Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Siiri Oviir: ACTA lõppvaatus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 10:54:20 Siiri Oviir: ACTA lõppvaatus vasta tsitaadiga


Juba mitu aastat tagatubades ette valmistatav rahvusvaheline leping tuli avalikuks 2008. aastal – see oli võltsimisvastane kaubandusleping ehk ACTA, nagu me nüüd temast räägime. ACTA ettevalmistamist alustasid USA ja Jaapan, hiljem liitusid sellega EL, Kanada, Šveits, Austraalia, Uus-Meremaa, Mehhiko, Maroko, Lõuna-Korea ja Singapur. Lepingu väljatöötamisse ei kaasatud kõiki sellest huvitatuid, nendega isegi ei konsulteeritud. Küll aga olid ettevalmistustega kursis suurkorporatsioonid. Selline käitumisviis tekitas kõrvalejäänutes ohutunnet, ja paistab, et õigustatult.

Loe edasi Postimehest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008




sõnum 02.07.2012 11:37:19 vasta tsitaadiga

Ja Eesti oli sellega koheselt nõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 11:44:07 vasta tsitaadiga

Jah, kahjuks küll -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=523962
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 02.07.2012 12:30:03 vasta tsitaadiga

Eesti üldiselt mitte aga S. Oviir oli küll kahe käega poolt

Meenutuseks:

link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2012 12:41:53 vasta tsitaadiga

Väikse ääremärkusena: Loo pealkiri on ka kergelt ebatäpne, kuna jutt käib ikkagi ainult Euroopa Liidu, kui ühtse terviku, osalemisest või mitteosalemisest ACTA-projektis.
------------------------------
See, mida teevad muud ACTA-riigid, kas võtavad ACTA maailmas vastu või mitte, selgub ikkagi alles aastal 2013.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhan1000
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 02.07.2012 12:43:54 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
Eesti üldiselt mitte aga S. Oviir oli küll kahe käega poolt

Meenutuseks:

link

See ei ole mitte nii. Seda sai muarust mingi aeg tagasi ka siin arutatud ja ka Indrek Tarand võttis selle hääletuse teemal sõna. Nimelt ei olnud see hääletus mitte "ACTA poolt või vastu" vaid midagi stiilis "ACTA muutmise poolt või vastu". Ehk T. Kelam oli nõus ACTA'ga sel kujul nagu ta on, teised mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2012 14:49:51 vasta tsitaadiga

..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 02.07.2012 15:07:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud.


No olemegi lollid seemnesöödikud järelikult. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2012 17:25:55 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
laurx kirjutas:
..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud.


No olemegi lollid seemnesöödikud järelikult. icon_lol.gif

Tema suust ei tule juba viimased 4a midagi normaalset.
Kreeka laen pidi ka olema ülitulus investeering... eks sama teema ACTA-ga, et teatud sullid kõrval ütlesid, et see hea icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.07.2012 17:43:26 vasta tsitaadiga

Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist. icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2012 17:59:42 vasta tsitaadiga

..eks meid ole natuke " kinni makstud" ka vast. kolm generatsiooni olla tarvis, et ühiskonnas tekkinud muutused juurduks, 750 aastat suurt orjapõlve ei ole nii visad taanduma. alguses prooviti ajusid "sisse osta", see polnud väga jätkusuutlik.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 00:51:50 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist. icon_lol.gif


Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. Muide pärisorjus kaotati Eestis 1816 aastal. Kui pea kahesaja aastaga üks rahvas selga sirgu ajama ei õpi, siis vist lootusel selleks ja nullil on kahe peale üks paar aluspükse?

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.07.2012 08:05:44 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
AJ kirjutas:
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist. icon_lol.gif


Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. Muide pärisorjus kaotati Eestis 1816 aastal. Kui pea kahesaja aastaga üks rahvas selga sirgu ajama ei õpi, siis vist lootusel selleks ja nullil on kahe peale üks paar aluspükse?


