Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 955, 956, 957 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 18:43:41 vasta tsitaadiga

Kui ruuter on "kinni krutitud" siis ei saa digiboksi uuendada, muuseas tehakse ka tarkvarauuendus ära ja taastatakse kliendi voip wifi.
Varukoopiana on olemas pordisuunamised, ip sätted..mida saab ise ka taastada online abist..ka eemal olles. Muul juhul aitab tugi.
Olen nõus, et seda oleks võinud tugi kohe teha aga küllap jäi jälle midagi kahe silma vahele sest 90% kasutajatest neid sätteid lihtsalt pole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 18:50:36 vasta tsitaadiga

Kui ikka kange tahtmine on, siis saab ka mitu lemmiklisti/nimekirja teha.

bingo kirjutas:
Kas Telias sai teha oma kanalite nimekirju? Või ongi ainus võimalus "lisa lemmikuks"?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 19:27:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Elpex kirjutas:
Six kirjutas:
Rendi 25 kuud, siis lõpeta leping, maksa trahv ja saad kokkuvõttes odavamalt.
Seda muidugi eeldusel, et 2 aasta jooksul rendi hind jääb samaks, mis hetkel.

terminator kirjutas:
Kas 5305 boksi on vöimalik kuskilt ka odavamalt kui 99€ osta mis töötaks ikka Eesti Telias?

Mis trahv?

Lepingus olev summa


Tänud et välja tõite aga arvan et kõiki huvitab mis see summa siis oleks või on see klienditi erinev?

Olen 20 aastat olnud Elioni/Telia klient nii mobiili kui neti kui TV osas ning ei plaani lähiaastatel lahkuda.
Tahaks lihtsalt 5305 võimalikult soodsalt saada. Telia võiks seda nii lojaalsete klientide puhul muidugi ise teha aga jah.
Hetkel 99€ välja käia ei tundu just ahvatlev kui on kuude küsimus mil neid ka järelturule tekib. Ja mingi 2-3€ kaupa järelmaksu osas rippuda ei meeldi ka põhimõtteliselt.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 19:30:21 vasta tsitaadiga

~75€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 19:37:37 vasta tsitaadiga

Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€

KillFrenzy kirjutas:
~75€
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 20:07:10 vasta tsitaadiga

See isegi läheks aga kodukal annab valida max 48 kuud kuumaksega 3,11€ = ligi 150€:

https://pood.telia.ee/productInfo/58/digiboks-arris-vip5305/612138-003-00

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.11.2018 20:11:00 vasta tsitaadiga

ära aja segi rentimist (üürimist) ja järelmaksu.
https://www.telia.ee/era/tv/seadmed

EDIT: digiboksi pilt on seal küll vana, aga tegelikult antakse ikka uuem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 30.11.2018 20:28:40 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€

KillFrenzy kirjutas:
~75€


Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole.

EI! Maksad üüri edasi, 1,99€/kuu
Mitu korda peab ütlema, et pole trahvi?!


viimati muutis armjan 30.11.2018 20:50:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 20:35:23 vasta tsitaadiga

Kui 3 aastat on rent tasuta, millise hinna eest siis peale seda välja saaks osta?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 20:46:28 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Kui 3 aastat on rent tasuta, millise hinna eest siis peale seda välja saaks osta?

Alates kolmandast aastast 24.75

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 30.11.2018 20:47:17 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€

KillFrenzy kirjutas:
~75€


Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole.

Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 30.11.2018 20:52:00 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€

KillFrenzy kirjutas:
~75€


Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole.

Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€


Ei. Üürileping on tähtajatu. Üür jätkub 1,99€/kuu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 30.11.2018 20:57:02 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Tompa kirjutas:
armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€

KillFrenzy kirjutas:
~75€


Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole.

Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€


Ei. Üürileping on tähtajatu. Üür jätkub 1,99€/kuu.

Ma pean silmas seda, et lõpetad lepingu, aga boksi tagasi ei vii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 20:57:20 vasta tsitaadiga

armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas. eusa_wall.gif

Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 21:04:12 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas. eusa_wall.gif

Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi.


