Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolcen: Lords of Mayhem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.02.2020 12:43:00 vasta tsitaadiga

Ma siin ikka mängin.. sain just story läbi ühe karakteriga, paar tk veel olemas. Hetkel proovin Gunslingerit ja tundub päris hästi toimima.
Esmamuljed on VÄGA head vs ALPHA test demo vms mida ma mingi 5.a tagasi proovisin icon_lol.gif aga kui võrrelda teiste aRPG-dega siis kohutav bugfest.

Kuskil 20% tervest Passive Tree main punktidest ei tööta, list siin: https://www.reddit.com/r/Wolcen/comments/f5plgd/can_we_make_a_list_of_broken_skillspassives/

Gameplay ise on fun ja täitsa väärt oma raha kui aRPG himuline oled. Väga lootusrikas lihtsalt hetkel megakatkine mäng.
Tundub, et rahavoog sai otsa ja sellest ka kiire release, et mingi raha tagasi teha.. näis kas mäng lihtsalt dumpitakse nüüd või ollakse mõistlikud ja tehakse mingi microtransactioni süsteem, et elu sees hoida.. one time purchase tänapäeval on nael kirstu mängudele millel pole nn lõppu.

Ehk siis ootan seasoneid\liigasi.. uut contenti, skille jms pidevalt lisaks kõikidele bugfixidele.

Ahjaa voiceacting ja cinematicud olid nii katki, et nutt tuli peale.. no püha müristus, sellist sitast voice actingut polegi vist elus varem näinud.. suvaline jorss kuskilt siberist oleks ka paremini peale lugenud mängule.
Animatsioonid täiesti katkised cinematicutes ka. Piinlik icon_biggrin.gif sest neid asju oleks ühe õhtuga viisakaks võinud teha.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2020 14:51:09 vasta tsitaadiga

Kickstarteris sai 5a tagasi mängu kätte 15€ eest. Selle raha eest tundub väga kõva mäng olevat. Praegune täishind (35€) on muidugi küsitav, arvestades Grim Dawni ja teiste konkurentide hindu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2020 19:51:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Vääga huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 21.02.2020 23:21:07 vasta tsitaadiga

patchitud juba see gem exploit
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 22.02.2020 19:54:23 vasta tsitaadiga

See on ilus, üllatavalt halb mäng.
Kahju lõpptootest, ma ei suuda kuidagi üle graafika tuua kõvemat aspekti välja võrdluses PoE ja Grim Dawniga... Midagi haiglaselt halba on isiklikult minu jaoks selles sihtimise süsteemis ja kogu combatis kokku.

Havoc Orb ja willpower dumpid panin combosse ja sõeluda vaja üsna palju nuppe ja kentsakas tants will/rage vahel. Bleeding Edge ei taha tuua sisse, las 90% laseb tolega icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.02.2020 11:51:29 vasta tsitaadiga

eks ta lonkab jah mitut jalga.

põhimõte on kõik ok, natuke arhitekti-visooni jääb vajaka. klopsiti siin seal midagi kokku, aga pärist hästi pole tulnud ja palju on täitsa tühja jäetud.

ma siin vaikselt soolo-gringin, aga no on päris pikk protsess. praegu kuskil lvl135 juures (ise level 74 vist), see ühe leveli kaupa upitamine on paras tüütus. julgelt oleks võinud skaleerimise kiiremaks ja leveleid vähemaks teha. no ei ole suhtkoht vahet 110 vs 120 vs 130.

icon_redface.gif muidu tunnistan küll, et BE on OP ja ma seda ka kasutan. Aga sama OP on mu 100chance/75% eff block koos kõrge AR-iga. lvl ~130-e juures tangin absoluutselt kõike. ükskord jäin siin kuskile kaljunuki taha kinni (lollakad elevandid ja nende knockback) ja lootsin, et lastakse maha, ei lasknud mäng mind välja hüpata sealt. üle minut aega pidi vibumeeste armee mind laskma, et mul elud nulli läheksid ja saaks uuesti alustada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.02.2020 20:52:36 vasta tsitaadiga

No ma otsustasin, et BE ei näpi ja lasen... Ja tegelikult edasi mängimise motti eriti pole, kuna NII halb on mäng (olles lasnud 1000+ h Grim Dawn/PoExile) võrreldes taustaga. Pooled skillnoded ei toimi, osa toimib valesti jne jne...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.02.2020 05:03:17 vasta tsitaadiga

Multiplayer on suht nutune aga singlplayer poolel on potentsiaali kui modijatele see mäng meeldib.
Kui kellelgi huvi on , siis võib ka ise hagu anda ja kogu skilli puu ümber teha

https://www.nexusmods.com/wolcenlordsofmayhem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2020 19:15:58 vasta tsitaadiga

Njah https://wolcengame.com/forum/announcements/patch-notes/1050-patch-notes/ bleeding edge nerfiti nii ära, et samahästi oleks võinud selle skilli üldse eemaldada, okei oli fun mäng kuniks kestis icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolcen: Lords of Mayhem mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.