Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 00:31:54 vasta tsitaadiga

Sina chiidid VEE jõuga icon_biggrin.gif selles probla icon_biggrin.gif mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti icon_razz1.gif
i dont fear anyone icon_lol.gif BRING IT ON icon_biggrin.gif saan kotti siis saan icon_razz.gif mul arvuti jupid kõik suht odavalt saadud icon_razz1.gif ei karda kaodata icon_biggrin.gif
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc" icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 08:52:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sina chiidid VEE jõuga icon_biggrin.gif selles probla icon_biggrin.gif mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti icon_razz1.gif
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc" icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


ma ei kasuta vett icon_biggrin.gif mingi muu möga voolab süsteemis hoopis.
ja minu nägemine on mööduv nähtus - homme jälle tagasi, maybe saab järg nädalavahetus korraks veel koju...
aga kui ei saa siis pole midagi teha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 09:16:37 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Sina chiidid VEE jõuga icon_biggrin.gif selles probla icon_biggrin.gif mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti icon_razz1.gif
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc" icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


ma ei kasuta vett icon_biggrin.gif mingi muu möga voolab süsteemis hoopis.
ja minu nägemine on mööduv nähtus - homme jälle tagasi, maybe saab järg nädalavahetus korraks veel koju...
aga kui ei saa siis pole midagi teha icon_razz1.gif


kõik kardavad kuni voltc tagasi tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 15:06:17 vasta tsitaadiga

Mina ei karda kedagi kellel õhk on 8) icon_biggrin.gif

edit: voltc sa nii nunnnu piltide peal icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 15:24:44 vasta tsitaadiga

Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/378
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8137641

ehk siis üks pisike test icon_razz1.gif
radeonil voltmode tehtud pole.
gpu-l on wr4 peal, mälu ilma radikateta
draiverid suvalised ja masin täiesti konfimata.

muidu suht ilus gpu klokk, stock radikaga asi üle 420mhz-i ei läinud icon_razz1.gif
varsti saab gpu voltmod kah ära tehtud.

edit: talvel tahaks gpu-ga üle 500mhz-i minna ja mem-iga sinna 430mhz-i kanti vähemalt.
edit2: 3dmark 2003-es lasin samadel kelladel 7k ära icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 17:31:41 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/378
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8137641

ehk siis üks pisike test icon_razz1.gif
radeonil voltmode tehtud pole.
gpu-l on wr4 peal, mälu ilma radikateta
draiverid suvalised ja masin täiesti konfimata.

muidu suht ilus gpu klokk, stock radikaga asi üle 420mhz-i ei läinud icon_razz1.gif
varsti saab gpu voltmod kah ära tehtud.

edit: talvel tahaks gpu-ga üle 500mhz-i minna ja mem-iga sinna 430mhz-i kanti vähemalt.
edit2: 3dmark 2003-es lasin samadel kelladel 7k ära icon_razz1.gif

irw. ma saan stock 9800pro ja 2200mhz ka rohkem icon_razz.gif
very sh*t skoor icon_razz.gif.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 17:47:01 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
irw. ma saan stock 9800pro ja 2200mhz ka rohkem icon_razz.gif
very sh*t skoor icon_razz.gif.

jajah, ma tean - masin tweakimata + suvad draiverid + sitt dx + sp2 + 7 kuud vana win
lisaks su mälu timingud on sitta kanti paremad kui mul

pisike pilt mu radeoni südamest: http://www.hot.ee/voltc/core.JPG

ps: pilt on ~500kb
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 24.09.2004 17:56:28 vasta tsitaadiga

7k on väga hea tulemus, sellist systeemi olekut arvestades
+3dmargiks vajalikud optimeeringud ja ongi +1000p käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 18:01:15 vasta tsitaadiga

voltc comoon näita nüüd oma vee või mis iganes plöga sul seal oli powaat icon_razz1.gif
Ma tegin 3DMark2003
2200MHz
9800PRO default kellad
5985p

ei tea kas keegi üle ka teinud? tahan 6000p 9800PRO biosega ikka ära teha defaultina

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 18:06:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
9800PRO default kellad
5985p
ei tea kas keegi üle ka teinud? tahan 6000p 9800PRO biosega ikka ära teha defaultina

mul stock skoor hetkel 5895 punkti
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 21:02:28 vasta tsitaadiga

r9800xp vs r9800pro vahe on ikka mäekõrgune 3dmark 2003-es

Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/405
3DMark Score 7034
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3159684

video kellad peaaegu samad kui platoonil aga skoor pea 1k väiksem icon_razz1.gif
aga no pole hullu, küll vahe varsti väheneb.

vähemalt tomz sai ära omatud 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 21:12:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vähemalt tomz sai ära omatud

heh. voltc ja tema ounid. mul vanade draivudega + dxb'ega tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 23:40:59 vasta tsitaadiga

voltc see xt ja pro vahe on 200p vaid. Panin 9800PRO biose ja 9800XT kellad sain 6300p millegagi. XTna saan 6600p!! Sul lihtsalt pasalt seadistatud kõik süsteem.
Mul oli

2500MHz 238x10.5
9800PRO@XT@509\425
TAVALISED DRIVUD! Ei kasutanud isegi omegasi.
WinXp puhas install
8009p.

