|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
21.04.2003 10:54:54
Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! |
|
|
link :: www.theinquirer.net
Nagu teada kasutab kaart 2D ja 3D rakendustes erinevat fan speedi.
Kui siis lasta jooksma 3D screensaver ja kaart ei tunne ära 3D keskkonda ja fani kiirust ei tõsta siis põleb asi maha.
Proovige järgi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.04.2003 10:58:12
|
|
|
- mingi eriti haige asi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.04.2003 16:29:50
|
|
|
... hmm, kui jutt tõsi on, siis ei oma see kaart minu silmis enam mingit
teoreetilistki respekti - niisugust käkerdist poleks FX'ist küll oodanud
eriti, kui ATi jagab juba rõõmsalt rahvale 9800Pro-d laiali, aga nVidia
pole veel korralikult töötava kaardiga mahagi saanud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
21.04.2003 16:33:18
|
|
|
LOL
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
21.04.2003 17:31:04
|
|
|
See 3D screensaver koormab siis nii palju kaarti? Suht kahtlane ...ja vaevalt kaart sellepärast põlema minema peaks ...temp muidugi tõuseb, aga halvimal juhul jookseks asi lihtsalt kokku! Nagu artiklis öeldud parandatakse mure tõenäoliselt järgmise draiveri versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
21.04.2003 17:36:10
|
|
|
GFFX ju sitaks kuum kaart...3D puhul tal kuuler jookseb kiiremini, et kaart kuumaks ei läheks...aga 3D screensaveril ta ei tee vahet et see 2D pole ja ei tõsta vendi pöördeid...kaart kuumenebki üle...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
21.04.2003 18:46:36
|
|
|
ei tahaks eriti uskuda seda
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
21.04.2003 21:04:01
|
|
|
proovige
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virtuoso
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2002
|
21.04.2003 21:16:26
|
|
|
Allikas on muidugi usaldusväärne, mis siin ikka kahelda
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deemon101
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2002
|
22.04.2003 02:01:35
|
|
|
ja kui ei usu.. siis proovige ise j2rgi v6i te ei julge ? kahtlete endas?
right..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
22.04.2003 02:12:35
|
|
|
| Oleneb screensaverist, huvitav mida seal jooksutati?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
22.04.2003 07:45:54
|
|
|
| ma usun et ilmselt jooksutati Microsofti ametlikku 3D screensaverit
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.04.2003 07:51:50
|
|
|
see microsofti ametlik Open GL screensaver, pange font suureks ja mingi kõva tekstuur ka kirjale, siis läheb küll õhtale ma usun
ja see tõmblemiskiirus ka kõrgeks!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.04.2003 01:30:59
|
|
|
Ma parem teen nii,et ei osta enam nvidootide kaarte :- )
Eino see ju viimane piir irw.Mingi screensaver läheb lahti siis jooksuga HÜPPE pealt hüppa arvuti taha et hiirt kiirelt liigutada,et screensaver jumalaeest ära läheks
Või siis keset bussi karjud suure häälega OU MAAIII GAAAD MA JÄTSIN JU SCREENSAVERI PEALE NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO (põlvili maas keset trollibussi ja kahe käega juusteist kinni hoides) :- )
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.04.2003 01:39:40
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma parem teen nii,et ei osta enam nvidootide kaarte :- )
Eino see ju viimane piir irw.Mingi screensaver läheb lahti siis jooksuga HÜPPE pealt hüppa arvuti taha et hiirt kiirelt liigutada,et screensaver jumalaeest ära läheks
Või siis keset bussi karjud suure häälega OU MAAIII GAAAD MA JÄTSIN JU SCREENSAVERI PEALE NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO (põlvili maas keset trollibussi ja kahe käega juusteist kinni hoides) :- )
 |
vääga kahtlen selles....theinquirer ei ole usaldusväärne koht! see mõttetu loll jutt neil jälle...ei põle see kaart kusagile
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
24.04.2003 14:22:26
|
|
|
| nõustun Noname'ga ! Sealt ennegi libauudiseid tulnud...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.04.2003 16:45:57
|
|
|
maha te ei põle kohe kindlasti...kui mindagi üldse valesti on, siis võibolla jooksutab see screensaver kaardi kokku! mõelge loogiliselt...mingi screensaver ei tõsta kaardi tempi 0.1 sekundiga die tempini...ei tõsta ka 1sec/10C...ja juba sellise soojendamise peale ei põle ta maha vaid jookseb kokku..
