|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
17.04.2011 00:38:57
Handsfree / käed vaba seadmed |
|
|
Siin foorumis on palju mobiiltelefone, aga pole eriti juttu handsfreedest. Teatavasti on keelatud autoroolis mobiiliga mängimine, seega peaks olema igas autos handsfree seade.
Kui endale seda riistapuud ostetud sai, ei leidnud siit mingisugust kasulikku infot selle kohta. Siia teemasse võiks kogud info sääraste seadmete kohta.
Ostetud sai Nokia HF310 http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/portable-solutions/nokia-speakerphone-hf-310
Süsteem jätab kõrvad vabaks, kuskil ei ripu juhtmeid, mis segaks sõitmist, või muidu autos olemist.
Lihtne käsitleda. Ainult sisse/välja nupp, kõne vastuvõtu nupp ja volume. Piisavalt lihtne, et mu 50 aastane tehnovõhikust isa sai selle kasutamisega hakkama.
Teeb päris head häält
Aku peab juskui päris pikalt (pole veel teiskorda laadinud paari nädala jooksul) 40 päeva stand by
Ühildus ka LG telefoniga probleemideta
Saab kinnitada ka päiksesirmi külge. (kaasas ka jalg kinnitus, aga päiksesirmi küljes tundus kõige orgaanilisem)
Hind 63 € Elioni poest. Kõrvalpoes EMT-s oli selle hind 86€
Helinaks on ainult Nokia Tune. Vahet pole mis sul telefonis seatud on.
Raadio volüümi peab vajadusel ise näppima.
Ei ole veel sellega välja helistamist proovinud. Võibolla Nokia telefonidega töötab kenasti, aga LG enda süsteem pole just kõige sõbralikum selle koha pealt.
Kui seade sisselülitatuna autosse jätta, siis on see leitav kõigile, kes otsivad Bluetooth seadmeid. Vargapoisil lihtne kindlaks teha, kas autos on midagi võtmisväärset, isegi siis, kui see kindalaekassse on peidetud. Seega Tallinnas ei soovita sisselülitatuna autosse jätta.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
17.04.2011 02:28:00
|
|
|
Vanemates autodes soovitan hankida BT makk. Ülimugav lahendus. Uutele kohe poest BT sisse tellida. Need vahepealsed nullindate keskpaiga autod on selle koha pealt muidugi nuhtlus. Reeglina mingi ebastandardne 2/1,5 DIN või täisintegreeritud lahendus, mille asendamine on suht keeruline, kallis ja ebaesteetiline. Kui mitte võimatu või täiesti ebarentaabel. Sinna ka teemaalgataja poolt mainitud jubin tõenäoliselt kõige paremini sobib. Parroti toodang on küll jätnud asjaliku neljanda osapoole tootja mulje.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
09.08.2011 09:19:07
|
|
|
Tellisin just netist 17€ eest Sony Ericsson HBH-IV840
viimati muutis Ricard 09.08.2011 15:32:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.08.2011 15:40:46
|
|
|
Ise ostsin EMT-st sellise asja:
Spoiler 
24€ ja kuna mujal kui autos ei kasuta, siis sobib väga hästi. Muidu on nokiale mõeldud, aga samsungi androidiga toimib väga hästi. Esimesed kaks nädalat akut ei laadinud ja kui unustad välja lülitada, siis teeb seda ise.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
10.08.2011 20:56:01
|
|
|
Nii ülevalolevad on kõik BT süsteemiga, aga keegi oskab öelda , kas on saada 2.5mm pistikuga handsfreed (vanemale nokiale)
kõrvaklapid jäävad mängust välja
Vaja oleks siis veoautosse seega hea oleks kui paljas kõlar kooos mikriga,
oleks BT oleks kõik lihtne ja roosiline
aga jah 2.5mm jackiga handsfreed autosse? on keegi leidnud vms ?
guugeldades ei ole midagi silma hakanud
kui ei leia, siis vast tuleb ise meisterdama hakata
Tänud ette
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.08.2011 21:37:08
Re: Handsfree / käed vaba seadmed |
|
|
| radist87 kirjutas: |
Siin foorumis on palju mobiiltelefone, aga pole eriti juttu handsfreedest. Teatavasti on keelatud autoroolis mobiiliga mängimine, seega peaks olema igas autos handsfree seade.