Muidugi nüüd sünna tulemas ja saan voldi mõõturi ja mem volt moddi tehtud nii, et siis aknapeale arvuti ja testima thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 23:43:47 vasta tsitaadiga

ainukesed inimesed kes kibeledes talve ootavad->segased overclocerid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 13:15:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
voltc see xt ja pro vahe on 200p vaid.

vale jutt... 400-500p icon_razz.gif.

btw miks mul krt omega driveritega contol panelit pole :/?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 14:14:16 vasta tsitaadiga

ei ole vale jutt kuna tegin teste ja vahe on 200p
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 14:16:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ei ole vale jutt kuna tegin teste ja vahe on 200p

ah mine pee. 6600-6300=300... õpi arvutama. ja paljudel on see vahe kuni 400p
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 14:26:49 vasta tsitaadiga

no krt ma võin sulle näidata kus tegin 9800PRO xt kelladel testi ja sain 6438p ja siis kui tegin XT biosega ja sain 6600millegiga icon_exclaim.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 18:29:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
no krt ma võin sulle näidata kus tegin 9800PRO xt kelladel testi ja sain 6438p ja siis kui tegin XT biosega ja sain 6600millegiga icon_exclaim.gif

ühe korraga ei saa midagi tõestada, et tulemus oleks korralik ja ei esineks juhuseid, tuleb teste teha mitu korda... bioloogias sai õpitud kuidas teha teaduslikku uurimustööd.

seega tee pro'na 5 korda ja xt'na 5 korda ja räägi uuesti.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 18:39:10 vasta tsitaadiga

oh sind küll icon_razz1.gif dont be a soar loser icon_razz1.gif võin seda mitu korda teha ikka skoor tuleb 6400 millegagi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 19:05:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
oh sind küll icon_razz1.gif dont be a soar loser icon_razz1.gif võin seda mitu korda teha ikka skoor tuleb 6400 millegagi

tjah. sina räägid siin max 200p vahet aga futuremargis, tegin teema, mingi 10 inimest võrdles ja tulemused erinesid 300-400p. aga ple mõtet vaielda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 19:08:52 vasta tsitaadiga

Mul oli ka pea 400p erinevus.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 02:51:06 vasta tsitaadiga

WTF. Platoon kuidas sul kellad nii kõrgel on?? Jaan tegi mulle gpu voltmodi (1.88 V oli vist) ja memory volt modi ei ole. Max mis ma saan panna on 500 gpu ja 400 memory. Sul 509 ja 425 icon_razz1.gif . Mis nipiga need nii kõrgele said?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 02:54:42 vasta tsitaadiga

MotorHead, ega kõik ühe nimetuse all olev riistvara polegi päris identne.
eks mingil määral oleneb ka muudest teguritest kui see test tehti.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 08:20:23 vasta tsitaadiga

platoon andis gpu-le ju 2.2v icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 01.11.2004 10:12:28 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
WTF. Platoon kuidas sul kellad nii kõrgel on?? Jaan tegi mulle gpu voltmodi (1.88 V oli vist) ja memory volt modi ei ole. Max mis ma saan panna on 500 gpu ja 400 memory. Sul 509 ja 425 icon_razz1.gif . Mis nipiga need nii kõrgele said?


olen kindel, et su GPU läheb veel kaugemale icon_wink.gif
lihtsalt teie jahutused pole võrreldavad- tal hull turbiin, sul prakt. hääletu alu radikas, ka pinget on sul tunduvalt vähem.
Lisaks et tee ta teste ju tava temperatuuriga,- viska kah oma arvuti lahtiselt öösel aknale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 01.11.2004 10:47:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ma panin tähele, et sul on mezkid miniheadsink'id emaplaadile topitud. Kas oled need ise pannud, või olid algselt juba?
Ja kui ise panid, siis mis kohad need täpsemalt on, kus need headsinkid asuvad.
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_7.jpg?2 [prose kohal]
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_3.jpg?2 [rami juures]

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.11.2004 12:06:31 vasta tsitaadiga

