Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Handsfree / käed vaba seadmed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 00:38:57 Handsfree / käed vaba seadmed vasta tsitaadiga

Siin foorumis on palju mobiiltelefone, aga pole eriti juttu handsfreedest. Teatavasti on keelatud autoroolis mobiiliga mängimine, seega peaks olema igas autos handsfree seade.
Kui endale seda riistapuud ostetud sai, ei leidnud siit mingisugust kasulikku infot selle kohta. Siia teemasse võiks kogud info sääraste seadmete kohta.

Ostetud sai Nokia HF310 http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/portable-solutions/nokia-speakerphone-hf-310
thumbs_up.gif Süsteem jätab kõrvad vabaks, kuskil ei ripu juhtmeid, mis segaks sõitmist, või muidu autos olemist.
thumbs_up.gif Lihtne käsitleda. Ainult sisse/välja nupp, kõne vastuvõtu nupp ja volume. Piisavalt lihtne, et mu 50 aastane tehnovõhikust isa sai selle kasutamisega hakkama.
thumbs_up.gif Teeb päris head häält
thumbs_up.gif Aku peab juskui päris pikalt (pole veel teiskorda laadinud paari nädala jooksul) 40 päeva stand by
thumbs_up.gif Ühildus ka LG telefoniga probleemideta
thumbs_up.gif Saab kinnitada ka päiksesirmi külge. (kaasas ka jalg kinnitus, aga päiksesirmi küljes tundus kõige orgaanilisem)
thumbs_up.gif thumbs_down.gif Hind 63 € Elioni poest. Kõrvalpoes EMT-s oli selle hind 86€
thumbs_down.gif Helinaks on ainult Nokia Tune. Vahet pole mis sul telefonis seatud on.
thumbs_down.gif Raadio volüümi peab vajadusel ise näppima.
thumbs_down.gif Ei ole veel sellega välja helistamist proovinud. Võibolla Nokia telefonidega töötab kenasti, aga LG enda süsteem pole just kõige sõbralikum selle koha pealt.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif Kui seade sisselülitatuna autosse jätta, siis on see leitav kõigile, kes otsivad Bluetooth seadmeid. Vargapoisil lihtne kindlaks teha, kas autos on midagi võtmisväärset, isegi siis, kui see kindalaekassse on peidetud. Seega Tallinnas ei soovita sisselülitatuna autosse jätta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 02:28:00 vasta tsitaadiga

Vanemates autodes soovitan hankida BT makk. Ülimugav lahendus. Uutele kohe poest BT sisse tellida. Need vahepealsed nullindate keskpaiga autod on selle koha pealt muidugi nuhtlus. Reeglina mingi ebastandardne 2/1,5 DIN või täisintegreeritud lahendus, mille asendamine on suht keeruline, kallis ja ebaesteetiline. Kui mitte võimatu või täiesti ebarentaabel. Sinna ka teemaalgataja poolt mainitud jubin tõenäoliselt kõige paremini sobib. Parroti toodang on küll jätnud asjaliku neljanda osapoole tootja mulje.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 11:07:15 vasta tsitaadiga

... ise olen eelistanud peamiselt personaalseid lahendusi n. SE HBH-608 sest pikemaid kõnesid on ka mujal, kui ainult autos, mugavam HF vahendusel pidada. Autosse statsionaarse lahenduse otsijale, võib ka selline vidin huvi pakkuda http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=TELL_MP3-FMTRANS50 või http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=TELL_MP3-FMTRANS40 või http://www.amazon.com/Transmitter-Hands-Free-Capability-Blackberry-Smartphones/dp/B003PPGOC0/ref=sr_1_4?s=mp3&ie=UTF8&qid=1303025510&sr=1-4 jne. neid on päris palju ja erinevas hinnaklassis. Mis peamine, saab üle FM transmitteri ära kasutada suvalise autoraadio audiosüsteemi, kuulata USB mälupulgalt MP3 -sid või telefoni vahendusel netiraadiot või USB kaudu laadida jne. ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 09:19:07 vasta tsitaadiga

Tellisin just netist 17€ eest Sony Ericsson HBH-IV840



viimati muutis Ricard 09.08.2011 15:32:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2011 09:23:54 vasta tsitaadiga

ümber kõrva peaks käima mingi "aas". pildil on mingi buttplug. SE walkman i juhtmega saab autos imet teha. ise lasen telefoni pealt pikemal otsal raadiot või mussi ja kõne tuleb kenasti kõlaritesse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.08.2011 15:40:46 vasta tsitaadiga