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
24.04.2003 22:35:55
|
|
|
| Ega siis mahapõlemist pole sõna sõnalt mõeldud. Pigem on see vihjamaks, et screensaveri jooksutamisega suudetakse kaardi GPU kokku jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
25.04.2003 00:08:21
|
|
|
no kuulge, kui vent absoluutselt ei tööta ja 3D skreensaver töötab (mille all ei mõeldud windooza enda käkerdist vaid mingeid vähe nõudlikemaid ekraanisäästjaid)....ja kaardi temperatuur tõuseb aina, lähenedes juba 100'le kraadile, siis kes teab, kui asja mitte õigel ajal tähele panna, äkki ongi suits taga...
ja ega temp ei peagi palju korraga tõusma, kas siis screensaver on tavaliselt ainult 5min peal või???....st peale paaritunnist 3D screensaverit võib minu meelest kõike juhtuda....arvestades, mida teeb 100kraadi juures hõõguv pliit arvuti korpuse sisetemperatuurile, siis võib see kaart minnes mõned teised jupid endaga kaasa ka võtta...kui ma õieti mäletan, siis tõusis seal pceksperdi lehel korpuse sisetemp 65 kraadi ligi, liita sellele 20 kraadi (keskmise kooleriga on vahe korpuse tempi ja prose tempi vahel tavaliselt 20 kraadi ringis), siis saame juba prosede jaoks ohtliku temperatuuri...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
25.04.2003 00:31:28
|
|
|
Vent töötab aga madalamatel pööretel, et koguaeg kui seda vaja ei lähe, ei üürga FX-ile omane turbiin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.04.2003 01:57:05
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
| Ega siis mahapõlemist pole sõna sõnalt mõeldud. Pigem on see vihjamaks, et screensaveri jooksutamisega suudetakse kaardi GPU kokku jooksutada. |
on küll sõna sõnalt mõeldud...loe kõik postid läbi sis doh
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.04.2003 02:10:32
|
|
|
noo ühesõnaga on uus grillimis masin teada :- )
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
25.04.2003 09:14:46
|
|
|
Mul lihtsalt tekib küsimus et miks see vent üldse aplikatsiooni järgi jooxeb ???
Käigu termoanduri järgi nagu kõik korralikud coolerid .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
25.04.2003 10:06:00
|
|
|
Mis siis peaks tavalised kaardid tegema millel ei ole yldse fan-i peal. Näiten Gainward gf4mx440 ????
