Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  SonyEricsson Active - iga spordisõbra unistus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:34:06 SonyEricsson Active - iga spordisõbra unistus vasta tsitaadiga


SonyEricsson Active on iga spordisõbra unistus. Täpsemalt öeldes kõigi surfarite, triatlonistide jt märgalade võistluskaaslane maal, vees ja mudas. Active on väike Android nutitelefon, mis peab vastu tolmule ja veele. IP67 standard ütleb, et ta võib olla 1m sügavuses vees kuni 30min ja täiesti töökorras edasi toimetada ning ta on tolmukindel.

Loomulikult peavad laadimise ja kõrvaklapi augud olema suletud! Mahutundlikud puuteekraanid tavaliselt ei talu märga ja siis nad enam ei kipu reageerima, aga see väike tegelane on spetsiaalse Dragontrail klaasiga ja vihma käes reageerib ka kasutaja näpule.

SE Active on mõeldud liikuvale inimesele, seega kaasas on karbis peale tavapärase laadija veel:
• Randmepael
• Käerihm
• Kõrvaklapid ja lisakinnitused, et nad joostes kõrvast välja ei kukuks
• Sisse on ehitatud veel pulsiandurite ühendamiseks mõeldud ANT+ tehnoloogia.
• iMapMyFitness on sportimise rakendus, mis kohe sees olemas ja stardivalmis. Vaja veel andmeside lubada ja konto registreerida. Seejärel saad oma saavutused ehk põletatud rasva numbrid Facebooki seinale ülesse laadida.
• StepCounter ehk sammulugeja on uuesti ka Active’is olemas, nii nagu vanakooli Ericssonides.

Lisainfot saab EMT e-poes aadressil: https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52980442

Vaata ka kodulehte: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-active?cc=gb&lc=en

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:15:16 vasta tsitaadiga

Täitsa tore vidin, samas ootaks sellise suunitlusega telefonist väiksemat kaalu. Vähemalt mina ei viitsiks sportides sellist "jurakat" kaasa vedada.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:16:26 vasta tsitaadiga

EMT annab selle siis ära 299 € eest, Tele2 müüb klientidele 289 €-ga ning Elisa poputab oma kliente kõige enam ning lubab koju viia 285 €-ga.

Peagi pidi Samsung oma "lollikindla" telefoniga ka välja tulema, nii et enne ostmist tasuks vist ära oodata, kui kiire just ei ole...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 18:21:00 vasta tsitaadiga

Motors24.ee vahendusel väike video ülevaade ka sellest nisanäpude telefoonist.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 10:36:57 vasta tsitaadiga

tahaks icon_eek.gif
_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 10:48:26 vasta tsitaadiga

Loodetavasti peab see telefon kauem vastu kui mu kunagine sama suunitlusega W710i (isegi värvilahendus on suht-koht sama), mille trükkplaat otsustas 2 nädalat pärast garantii lõppu täielikult maha surra. Hoitud sai seda ka nagu s*tta pilpa peal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2011 11:35:24 vasta tsitaadiga

Randmepael ja käerihm on kindlasti vägevad marketingu saavutused, aga pulsianduri puudumine muudab selle telefoni sama väätuslikuks kui iga teise androidi nutika, millele saab tasuta adidas micoachi marketist tirida ja talle vajadusel pulsianduri juurde osta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 12:33:16 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakkab kiskuma sinna poole, et peab ka nutitelefoni ostule tõsisemalt mõtlema hakkama. Kui nüüd akukestvus parem oleks ja põrutuskindlus (ei pea just tanki ülesõitmist taluma, aga mõistuse piires võiks ikka vopsudele ja lopsudele vastu pidada) nõnda samuti olemas, hoolimata minu jaoks liiga karjuvast välimusest (jah, olen üks nendest, kellele meeldib klassikaline ThinkPad-ide disain icon_biggrin.gif ), siis võibolla seakski sammud Elisa esinduse poole.

Aga no korralikku pulsikella nüüd küll niipea ükski telefon asendama ei hakka.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 12:41:27 vasta tsitaadiga

Värvilahenduselt meeldib, ehk peakski praeguse nuppudega mopsi välja vahetama thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:20:16 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Motors24.ee vahendusel väike video ülevaade ka sellest nisanäpude telefoonist.