Ja palju sellest 200 aastast meil võõra valitsemise all möödunud on ? Ka teisel üritusel alles noorukiiga käes. Inimpõlv on seni vaid unistuseks jäänud. Vihjeks : samad valitsejad kes enne koogutasid ja kiitsid takka moskva poole , teevad seda sama nüüd brüsseli poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.07.2012 12:52:38 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
AJ kirjutas:
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist. icon_lol.gif


Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud.

Oleksin vist pidanud kirjutama Eesti Vabariigi valitsus või Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud. icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2012 12:56:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.

ja mis siis säutsuda? sinu poolne on tegemata. viimased korrad on kogu valimine eriti lihtsakt tehtud - kaart lugerisse ja valmis, kasvõi protestihääl.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2012 13:05:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.

ja mis siis säutsuda? sinu poolne on tegemata. viimased korrad on kogu valimine eriti lihtsakt tehtud - kaart lugerisse ja valmis, kasvõi protestihääl.
Hmmmmm, kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega icon_question.gif Miks sellest laiemalt kuskil juttu pole icon_question.gif icon_question.gif Ja mitu protestihäält on tarvis, et mõni praegune "poliitik" saaks võimaluse poliitikale hüvasti öelda ja tööinimeseks või "geoloogiks"(kuna ta tööd teha ei oska) hakata icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 13:08:04 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
margus1000 kirjutas:
AJ kirjutas:
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist. icon_lol.gif


Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud.

Oleksin vist pidanud kirjutama Eesti Vabariigi valitsus või Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud. icon_lol.gif


Tegelikult on siin oma point olemas. Valimas saab käia juhul kui on valimised. Eestis valimisi ei ole, on vaid hääletamised. Kuna rahvas on orjaikkes nii kinni, et oma peaga mõelda ei julge, siis visatakse hääl parteidele hambusse, need teevad sellega mis tahavad ja lõpuks on nagu Tšernomõrdinil - tahtsime kõige paremat, välja kukkus nagu alati.
Kõik see ila valimiste poolt ja kellegi tegematajätmisest on järjekordne noore poliitlimukate järelkasvu püüe kasvõi "surnud hingede" najalt "hääli" juurde koguda. Siis poliitikutel hea pärast tänitada - ise te ju tahtsite seda ACTA-t. Ise te ju "valisite".

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2012 13:12:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega

protestihäälte koguja näide on indrek tarand.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2012 13:17:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega

protestihäälte koguja näide on indrek tarand.
Tema on eraldi lollikeste püüdja vaid. See pole mingi protest, sellega ei kõrvalda sa mitte ühtegi ebasobivat isikut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 13:30:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega

protestihäälte koguja näide on indrek tarand.


Sellise asja peale ei oska muud kosta kui - loll saab kirikus ka peksa. Ja asja eest saab.
Kui need protestihäälte andjad teaksid, mis asju nende häältega aetakse. Kas Eestis on tõesti 100k idiooti, kelle suurimateks muredeks eurotasandil on homodele lapsendamisõiguse andmine ning mustlaste tagakiusamine? Paistab nii.
Hakkaks ikka sellest otsast pihta, et kõigepealt kehtestaks valimised? Siis saab juba edasi vaadata, kas enamus eestlasi tegelikult ka nii lollid on, nagu praeguste hääletamiste varjust paistab icon_wink.gif

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2012 13:33:57 vasta tsitaadiga

bla, minu point oli selles, et hääleta kelleiganes poolt ja tekib kohe õigus kiunuda. kui hääletamise ajal ahjutaga istusid, pole ka edasine "meie vs. teie valitsus" adekvaatne.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2012 13:40:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
bla, minu point oli selles, et hääleta kelleiganes poolt ja tekib kohe õigus kiunuda. kui hääletamise ajal ahjutaga istusid, pole ka edasine "meie vs. teie valitsus" adekvaatne.
Mis kasu su omaette kiunumisest nurgas ahju taga on, midagi oleks vaja ikka hoopis muuta icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2012 13:42:35 vasta tsitaadiga

mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.07.2012 13:59:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina?
Ilmselt mul jääb üle oodata su barrikaade. Need on vähemalt tegutsemine, saab kaaluda kõrvaletulekut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.07.2012 17:18:15 vasta tsitaadiga

Ansip, Laar ja see Valdo... täiesti õudsad inimesed ja kuidas nii seebitasid rahvast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 20:02:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina?