.phonkyp. kirjutas:
PlatoonSgtElias, ma panin tähele, et sul on mezkid miniheadsink'id emaplaadile topitud. Kas oled need ise pannud, või olid algselt juba?
Ja kui ise panid, siis mis kohad need täpsemalt on, kus need headsinkid asuvad.
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_7.jpg?2 [prose kohal]
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_3.jpg?2 [rami juures]

need on epoxi uhkema pakiga kaasas (deluxe)...
8 tükki on neid, kleepekas all
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 12:53:20 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
platoon andis gpu-le ju 2.2v icon_lol.gif


1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440MHz ilma vmoddita icon_wink.gif

need suured sinised on ostetud K-Arvutisalongist! Oli kaks suurt laia sellist... naaber saagis juppideks.. puhastasin ja lihvisin ära nii, et kleepsukoht norm oleks veel. Ei tahtnud Artic Aluminaga just liimima hakata icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 12:57:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440 icon_wink.gif

palju 24/7 pinge on? ja palju kellad?
ära valetama hakka! icon_biggrin.gif

edit: endal ei mahu mem radikad kohe kuidagi ära... nb ja sb jahutused jäävad täiega ette icon_cry.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 13:02:03 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440 icon_wink.gif

palju 24/7 pinge on? ja palju kellad?
ära valetama hakka! icon_biggrin.gif

edit: endal ei mahu mem radikad kohe kuidagi ära... nb ja sb jahutused jäävad täiega ette icon_cry.gif

Valetanud ple kunagi icon_rolleyes.gif
24\7 on muidu 1.95v 486\390

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 01.11.2004 15:45:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

need on epoxi uhkema pakiga kaasas (deluxe)...
8 tükki on neid, kleepekas all

Jep. Ma tean. Mu Epoxiga olid samuti. Kuid noh, ega mina habla lahti, kuhu neid võiks panna jne. Sellepärast küsisingi, mis kohad need emaplaadil on sellised jne.

_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 20:13:27 vasta tsitaadiga

fast&furious. Selles suhtes on sul jah õigus. Aga 2.2 V. karm. Sul maja põlema ei süttind??? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 20:54:37 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
fast&furious. Selles suhtes on sul jah õigus. Aga 2.2 V. karm. Sul maja põlema ei süttind??? icon_biggrin.gif

Ainult Platoon on võimeline andma nii prosele kui GPU-le siukest pinget icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 20:55:42 vasta tsitaadiga

millega sa seda pinget gpul nimodi rahulikult tõstad? kolbi abil? või mingi mu nipp?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 21:12:29 vasta tsitaadiga

niih. platoonil on puhas 9800xt kaart, millel lihtsalt 128mb rami ja 9800pro bios ning müüakse teda 9800prona. st siis et kaardil 9800xt pcb, mis tagab niig gpu'le ning eriti mäludele hea klokitavuse. selliseid 9800xt pcb'ga kaarte pidi sapphirel ikka vahest liikuma. seega on platoonil vedanud kuramus ja pole imestada neid meeletuid kellasid väga vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2004 21:15:49 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
millega sa seda pinget gpul nimodi rahulikult tõstad? kolbi abil? või mingi mu nipp?


Multimeter oli selle nimi vist.
2.2v peal plnud kuumgi... nii, et oleks 2.6v ka andnud kuid pilt jooksis kokku 2.2v juures juba testi tehes.

Tomzile mõistust pähe veidike, ta on xt layout ja r360! Muud midagi. Sa väidad mulle siin MSNis, et OI OI OI icon_lol.gif sul väga lähedal XT kaardile täitsa XT kohe!
Kuda ta siis on icon_razz1.gif

Mälu timingud pasemad, mälu on 128, GPU voldid on teised... mälu omad kah, overdrive pole, temp sensor ei näita control panelis

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 15:14:24 vasta tsitaadiga

minugi r350 on nüüd flashitud r360-ks.
töötab normilt, ainult 3dmark 2003-e teises ja kolmandas mängutestis on varjud vigased.
farcry, cod, men of valor, doom 3, 3dmark 2k1, 3dmark 2k5 on 100% puhtad icon_wink.gif

3dmark 2k3-e default skoor xt biosiga 6515, defaulti saaks tweakides 6700-6800 peale vast ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 15:18:37 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
minugi r350 on nüüd flashitud r360-ks.
töötab normilt, ainult 3dmark 2003-e teises ja kolmandas mängutestis on varjud vigased.
farcry, cod, men of valor, doom 3, 3dmark 2k1, 3dmark 2k5 on 100% puhtad icon_wink.gif

3dmark 2k3-e default skoor xt biosiga 6515, defaulti saaks tweakides 6700-6800 peale vast ajada thumbs_up.gif


Mingi Cat4.8 drivudega sain 6700 millegagi

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.