Kui endale seda riistapuud ostetud sai, ei leidnud siit mingisugust kasulikku infot selle kohta. Siia teemasse võiks kogud info sääraste seadmete kohta.
Ostetud sai Nokia HF310 http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/car-solutions/portable-solutions/nokia-speakerphone-hf-310
Süsteem jätab kõrvad vabaks, kuskil ei ripu juhtmeid, mis segaks sõitmist, või muidu autos olemist.
Lihtne käsitleda. Ainult sisse/välja nupp, kõne vastuvõtu nupp ja volume. Piisavalt lihtne, et mu 50 aastane tehnovõhikust isa sai selle kasutamisega hakkama.
Teeb päris head häält
Aku peab juskui päris pikalt (pole veel teiskorda laadinud paari nädala jooksul) 40 päeva stand by
Ühildus ka LG telefoniga probleemideta
Saab kinnitada ka päiksesirmi külge. (kaasas ka jalg kinnitus, aga päiksesirmi küljes tundus kõige orgaanilisem)
Hind 63 € Elioni poest. Kõrvalpoes EMT-s oli selle hind 86€
Helinaks on ainult Nokia Tune. Vahet pole mis sul telefonis seatud on.
Raadio volüümi peab vajadusel ise näppima.
Ei ole veel sellega välja helistamist proovinud. Võibolla Nokia telefonidega töötab kenasti, aga LG enda süsteem pole just kõige sõbralikum selle koha pealt.
Kui seade sisselülitatuna autosse jätta, siis on see leitav kõigile, kes otsivad Bluetooth seadmeid. Vargapoisil lihtne kindlaks teha, kas autos on midagi võtmisväärset, isegi siis, kui see kindalaekassse on peidetud. Seega Tallinnas ei soovita sisselülitatuna autosse jätta. |
Oma tuttavale sai sama seade ostetud, kuna kõrva topitav variant talle ei meeldinud.
Lisaks saab seda seadet kasutada ka koosolekul kellegi lisamiseks mobiili teel või skype mikrofoni-kõlarina (viimast varianti pole küll katsetanud, et kui hästi Skype'ga töötab).
Valiku tegin Jabra samalaadse seadme ning tolle Nokia vahel.
Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.
Miinuseks, et kasutab Nokia laadijat - edaspidi ju kõik telefonid microusb laadimispesadega.
Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
10.08.2011 22:12:03
Re: Handsfree / käed vaba seadmed |
|
|
| Draqula kirjutas: |
Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus? |
Vähemalt selle handsfreega varem mitteseotud nokia leidis selle autost kenasti üles samal ajal, kui teine telefon sellega seotud oli. Muidugi, sellel korral ei olnud sisselülitajaks mina, seega pead anda ei saa.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
10.08.2011 22:34:23
|
|
|
| tsitaat: |
Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.
|
milline keeruline Jabra mudel sul valikus oli?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.08.2011 23:38:29
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| tsitaat: |
Valikus otsustavaks sai, et on lihtne kasutada ning vinge aku pidamine.
|
milline keeruline Jabra mudel sul valikus oli?  |
Jabra polnud keeruline, kuid Nokia oli eriti lihtne, kui nad kõrvuti panna - ainult üks vajutatav nupp ning heli reguleerimine seadmest haarates ning keerates.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.08.2011 00:14:15
|
|
|
endale ostsin kuu aega tagasi Jabra SP200 handsfree. Valisin ka üsna hoolikalt ning testisin eri mudeleid, sellel konkreetsel tundus hinna ja omaduste suhe minu jaoks sobivaim olevat.
Boonuseks siis micro-usb laadimispesa. Laadima pole veel pidanud panema, seega aku kestvuse üle nuriseda ei saa.