Mina mõtlesin, et lihtsalt mingi noor broiler või muidu limukas kannuseid teenimas, aga see ju puhas bolševiku sõnavara. Ära ähvarda. 2007 proovisite ja kukkusite haledalt läbi. Kui järgmine kord proovite "barrikaadidele" minna ja politseist enam ei piisa, siis mis seal ikka. Sõbrad Kaitseliidust püssidega kaasa ja linna teid jahtima icon_biggrin.gif

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.07.2012 20:27:37 vasta tsitaadiga

Minu mõõt sai täis mõned riigikogu valimised tagasi. Siis oli teemaks presidendi otsevalimised. Enne valimisi lubas enamus erakondi presidendi otsevalimisi, pärast valimisi öeldi, et presidendi valimine on liiga keeruline asi, seda ei saa rahvale usaldada. Põhi mõtteliset öeldi, et valijad on lollid. Siis sai otsustataud, et ei lähe enne valima kui olen saanud valida presidenti või valimistel osaleb mõni uus erakond, mille eesotsas ei ole vand tuntud poliitikud.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 20:45:48 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Minu mõõt sai täis mõned riigikogu valimised tagasi. Siis oli teemaks presidendi otsevalimised. Enne valimisi lubas enamus erakondi presidendi otsevalimisi, pärast valimisi öeldi, et presidendi valimine on liiga keeruline asi, seda ei saa rahvale usaldada. Põhi mõtteliset öeldi, et valijad on lollid. Siis sai otsustataud, et ei lähe enne valima kui olen saanud valida presidenti või valimistel osaleb mõni uus erakond, mille eesotsas ei ole vand tuntud poliitikud.


Minul sai valimistest mõõt täis siis kui valimisseadust lugesin. Asjad loksusid kohe paika. Ainus mida valija oma häälega hetkel teeb, on toetada olemasolevat olukorda. Ainus. Ja kuna enamuses on ilma kriitilise meele ning analüütilise mõtlemiseta inimrämps, kes tasuta pastapliiatsi või käpikute eest on nõus oma hääle peldikusse viskama, siis polegi imestada, kui järgmised neli aastat on eesotsas taas punt, kes on valmis esimese piiri tagant kuuldud peeretuse peale püksid rebadele tõmbama ning pärast näitab näpuga valijate peale - ise tahtsite. Ise. Ja kõige kurvem, neil on osaliselt õigus.
Eesti hädade põhjus ei ole viletsad juhid. See on tagajärg. Põhjus on viletsad valijad, kes ei suuda isegi valimistel ning hääletamistel vahet teha. Kui asjale nimeks panna "valimised", siis ei pruugi nad seda ometi olla. On vast ainult debiilsete degenerantide jaoks, kes nimetusest kaugemale näha ei oska.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 20:50:41 vasta tsitaadiga

Valgustatud monarhiat vaja...
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 03.07.2012 21:07:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Valgustatud monarhiat vaja...


Kas on ilus tõsise probleemi üle ilkuda? Tegelikult ikka icon_lol.gif Ega nutt ka ei päästa.
Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ja kehtestada valimised hääletamiste asemele. Eriti hea oleks kehtestada avalikud valimised. Lihtsaim ja läbipaistvaim võimalus seada valitule otsene vastutus.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2012 23:13:46 vasta tsitaadiga

margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.07.2012 07:38:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju.
Kui laurx barrikaadi valmis saab, siis on väike võimalus, et hakkab huvitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 04.07.2012 09:28:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju.


