|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
02.07.2012 10:54:20
Siiri Oviir: ACTA lõppvaatus |
|
|
Juba mitu aastat tagatubades ette valmistatav rahvusvaheline leping tuli avalikuks 2008. aastal – see oli võltsimisvastane kaubandusleping ehk ACTA, nagu me nüüd temast räägime. ACTA ettevalmistamist alustasid USA ja Jaapan, hiljem liitusid sellega EL, Kanada, Šveits, Austraalia, Uus-Meremaa, Mehhiko, Maroko, Lõuna-Korea ja Singapur. Lepingu väljatöötamisse ei kaasatud kõiki sellest huvitatuid, nendega isegi ei konsulteeritud. Küll aga olid ettevalmistustega kursis suurkorporatsioonid. Selline käitumisviis tekitas kõrvalejäänutes ohutunnet, ja paistab, et õigustatult.
Loe edasi Postimehest.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
02.07.2012 11:37:19
|
|
|
| Ja Eesti oli sellega koheselt nõus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
02.07.2012 12:30:03
|
|
|
Eesti üldiselt mitte aga S. Oviir oli küll kahe käega poolt
Meenutuseks:
link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2012 12:41:53
|
|
|
Väikse ääremärkusena: Loo pealkiri on ka kergelt ebatäpne, kuna jutt käib ikkagi ainult Euroopa Liidu, kui ühtse terviku, osalemisest või mitteosalemisest ACTA-projektis.
------------------------------
See, mida teevad muud ACTA-riigid, kas võtavad ACTA maailmas vastu või mitte, selgub ikkagi alles aastal 2013.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juhan1000
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
02.07.2012 12:43:54
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
Eesti üldiselt mitte aga S. Oviir oli küll kahe käega poolt
Meenutuseks:
link |
See ei ole mitte nii. Seda sai muarust mingi aeg tagasi ka siin arutatud ja ka Indrek Tarand võttis selle hääletuse teemal sõna. Nimelt ei olnud see hääletus mitte "ACTA poolt või vastu" vaid midagi stiilis "ACTA muutmise poolt või vastu". Ehk T. Kelam oli nõus ACTA'ga sel kujul nagu ta on, teised mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2012 14:49:51
|
|
|
..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
02.07.2012 15:07:40
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud. |
No olemegi lollid seemnesöödikud järelikult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2012 17:25:55
|
|
|
| c20xe kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| ..ja kui nüüd ACTA`t siiski ei tule, on Herr Peaminister "tervet euroopat" lollideks vms. sõimanud. |
No olemegi lollid seemnesöödikud järelikult.  |
Tema suust ei tule juba viimased 4a midagi normaalset.
Kreeka laen pidi ka olema ülitulus investeering... eks sama teema ACTA-ga, et teatud sullid kõrval ütlesid, et see hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.07.2012 17:43:26
|
|
|
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.07.2012 17:59:42
|
|
|
..eks meid ole natuke " kinni makstud" ka vast. kolm generatsiooni olla tarvis, et ühiskonnas tekkinud muutused juurduks, 750 aastat suurt orjapõlve ei ole nii visad taanduma. alguses prooviti ajusid "sisse osta", see polnud väga jätkusuutlik.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 00:51:50
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist.  |
Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. Muide pärisorjus kaotati Eestis 1816 aastal. Kui pea kahesaja aastaga üks rahvas selga sirgu ajama ei õpi, siis vist lootusel selleks ja nullil on kahe peale üks paar aluspükse?
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
03.07.2012 08:05:44
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist.  |
Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. Muide pärisorjus kaotati Eestis 1816 aastal. Kui pea kahesaja aastaga üks rahvas selga sirgu ajama ei õpi, siis vist lootusel selleks ja nullil on kahe peale üks paar aluspükse? |
Ja palju sellest 200 aastast meil võõra valitsemise all möödunud on ? Ka teisel üritusel alles noorukiiga käes. Inimpõlv on seni vaid unistuseks jäänud. Vihjeks : samad valitsejad kes enne koogutasid ja kiitsid takka moskva poole , teevad seda sama nüüd brüsseli poole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.07.2012 12:52:38
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist.  |
Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. |
Oleksin vist pidanud kirjutama Eesti Vabariigi valitsus või Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2012 12:56:23
|
|
|
| tsitaat: |
Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.