Spoiler Spoiler Spoiler

Videot vaadates lihtsalt lülitus ekraan aku säästmiseks välja.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:45:06 vasta tsitaadiga

Hinna ja võimaluste suhe tundub paigas olevat.
Sobib aktiivsele inimesele, kes enda tervisest hoolib, kuid telefoni tervise pärast muretsemisega oma pead vaevata ei viitsi icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 12:41:42 vasta tsitaadiga

mnjah, iga triatlonisti unistus on jooksu ajal msnis mingide tibinatega chattida ja ujudes youporri vaadata icon_razz.gif
päris trööpamise telefoniks julgen praeguse seisuga küll ainult Sonimi tooteid nimetada, mis ikka tõepoolest ka suurt põrumist ja kraapimist ja vett taluvad.

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hv_foorum
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 03.11.2011 21:06:35 vasta tsitaadiga

kus TLN-s neid ant+ sobilikke pulsiandureid müüakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2012 13:35:01 vasta tsitaadiga

Sai ka too telefon ostetud, just suuruse, korpuse poolest.
Hetkel väga rahul, muidugi aku on kehva võrreldes vana telefoniga, samas vanal polnud ju kellasid ja vilesid küljes. icon_biggrin.gif (SE W810i)
Väga viis telefon. icon_smile.gif

Ebayst leidsin sellise:
http://www.ebay.co.uk/itm/Cardiosport-ANT-transmitter-and-belt-Garmin-compatible-FP3-TP3-/320799778905?pt=UK_Sporting_Goods_Activity_Monitoring_MJ&hash=item4ab1282859
Tallinnas ei oska öelda.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 30.01.2012 09:37:40 vasta tsitaadiga

hv_foorum kirjutas:
kus TLN-s neid ant+ sobilikke pulsiandureid müüakse?

Ilmselt on meie kandis parima kättesaadavusega Garmini pulsiandurid.
Müüb näiteks Palmtek või keegi teine Garmini müüja.
Olemas nii jäik kui pehme variant. Kasutamis- ja kandmismugavuse poolest soovitan pehmet.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 13:41:03 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sai ka too telefon ostetud, just suuruse, korpuse poolest.
Hetkel väga rahul, muidugi aku on kehva võrreldes vana telefoniga, samas vanal polnud ju kellasid ja vilesid küljes. icon_biggrin.gif (SE W810i)
Väga viis telefon. icon_smile.gif


samad sõnad icon_biggrin.gif
sai ujumas käidud selle tlfga ei teinud teist nägugi

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 13:43:47 vasta tsitaadiga

karmo29 kirjutas:
G80 kirjutas:
Sai ka too telefon ostetud, just suuruse, korpuse poolest.
Hetkel väga rahul, muidugi aku on kehva võrreldes vana telefoniga, samas vanal polnud ju kellasid ja vilesid küljes. icon_biggrin.gif (SE W810i)
Väga viis telefon. icon_smile.gif


samad sõnad icon_biggrin.gif
sai ujumas käidud selle tlfga ei teinud teist nägugi


ja kui teeb teist nägu? arvad, et garantiis vahetatakse rõõmsalt ümber see icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
välekx
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 26.02.2012 22:29:41 vasta tsitaadiga

Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 17:21:25 vasta tsitaadiga

Keegi teab, millal Ice Cream Sandwich ametlik uuendus võiks tulla?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 17:22:53 vasta tsitaadiga

välekx kirjutas:
Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)?


wifi ja gps toimib nii nagu igal androidiga telefonil, tarkvara saad ise panna millist tahad (kas võtab kaardid internetist või salvestad nad eelnevalt mälukaardile)

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
välekx
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 27.02.2012 17:49:25 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
välekx kirjutas:
Ei ole küll eriline spordisõber, aga tööl oleks selline pill väga kasulik, tolmukindel, põrutuskindel ja vastupidav ja kuna telefon sportlastele rohkem suunatud, siis tekkiski küsimus,
et kas ja kuidas tal wifi töötab. Facebookis like panemisega ja netis lehe lugemisega probleeme ei teki või ükskõik mida muud netis tehes?
Teine asi mis huvi pakub on gps, et kui hästi või halvasti toimib (plussid, miinused) ja kas on võimalik laadida telefoni mingit gps kaarti süsteemi, mis
siis töötaks seal (umbes taoliselt nagu tom tom või midagi sellist)?


wifi ja gps toimib nii nagu igal androidiga telefonil, tarkvara saad ise panna millist tahad (kas võtab kaardid internetist või salvestad nad eelnevalt mälukaardile)