Ise ostsin EMT-st sellise asja:
Spoiler Spoiler Spoiler

24€ ja kuna mujal kui autos ei kasuta, siis sobib väga hästi. Muidu on nokiale mõeldud, aga samsungi androidiga toimib väga hästi. Esimesed kaks nädalat akut ei laadinud ja kui unustad välja lülitada, siis teeb seda ise.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2011 15:45:56 vasta tsitaadiga

ma ostsin tartus kermetist mingi asja 17€eest. kannatab kasutada küll, vedeleb autos. võimalused dubleeritud juhuks kui ei saa seda SE kaabliga värki kaasa võtta teise autosse vms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 20:56:01 vasta tsitaadiga

Nii ülevalolevad on kõik BT süsteemiga, aga keegi oskab öelda , kas on saada 2.5mm pistikuga handsfreed (vanemale nokiale)
kõrvaklapid jäävad mängust välja

Vaja oleks siis veoautosse seega hea oleks kui paljas kõlar kooos mikriga,

oleks BT oleks kõik lihtne ja roosiline

aga jah 2.5mm jackiga handsfreed autosse? on keegi leidnud vms ?

guugeldades ei ole midagi silma hakanud icon_rolleyes.gif

kui ei leia, siis vast tuleb ise meisterdama hakata icon_biggrin.gif

Tänud ette
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 21:37:08 Re: Handsfree / käed vaba seadmed vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Siin foorumis on palju mobiiltelefone, aga pole eriti juttu handsfreedest. Teatavasti on keelatud autoroolis mobiiliga mängimine, seega peaks olema igas autos handsfree seade.
Kui endale seda riistapuud ostetud sai, ei leidnud siit mingisugust kasulikku infot selle kohta. Siia teemasse võiks kogud info sääraste seadmete kohta.

Ostetud sai Nokia HF310 http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/portable-solutions/nokia-speakerphone-hf-310
thumbs_up.gif Süsteem jätab kõrvad vabaks, kuskil ei ripu juhtmeid, mis segaks sõitmist, või muidu autos olemist.
thumbs_up.gif Lihtne käsitleda. Ainult sisse/välja nupp, kõne vastuvõtu nupp ja volume. Piisavalt lihtne, et mu 50 aastane tehnovõhikust isa sai selle kasutamisega hakkama.
thumbs_up.gif Teeb päris head häält
thumbs_up.gif Aku peab juskui päris pikalt (pole veel teiskorda laadinud paari nädala jooksul) 40 päeva stand by
thumbs_up.gif Ühildus ka LG telefoniga probleemideta
thumbs_up.gif Saab kinnitada ka päiksesirmi külge. (kaasas ka jalg kinnitus, aga päiksesirmi küljes tundus kõige orgaanilisem)
thumbs_up.gif thumbs_down.gif Hind 63 € Elioni poest. Kõrvalpoes EMT-s oli selle hind 86€
thumbs_down.gif Helinaks on ainult Nokia Tune. Vahet pole mis sul telefonis seatud on.
thumbs_down.gif Raadio volüümi peab vajadusel ise näppima.
thumbs_down.gif Ei ole veel sellega välja helistamist proovinud. Võibolla Nokia telefonidega töötab kenasti, aga LG enda süsteem pole just kõige sõbralikum selle koha pealt.
thumbs_down.gif thumbs_down.gif Kui seade sisselülitatuna autosse jätta, siis on see leitav kõigile, kes otsivad Bluetooth seadmeid. Vargapoisil lihtne kindlaks teha, kas autos on midagi võtmisväärset, isegi siis, kui see kindalaekassse on peidetud. Seega Tallinnas ei soovita sisselülitatuna autosse jätta.


Oma tuttavale sai sama seade ostetud, kuna kõrva topitav variant talle ei meeldinud.
Lisaks saab seda seadet kasutada ka koosolekul kellegi lisamiseks mobiili teel või skype mikrofoni-kõlarina (viimast varianti pole küll katsetanud, et kui hästi Skype'ga töötab).

Valiku tegin Jabra samalaadse seadme ning tolle Nokia vahel.
Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.
Miinuseks, et kasutab Nokia laadijat - edaspidi ju kõik telefonid microusb laadimispesadega.

Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:12:03 Re: Handsfree / käed vaba seadmed vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus?


