|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| teemasid
|
vastuseid |
autor |
vaadatud |
viimane postitus |
 |
teadaanne: Hulk kasulikku vabavara!!!
:: mine lehele: 1 ... 3, 4, 5
|
208 |
10.01.2003 11:23:04 Bad Sector |
305266 |
08.11.2020 20:47:52 Dijital  |
 |
Mitu kasutajat?
|
2 |
10.05.2009 23:09:35 mihkel2000 |
1107 |
11.05.2009 14:30:02 Dogbert  |
 |
Bletooth-iga probleeme
|
8 |
08.05.2009 14:18:20 50W |
1808 |
08.05.2009 16:56:21 50W  |
 |
mure vista kettaruumiga
|
2 |
07.05.2009 21:55:00 Lukksepp |
921 |
08.05.2009 09:59:44 Lukksepp  |
 |
windowsi versioon seriali järgi
|
4 |
07.05.2009 02:01:29 muri666 |
1354 |
07.05.2009 23:35:23 warwas  |
 |
Pakile kirjade trükkimise programm.
|
5 |
06.05.2009 19:54:55 mar6 |
1473 |
06.05.2009 21:32:10 47th ronin  |
 |
vls fullscreenis secondry monitoril
|
3 |
05.05.2009 19:39:08 keevitaja |
1045 |
06.05.2009 14:43:55 jägaja  |
 |
Oleks vaja mitu brauseri versiooni samaaegselt
|
11 |
22.04.2009 09:51:11 Miki-Hiir |
2828 |
06.05.2009 13:53:21 Miki-Hiir  |
 |
Probleem:microsoft visual CC++ Runtime library
|
3 |
30.04.2009 19:36:51 evils |
1278 |
05.05.2009 18:17:22 airm  |
 |
Peale BIOS-i uuendust arvuti pilti ette ei võta.
|
3 |
05.05.2009 10:18:46 maku24 |
1262 |
05.05.2009 10:37:32 mehaanic  |
 |
Milles võib olla viga
|
6 |
04.05.2009 16:51:58 jaaksonm |
1875 |
04.05.2009 22:42:24 jaaksonm  |
 |
kuidas saaks IE-s teha nii, et ei laseks history-t kustutada.
|
6 |
04.05.2009 11:48:27 allar4 |
2471 |
04.05.2009 22:12:12 allar4  |
 |
Piraat tarkvara
:: mine lehele: 1, 2
|
55 |
28.11.2003 23:19:57 luke skywalker |
13025 |
04.05.2009 19:46:26 sakinaga  |
 |
toiming tühistati selles arvutis kehtivate kitsenduste tõttu (excel, outlook url avamisel)
|
5 |
07.04.2009 11:53:34 kaupz |
2032 |
04.05.2009 11:23:29 marco  |
 |
Vajan abi Vistaga
|
2 |
03.05.2009 22:02:25 xxboyxx |
1081 |
03.05.2009 22:22:24 xxboyxx  |
 |
hp dv7 recover partition
|
15 |
01.05.2009 12:12:28 excalibur |
2882 |
03.05.2009 21:23:04 excalibur  |
 |
probleem graafikaga
|
1 |
03.05.2009 15:06:21 Cacib |
697 |
03.05.2009 16:59:54 siLc  |
 |
vista ainus ülekiirendamis viis on format
|
5 |
02.05.2009 19:21:40 teretalv |
1337 |
02.05.2009 21:54:26 Dogbert  |
 |
Registry Mechanic
|
3 |
01.05.2009 15:54:03 destiny12 |
1528 |
01.05.2009 18:45:54 destiny12  |
 |
Probleem monitoriga
|
4 |
30.04.2009 18:33:35 rrivo |
2046 |
01.05.2009 03:27:18 rrivo  |
 |
Arvuti ühendamisel TV-ga probleem!!
|
3 |
30.04.2009 14:38:00 kristjan75 |
1264 |
30.04.2009 17:08:25 kristjan75  |
 |
Vajan abi XP seadistamisel
|
3 |
29.04.2009 13:23:49 tavikas |
1222 |
30.04.2009 16:47:32 londiste  |
 |
kursor nähtamatuks, kas võimalik?
|
2 |
29.04.2009 20:50:28 punktiir |
1149 |
30.04.2009 16:05:21 londiste  |
 |
Nba 2009 uninstall
|
1 |
30.04.2009 01:23:43 jaaksonm |
945 |
30.04.2009 01:38:29 Look Right  |
 |
Time Adjuster ja sünkroniseerimine video akna abil??!!
