Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 13:54:40 vasta tsitaadiga

DVDRW, loe viimaseid poste siin teemas. Omnival uue logistakakeskuse tõttu kaos.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 14:15:08 vasta tsitaadiga

Tõsimeeli soovitaks hetkel vältida ja valida alternatiiv dpd, smartposti või cargo näol. Aga kui asjaga kiire pole, siis võib omnivat ka kasutada icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 14:29:16 vasta tsitaadiga

Minu mõistus ei võta, kuidas selline asutus saab võtta vastu otsust sellisel ajahetkel, põhimõtteliselt aasta lõpus hakata oma logistikakeskust kolima.
Enam lollimat otsust ei ole võimalik vastu võtta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 14:37:22 vasta tsitaadiga

Sry, tänan.
A milleks üldse Omniva? DPD automaat palju odavam ju. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 15:10:03 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Sry, tänan.
A milleks üldse Omniva? DPD automaat palju odavam ju. icon_rolleyes.gif

Poole odavam jah aga edasi.. saata pole kuhugi. Omniva on kõige paremini kätte saadav klientidele.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 15:35:21 vasta tsitaadiga

ot:
Tellisin kell 12 ühest e-poest natuke asju. Praegu sain sõnumi, et kell 16.45 on pakk cargoga Rakveres.
Vot selline teenindus mulle meeldib icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 19:52:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 20:05:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ot:
Tellisin kell 12 ühest e-poest natuke asju. Praegu sain sõnumi, et kell 16.45 on pakk cargoga Rakveres.
Vot selline teenindus mulle meeldib icon_cool.gif

Vot selline peabki korralik teenindus olema.
Normaalne ettevõtja hoolitseb alati ka selle eest, et kunde ka järgmine kord oma raha just tema kõrtsis maha jooks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 20:16:33 vasta tsitaadiga

tcumen, kuidas saab ettevõtja hoolitseda selle eest, et logistika firma teeb oma tööd õigeaegselt ja korrektselt ? Kõikidel ettevõtetel tuleb apsakaid ette ju.Ainult sellisel juhul, kui ettevõttel oma enda transport on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 00:05:39 vasta tsitaadiga

Pätu, ettevõtja saab valida sellise logistikafirma, kellel neid apsakaid vähem juhtub. Jätta uue sorteerimisliini käivitamine aasta lõppu on ikka lollus ruudus. Oleks võinud ju paar kuud oodata, jaanuari keskpaigast märtsini on jaekaubanduses suht vaikne periood mis oleks palju sobivam hetk uute asjade juurutamiseks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 02:52:55 vasta tsitaadiga

Pätu, sa nagu poleks enne Eesti e-poest ostnud ja märganud, et väga tihti on kas Omniva, DPD või SmartPost erinevates kuller-automaat-kombinatsioonides.
kaupleja võiks jusrkui teadlik olla ühe nende tarnija (antud juhul Omniva) probleemidest? sest tellijani toimetamiseni on see ju siiski tarnija kaup ja raha icon_rolleyes.gif

muide kes veel ei tea, siis sest nädalast tegeleb FedEx-iga TNT (üleriigiliselt mu teada, vähemalt). Senini oli see siin saarel DPD kohale toimetada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 08:19:35 vasta tsitaadiga

Saadetis saabus postiasutusse 23.11.2018 09:24 Tallinna kullerpunkt
Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse 20.11.2018 01:40 Sorteerimiskeskus
Saadetis saabus postiasutusse 19.11.2018 21:16 Tallinna kullerpunkt


Kolm päeva liigub TLN ühest asutusest teise icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 08:59:56 vasta tsitaadiga

arm2004, fedex ostis ju tnt ära.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 09:42:07 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
arm2004, fedex ostis ju tnt ära.

ma ei tea juriidika detaile, et kes keda ostis, aga kaubamärgina jääb meile just TNT.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 09:43:20 vasta tsitaadiga

arm2004, Pärnus TNT kulleritel lillad kaelapaelad töötõenditega jms kasutusel. Autod pidid ka fedexi kujunduse saama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.11.2018 21:05:25 vasta tsitaadiga

Tea kas Omniva viited kajastuvad träkingus:
Nov 20, 2018 02:00am Arrive at destination country post office
ja siis Estimated delivery Fri, Jan 11
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 22:23:37 vasta tsitaadiga

1. pakk:
>> Saadetis saabus postiasutusse - 14.11.2018 23:40 - Tallinna kullerpunkt
12p vaikust...

