Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 24.01.2016 00:00:28 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 24.01.2016 04:49:35 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.

Euronicsil on e-pood ja füüsiline pood kaks eraldi süsteemi - ju seda siis silmas peetigi.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 10:15:00 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.


Tartu Lõunakeskuse Euronics on näiteks eraldi juriidiline isik
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.01.2016 10:43:44 vasta tsitaadiga

On jah, epood on mingi antista. Sorry.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.01.2016 20:07:25 vasta tsitaadiga

Arve peal on KUUPÄEV: 27.01.2014, MAKSETÄHTAEG: 3.02.2014 ja maksmise tähtaeg vabsjee 04.01.14... huvitav kuna siis garantii Euronicsis lõppeb?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 28.01.2016 20:09:28 vasta tsitaadiga

Garantii hakkab sellest hetkest, millal sa toote endale said. Kui posti teel tellisid, siis garantii algab sellest kuupäevast, mil sa paki kätte said.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 18:34:10 vasta tsitaadiga

Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****

Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.03.2016 18:48:16 vasta tsitaadiga

Kapitan, millest sa järeldad, et kasutatud mänguga tegu?
Kilest võetakse mängud turvakaalutlustel, kuna riiulisse pannakse ainult karp (plaat eemaldatakse).
See, et karp räsitud on muidugi kahetsusväärne - tegu vana mänguga ja küllap viimased eksemplaarid. Sellistele asjadele tuleb poes tähelepanu pöörata ja vajadusel teenindajale mainida (uue karbi vahetus, täiendav allahindlus jms.).
Eesti poodides on reeglina ENG ümbrisega mängud; kuid olen ka RUS, FIN, GER ja FRA ümbrisega kohanud.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 01.03.2016 19:42:37 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****



Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP

19 eurose arve puhul peadki ise küsim. Pole kohustust alla 20 euro puhul arvet niisama anda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 23:42:15 vasta tsitaadiga

Ostuarve antakse alati. Kui ostsid püsikliedina saad ostuarve ka sise logides alati kätte.
Praktiliselt kõigil mänge müüvatel poodidel, mitte ainult Euronicsil on mängud varguste vähendamiseks karpidest välja võetud. Antud juhul on lausa selgelt kirjas et toode on kauplustes üksikutes kogustes.
Mängu karbil oleva keele määrab ära tootja/levitaja poliitika ja see on tihti väga kõikuv.
Kasutatud mänge Euroics ei müü.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.03.2016 14:20:09 vasta tsitaadiga

Arve tasub sealt mänge ostes alati küsida. Mul oli suvel juhus, kus üle hulga aja ostsin mängu ja tuli välja, et Steami meelest ei oleks seda tohtinud meie regioonis kasutada. Sai siis tagasi viidud, tükk aega vingerdasid ja venitasid, aga mingi 1-1,5 kuu möödudes maksid siiski raha tagasi.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.03.2016 21:29:32 vasta tsitaadiga

Sain päris lõbusa kogemuse osaliseks Ülemiste Euronicsis. Jalutasin seal ringi ja mingi noorpaar läks telerite sektsioonis müügimehega ostust rääkima. Sooviti 4K'd ja whatnot, täiesti mõistlik soov iseenesest. Müügimees kulutas selle peale järgmised 10 minutit, et veenda potentsiaalseid ostjaid selles, kui mõttetu ja kasutu on 4K ning et õiged telerid on ikka ainult fullHD's.

Omapärane.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2016 21:34:46 vasta tsitaadiga

1080p paneelid soovitud suuruses tahavad mahamüümist vast.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2016 12:48:42 vasta tsitaadiga

Ma kunagi läksin Euronicsist tolmuimejat ostma. Soov oli kindlasti ilma kotita mudel saada - no lihtsalt ei ole soovi tolmuimeja näol püsikulu juurde tekitada tolmukottide näol. Selle peale pidin kuulama ka pikalt juttu kuidas ilma kotita on täielik jama. Ainuõige valik on kotiga masinad ja noh, et uusi kotte saab nende käest osta. Sellepeale läksin jalutasin kõrval olevasse konkurendi poodi ja ostsin pikema jututa korraliku ilma kotita masina. Müüja oli seal ka asjalik ja sai reaalselt ka nõu erinevuste kohta mitte ei üritatud iga hinna eest kotiga mudelit pähe määrida.

Selle 4k jutu peale tuli lihtsalt meelde.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0442
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.03.2016 16:54:22 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

äkki ei kuula teiste inimeste juttu pealt ja ei tee pooliku asja pealt järeldusi? Kui noorpaar on selline kes vaatab enamasti telekanalitest tulevat, vahel vaatab mõne seriaali/filmi ka mujalt siis pole neil tõesti midagi selle 4K-ga teha ja ma avan et praegu saab saasta 4K hinna eest ülikorraliku fullhd. Ehk siis - kas sa ei arva et müügimees võis soovitada telekat vastavalt vajadusele? 99% inimetest löhevad 4K-d jms küsima selle järgi, et keegi sinusugustest ütles neile, et see on äge, minge võtke.