|
ja mis siis säutsuda? sinu poolne on tegemata. viimased korrad on kogu valimine eriti lihtsakt tehtud - kaart lugerisse ja valmis, kasvõi protestihääl.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.07.2012 13:05:08
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.
|
ja mis siis säutsuda? sinu poolne on tegemata. viimased korrad on kogu valimine eriti lihtsakt tehtud - kaart lugerisse ja valmis, kasvõi protestihääl. |
Hmmmmm, kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega Miks sellest laiemalt kuskil juttu pole Ja mitu protestihäält on tarvis, et mõni praegune "poliitik" saaks võimaluse poliitikale hüvasti öelda ja tööinimeseks või "geoloogiks"(kuna ta tööd teha ei oska) hakata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 13:08:04
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| margus1000 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Üldiselt tundub, kui midagi tuleb Euroopa Liidust või USAst, siis on meie valitsus kohe poolt. Täiesti süvenemata, millega tegemist.  |
Huvitav, kuskohast see valitsus on tekkinud siia? Kas ehk sõna "meie" oli vihjeks antud. |
Oleksin vist pidanud kirjutama Eesti Vabariigi valitsus või Teie valitsus, sest mina pole juba aastaid vlimas käinud.  |
Tegelikult on siin oma point olemas. Valimas saab käia juhul kui on valimised. Eestis valimisi ei ole, on vaid hääletamised. Kuna rahvas on orjaikkes nii kinni, et oma peaga mõelda ei julge, siis visatakse hääl parteidele hambusse, need teevad sellega mis tahavad ja lõpuks on nagu Tšernomõrdinil - tahtsime kõige paremat, välja kukkus nagu alati.
Kõik see ila valimiste poolt ja kellegi tegematajätmisest on järjekordne noore poliitlimukate järelkasvu püüe kasvõi "surnud hingede" najalt "hääli" juurde koguda. Siis poliitikutel hea pärast tänitada - ise te ju tahtsite seda ACTA-t. Ise te ju "valisite".
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2012 13:12:51
|
|
|
| tsitaat: |
kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega
|
protestihäälte koguja näide on indrek tarand.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.07.2012 13:17:27
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega
|
protestihäälte koguja näide on indrek tarand. |
Tema on eraldi lollikeste püüdja vaid. See pole mingi protest, sellega ei kõrvalda sa mitte ühtegi ebasobivat isikut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 13:30:12
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
kas valimisseadust on täiendatud protestihääle andmise võimalusega
|
protestihäälte koguja näide on indrek tarand. |
Sellise asja peale ei oska muud kosta kui - loll saab kirikus ka peksa. Ja asja eest saab.
Kui need protestihäälte andjad teaksid, mis asju nende häältega aetakse. Kas Eestis on tõesti 100k idiooti, kelle suurimateks muredeks eurotasandil on homodele lapsendamisõiguse andmine ning mustlaste tagakiusamine? Paistab nii.
