Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Ordi Enduro 5290BF/Compal FL90 ei võta pilti ette märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 11.08.2011 17:11:33 Ordi Enduro 5290BF/Compal FL90 ei võta pilti ette vasta tsitaadiga

Tere.

Probleem järgmine. Tava kasutamise peal kadus pilt ära. Ekraan täiesti must, taustavalgustus ka ei tööta.
Välise monitoriga ka ei tööta.
Videokaardiks oli kurikuulus 8600m gt 51MB. Mõtlesin, et viga kaardis ja ostsin asemele HD 3650 256MB versiooni.
Sümptomid ikka samad. Panen arvuti käima, pilti ei ole, aga üles bootib ja logib ka windowsisse sisse.

Lugesin HD3650 kohta, et mõnel on vaja ka vbios ja arvuti bios update'i, et pilti ette saada.
Või on vigane emaplaat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010




sõnum 11.08.2011 22:26:00 vasta tsitaadiga

kas välise monitoriga oled proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 12.08.2011 19:09:02 vasta tsitaadiga

jep...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005




sõnum 13.08.2011 14:39:04 vasta tsitaadiga

sul lihtsalt see ati kaart ei sobi sinna, see ei lähe compalis tööle ja vana video õhtal.
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010




sõnum 13.08.2011 14:46:49 vasta tsitaadiga

Laena kelleltki mõnda teist kaarti, vaata kas sellega saab pildi ette.
Kui pildi ette saad, otsi kuskilt netist unlockitud BIOS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 15.08.2011 21:25:58 vasta tsitaadiga

Kes see keegi on kellelt laenata? icon_rolleyes.gif
Panin kuulutuse ka üles. Loodan, et keegi saab aidata. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 21:28:40 vasta tsitaadiga

Selline asi et...jahutuse ja videokaardi vahele isoleeriks midagi ikka panid? Ise vahetasin ka, aga väga ei tahtnud sobida. Esiteks pead jahutust lihvima/viilima ja siis veel ära isoleerima. Ma sain edukalt selle paberiga tehtud.

Täpselt ei oska seletada, mida mõtlen, aga seal mingi rauajupike on, mille vahele pidin selle panema...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 16.08.2011 22:28:38 vasta tsitaadiga

ati kaart ise peaks suht ilusti töötama jah.
mul endal viskas fl90 8600gt just tsipa aega tagasi lühisesse, ja ei lähe ühtegi ledi/häält/ekraan tööle, ehk lihtsalt ei juhtu midagi.
et samas jah kontrolli, mida boss mainis, ning kui see ei aita, siis võib ka mobo läbi olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 19.08.2011 23:22:53 vasta tsitaadiga

Mul kõik tuled värgid töötavad ja sisse logib ka, aga pilti ei ole. Vaatasin videokaardi ja jahutuse ka üle, aga midagi kuskil vastas ei ole. Istub 1:1-le nagu 8600m gt.
Kuulutusest ka siiani kasu pole olnud. Osta nagu suurema hinna eest ei tahaks, kui on võimalus, et hoopis emaplaat kutu on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2011 00:44:58 vasta tsitaadiga

Emaplaat oleks, siis ta ei logiks sisse. Ma räägin, mul oli sama jama. Jahutuse kinnituse ning videokaardi vahele pidin paberi isoleerima panema, et lühis kaoks. Pärast seda oli korras.

Mis üldse vahetamiseks täpselt tegid? Ta ei tohiks sobida sinna füüsiliselt nii, et midagi ei modifitseeri.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 20.08.2011 10:48:51 vasta tsitaadiga

Jahutuse kinnituse ja kaardi vahele panin nüüd paberi. Lihvisin natuke ka jahutust, sest ei istunud päris hästi ikka. Vaatasin kõik ilusasti läbi, et kuskil mingit lühise võimalust ei oleks. Ikka ei tööta. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 20.08.2011 11:35:45 vasta tsitaadiga

iseenesest ma võin näiteks enda läpaka peal proovida, kui mul toimib, siis vähemalt kaart oleks korras, nagunii ma hetkel üritan just disassemblida enda oma, et enda gpu kätte saada icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 25.08.2011 18:31:15 vasta tsitaadiga