2. Pakk
>> Saadetis saabus saaja asukohariiki - 12.11.2018 15:00 - Eesti
>> Saadetis saabus postiasutusse - 25.11.2018 22:18 - Tallinna kullerpunkt
Tea kas sellega läheb ka 12p+ ?

Ikka totaalne uimamine käib hetkel... eusa_wall.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 10:59:45 vasta tsitaadiga

Ei julge enam Omnivat kasutadagi, tellisin hoopis SmartPOSTi pakiautomaati. Pakk ilusti järgmisel päeval käes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 13:31:19 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Taaskord sain kinnitust, et ei tasu ikka Omniva teenuseid kasutada, kui soovisin ühest netikauplusest tellida üht toodet ja riskisin Omniva kullerteenusega (kuna muid kullereid antud pood ei pakkunud) ning et pakk Tallinnast Tallinna aadressile jõuaks, kulus 1,5 nädalat!! Vahepeal jõudsin seetõttu tellimusest loobuda ja kui lõpuks kuller helistas, siis lasin paki tagasi saata. Tellisin toote mujalt DPD kulleriga ja nendel kulus transpordiks 1 päev.


Ja siiani pole Omniva suutnud pakki tagasi toimetada saatjale. Alates sellest, kui kuller helistas ja lasin paki tagasi saata on kulunud tänaseks juba üle nädala. Ja pakki ei toimetata ühest linnast teise, vaid nii saatja kui mina asume Tallinnas.
Täiesti müstika ikka....
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 27.11.2018 15:44:20 vasta tsitaadiga

Ma sain enda paki lõpuks kätte, saatmisest automaati jõudmiseni kulus 13 päeva, neist 12 istus keskuses.

Üldiselt tundub, et kättesaamise kiirus sõltub ka sellest, kui populaarsesse automaati tellid. Väiksemates kohtades saad kiiremini kätte, suuremates pole lihtsalt vaba ruumi. icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 15:48:15 vasta tsitaadiga

Nii ongi.. eriti ootavad need tegelased kes hiinast otse pakiautomaati tellivad ja siis tulevad siia kiruma.. Hiina pakke laotasse kõige viimasena pakiautomaati kui vaba ruumi tekib. Telligu postkontorisse ja pakk oleks ammu käes.
Ise saadan pakke ärikliendina ja pole täheldanud, et pakki saatmine viibiks. Ikka järgmiseks hommikuks või õhtuks on pakk kliendil käes. Aga ärikliendi pakid ongi eelis järjekorras.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 16:03:38 vasta tsitaadiga

pois11, üldiselt hiinast tellides ei saa kiiruse prioriteet esikohal olla, see siililegi selge icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 16:26:00 vasta tsitaadiga

pois11,
tsitaat:

Telligu postkontorisse ja pakk oleks ammu käes.

ää lahmi, mul istus lihtsalt sorteerimiskeskus 14 päeva, et 4km kaugusele postkontorisse toimetada icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 20:50:15 vasta tsitaadiga

Just ka seisis pakk nädal aega paigal. Eestisisene transport. Samast kohast tellides on pakk tulnud alati koju, seekord pean ise järgi ka veel minema.

Viimane kogemus omniva automaadiga oli eriti tore. Ostja soovis omniva automaati saatmist. Läksin pakki lähimasse automaati viima. Makse ebaõnnestus. Hakkasin uuesti proovima, aga iga liigutus võttis julgelt 10-20 sekundit. Jäigi saatmata, sest lõpus ebaõnnestus makse jälle. Sattus samal päeval õhtul uuesti sinna, proovisin uuesti. Üliaeglane ja siis hangus üldse. Jäi postitamata.
Järgmine päev proovisin uuesti, sarnane jama.
Ei mäleta enam, kas kolmas päev enam proovisin.. Jätsin paki mõneks päevaks lihtsalt vedelema, sest polnud aega tegeleda. Mõned päevad hiljem sain siis lõpuks saadetud.
Tuli kohe meelde see omniva reklaam, kus käis smartpostiga võrdlus icon_biggrin.gif Miskipärast on smartpost olnud alati valutum ja kiirem.

