Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  pprobleem millegagi... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 22:07:23 pprobleem millegagi... vasta tsitaadiga

Mis võib veaks olla, ja kuidas seda kindlaks teha.
Arvuti läheb tööle, aga pilti ette ei võta - proovitud ka teise videoga.
Teeb kõik tööleminemis helid ära, ka vindooza omad.
Mis edasi teha?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.06.2009 22:14:07 vasta tsitaadiga

Reseti BIOS a"ra ja vaata, kas on muutuseid.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 22:55:30 vasta tsitaadiga

et siis kuda mood?
pilti ei näita aparaat ju............

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 23:01:31 vasta tsitaadiga

biosi resetitakse emaplaadi pealt mitte monitori kaudu...tõstad cmos-i jumperit korra teise asendisse ja tagasi või võtad patarei korraks välja..
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 18:02:58 vasta tsitaadiga

ok, teen proovi

E:
tableti eemaldamine ei aidanud
missuguse asja ja kust ma ümber pean tõstma?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 19:14:39 vasta tsitaadiga

Seal samas pataka juures on ka olemas jumper, 3pin mobol tavaliselt (1 pin on vaba). Tõstad teise asendisse, ootad umbes 5 sekki, tõstad tagasi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 19:28:27 vasta tsitaadiga

Ääremärkusena mainiks, et arvuti ikka seeaeg kinni.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2009 22:41:41 vasta tsitaadiga

mitte s+++agi
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 16:24:50 vasta tsitaadiga

Monitor on ikka töökorras?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 17.06.2009 16:38:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:05:28 vasta tsitaadiga

nu 2tk korraga ikka peesse ei saa minna...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 18:07:13 vasta tsitaadiga

kõik ühendused topelt kontrollile, kui oled teinud siis tee ikkagi, vahel võib miskit lihtsat kahe silma vahele jääda. thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 20:50:17 vasta tsitaadiga

vaatasin vajalikud ühendused üle... kõiks peaks nagu ok olema. ekraanid ütlevad, et signaali ei ole. Kasti sees tundub kõik nagu töötavat...
mida edasi teha?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Linksys
HV vaatleja
Linksys

liitunud: 02.03.2009




sõnum 16.06.2009 21:50:38 vasta tsitaadiga

Monitori teise arvutitaga ei ole proovinud? Või äkki videokaart natukene lohakalt paigaldadud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2009 22:53:59 vasta tsitaadiga

kiskusin nii ühte kui teist kaarti sisse välja, toide peale maha...
monitore pole teise arvutiga proovinud kuna 2 ekraani korraga ei saa ka peeti minna. igatahes tunnevad ära kui pistik kaardi külge ühendada.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 13:37:41 vasta tsitaadiga

Sel juhul mängib mobo lolli siis? Võid kondekad üle vaatada, et punnis ei oleks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 13:55:20 vasta tsitaadiga

Sõbral oli siin äsja samalaadne pull, kõiknagu toimib aga moll vilgub ja pilti pole. Peale seda kui mälud sai korra välja kistud, üks sisse ja tööle, ning siis kõik siisse ja tööle töötas. Kui see ka ei aita siis mobo omadega pekkis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Linksys
HV vaatleja
Linksys

liitunud: 02.03.2009




sõnum 17.06.2009 15:09:33 vasta tsitaadiga

Muidugi võid ka suruõhuga kasti ja "pordiaugud" ära puhastada.

Edit: Lugesin su postitused siin läbi. Proovi algul ühe videokaartiga, kui ikka ei aita siis vb proovid mobo enda intregeeritud porti? Kui see aitab siis BIOSESSE ja seal tuli midagi äramuuta, et ei kasutaks intregeeritud porti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 16:53:11 vasta tsitaadiga

Kas sul integreeritud video ka emaplaadil on ?
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 21:40:33 vasta tsitaadiga

Mumbles, ei

emmeks: Asus Socket 775 P5Q PRO


E: nüüd on küll mõistus otsas...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 17.06.2009 21:53:33 vasta tsitaadiga

Kõik liigsed PCI kaardid küljest ära, isegi kõvaketta võid lahti ühendada. Kas siis tuleb BIOS pilt ette? Järgmiseks võtad mälud välja, loomulikult mitte töötaval arvutil ja kuulad, kas tööle pannes teeb 2 pikka piiksu (see oleks inteli kood, asust ei tea). Kui on vaikus, siis ilmselt emaplaat tõepoolest läbi. Proovi ka teist toiteplokki. Mul endal oli sama värk, et juhuslikud restardid päevas kord või kaks ja kokku jooksmised kuni ühel päeval ei võtnud enam mingi nipiga pilti ette. Pealtnäha läks ka kõik käima. Siis aga sai toitekas ära vahetatud ja probleeme nagu ei ole. Tõsi, firefox teeb trikke ehk teist korda pärast kokkujooksmist teatas, et tal on esmakordne installi järgne käivitus, kuid samas mäletas kõiki brauseri sälke, mis enne viga olid lahti. Ma ise kahtlustan kas kõvakettal bad sectori viga, need on mul kettal olemas või siis thunderbird/firefox probleeme.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Linksys
HV vaatleja
Linksys

liitunud: 02.03.2009




sõnum 18.06.2009 13:09:21 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
... Tõsi, firefox teeb trikke ehk teist korda pärast kokkujooksmist teatas, et tal on esmakordne installi järgne käivitus, kuid samas mäletas kõiki brauseri sälke, mis enne viga olid lahti. Ma ise kahtlustan kas kõvakettal bad sectori viga, need on mul kettal olemas või siis thunderbird/firefox probleeme.


