Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Hiinlased tegid iPhone'i koopia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:44:49 Hiinlased tegid iPhone'i koopia vasta tsitaadiga

link :: Postimees.ee


Hiina ettevõte Meizu esitles oma kommunikaatorit M8, mis on pea äravahetamiseni sarnane Apple'i iPhone'iga.

Telefoni funktsioonide juhtimine käib puutetundliku ekraani abil, kirjutab Lenta.ru.
M8 töötab Windows CE 6.0 juhtimisel (iPhone seevastu põhineb Mac OS X operatsioonisüsteemil). Hiina kommunikaatori ekraan on iPhone'i omast veidi väiksem, kuid on võimeline töötama kõrgema lahutusega - kuni 720x480 (Apple'il 320x480).

Seade on varustatud kahe sisseehitatud digikaameraga: 3-megapiksline kaamera asub telefoni tagaküljel ning 0,3-megapiksline esiküljel. Lisaks on telefonil ka Bluetooth- ja TV-liides.

Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha? icon_lol.gif


viimati muutis Betamax 06.02.2007 11:25:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:45:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha?

Vaevalt! Nüüd tuleb oodata, kuni esimesed Eesti turule jõuavad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:46:37 vasta tsitaadiga

eino jah. Tehakse järgi küll, iseasi kas asi on ka kvaliteetne.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:46:38 vasta tsitaadiga

Palju see hiina edition maksab?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 22:48:13 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Palju see hiina edition maksab?

Seda võib ainult oletada vist momendil. Aga arvestades, Ipod NanoKillereid siis vast poole odavam või natuke vähem.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2007 22:49:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Windows CW 6.0

CE icon_razz.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.02.2007 22:59:12 vasta tsitaadiga

Tegelikult võib see isegi üsna kvaliteetne olla. Ega Hiina tehnika siis alati saast pole. Odavam on ta küll, ma arvan.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.02.2007 23:01:23 vasta tsitaadiga

Hiinlased vist valmistaks eesti rahvariideid ka kui piisavalt suur nõudlus oleks nende järele icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2007 23:03:06 vasta tsitaadiga

softis,parandan sind icon_smile.gif hiinas välja töödeltud tehnika icon_smile.gif
mitte hiina tehnika icon_smile.gif 90% tahnikast jms sul kodus olevast kaubast on hiinast või taiwanist icon_biggrin.gif
OT:tuleb meelda kuidas sportlandis tööd tehes just venelased võtsid nike tossu kätte,kiikasid sisse ja siis räägivad:eta nje original icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 02:40:08 vasta tsitaadiga

tulevad need head ajad meelde kui hiina ipod leivs.. korpus - täpselt sama, heli kvaliteet - sama. Ainuke puudus oli, et hiina versioonil puudus kahjuks LCD icon_biggrin.gif
Nüüd on näha et hiinlased on leidnud parema LCD isegi asemele.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 03:20:36 vasta tsitaadiga

no ei läinudki kaua aega.iseasi kas nad euroopa turule jõuavad.hiina on suht palju häid telefone ja muid kvaliteetvidinaid teinud.(ei pea silmas viimasel ajal popiks saanud ipodi replikaid),aga need kvaliteetvidinad ei taha alati Eesti jõuda :S
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadamson
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2004




sõnum 06.02.2007 09:07:00 Re: Hiinlased tegid iPhone'i koopia vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:

Hiina ettevõte Meizu esitles oma kommunikaatorit M8, mis on pea äravahetamiseni sarnane Apple’i iPhone’iga.

Telefoni funktsioonide juhtimine käib puutetundliku ekraani abil, kirjutab Lenta.Ru.
M8 töötab Windows CW 6.0 juhtimisel (iPhone seevastu põhineb Mac OS X operatsioonisüsteemil). Hiina kommunikaatori ekraan on iPhone’i omast veidi väiksem, kuid on võimeline töötama kõrgema lahutusega – kuni 720x480 (Apple'il 320x480).