Ning viimane pakk, mis automaati sain, oli teele pandud laupäeval, kohale jõudis kolmapäeval.

Aga muidu postkontorist pakkide kättesaamine on tehtud mugavamaks ning kuuldavasti teevad lõpuks paki seostamise isikuga ka (mille kohta mõni aasta tagasi öeldi, et võimatu).

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 02:23:34 vasta tsitaadiga

https://www.omniva.ee/index.php?article_id=822&article_token=news&page=580&action=article&

Üks pakk on augustist saati limbos, teine oktoobri algusest. Kolmas tracking'u järgi teist ringi sorteerimiskeskuses (ilmselt automaat täis). Riigi või linna siseselt ning rahvusvaheliselt, õnneproov kuidas pakid läinud/tulnud viimase paari kuu jooksul. Tellida elukohta või pakiautomaati, kohale jõudmise võimalus on sama hea/halb. Kohale jõudvad saadetised võtavad arusaamatult kaua (TLN siseselt pool nädalat, soome üle nädala, jne.). Väldin juba aastaid Omniva kasutamist aga alati pole see võimalik.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 12:32:33 vasta tsitaadiga

Eile sauelt automaati, hommikul oli kohal siin.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2018 13:08:21 vasta tsitaadiga

link :: Tellisid netist kaupa: miks see tuleb mõnikord postkontorisse, mõnikord kulleriga?

Viimase võimalusena on AliExpressi veebipoesttellitud kaubad võimalik tellida ka pakiautomaati. Selleks tuleb end eraldi registreerida Omniva veebilehel “AliExpress pakiautomaati” teenuse kasutajaks. Tulevikus laieneb pakiautomaati tellimise võimalus ka teistele välismaistele e-poodidele. Arendamisel on ka süsteem, milles klient saab ise vaikimisi määrata, kust ta kõik oma saadetised kätte tahab saada. Seetõttu on peagi võimalik, et nii vanaemalt saadud jõulukaart kui ka Amazonist tellitud kõrvaklapid jõuavad just sinule sobivaimasse pakiautomaati, kulleriga koju või lähedalasuvasse postkontorisse.

Annaks jumal selle eest et seda ei juhtu, kui kappi veel kirjad ja kaardid ka tellida siis Omniva kunded ei saa pakke kätte ka +1000 uue kapi korral. icon_rolleyes.gif
Huvitav, kes seda jama seal toodab, tundub et andekas inimene aga lihtsalt vales kohas tööl.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 17:54:24 vasta tsitaadiga

Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale. thumbs_up.gif
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 00:09:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale. thumbs_up.gif
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal.

US pakid?
meil viimasel ajal US toll lööb DHL saadetised laiali ja siia tuleb jupiti. ning ega enne saa suurt midagi teha kui terve saadetis kohal on.

Omniva vist hakkab oma ummikut vaikselt lahendama?
tsitaat:
Saadetise info vastu võetud 29.11.2018 09:50 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Saajale saadeti teavitus SMS teel 30.11.2018 09:33 Kuressaare Smuuli pakiautomaat thumbs_up.gif

samas mitu pakki tulemas, saab näha...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 00:46:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale. thumbs_up.gif
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal.

US pakid?


Ei. Miks peaks us&a pakid venipaki kätte sattuma. On nad mingi kulleri esindajad siin?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 00:56:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
arm2004 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Venipak andis mu 5 pakki üle omnivale, kuna nad ise siin ei käi.
Koodi järgi hommikul juba postkontoris, läks nõudma et miks kuller pole ära toonud, tuli välja et viiest kolm jõudis ainult kohale. thumbs_up.gif
Lubati siis ära tuua, kui kõik on kohal.

US pakid?


Ei. Miks peaks us&a pakid venipaki kätte sattuma. On nad mingi kulleri esindajad siin?

Minu teada mitte, aga seda küsisingi icon_smile.gif Venipak minu jaoks üldse kahtlane suurus - aegajalt toob veidraid asju veidratest kohtadest veidrate rontidega icon_razz.gif Nagu JetExpress - üksvahe käis siukse Master-iga millel tagauksed vaevu küljes püsisid icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 10:31:17 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/909342/omniva-juhatuse-liige-tegemist-ei-ole-kuritahtliku-laiskusega
tsitaat:
Kõnekeskustes saavad meie inimesed nii palju negatiivset tagasisidet, et oleme neile appi palganud psühholoogilise nõustaja. See küll ongi nende töö, aga kuna see mass on lihtsalt nii suur ja iga kõne, mis tuleb, on ründav, peame ka neid hoidma.”

