|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.11.2018 18:43:41
|
|
|
Kui ruuter on "kinni krutitud" siis ei saa digiboksi uuendada, muuseas tehakse ka tarkvarauuendus ära ja taastatakse kliendi voip wifi.
Varukoopiana on olemas pordisuunamised, ip sätted..mida saab ise ka taastada online abist..ka eemal olles. Muul juhul aitab tugi.
Olen nõus, et seda oleks võinud tugi kohe teha aga küllap jäi jälle midagi kahe silma vahele sest 90% kasutajatest neid sätteid lihtsalt pole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.11.2018 18:50:36
|
|
|
Kui ikka kange tahtmine on, siis saab ka mitu lemmiklisti/nimekirja teha.
| bingo kirjutas: |
| Kas Telias sai teha oma kanalite nimekirju? Või ongi ainus võimalus "lisa lemmikuks"? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.11.2018 19:27:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Rendi 25 kuud, siis lõpeta leping, maksa trahv ja saad kokkuvõttes odavamalt.
Seda muidugi eeldusel, et 2 aasta jooksul rendi hind jääb samaks, mis hetkel.
| terminator kirjutas: |
| Kas 5305 boksi on vöimalik kuskilt ka odavamalt kui 99€ osta mis töötaks ikka Eesti Telias? |
|
Mis trahv? |
Lepingus olev summa |
Tänud et välja tõite aga arvan et kõiki huvitab mis see summa siis oleks või on see klienditi erinev?
Olen 20 aastat olnud Elioni/Telia klient nii mobiili kui neti kui TV osas ning ei plaani lähiaastatel lahkuda.
Tahaks lihtsalt 5305 võimalikult soodsalt saada. Telia võiks seda nii lojaalsete klientide puhul muidugi ise teha aga jah.
Hetkel 99€ välja käia ei tundu just ahvatlev kui on kuude küsimus mil neid ka järelturule tekib. Ja mingi 2-3€ kaupa järelmaksu osas rippuda ei meeldi ka põhimõtteliselt.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.11.2018 19:30:21
|
|
|
| ~75€
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.11.2018 19:37:37
|
|
|
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€
| KillFrenzy kirjutas: |
| ~75€ |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.11.2018 20:11:00
|
|
|
ära aja segi rentimist (üürimist) ja järelmaksu.
https://www.telia.ee/era/tv/seadmed
EDIT: digiboksi pilt on seal küll vana, aga tegelikult antakse ikka uuem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
30.11.2018 20:28:40
|
|
|
| Six kirjutas: |
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€
| KillFrenzy kirjutas: |
| ~75€ |
|
Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole.
EI! Maksad üüri edasi, 1,99€/kuu
Mitu korda peab ütlema, et pole trahvi?!
viimati muutis armjan 30.11.2018 20:50:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
30.11.2018 20:35:23
|
|
|
| Kui 3 aastat on rent tasuta, millise hinna eest siis peale seda välja saaks osta?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.11.2018 20:46:28
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Kui 3 aastat on rent tasuta, millise hinna eest siis peale seda välja saaks osta? |
Alates kolmandast aastast 24.75
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
30.11.2018 20:47:17
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€
| KillFrenzy kirjutas: |
| ~75€ |
|
Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole. |
Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
30.11.2018 20:52:00
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€
| KillFrenzy kirjutas: |
| ~75€ |
|
Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole. |
Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€ |
Ei. Üürileping on tähtajatu. Üür jätkub 1,99€/kuu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
30.11.2018 20:57:02
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Jap.
Kui täpne olla siis 25 x 1,99€ + Kahjuhüvitis alates 3. aastast 24.75€
| KillFrenzy kirjutas: |
| ~75€ |
|
Antud näitel 3 aastat rendid ja viid boski tagasi. Maksaksid 3*12*1,99€ ja kuumaks lisandub Telia arvele.
Rendileping on tähtajatu. Tagastamisel trahve ei ole. |
Aga kui boksi tagasi ei vii, maksad kahjuhüvitist 24,75€ |
Ei. Üürileping on tähtajatu. Üür jätkub 1,99€/kuu. |
Ma pean silmas seda, et lõpetad lepingu, aga boksi tagasi ei vii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.11.2018 20:57:20
|
|
|
armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas.
Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
30.11.2018 21:04:12
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas.
Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi. |
Aga ehk kantakse seade musta nimekirja seoses lepingu rikkumisega Leping ei sätesta seadme väljaostu vaid on piiratud tähtajatu üüriga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.11.2018 21:06:20
|
|
|
No eks vaata, küll keegi otsa lahti teeb, sinna on pea 3 aastat aega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
30.11.2018 21:20:59
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
armjan, üürilepingu lõpetab inimene loomulikult ära, seade on ju tal siis olemas.
Ehk 24 kuud rendin, 25. kuul teatan et edasi rentida ei soovi ja seadet ka tagastada ei soovi.
Maksan selle leppetrahvi ära ja kasutan aga rõõmsalt seadet edasi. |
Sõnasalat käimas. Tekitab segadust lugejatele. Tavaline üür, tähtajatu. Soovid üüri lõpetada, viid 30 päeva jooksul boksi tagasi. Ei soovi viia, ostad välja ja tasud jääkväärtust (misiganes suuruses see sel hetkel ole). Lepingus nimetatakse seda kahjuhüvitiseks. Auto liisimisel on jääkväärtus. Kui ostad auto jääkväärtuse summas välja, nimetad seda trahviks?
Siin läks semantiliseks jamaks, mis on pigem lugejat eksitav. tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.11.2018 21:21:52
|
|
|
jeesus188, 24 kuud ei ole kusagilt otsast kolm aastat
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
30.11.2018 21:41:32
|
|
|
Kui on 3 aastat tasuta rent, siis on kasulikum see välja osta pärast 3 aastat!
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
30.11.2018 22:31:35
|
|
|
Kahekümneviieka eest võid seda teha jah peale kolme aastat.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.12.2018 02:14:56
|
|
|
mina selle lolli vihje siia pritsisin aga seadme jääkväärtused kehtivad jooksva aasta kohta, seega kes senti loeb ja pidevast garantiist ei hooli siis esimene rendiaasta on jääkväärtus 100%, teine 75% ja kolmas 25% seadme väärtusest, seega mõistlik on tegutseda 3nda aasta esimesel kuul.
hundid söönud, lambad terved.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
01.12.2018 03:44:41
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
mina selle lolli vihje siia pritsisin aga seadme jääkväärtused kehtivad jooksva aasta kohta, seega kes senti loeb ja pidevast garantiist ei hooli siis esimene rendiaasta on jääkväärtus 100%, teine 75% ja kolmas 25% seadme väärtusest, seega mõistlik on tegutseda 3nda aasta esimesel kuul.
hundid söönud, lambad terved. |
Minu lepingus on nii: Kahjuhüvitis (seadmelepingu rikkumine) alates 3. aastast 24.75 EUR. Ma ei näe sellise sõnastuse puhul küll mingit vahet.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.12.2018 09:16:34
|
|
|
| vahe on selles, et mõni soovitas kolm aastat renti ära maksta ja siis lõpetada. see selleks teema läbi käinud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
02.12.2018 01:36:30
|
|
|
Kolisime korterisse kus eelnevalt oli telia ja peaks põhimõtteliselt enda asjadega plug in ja start olema aga meile seda ei lastud, et ikka tehnikut vaja asjade ühendamisel aga see selleks. Seniks mind huvitab kas minu tv saab ka kuidagi android telekasse ühendada või mismoodi see peaks toimima?
https://www.telia.ee/era/tv/minu-tv-kodus
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.12.2018 01:44:39
|
|
|
| Kui enne oli telia ja toimis siis ei usu küll, et tehnikut vaja on. Vast mingi möödarääkimine või süsteemi error.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
02.12.2018 11:29:13
|
|
|
| Kui eelmine elanik kasutas näiteks vasepaari ühendust ja vahepeal on majja pandud optika siis on kindlasti tehnikut vaja.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.12.2018 14:10:31
|
|
|
Midagi on selle uue boksi tarkvaraga siiski lahti:
- lapsed on kurtnud et viskab aegajalt salvestusest lihtsalt välja nutiTV menüüsse. Mitte pidevalt aga piisavalt tihti et tuldi küsima et "miks nii?";
- eile oli olukord kus HBO-d vaadates viskas ühel hetkel pildi mustaks, heli katkes korraks ja siis hakkas mängima selle kanali heli mis enne HBO-d ees oli. Restart aitas;
- veidi hiljem sarnane olukord eelmisele, ainult et välja viskas salvestusest, muus osas sama, pilti pole, heli on selle kanali oma mis eelnevalt ees oli. Restart aitas;
- täna klõpsisin niisama kanaleid, vaatasin mingit salvestust, kerisin edasi jne. - tundus kõik OK olema. Panin TV ja boksi korraks kinni ja siis uuesti tööle - pilt must, heli olemas. Ca 1 minuti pärast tuli ka pilt ette.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.12.2018 16:42:52
|
|
|
Ahhoi rahvas!