Sina olidki see müügimees või? 4K puhul on ammu olemas korralikud contentipakkujad nagu Netflix, kohe tulevad välja 4K blurayd ning korralikuma 4K teleri puhul teeb upscaler päris viisakalt pildi puhtaks.

Eks kui mingit 480p udukogust koosnevat pilti TV3st vaadata siis jah, 4K telerile eriti tolku pole aga antud noorpaari meespool oli vägagi pädev ja teadis täpselt mida soovis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 28.03.2016 19:04:38 vasta tsitaadiga

Millega siis see noorpaar sealt jalutas?
Uue teleriga või pettumusega?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 30.03.2016 01:08:50 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, mis suur telekas seal ülemiste euronics keskuse akna juures üleval on??tahan tootja ja mudeli nime teada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 30.03.2016 02:12:40 vasta tsitaadiga

jake28, mine poodi ja küsi icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 08:49:11 vasta tsitaadiga

Ostsin ca pool aastat tagasi Xbox One, millel pidi FIFA 16 kaasas olema, kuid millegipärast seda ei olnud. Pärast lühikest suhtlust sain Euronicsilt FIFA 16. Ei mingit sellist asja, et a'la tõesta jne. Viis pluss teenindus!

Sõbral juhtus paar kuud tagasi selline lugu, et ostis Euronicsist Samsungi teleka, kuid telekas oli miski sellise defektiga, et pärast käivitamist möödus mõni minut ning ekraan läks mustaks. Heli olemas, pilti mitte. Sai kõikvõimalikud settingud läbi käidud, resetid tehtud ja googeldatud - no ei midagist. Helistasime poodi ja selgus, et telekas tuleks poodi tagasi viia. Noh, mis seal ikka, tarisime sõbraga teleka viiendalt korruselt alla ja viisime poodi. Poes muidugi kohe kontrolliti, kas tõesti on selline viga. Telekas käis ca 5-7 minutit täiesti normaalselt ja mõtlesime sõbraga, et no ei ole võimalik selline asi. Varem oli telekas "mustaks" läinud umbes paari minuti jooksul. "Õnneks" mõne aja pärast pilt läkski mustaks ning semu sai uue teleka. Taaskord klient rahul ja poele plusspunktid.

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 09:05:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?

See pidi füüsiliste poodide kohta kehtima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 09:06:11 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
Kui mingi pisem netipood ning saadavus selline kahtlane, siis nad ei pruugi. Üks selline juhtum teada.

Muidu endal ka pigem head kogemused garantii ning teenindusega.
2 päeva kasutatud puhur viskas sussid püsti ning vahetati kohe ilusti välja, isegi ei proovitud. thumbs_up.gif
Ühe vigase tahvli eest maksti peale garantiiremondis käiku (varuosa ei leitud) raha välja ning ei mingit kobisemist. thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 09:18:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8606879#8606879

--
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii
• Parima hinna garantii kehtib vaid Euronicsi jaekauplustes.

• Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.

• Parima hinna garantii ei laiene internetis olevatele pakkumistele s.h Euronicsi e-poest ostetud kaupadele (www.euronics.ee), Euronicsi kaupluste eripakkumistele, sooduskampaaniatele ning kolmandate osapoolte eripakkumistele.

• Parima hinna garantii ei laiene liitumis- ja tähtajaliste lepingutega seotud pakkumistele ning lisaväärtustega ehk kingitustega pakkumistele. Samuti ei laiene parima hinna garantii konkurendi piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele, järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 30.03.2016 10:21:40 vasta tsitaadiga

MarttiX0, selliste juhtumite jaoks on sama hinna garantii mis on mõeldud e-poodide jaoks, võta klienditeenindusega ühendust ja küsi.

https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 10:27:57 vasta tsitaadiga

Üldtingimused on küll sellised, et tõenäosus sama hinnaga saada on väga keeruline icon_lol.gif

Konkurent peab selle teleka tarnima 3 päevaga, aga euronics toob selle 3 nädalaga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel14
HV kasutaja
Karel14

liitunud: 30.03.2005




sõnum 07.04.2016 11:53:58 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****

Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP


Minul täpselt sama teema. Tellisin mängu euronicsi netipoest, sain kätte ja voilaa: kiles pole, karp lahti, juhend paber sees katki rebitud ühest otsast, plaadil kerged kriimud. 5+ teenindus indeed. Õnneks tellisin mängu endale, mitte kingituseks. Kodus vaatan, kui töötab siis ei hakka jaurama, maksis mingi 16 euri ja arve kohta,et see saadeti ilusti e-mailile.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.