Aga ehk kantakse seade musta nimekirja seoses lepingu rikkumisega icon_idea.gif Leping ei sätesta seadme väljaostu vaid on piiratud tähtajatu üüriga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 21:06:20 vasta tsitaadiga

No eks vaata, küll keegi otsa lahti teeb, sinna on pea 3 aastat aega icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 30.11.2018 21:20:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas. eusa_wall.gif

Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi.


Sõnasalat käimas. Tekitab segadust lugejatele. Tavaline üür, tähtajatu. Soovid üüri lõpetada, viid 30 päeva jooksul boksi tagasi. Ei soovi viia, ostad välja ja tasud jääkväärtust (misiganes suuruses see sel hetkel ole). Lepingus nimetatakse seda kahjuhüvitiseks. Auto liisimisel on jääkväärtus. Kui ostad auto jääkväärtuse summas välja, nimetad seda trahviks?
Siin läks semantiliseks jamaks, mis on pigem lugejat eksitav. eusa_wall.gif tõesti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 21:21:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, 24 kuud ei ole kusagilt otsast kolm aastat
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 21:41:32 vasta tsitaadiga

Kui on 3 aastat tasuta rent, siis on kasulikum see välja osta pärast 3 aastat!
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 22:31:35 vasta tsitaadiga

Kahekümneviieka eest võid seda teha jah peale kolme aastat.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 02:14:56 vasta tsitaadiga

mina selle lolli vihje siia pritsisin aga seadme jääkväärtused kehtivad jooksva aasta kohta, seega kes senti loeb ja pidevast garantiist ei hooli siis esimene rendiaasta on jääkväärtus 100%, teine 75% ja kolmas 25% seadme väärtusest, seega mõistlik on tegutseda 3nda aasta esimesel kuul.
hundid söönud, lambad terved.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 03:44:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
mina selle lolli vihje siia pritsisin aga seadme jääkväärtused kehtivad jooksva aasta kohta, seega kes senti loeb ja pidevast garantiist ei hooli siis esimene rendiaasta on jääkväärtus 100%, teine 75% ja kolmas 25% seadme väärtusest, seega mõistlik on tegutseda 3nda aasta esimesel kuul.
hundid söönud, lambad terved.

Minu lepingus on nii: Kahjuhüvitis (seadmelepingu rikkumine) alates 3. aastast 24.75 EUR. Ma ei näe sellise sõnastuse puhul küll mingit vahet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 09:16:34 vasta tsitaadiga

vahe on selles, et mõni soovitas kolm aastat renti ära maksta ja siis lõpetada. see selleks teema läbi käinud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 02.12.2018 01:36:30 vasta tsitaadiga

Kolisime korterisse kus eelnevalt oli telia ja peaks põhimõtteliselt enda asjadega plug in ja start olema aga meile seda ei lastud, et ikka tehnikut vaja asjade ühendamisel icon_neutral.gif aga see selleks. Seniks mind huvitab kas minu tv saab ka kuidagi android telekasse ühendada või mismoodi see peaks toimima?
https://www.telia.ee/era/tv/minu-tv-kodus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 01:44:39 vasta tsitaadiga

Kui enne oli telia ja toimis siis ei usu küll, et tehnikut vaja on. Vast mingi möödarääkimine või süsteemi error.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 11:29:13 vasta tsitaadiga

Kui eelmine elanik kasutas näiteks vasepaari ühendust ja vahepeal on majja pandud optika siis on kindlasti tehnikut vaja.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 14:10:31 vasta tsitaadiga

