|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.02.2007 22:44:49
Hiinlased tegid iPhone'i koopia |
|
|
link :: Postimees.ee
Hiina ettevõte Meizu esitles oma kommunikaatorit M8, mis on pea äravahetamiseni sarnane Apple'i iPhone'iga.
Telefoni funktsioonide juhtimine käib puutetundliku ekraani abil, kirjutab Lenta.ru.
M8 töötab Windows CE 6.0 juhtimisel (iPhone seevastu põhineb Mac OS X operatsioonisüsteemil). Hiina kommunikaatori ekraan on iPhone'i omast veidi väiksem, kuid on võimeline töötama kõrgema lahutusega - kuni 720x480 (Apple'il 320x480).
Seade on varustatud kahe sisseehitatud digikaameraga: 3-megapiksline kaamera asub telefoni tagaküljel ning 0,3-megapiksline esiküljel. Lisaks on telefonil ka Bluetooth- ja TV-liides.
Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha?
viimati muutis Betamax 06.02.2007 11:25:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.02.2007 22:45:59
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha?
|
Vaevalt! Nüüd tuleb oodata, kuni esimesed Eesti turule jõuavad.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2007 22:46:37
|
|
|
| eino jah. Tehakse järgi küll, iseasi kas asi on ka kvaliteetne.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
05.02.2007 22:46:38
|
|
|
| Palju see hiina edition maksab?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.02.2007 22:48:13
|
|
|
| purexpure kirjutas: |
| Palju see hiina edition maksab? |
Seda võib ainult oletada vist momendil. Aga arvestades, Ipod NanoKillereid siis vast poole odavam või natuke vähem.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.02.2007 22:59:12
|
|
|
Tegelikult võib see isegi üsna kvaliteetne olla. Ega Hiina tehnika siis alati saast pole. Odavam on ta küll, ma arvan.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
05.02.2007 23:01:23
|
|
|
Hiinlased vist valmistaks eesti rahvariideid ka kui piisavalt suur nõudlus oleks nende järele
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.02.2007 23:03:06
|
|
|
softis,parandan sind hiinas välja töödeltud tehnika
mitte hiina tehnika 90% tahnikast jms sul kodus olevast kaubast on hiinast või taiwanist
OT:tuleb meelda kuidas sportlandis tööd tehes just venelased võtsid nike tossu kätte,kiikasid sisse ja siis räägivad:eta nje original
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
06.02.2007 02:40:08
|
|
|
tulevad need head ajad meelde kui hiina ipod leivs.. korpus - täpselt sama, heli kvaliteet - sama. Ainuke puudus oli, et hiina versioonil puudus kahjuks LCD
Nüüd on näha et hiinlased on leidnud parema LCD isegi asemele.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.02.2007 03:20:36
|
|
|
| no ei läinudki kaua aega.iseasi kas nad euroopa turule jõuavad.hiina on suht palju häid telefone ja muid kvaliteetvidinaid teinud.(ei pea silmas viimasel ajal popiks saanud ipodi replikaid),aga need kvaliteetvidinad ei taha alati Eesti jõuda :S
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sadamson
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2004
|
06.02.2007 09:07:00
Re: Hiinlased tegid iPhone'i koopia |
|
|
| ndk kirjutas: |
Hiina ettevõte Meizu esitles oma kommunikaatorit M8, mis on pea äravahetamiseni sarnane Applei iPhoneiga.
Telefoni funktsioonide juhtimine käib puutetundliku ekraani abil, kirjutab Lenta.Ru.
M8 töötab Windows CW 6.0 juhtimisel (iPhone seevastu põhineb Mac OS X operatsioonisüsteemil). Hiina kommunikaatori ekraan on iPhonei omast veidi väiksem, kuid on võimeline töötama kõrgema lahutusega kuni 720x480 (Apple'il 320x480).
Seade on varustatud kahe sisseehitatud digikaameraga: 3-megapiksline kaamera asub telefoni tagaküljel ning 0,3-megapiksline esiküljel. Lisaks on telefonil ka bluetooth- ja tv-liides.
Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha?  |
Aga võibolla iPhone tehti hiinas, lihtsalt firma leidis et milleks Apple'it nuumata ja hakati tegemea oma, siit tuleb kindlasti Kohtu ralli aga eks juba Vanas-Rioomas oli vaja tsirkust ja leiba...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
06.02.2007 10:23:10
|
|
|
| paljud tooted tulevad ühelt tooteliinilt kus pannakse teine klaaps peale ja volaa. paljud mälud ja jahutused nii järgi tehtud ju;)
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.02.2007 11:25:45
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
CE  |
Jäi kahe silma vahele
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
06.02.2007 12:06:57
|
|
|
Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.02.2007 12:49:44
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse  |
Eetiliselt mitte, kuna pealtnäha on tõesti nagu 1:1 kopeeritud. Aga nii kaua, kuni nad ei kasuta iPhone'i patenteeritud süsteeme/juppe/välimust (artiklis öeldud - peaaegu äravahetamiseni sarnane), on kõik J.O.K.K.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sadamson
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2004
|
06.02.2007 14:36:00
|
|
|
| ndk kirjutas: |
| denis28 kirjutas: |
Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse  |
Eetiliselt mitte, kuna pealtnäha on tõesti nagu 1:1 kopeeritud. Aga nii kaua, kuni nad ei kasuta iPhone'i patenteeritud süsteeme/juppe/välimust (artiklis öeldud - peaaegu äravahetamiseni sarnane), on kõik J.O.K.K.  |
See JOKKi mõiste omab uue tähenduse, sest Eesti mõistes peab Riigiametnik (avalikteenistuja) lähtuma avalikuteenistuja seadusest, mille
lahutamatu osa on ka valikuteenistuja eetikakoodeks.
Seega juriidiliselt saab kõik olla korrektne, kui vastab ka eetikakoodeksile, seega on eetiliselt korrektne.
Seega kui asi on eetiliselt mäda, siis rikutakse seadust, seda miks seaduserikujaid vastutusele ei võeta, see on juba teine küsimus.
Samas asjad peavatiki jokk olema, sest jokk-i vastand on seadusetus - anarhia, kui keegi leiab et anarhi on tore, siis mingu Iraaki ja vaadaku kas on ikka tore.
Kahju, et JOKK väljendi läbi nimetatakse seaduserikkumist - juriidilislt on kõik korrektne, kui see nii tegelikult pole.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
06.02.2007 18:06:35
|
|
|
Hiinlased on tehnika poolest ikka väga kõvad tegijad aga vahetevahel tuleb sealt ka neid odavaid iPodi vms koopiaid mille koha kvaliteet on ikka väga vale sõna
Eestis võiks ka selliseid hiina kvaliteettooteid olla mis seal levivad, oleks valikut rohkem ja mõttetud väheste funktsioonide ja vähese akuga pillid ei oleks nii suure hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
06.02.2007 18:21:14
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
| Eestis võiks ka selliseid hiina kvaliteettooteid olla mis seal levivad, oleks valikut rohkem ja mõttetud väheste funktsioonide ja vähese akuga pillid ei oleks nii suure hinnaga. |
No vähesel määral kaupa on ka Eestis saadaval Digikaup.ee jme., aga jah keegi võiks tuua ju tellimuse peale kaupa sealt
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2007 20:13:28
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
| no ei läinudki kaua aega.iseasi kas nad euroopa turule jõuavad.hiina on suht palju häid telefone ja muid kvaliteetvidinaid teinud.(ei pea silmas viimasel ajal popiks saanud ipodi replikaid),aga need kvaliteetvidinad ei taha alati Eesti jõuda :S |
Kvaliteetsed ja head küll, aga kahjuks pole enamiku vidinate kasutamiseks Eestis võimalust. Tehnoloogia aren on meil suure vahega.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.02.2007 20:36:38
|
|
|
tahaks jah, et eesti võrgus ka asi tröötaks. Oleks kasvõi sellepärast nõus rohkem maksma, et pole nõmedat maci vaid windows
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.02.2007 22:09:28
|
|
|
Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK. Vähemalt minu telefon (1100) töötas Hiinas küll probleemideta.
Ahjaa, ja seda, et miks on Win parem kui OSX?
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.02.2007 22:19:33
|
|
|
Ahjaa, ja seda, et miks on Win parem kui OSX? icon_lol.gif -see läheb juba võitlustandrisse
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2007 23:00:27
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
| Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK. |
Ma ei pidanud sagedusi silmas, vaid võimalusi, mida telefon pakub.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
06.02.2007 23:16:40
|
|
|
hiina tehnika on maailmas kõige kvaliteetsem, sest mujal ei tehta sittagi, peaaegu kõik head asjad tehakse hiinas
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.02.2007 23:33:22
|
|
|
| softis kirjutas: |
| [Pec] kirjutas: |
| Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK. |
Ma ei pidanud sagedusi silmas, vaid võimalusi, mida telefon pakub. |
Minu postitus oli suunatud d3t-le
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
14.07.2007 02:03:42
|
|
|
Praegu viimane disaini versioon peaks selline olema.
Suht korralik uudiste arhiiv: http://www.engadget.com/tag/minione
Foorum, kus nii asjalikku juttu, kui ka kõlakaid, kuid abiks lugeda: http://www.meizume.com/forums.php
Turule peaks jõudma 2007 lõpp - 2008 algus.
Ise igatahes ootan seda riista palju suurema huviga, kui "Õuna iiFööni".