Anna parem enda läpaka 8600m gt mulle proovimiseks, siis ei pea sa enda jahutust lihvima hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2011 19:14:50 vasta tsitaadiga

Sellel pole vast mõtet, sest tal on kindel, et videokaart läbi, sul aga pole kindel..
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 25.08.2011 21:06:31 vasta tsitaadiga

Mhm, mul on kindlasti gpu mitte emaplaat icon_razz.gif. Aga krt, mul on 2 kruvi, mida ma ära ei saa, kuna aastaid tagasi kunagi sai ristid "ära lõhutud", suht pro icon_sad.gif.
Ning sa võid oma 8600 kaardi anda siis, peaks täpselt sobima ilma modimiseta, kui ma läptopi lahti kunagi saan muidugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 29.08.2011 11:10:47 vasta tsitaadiga

8600 enam alles ei ole, aga ma võin sulle 3650 koos jahutusega anda proovimiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 11:42:29 vasta tsitaadiga

Kas asi mäludes ei saa olla? Enda läpparil oli see probleem et panid arvuti tööle, aga pilti samuti polnud. Garantiis öeldi et mälud olid vigased, vahetati ära ning kõik sellest ajast ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 29.08.2011 15:30:00 vasta tsitaadiga

No, kui koos jahutusega, ei peaks küll midagi muutma, aga jah, pole kruvisi veel lahti ikka saanud, kardan veel rohkem ära ka lõhkuda krt icon_sad.gif.

Ning muidugi võib asi ka milleskis muus olla, aga seda ei tea kunagi, enne proovimist, ning oleneb ka sümptomitest muidugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 29.08.2011 22:02:09 vasta tsitaadiga

Krt nagu tellitud see teema siin icon_biggrin.gif
Täna mu 4 aastat teeninud samal mudelil sama häda. Aga sisse logis ühe korra, pärast seda enam ei logi ka. Kõvaketta tuli alguses vilgub ja siis vaikus. Emaplaat siis ise vast kutu jah? Näpuga vastas hoides pole tunda ka, et vint töötaks.
Ja kas sellel tõesti saab videokaardi kätte. Mulle tundub, et see joodetud korralikult kinni emaplaadi külge. :O
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 22:05:13 vasta tsitaadiga

Läpa üldse lahti oled teinud? Videokaart ei asu luugi all, vaid pead täitsa lahti kruvima. Keerad läpa tagurpidi laua peale, siis videokaart asub protsessorist allpool, plastiku all, kuhu üks vasktoru läheb.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 29.08.2011 22:34:29 vasta tsitaadiga

Loomulikult olen lahti teinud. Puhastan ja vahetan termopastat ikka paar korda aastas. Ja tean kus videokaart asub. Sama jahutuse all, mis prosegi ja vahel on jahutusel ja kaardil termopadi. Aga kaart ise tõmmates peaks eralduma? Sest muud kinnitust tõesti ei paista tal olevat. Ainult "karvadega" kinnitub plate külge...Mulle tundub vähemalt nii. Või on videokaart eraldi ikkagi kuskil peidus st kesta all, mitte kaane all, nagu ütlesid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 29.08.2011 22:41:31 vasta tsitaadiga

Dissasembly guide:
http://www.nhl.pl/index.php?act=Attach&type=post&id=1474
Lehekülg 38 on graafikakaardi asukoht
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2011 22:57:55 vasta tsitaadiga

Jah, ma ütlesin ja mõtlesin seda, et asub korpuse sees, kuhu niisama luuki avades ligi ei pääse. See prose juures asuv kivi on sillakivi, mitte videokaart.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.09.2011 10:54:06 vasta tsitaadiga

Coolest, kas saaksid palun minu 8600m gt kaarti proovida enda masinas? Ordi küll pakub, et sümptomite alusel on videokaart läbi. Kuna aga windowsi asi sisse ei logi enam, siis kahtlen selles videokaarid surmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosin
HV kasutaja
rosin

liitunud: 07.07.2007




sõnum 02.09.2011 12:29:50 vasta tsitaadiga

Coolest, kui kruve lahti ei saa, võid minu kätte tuua. Küll ma saan, siis saaksin kohe ka kaarti proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Ordi Enduro 5290BF/Compal FL90 ei võta pilti ette mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.