Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 21.04.2003 10:54:54 Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! vasta tsitaadiga

link :: www.theinquirer.net

Nagu teada kasutab kaart 2D ja 3D rakendustes erinevat fan speedi.
Kui siis lasta jooksma 3D screensaver ja kaart ei tunne ära 3D keskkonda ja fani kiirust ei tõsta siis põleb asi maha. thumbs_up.gif

Proovige järgi icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2003 10:58:12 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif - mingi eriti haige asi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2003 16:29:50 vasta tsitaadiga

... hmm, kui jutt tõsi on, siis ei oma see kaart minu silmis enam mingit
teoreetilistki respekti - niisugust käkerdist poleks FX'ist küll oodanud icon_confused.gif
eriti, kui ATi jagab juba rõõmsalt rahvale 9800Pro-d laiali, aga nVidia
pole veel korralikult töötava kaardiga mahagi saanud icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 21.04.2003 16:33:18 vasta tsitaadiga

LOL
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2003 17:31:04 vasta tsitaadiga

See 3D screensaver koormab siis nii palju kaarti? icon_confused.gif Suht kahtlane ...ja vaevalt kaart sellepärast põlema minema peaks ...temp muidugi tõuseb, aga halvimal juhul jookseks asi lihtsalt kokku! Nagu artiklis öeldud parandatakse mure tõenäoliselt järgmise draiveri versiooniga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.04.2003 17:36:10 vasta tsitaadiga

GFFX ju sitaks kuum kaart...3D puhul tal kuuler jookseb kiiremini, et kaart kuumaks ei läheks...aga 3D screensaveril ta ei tee vahet et see 2D pole ja ei tõsta vendi pöördeid...kaart kuumenebki üle...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 21.04.2003 18:46:36 vasta tsitaadiga

ei tahaks eriti uskuda seda icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 21.04.2003 21:04:01 vasta tsitaadiga

proovige icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virtuoso
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.11.2002




sõnum 21.04.2003 21:16:26 vasta tsitaadiga

Allikas on muidugi usaldusväärne, mis siin ikka kahelda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deemon101
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2002




sõnum 22.04.2003 02:01:35 vasta tsitaadiga

ja kui ei usu.. siis proovige ise j2rgi icon_wink.gif v6i te ei julge ? kahtlete endas? icon_wink.gif
right..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2003 02:12:35 vasta tsitaadiga

Oleneb screensaverist, huvitav mida seal jooksutati?
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 22.04.2003 07:45:54 vasta tsitaadiga

ma usun et ilmselt jooksutati Microsofti ametlikku 3D screensaverit
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2003 07:51:50 vasta tsitaadiga

see microsofti ametlik Open GL screensaver, pange font suureks ja mingi kõva tekstuur ka kirjale, siis läheb küll õhtale ma usun
ja see tõmblemiskiirus ka kõrgeks!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 01:30:59 vasta tsitaadiga

Ma parem teen nii,et ei osta enam nvidootide kaarte :- )
Eino see ju viimane piir icon_razz.gif irw.Mingi screensaver läheb lahti siis jooksuga HÜPPE pealt hüppa arvuti taha et hiirt kiirelt liigutada,et screensaver jumalaeest ära läheks icon_lol.gif
Või siis keset bussi karjud suure häälega OU MAAIII GAAAD icon_eek.gif MA JÄTSIN JU SCREENSAVERI PEALE icon_eek.gif NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO icon_razz1.gif (põlvili maas keset trollibussi ja kahe käega juusteist kinni hoides) :- )
icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 01:39:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma parem teen nii,et ei osta enam nvidootide kaarte :- )
Eino see ju viimane piir icon_razz.gif irw.Mingi screensaver läheb lahti siis jooksuga HÜPPE pealt hüppa arvuti taha et hiirt kiirelt liigutada,et screensaver jumalaeest ära läheks icon_lol.gif
Või siis keset bussi karjud suure häälega OU MAAIII GAAAD icon_eek.gif MA JÄTSIN JU SCREENSAVERI PEALE icon_eek.gif NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO icon_razz1.gif (põlvili maas keset trollibussi ja kahe käega juusteist kinni hoides) :- )
icon_lol.gif
vääga kahtlen selles....theinquirer ei ole usaldusväärne koht! see mõttetu loll jutt neil jälle...ei põle see kaart kusagile
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 14:22:26 vasta tsitaadiga