Kas keegi raatsib aidata mind veidi ruuteri seadistusega Telia TV jaoks? Nimelt mul mitu aastat nende endi wireless ruuter olnud kust teleka kaabel kööki tuli aga see on räiget pininat tegema hakanud ning nüüd kui sain uue korraliku ruuteri mõtlesin, et viskaks selle kolaka ära ja jätaks lihtsalt enda uue ruuteri asemele.
Kuhu täpselt peaksin minema ja mis seaded panema, et kõik töötaks. Sain nende helpdeskist mingi lehe aga mu pea ei võta kuhu neid sisestama täpselt pean
Ning kas teleka kaabel võib suvalise pordi taga olla või mingi teatud?
Ruuteriks on ASUS GT-AC5300
https://www.telia.ee/abi/view/735?q=ruuteri%20sead&t=1
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.12.2018 18:51:47
|
|
|
Suur tänu sulle. Peale seda muudatust ei saa enam ruuterile aga ligi. Mitu korda proovinud.. user ja pass lihtsalt muutunud
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kamma
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2016
|
03.12.2018 03:30:45
|
|
|
Mitu päeva juba kerimisega mingi jama.
Näiteks 2x kerida reklaami ajal, saade algab, vajutan OK ja mis juhtub on see, et reaalne alguspunkt on nüüd hea mitu sekundit enne saadet. Või siis vastupidi, panen kerimisega yle, kerin tagasi kuni reklaamide lõppu näha, vajutan OK aga algab hoopis tükkmaad edasi. Ühesõnaga see pilt mis peale kerimist ees on sekund, kaks, ei lähe kokku sellega mis tegelikult pärast seda momentset hangumist mängima hakkab. Mõnikord lausa 5-10 sekundit mööda.
FOXplays sama.
Kas mul ainukesena jebab?
Ufo box. Ruuter ja box on seinast välja ja tagasi sisse käinud.
Küll ei lõpe need jamad selle uue boxiga..
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.12.2018 10:58:31
|
|
|
| Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.12.2018 11:18:24
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru. |
Aga vaadates seda pikka vahet, siis vast testiti seda piisavalt
Õnneks ei kasuta lisateenuseid ja muud asjad töötavalt okeilt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
03.12.2018 11:25:58
|
|
|
Ah, see boks juba aegunud.
Ei tasu veel isegi 8k telekat osta. ~5000 tonni kõigest 65".
Boks liiga vanaraud praeguseks. Ei tea, millal uus tuleb?
Eks seal boksis vigu on. Tundub, et Telia testis enda töötajate näol, aga enamus Telia töötajad on siiani tundunud esinduses parajad võhikud.
HV-st osa liikmeid testigruppi ja küll need vead oleks ilusasti varem välja toodud.
Kui käisin ise digiboksi toomas oktoobris, siis teenindaja(naisterahvas) rääkis, et tema viis uue tagasi ja võttis vana tagasi.
Temal oli pilt kole. Ilmselt ei osanud ta vastavaid sätteid telekas muuta ja tänu sellele oligi miskit paigast ära.
Küsis veel teise neiu käest üle, et kas temal toimib. Pidavat toimima kenasti.
Ilmselt selllised "tibid" ongi testigrupp.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
03.12.2018 11:52:10
|
|
|
Sattusin kodulehele ning jõulupakkumisega 2 kuud kuni 31.01-ni lisakanalid, HBO ja salvestus ilma kuutasuta
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.12.2018 11:59:59
|
|
|
| On siis kõigile tasuta või vaid neile, kes pole kord varem juba tasuta saanud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
03.12.2018 12:27:51
|
|
|
Oohoho, sai lisakanalid võetud ka ligi. Jaanuari lõpuni siis äkki leiab miskit vahtida.
Tänud teavitamast!
Ei tea, kas mul telia puhul uudised/teavitused kinni keeratud, aga emailile ei ole jõudnud see info. Isegi teleka menüüs ei teavita.