Seade on varustatud kahe sisseehitatud digikaameraga: 3-megapiksline kaamera asub telefoni tagaküljel ning 0,3-megapiksline esiküljel. Lisaks on telefonil ka bluetooth- ja tv-liides.

Kas on midagi, mida hiinlased ei suuda järele teha? icon_lol.gif


Aga võibolla iPhone tehti hiinas, lihtsalt firma leidis et milleks Apple'it nuumata icon_smile.gif ja hakati tegemea oma, siit tuleb kindlasti Kohtu ralli aga eks juba Vanas-Rioomas oli vaja tsirkust ja leiba...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 10:23:10 vasta tsitaadiga

paljud tooted tulevad ühelt tooteliinilt kus pannakse teine klaaps peale ja volaa. paljud mälud ja jahutused nii järgi tehtud ju;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 11:25:45 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
tsitaat:

Windows CW 6.0

CE icon_razz.gif

Jäi kahe silma vahele icon_redface.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 12:06:57 vasta tsitaadiga

Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse icon_confused.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 12:49:44 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse icon_confused.gif

Eetiliselt mitte, kuna pealtnäha on tõesti nagu 1:1 kopeeritud. Aga nii kaua, kuni nad ei kasuta iPhone'i patenteeritud süsteeme/juppe/välimust (artiklis öeldud - peaaegu äravahetamiseni sarnane), on kõik J.O.K.K. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadamson
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2004




sõnum 06.02.2007 14:36:00 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
denis28 kirjutas:
Nii on lubatud ikka w et täpselt samasugune tehakse icon_confused.gif

Eetiliselt mitte, kuna pealtnäha on tõesti nagu 1:1 kopeeritud. Aga nii kaua, kuni nad ei kasuta iPhone'i patenteeritud süsteeme/juppe/välimust (artiklis öeldud - peaaegu äravahetamiseni sarnane), on kõik J.O.K.K. icon_neutral.gif


See JOKKi mõiste omab uue tähenduse, sest Eesti mõistes peab Riigiametnik (avalikteenistuja) lähtuma avalikuteenistuja seadusest, mille
lahutamatu osa on ka valikuteenistuja eetikakoodeks.
Seega juriidiliselt saab kõik olla korrektne, kui vastab ka eetikakoodeksile, seega on eetiliselt korrektne.
Seega kui asi on eetiliselt mäda, siis rikutakse seadust, seda miks seaduserikujaid vastutusele ei võeta, see on juba teine küsimus.
Samas asjad peavatiki jokk olema, sest jokk-i vastand on seadusetus - anarhia, kui keegi leiab et anarhi on tore, siis mingu Iraaki ja vaadaku kas on ikka tore.
Kahju, et JOKK väljendi läbi nimetatakse seaduserikkumist - juriidilislt on kõik korrektne, kui see nii tegelikult pole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 18:06:35 vasta tsitaadiga

Hiinlased on tehnika poolest ikka väga kõvad tegijad aga vahetevahel tuleb sealt ka neid odavaid iPodi vms koopiaid mille koha kvaliteet on ikka väga vale sõna icon_biggrin.gif
Eestis võiks ka selliseid hiina kvaliteettooteid olla mis seal levivad, oleks valikut rohkem ja mõttetud väheste funktsioonide ja vähese akuga pillid ei oleks nii suure hinnaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 06.02.2007 18:21:14 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Eestis võiks ka selliseid hiina kvaliteettooteid olla mis seal levivad, oleks valikut rohkem ja mõttetud väheste funktsioonide ja vähese akuga pillid ei oleks nii suure hinnaga.

