|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.11.2018 13:54:40
|
|
|
| DVDRW, loe viimaseid poste siin teemas. Omnival uue logistakakeskuse tõttu kaos.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.11.2018 14:15:08
|
|
|
Tõsimeeli soovitaks hetkel vältida ja valida alternatiiv dpd, smartposti või cargo näol. Aga kui asjaga kiire pole, siis võib omnivat ka kasutada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
23.11.2018 14:29:16
|
|
|
Minu mõistus ei võta, kuidas selline asutus saab võtta vastu otsust sellisel ajahetkel, põhimõtteliselt aasta lõpus hakata oma logistikakeskust kolima.
Enam lollimat otsust ei ole võimalik vastu võtta
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.11.2018 14:37:22
|
|
|
Sry, tänan.
A milleks üldse Omniva? DPD automaat palju odavam ju.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.11.2018 15:10:03
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Sry, tänan.
A milleks üldse Omniva? DPD automaat palju odavam ju.  |
Poole odavam jah aga edasi.. saata pole kuhugi. Omniva on kõige paremini kätte saadav klientidele.
Spoiler 
Hea klient!
Novembris kolisime kogu Omniva pakisorteerimise ja -logistika uude logistikakeskusse. Kahjuks ei õnnestunud meil ümberkorralduste mastaapsuse tõttu logistikakeskuse kolimis- ja käivitamisperioodil tagada kõikide saadetiste kättetoimetamist järgmiseks tööpäevaks.
Meil on tõepoolest väga kahju Teile tekitatud ebamugavuste pärast. Täname Teid mõistva suhtumise eest!
Head uudised:
Praeguseks on eriolukord lahenemas ja sorteerimata pakkide jääk likvideeritud.
Edaspidi saavad kõik B2B pakid sorteeritud sama päeva õhtuks.
Alates 26.novembrist tagame B2B kullerteenuse saadetiste kohalejõudmise järgmisel tööpäeval.
Pakiautomaaditeenuse ja eraisiku kullerteenuse tarnekvaliteedi osas lubame asjaolude selgumist järgneva nädala jooksul.
Selleks, et pakid saaksid veelgi kiiremini sorteeritud, on oluline järgida järgmiseid nõudeid:
Saadetisel peab olema aadresskaart, mis on asetatud pakendi peale;
Aadresskaart ei tohi olla kortsus, murtud ega asuda pakendi avamis- või ühenduskohtade peal;
Vöötkood ei tohi olla kaetud kile, teibi, kleebiste, siltide, templite, vitste ega muuga, mis takistab selle lugemist;
Vöötkoodi kõrgus peab olema minimaalselt 13mm ning trükitud kvaliteediga 8 punkti/mm või 200 punkti/toll.
Palume Teil üle vaadata pakendamise ja markeerimise tingimused oma ettevõttes ning saadetised korrektselt vormistada ja pakendada. Täpsemad pakendamise ja adresseerimise nõuded leiate SIIT ning vöötkoodide ja aadresskaartide nõuded SIIT.
Nii saame tagada jõulusaadetiste õigeaegse kättetoimetamise ja pakkuda Teile aasta tipphooajal võimalikult hea kvaliteediga teenust.
Rõõmu soovides
Martin Luts
Äriopetasioonide valdkonna juht
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.11.2018 15:35:21
|
|
|
| ot: |
Tellisin kell 12 ühest e-poest natuke asju. Praegu sain sõnumi, et kell 16.45 on pakk cargoga Rakveres.
Vot selline teenindus mulle meeldib |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
23.11.2018 20:05:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ot: |
Tellisin kell 12 ühest e-poest natuke asju. Praegu sain sõnumi, et kell 16.45 on pakk cargoga Rakveres.
Vot selline teenindus mulle meeldib |
|
Vot selline peabki korralik teenindus olema.
