanud ja vaid küsisid ettevõtte emaili, mille sai ka tähthaaval öeldud, pole kiri siiamaani tulnud postkasti.
Mõtlesin, et ehk nad panid mõne tähega puusse. Kirjutasin kirja 3.dets oma sooviga ja mida sai ka eelnevalt telefonis räägitud. Saadetud - automaatne saabumis teade tuli vastu, aga mida pole - nende poolset vastust siiani koos täiendavate andmetega.
Peab vist üldise lepingu ka ülesse ütlema ja Smartpostile üle minema - tundub loogilisem lahendus. Aga enne seda veel helistan uue nädala alguses, ning uurin, mis võtab neil niikaua aega - ning siis viisakalt ütlen lepingu ülesse, nagu küla koerale, nii koer külale
NB! Jah tean, et pakiautomaatidel on eraldi teema siin foorumis, aga hetkel käib arutelu siin - kui on kellelgi vigiseda
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
14.12.2018 08:41:20
|
|
|
| Eks kaotajaks jääd ikka rohkem ise kui Omniva. Smartpost võib kiirem ja toredam olla aga mida pole on pakiautomaate külakolgastes. 70% klientidest valivad Omniva pakiautomaadi, ometi on võrreldes SmartPostiga teenus sutsu ka kallim.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
14.12.2018 08:44:02
|
|
|
Nendel on ilmselt pohlad ühest veebipoest. Tööd on niigi hirmus palju ja kunded segavad töötegemist ja kogu aeg nõuavad midagi.
Kõige parem nende vaates oleks ilmselt kõigi kundede eemalepeletamine, siis saab need viimased kantoorad ka kinni panna ja automaadidki ära kaotada. Vastu tulles klientide soovidele ja parema teenindamise huvides, nagu nad seni selliseid otsuseid põhjendanud on.
Kõige olulisem, et mingeid kulusid ei oleks. Tulud, need pole enam nii olulised.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
14.12.2018 11:03:40
|
|
|
| Plugy kirjutas: |
lubati saata täiend informatsioon koos muude andmetega emailile. Kuigi ettevõte on nende süsteemis olemas ja lepinguline, siis neid see ei huvitanud ja vaid küsisid ettevõtte emaili, mille sai ka tähthaaval öeldud, pole kiri siiamaani tulnud postkasti.
Mõtlesin, et ehk nad panid mõne tähega puusse. Kirjutasin kirja 3.dets oma sooviga ja mida sai ka eelnevalt telefonis räägitud. Saadetud - automaatne saabumis teade tuli vastu, aga mida pole - nende poolset vastust siiani koos täiendavate andmetega.
|
| ot: |
Ilmselt on e-kiri jäänud toppama nende uude logistikakeskusse ning jõuab pärast jõule vajalikku kohta  |
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
14.12.2018 19:35:00
|
|
|
| ot: |
Ilmselt on e-kiri jäänud toppama nende uude logistikakeskusse ning jõuab pärast jõule vajalikku kohta  |
Huvitav on see, et esimese kirja nad pidid kohe teele panema, samal päeval.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
14.12.2018 23:32:17
|
|
|
| Täna tuli kiri, et nad on mu paki kätte saanud, aga kuna minu valitud pakiautomaat on üli populaarne, siis võib kätte saamiseni minna veel vähemalt 3-4 päeva. Loodan, et enne jõule ikka saan kätte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
17.12.2018 11:46:41
|
|
|
Hiid, Ma kahh kuuevarbalistelt pakki ootamas ... ... pole veel kätte saanud, aga juba sellise reisi mööda eestimaad pakk jõudnud teha
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.12.2018 12:10:52
|
|
|
Omniva on suht alla käinud viimasel ajal. Pidevalt probleeme paki kätte saamisega. Smartpostiga on kiire ja probleemivaba pakiautomaatides.
Lisaks on Omniva logistikaga ka probleemid. Osades linnaosades on postkontorite ruumid väiksed ja pakke ei suudeta seal hoida ning peab kuhugi mujale minema sellele järgi. Korralik segadus neil seal.
Samas on ka teistel pakiveoga tegelevatel probleeme tööjõuga. DPD muideks toob kauba kohale ja kui ma tellisin suurem ja raskema karbiga toote, siis oli väikse kuudiga autos naiskuller täiesti üksi. Küsisin, et kas tõesti peab naine ise üksi kaupa ka üles tooma, siis vastas jah, kuna meestel tihti seljahädad ning haiged.