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.04.2003 10:42:08
|
|
|
| hotsepp kirjutas: |
Mis siis peaks tavalised kaardid tegema millel ei ole yldse fan-i peal. Näiten Gainward gf4mx440 ????  |
... midagi ei pea tegema, kui neil kaartidel pole tootja poolt
paigaldatud aktiivjahutust, siis pole seda ka üldjuhul vaja, kuigi
lisajahutus pole kunagi liiast. Antud kontekstis pole aga Sinu
GF4 MX-il ja probleemsel GF FX'il midagi ühist ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 25.04.2003 11:22:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
25.04.2003 11:13:00
|
|
|
Hästi ikka ei tahaks uskuda, et kohe suitsu hakkab välja tulema, aga samas kui see kaart tõesti nii kuumaks läheb, siis miks mitte. Sellepeale pole muud öelda kui: "Hästi panete nVidia mehed "
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
25.04.2003 19:38:45
|
|
|
| Jama arvan mina... sitta se nii kuumaks läheb seal on ju radikas meeletu all... ja se ventika asi ei tohiks eriti mõjuda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2003 20:22:17
|
|
|
| Nova kirjutas: |
| Jama arvan mina... sitta se nii kuumaks läheb seal on ju radikas meeletu all... ja se ventika asi ei tohiks eriti mõjuda |
sitta ta siis nii kuumaks ei l2he, asi on ju isegi vendi käimisel täis pöörelet u 80 kraadi kaardi tagumisel poolel
kõik poodi geforce fx-i ostma, varsti algab ju grillimishooaeg
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
26.04.2003 00:01:22
|
|
|
tegelt see fx ongi häkkeri unistus...keset kanget häkkimist läheb kõht tühjaks...külmutusest külmutet pizza välja (väiksemat sorti, et mahuks), arvuti küljeplekk maha, pizza sisse,plekk tagasi peale, screensaver pääle ja natukse aja pärast küpse...
"ostke GeforceFX ja ka sinu arvutit võib kasutada ahjuna..."
ja kui mäletatavasti kunagi üks tüüp praadis AthlonXP peal muna, siis fx'i võib vist lausa kiirkeeduplaadiks nimetada...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
26.04.2003 02:50:35
|
|
|
eino...
ei ole ju võimalik, et nii kui screensaver tööle läheb on ühe sajandik sekundi pärast kaardi gpu temp 250C ?!
asi hakkab ikka järk järgult tõusma...ja kui ta jõuab kriitilise piirini siis ta lihtsalt jookseb kokku...ütleme, et kui surma temp on 100C sis 94-95C peal kahhab kaart kakkuma ja üle siis pangestub...ta tõuseb umbes 1c minutis ma arvan...kiiremini küll ei usu...meibi ok, 1c/30sec aga ennem jõuab kaart kokku jooksmis temperatuurile kui surma tempini..
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.04.2003 13:32:57
|
|
|
| traks kirjutas: |
sinu jutule võiks paralleeliks tuua athlonxp mahapõlemise. sinu teooria järgi ju võimatu
| Noname kirjutas: |
| all those things i have lost....i miss my mind most.... |
arusaadav ....  |
traks....räägi mulle kudas sis athlon maha põleb?
niipalju kui mina tean, siis jahutuse eemaldamisel, mitte selle ebasobival võimsusel töötamisest..athlon ei põle ju maha kui vent ära võtta ja radikas peale jätta! ta jookseb kokku lihtsalt...ja gf FX'il on ju vent kah peal, aga töötab lihtsalt aeglasemini...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
28.04.2003 14:10:18
|
|
|
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
28.04.2003 14:14:44
|
|
|
| kempi kirjutas: |
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest  |
mh, vent seisma jätta ja kui radikas peal on prosel siis ei põle keegi kuhugi, kokku jooxeb, minu arvuti näiteks välja lylitas end oopis
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.04.2003 14:25:35
|
|
|
| olc kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest  |
mh, vent seisma jätta ja kui radikas peal on prosel siis ei põle keegi kuhugi, kokku jooxeb, minu arvuti näiteks välja lylitas end oopis  |
vot õige jutt...kui athlon jookseb kokku, siis kui VENT MAHA võtta ja RADIKAS PEALE jätta siis GF FX KOOS RADIKA JA VENDIGA ei põle kah kusagile vaid jookseb kokku...see ju loogiline et prose suudab radikat nii tohutu kiirusega kuumutada, et prose jõuaks surma temeperatuurini...ta ikka jõuab enne hangumise tempini...või toreda mobo korral lülitab too kuumeneva mölaka välja :?P
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
28.04.2003 14:33:24
|
|
|
Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.04.2003 14:35:27
|
|
|
| TheDJ kirjutas: |
Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd!  |
IRW...appi zone on ümber kolinud!!!!