Midagi on selle uue boksi tarkvaraga siiski lahti:
- lapsed on kurtnud et viskab aegajalt salvestusest lihtsalt välja nutiTV menüüsse. Mitte pidevalt aga piisavalt tihti et tuldi küsima et "miks nii?";
- eile oli olukord kus HBO-d vaadates viskas ühel hetkel pildi mustaks, heli katkes korraks ja siis hakkas mängima selle kanali heli mis enne HBO-d ees oli. Restart aitas;
- veidi hiljem sarnane olukord eelmisele, ainult et välja viskas salvestusest, muus osas sama, pilti pole, heli on selle kanali oma mis eelnevalt ees oli. Restart aitas;
- täna klõpsisin niisama kanaleid, vaatasin mingit salvestust, kerisin edasi jne. - tundus kõik OK olema. Panin TV ja boksi korraks kinni ja siis uuesti tööle - pilt must, heli olemas. Ca 1 minuti pärast tuli ka pilt ette.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 16:42:52 vasta tsitaadiga

Ahhoi rahvas!

Kas keegi raatsib aidata mind veidi ruuteri seadistusega Telia TV jaoks? Nimelt mul mitu aastat nende endi wireless ruuter olnud kust teleka kaabel kööki tuli aga see on räiget pininat tegema hakanud ning nüüd kui sain uue korraliku ruuteri mõtlesin, et viskaks selle kolaka ära ja jätaks lihtsalt enda uue ruuteri asemele.
Kuhu täpselt peaksin minema ja mis seaded panema, et kõik töötaks. Sain nende helpdeskist mingi lehe aga mu pea ei võta kuhu neid sisestama täpselt pean icon_lol.gif
Ning kas teleka kaabel võib suvalise pordi taga olla või mingi teatud?
Ruuteriks on ASUS GT-AC5300
https://www.telia.ee/abi/view/735?q=ruuteri%20sead&t=1

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 16:48:04 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9764282#9764282
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 18:51:47 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9764282#9764282


Suur tänu sulle. Peale seda muudatust ei saa enam ruuterile aga ligi. Mitu korda proovinud.. user ja pass lihtsalt muutunud

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 03:30:45 vasta tsitaadiga

Mitu päeva juba kerimisega mingi jama.

Näiteks 2x kerida reklaami ajal, saade algab, vajutan OK ja mis juhtub on see, et reaalne alguspunkt on nüüd hea mitu sekundit enne saadet. Või siis vastupidi, panen kerimisega yle, kerin tagasi kuni reklaamide lõppu näha, vajutan OK aga algab hoopis tükkmaad edasi. Ühesõnaga see pilt mis peale kerimist ees on sekund, kaks, ei lähe kokku sellega mis tegelikult pärast seda momentset hangumist mängima hakkab. Mõnikord lausa 5-10 sekundit mööda.
FOXplays sama.
Kas mul ainukesena jebab?

Ufo box. Ruuter ja box on seinast välja ja tagasi sisse käinud.

Küll ei lõpe need jamad selle uue boxiga.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 10:58:31 vasta tsitaadiga

Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 11:18:24 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru.

Aga vaadates seda pikka vahet, siis vast testiti seda piisavalt icon_biggrin.gif
Õnneks ei kasuta lisateenuseid ja muud asjad töötavalt okeilt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 03.12.2018 11:25:58 vasta tsitaadiga

Ah, see boks juba aegunud.

Ei tasu veel isegi 8k telekat osta. ~5000 tonni kõigest 65".
Boks liiga vanaraud praeguseks. Ei tea, millal uus tuleb?

Eks seal boksis vigu on. Tundub, et Telia testis enda töötajate näol, aga enamus Telia töötajad on siiani tundunud esinduses parajad võhikud.
HV-st osa liikmeid testigruppi ja küll need vead oleks ilusasti varem välja toodud. icon_cool.gif

Kui käisin ise digiboksi toomas oktoobris, siis teenindaja(naisterahvas) rääkis, et tema viis uue tagasi ja võttis vana tagasi.
Temal oli pilt kole. Ilmselt ei osanud ta vastavaid sätteid telekas muuta ja tänu sellele oligi miskit paigast ära.
Küsis veel teise neiu käest üle, et kas temal toimib. Pidavat toimima kenasti.
Ilmselt selllised "tibid" ongi testigrupp. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 11:52:10 vasta tsitaadiga

