Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolcen: Lords of Mayhem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 06:53:16 Wolcen: Lords of Mayhem vasta tsitaadiga

Solo and Multiplayer support
Free character developement - no class limitation
Featuring the powerful Kythera AI system
Large amount of weapons, armors and magic effects
Advanced craft system - build your own weapons and armors
Cook your own potions
Build your own house and showcase your gears
Mature story and quests
Discover mysteries of Umbra universe and develop amazing new powers!
And much more exclusive content to reveal soon

http://umbragame.com/home/
Uus Diablo like game on tulemas ja näeb väga hea välja thumbs_up.gif
kickstarter kah nüüd üleval, julgelt küsivad 225k, paistab et tuleb täis kah
https://www.kickstarter.com/projects/1062682568/umbra
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 12:47:55 vasta tsitaadiga

paistab huvitav.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2016 23:16:28 Wolcen Lords of Mayhem vasta tsitaadiga

12 päeva veel aega ja poistel raha koos thumbs_up.gif
kickstarter läbi ja korjati kokku 406,979 , algne plaan oli saada 225k
https://www.kickstarter.com/projects/1062682568/umbra/posts/1263320
tulemas on midagi tõeliselt ägedat, endless dungeon, open world, miskit Diablo bounty sarnast jne, cant wait thumbs_up.gif

Mängu uueks nimeks Wolcen Lords of Mayhem, early access saadaval

Hi everyone !
In today’s devblog, we’ll be giving you a sneak peak at the current state of the housing system.
You may remember the housing from our kickstarter video. Needless to say we’ve made huge progress since then but the core stayed the same : offering you the possibility to build your very own home, from the floor and walls to the furnitures.
Your house is also a place where you’ll be able to rest, store items, put the legendary armors and weapons you are not using on display using arms rack and much more !
Once you’ve purchased the land, you’ll have to lay down the foundations of you home by placing some floor and walls chosen from a wide range of options : stone, wood, marble...
[...]
We are very close to having a first playable version of the housing for you guys and we can’t wait to see your creations!
Stay tuned, as we are working on a huge, game-changing update that will transform the way the game is played. This is something that we have been teasing for a while, and is almost ready to be released. See you on the forums!

https://www.kickstarter.com/projects/wolcenstudio/umbra/posts/1681978
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 02:25:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 18:42:30 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga vaikne siin teemas. Kas on mõni tõsisem mängija siin ka?
Alles avastin selle mängu. Steamis tundub asi olevat väga positiivne.
Midagi POE ja Diablo sarnast.
http://store.steampowered.com/app/424370

Ei tea kas ei saa asjale pihta või ongi praegu ainult offline võimalik?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 27.09.2016 08:10:30 vasta tsitaadiga

Projekt tundub iseenesest huvitav. Video põhjal tundus mäng sarnane, liiga sarnane eelmistele mängudele st. D2/D3, PoE. Aga kuna originaalsus väga ei müü praegustel aegadel siis nad vist väga ei proovigi midagi originaalsemat teha.
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 21:48:05 vasta tsitaadiga

Tänane dev blog näitab lähemalt uut skill tree'd, mis tundub ikka väga lahe ja huvitav tulevat. Üsna omapärane ja originaalne, ei ole varem kusagil midagi sellist kohanud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 29.09.2016 22:12:04 vasta tsitaadiga

Path of Exile's täitsa olemas peaaegu selline, ja kõigepealt oli see skilltree Final Fantasy's (7 äkki?)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 22:25:49 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Path of Exile's täitsa olemas peaaegu selline, ja kõigepealt oli see skilltree Final Fantasy's (7 äkki?)

Selline, et keerutad ja saad niimoodi sekunditega buildi täiesti muuta? Sellist pole näinud. PoE's oli jah muidu selline palju valikud ja palju erinevaid builde, kuid seal oled siiski suhteliselt fikseeritud, kui just resetti ei toimu või kõvasti raha ei kuluta. FF7 kohta ei tea, ei ole kokku puutunud.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 23:38:10 vasta tsitaadiga

deFt, No see mis tulemas on ikka väga uudse kontseptsiooniga. Ei ole PoE moodi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 11:36:22 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
deFt, No see mis tulemas on ikka väga uudse kontseptsiooniga. Ei ole PoE moodi.