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
28.04.2003 14:41:11
|
|
|
| TheDJ kirjutas: |
Need 3D Screensaverid on üldse haiged asjad. Olen näinud eriti jõhkraid neid ja minu meelest on need ainult mingid jamad saverid..võtavad ressursse ja muud ei midagi..its bääd!  |
No shit, selline soga....nii mõtetut postitust pole veel enne näinud siin foorumis
_________________ M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.- |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
28.04.2003 14:46:30
|
|
|
kõik põleb/kärsab mul hakkas küll sinist loopima ja lõpuks tegi restadi- restardi järgi... vend pole aru saanud... ja andis kohe uuest tuld... jooksis kokku... siis tuli välja, et prose vent seisab mitte päris see prose aga nati eelmine
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
28.04.2003 16:18:02
|
|
|
Minumeelest võiks selle teema kinni panna või Võitlustandrisse tõsta. See teema on üks mõttetumaid mida viimasel ajal näinud olen. Blaah
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.04.2003 16:56:20
|
|
|
| kempi kirjutas: |
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest  |
m6tle nüüd korra... kui sul on videokaart mille taga kyljel oleva radika temp on vendi l8ugamisel full p88retel yle 80kraadi siis mis juhtuks veel kui vent yldse ei puhuks.. asi ei jookseks ju lihtsalt kokku, paar sekki ja asi on juba mingi 100 kraadi, seda on radikas, core oleks ikka tublisti kuumem... see on umbes sama, et pane oma athlon yldse ilma radika ja vendita t88le, vaata kas jookseb niisama kokku ?
aga jah, yldiselt on see teema üks suur läbu tõesti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.04.2003 18:10:06
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
Ma olen ka paljudele seda athloni juttu rääkinud, selle peale vastavad kõik ei-ei sureb maha ka siis kui vent seisma jääb. No las ta sureb nende jaoks. Nüüd võiks järeldada, et FX ka keegi osta ei taha, sest võimalus on mahapõlemiseks. Mitte ei saa aru mõnest inimesest  |
m6tle nüüd korra... kui sul on videokaart mille taga kyljel oleva radika temp on vendi l8ugamisel full p88retel yle 80kraadi siis mis juhtuks veel kui vent yldse ei puhuks.. asi ei jookseks ju lihtsalt kokku, paar sekki ja asi on juba mingi 100 kraadi, seda on radikas, core oleks ikka tublisti kuumem... see on umbes sama, et pane oma athlon yldse ilma radika ja vendita t88le, vaata kas jookseb niisama kokku ?
aga jah, yldiselt on see teema üks suur läbu tõesti  |
eeee....paari sekiga jookseb ta kinni...athlon kuumeneb 240C 0,23 sekundiga (ilma vendi ja radikata)...vot siis läheb põlema
aga nii väikse kuumenemisega nagu Fx'il ei lähe midagi põlema...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.04.2003 18:21:33
|
|
|
noname: amd xp-l on die temperatuur alla 100 kraadi... seega see 240 kraadi mis ta 0,23 sekiga saavutab on juba 2 ja pool korda surmatemp! usun et nvidia geforce fx ei kannata kah mingit 100kraadist tempi, mist6ttu on v2ga v6imalik, et asi p6leb l2bi... aga pole ju m6tet vaielda, geforce fx 5800ultra on nüüd ametlikult eestis myygil, m6ni rikkam kodanik v6iks selle osta ja asja l6plikult j2rele proovida - siis saaks vast asjas selgust kah
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacky
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
29.04.2003 18:28:38
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
See teema on üks mõttetumaid mida viimasel ajal näinud olen. Blaah  |
Minuarust on siin ka informatiivne külg. Mis siin nii väga mõttetut on, jääb arusaamatuks. Või peaks arutama lillede ja liblikate teemadel?