Vähemalt selle handsfreega varem mitteseotud nokia leidis selle autost kenasti üles samal ajal, kui teine telefon sellega seotud oli. Muidugi, sellel korral ei olnud sisselülitajaks mina, seega pead anda ei saa.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:34:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.


milline keeruline Jabra mudel sul valikus oli? icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 23:38:29 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
tsitaat:

Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.


milline keeruline Jabra mudel sul valikus oli? icon_smile.gif


Jabra polnud keeruline, kuid Nokia oli eriti lihtne, kui nad kõrvuti panna icon_smile.gif - ainult üks vajutatav nupp ning heli reguleerimine seadmest haarates ning keerates.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 00:14:15 vasta tsitaadiga

endale ostsin kuu aega tagasi Jabra SP200 handsfree. Valisin ka üsna hoolikalt ning testisin eri mudeleid, sellel konkreetsel tundus hinna ja omaduste suhe minu jaoks sobivaim olevat.
Boonuseks siis micro-usb laadimispesa. Laadima pole veel pidanud panema, seega aku kestvuse üle nuriseda ei saa.

Volüüminupp on suur ja mugav ning helikvaliteet - kõige olulisem tegur minu jaoks - suurepärane. Vajadusel teeb ka piisavalt valju häält.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2011 08:44:18 vasta tsitaadiga

FFB, mis su nokia mudel on? mul 1 hf vedeleb. http://www.okidoki.ee/item/850183/
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 09:55:53 vasta tsitaadiga

oliver., kuidas selle kasutamine siis on, kui päikesesirm on alla lastud? Helikvaliteet langeb vist korralikult?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 10:03:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
FFB, mis su nokia mudel on? mul 1 hf vedeleb. http://www.okidoki.ee/item/850183/

nokia 1661
ainukene idiootsus on 1661el 2,5mm 4pin ühendus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2011 10:21:51 vasta tsitaadiga

see ei sobi sulel vist siiski.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 18:49:26 Re: Handsfree / käed vaba seadmed vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus?


Kontrollisin järgi. Täiesti tavalises tööreziimis, seotud telefoniga. Särab nagu noor päike suvalise mobiili bluetooth seadmete otsingus. Seega tuleb parkimise ajaks kindlasti välja lülitada, muidu on tagasi tulles klaas katki ja auto tühi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 22:03:48 vasta tsitaadiga

ot:
esimest korda kuulen, et käiakse bluetooth seadmeid autodest leidmas/otsima. Aga jälle targem ja tean ka arvestada sellega edaspidi. Siiani koguaeg sees olnud poes käies jne
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 01:48:10 vasta tsitaadiga

ot:
Mul lihtsalt mõte jookseb stabiilselt vasakule. Loe mu signatuuri alumist rida icon_cool.gif

Vanasti murti sisse autodesse, kus oli GPS seadme iminapa jälg määrdunud klaasi peal. Parem karta, kui kahetseda.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 02:26:17 vasta tsitaadiga

sai emale ja ta mehele soetatud jabra BT2080
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/bt2080
Peab veel kolmanda ostma naisele icon_biggrin.gif
Olen ise proovinud, nii et ei kurda, ainuke miinus on ehk see, et neid tulukesi on väga kehvalt näha, põhimõtteliselt pimedas toas on vaid nähtav (aku indikaator)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 16:12:09 vasta tsitaadiga

Meenus veel üks hiljuti tuttavale soovitatud handsfree:
Jabra Easygo

Ülesandepüstitus oli selline:
- Mõistliku hinnaga
- Lihtne kasutada
- Pika aku pidamisega
- Töökindel, kuna tööalaseks kasutamiseks põhiliselt
- Käiks kõrva ehk siis saaks näiteks ka rattaga kasutada
- Microusb laadimine, et moblaga erinevat laadijat poleks vaja
- Disain pole oluline

Hakkasin vaatama Jabra alumist otsa alt üles, lugesin läbi mitmeid ülevaateid.