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 11:02:45 vasta tsitaadiga

Laiskusega võibolla tõesti ei ole tegu, aga kindlasti on tegu lollusega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 14:15:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/909342/omniva-juhatuse-liige-tegemist-ei-ole-kuritahtliku-laiskusega
tsitaat:
Kõnekeskustes saavad meie inimesed nii palju negatiivset tagasisidet, et oleme neile appi palganud psühholoogilise nõustaja. See küll ongi nende töö, aga kuna see mass on lihtsalt nii suur ja iga kõne, mis tuleb, on ründav, peame ka neid hoidma.”


Jõudu ja jaksu klienditoe töötajatele! Klienditoe töös ei tohi isiklikult võtta klientide pahameelt ja viha, kuid ühel hetkel murdub iga inimene emotsionaalselt ning võib lõpuks ka abi vajda. Ma loodan, et HV foorumlased võtavad asja mõistusega, edastavad konstruktiivset kriitikat ning ei karju klienditoe töötajate peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 14:21:12 vasta tsitaadiga

Inspiro, pole vajadust nendega suhelda olnud, korra vist 2 aastat tagasi helistasin....lubasid tagasi helistada, aga siiani pole kõne saabunud icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 14:40:46 vasta tsitaadiga

kes siis veel oskab meediale (eriti oma alluvale) ilusaid sõnu poetada kui üks selle juhtidest icon_lol.gif
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ekspress-meedia-juht-vahetub-uueks-juhatuse-esimeheks-saab-andre-veskimeister?id=78531655

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 17:08:32 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/909342/omniva-juhatuse-liige-tegemist-ei-ole-kuritahtliku-laiskusega
tsitaat:
Kõnekeskustes saavad meie inimesed nii palju negatiivset tagasisidet, et oleme neile appi palganud psühholoogilise nõustaja. See küll ongi nende töö, aga kuna see mass on lihtsalt nii suur ja iga kõne, mis tuleb, on ründav, peame ka neid hoidma.”


Jõudu ja jaksu klienditoe töötajatele! Klienditoe töös ei tohi isiklikult võtta klientide pahameelt ja viha, kuid ühel hetkel murdub iga inimene emotsionaalselt ning võib lõpuks ka abi vajda. Ma loodan, et HV foorumlased võtavad asja mõistusega, edastavad konstruktiivset kriitikat ning ei karju klienditoe töötajate peale.

Viimati, kui novembrikuus neile helistasin, siis oli jah klienditeenindaja suhtlusest aru saada, et päris palju on nad sattunud sõimu ohvriks. Ise olin väga rahulik ja midagi negatiivset ei öelnud, soovisin vaid teada, kaugel pakk on, ning klienditeenindaja päris pikalt muuseas ka rääkis, et ei tasu kurjaks saada jms ning seletas, miks väidetavalt paki tarne sedasi venib, kuigi ise ei öelnud midagi selle kohta, et ma olen pidanud pikalt ootama vms. Ilmselt juba nn ennetas seda.
Klienditeenindajate kraesse seda jama ei tasugi ajada ja seetõttu ei ole kuigi tark neid sõimama hakata. Puhtalt Omniva üleval pool otsustatud lollus on see, mis praegu toimub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 11:38:26 vasta tsitaadiga

Sain ka esimese uimase kogemuse omnivaga. Neljapäev korjas kuller paki automaadist. Tänaseni seisab postiasutuses icon_biggrin.gif
Muidu ikka 1 päevaga kohale jõudnud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 15:43:06 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 23:09:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 16:47:59 vasta tsitaadiga

Hea klient! Sinu pakk on ilusti jõudnud meieni, kuid seda ei õnnestunud veel ladustada, kuna Sinu poolt valitud automaat on osutunud ootamatult populaarseks. Saadame Sulle esimesel võimalusel täiendava SMS-i. Palume vabandust ja aitäh kannatlikkuse eest. Sinu Omniva
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 19:17:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/909342/omniva-juhatuse-liige-tegemist-ei-ole-kuritahtliku-laiskusega
tsitaat:
Kõnekeskustes saavad meie inimesed nii palju negatiivset tagasisidet, et oleme neile appi palganud psühholoogilise nõustaja. See küll ongi nende töö, aga kuna see mass on lihtsalt nii suur ja iga kõne, mis tuleb, on ründav, peame ka neid hoidma.”



