|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.10.2011 15:34:06
SonyEricsson Active - iga spordisõbra unistus |
|
|
SonyEricsson Active on iga spordisõbra unistus. Täpsemalt öeldes kõigi surfarite, triatlonistide jt märgalade võistluskaaslane maal, vees ja mudas. Active on väike Android nutitelefon, mis peab vastu tolmule ja veele. IP67 standard ütleb, et ta võib olla 1m sügavuses vees kuni 30min ja täiesti töökorras edasi toimetada ning ta on tolmukindel.
Loomulikult peavad laadimise ja kõrvaklapi augud olema suletud! Mahutundlikud puuteekraanid tavaliselt ei talu märga ja siis nad enam ei kipu reageerima, aga see väike tegelane on spetsiaalse Dragontrail klaasiga ja vihma käes reageerib ka kasutaja näpule.
SE Active on mõeldud liikuvale inimesele, seega kaasas on karbis peale tavapärase laadija veel:
• Randmepael
• Käerihm
• Kõrvaklapid ja lisakinnitused, et nad joostes kõrvast välja ei kukuks
• Sisse on ehitatud veel pulsiandurite ühendamiseks mõeldud ANT+ tehnoloogia.
• iMapMyFitness on sportimise rakendus, mis kohe sees olemas ja stardivalmis. Vaja veel andmeside lubada ja konto registreerida. Seejärel saad oma saavutused ehk põletatud rasva numbrid Facebooki seinale ülesse laadida.
• StepCounter ehk sammulugeja on uuesti ka Active’is olemas, nii nagu vanakooli Ericssonides.
Lisainfot saab EMT e-poes aadressil: https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52980442
Vaata ka kodulehte: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-active?cc=gb&lc=en
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
27.10.2011 16:15:16
|
|
|
| Täitsa tore vidin, samas ootaks sellise suunitlusega telefonist väiksemat kaalu. Vähemalt mina ei viitsiks sportides sellist "jurakat" kaasa vedada.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
27.10.2011 16:16:26
|
|
|
EMT annab selle siis ära 299 € eest, Tele2 müüb klientidele 289 €-ga ning Elisa poputab oma kliente kõige enam ning lubab koju viia 285 €-ga.
Peagi pidi Samsung oma "lollikindla" telefoniga ka välja tulema, nii et enne ostmist tasuks vist ära oodata, kui kiire just ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
28.10.2011 10:36:57
|
|
|
tahaks
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
28.10.2011 11:35:24
|
|
|
| Randmepael ja käerihm on kindlasti vägevad marketingu saavutused, aga pulsianduri puudumine muudab selle telefoni sama väätuslikuks kui iga teise androidi nutika, millele saab tasuta adidas micoachi marketist tirida ja talle vajadusel pulsianduri juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
28.10.2011 12:33:16
|
|
|
Vaikselt hakkab kiskuma sinna poole, et peab ka nutitelefoni ostule tõsisemalt mõtlema hakkama. Kui nüüd akukestvus parem oleks ja põrutuskindlus (ei pea just tanki ülesõitmist taluma, aga mõistuse piires võiks ikka vopsudele ja lopsudele vastu pidada) nõnda samuti olemas, hoolimata minu jaoks liiga karjuvast välimusest (jah, olen üks nendest, kellele meeldib klassikaline ThinkPad-ide disain ), siis võibolla seakski sammud Elisa esinduse poole.
Aga no korralikku pulsikella nüüd küll niipea ükski telefon asendama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.10.2011 12:41:27
|
|
|
Värvilahenduselt meeldib, ehk peakski praeguse nuppudega mopsi välja vahetama
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.10.2011 21:45:06
|
|
|
Hinna ja võimaluste suhe tundub paigas olevat.
Sobib aktiivsele inimesele, kes enda tervisest hoolib, kuid telefoni tervise pärast muretsemisega oma pead vaevata ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ibndaud
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2003
|
03.11.2011 12:41:42
|
|
|
mnjah, iga triatlonisti unistus on jooksu ajal msnis mingide tibinatega chattida ja ujudes youporri vaadata
päris trööpamise telefoniks julgen praeguse seisuga küll ainult Sonimi tooteid nimetada, mis ikka tõepoolest ka suurt põrumist ja kraapimist ja vett taluvad.
_________________ dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hv_foorum
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2009
|
03.11.2011 21:06:35
|
|
|
| kus TLN-s neid ant+ sobilikke pulsiandureid müüakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
30.01.2012 09:37:40
|
|
|
| hv_foorum kirjutas: |
| kus TLN-s neid ant+ sobilikke pulsiandureid müüakse? |
Ilmselt on meie kandis parima kättesaadavusega Garmini pulsiandurid.
Müüb näiteks Palmtek või keegi teine Garmini müüja.