|
0 |
29.04.2009 22:49:47 jools |
2357 |
29.04.2009 22:49:47 jools  |
 |
Dual monitor
|
5 |
28.04.2009 23:58:12 kristjan75 |
1549 |
29.04.2009 14:22:21 kristjan75  |
 |
XP to vista
|
12 |
28.04.2009 20:42:59 destiny12 |
2074 |
29.04.2009 12:09:17 destiny12  |
 |
Meiling listide proge
|
11 |
08.12.2006 00:54:43 vipper |
2800 |
29.04.2009 11:33:35 sakunne  |
 |
Kaughaldus tarkvara...
|
4 |
27.04.2009 16:55:16 Darth-Maul |
3600 |
29.04.2009 11:26:33 Darth-Maul  |
 |
windows xp install kui on olemas cd-key aga plaat kadunud
|
11 |
24.04.2009 15:23:51 Fisher |
4377 |
29.04.2009 08:19:57 gnoom  |
 |
Otsin tarkvara, millega kontrollida,milliselt IP -lt mail on saadetud
|
3 |
27.04.2009 16:06:09 hight |
1375 |
29.04.2009 02:55:25 inzinz  |
 |
FTP to PC to FTP
|
5 |
26.04.2009 17:10:59 x-tasuta-x |
1658 |
28.04.2009 16:01:47 Omega  |
 |
Ei saa Microsofti lehtedele.
|
11 |
26.04.2009 17:15:15 iDemon |
2700 |
28.04.2009 10:04:45 iDemon  |
 |
Kus saab kustutada ID kaardi aknasse ilmuvad mittevajalikud tegelased?
|
6 |
27.04.2009 20:29:57 Teip |
2225 |
28.04.2009 08:37:57 Teip  |
 |
Wifi probleem!
|
3 |
27.04.2009 21:41:23 isekene |
1307 |
27.04.2009 23:08:31 Subu  |
 |
minu pildi kaust eraldi kõvaketale
|
6 |
25.04.2009 16:00:14 kaupmees |
1589 |
25.04.2009 20:18:23 kaupmees  |
 |
Kuidas alla laadida reporteri videosi?
|
6 |
24.04.2009 13:04:36 HDTanel |
5226 |
24.04.2009 13:34:03 Anna tooli  |
 |
Probleem windows xp bootimisega
|
0 |
24.04.2009 13:20:05 sann |
999 |
24.04.2009 13:21:19 sann  |
 |
Tapitahed
|
2 |
24.04.2009 11:14:54 imrex |
1843 |
24.04.2009 11:45:01 imrex  |
 |
Mälupulk
|
10 |
23.04.2009 13:53:05 imrex |
3069 |
23.04.2009 16:34:41 Märt.  |
 |
*.RTF faile ei saa lahti
|
5 |
23.04.2009 14:32:32 M|a|D |
1184 |
23.04.2009 15:34:44 HacaX  |
 |
kust ma saaks gameport drivereid?
|
7 |
22.04.2009 20:43:18 punktiir |
1418 |
23.04.2009 12:38:43 punktiir  |
 |
Browser useriga ja passiga
|
7 |
21.04.2009 12:58:59 Andium |
1532 |
22.04.2009 18:34:57 Andium  |
 |
nTune
|
5 |
10.01.2007 15:36:30 Softman |
1969 |
22.04.2009 14:31:15 Dogbert  |
 |
Openoffice impress abi
|
0 |
20.04.2009 23:32:47 salatoimik |
842 |
20.04.2009 23:32:47 salatoimik  |
 |
Kas XP pro all on võimalik Windows Explorer käivitada administraatori õigustes?
|
5 |
17.04.2009 12:07:06 DVDRW |
1631 |
20.04.2009 20:53:29 Dogbert  |
 |
Unistallides programmi jätab programmi meelde ja uuesti installides on ikkagist vanad failid, kuigi tegin Unistalli....
|
6 |
19.04.2009 17:48:50 mildseven |
1602 |
20.04.2009 00:06:06 mildseven  |
 |
mis võib winXPx86 olla viga kui logitech G5 setup ei tööta?
|
0 |
19.04.2009 21:53:07 sama123 |
698 |
19.04.2009 21:53:07 sama123  |
 |
arvutis pole heli ega ka korralikku pilti.
|
1 |
19.04.2009 18:12:11 -karolyn- |
1070 |
19.04.2009 18:17:20 ViskeRelv  |
 |
Hinnapakkumise programmi?
|
0 |
19.04.2009 10:49:09 thutmoses |
3584 |
19.04.2009 10:49:09 thutmoses  |
 |
WinXP 64-bit
:: mine lehele: 1 ... 4, 5, 6
|
269 |
20.07.2004 23:54:20 Anton |
61668 |
18.04.2009 16:02:54 vull  |
| |
|
 |
uued postitused |
|
 |
uued postitused puuduvad |
|
 |
teadaanne |
 |
uued postitused (kuum teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (kuum teema) |
|
 |
ettepanek või soovitus |
 |
uued postitused (lukustatud teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (lukustatud teema) |
|
|
|
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|