Ei see polegi laiskus, tegemist on kapitalismist tuleneva iseärausega, kus me maksame NIII VÄHE kui võimalik. sellest tulenevalt ei avalda just paljud meile tööle tulla ja postipakke sorteerida. Kui me raatsiks ometi kasvõi detsembri kuus maksta 10 eurot tunnis, töötataks meil kui sipelgad ja pakid saaks sorditud, laotatud, edastatud, mida iganes. kuid meie üritame ikka teiste kombel sente saagida ja kannatame selle lihtsalt ära, nagu ikka.

- sootuks süütu kannatab.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 09:34:38 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib üks lahendus Omniva puhul, et vahepeal pannakse pakk, mis on välismaalt tellitud pakiautomaati (mitte Aliexpressist tellitud), kui on vajaminevad andmed olemas.
Kuid negatiivne kogemus on pakiautomaadi lahendus võrreldes SmartPostiga, alustades paki saatmisest kuni paki väljastamisel.
- Luuk kuhu tuleb tšekk ja silt on ebamugav kasutada, pean pidevalt kummardama/kükitama, et need ilusti kätte saada (No sorry, pole tõesti kasvult lilliputt - lühike).
- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Kas seda printimise häält on tõesti vaja?
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)
+ Saab kasutada 24/7.
+ Teenust saab kasutada, et saata pakk vajadusel asukoha postkontorisse, kus ei asu pakiautomaati.

Minu arvamus seni Omniva pakiautomaadi lahendusest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 09:40:25 vasta tsitaadiga

Plugy, pakiautomaatide kohta eraldi teema icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=421047

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 09:45:04 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Plugy, pakiautomaatide kohta eraldi teema icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=421047


Oi kurja, tänud - jäi kahe silma vahele teema icon_smile.gif beer_yum.gif
Ei hakka enam mitu postitust tegema, las siis istub siin see icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 11:36:44 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:

- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)


Mis vahe sellel on, kui kaugel see puutetundlik on?

Enne viimast kaost on kõik pakid järgmine päev kohal olnud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 13:23:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Plugy kirjutas:

- Puutetundlik ekraani on 1-2cm eemal õigest ekraanist (nagu wtf).
- Pakid tulevad ühest sihtpunktist teise kuidagi kaua võrreldes SmartPostiga (Eesti siseselt)


Mis vahe sellel on, kui kaugel see puutetundlik on?

Enne viimast kaost on kõik pakid järgmine päev kohal olnud.


Lihtne vahe - toksad numbrit, läheb hoopis teine number (vähemalt minul on nii juhtunud). Antud näide oli toodud eelnevalt minu isiklikust arvamusest/kogemusest, mitte üldistavast.
Alles täna saabus pakk sihtpunkti, mis sai pühapäeva hommikul teele pandud. Eelnevalt on ka kogemusi olnud samal teemal.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 14:10:29 vasta tsitaadiga

Selles suhtes eemal, et ei reageeri õige kohe peal. Rike seljuhul või andurid mustad.

Kuna tegu pole mahu- ega survetundliku ekraaniga, võib aidata kui tõmbad sõrmega ekraani servad üle.


https://en.wikipedia.org/wiki/Touchscreen#Infrared_grid
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 20:49:48 vasta tsitaadiga

Kell 9:30 saadeti sõnum, et pakk ootab kättetoimetamist ja palutakse helistada x numbril ajavahemikus 9-12, et kulleriga kohtumine kokku leppida. Helistasin sel ajavahemikul tubli 20-30 korda ca 5min intervallidega: ei võetud kas vastu või oli number kinni.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 21:21:17 vasta tsitaadiga

Nüüd ei viitsi Omniva kullerid isegi ise kliendile helistada ja aeg kokku leppida? Esimest korda kuulen, et klient peaks ise kullerile helistama, ükstaspuha mis kullerteenust osutava ettevõtte puhul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 22:10:22 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Maksa teenuse eest ja aja kullerit ise taga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.