Valituks osutus Easygo, kuna:
- Tundus olevat üks odavamatest, millel DSP (Digital Sound Processing) ehk oskab taustamüra välja filtreerida (veel odavamatel see puudub ja nende vastavates ülevaadetes kurdeti omajagu taustamüra pärast näiteks autoga sõites)
- Väga lihtne ja mugav kasutada, näiteks sisse-välja käib konkreetse ja selge lükandnupuga, mitte pole vaja mingeid tulukesi vilkumas jälgida
- Mõistliku pikkusega kõneaeg (täpset numbrit ei mäleta, kuid võrreldes konkurentidega keskmine või parem oli)
- Microusb laadimine
- Hind oli omadustele vastav

Miinused Easygo puhul:
- Kuna puudub A2DP profiil, siis muusikat sellega ei kannata kuulata, mõnda podcasti vahest kannatab kuulata küll, A2DP bluetooth profiiliga mudel oleks kallim olnud ning muusika kuulamine polnud eesmärk
- Seesama konkreetne sisse-välja nupp on üsna pisike - mõnes ülevaates toodi see miinusena välja

Reaalne esmamulje:
Kui tuttav oli selle kätte saanud ning mulle helistas ja küsis kuidas on kuuldavus, vastasin, et suurepärane - oli tõesti väga selgelt kuulda, arvasin, et ta kontoris laua taga seda katsetab.
Siis ta küsis, et kas sõidumüra ja muusika ei sega - ma polnud isegi aru saanud, et ta autos maanteekiirusel sõitmas on ja raadio üsna kõvasti mängis - ilma hea DSP'ta pole selline asi võimalik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 16:28:33 vasta tsitaadiga

Mis selle hind Eesti oludes oli?

Vaatasin, et "Multiuse™ - connects to 2 Bluetooth® devices simultaneously"
Mõnel on 2x tel taskus, siis abiks

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 16:39:04 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Mis selle hind Eesti oludes oli?

Vaatasin, et "Multiuse™ - connects to 2 Bluetooth® devices simultaneously"
Mõnel on 2x tel taskus, siis abiks


Kui see küsimus mulle, siis võetud sai Kännukast.
Tolle hetke hinda ei mäleta, see oli paar kuud tagasi. Hetkehind peaks neil kodukal olemas olema.

EDIT: Lisan täpsustuseks:
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/898/
Praegu antakse 33€ eest, võis sama number olla ka paar kuud tagasi.

Telefon, mida mu tuttav testimiseks kasutas oli Nokia 5800 - teoreetiliselt ei tohiks olla vahet, kuid mõne telefoni ja handsfree kombinatsioon praktikas toimib paremini/halvemini kui teine. Seega võimalusel tuleks oma tel mudeli ja plaanitava HF ühilduvuse kohta googlest otsida või loomkatseid teha, et päris ebameeldivaid üllatusi vältida.


viimati muutis Draqula 12.08.2011 17:55:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 17:06:34 vasta tsitaadiga

Jabra Easygo on ca 34€
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiili+aksessuaarid/181298/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 23:29:19 vasta tsitaadiga

ITshop-s veits odavam - 27.50€. EasyGo soetamise peale olen ise ka mõelnud, aga hetkel pole vajadus piisavalt terav, et raatsiks osta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 01:11:29 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
ITshop-s veits odavam - 27.50€. EasyGo soetamise peale olen ise ka mõelnud, aga hetkel pole vajadus piisavalt terav, et raatsiks osta.

thumbs_up.gif
kui mul vaja läheb, eks siis kappa 200m icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 14:26:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
see ei sobi sulel vist siiski.

kahjuks jah
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres635
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2010




sõnum 04.10.2011 20:00:12 vasta tsitaadiga

Otsin ise samuti bt hands freed,pilk on jäänud pidama jabra toodetel,milline neist oleks kõige mõistlikum hinna ja kvaliteedi suhet silmas pidades?
_________________
Minult saad soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad info: andres.aju@fenestra.ee 5017635
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 22:11:37 vasta tsitaadiga

andres635, kui viimase aja kogemusi silmas pidades, on nad kõik saastad :S
Aga ma olen just proovinud neid odavama otsa omi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 22:31:31 vasta tsitaadiga

Ringvaates vms saates testiti ka mingi aeg tagasi kolme eri hinnaklassi jublikuid. Kõige paremaks osutus kõige odavam, mingi Acme junn oli.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 10:49:27 vasta tsitaadiga

andres635 kirjutas:
Otsin ise samuti bt hands freed,pilk on jäänud pidama jabra toodetel,milline neist oleks kõige mõistlikum hinna ja kvaliteedi suhet silmas pidades?


Jabra Easygo oli minu otsingu lõpptulemus, kui tuttavale otsisin paar kuud tagasi lihtsat, mõistliku hinna ja kvaliteediga asja.
Eelmisel leheküljel on pikem kirjutis sellest.