_________________ I have a nice car, to which I unfortunetely dont have legal access... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.04.2003 19:08:21
|
|
|
| voltc kirjutas: |
noname: amd xp-l on die temperatuur alla 100 kraadi... seega see 240 kraadi mis ta 0,23 sekiga saavutab on juba 2 ja pool korda surmatemp! usun et nvidia geforce fx ei kannata kah mingit 100kraadist tempi, mist6ttu on v2ga v6imalik, et asi p6leb l2bi... aga pole ju m6tet vaielda, geforce fx 5800ultra on nüüd ametlikult eestis myygil, m6ni rikkam kodanik v6iks selle osta ja asja l6plikult j2rele proovida - siis saaks vast asjas selgust kah  |
seda küll...aga kas sa seda THG's tehtud testi videod ei ole näinud? seal kus eemaldati athlonilt jahutus täielikult...k7 temp läks kuni 280 kraadini....
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.04.2003 19:31:55
|
|
|
Noname: olen seda videot n2inud küll, aga ikkagi arvan, et geforce fx 5800ultra v6ib vabalt maha p6leda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.05.2003 02:00:36
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Noname: olen seda videot n2inud küll, aga ikkagi arvan, et geforce fx 5800ultra v6ib vabalt maha p6leda  |
a mõtle ise....ta ju ei suuda seda radikat üksinda nii kiiresti kuumendada et ta plaksti surma tempini jõuaks !?
soojenemine toimub teadagi ju mingi arv kuumemaks mingi aja jooksul..siinkohal arvan, et FX'il võib see maksimaalselt mingi skriinseiveriga olla +1C/30sek
kui ta teda sellise tempoga näiteks soojendab asi hangub ilmselgelt ennem kui maha põleb...kui 100 on dead ja kui ta 30 sek 98 kraadil on, on asi nii ebastablline, et lihtsalt jooksutab terve süsteemi kokku...asja soojenemisel peaks ka kaardi voolutaksistus kah suurenema (aga pole kindel), niiet ka mobo hakkab vastu...
a see on lihtsalt minumeelest kõige loogilisem/realistlikum teooria..raha endal nõnna vähe, et praktikas asjaga ilmselt kunagi kokku ei puutu
aga väga üllatunud ma kah ei oleks, kui kaart tõepoolest maha põleks, sest IT on arenenud nii kõrgele, et hakkavad tekkima füüsilised piirangud...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.05.2003 10:13:09
|
|
|
| Noname: tal v6ib ju kuluda rohkem aega selle radika kytmiseks, core temp on aga tegelikult ju palju suurem... core hakkabki kuumenedes radikat soojendama ja siis radikas jahutab teda... kui aga radikat ei jahutata siiis ta kuumeneb ikka v2ga kiiresti - kindlasti ei kulu 1c t6usuks a'la 30 sekki, usu mind asi t6umub ikka PALJU kiiremini, tean seda sellest, et mul olid radeon 8500-il palju massiivsemad radikad ja kaart ise oli kah k6vasti jaheda, ometi kulus radikate kuumax ajamiseni u 5 sekki...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.05.2003 14:29:56
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Noname: tal v6ib ju kuluda rohkem aega selle radika kytmiseks, core temp on aga tegelikult ju palju suurem... core hakkabki kuumenedes radikat soojendama ja siis radikas jahutab teda... kui aga radikat ei jahutata siiis ta kuumeneb ikka v2ga kiiresti - kindlasti ei kulu 1c t6usuks a'la 30 sekki, usu mind asi t6umub ikka PALJU kiiremini, tean seda sellest, et mul olid radeon 8500-il palju massiivsemad radikad ja kaart ise oli kah k6vasti jaheda, ometi kulus radikate kuumax ajamiseni u 5 sekki... |
nja..meibi tõesti...aga kas skriinseiver seda teha suudab
eniveis onlen 97% kindel, et ta ei põle maha...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|