|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.05.2014 13:55:34
|
|
|
| Mis muusikatuvastamise lisafunktsioon FB-l veel on? Kus see asub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.05.2014 13:57:48
|
|
|
lasin FB äpi juba siis maha kui tahtsid hakata mu sõnumitega majandama.
täiesti haige mida endale ikka lubada julgetakse
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.05.2014 14:22:31
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
lasin FB äpi juba siis maha kui tahtsid hakata mu sõnumitega majandama.
täiesti haige mida endale ikka lubada julgetakse  |
Aga praegu ongi väga popp kõike pealt kuulata ning kõike pealt vaadata ja igale poole sisse häkkida. Nii, et ära võta südamesse.
PS: HinnaVaatluse Uudistevihjetesse tegin alles hiljuti uudise kuidas telefonikaamera abil kõike jälgida annab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
29.05.2014 14:41:47
|
|
|
| Aitab nutijamast mina kolin tagasi oldscool nokia või ericssoni peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.05.2014 14:44:42
|
|
|
Koli jah, ega NSA ja FB saavad muidu sinu saladustest teada. Äkki FB-l on selle uuendusega tulnud selline funktsioon ka kaasa, et kui mingi huvitava saladuse välja räägid, siis FB kohe postitab selle sinu seinale. Egas parem karta kui kahetseda jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
29.05.2014 14:53:27
|
|
|
...
viimati muutis number 26.06.2014 01:33:39, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
29.05.2014 16:24:39
|
|
|
| madest kirjutas: |
| Aitab nutijamast mina kolin tagasi oldscool nokia või ericssoni peale. |
Piisab ka alternatiivtelefon näitesk Jolla. Vähemalt esialgu sellega taolist jama ei tehta veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.05.2014 17:01:04
|
|
|
| Ja lambad kasutavad rõõmsalt edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.05.2014 18:14:40
|
|
|
| Lambad on rõõmsad ja kiidavad takka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.05.2014 18:18:42
|
|
|
Võiks siis juba hinnakirja ka välja panna, et kui palju maksab kellegi pealtkuulamine.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
RFI2y5R
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.05.2014 19:32:54
|
|
|
| number kirjutas: |
Tänapeval tehakse ka lolltelefone.
Sellepärast ei pea mingit vana ja suurt tellist kaasas kandma. |
Tänapäeva lolltelefonidel on juba NSA ja FB kiibid sees.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
RFI2y5R
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
29.05.2014 20:34:06
|
|
|
| meel on rõõmus...pole kunagi "nutikaks" hakanudki...jumal teab mitmes aasta SE g 502- l jookseb juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.05.2014 20:34:31
|
|
|
| Peaks facebooki kasutaja tegema, saaks sõpru
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
29.05.2014 20:47:14
|
|
|
Mul ei ole FB äpp eemaldatav.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
29.05.2014 21:05:59
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Peaks facebooki kasutaja tegema, saaks sõpru |
ära jumala eest seda tee. ma ükskord õllesena tegin...sõpru ei saanud ja miskeid mängu ja loosimiste taotlusi hakkas peale pritsima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
30.05.2014 08:22:40
|
|
|
| Kuskil kirjutas, et peagi jõuab kätte aeg, kus kõik, mida inimene arvutis teeb, suudetakse talletada.Mis see ka poleks. Nii, et vaadake ette !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
30.05.2014 08:32:23
|
|
|
jätab külmaks uudis...maha midagi installima ei hakka
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.05.2014 21:48:12
|
|
|
See sõnumite ligipääs on vajalik, et telefoniga autentimise aktiveerimisel saadetava koodi saaks programm ise sõnumitest välja lugeda.
Ei ole seal midagi nii jubedat karta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2014 23:45:14
|
|
|
| raxz kirjutas: |
See sõnumite ligipääs on vajalik, et telefoniga autentimise aktiveerimisel saadetava koodi saaks programm ise sõnumitest välja lugeda.
Ei ole seal midagi nii jubedat karta. |
Aga kasutaja soovib ise autentimiskoodi sisse trykkida... naljakas kuidas suvalisest appi õigusest loetakse välja mingi ulme alati....syybimata sisusse. Või soovitaksegi kasutada rakendusi mis iga toimingu tegemiseks iga kord kysivad luba...jube tyytu kui paned facebooki käima ja ta kysib luba interneti kasutamiseks. Tahad staatust uuendada, siis annad loa klaviatuuri poole pöördumiseks...tahad postitust linkida asukohaga, siis annad veelkord loa...tahad postitusele pilti lisada, siis annad loa storagele ligipääsuks. Seda need õigused ju teevadki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.05.2014 00:58:40
|
|
|
ma üldiselt pole fooliummütsi-mees, aga no FB-le tõesti ei usalda mingeid andmeid enam. või noh, pole kunagi usaldanud, täiesti vastumeelselt sai liitutud (kogu mu tegevus ja andmed mahuvad 276 kB arhiivi, lahti pakituna 1,03 MB )
aga natuke huumorit saab ka: EMT kliendina olen laikinud EMT lehte. selle peale FB "tark mootor" pakub reklaame #Emergency medical technician kategooriast
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|