Volüüminupp on suur ja mugav ning helikvaliteet - kõige olulisem tegur minu jaoks - suurepärane. Vajadusel teeb ka piisavalt valju häält.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.08.2011 09:55:53
|
|
|
| oliver., kuidas selle kasutamine siis on, kui päikesesirm on alla lastud? Helikvaliteet langeb vist korralikult?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
11.08.2011 10:03:35
|
|
|
nokia 1661
ainukene idiootsus on 1661el 2,5mm 4pin ühendus
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
11.08.2011 18:49:26
Re: Handsfree / käed vaba seadmed |
|
|
| Draqula kirjutas: |
Seda, et leitavaks jääb peale paaritamist, tavarežiimis kasutades, ei taibanud katsetamisel kontrollida. Edaspidi sellekohapealt targem.
Oled kindel, et jääb leitavaks lihtsalt sisselülitamisel? Kui pikalt nuppu all hoida sisselülitusel, siis läheb ju paaritusrežiimi ning mäletab 2 viimati paaritatud seadet, et äkki hoopis see juhtus? |
Kontrollisin järgi. Täiesti tavalises tööreziimis, seotud telefoniga. Särab nagu noor päike suvalise mobiili bluetooth seadmete otsingus. Seega tuleb parkimise ajaks kindlasti välja lülitada, muidu on tagasi tulles klaas katki ja auto tühi.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.08.2011 22:03:48
|
|
|
| ot: |
| esimest korda kuulen, et käiakse bluetooth seadmeid autodest leidmas/otsima. Aga jälle targem ja tean ka arvestada sellega edaspidi. Siiani koguaeg sees olnud poes käies jne |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.08.2011 01:48:10
|
|
|
| ot: |
Mul lihtsalt mõte jookseb stabiilselt vasakule. Loe mu signatuuri alumist rida
Vanasti murti sisse autodesse, kus oli GPS seadme iminapa jälg määrdunud klaasi peal. Parem karta, kui kahetseda. |
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.08.2011 02:26:17
|
|
|
sai emale ja ta mehele soetatud jabra BT2080
http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/jabra/bt2080
Peab veel kolmanda ostma naisele
Olen ise proovinud, nii et ei kurda, ainuke miinus on ehk see, et neid tulukesi on väga kehvalt näha, põhimõtteliselt pimedas toas on vaid nähtav (aku indikaator)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.08.2011 16:12:09
|
|
|
Meenus veel üks hiljuti tuttavale soovitatud handsfree:
Jabra Easygo
Ülesandepüstitus oli selline:
- Mõistliku hinnaga
- Lihtne kasutada
- Pika aku pidamisega
- Töökindel, kuna tööalaseks kasutamiseks põhiliselt
- Käiks kõrva ehk siis saaks näiteks ka rattaga kasutada
- Microusb laadimine, et moblaga erinevat laadijat poleks vaja
- Disain pole oluline
Hakkasin vaatama Jabra alumist otsa alt üles, lugesin läbi mitmeid ülevaateid.
Valituks osutus Easygo, kuna:
- Tundus olevat üks odavamatest, millel DSP (Digital Sound Processing) ehk oskab taustamüra välja filtreerida (veel odavamatel see puudub ja nende vastavates ülevaadetes kurdeti omajagu taustamüra pärast näiteks autoga sõites)
- Väga lihtne ja mugav kasutada, näiteks sisse-välja käib konkreetse ja selge lükandnupuga, mitte pole vaja mingeid tulukesi vilkumas jälgida
- Mõistliku pikkusega kõneaeg (täpset numbrit ei mäleta, kuid võrreldes konkurentidega keskmine või parem oli)
- Microusb laadimine
- Hind oli omadustele vastav
Miinused Easygo puhul:
- Kuna puudub A2DP profiil, siis muusikat sellega ei kannata kuulata, mõnda podcasti vahest kannatab kuulata küll, A2DP bluetooth profiiliga mudel oleks kallim olnud ning muusika kuulamine polnud eesmärk
- Seesama konkreetne sisse-välja nupp on üsna pisike - mõnes ülevaates toodi see miinusena välja
Reaalne esmamulje:
Kui tuttav oli selle kätte saanud ning mulle helistas ja küsis kuidas on kuuldavus, vastasin, et suurepärane - oli tõesti väga selgelt kuulda, arvasin, et ta kontoris laua taga seda katsetab.