Streamides nähtust lähtudes meenutab varasaemaid hacknslash mänge. Mis uudseks teeb?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:13:25 vasta tsitaadiga

Ta vist mõtleb seda skill treed, see keerutamine on küll miskit uudset
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 24.06.2019 22:30:45 vasta tsitaadiga

Kahe päeva pärast (26.06) peaks siis act 1. full content ilmuma.
Video kah: https://www.youtube.com/watch?v=Odp3naUGt4U

Huvitav, mida nad kõik need aastad venitanud on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2019 08:21:18 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi
https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/1612773506883501000

Peaks ilmuma jaanuaris 2020, kaua tehtud kaunikene? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 02.09.2019 12:57:56 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Lõpuks ometi
https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/1612773506883501000

Peaks ilmuma jaanuaris 2020, kaua tehtud kaunikene? icon_biggrin.gif


Pigem kõvasti nülgitud. Algsest kontseptsioonist pole alles suurt midagi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2019 13:32:21 vasta tsitaadiga

Olen jälginud 3 aastat selle mängu käekäiku ja seal ikka piisavat muutusi olnud, et pigem juba ootan 2020 alguse ära ja siis vaatan kas on ostu väärt või ei, enne ei hakka üldse proovima.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2020 15:05:52 vasta tsitaadiga

13 veebruar on siis relase, hetkel Steamis 30 euri, uued skillid, endgame, 3 acti jne Mina olen valmis, icon_biggrin.gif töölt peaks vist puhkuse selleks ajaks sebima

https://store.steampowered.com/app/424370/Wolcen_Lords_of_Mayhem/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2020 15:32:34 vasta tsitaadiga

Võtab ligi, offline võimekus olemas asjal thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 08.02.2020 17:11:43 vasta tsitaadiga

offline infoks, et offline ja online on täisa eraldi gamemoded ja chare ega manti omavahel vahetada ei saa. ma ostsin selle päris hulga aega tagasi, kui see veel väga varajates kingades käis ja unustasin täitsa ära. nüüd võtsin korraks kätte ja tegin Act1 ära, aga enamat praegu ei jõudnud.
kui online läheb, siis rerollin, teen endale korraliku turretimanaja.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2020 18:12:06 vasta tsitaadiga

Jälgin.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 17:53:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nonii, poisid ja tüdrukud, kell 19:00 peaks mäng lahti minema hevi.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 13:30:23 vasta tsitaadiga

kuradi joke ikka selle mänguga serverid maas rohkem kui 36h juba...
korraliku käki keerasid ikka kokku...
mäng ise muidugi väga väga hea lihtsalt kurb on vaadata kuidas release ajal müüakse sulle täiesti katkine mäng
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 18:38:29 vasta tsitaadiga

Kurb on jah, offline õnneks töötab, vähemalt mäng on hea, loodame parimat
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 19:04:09 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Kurb on jah, offline õnneks töötab, vähemalt mäng on hea, loodame parimat


njah lükati veel edasi ilmselt on nädal aega maas.
kuna nad üritavad parandada gold dupe magic find exploiti
lihtsalt veider on et wipe ei tee kuna osadel on biljonites raha tänu exploidile...
lisaks on passive trees vessel kui selle võtad saad 100k HP per sekund:D
ja need kõik asjad on avastatud nii väikse ajaga...
ilmselt läheb mitu kuud ennem kui need asjad fixed.
muidugi ennast väga ei koti mängime nagunii sõpradega koos ja randomitega lammutama koos ei hakka neil nagunii häked characterid juba.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 15:05:51 vasta tsitaadiga

Serverid jälle üleval, hevi.gif

Keegi veel mängib? Võiks vahel koos lasta, steami kasutaja on thargun
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 12:43:00 vasta tsitaadiga

Ma siin ikka mängin.. sain just story läbi ühe karakteriga, paar tk veel olemas. Hetkel proovin Gunslingerit ja tundub päris hästi toimima.
Esmamuljed on VÄGA head vs ALPHA test demo vms mida ma mingi 5.a tagasi proovisin icon_lol.gif aga kui võrrelda teiste aRPG-dega siis kohutav bugfest.