Normaalne ettevõtja hoolitseb alati ka selle eest, et kunde ka järgmine kord oma raha just tema kõrtsis maha jooks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
23.11.2018 20:16:33
|
|
|
| tcumen, kuidas saab ettevõtja hoolitseda selle eest, et logistika firma teeb oma tööd õigeaegselt ja korrektselt ? Kõikidel ettevõtetel tuleb apsakaid ette ju.Ainult sellisel juhul, kui ettevõttel oma enda transport on.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2018 00:05:39
|
|
|
| Pätu, ettevõtja saab valida sellise logistikafirma, kellel neid apsakaid vähem juhtub. Jätta uue sorteerimisliini käivitamine aasta lõppu on ikka lollus ruudus. Oleks võinud ju paar kuud oodata, jaanuari keskpaigast märtsini on jaekaubanduses suht vaikne periood mis oleks palju sobivam hetk uute asjade juurutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2018 02:52:55
|
|
|
Pätu, sa nagu poleks enne Eesti e-poest ostnud ja märganud, et väga tihti on kas Omniva, DPD või SmartPost erinevates kuller-automaat-kombinatsioonides.
kaupleja võiks jusrkui teadlik olla ühe nende tarnija (antud juhul Omniva) probleemidest? sest tellijani toimetamiseni on see ju siiski tarnija kaup ja raha
muide kes veel ei tea, siis sest nädalast tegeleb FedEx-iga TNT (üleriigiliselt mu teada, vähemalt). Senini oli see siin saarel DPD kohale toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.11.2018 08:19:35
|
|
|
Saadetis saabus postiasutusse 23.11.2018 09:24 Tallinna kullerpunkt
Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse 20.11.2018 01:40 Sorteerimiskeskus
Saadetis saabus postiasutusse 19.11.2018 21:16 Tallinna kullerpunkt
Kolm päeva liigub TLN ühest asutusest teise
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
24.11.2018 08:59:56
|
|
|
| arm2004, fedex ostis ju tnt ära.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.11.2018 09:42:07
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| arm2004, fedex ostis ju tnt ära. |
ma ei tea juriidika detaile, et kes keda ostis, aga kaubamärgina jääb meile just TNT.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
24.11.2018 09:43:20
|
|
|
| arm2004, Pärnus TNT kulleritel lillad kaelapaelad töötõenditega jms kasutusel. Autod pidid ka fedexi kujunduse saama.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
25.11.2018 21:05:25
|
|
|
Tea kas Omniva viited kajastuvad träkingus:
Nov 20, 2018 02:00am Arrive at destination country post office
ja siis Estimated delivery Fri, Jan 11
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.11.2018 22:23:37
|
|
|
1. pakk:
>> Saadetis saabus postiasutusse - 14.11.2018 23:40 - Tallinna kullerpunkt
12p vaikust...
2. Pakk
>> Saadetis saabus saaja asukohariiki - 12.11.2018 15:00 - Eesti
>> Saadetis saabus postiasutusse - 25.11.2018 22:18 - Tallinna kullerpunkt
Tea kas sellega läheb ka 12p+ ?
Ikka totaalne uimamine käib hetkel...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.11.2018 10:59:45
|
|
|
| Ei julge enam Omnivat kasutadagi, tellisin hoopis SmartPOSTi pakiautomaati. Pakk ilusti järgmisel päeval käes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.11.2018 13:31:19
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Taaskord sain kinnitust, et ei tasu ikka Omniva teenuseid kasutada, kui soovisin ühest netikauplusest tellida üht toodet ja riskisin Omniva kullerteenusega (kuna muid kullereid antud pood ei pakkunud) ning et pakk Tallinnast Tallinna aadressile jõuaks, kulus 1,5 nädalat!! Vahepeal jõudsin seetõttu tellimusest loobuda ja kui lõpuks kuller helistas, siis lasin paki tagasi saata. Tellisin toote mujalt DPD kulleriga ja nendel kulus transpordiks 1 päev. |
Ja siiani pole Omniva suutnud pakki tagasi toimetada saatjale. Alates sellest, kui kuller helistas ja lasin paki tagasi saata on kulunud tänaseks juba üle nädala. Ja pakki ei toimetata ühest linnast teise, vaid nii saatja kui mina asume Tallinnas.
Täiesti müstika ikka....