Võiks nagu olla. Valikuliselt kasvõi teavitada, kes tahab, kes ei taha.
Tegin igaks juhuks telefoniga pildi ka ära. Ma tean ette, et Teliaga tuleb mingisugune arve jama. Mingisugune kinnitus enda poolt tehtud, et "0" eurot.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
03.12.2018 15:00:29
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Alguses oli probleem, et uus boks ei ilmu müüki piisavalt kiiresti. Nüüd on probleem, et miks uut boksi veel paar aastat ei testitud. Saa siis nüüd inimestest aru. |
Sinu kommentaarist eespool kirjeldatud jama on nüüd Arris VIP1113 -l ka.
Võibolla on hoopis feature kuna seda boxi on aastaid kauem testitud.
| tsitaat: |
3.
Kampaania tingimused ei kehti Kliendile,
kes on:
3.1.
kasutanud ps 5 nimetatud teenuste soodustusi alates 01.09.2018. |
Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.12.2018 15:06:50
|
|
|
Vähemalt üks HV kasutaja väljapool Teliat sai võimaluse uut boksi enne väljatulekut testida, seega võib oletada, et neid testijaid oli veel väjaspool Teliat.
Samas ei muuda see olukorda, Telia test klientuur on üsna lai ja erinev seadmete park sai üle käidud.
Teadaolevad vead on fiksimisel ja mis teada pole, tulevad riburadapidi läbi kontaktikeskuse seadmete meeskondadele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
03.12.2018 15:42:45
|
|
|
Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti/väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
03.12.2018 19:18:48
|
|
|
| Sai ka täna kolmeks aastaks tasuta uus Arris rendile võetud. Lugesin enne neid hirmujutte siin erinevatest probleemidest. Pean siiski tõdema, et minul ei esine ühtegi probleemi hetkel. Boks töötab eeskujulikult, menüüd jms on väga kiired ja kerimine mugav.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.12.2018 19:38:19
|
|
|
| montez kirjutas: |
Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja? |
Vana menüü või boksi lukustumisel peaks kuvatama info/veateade, samas aminod võivadki mustaks jääda.
Lemmiklisti koostamine ja ja kanalite järjekord on teostatav:
https://digitark.ee/telia-tv-lisavoimalused-mida-sa-ei-pruugi-teada/
Ps. Peaks sealt eemaldama pipi mida uus boks ei võimalda.
Elpex, nii ta üldiselt ongi. Samas täna maadlesin tutika samsa uhd kõige odavama seeriaga. Küll oli ta kaupluse reziimis ja viskas reklaame, siis ei tulnud häält ja pilt oli, siis sähvis lund vahepeal, samas ei tulnud ka youtube häält, restart telerile ja korras.. st ei puudutanud otseselt boksi..aga hirmujutte lugedes arvasin, et asi selles. Eriline juust on ikka odava otsa teler, pilt polnud ka suurem asi..isegi 4k youtube.
Ps. Kui teler on veel vanaraud, siis soovitan üldse eelmine arris võtta, saab puldi käsitsi õpetada ja ei teki x faktor hdmi muresid ka... ptuiptuiptui, minu vanaraud pidas vastu aga küllap oli toeks see, et kallimad seeriad olid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
03.12.2018 20:30:03
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| montez kirjutas: |
Kas mõni Amino või vana menüüga Motorola kasutaja oskab öelda, pärast seda "väljalülitust" lakkas digiboks töötamast või tuleb pilt kuni reseti väljalülituseni? Ma mäletasin väljalülitamise kuupäeva valesti ja hommikul unise peaga vajutasin sisselülituse nuppu ja Amino enam ennast üles ei laadinud. Küsisin abiliinilt üle, et ajapikendust ei saa, väljalülitus on jäädav. Uut boksi ostma või järelmaksu(isegi soodushinnaga 6 kuuks) lepingut sõlmima ei kiirusta. Senise 2 boksi asemel saab hakkama 1 motorolaga.
Teiseks on uues menüüs probleem, et ma tellisin 1 kanali juurde aga kuidagi ei saa seda lemmikute listi lisada(Aminol suutsin kanalite nimekirja hallata ja järjekorda muuta aga uuel menüül leian ainult valiku "kõik kanalid"). Kuidas koostada/muuta lemmikkanalite nimekirja? |
Vana menüü või boksi lukustumisel peaks kuvatama info/veateade, samas aminod võivadki mustaks jääda. |
No minu Aminol tuleb tavapärane -> Digiboks käivitub -> Oota.Wait... ekraan -> edasi lilla ekraan suure keerleva kettaga. Ja nii jääb.