Kuskil 20% tervest Passive Tree main punktidest ei tööta, list siin: https://www.reddit.com/r/Wolcen/comments/f5plgd/can_we_make_a_list_of_broken_skillspassives/

Gameplay ise on fun ja täitsa väärt oma raha kui aRPG himuline oled. Väga lootusrikas lihtsalt hetkel megakatkine mäng.
Tundub, et rahavoog sai otsa ja sellest ka kiire release, et mingi raha tagasi teha.. näis kas mäng lihtsalt dumpitakse nüüd või ollakse mõistlikud ja tehakse mingi microtransactioni süsteem, et elu sees hoida.. one time purchase tänapäeval on nael kirstu mängudele millel pole nn lõppu.

Ehk siis ootan seasoneid\liigasi.. uut contenti, skille jms pidevalt lisaks kõikidele bugfixidele.

Ahjaa voiceacting ja cinematicud olid nii katki, et nutt tuli peale.. no püha müristus, sellist sitast voice actingut polegi vist elus varem näinud.. suvaline jorss kuskilt siberist oleks ka paremini peale lugenud mängule.
Animatsioonid täiesti katkised cinematicutes ka. Piinlik icon_biggrin.gif sest neid asju oleks ühe õhtuga viisakaks võinud teha.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 14:51:09 vasta tsitaadiga

Kickstarteris sai 5a tagasi mängu kätte 15€ eest. Selle raha eest tundub väga kõva mäng olevat. Praegune täishind (35€) on muidugi küsitav, arvestades Grim Dawni ja teiste konkurentide hindu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 19:51:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Vääga huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 21.02.2020 23:21:07 vasta tsitaadiga

patchitud juba see gem exploit
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2020 19:54:23 vasta tsitaadiga

See on ilus, üllatavalt halb mäng.
Kahju lõpptootest, ma ei suuda kuidagi üle graafika tuua kõvemat aspekti välja võrdluses PoE ja Grim Dawniga... Midagi haiglaselt halba on isiklikult minu jaoks selles sihtimise süsteemis ja kogu combatis kokku.

Havoc Orb ja willpower dumpid panin combosse ja sõeluda vaja üsna palju nuppe ja kentsakas tants will/rage vahel. Bleeding Edge ei taha tuua sisse, las 90% laseb tolega icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 23.02.2020 11:51:29 vasta tsitaadiga

eks ta lonkab jah mitut jalga.

põhimõte on kõik ok, natuke arhitekti-visooni jääb vajaka. klopsiti siin seal midagi kokku, aga pärist hästi pole tulnud ja palju on täitsa tühja jäetud.

ma siin vaikselt soolo-gringin, aga no on päris pikk protsess. praegu kuskil lvl135 juures (ise level 74 vist), see ühe leveli kaupa upitamine on paras tüütus. julgelt oleks võinud skaleerimise kiiremaks ja leveleid vähemaks teha. no ei ole suhtkoht vahet 110 vs 120 vs 130.

icon_redface.gif muidu tunnistan küll, et BE on OP ja ma seda ka kasutan. Aga sama OP on mu 100chance/75% eff block koos kõrge AR-iga. lvl ~130-e juures tangin absoluutselt kõike. ükskord jäin siin kuskile kaljunuki taha kinni (lollakad elevandid ja nende knockback) ja lootsin, et lastakse maha, ei lasknud mäng mind välja hüpata sealt. üle minut aega pidi vibumeeste armee mind laskma, et mul elud nulli läheksid ja saaks uuesti alustada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2020 20:52:36 vasta tsitaadiga

No ma otsustasin, et BE ei näpi ja lasen... Ja tegelikult edasi mängimise motti eriti pole, kuna NII halb on mäng (olles lasnud 1000+ h Grim Dawn/PoExile) võrreldes taustaga. Pooled skillnoded ei toimi, osa toimib valesti jne jne...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 24.02.2020 05:03:17 vasta tsitaadiga

Multiplayer on suht nutune aga singlplayer poolel on potentsiaali kui modijatele see mäng meeldib.
Kui kellelgi huvi on , siis võib ka ise hagu anda ja kogu skilli puu ümber teha

https://www.nexusmods.com/wolcenlordsofmayhem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 19:15:58 vasta tsitaadiga

Njah https://wolcengame.com/forum/announcements/patch-notes/1050-patch-notes/ bleeding edge nerfiti nii ära, et samahästi oleks võinud selle skilli üldse eemaldada, okei oli fun mäng kuniks kestis icon_cry.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolcen: Lords of Mayhem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.