Vale. Lihtsalt - vale. Määrav ei ole pukisolijate arvamus, määrav on nende arvamus, kes oma häältega seda pukki ikka ja jälle toetavad. Ja vot seda biomassi muutused ei huvita. Kahjuks on see biomass kaalult suurem kui mõtlevate inimeste hulk ühiskonnas.
Ja nagu siit lugeda on olnud, ei ole se barrikaadijutt muu kui lihtsalt ärplemine. Kah biomassi esindaja ei suuda probleemide olemusse süüvida, viskab aga valimistel hääle parteide peldikusse ja siis imestab, miks on asjad nii nagu on. Vahepeal käib mõttesälgatus barrikaadist, aga siis tulevad jälle valimised, kes annab pastaka, kes kondoomi. Selle hüve eest on paras neile otsustusõigus maha müüa - jälle neljaks aastaks tõdemus - tahtsime kõige paremat, välja kukkus nagu alati.
Ja muidugi see nõukaaega meenutav vaimustus - tehke minu häälega ja minu nimel ükskõik mida, kõigega nõus. Kes ei tee nagu mina, on loll, kole ja paha. Mõtlemisvõimetusest tekkinud degeneratsiooni agressiivse vormi ehe näide. Nagu Pavlik Morozovi ja Matrossovi ristsugutis.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 04.07.2012 12:12:09 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ......

Enne viimatisi riigikogu valimisi taheti seda teha (vähemalt mitmed osapooled olid hakkamist täis), kuid siis selgus et lihtsalt aega jäi väheks (valimised olid tõesti kohe peale tulemas juba).

Nüüd praegu, kui oleks just viimane aeg see teema taas üles võtta, et järgmisteks valmisteks tehtud jõuaks, nüüd ei kipu ega kõppu, ka mitte nende toonaste asjasthuvitatud osapoolte poolt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 04.07.2012 12:27:08 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
margus1000 kirjutas:
Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ......

Enne viimatisi riigikogu valimisi taheti seda teha (vähemalt mitmed osapooled olid hakkamist täis), kuid siis selgus et lihtsalt aega jäi väheks (valimised olid tõesti kohe peale tulemas juba).

Nüüd praegu, kui oleks just viimane aeg see teema taas üles võtta, et järgmisteks valmisteks tehtud jõuaks, nüüd ei kipu ega kõppu, ka mitte nende toonaste asjasthuvitatud osapoolte poolt...


Aga ütle nüüd ise, miks nad seda peaksid? Debiilne biomass on ilma selleta valmis parteidele blankovolituse kätte andma. Maagilisest sõnast "valimised" piisab, et eriti aktiivsed debiilikud veel näägutaksid - "kõik peavad seda tegema. Kõik. Muidu ei saa midagi öelda." See, et praeguse valimisseaduse juures ei ole mingeid valimisi ja asi saab jätkuda AINULT samamoodi, selle peale biomass ju ei mõtle, eriti aktiivsed debiilikud. Ja keegi praegusest ladvikust ei kipu seda ka muutma, rääkigu nad mida tahes, sest see on ainus võimalus oma positsiooni kindlustada ja karistamatult edasi lällata. Mis on ju ka õigustatud, kuna valijad lähevad nagu lambad kasti juurde, võtavad paberi kus on kirjas "kõigega nõus" ja koha annab nende paberite hulga alusel partei. Sisuliselt on valijale pähekusemine õigustatud, sest ega kohta ei anna valija vaid partei, seega vastutama peab partei ees, mitte selle lolli lamba ees, kes järjekordselt oma otsustusõiguse peldikusse viskas.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.07.2012 12:51:15 vasta tsitaadiga

Ärge siis tänast "hääletustantsu" boxing_smiley.gif maha magage... icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2012 13:13:18 vasta tsitaadiga

margus1000, kuidas seda valimiste või hääletamiste probleemi lahendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 04.07.2012 13:26:26 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
margus1000, kuidas seda valimiste või hääletamiste probleemi lahendada?


On väga positiivne, kui selline küsimus tekib. See on näide mõttetegevuse algest, aga vabandust. Kange isu on seda edasi arendada. Ole hea mees, võta veidi aega, loe läbi praegune valimisseadus, see ei ole pikk ning vasta oma küsimus siin ise ära. See ei ole tegelikult üldse raske aga väga, väga hariv. Kui hakkama saad, teen beer_yum.gif d välja ja see ei ole tühi lubadus.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.07.2012 14:03:23 vasta tsitaadiga

Edit: Pistab, et EL-i ACTA-vastased tegid oma töö ära ja tõid võidulipu enda armeele.... icon_smile.gif drinking.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Siiri Oviir: ACTA lõppvaatus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.