No vähesel määral kaupa on ka Eestis saadaval Digikaup.ee jme., aga jah keegi võiks tuua ju tellimuse peale kaupa sealt thumbs_up.gif

_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.02.2007 20:13:28 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
no ei läinudki kaua aega.iseasi kas nad euroopa turule jõuavad.hiina on suht palju häid telefone ja muid kvaliteetvidinaid teinud.(ei pea silmas viimasel ajal popiks saanud ipodi replikaid),aga need kvaliteetvidinad ei taha alati Eesti jõuda :S


Kvaliteetsed ja head küll, aga kahjuks pole enamiku vidinate kasutamiseks Eestis võimalust. Tehnoloogia aren on meil suure vahega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 20:36:38 vasta tsitaadiga

tahaks jah, et eesti võrgus ka asi tröötaks. Oleks kasvõi sellepärast nõus rohkem maksma, et pole nõmedat maci vaid windows
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 22:09:28 vasta tsitaadiga

Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK. Vähemalt minu telefon (1100) töötas Hiinas küll probleemideta.

Ahjaa, ja seda, et miks on Win parem kui OSX? icon_lol.gif

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 22:19:33 vasta tsitaadiga

Ahjaa, ja seda, et miks on Win parem kui OSX? icon_lol.gif -see läheb juba võitlustandrisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.02.2007 23:00:27 vasta tsitaadiga

[Pec] kirjutas:
Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK.


Ma ei pidanud sagedusi silmas, vaid võimalusi, mida telefon pakub.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 23:16:40 vasta tsitaadiga

hiina tehnika on maailmas kõige kvaliteetsem, sest mujal ei tehta sittagi, peaaegu kõik head asjad tehakse hiinas
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 23:33:22 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
[Pec] kirjutas:
Miks ta ei peaks Eesti võrgus töötama? Hiina ja Eesti mobiilside võrk töötab samal sagedusel AFAIK.


Ma ei pidanud sagedusi silmas, vaid võimalusi, mida telefon pakub.


Minu postitus oli suunatud d3t-le

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 14.07.2007 02:03:42 vasta tsitaadiga

Praegu viimane disaini versioon peaks selline olema.
Suht korralik uudiste arhiiv: http://www.engadget.com/tag/minione
Foorum, kus nii asjalikku juttu, kui ka kõlakaid, kuid abiks lugeda: http://www.meizume.com/forums.php

Turule peaks jõudma 2007 lõpp - 2008 algus.
Ise igatahes ootan seda riista palju suurema huviga, kui "Õuna iiFööni".

Dimensions: 105mm x 58mm x 11.8mm (H x W x T)
Processor: ARM11 667MHz+
Display: 3.32", 16M color, 720x480 pixel resolution, Touchscreen TFT LCD
PC Interface: USB 2.0 Ultra Fast Data Transfer
Flash Memory: 4, 8 or 16GB of built-in basic Memory, 128MB DDR SDRAM
Operating System: Windows CE for Meizu M8 (Based on Windows CE6.0)
Video Playback: AVI, MPEG-2, RM(VB), Wmv, MPEG-4/H.263/H.264 at 30FPS
Camera: 0.3+ MPx camera on front, 3.0 MPx camera on back. Supports auto-focus, no flash.
Battery: 1500 mAh Li-ion (removable)

Support For:
GSM + SCDMA Networks
Bluetooth 2.0
Wi-Fi
DVB-H
TV-out
Line-out
Video Conferencing
USB Host / OTG
GPS (Add-on)
Additional Features:
Light sensor allowing the phone to automatically adjust screen brightness in accordance to the lightning in the environment.
Tilt and movement recognizing sensor that will allow it to auto-adjust screen orientation in accordance to tilting. It can also recognize movements (ie. shaking), a feature which can be used for games.

The MiniOne M8 model will pack GSM with EDGE data while the MiniOne M8 w ("w" for worldphone we presume) is said to go WCDMA/HSDPA/GSM/EDGE.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 02:13:14 vasta tsitaadiga

Aga hinnast pole juttu?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 14.07.2007 13:43:22 vasta tsitaadiga

Hindu on pakutud seinast seina.. icon_biggrin.gif
4GB 260$, 16GB 450$. Need võivad mingil määral ka muutuda.
Seda 989$, mis neegripoes reklaamitud, seda mitte uskuda.