Sattusin kodulehele ning jõulupakkumisega 2 kuud kuni 31.01-ni lisakanalid, HBO ja salvestus ilma kuutasuta thumbs_up.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 11:59:59 vasta tsitaadiga

On siis kõigile tasuta või vaid neile, kes pole kord varem juba tasuta saanud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 12:01:56 vasta tsitaadiga

A.S., https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/era/joulud_fix.pdf
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 03.12.2018 12:27:51 vasta tsitaadiga

Oohoho, sai lisakanalid võetud ka ligi. Jaanuari lõpuni siis äkki leiab miskit vahtida.
Tänud teavitamast!
Ei tea, kas mul telia puhul uudised/teavitused kinni keeratud, aga emailile ei ole jõudnud see info. Isegi teleka menüüs ei teavita.
Võiks nagu olla. Valikuliselt kasvõi teavitada, kes tahab, kes ei taha.


Tegin igaks juhuks telefoniga pildi ka ära. Ma tean ette, et Teliaga tuleb mingisugune arve jama. Mingisugune kinnitus enda poolt tehtud, et "0" eurot. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.12.2018 15:00:29 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru.

Sinu kommentaarist eespool kirjeldatud jama on nüüd Arris VIP1113 -l ka.
Võibolla on hoopis feature kuna seda boxi on aastaid kauem testitud.

tsitaat:
3.
Kampaania tingimused ei kehti Kliendile,
kes on:
3.1.
kasutanud ps 5 nimetatud teenuste soodustusi alates 01.09.2018.

Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 15:06:50 vasta tsitaadiga

Vähemalt üks HV kasutaja väljapool Teliat sai võimaluse uut boksi enne väljatulekut testida, seega võib oletada, et neid testijaid oli veel väjaspool Teliat.
Samas ei muuda see olukorda, Telia test klientuur on üsna lai ja erinev seadmete park sai üle käidud.
Teadaolevad vead on fiksimisel ja mis teada pole, tulevad riburadapidi läbi kontaktikeskuse seadmete meeskondadele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.12.2018 15:42:45 vasta tsitaadiga

Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti/väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 19:18:48 vasta tsitaadiga

Sai ka täna kolmeks aastaks tasuta uus Arris rendile võetud. Lugesin enne neid hirmujutte siin erinevatest probleemidest. Pean siiski tõdema, et minul ei esine ühtegi probleemi hetkel. Boks töötab eeskujulikult, menüüd jms on väga kiired ja kerimine mugav.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 19:38:19 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja?


Vana menüü või boksi lukustumisel peaks kuvatama info/veateade, samas aminod võivadki mustaks jääda.

Lemmiklisti koostamine ja ja kanalite järjekord on teostatav:
https://digitark.ee/telia-tv-lisavoimalused-mida-sa-ei-pruugi-teada/
Ps. Peaks sealt eemaldama pipi mida uus boks ei võimalda.

Elpex, thumbs_up.gif nii ta üldiselt ongi. Samas täna maadlesin tutika samsa uhd kõige odavama seeriaga. Küll oli ta kaupluse reziimis ja viskas reklaame, siis ei tulnud häält ja pilt oli, siis sähvis lund vahepeal, samas ei tulnud ka youtube häält, restart telerile ja korras.. st ei puudutanud otseselt boksi..aga hirmujutte lugedes arvasin, et asi selles. Eriline juust on ikka odava otsa teler, pilt polnud ka suurem asi..isegi 4k youtube.
Ps. Kui teler on veel vanaraud, siis soovitan üldse eelmine arris võtta, saab puldi käsitsi õpetada ja ei teki x faktor hdmi muresid ka... ptuiptuiptui, minu vanaraud pidas vastu aga küllap oli toeks see, et kallimad seeriad olid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.12.2018 20:30:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
montez kirjutas:
Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja?


Vana menüü või boksi lukustumisel peaks kuvatama info/veateade, samas aminod võivadki mustaks jääda.