Olemas nii jäik kui pehme variant. Kasutamis- ja kandmismugavuse poolest soovitan pehmet.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
30.01.2012 13:41:03
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Sai ka too telefon ostetud, just suuruse, korpuse poolest.
Hetkel väga rahul, muidugi aku on kehva võrreldes vana telefoniga, samas vanal polnud ju kellasid ja vilesid küljes. (SE W810i)
Väga viis telefon. |
samad sõnad
sai ujumas käidud selle tlfga ei teinud teist nägugi
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
30.01.2012 13:43:47
|
|
|
| karmo29 kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Sai ka too telefon ostetud, just suuruse, korpuse poolest.
Hetkel väga rahul, muidugi aku on kehva võrreldes vana telefoniga, samas vanal polnud ju kellasid ja vilesid küljes. (SE W810i)
Väga viis telefon.  |
samad sõnad
sai ujumas käidud selle tlfga ei teinud teist nägugi |
ja kui teeb teist nägu? arvad, et garantiis vahetatakse rõõmsalt ümber see ?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
välekx
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2009
|
26.02.2012 22:29:41
|
|
|
Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.02.2012 17:22:53
|
|
|
| välekx kirjutas: |
Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)? |
wifi ja gps toimib nii nagu igal androidiga telefonil, tarkvara saad ise panna millist tahad (kas võtab kaardid internetist või salvestad nad eelnevalt mälukaardile)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
välekx
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2009
|
27.02.2012 17:49:25
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| välekx kirjutas: |
Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)? |
wifi ja gps toimib nii nagu igal androidiga telefonil, tarkvara saad ise panna millist tahad (kas võtab kaardid internetist või salvestad nad eelnevalt mälukaardile) |
Selge pilt, eks ma siis mõtlen kas osta või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.02.2012 01:25:13
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Keegi teab, millal Ice Cream Sandwich ametlik uuendus võiks tulla? |
Ametlikult on viidatud sinna aprill-mai kanti.
Beta versioon tuli hiljuti välja valitud 2011 aasta seadmetele, too on isegi kasutatav täiesti, hetkel endalgi peal.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
15.06.2012 19:37:34
|
|
|
Ametlik ICS olemas tele2 ostetud active telefonile
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
23.07.2012 17:16:13
|
|
|
| Jagage kogemusi kellel see telefon on. Plaanis see emtist osta 250€ eest, on mõtet?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
23.07.2012 17:25:44
|
|
|
| kas mitte uus Sony Xperia Go poleks parem valik?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.07.2012 23:47:34
|
|
|
Oman seda telefooni. üldmulje on hea kuni peale lasin 4.0 androidi
peale seda on noo et vahel tunne et teeks midagi
aga jah taga kaan hakkab nagisema nii peale paaritunist kasutamist, ei naudi sellist asja tegelt ning ka vee kindlus testitud, töötab aga võib mõjuda migrofoonile kehvasti sest see nii võike ava et sealt ei tule vesi välja kohe. Kapilaari kaan peal
Kukkund vahepeal suht tihti eriti hommikuti kui näpud üleni nisased ning ka tolmu peab suheliselt väga hästi ja mis põhiline, olen sinna ära peitund kokku kolm mälu kaarti plus ridamisi sim kaarte ilma et mõjutaks vee ja tolmu kindust.
Aga kui teil lühikesed küüsed siis ei soovitaks sest usb ja peakomplekti kaane avamiseks vaja kilomeetriseid küüsi.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
25.07.2012 10:58:56
|
|
|
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.07.2012 11:29:38
|
|
|
| Fisher, Flashtooliga saab iga vana versiooni panna, kui ftf faili selle jaoks üles otsid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
26.07.2012 12:12:04
|
|
|
Endal oli just 2.3 versjoniga telo täiega tellis, tegi mis tahtis, pidevalt jooksis kinni. Peale IC installimist kõik mured kadusid ehk siis kehvemaks ei läinud kindlasti midagi
Kõlariga on jah sellised lood ,et peale telefoni pesu ( jooksul seljapeal higiseks läheb ) teeb kõlar tiba imelikku heli aga kuivades see moonutus kaob. Oma mõõtmetelt on ta kindlasti parem kui GO ( spordisõbra seisukohast )
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
26.07.2012 14:11:42
|
|
|
4.0 on tekind endal igast anomaaliaid ja telefoon väga aeglane ka sellest kui ennem vana op systeemiga
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
26.07.2012 15:29:50
|
|
|
| kui keegi on ära teinud tagasi fläshimise, andku mulle teada:) .. täitsa võõras asi ning omapea ei hakka surkima.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
26.07.2012 15:47:12
|
|
|
| forint kirjutas: |
| Oma mõõtmetelt on ta kindlasti parem kui GO ( spordisõbra seisukohast ) |
Aga kaalub rohkem
Homme saan oma GO kätte, eks paistab mis loomaga tegemist on.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
26.07.2012 19:30:47
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
26.07.2012 19:55:25
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?  |
no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
26.07.2012 20:18:47
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Jagage kogemusi kellel see telefon on. Plaanis see emtist osta 250€ eest, on mõtet? |
Kui ostma hakkad, siis Tele2s on parem hind
https://pood.tele2.ee/et/product/2723
E: Ostsid Go? Kuidas on?