Millegi pärast saab seda ketast noolenuppudega ringi liigutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.12.2018 20:47:36
|
|
|
seeru, Kui ta on kinni, siis on ta kinni. Ma ei teagi veel, mis see üldine kuupäv on.. aga ega neid nüüdseks enam palju võrgus pole.
viimset päeva minu aminole näitas selline pilt, igal ühel siis oma number:
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
03.12.2018 21:59:54
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas. |
huvitab ka see küsimus
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
04.12.2018 03:25:10
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Juhul kui mul on need teenused sel ajal olemas olnud täishinnaga, siis mulle need soodused kehtivad või mis?
Eelmiste jõulude aeg küll ei kehtinud, kuna mul olid need teenused juba täishinnaga olemas. |
huvitab ka see küsimus |
Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on peal, aga eesti Lisapaketil ei ole.
Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.
Eelmiste jõulude aeg näitas täpselt samuti ja mingit soodust ma ei saanud tegelikult.
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lempzz
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
04.12.2018 08:18:08
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on peal, aga eesti Lisapaketil ei ole.
Tegelikult ei saa ma mingit soodust, ükskõik mis valiku teen ja põhjus on selles, et mul on see Lisapakett tellitud olnud koguaeg.
Eelmiste jõulude aeg näitas täpselt samuti ja mingit soodust ma ei saanud tegelikult.
Selline imelik kauaegsete klientide nusserdamine käib. Ärgu mulle siis vähemalt näidaku seda soodust. |
Sooduka tingimused on:
1. Telia Eesti AS (edaspidi Telia) korraldab ajavahemikul 19.11.2018-31.12.2018 turunduskampaania
„Jõuludeks Telia TV lisateenused tasuta“ (edaspidi Kampaania).
2. Kampaania tingimused kehtivad Telia eraisikust kliendile (edaspidi Klient) kes Kampaaniaperioodil:
2.1. liitub eKodu teenusega Telia TV või;
2.2. on Telia TV olemasolev klient.
3. Kampaania tingimused ei kehti Kliendile, kes on:
3.1. kasutanud p-s 5 nimetatud teenuste soodustusi alates 01.09.2018.
Nendele tingimustele viidates sain minagi, pikaaegse kliendina, endale lisakanalite paketi, salvestuse ja HBO kuni 31.01.2019 tasuta. Klienditeenindus ütles küll, et on ainult uutele klientidele suunatud pakkumine, kuid kui koos lugesime tingimusi, siis selgus et ka mina kvalifitseerun
Ka minul on see lisakanalite pakett olnud ammusest ajast
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
04.12.2018 11:41:46
|
|
|
| Kamma kirjutas: |
Mitu päeva juba kerimisega mingi jama.
Näiteks 2x kerida reklaami ajal, saade algab, vajutan OK ja mis juhtub on see, et reaalne alguspunkt on nüüd hea mitu sekundit enne saadet. Või siis vastupidi, panen kerimisega yle, kerin tagasi kuni reklaamide lõppu näha, vajutan OK aga algab hoopis tükkmaad edasi. Ühesõnaga see pilt mis peale kerimist ees on sekund, kaks, ei lähe kokku sellega mis tegelikult pärast seda momentset hangumist mängima hakkab. Mõnikord lausa 5-10 sekundit mööda.
FOXplays sama.
Kas mul ainukesena jebab?
Ufo box. Ruuter ja box on seinast välja ja tagasi sisse käinud.
Küll ei lõpe need jamad selle uue boxiga..  |
Ka eelmise Arrisega on nii. 2x või 4x kerides on päris piin, aga 16x kerides toimib ideaalselt (enne pidi kiiresti kerides tavaliselt tagasi kerima, et õigele kohale jõuda).
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.12.2018 11:59:13
|
|
|
Kas ma mäletan varasemast valesti või on see kogu aeg nii olnud: kui salvestuse kerimise ajal vajutada järjest nool paremale, siis kiirus muudkui kasvab - 2x 4x 8x 16x. Kui seejärel korra nool-vasakule vajutada, siis viskab ette -2x ja hakkab tagasi kerima. Mu meelest varasemalt ikka kerimine lihtsalt aeglustus ühe sammu võrra?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|