_________________
Vähem möla, pikem samm!


viimati muutis Lemmy 14.07.2007 14:11:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2007 14:03:42 vasta tsitaadiga

enamvähem hinnad saab kas ebayst või made-in-china.com või alibaba.com ist.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 19:55:05 vasta tsitaadiga

Mind aga huvitab, kas ma saan sinna Windows Mobile 6 peale lükata?

EDIT: Üks kloon veel, mis on lahe, aga sama küsimus: kas saab WM6 peale lükata?
http://youtube.com/watch?v=f_8wuVEYMZ8

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.07.2007 20:00:13 vasta tsitaadiga

kui sellele linuxi peale saaks orgunnida oleks päris käre. Mingit windowsisaasta ei taha nähagi enam (täna jälle n*ssisin cleartypega).
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 20:18:43 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, mulle sobiks ka symbain. Aga põhiline on see et oleks maksimaalselt suur out of the box support (tuhandetes rakendusi ja mänge...)
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 22:13:03 vasta tsitaadiga

2 simmi ja microSD kaart,normaalne.aga cect-id jäävad ikka cect-ideks,heli kajab jne
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 16.07.2007 14:49:58 vasta tsitaadiga

Noh, need vuffel "iPhone"id ei anna ikka kuidagi võrdlust välja. Seal ju iseenesest pole tehtud muud, kui odava hiina MP4 playeri ja puuteekraaniga telefoni hübriid.
Tehnilised andmed jäävad ikka korralikest iPhone'idest kaugelt maha. Turukaup ühesõnaga.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 08:03:48 vasta tsitaadiga

Lemmy, turukaup või mitte, kui WiFi on ning Windows Mobile ka, siis rohkem pole vajagi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 17.07.2007 17:24:17 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Lemmy, turukaup või mitte, kui WiFi on ning Windows Mobile ka, siis rohkem pole vajagi...

Näita mulle, kus on CECT'il wifi ja WM? Need ju täiesti tavalised mobiiltelefonid. Mingit OS'i (kui sellist) pole.
Kommentaaride järgi on isegi see "2Mpix" kaamera 1,3Mpix'line ja 2'te SIM kaarti ei saa korraga kasutada vaid tuleb ühelt-teisele ümber lülitada.


Edit:

Nii. Vahepeal on miniOne'i andmed vähe muutunud. Uus väljanägemine.
Enne: Dimensions: 105mm x 58mm x 11.8mm (H x W x T)
Nüüd: Dimensions: 108mm x 59mm x 11.8mm (H x W x T)

Enne: Display: 3.32"
Nüüd: Display: 3.41"

Kõlarite asetus külgedelt liigutatud otstesse.

- supports playback of APE files, but no CUE playback
- fixed the inaccuracy of clock
- added OTG function, but must be used with external battery case.
- added picture zoom function, enlargement of pictures.
- fixed the sound produced by long pressing of enter to stop voice recording in voice recording mode, changed to just tapping of the middle of the touchstrip to stop voice recording.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2007 18:32:44 vasta tsitaadiga

Lemmy, ma mõtlein et kui need olemas siis mulle muud vaja ei ole. Aga see meizu on paljulubav...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 22.11.2009 14:34:41 vasta tsitaadiga

http://www.google.ee/search?hl=et&source=hp&q=MEIZU+M8+Minione+8GB&btnG=Google+otsing&lr=&rlz=1R2GZEF_etEE348&aq=null&oq=

kkomistasin netis kolades meizu otsa, polnud sellest varem kulnudki
mulle hakkas küll kohe meeldima ... eriti ekraani resu, ipowned jäävad vist selle poolest kaugele maha

http://en.meizu.com/

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Hiinlased tegid iPhone'i koopia
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.