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.07.2012 20:26:18
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:) |
| Learn about the technical differences between Gingerbread and ICS [Updated] | Developer World kirjutas: |
| Ever thought about how Gingerbread (GB) and Ice Cream Sandwich (ICS) platforms differ on a technical level? In this blog post, we’ll describe some of the technical differences between GB and ICS, and what the differences in the user experience might be. This way you can decide if ICS is right for you, or if you prefer to stay on Gingerbread. Maybe you will prefer the new UI in ICS, or do you give a higher priority to the extreme stability of the Gingerbread platform? Read more after the jump! |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
26.07.2012 20:40:02
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?  |
no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:) |
Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli.
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
26.07.2012 20:48:41
|
|
|
Andoidi foorimis eesti varjantis t2itsa 6petusi olemas
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
26.07.2012 20:56:56
|
|
|
| täiesti ametlikult Sony Ericssoni tarkvara kasutades uhas mulle IC peale nagu naksti.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.07.2012 21:30:55
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?  |
no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:) |
Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli. |
http://talk.sonymobile.com/message/199351
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
29.07.2012 20:05:29
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?  |
no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:) |
Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli. |
Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
30.07.2012 12:01:47
|
|
|
| tsitaat: |
Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.
|
Isegi PC companion ei paku uuendust. Mis tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
30.07.2012 12:02:09
|
|
|
| Adebisi kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Fisher kirjutas: |
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)
kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:) |
Kuidas 4.0 peale panid?  |
no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:) |
Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli. |
Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama. |
miks ei peaks pakkuma Mul küll HTC, aga telefon pakkus ise omal ajal välja, et nüüd on 4.0 väljas ja upgrademe. Võibolla sony-l on muidugi teistmoodi.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
31.07.2012 17:06:36
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| tsitaat: |
Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.
|
Isegi PC companion ei paku uuendust. Mis tegema peaks? |
Ootama, või ise Flashtooli abil selga ajada. 4 punkt @ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568792
SurfData tundub nii, ei minu ega mu tuttavate sony'd pole ise ICS uuendusi pakkunud.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
02.08.2012 17:17:07
|
|
|
Täna pakkus Sony PC Companion mulle uuendust ja uuenduse nimi on 6.0.B.3.184. Mis versioon see veel on ?
4.0 pole see kindlasti. Mingi vahepealne lihtsalt?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
02.08.2012 20:05:03
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Täna pakkus Sony PC Companion mulle uuendust ja uuenduse nimi on 6.0.B.3.184. Mis versioon see veel on ?
4.0 pole see kindlasti. Mingi vahepealne lihtsalt? |
Krt ma enne ei vaadanud et Sul hoopis GO on. Sellele pead ICS veel ootama. Sony ei ole isegi umbkaudset kuupäeva andnud. Aga see praegu ilmunud versioon peaks GB võrgu buge parandama. http://talk.sonymobile.com/servlet/JiveServlet/showImage/2-250114-13891/A+new+Android.JPG
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
10.12.2012 13:06:21
|
|
|
ekraanile tulid mingid värvilised jooned sisse
pole erit maha kokkunud ja midagi keelatud teinud
garantiis öeldi et telefon on põrutada vms saanud
siis mul oli nagu ma isegi ei mäleta millal ta mul viimati maha kukkus vms
ja peaks olema veel tugevdatud kriimustuskindel ekraan olema
Lasin tagasi saata
Tarbijakaitsesse
EMT vs me
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
16.12.2012 22:01:35
|
|
|
Suht mõttetu mull on see müügimeeste ''kriimustuskindel ekraan'' jutt.
Endal sama telefon, hoian teda koguaeg pehmes fliisist taskus, kuid ikka on kriim suutnud istutada end ekraanile. See küll ei häiri, kuid no kurat, mis kriimustuskindel klaas see on.
Ma saan aru, kuid kruusa peal teda lohistada ning siis üks kriim tekib...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
13.09.2013 15:33:19
|
|
|
kas kellekil ka probleeme olnud ?
See et oman ühte isendit kes hakkas 4.0-ga end välja lülitama, peale 4.1 peale laskmist sain korda, aga on ka teine isend majapidamises mis lakkas töötamast, peale garantiid töötas 5-7 kuud kenasti ja nüüd jälle sama anomaalia. ei lülita sisse.
Õigemini lülitab ja mingi hetk 20s kanti lülitab uuesti välja ning uuesti sisse, et näitab ainult sony ericsson-i logot.
Ei saa ka uuendada android-i
Oskab keegi juhendada kuidas saaks ise sellest vigastusest lahti.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|