Dimensions: 105mm x 58mm x 11.8mm (H x W x T)
Processor: ARM11 667MHz+
Display: 3.32", 16M color, 720x480 pixel resolution, Touchscreen TFT LCD
PC Interface: USB 2.0 Ultra Fast Data Transfer
Flash Memory: 4, 8 or 16GB of built-in basic Memory, 128MB DDR SDRAM
Operating System: Windows CE for Meizu M8 (Based on Windows CE6.0)
Video Playback: AVI, MPEG-2, RM(VB), Wmv, MPEG-4/H.263/H.264 at 30FPS
Camera: 0.3+ MPx camera on front, 3.0 MPx camera on back. Supports auto-focus, no flash.
Battery: 1500 mAh Li-ion (removable)
Support For:
GSM + SCDMA Networks
Bluetooth 2.0
Wi-Fi
DVB-H
TV-out
Line-out
Video Conferencing
USB Host / OTG
GPS (Add-on)
Additional Features:
Light sensor allowing the phone to automatically adjust screen brightness in accordance to the lightning in the environment.
Tilt and movement recognizing sensor that will allow it to auto-adjust screen orientation in accordance to tilting. It can also recognize movements (ie. shaking), a feature which can be used for games.
The MiniOne M8 model will pack GSM with EDGE data while the MiniOne M8 w ("w" for worldphone we presume) is said to go WCDMA/HSDPA/GSM/EDGE.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
14.07.2007 02:13:14
|
|
|
| Aga hinnast pole juttu?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
14.07.2007 13:43:22
|
|
|
Hindu on pakutud seinast seina..
4GB 260$, 16GB 450$. Need võivad mingil määral ka muutuda.
Seda 989$, mis neegripoes reklaamitud, seda mitte uskuda.
_________________ Vähem möla, pikem samm!
viimati muutis Lemmy 14.07.2007 14:11:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
14.07.2007 14:03:42
|
|
|
| enamvähem hinnad saab kas ebayst või made-in-china.com või alibaba.com ist.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.07.2007 19:55:05
|
|
|
Mind aga huvitab, kas ma saan sinna Windows Mobile 6 peale lükata?
EDIT: Üks kloon veel, mis on lahe, aga sama küsimus: kas saab WM6 peale lükata?
http://youtube.com/watch?v=f_8wuVEYMZ8
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.07.2007 20:00:13
|
|
|
kui sellele linuxi peale saaks orgunnida oleks päris käre. Mingit windowsisaasta ei taha nähagi enam (täna jälle n*ssisin cleartypega).
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.07.2007 20:18:43
|
|
|
Herr Kurm, mulle sobiks ka symbain. Aga põhiline on see et oleks maksimaalselt suur out of the box support (tuhandetes rakendusi ja mänge...)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
15.07.2007 22:13:03
|
|
|
| 2 simmi ja microSD kaart,normaalne.aga cect-id jäävad ikka cect-ideks,heli kajab jne
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
16.07.2007 14:49:58
|
|
|
Noh, need vuffel "iPhone"id ei anna ikka kuidagi võrdlust välja. Seal ju iseenesest pole tehtud muud, kui odava hiina MP4 playeri ja puuteekraaniga telefoni hübriid.
Tehnilised andmed jäävad ikka korralikest iPhone'idest kaugelt maha. Turukaup ühesõnaga.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.07.2007 08:03:48
|
|
|
Lemmy, turukaup või mitte, kui WiFi on ning Windows Mobile ka, siis rohkem pole vajagi...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
17.07.2007 17:24:17
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Lemmy, turukaup või mitte, kui WiFi on ning Windows Mobile ka, siis rohkem pole vajagi... |
Näita mulle, kus on CECT'il wifi ja WM? Need ju täiesti tavalised mobiiltelefonid. Mingit OS'i (kui sellist) pole.
Kommentaaride järgi on isegi see "2Mpix" kaamera 1,3Mpix'line ja 2'te SIM kaarti ei saa korraga kasutada vaid tuleb ühelt-teisele ümber lülitada.
Edit:
Nii. Vahepeal on miniOne'i andmed vähe muutunud. Uus väljanägemine.
Enne: Dimensions: 105mm x 58mm x 11.8mm (H x W x T)
Nüüd: Dimensions: 108mm x 59mm x 11.8mm (H x W x T)
Enne: Display: 3.32"
Nüüd: Display: 3.41"
Kõlarite asetus külgedelt liigutatud otstesse.
- supports playback of APE files, but no CUE playback
- fixed the inaccuracy of clock
- added OTG function, but must be used with external battery case.
- added picture zoom function, enlargement of pictures.
- fixed the sound produced by long pressing of enter to stop voice recording in voice recording mode, changed to just tapping of the middle of the touchstrip to stop voice recording.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.07.2007 18:32:44
|
|
|
Lemmy, ma mõtlein et kui need olemas siis mulle muud vaja ei ole. Aga see meizu on paljulubav...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|