Kuna ma ise olen sportlik ja jõudu on piisavalt läksin ise alla ja tõin ka kauba üles üksi. Ma ei kujuta ette mismoodi toob kuller kauba üles, kui tellija on ka naine ja üksi kodus ning on suurem ja raskem kaup
Päris crazy ikka see olukord meil.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2018 12:41:14
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
DPD muideks toob kauba kohale ja kui ma tellisin suurem ja raskema karbiga toote, siis oli väikse kuudiga autos naiskuller täiesti üksi. Küsisin, et kas tõesti peab naine ise üksi kaupa ka üles tooma, siis vastas jah, kuna meestel tihti seljahädad ning haiged.
|
Kuni 31.5kg peab tooma.
| Zonerman kirjutas: |
Ma ei kujuta ette mismoodi toob kuller kauba üles, kui tellija on ka naine ja üksi kodus ning on suurem ja raskem kaup  |
Kui on raske või suur saadetis tullakse kahekesi. Või pannakse alusega tagaluugi peale ja tuuakse trepini.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2018 12:46:20
|
|
|
DPD pakub vähemalt teenust et toob üles kauba.
Mul just kogemus laup. Omnivaga kus kaks jorssi istusid masinas ja pensinonär vaadaku ise kuidas oma diivani saab korterisse.
Raha eest vähemasti Omniva ei too üldse, polevat sellist teenustki.
Ikka päris ulme teemad meil siin väikeses vabariigis.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2018 13:12:57
|
|
|
| See on ju tarnija probleem kui saadab firmaga mis ei paku sellist teenust.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2018 13:25:31
|
|
|
so so ütleks aga jah, ka jagatud häda ei ole valesti öeldud.
Ma võiks ju peale maksta ja ei kujutanud ette, et Omniva kellel on parim Baltikumi logistika ei paku sellist väikest asja.
Rumal lihtne inimene ei tule selle peale.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.12.2018 13:46:40
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
...i kujutanud ette, et Omniva kellel on parim Baltikumi logistika ei paku sellist väikest asja.
|
Siinkohal oled sa valesti aru saanud. Eestis nad kindlasti parima logistikaga ei ole
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2018 14:01:16
|
|
|
Nu ise nad nii väidavad, ega ma seda välja mõelnud.
Reaalsus jah...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.12.2018 14:55:09
|
|
|
Vahel suudab Omniva ikka positiivselt ka üllatada. Laupäeval peale automaadi tühjendamise aega teele pandud pakk jõudis juba täna hommikuks sihtkohta
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2018 18:21:10
|
|
|
Segasemalt annab teenust kirjeldada
Suuremõõtmelise saadetise (kuni 80 kg) kättetoimetamiseks saaja ukseni kasuta lisateenust „Toome tuppa“. Teenust osutatakse kindlaks määratud piirkondades. Täpsem info kliendihaldurilt.
Et siis kust saab infot ja ma ei ole äriklient.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2018 19:13:38
|
|
|
| WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.12.2018 23:06:52
|
|
|
| See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.12.2018 23:15:38
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani? |
Ei mina olin see kes pidi selle teema lahendama et transa mehed tuppa ei too
| Green_Day kirjutas: |
| See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada. |
Väidetavalt ei ole võimalik
Iilmselgelt keegi vassib aga kes.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.12.2018 23:41:17
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| WäntWõll, saan ma õigesti aru, et sina erakliendina, saatsid pensionärile diivani? |
Ei mina olin see kes pidi selle teema lahendama et transa mehed tuppa ei too
| Green_Day kirjutas: |
| See vist jah vaid siis, kui firma saadab. Eraisikult eraisikule pole võimalik. Hansaposti jms puhul täitsa võimalik tuppa saada. |
Väidetavalt ei ole võimalik
Iilmselgelt keegi vassib aga kes. |
Mustvalgelt ju kirjas, et võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.12.2018 10:12:09
|
|
|
Teavitage siis omi kliente võimalusest, nad ei tea
Tänases olukorras jätavad mõlemad saamatu ja sita mulje lõppkasutajale.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.12.2018 10:23:47
|
|
|
Üks pakk seisis jälle nädal aega lihtsalt, 10.12 jõudis Eestisse. Eile päeval viskas üle ja kirjutasin Omnivasse, et mis värk on. Vastatud muidugi pole (automaatvastuses öeldi, et nädala jooksul vastavad ) aga täna hommikul jõudis pakk siia automaati.
Pole just normaalne, et alles siis hakatakse liigutama kui torkida
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.12.2018 10:27:06
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Üks pakk seisis jälle nädal aega lihtsalt, 10.12 jõudis Eestisse. Eile päeval viskas üle ja kirjutasin Omnivasse, et mis värk on. Vastatud muidugi pole (automaatvastuses öeldi, et nädala jooksul vastavad ) aga täna hommikul jõudis pakk siia automaati.
Pole just normaalne, et alles siis hakatakse liigutama kui torkida  |
Mul pole väga ammu pakid seisma jäänud, nüüd 1 jäi. Aga noh kiiret pole selle pakiga. Jaanuariks võiks kohal olla samas
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|