Selge pilt, eks ma siis mõtlen kas osta või mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.02.2012 01:25:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi teab, millal Ice Cream Sandwich ametlik uuendus võiks tulla?
Ametlikult on viidatud sinna aprill-mai kanti.
Beta versioon tuli hiljuti välja valitud 2011 aasta seadmetele, too on isegi kasutatav täiesti, hetkel endalgi peal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 19:37:34 vasta tsitaadiga

Ametlik ICS olemas tele2 ostetud active telefonile icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 17:16:13 vasta tsitaadiga

Jagage kogemusi kellel see telefon on. Plaanis see emtist osta 250€ eest, on mõtet?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 17:25:44 vasta tsitaadiga

kas mitte uus Sony Xperia Go poleks parem valik?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 23:47:34 vasta tsitaadiga

Oman seda telefooni. üldmulje on hea kuni peale lasin 4.0 androidi icon_biggrin.gif
peale seda on noo et vahel tunne et teeks midagi icon_biggrin.gif

aga jah taga kaan hakkab nagisema nii peale paaritunist kasutamist, ei naudi sellist asja tegelt ning ka vee kindlus testitud, töötab aga võib mõjuda migrofoonile kehvasti sest see nii võike ava et sealt ei tule vesi välja kohe. Kapilaari kaan peal icon_biggrin.gif
Kukkund vahepeal suht tihti eriti hommikuti kui näpud üleni nisased ning ka tolmu peab suheliselt väga hästi ja mis põhiline, olen sinna ära peitund kokku kolm mälu kaarti plus ridamisi sim kaarte ilma et mõjutaks vee ja tolmu kindust.

Aga kui teil lühikesed küüsed siis ei soovitaks sest usb ja peakomplekti kaane avamiseks vaja kilomeetriseid küüsi.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 10:58:56 vasta tsitaadiga

kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 25.07.2012 11:29:38 vasta tsitaadiga

Fisher, Flashtooliga saab iga vana versiooni panna, kui ftf faili selle jaoks üles otsid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 12:12:04 vasta tsitaadiga

Endal oli just 2.3 versjoniga telo täiega tellis, tegi mis tahtis, pidevalt jooksis kinni. Peale IC installimist kõik mured kadusid ehk siis kehvemaks ei läinud kindlasti midagi icon_lol.gif
Kõlariga on jah sellised lood ,et peale telefoni pesu ( jooksul seljapeal higiseks läheb ) teeb kõlar tiba imelikku heli aga kuivades see moonutus kaob. Oma mõõtmetelt on ta kindlasti parem kui GO ( spordisõbra seisukohast )
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:11:42 vasta tsitaadiga

4.0 on tekind endal igast anomaaliaid ja telefoon väga aeglane ka sellest kui ennem vana op systeemiga
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 15:29:50 vasta tsitaadiga

kui keegi on ära teinud tagasi fläshimise, andku mulle teada:) .. täitsa võõras asi ning omapea ei hakka surkima.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 26.07.2012 15:45:34 vasta tsitaadiga

Fisher, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568792
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 15:47:12 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Oma mõõtmetelt on ta kindlasti parem kui GO ( spordisõbra seisukohast )

Aga kaalub rohkem icon_lol.gif
Homme saan oma GO kätte, eks paistab mis loomaga tegemist on.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.07.2012 19:30:47 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 19:55:25 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif


no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 26.07.2012 20:18:47 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Jagage kogemusi kellel see telefon on. Plaanis see emtist osta 250€ eest, on mõtet?


Kui ostma hakkad, siis Tele2s on parem hind
https://pood.tele2.ee/et/product/2723

E: Ostsid Go? Kuidas on?

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 26.07.2012 20:26:18 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)
Learn about the technical differences between Gingerbread and ICS [Updated] | Developer World kirjutas:
Ever thought about how Gingerbread (GB) and Ice Cream Sandwich (ICS) platforms differ on a technical level? In this blog post, we’ll describe some of the technical differences between GB and ICS, and what the differences in the user experience might be. This way you can decide if ICS is right for you, or if you prefer to stay on Gingerbread. Maybe you will prefer the new UI in ICS, or do you give a higher priority to the extreme stability of the Gingerbread platform? Read more after the jump!
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.07.2012 20:40:02 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif


no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)

Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli.
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 20:48:41 vasta tsitaadiga

Andoidi foorimis eesti varjantis t2itsa 6petusi olemas
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 20:56:56 vasta tsitaadiga

täiesti ametlikult Sony Ericssoni tarkvara kasutades uhas mulle IC peale nagu naksti.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 26.07.2012 21:30:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif


no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)

Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli.
http://talk.sonymobile.com/message/199351
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 20:05:29 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif


no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)

Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli.


Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 12:01:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.


Isegi PC companion ei paku uuendust. Mis tegema peaks?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 30.07.2012 12:02:09 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
G80 kirjutas:
Fisher kirjutas:
kusjuures seda ma ei soovita tõesti Active kasutajatele, et 4.0 peale lasta. telefon läheb märgatavalt aeglasemaks ja muudab kasutaja liiga tihti väga kurjaks:)

kui keegi on tagasi 2.3.4 peale pannud, või mis iganes see eelmine versioon oli, võib mulle nõu anda, kuidas seda teha:)

Kuidas 4.0 peale panid? icon_biggrin.gif


no 4.0 peale updateb ta ise ilusasti. kusagil pole kirjas, et pärast hakkad juukseid telefoni aegluse tõttu katkuma:)

Ametlikult pole ju update tulnud 4.0 peale?
Telefon ei paku igatahes seda 4.0 update.
Kuskil foorumis mingi õpetus ja mitte ametlik vers oli.


Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.


miks ei peaks pakkuma icon_question.gif Mul küll HTC, aga telefon pakkus ise omal ajal välja, et nüüd on 4.0 väljas ja upgrademe. Võibolla sony-l on muidugi teistmoodi.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:06:36 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
tsitaat:

Telefon ise ei pakugi. Suurem uuendus ju. Ühenda kaabliga arvuti taha ja Sony PC Companioni abil peaksid peale saama.


Isegi PC companion ei paku uuendust. Mis tegema peaks?

Ootama, või ise Flashtooli abil selga ajada. 4 punkt @ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568792

SurfData tundub nii, ei minu ega mu tuttavate sony'd pole ise ICS uuendusi pakkunud.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 17:17:07 vasta tsitaadiga

Täna pakkus Sony PC Companion mulle uuendust ja uuenduse nimi on 6.0.B.3.184. Mis versioon see veel on ? icon_biggrin.gif
4.0 pole see kindlasti. Mingi vahepealne lihtsalt?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 20:05:03 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Täna pakkus Sony PC Companion mulle uuendust ja uuenduse nimi on 6.0.B.3.184. Mis versioon see veel on ? icon_biggrin.gif
4.0 pole see kindlasti. Mingi vahepealne lihtsalt?


Krt ma enne ei vaadanud et Sul hoopis GO on. Sellele pead ICS veel ootama. Sony ei ole isegi umbkaudset kuupäeva andnud. Aga see praegu ilmunud versioon peaks GB võrgu buge parandama. http://talk.sonymobile.com/servlet/JiveServlet/showImage/2-250114-13891/A+new+Android.JPG
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 13:06:21 vasta tsitaadiga

ekraanile tulid mingid värvilised jooned sisse
pole erit maha kokkunud ja midagi keelatud teinud
garantiis öeldi et telefon on põrutada vms saanud
siis mul oli nagu icon_eek.gif ma isegi ei mäleta millal ta mul viimati maha kukkus vms
ja peaks olema veel tugevdatud kriimustuskindel ekraan olema icon_biggrin.gif
Lasin tagasi saata

Tarbijakaitsesse

EMT vs me

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 22:01:35 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu mull on see müügimeeste ''kriimustuskindel ekraan'' jutt.
Endal sama telefon, hoian teda koguaeg pehmes fliisist taskus, kuid ikka on kriim suutnud istutada end ekraanile. See küll ei häiri, kuid no kurat, mis kriimustuskindel klaas see on.
Ma saan aru, kuid kruusa peal teda lohistada ning siis üks kriim tekib...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2013 15:33:19 vasta tsitaadiga

kas kellekil ka probleeme olnud ?
See et oman ühte isendit kes hakkas 4.0-ga end välja lülitama, peale 4.1 peale laskmist sain korda, aga on ka teine isend majapidamises mis lakkas töötamast, peale garantiid töötas 5-7 kuud kenasti ja nüüd jälle sama anomaalia. ei lülita sisse.

Õigemini lülitab ja mingi hetk 20s kanti lülitab uuesti välja ning uuesti sisse, et näitab ainult sony ericsson-i logot.
Ei saa ka uuendada android-i

Oskab keegi juhendada kuidas saaks ise sellest vigastusest lahti.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  SonyEricsson Active - iga spordisõbra unistus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.