See Firefoxi / Thunderbirdi enda viga. Mul tuleb kah sellist juhust harva ette...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 14:31:27 vasta tsitaadiga

nii...
kõvaketas - töökorras
monitor - töökorras
toitekas - töökorras
videokaardid - proovida ei saa (kaks korraga peeti eeldatavasti ei lähe)

jääb üle vist emaplaat garantiise saata, pole teine poolt aastatki vana veel....

E: Sai viidud täna siis asuse volitatud esindaja juurde. Eks järgmine ndl paistab mis viga

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif


viimati muutis jkddp 21.07.2009 20:21:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 16:20:47 vasta tsitaadiga

kas plaadil oli int video ka ? on tulud ette seda, kus pilt suunatakse int videole ja kõik ongi nagi korras. kohe guugeldan su plaati.

videot pole ikkagi. kuna plaat garantiis, pole edasi mõtet seletada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:21:50 vasta tsitaadiga

nii...
kõvaketas - töökorras
monitor - töökorras
toitekas - töökorras
emaplaat - töökorras (garantii vähemalt väitis)
videokaardid - proovida ei saa.

kaks korraga peeti eeldatavasti ei lähe - või lähevad?
oleks äkki võimalik kellelgi proovida neid?

mul juhe juba täiesti koos!!

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:24:20 vasta tsitaadiga

nu mingit suvalist backup videot pole siis et tollega katsetada?
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:27:25 vasta tsitaadiga

vot polegi ühtegi pci-e videot

agp-sid küll

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:56:06 vasta tsitaadiga

ma võin su kasti peale korjata ja uurida, nii pci kui pci -e videosid vedeleb. laagrisse on ka natuke tulla ainult.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 22:34:44 vasta tsitaadiga

Ehheee!

Olukord siis selline:
Käisin kogu sele padajänniga, laurx, juures kontrollis ja selgus, et emaplaat ikke vigane. Emaplaat ei tunne pci-e videokaarte ära. Lisaks proovimise aegu lõpetas töö nvidia 7600GS pci-e graafikakaart.

Ja nüüd viisin JÄLLE emme aceri meeste kätte - rääkisin ära ka mis täna sellega juhtus ja asi võeti töösse JÄLLE.

E: Täna siis helistasivad ja ütlesivad, et kõik on korras - nemad mingit viga ei leidnud. Järgmine ndl algul lähen siis vaatan mida tehnik räägib.

E2: Sain plaadi kätte. Kohapeal nägin - pilt tuli ette. Nüüd kodus jälle ei miskitki. Kas keegi oleks nüüd nii hea ja kontrolliks üle mu pci-e videokaardi nvidia 9600GT (sellel on vajalik lisatoite ots). juhe mul juba täiesti rivitult!!
PALUKS PS-i TEADA ANDA thumbs_up.gif

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 07:45:59 vasta tsitaadiga

kas sa seda asja tavalisse korpusse ei tahaks ehitada? PCI kaardiga, mis ma andsin, oli pilt ees?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 21:38:22 vasta tsitaadiga

pci-kaardiga pilt ees. pc-speakeriga annab 1-pika piiksu ja 3-lühikest. Tavaline korpus ei tuleks kõne alla - aga ajutiselt võin mõnda kasti asjad tõsta.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 11:45:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1-pika piiksu ja 3-lühikest.

graafikakaarti ei leita.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 15:39:59 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mu videokaardi üle kontrollida - kui töötab siis lähen nende mõlemaga garantiisse proovima. Praegu tekkis mõte, et vb peaksin toiteka üle kontrollima - selle mis videokaardi külge läheb...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.09.2009 17:29:10 vasta tsitaadiga

Tere.

Ka liialt nõrga toitega on tõesti nii, et "pilti pole".

Kui tahad, võin laenata Sulle prooviks ühe asendustoiteploki. Saad kõige lihtsamalt ja paremini teada, et kas toide on liialt nõrk või mitte.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 19:40:37 vasta tsitaadiga

toite tugevus peaks ok olema. pean kontrollima ainult, et sellele videokaardile ikka toide peale tuleb - v ast vb homme jõuan seda teha

ot: türgi võitis eestit 4:2 omal väljal - seega arengulootust meil veel on!


E: Kas saaksin kellegi juures oma videot testida? Oleksin väga tänulik!

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  pprobleem millegagi...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.