Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi mälu klokkimine ja arvuti hauda saatmine... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 07.02.2011 23:05:58 Videokaardi mälu klokkimine ja arvuti hauda saatmine... vasta tsitaadiga

Tere, juhtus siis selline põnev asi, et olen ennemgi protsessoreid ja videokaarte üle-kiirendanud.
Pole kunagi sellist asja juhtunud, et arvuti lolliks viskaks :S

GPU clock mingi 650Mhz, ja GPU Memory Clocki panin 700 kanti äkki?
Default 450 vms?

Kaardiks ATI Radeon HD 5400

Ma ei vajutanud Apply v Ok, ennem TEST.
Siis ta testis nn ja kui tahtsin testimise lõpetada pidin ESC vajutama ja ta oleks pidanud tulemusi näitama aga ESC ei teinud midagi. Mitte miski ei teinud midagi kuni lõpuks viskas sinise pildi valge kirjaga. Siis tegi restardi. Kõik algul ok aga siis viskab punaseid, musti ja valgeid täppe ekraani täis mitte midagi ei funka ainult hiirt saab liigutada. proovisin System Restore. Ei aidanud.
BIOS all ei saanud seda ka vist muuta, nägin ainult prose ja memory muutmist seal.

Ja nüüd ma siis siin istungi Safe Mode all ja loodan abi leida.
Ehk veel kaart õhtal pole ja on võimalik Clock settingud maha võtta ja arvutit normaalselt edasi kasutada icon_smile.gif Ettetänades Juss.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.02.2011 23:27:37 vasta tsitaadiga

Drivereid eemaldades ei saa clocki normi?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2011 23:34:11 vasta tsitaadiga

vga modes wini ei saa?
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010




sõnum 07.02.2011 23:41:33 vasta tsitaadiga

Aga uninstalli siis driverid safe mode all . Kui tava boodis üles tuleb, siis lastakse ajutised driverid (WDDM 1.1 vms) peale.Kui ei aita see siis proovi cmos ja tiri graafika kaart arvutist välja ning topi tagasi. Ning overclockides tasub ikka nati aeglasemalt võtta, et üks kaart lubab minna 450mhz 700Mhz-ni ei tähenda, et teine kaart kah suudaks.Tasa ja targu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 08.02.2011 21:56:17 vasta tsitaadiga

Nii, uninstallisin driveri safe mode alt. Tegin restardi.
Läks tööle, väikseima reso peal oli ja ütles, et installiksin driveri.

Tõmbasin siis netist uusima. Installisin ära, tegin rebooti ning algul tundus kõik thumbs_up.gif , kui kui ma hakkasin "ballooni" paremalt ristist kinni panema mis ühte asja näitas siis lõi laadimis märgi hiireikooni juurde ja alt menüü ei toiminud. Desktopil kaustade peale hiire vedasin siis linkisid aga kui vajutasin hakkas samamoodi laadima. Ning pmst ikka ei tööta.

Mul arvutis ka selle driveri install olemas mis mul enne seda jama peal oli, kuid miskipärast arvan, et see ei aitaks kui uninstalliksin ja paneksin selle peale mis ennem oli.

On ehk soovitusi mis edasi teha? Täppe ja asju vähemalt enam ei viska ette kuid pmst sama kaugel olen ikka mulle tundub.

Edit: Installisin vana driveri mis oli enne selle jama algust. vaatsin, et kinni ei jookse midagi. Nii kui alla paremale
ATI ikooni ära laadis, vajutasin Control Panel vms ning vaevalt jõudsin vajutada kui juba täppe täis viskas ja kinni jooksis kõik pilt.
Kuidagi seotud selle driveriga siiski vist vms. Kaart vist on veel kasutuskõlblik nagu ma aru saan aga miski värk tuleb teha, et seda ka endist viisi kasutada saaks icon_razz.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Videokaardi mälu klokkimine ja arvuti hauda saatmine...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.