Heli kvaliteedi osas on oluline, et oleks DSP olemas, odavamatel kipub see olevat ära jäetud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.10.2011 11:02:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda ka proovinud ,kogemused ?

http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/cruiser-ii

http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/sp200
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.11.2011 20:08:41 vasta tsitaadiga

Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045? icon_confused.gif
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 20:12:53 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045? icon_confused.gif
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada.

kasutanud 2080 ja nüüd ostsin Easygo. viimane on küll minu arust parema helikvaliteediga ja mikriga icon_rolleyes.gif
+mugavam nupp, ehk saad umbes vajutada poole ulatuses thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.11.2011 23:32:31 vasta tsitaadiga

jeesus188, kuna sul mõlemaga kogemust, siis uuriks, kas mõlemal seinalaadija kaasas?
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 23:56:26 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
jeesus188, kuna sul mõlemaga kogemust, siis uuriks, kas mõlemal seinalaadija kaasas?

mõlemal kaasas, aga arvesta , et see vaid ca 20cm pikk icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 10:35:48 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045? icon_confused.gif
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada.


Neist kolmest on ainult EasyGo puhul olemas DSP ehk müra filtreerimine, seega peaks teine pool oluliselt selgemini kuulma HF kasutajat ka mürases keskkonnas ja näiteks maanteekiirusel autos.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 17:13:17 vasta tsitaadiga

Keegi Jabra STONE2'te on kasutanud? Kaalun kas see või Jabra FREEWAY. Ise kumbagi päriselt näinud/proovinud pole.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.11.2011 17:21:48 vasta tsitaadiga

kuna vanakooli mees, siis kasutan Jabra BT-135. toimib küll ja kõrva järgi saab ka sellest kummiosast reguleerida. side üle ei kurdeta, teised kuulevad mind normaalselt, ka liiklusmüras kui jalgsi linnas vahest liiklen. pole mõtet mingeid hirmkalleid vidinaid osta teistele poseerimiseks, käivad nedd kõrvavärgid ka ideaalselt..icon_smile.gif

aga noh.....tehnika areneb iga päevaga ja eks noorem põlvkond käib ka kiiremini sellega sammu icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 17:25:26 vasta tsitaadiga

Ei vaadanud neid välja, et teiste ees poseerida. Need enamus pulgad mis kõrvast suu poole tulevad, ei meeldi mulle välimuselt, STONE2 sellepärast meelepärasem. FREEWAY oleks hea, sest sellega saaks audiot telefonist autoseadmetesse lasta (hea sest sisendiga automakki pole), samas sellega kuulevad kõik autosolijad kõnet.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.11.2011 17:38:03 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Ei vaadanud neid välja, et teiste ees poseerida. Need enamus pulgad mis kõrvast suu poole tulevad, ei meeldi mulle välimuselt, STONE2 sellepärast meelepärasem. FREEWAY oleks hea, sest sellega saaks audiot telefonist autoseadmetesse lasta (hea sest sisendiga automakki pole), samas sellega kuulevad kõik autosolijad kõnet.


poseerimisega ei pidanud teisi silmas, vaid eelkõige ennast icon_wink.gif mõni tahab rohkem tehnikaga mässata ja seda ei saa kellelegi keelata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2011 23:41:36 vasta tsitaadiga

Handsfreeks on Nokia BH-609. Kui paaritan Nokia telefoniga, siis Nokia helin tuleb kõrva ning ka kõik ülejäänud telefonihelid. Kui paaritan HTC Desire HD-ga ja keegi helistab sellele, siis tuleb helinaks kõrva ainult piiksud, ning ülejäänud telefonihelid on ikka telefonist, nagu ka sissehelistamise ajal helin. Kas Desire HD telefonis saaks midagi seadistada, et ka teised helid läheksid handsfreesse?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 15.07.2012 22:58:12 vasta tsitaadiga

endal mõlemis autos nokia HF-210 ja täitsa normaalsed asjad. ilus selge ja puhas heli. mõlemapoolne kuuldavus hindele 5. hetkel rahul.

http://www.handsfree.ee/nokia-handsfree-seadmed/nokiahf210.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 21.09.2012 07:58:10 vasta tsitaadiga

Vaja uus käedvabad seade soetada ja nüüd tahaks teada milline see parim võiks olla.

Siiani oli kasutusel Nokia BH900. Aku pidas hästi ja kõnekvaliteet oli super. Vahepealsetel aegadel sai ka mingeid odavamaid ja väikseid kõrvatroppe proovitud, kuid ükski neist polnud heli ja mikrofoni kvaliteedilt ligilähedanegi.