No minu Aminol tuleb tavapärane -> Digiboks käivitub -> Oota.Wait... ekraan -> edasi lilla ekraan suure keerleva kettaga. Ja nii jääb.
Millegi pärast saab seda ketast noolenuppudega ringi liigutada. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 20:47:36 vasta tsitaadiga

seeru, Kui ta on kinni, siis on ta kinni. Ma ei teagi veel, mis see üldine kuupäv on.. aga ega neid nüüdseks enam palju võrgus pole.
viimset päeva minu aminole näitas selline pilt, igal ühel siis oma number:
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 21:59:54 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:

Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas.



huvitab ka see küsimus
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.12.2018 03:25:10 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
seeru kirjutas:

Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas.



huvitab ka see küsimus

Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on peal, aga eesti Lisapaketil ei ole.

Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.

Eelmiste jõulude aeg näitas täpselt samuti ja mingit soodust ma ei saanud tegelikult.
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 08:18:08 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:

Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on peal, aga eesti Lisapaketil ei ole.

Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.

Eelmiste jõulude aeg näitas täpselt samuti ja mingit soodust ma ei saanud tegelikult.
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.


Sooduka tingimused on:
1. Telia Eesti AS (edaspidi Telia) korraldab ajavahemikul 19.11.2018-31.12.2018 turunduskampaania
„Jõuludeks Telia TV lisateenused tasuta“ (edaspidi Kampaania).
2. Kampaania tingimused kehtivad Telia eraisikust kliendile (edaspidi Klient) kes Kampaaniaperioodil:
2.1. liitub eKodu teenusega Telia TV või;
2.2. on Telia TV olemasolev klient.
3. Kampaania tingimused ei kehti Kliendile, kes on:
3.1. kasutanud p-s 5 nimetatud teenuste soodustusi alates 01.09.2018
.

Nendele tingimustele viidates sain minagi, pikaaegse kliendina, endale lisakanalite paketi, salvestuse ja HBO kuni 31.01.2019 tasuta. Klienditeenindus ütles küll, et on ainult uutele klientidele suunatud pakkumine, kuid kui koos lugesime tingimusi, siis selgus et ka mina kvalifitseerun icon_smile.gif

Ka minul on see lisakanalite pakett olnud ammusest ajast
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 11:41:46 vasta tsitaadiga

Kamma kirjutas:
Mitu päeva juba kerimisega mingi jama.

Näiteks 2x kerida reklaami ajal, saade algab, vajutan OK ja mis juhtub on see, et reaalne alguspunkt on nüüd hea mitu sekundit enne saadet. Või siis vastupidi, panen kerimisega yle, kerin tagasi kuni reklaamide lõppu näha, vajutan OK aga algab hoopis tükkmaad edasi. Ühesõnaga see pilt mis peale kerimist ees on sekund, kaks, ei lähe kokku sellega mis tegelikult pärast seda momentset hangumist mängima hakkab. Mõnikord lausa 5-10 sekundit mööda.
FOXplays sama.
Kas mul ainukesena jebab?

Ufo box. Ruuter ja box on seinast välja ja tagasi sisse käinud.

Küll ei lõpe need jamad selle uue boxiga.. icon_neutral.gif
Ka eelmise Arrisega on nii. 2x või 4x kerides on päris piin, aga 16x kerides toimib ideaalselt (enne pidi kiiresti kerides tavaliselt tagasi kerima, et õigele kohale jõuda).
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 11:59:13 vasta tsitaadiga

Kas ma mäletan varasemast valesti või on see kogu aeg nii olnud: kui salvestuse kerimise ajal vajutada järjest nool paremale, siis kiirus muudkui kasvab - 2x 4x 8x 16x. Kui seejärel korra nool-vasakule vajutada, siis viskab ette -2x ja hakkab tagasi kerima. Mu meelest varasemalt ikka kerimine lihtsalt aeglustus ühe sammu võrra? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 955, 956, 957 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.