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.11.2018 15:48:15
|
|
|
Nii ongi.. eriti ootavad need tegelased kes hiinast otse pakiautomaati tellivad ja siis tulevad siia kiruma.. Hiina pakke laotasse kõige viimasena pakiautomaati kui vaba ruumi tekib. Telligu postkontorisse ja pakk oleks ammu käes.
Ise saadan pakke ärikliendina ja pole täheldanud, et pakki saatmine viibiks. Ikka järgmiseks hommikuks või õhtuks on pakk kliendil käes. Aga ärikliendi pakid ongi eelis järjekorras.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2018 16:03:38
|
|
|
pois11, üldiselt hiinast tellides ei saa kiiruse prioriteet esikohal olla, see siililegi selge
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.11.2018 16:26:00
|
|
|
pois11,
| tsitaat: |
Telligu postkontorisse ja pakk oleks ammu käes.
|
ää lahmi, mul istus lihtsalt sorteerimiskeskus 14 päeva, et 4km kaugusele postkontorisse toimetada
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.11.2018 20:50:15
|
|
|
Just ka seisis pakk nädal aega paigal. Eestisisene transport. Samast kohast tellides on pakk tulnud alati koju, seekord pean ise järgi ka veel minema.
Viimane kogemus omniva automaadiga oli eriti tore. Ostja soovis omniva automaati saatmist. Läksin pakki lähimasse automaati viima. Makse ebaõnnestus. Hakkasin uuesti proovima, aga iga liigutus võttis julgelt 10-20 sekundit. Jäigi saatmata, sest lõpus ebaõnnestus makse jälle. Sattus samal päeval õhtul uuesti sinna, proovisin uuesti. Üliaeglane ja siis hangus üldse. Jäi postitamata.
Järgmine päev proovisin uuesti, sarnane jama.
Ei mäleta enam, kas kolmas päev enam proovisin.. Jätsin paki mõneks päevaks lihtsalt vedelema, sest polnud aega tegeleda. Mõned päevad hiljem sain siis lõpuks saadetud.
Tuli kohe meelde see omniva reklaam, kus käis smartpostiga võrdlus Miskipärast on smartpost olnud alati valutum ja kiirem.
Ning viimane pakk, mis automaati sain, oli teele pandud laupäeval, kohale jõudis kolmapäeval.
Aga muidu postkontorist pakkide kättesaamine on tehtud mugavamaks ning kuuldavasti teevad lõpuks paki seostamise isikuga ka (mille kohta mõni aasta tagasi öeldi, et võimatu).
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
29.11.2018 02:23:34
|
|
|
https://www.omniva.ee/index.php?article_id=822&article_token=news&page=580&action=article&
Üks pakk on augustist saati limbos, teine oktoobri algusest. Kolmas tracking'u järgi teist ringi sorteerimiskeskuses (ilmselt automaat täis). Riigi või linna siseselt ning rahvusvaheliselt, õnneproov kuidas pakid läinud/tulnud viimase paari kuu jooksul. Tellida elukohta või pakiautomaati, kohale jõudmise võimalus on sama hea/halb. Kohale jõudvad saadetised võtavad arusaamatult kaua (TLN siseselt pool nädalat, soome üle nädala, jne.). Väldin juba aastaid Omniva kasutamist aga alati pole see võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.11.2018 12:32:33
|
|
|
| Eile sauelt automaati, hommikul oli kohal siin.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.11.2018 13:08:21
|
|
|
link :: Tellisid netist kaupa: miks see tuleb mõnikord postkontorisse, mõnikord kulleriga?
Viimase võimalusena on AliExpressi veebipoesttellitud kaubad võimalik tellida ka pakiautomaati. Selleks tuleb end eraldi registreerida Omniva veebilehel “AliExpress pakiautomaati” teenuse kasutajaks. Tulevikus laieneb pakiautomaati tellimise võimalus ka teistele välismaistele e-poodidele. Arendamisel on ka süsteem, milles klient saab ise vaikimisi määrata, kust ta kõik oma saadetised kätte tahab saada. Seetõttu on peagi võimalik, et nii vanaemalt saadud jõulukaart kui ka Amazonist tellitud kõrvaklapid jõuavad just sinule sobivaimasse pakiautomaati, kulleriga koju või lähedalasuvasse postkontorisse.