nõustun Noname'ga ! Sealt ennegi libauudiseid tulnud...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 15:21:01 vasta tsitaadiga

uudise allikas koos update'dega on:
http://www.pcekspert.com/articles/127-1.html

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 16:45:57 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
uudise allikas koos update'dega on:
http://www.pcekspert.com/articles/127-1.html
maha te ei põle kohe kindlasti...kui mindagi üldse valesti on, siis võibolla jooksutab see screensaver kaardi kokku! mõelge loogiliselt...mingi screensaver ei tõsta kaardi tempi 0.1 sekundiga die tempini...ei tõsta ka 1sec/10C...ja juba sellise soojendamise peale ei põle ta maha vaid jookseb kokku..
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 24.04.2003 22:35:55 vasta tsitaadiga

Ega siis mahapõlemist pole sõna sõnalt mõeldud. Pigem on see vihjamaks, et screensaveri jooksutamisega suudetakse kaardi GPU kokku jooksutada.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 00:08:21 vasta tsitaadiga

no kuulge, kui vent absoluutselt ei tööta ja 3D skreensaver töötab (mille all ei mõeldud windooza enda käkerdist vaid mingeid vähe nõudlikemaid ekraanisäästjaid)....ja kaardi temperatuur tõuseb aina, lähenedes juba 100'le kraadile, siis kes teab, kui asja mitte õigel ajal tähele panna, äkki ongi suits taga...
ja ega temp ei peagi palju korraga tõusma, kas siis screensaver on tavaliselt ainult 5min peal või???....st peale paaritunnist 3D screensaverit võib minu meelest kõike juhtuda....arvestades, mida teeb 100kraadi juures hõõguv pliit arvuti korpuse sisetemperatuurile, siis võib see kaart minnes mõned teised jupid endaga kaasa ka võtta...kui ma õieti mäletan, siis tõusis seal pceksperdi lehel korpuse sisetemp 65 kraadi ligi, liita sellele 20 kraadi (keskmise kooleriga on vahe korpuse tempi ja prose tempi vahel tavaliselt 20 kraadi ringis), siis saame juba prosede jaoks ohtliku temperatuuri...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.04.2003 00:31:28 vasta tsitaadiga

Vent töötab aga madalamatel pööretel, et koguaeg kui seda vaja ei lähe, ei üürga FX-ile omane turbiin.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 01:57:05 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Ega siis mahapõlemist pole sõna sõnalt mõeldud. Pigem on see vihjamaks, et screensaveri jooksutamisega suudetakse kaardi GPU kokku jooksutada.


on küll sõna sõnalt mõeldud...loe kõik postid läbi sis doh

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 02:10:32 vasta tsitaadiga

noo ühesõnaga on uus grillimis masin teada :- )
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 09:14:46 vasta tsitaadiga

Mul lihtsalt tekib küsimus et miks see vent üldse aplikatsiooni järgi jooxeb ??? icon_confused.gif
Käigu termoanduri järgi nagu kõik korralikud coolerid . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 25.04.2003 10:06:00 vasta tsitaadiga

Mis siis peaks tavalised kaardid tegema millel ei ole yldse fan-i peal. Näiten Gainward gf4mx440 ???? icon_question.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 10:42:08 vasta tsitaadiga

hotsepp kirjutas:
Mis siis peaks tavalised kaardid tegema millel ei ole yldse fan-i peal. Näiten Gainward gf4mx440 ???? icon_question.gif