Nüüd aeg edasi läinud, tehnika arenenud... Ühte seadet kannatab paaritada juba ka kahe telefoniga korraga, seade ütleb palju akut alles on ja hoiatab kui telefoniga ühendus katkeb. Mingisugused pidid suutma ka helistaja nime või numbri ette lugeda..?
Muusikat kuulama ei hakkaks, pigem oleks vaja leida hea akuga kõrvas mugavalt istuv ja hea helikvaliteediga seade. Kui see seade oskaks ka helistaja nime või numbri ette lugeda, oleks veel parem.

Ühe sellise asjalikuna jäi silma http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/1396/ , aga on see nii asjalik või on sama asjalikke odavama hinnaga...

Ah jaa, peab kindlasti tegema koostööd Samsung Galaxy S2 telefoniga.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 09:04:15 vasta tsitaadiga

bigmarx,
Jabra erinevate HF võrdlus on siin, juhuks kui Kännuka lehelt silma ei hakanud:
http://www.kannukas.ee/failid/Jabra_vordlustabel.pdf

Ise vaatasin ka esialgu seda Supreme, kuid kuna tahtsin veidi diskreetsemat siis sai valitud Extreme 2.

EDIT: Viidatud tabelist üks viga hakkas silma - Extreme 2 suudab ka telefoniraamatust nime ette lugeda, tabelis miskipärast kirjas, et telefoniraamatu ligipääs puudub.
Häälteated peaks olema võimekus ette lugeda, kui aku tühjeneb, telefoniga ühendus või ühenduse katkemine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 21.09.2012 12:05:41 vasta tsitaadiga

Seda võrdlustabelit sai vaadatud küll. See info Extreme 2 kohta on igatahes uus. Miskipärast sedavõrd head lisaomadust ei taheta välja kirjutada icon_rolleyes.gif

Edit: Jabra enda lehel on ka võrdlemise võimalus. Aga läks siis seekord nii et tellisin omale Extreme 2 ära. Uuel nädalal peaks saabuma, eks siis saab näha kui rahul sellega olla saab icon_razz1.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 06:49:56 vasta tsitaadiga

Uude autosse lasin panna Parroti MKi 9100, sest originaal Bose heli ei tahtnud kohe mitte välja vahetada. Õnnelikul kombel saadi sellega hakkama, sest tihti ei saa striimimist sellistel "firmasoundiga" süsteemidel tööle. Konkreetsel juhul olevat ohtu endast kujutanud mingi "pingete erinevus Boses süsteemi ja headuniti vahel" või midagi sellist mulle igatahes seal aeti. Süveneda ei viitsinud, aga taolisest probleemist olin teadlik küll ja interneedusest mingit mõistlikku lahendust ei leidnud ka. Sõber oli oma autol Harman Kardoni süsteemiga samuti hädas. Loobus teine täitsa ära vist ja kuulab kohalikku raadiot enamasti. Plaatide lappamine on ka üks tülikas tegevus.
Asja funktsionaalsus on selline nii ja naa. Üldiselt on mugav, kui telefonis profiilid paigas siis ei pea autosse istudes põhimõtteliselt ka oma lemmikmuusika kuulamiseks isegi telefoni välja võtma ega üldse mingit liigutust tegema. Istud autosse ja kõik hakkab ise tööle. Parroti oma puldiga saad vajadusel kõik hädavajaliku ka telefonis tehtud.
Teisest küljest on see striimimine ikka kehva sel Parrotil. Tõenäoliselt on asi mu ebastandardses originaalhelisüsteemis, aga kui roolinupud ikka ei tööta ja maki enda voluuminupp ka ei tööta, siis ajab kergelt hämmingusse küll. Rääkimata siis mingist ekvalaiserist või muust.
Ja mis põhiline, helikvaliteet on ikka alla igasugust arvestust. Telefoni jaoks väga hea, aga BT striim on ikka p**k küll. Selle 9100-ga tuleb kaasa ka kaabeldus USB, iPhone'i pistiku ja 3,5 mm näol. Sealt oli heli ka tiba parem. Vahe mu eelmise süsteemiga ikka nagu öö ja päev. Tõenäoliselt mingis tavalises tehaseheliga autos on savi, sest plekk koliseb nii ehk naa.
Ühesõnaga: telefoni jaoks väga hea. Vähegi parema helisüsteemi puhul BT striimi kvaliteet kesine.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 10.12.2012 14:31:17 vasta tsitaadiga

kellelgi Jabra Cruiser II on kogemusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Handsfree / käed vaba seadmed
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.