Annaks jumal selle eest et seda ei juhtu, kui kappi veel kirjad ja kaardid ka tellida siis Omniva kunded ei saa pakke kätte ka +1000 uue kapi korral.
Huvitav, kes seda jama seal toodab, tundub et andekas inimene aga lihtsalt vales kohas tööl.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.11.2018 17:54:24
|
|
|
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale.
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.12.2018 00:09:43
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale.
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal. |
US pakid?
meil viimasel ajal US toll lööb DHL saadetised laiali ja siia tuleb jupiti. ning ega enne saa suurt midagi teha kui terve saadetis kohal on.
Omniva vist hakkab oma ummikut vaikselt lahendama?
| tsitaat: |
Saadetise info vastu võetud 29.11.2018 09:50 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Saajale saadeti teavitus SMS teel 30.11.2018 09:33 Kuressaare Smuuli pakiautomaat  |
samas mitu pakki tulemas, saab näha...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2018 00:46:59
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale.
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal. |
US pakid?
|
Ei. Miks peaks us&a pakid venipaki kätte sattuma. On nad mingi kulleri esindajad siin?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.12.2018 00:56:11
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale.
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal. |
US pakid?
|
Ei. Miks peaks us&a pakid venipaki kätte sattuma. On nad mingi kulleri esindajad siin? |
Minu teada mitte, aga seda küsisingi Venipak minu jaoks üldse kahtlane suurus - aegajalt toob veidraid asju veidratest kohtadest veidrate rontidega Nagu JetExpress - üksvahe käis siukse Master-iga millel tagauksed vaevu küljes püsisid
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.12.2018 10:31:17
|
|
|
https://www.ohtuleht.ee/909342/omniva-juhatuse-liige-tegemist-ei-ole-kuritahtliku-laiskusega
| tsitaat: |
| Kõnekeskustes saavad meie inimesed nii palju negatiivset tagasisidet, et oleme neile appi palganud psühholoogilise nõustaja. See küll ongi nende töö, aga kuna see mass on lihtsalt nii suur ja iga kõne, mis tuleb, on ründav, peame ka neid hoidma.” |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
01.12.2018 11:02:45
|
|
|
| Laiskusega võibolla tõesti ei ole tegu, aga kindlasti on tegu lollusega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
01.12.2018 14:15:33
|
|
|
Jõudu ja jaksu klienditoe töötajatele! Klienditoe töös ei tohi isiklikult võtta klientide pahameelt ja viha, kuid ühel hetkel murdub iga inimene emotsionaalselt ning võib lõpuks ka abi vajda. Ma loodan, et HV foorumlased võtavad asja mõistusega, edastavad konstruktiivset kriitikat ning ei karju klienditoe töötajate peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.12.2018 14:21:12
|
|
|
Inspiro, pole vajadust nendega suhelda olnud, korra vist 2 aastat tagasi helistasin....lubasid tagasi helistada, aga siiani pole kõne saabunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
01.12.2018 17:08:32
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
Jõudu ja jaksu klienditoe töötajatele! Klienditoe töös ei tohi isiklikult võtta klientide pahameelt ja viha, kuid ühel hetkel murdub iga inimene emotsionaalselt ning võib lõpuks ka abi vajda. Ma loodan, et HV foorumlased võtavad asja mõistusega, edastavad konstruktiivset kriitikat ning ei karju klienditoe töötajate peale. |
Viimati, kui novembrikuus neile helistasin, siis oli jah klienditeenindaja suhtlusest aru saada, et päris palju on nad sattunud sõimu ohvriks. Ise olin väga rahulik ja midagi negatiivset ei öelnud, soovisin vaid teada, kaugel pakk on, ning klienditeenindaja päris pikalt muuseas ka rääkis, et ei tasu kurjaks saada jms ning seletas, miks väidetavalt paki tarne sedasi venib, kuigi ise ei öelnud midagi selle kohta, et ma olen pidanud pikalt ootama vms. Ilmselt juba nn ennetas seda.