... icon_smile.gif midagi ei pea tegema, kui neil kaartidel pole tootja poolt
paigaldatud aktiivjahutust, siis pole seda ka üldjuhul vaja, kuigi
lisajahutus pole kunagi liiast. Antud kontekstis pole aga Sinu
GF4 MX-il ja probleemsel GF FX'il midagi ühist ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 25.04.2003 11:22:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 25.04.2003 11:13:00 vasta tsitaadiga

Hästi ikka ei tahaks uskuda, et kohe suitsu hakkab välja tulema, aga samas kui see kaart tõesti nii kuumaks läheb, siis miks mitte. Sellepeale pole muud öelda kui: "Hästi panete nVidia mehed icon_lol.gif "
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 25.04.2003 19:38:45 vasta tsitaadiga

Jama arvan mina... sitta se nii kuumaks läheb seal on ju radikas meeletu all... ja se ventika asi ei tohiks eriti mõjuda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2003 20:22:17 vasta tsitaadiga

Nova kirjutas:
Jama arvan mina... sitta se nii kuumaks läheb seal on ju radikas meeletu all... ja se ventika asi ei tohiks eriti mõjuda


sitta ta siis nii kuumaks ei l2he, asi on ju isegi vendi käimisel täis pöörelet u 80 kraadi kaardi tagumisel poolel icon_confused.gif

kõik poodi geforce fx-i ostma, varsti algab ju grillimishooaeg icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 00:01:22 vasta tsitaadiga

tegelt see fx ongi häkkeri unistus...keset kanget häkkimist läheb kõht tühjaks...külmutusest külmutet pizza välja (väiksemat sorti, et mahuks), arvuti küljeplekk maha, pizza sisse,plekk tagasi peale, screensaver pääle ja natukse aja pärast küpse...
"ostke GeforceFX ja ka sinu arvutit võib kasutada ahjuna..."
ja kui mäletatavasti kunagi üks tüüp praadis AthlonXP peal muna, siis fx'i võib vist lausa kiirkeeduplaadiks nimetada...
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 02:50:35 vasta tsitaadiga

eino...
ei ole ju võimalik, et nii kui screensaver tööle läheb on ühe sajandik sekundi pärast kaardi gpu temp 250C ?! icon_evil.gif
asi hakkab ikka järk järgult tõusma...ja kui ta jõuab kriitilise piirini siis ta lihtsalt jookseb kokku...ütleme, et kui surma temp on 100C sis 94-95C peal kahhab kaart kakkuma ja üle siis pangestub...ta tõuseb umbes 1c minutis ma arvan...kiiremini küll ei usu...meibi ok, 1c/30sec aga ennem jõuab kaart kokku jooksmis temperatuurile kui surma tempini..

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2003 04:00:06 vasta tsitaadiga

sinu jutule võiks paralleeliks tuua athlonxp mahapõlemise. sinu teooria järgi ju võimatu icon_confused.gif

Noname kirjutas:
all those things i have lost....i miss my mind most....

arusaadav .... icon_cry.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 13:32:57 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
sinu jutule võiks paralleeliks tuua athlonxp mahapõlemise. sinu teooria järgi ju võimatu icon_confused.gif

Noname kirjutas:
all those things i have lost....i miss my mind most....

arusaadav .... icon_cry.gif
traks....räägi mulle kudas sis athlon maha põleb?
niipalju kui mina tean, siis jahutuse eemaldamisel, mitte selle ebasobival võimsusel töötamisest..athlon ei põle ju maha kui vent ära võtta ja radikas peale jätta! ta jookseb kokku lihtsalt...ja gf FX'il on ju vent kah peal, aga töötab lihtsalt aeglasemini...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 14:10:18 vasta tsitaadiga

Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 14:14:44 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest icon_razz1.gif



mh, vent seisma jätta ja kui radikas peal on prosel siis ei põle keegi kuhugi, kokku jooxeb, minu arvuti näiteks välja lylitas end oopis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 14:25:35 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
kempi kirjutas:
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest icon_razz1.gif



mh, vent seisma jätta ja kui radikas peal on prosel siis ei põle keegi kuhugi, kokku jooxeb, minu arvuti näiteks välja lylitas end oopis thumbs_up.gif


vot õige jutt...kui athlon jookseb kokku, siis kui VENT MAHA võtta ja RADIKAS PEALE jätta siis GF FX KOOS RADIKA JA VENDIGA ei põle kah kusagile vaid jookseb kokku...see ju loogiline et prose suudab radikat nii tohutu kiirusega kuumutada, et prose jõuaks surma temeperatuurini...ta ikka jõuab enne hangumise tempini...või toreda mobo korral lülitab too kuumeneva mölaka välja :?P

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.04.2003 14:33:24 vasta tsitaadiga

Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd! icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 14:35:27 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd! icon_sad.gif
IRW...appi zone on ümber kolinud!!!!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 28.04.2003 14:41:11 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd! icon_sad.gif


No shit, selline soga....nii mõtetut postitust pole veel enne näinud siin foorumis

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 28.04.2003 14:46:30 vasta tsitaadiga

kõik põleb/kärsab icon_eek.gif mul hakkas küll sinist loopima ja lõpuks tegi restadi- restardi järgi... vend pole aru saanud... ja andis kohe uuest tuld... jooksis kokku... siis tuli välja, et prose vent seisab icon_lol.gif mitte päris see prose aga nati eelmine
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2003 16:18:02 vasta tsitaadiga

Minumeelest võiks selle teema kinni panna või Võitlustandrisse tõsta. See teema on üks mõttetumaid mida viimasel ajal näinud olen. Blaah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2003 16:56:20 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest icon_razz1.gif


m6tle nüüd korra... kui sul on videokaart mille taga kyljel oleva radika temp on vendi l8ugamisel full p88retel yle 80kraadi siis mis juhtuks veel kui vent yldse ei puhuks.. asi ei jookseks ju lihtsalt kokku, paar sekki ja asi on juba mingi 100 kraadi, seda on radikas, core oleks ikka tublisti kuumem... see on umbes sama, et pane oma athlon yldse ilma radika ja vendita t88le, vaata kas jookseb niisama kokku ?icon_lol.gif

aga jah, yldiselt on see teema üks suur läbu tõesti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2003 18:10:06 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
kempi kirjutas:
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest icon_razz1.gif


m6tle nüüd korra... kui sul on videokaart mille taga kyljel oleva radika temp on vendi l8ugamisel full p88retel yle 80kraadi siis mis juhtuks veel kui vent yldse ei puhuks.. asi ei jookseks ju lihtsalt kokku, paar sekki ja asi on juba mingi 100 kraadi, seda on radikas, core oleks ikka tublisti kuumem... see on umbes sama, et pane oma athlon yldse ilma radika ja vendita t88le, vaata kas jookseb niisama kokku ?icon_lol.gif

aga jah, yldiselt on see teema üks suur läbu tõesti icon_razz1.gif
eeee....paari sekiga jookseb ta kinni...athlon kuumeneb 240C 0,23 sekundiga (ilma vendi ja radikata)...vot siis läheb põlema icon_razz.gif

aga nii väikse kuumenemisega nagu Fx'il ei lähe midagi põlema...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2003 18:21:33 vasta tsitaadiga

noname: amd xp-l on die temperatuur alla 100 kraadi... seega see 240 kraadi mis ta 0,23 sekiga saavutab on juba 2 ja pool korda surmatemp! usun et nvidia geforce fx ei kannata kah mingit 100kraadist tempi, mist6ttu on v2ga v6imalik, et asi p6leb l2bi... aga pole ju m6tet vaielda, geforce fx 5800ultra on nüüd ametlikult eestis myygil, m6ni rikkam kodanik v6iks selle osta ja asja l6plikult j2rele proovida - siis saaks vast asjas selgust kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jacky
HV vaatleja
jacky

liitunud: 19.03.2003




sõnum 29.04.2003 18:28:38 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
See teema on üks mõttetumaid mida viimasel ajal näinud olen. Blaah icon_razz1.gif

Minuarust on siin ka informatiivne külg. Mis siin nii väga mõttetut on, jääb arusaamatuks. Või peaks arutama lillede ja liblikate teemadel?