Siis ta küsis, et kas sõidumüra ja muusika ei sega - ma polnud isegi aru saanud, et ta autos maanteekiirusel sõitmas on ja raadio üsna kõvasti mängis - ilma hea DSP'ta pole selline asi võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.08.2011 16:28:33
|
|
|
Mis selle hind Eesti oludes oli?
Vaatasin, et "Multiuse™ - connects to 2 Bluetooth® devices simultaneously"
Mõnel on 2x tel taskus, siis abiks
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.08.2011 16:39:04
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
Mis selle hind Eesti oludes oli?
Vaatasin, et "Multiuse™ - connects to 2 Bluetooth® devices simultaneously"
Mõnel on 2x tel taskus, siis abiks |
Kui see küsimus mulle, siis võetud sai Kännukast.
Tolle hetke hinda ei mäleta, see oli paar kuud tagasi. Hetkehind peaks neil kodukal olemas olema.
EDIT: Lisan täpsustuseks:
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/898/
Praegu antakse 33€ eest, võis sama number olla ka paar kuud tagasi.
Telefon, mida mu tuttav testimiseks kasutas oli Nokia 5800 - teoreetiliselt ei tohiks olla vahet, kuid mõne telefoni ja handsfree kombinatsioon praktikas toimib paremini/halvemini kui teine. Seega võimalusel tuleks oma tel mudeli ja plaanitava HF ühilduvuse kohta googlest otsida või loomkatseid teha, et päris ebameeldivaid üllatusi vältida.
viimati muutis Draqula 12.08.2011 17:55:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.08.2011 23:29:19
|
|
|
| ITshop-s veits odavam - 27.50€. EasyGo soetamise peale olen ise ka mõelnud, aga hetkel pole vajadus piisavalt terav, et raatsiks osta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2011 01:11:29
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| ITshop-s veits odavam - 27.50€. EasyGo soetamise peale olen ise ka mõelnud, aga hetkel pole vajadus piisavalt terav, et raatsiks osta. |
kui mul vaja läheb, eks siis kappa 200m
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
14.08.2011 14:26:16
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| see ei sobi sulel vist siiski. |
kahjuks jah
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres635
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2010
|
04.10.2011 20:00:12
|
|
|
Otsin ise samuti bt hands freed,pilk on jäänud pidama jabra toodetel,milline neist oleks kõige mõistlikum hinna ja kvaliteedi suhet silmas pidades?
_________________ Minult saad soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad info: andres.aju@fenestra.ee 5017635 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
04.10.2011 22:11:37
|
|
|
andres635, kui viimase aja kogemusi silmas pidades, on nad kõik saastad :S
Aga ma olen just proovinud neid odavama otsa omi.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.10.2011 10:49:27
|
|
|
| andres635 kirjutas: |
| Otsin ise samuti bt hands freed,pilk on jäänud pidama jabra toodetel,milline neist oleks kõige mõistlikum hinna ja kvaliteedi suhet silmas pidades? |
Jabra Easygo oli minu otsingu lõpptulemus, kui tuttavale otsisin paar kuud tagasi lihtsat, mõistliku hinna ja kvaliteediga asja.
Eelmisel leheküljel on pikem kirjutis sellest.
Heli kvaliteedi osas on oluline, et oleks DSP olemas, odavamatel kipub see olevat ära jäetud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
07.11.2011 20:08:41
|
|
|
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045?
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.11.2011 20:12:53
|
|
|
| aCe kirjutas: |
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045?