Hakkaks ikka sellest otsast pihta, et kõigepealt kehtestaks valimised? Siis saab juba edasi vaadata, kas enamus eestlasi tegelikult ka nii lollid on, nagu praeguste hääletamiste varjust paistab
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2012 13:33:57
|
|
|
bla, minu point oli selles, et hääleta kelleiganes poolt ja tekib kohe õigus kiunuda. kui hääletamise ajal ahjutaga istusid, pole ka edasine "meie vs. teie valitsus" adekvaatne.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.07.2012 13:40:02
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| bla, minu point oli selles, et hääleta kelleiganes poolt ja tekib kohe õigus kiunuda. kui hääletamise ajal ahjutaga istusid, pole ka edasine "meie vs. teie valitsus" adekvaatne. |
Mis kasu su omaette kiunumisest nurgas ahju taga on, midagi oleks vaja ikka hoopis muuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.07.2012 13:42:35
|
|
|
mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.07.2012 13:59:01
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina? |
Ilmselt mul jääb üle oodata su barrikaade. Need on vähemalt tegutsemine, saab kaaluda kõrvaletulekut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.07.2012 17:18:15
|
|
|
| Ansip, Laar ja see Valdo... täiesti õudsad inimesed ja kuidas nii seebitasid rahvast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 20:02:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mina käin valimas. kui see ei aita enam, lähen barrikaadidele. aga sina? |
Mina mõtlesin, et lihtsalt mingi noor broiler või muidu limukas kannuseid teenimas, aga see ju puhas bolševiku sõnavara. Ära ähvarda. 2007 proovisite ja kukkusite haledalt läbi. Kui järgmine kord proovite "barrikaadidele" minna ja politseist enam ei piisa, siis mis seal ikka. Sõbrad Kaitseliidust püssidega kaasa ja linna teid jahtima
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.07.2012 20:27:37
|
|
|
Minu mõõt sai täis mõned riigikogu valimised tagasi. Siis oli teemaks presidendi otsevalimised. Enne valimisi lubas enamus erakondi presidendi otsevalimisi, pärast valimisi öeldi, et presidendi valimine on liiga keeruline asi, seda ei saa rahvale usaldada. Põhi mõtteliset öeldi, et valijad on lollid. Siis sai otsustataud, et ei lähe enne valima kui olen saanud valida presidenti või valimistel osaleb mõni uus erakond, mille eesotsas ei ole vand tuntud poliitikud.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 20:45:48
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Minu mõõt sai täis mõned riigikogu valimised tagasi. Siis oli teemaks presidendi otsevalimised. Enne valimisi lubas enamus erakondi presidendi otsevalimisi, pärast valimisi öeldi, et presidendi valimine on liiga keeruline asi, seda ei saa rahvale usaldada. Põhi mõtteliset öeldi, et valijad on lollid. Siis sai otsustataud, et ei lähe enne valima kui olen saanud valida presidenti või valimistel osaleb mõni uus erakond, mille eesotsas ei ole vand tuntud poliitikud. |
Minul sai valimistest mõõt täis siis kui valimisseadust lugesin. Asjad loksusid kohe paika. Ainus mida valija oma häälega hetkel teeb, on toetada olemasolevat olukorda. Ainus. Ja kuna enamuses on ilma kriitilise meele ning analüütilise mõtlemiseta inimrämps, kes tasuta pastapliiatsi või käpikute eest on nõus oma hääle peldikusse viskama, siis polegi imestada, kui järgmised neli aastat on eesotsas taas punt, kes on valmis esimese piiri tagant kuuldud peeretuse peale püksid rebadele tõmbama ning pärast näitab näpuga valijate peale - ise tahtsite. Ise. Ja kõige kurvem, neil on osaliselt õigus.
Eesti hädade põhjus ei ole viletsad juhid. See on tagajärg. Põhjus on viletsad valijad, kes ei suuda isegi valimistel ning hääletamistel vahet teha. Kui asjale nimeks panna "valimised", siis ei pruugi nad seda ometi olla. On vast ainult debiilsete degenerantide jaoks, kes nimetusest kaugemale näha ei oska.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
03.07.2012 21:07:36
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Valgustatud monarhiat vaja... |
Kas on ilus tõsise probleemi üle ilkuda? Tegelikult ikka Ega nutt ka ei päästa.
Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ja kehtestada valimised hääletamiste asemele. Eriti hea oleks kehtestada avalikud valimised. Lihtsaim ja läbipaistvaim võimalus seada valitule otsene vastutus.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.07.2012 23:13:46
|
|
|
| margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.07.2012 07:38:09
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju. |
Kui laurx barrikaadi valmis saab, siis on väike võimalus, et hakkab huvitama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
04.07.2012 09:28:37
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| margus1000, lahendus võib ju olla, aga kedagi pukis olevat ei huvita selle muutmine ju. |
Vale. Lihtsalt - vale. Määrav ei ole pukisolijate arvamus, määrav on nende arvamus, kes oma häältega seda pukki ikka ja jälle toetavad. Ja vot seda biomassi muutused ei huvita. Kahjuks on see biomass kaalult suurem kui mõtlevate inimeste hulk ühiskonnas.