Klienditeenindajate kraesse seda jama ei tasugi ajada ja seetõttu ei ole kuigi tark neid sõimama hakata. Puhtalt Omniva üleval pool otsustatud lollus on see, mis praegu toimub.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.12.2018 11:38:26
|
|
|
Sain ka esimese uimase kogemuse omnivaga. Neljapäev korjas kuller paki automaadist. Tänaseni seisab postiasutuses
Muidu ikka 1 päevaga kohale jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.12.2018 15:43:06
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:09:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
04.12.2018 16:47:59
|
|
|
| Hea klient! Sinu pakk on ilusti jõudnud meieni, kuid seda ei õnnestunud veel ladustada, kuna Sinu poolt valitud automaat on osutunud ootamatult populaarseks. Saadame Sulle esimesel võimalusel täiendava SMS-i. Palume vabandust ja aitäh kannatlikkuse eest. Sinu Omniva
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
04.12.2018 19:17:20
|
|
|
Ei see polegi laiskus, tegemist on kapitalismist tuleneva iseärausega, kus me maksame NIII VÄHE kui võimalik. sellest tulenevalt ei avalda just paljud meile tööle tulla ja postipakke sorteerida. Kui me raatsiks ometi kasvõi detsembri kuus maksta 10 eurot tunnis, töötataks meil kui sipelgad ja pakid saaks sorditud, laotatud, edastatud, mida iganes. kuid meie üritame ikka teiste kombel sente saagida ja kannatame selle lihtsalt ära, nagu ikka.
- sootuks süütu kannatab.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
05.12.2018 09:34:38
|
|
|
Mulle meeldib üks lahendus Omniva puhul, et vahepeal pannakse pakk, mis on välismaalt tellitud pakiautomaati (mitte Aliexpressist tellitud), kui on vajaminevad andmed olemas.
Kuid negatiivne kogemus on pakiautomaadi lahendus võrreldes SmartPostiga, alustades paki saatmisest kuni paki väljastamisel.
- Luuk kuhu tuleb tšekk ja silt on ebamugav kasutada, pean pidevalt kummardama/kükitama, et need ilusti kätte saada (No sorry, pole tõesti kasvult lilliputt - lühike).
- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Kas seda printimise häält on tõesti vaja?
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)
+ Saab kasutada 24/7.
+ Teenust saab kasutada, et saata pakk vajadusel asukoha postkontorisse, kus ei asu pakiautomaati.
Minu arvamus seni Omniva pakiautomaadi lahendusest.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
05.12.2018 09:45:04
|
|
|
Oi kurja, tänud - jäi kahe silma vahele teema
Ei hakka enam mitu postitust tegema, las siis istub siin see
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2018 11:36:44
|
|
|
| Plugy kirjutas: |
- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)
|
Mis vahe sellel on, kui kaugel see puutetundlik on?
Enne viimast kaost on kõik pakid järgmine päev kohal olnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
05.12.2018 13:23:16
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Plugy kirjutas: |
- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)
|
Mis vahe sellel on, kui kaugel see puutetundlik on?
Enne viimast kaost on kõik pakid järgmine päev kohal olnud. |
Lihtne vahe - toksad numbrit, läheb hoopis teine number (vähemalt minul on nii juhtunud). Antud näide oli toodud eelnevalt minu isiklikust arvamusest/kogemusest, mitte üldistavast.
Alles täna saabus pakk sihtpunkti, mis sai pühapäeva hommikul teele pandud. Eelnevalt on ka kogemusi olnud samal teemal.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.12.2018 20:49:48
|
|
|
| Kell 9:30 saadeti sõnum, et pakk ootab kättetoimetamist ja palutakse helistada x numbril ajavahemikus 9-12, et kulleriga kohtumine kokku leppida. Helistasin sel ajavahemikul tubli 20-30 korda ca 5min intervallidega: ei võetud kas vastu või oli number kinni.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
05.12.2018 21:21:17
|
|
|
| Nüüd ei viitsi Omniva kullerid isegi ise kliendile helistada ja aeg kokku leppida? Esimest korda kuulen, et klient peaks ise kullerile helistama, ükstaspuha mis kullerteenust osutava ettevõtte puhul.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.12.2018 22:10:22
|
|
|
Maksa teenuse eest ja aja kullerit ise taga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|