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada. |
kasutanud 2080 ja nüüd ostsin Easygo. viimane on küll minu arust parema helikvaliteediga ja mikriga
+mugavam nupp, ehk saad umbes vajutada poole ulatuses
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.11.2011 23:56:26
|
|
|
| aCe kirjutas: |
| jeesus188, kuna sul mõlemaga kogemust, siis uuriks, kas mõlemal seinalaadija kaasas? |
mõlemal kaasas, aga arvesta , et see vaid ca 20cm pikk
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2011 10:35:48
|
|
|
| aCe kirjutas: |
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080 või EasyGo? Või äkki siis odavam BT2045?
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arvutiga paaritada. |
Neist kolmest on ainult EasyGo puhul olemas DSP ehk müra filtreerimine, seega peaks teine pool oluliselt selgemini kuulma HF kasutajat ka mürases keskkonnas ja näiteks maanteekiirusel autos.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.11.2011 17:13:17
|
|
|
| Keegi Jabra STONE2'te on kasutanud? Kaalun kas see või Jabra FREEWAY. Ise kumbagi päriselt näinud/proovinud pole.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
09.11.2011 17:21:48
|
|
|
kuna vanakooli mees, siis kasutan Jabra BT-135. toimib küll ja kõrva järgi saab ka sellest kummiosast reguleerida. side üle ei kurdeta, teised kuulevad mind normaalselt, ka liiklusmüras kui jalgsi linnas vahest liiklen. pole mõtet mingeid hirmkalleid vidinaid osta teistele poseerimiseks, käivad nedd kõrvavärgid ka ideaalselt..
aga noh.....tehnika areneb iga päevaga ja eks noorem põlvkond käib ka kiiremini sellega sammu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.11.2011 17:25:26
|
|
|
| Ei vaadanud neid välja, et teiste ees poseerida. Need enamus pulgad mis kõrvast suu poole tulevad, ei meeldi mulle välimuselt, STONE2 sellepärast meelepärasem. FREEWAY oleks hea, sest sellega saaks audiot telefonist autoseadmetesse lasta (hea sest sisendiga automakki pole), samas sellega kuulevad kõik autosolijad kõnet.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
09.11.2011 17:38:03
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Ei vaadanud neid välja, et teiste ees poseerida. Need enamus pulgad mis kõrvast suu poole tulevad, ei meeldi mulle välimuselt, STONE2 sellepärast meelepärasem. FREEWAY oleks hea, sest sellega saaks audiot telefonist autoseadmetesse lasta (hea sest sisendiga automakki pole), samas sellega kuulevad kõik autosolijad kõnet. |
poseerimisega ei pidanud teisi silmas, vaid eelkõige ennast mõni tahab rohkem tehnikaga mässata ja seda ei saa kellelegi keelata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
19.12.2011 23:41:36
|
|
|
| Handsfreeks on Nokia BH-609. Kui paaritan Nokia telefoniga, siis Nokia helin tuleb kõrva ning ka kõik ülejäänud telefonihelid. Kui paaritan HTC Desire HD-ga ja keegi helistab sellele, siis tuleb helinaks kõrva ainult piiksud, ning ülejäänud telefonihelid on ikka telefonist, nagu ka sissehelistamise ajal helin. Kas Desire HD telefonis saaks midagi seadistada, et ka teised helid läheksid handsfreesse?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
21.09.2012 07:58:10
|
|
|
Vaja uus käedvabad seade soetada ja nüüd tahaks teada milline see parim võiks olla.
Siiani oli kasutusel Nokia BH900. Aku pidas hästi ja kõnekvaliteet oli super. Vahepealsetel aegadel sai ka mingeid odavamaid ja väikseid kõrvatroppe proovitud, kuid ükski neist polnud heli ja mikrofoni kvaliteedilt ligilähedanegi.
Nüüd aeg edasi läinud, tehnika arenenud... Ühte seadet kannatab paaritada juba ka kahe telefoniga korraga, seade ütleb palju akut alles on ja hoiatab kui telefoniga ühendus katkeb. Mingisugused pidid suutma ka helistaja nime või numbri ette lugeda..?