Ja nagu siit lugeda on olnud, ei ole se barrikaadijutt muu kui lihtsalt ärplemine. Kah biomassi esindaja ei suuda probleemide olemusse süüvida, viskab aga valimistel hääle parteide peldikusse ja siis imestab, miks on asjad nii nagu on. Vahepeal käib mõttesälgatus barrikaadist, aga siis tulevad jälle valimised, kes annab pastaka, kes kondoomi. Selle hüve eest on paras neile otsustusõigus maha müüa - jälle neljaks aastaks tõdemus - tahtsime kõige paremat, välja kukkus nagu alati.
Ja muidugi see nõukaaega meenutav vaimustus - tehke minu häälega ja minu nimel ükskõik mida, kõigega nõus. Kes ei tee nagu mina, on loll, kole ja paha. Mõtlemisvõimetusest tekkinud degeneratsiooni agressiivse vormi ehe näide. Nagu Pavlik Morozovi ja Matrossovi ristsugutis.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.07.2012 12:12:09
|
|
|
| margus1000 kirjutas: |
| Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ...... |
Enne viimatisi riigikogu valimisi taheti seda teha (vähemalt mitmed osapooled olid hakkamist täis), kuid siis selgus et lihtsalt aega jäi väheks (valimised olid tõesti kohe peale tulemas juba).
Nüüd praegu, kui oleks just viimane aeg see teema taas üles võtta, et järgmisteks valmisteks tehtud jõuaks, nüüd ei kipu ega kõppu, ka mitte nende toonaste asjasthuvitatud osapoolte poolt...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
04.07.2012 12:27:08
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| margus1000 kirjutas: |
| Samas lahendus on ju lihtne. Muuta valimisseadust ...... |
Enne viimatisi riigikogu valimisi taheti seda teha (vähemalt mitmed osapooled olid hakkamist täis), kuid siis selgus et lihtsalt aega jäi väheks (valimised olid tõesti kohe peale tulemas juba).
Nüüd praegu, kui oleks just viimane aeg see teema taas üles võtta, et järgmisteks valmisteks tehtud jõuaks, nüüd ei kipu ega kõppu, ka mitte nende toonaste asjasthuvitatud osapoolte poolt... |
Aga ütle nüüd ise, miks nad seda peaksid? Debiilne biomass on ilma selleta valmis parteidele blankovolituse kätte andma. Maagilisest sõnast "valimised" piisab, et eriti aktiivsed debiilikud veel näägutaksid - "kõik peavad seda tegema. Kõik. Muidu ei saa midagi öelda." See, et praeguse valimisseaduse juures ei ole mingeid valimisi ja asi saab jätkuda AINULT samamoodi, selle peale biomass ju ei mõtle, eriti aktiivsed debiilikud. Ja keegi praegusest ladvikust ei kipu seda ka muutma, rääkigu nad mida tahes, sest see on ainus võimalus oma positsiooni kindlustada ja karistamatult edasi lällata. Mis on ju ka õigustatud, kuna valijad lähevad nagu lambad kasti juurde, võtavad paberi kus on kirjas "kõigega nõus" ja koha annab nende paberite hulga alusel partei. Sisuliselt on valijale pähekusemine õigustatud, sest ega kohta ei anna valija vaid partei, seega vastutama peab partei ees, mitte selle lolli lamba ees, kes järjekordselt oma otsustusõiguse peldikusse viskas.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.07.2012 12:51:15
|
|
|
Ärge siis tänast "hääletustantsu" maha magage...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
04.07.2012 13:13:18
|
|
|
| margus1000, kuidas seda valimiste või hääletamiste probleemi lahendada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
04.07.2012 13:26:26
|
|
|
| Karlsson kirjutas: |
| margus1000, kuidas seda valimiste või hääletamiste probleemi lahendada? |
On väga positiivne, kui selline küsimus tekib. See on näide mõttetegevuse algest, aga vabandust. Kange isu on seda edasi arendada. Ole hea mees, võta veidi aega, loe läbi praegune valimisseadus, see ei ole pikk ning vasta oma küsimus siin ise ära. See ei ole tegelikult üldse raske aga väga, väga hariv. Kui hakkama saad, teen d välja ja see ei ole tühi lubadus.
_________________ God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.07.2012 14:03:23
|
|
|
Edit: Pistab, et EL-i ACTA-vastased tegid oma töö ära ja tõid võidulipu enda armeele....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|