_________________
I have a nice car, to which I unfortunetely dont have legal access...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2003 19:08:21 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
noname: amd xp-l on die temperatuur alla 100 kraadi... seega see 240 kraadi mis ta 0,23 sekiga saavutab on juba 2 ja pool korda surmatemp! usun et nvidia geforce fx ei kannata kah mingit 100kraadist tempi, mist6ttu on v2ga v6imalik, et asi p6leb l2bi... aga pole ju m6tet vaielda, geforce fx 5800ultra on nüüd ametlikult eestis myygil, m6ni rikkam kodanik v6iks selle osta ja asja l6plikult j2rele proovida - siis saaks vast asjas selgust kah icon_lol.gif



seda küll...aga kas sa seda THG's tehtud testi videod ei ole näinud? seal kus eemaldati athlonilt jahutus täielikult...k7 temp läks kuni 280 kraadini....

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2003 19:31:55 vasta tsitaadiga

Noname: olen seda videot n2inud küll, aga ikkagi arvan, et geforce fx 5800ultra v6ib vabalt maha p6leda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 02:00:36 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Noname: olen seda videot n2inud küll, aga ikkagi arvan, et geforce fx 5800ultra v6ib vabalt maha p6leda icon_razz1.gif
a mõtle ise....ta ju ei suuda seda radikat üksinda nii kiiresti kuumendada et ta plaksti surma tempini jõuaks !?
soojenemine toimub teadagi ju mingi arv kuumemaks mingi aja jooksul..siinkohal arvan, et FX'il võib see maksimaalselt mingi skriinseiveriga olla +1C/30sek
kui ta teda sellise tempoga näiteks soojendab asi hangub ilmselgelt ennem kui maha põleb...kui 100 on dead ja kui ta 30 sek 98 kraadil on, on asi nii ebastablline, et lihtsalt jooksutab terve süsteemi kokku...asja soojenemisel peaks ka kaardi voolutaksistus kah suurenema (aga pole kindel), niiet ka mobo hakkab vastu...
a see on lihtsalt minumeelest kõige loogilisem/realistlikum teooria..raha endal nõnna vähe, et praktikas asjaga ilmselt kunagi kokku ei puutu icon_sad.gif
aga väga üllatunud ma kah ei oleks, kui kaart tõepoolest maha põleks, sest IT on arenenud nii kõrgele, et hakkavad tekkima füüsilised piirangud...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 10:13:09 vasta tsitaadiga

Noname: tal v6ib ju kuluda rohkem aega selle radika kytmiseks, core temp on aga tegelikult ju palju suurem... core hakkabki kuumenedes radikat soojendama ja siis radikas jahutab teda... kui aga radikat ei jahutata siiis ta kuumeneb ikka v2ga kiiresti - kindlasti ei kulu 1c t6usuks a'la 30 sekki, usu mind asi t6umub ikka PALJU kiiremini, tean seda sellest, et mul olid radeon 8500-il palju massiivsemad radikad ja kaart ise oli kah k6vasti jaheda, ometi kulus radikate kuumax ajamiseni u 5 sekki...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 14:29:56 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Noname: tal v6ib ju kuluda rohkem aega selle radika kytmiseks, core temp on aga tegelikult ju palju suurem... core hakkabki kuumenedes radikat soojendama ja siis radikas jahutab teda... kui aga radikat ei jahutata siiis ta kuumeneb ikka v2ga kiiresti - kindlasti ei kulu 1c t6usuks a'la 30 sekki, usu mind asi t6umub ikka PALJU kiiremini, tean seda sellest, et mul olid radeon 8500-il palju massiivsemad radikad ja kaart ise oli kah k6vasti jaheda, ometi kulus radikate kuumax ajamiseni u 5 sekki...
nja..meibi tõesti...aga kas skriinseiver seda teha suudab icon_rolleyes.gif
eniveis onlen 97% kindel, et ta ei põle maha...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.