Muusikat kuulama ei hakkaks, pigem oleks vaja leida hea akuga kõrvas mugavalt istuv ja hea helikvaliteediga seade. Kui see seade oskaks ka helistaja nime või numbri ette lugeda, oleks veel parem.
Ühe sellise asjalikuna jäi silma http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/1396/ , aga on see nii asjalik või on sama asjalikke odavama hinnaga...
Ah jaa, peab kindlasti tegema koostööd Samsung Galaxy S2 telefoniga.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2012 09:04:15
|
|
|
bigmarx,
Jabra erinevate HF võrdlus on siin, juhuks kui Kännuka lehelt silma ei hakanud:
http://www.kannukas.ee/failid/Jabra_vordlustabel.pdf
Ise vaatasin ka esialgu seda Supreme, kuid kuna tahtsin veidi diskreetsemat siis sai valitud Extreme 2.
EDIT: Viidatud tabelist üks viga hakkas silma - Extreme 2 suudab ka telefoniraamatust nime ette lugeda, tabelis miskipärast kirjas, et telefoniraamatu ligipääs puudub.
Häälteated peaks olema võimekus ette lugeda, kui aku tühjeneb, telefoniga ühendus või ühenduse katkemine.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
21.09.2012 12:05:41
|
|
|
Seda võrdlustabelit sai vaadatud küll. See info Extreme 2 kohta on igatahes uus. Miskipärast sedavõrd head lisaomadust ei taheta välja kirjutada
Edit: Jabra enda lehel on ka võrdlemise võimalus. Aga läks siis seekord nii et tellisin omale Extreme 2 ära. Uuel nädalal peaks saabuma, eks siis saab näha kui rahul sellega olla saab
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
08.10.2012 06:49:56
|
|
|
Uude autosse lasin panna Parroti MKi 9100, sest originaal Bose heli ei tahtnud kohe mitte välja vahetada. Õnnelikul kombel saadi sellega hakkama, sest tihti ei saa striimimist sellistel "firmasoundiga" süsteemidel tööle. Konkreetsel juhul olevat ohtu endast kujutanud mingi "pingete erinevus Boses süsteemi ja headuniti vahel" või midagi sellist mulle igatahes seal aeti. Süveneda ei viitsinud, aga taolisest probleemist olin teadlik küll ja interneedusest mingit mõistlikku lahendust ei leidnud ka. Sõber oli oma autol Harman Kardoni süsteemiga samuti hädas. Loobus teine täitsa ära vist ja kuulab kohalikku raadiot enamasti. Plaatide lappamine on ka üks tülikas tegevus.
Asja funktsionaalsus on selline nii ja naa. Üldiselt on mugav, kui telefonis profiilid paigas siis ei pea autosse istudes põhimõtteliselt ka oma lemmikmuusika kuulamiseks isegi telefoni välja võtma ega üldse mingit liigutust tegema. Istud autosse ja kõik hakkab ise tööle. Parroti oma puldiga saad vajadusel kõik hädavajaliku ka telefonis tehtud.
Teisest küljest on see striimimine ikka kehva sel Parrotil. Tõenäoliselt on asi mu ebastandardses originaalhelisüsteemis, aga kui roolinupud ikka ei tööta ja maki enda voluuminupp ka ei tööta, siis ajab kergelt hämmingusse küll. Rääkimata siis mingist ekvalaiserist või muust.
Ja mis põhiline, helikvaliteet on ikka alla igasugust arvestust. Telefoni jaoks väga hea, aga BT striim on ikka p**k küll. Selle 9100-ga tuleb kaasa ka kaabeldus USB, iPhone'i pistiku ja 3,5 mm näol. Sealt oli heli ka tiba parem. Vahe mu eelmise süsteemiga ikka nagu öö ja päev. Tõenäoliselt mingis tavalises tehaseheliga autos on savi, sest plekk koliseb nii ehk naa.
Ühesõnaga: telefoni jaoks väga hea. Vähegi parema helisüsteemi puhul BT striimi kvaliteet kesine.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
10.12.2012 14:31:17
|
|
|
| kellelgi Jabra Cruiser II on kogemusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|